Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Φεβροαριου-Μαρτιου-Απριλιου 2013


Recommended Posts

Τα βρέφη και η Μουσική...Μοzart!!!

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 4CYF7uL83w

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ,ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!!! :x:x@};-@};-:YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 551
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα και χρονια πολλα και απο μενα...πως τα περασατε???εμεις πολυ καλα...καναμε και τις εξετασεις του μηνα και βγηκαν μια χαρουλα... ο μπεμπης μας ειναι 1520 γραμμαρια και μια χαρουλα...μονο η πιεση μου ειναι καπως....8 με 5 αυτα απο μας....φιλακια πολλα κοριτσακια μου////

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια και μωράκια!!!

Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά να έχουμε!!!

Εμείς τα περνάμε όμορφα, ήσυχα γιατί έχει και πολύ δουλειά και προσπαθώ όσο μπορώ να ξεκουράζομαι τις μέρες που είμαι σπίτι. Κάναμε και τη β επιπέδου όλα μια χαρά, άψοξη η μπουμπού μας, δόξα το θεό!!!

Ο μικρός μου είναι και αυτός μια χαρούλα, αύριο λέμε να πάμε εκκλησία και μετά βολτουλα εάν έχει καλό καιρό.

Αυτά από εμάς , φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσόπουλα!!! Πως περνάτε????

Απ ότι βλέπω όλες καλά!!! Τι ποιο ωραίο???? Και εμείς αυτές τις ημέρες πολύ ωραία!!!

Ο μπέμπης μου ζωηρός σε αφάνταστο σημείο πλέον!!! Είναι με τα πόδια κάτω και με έει ταράξει στις κλωτσιές χαμηλά!!! Αυτό που λες Αναστασία με τα εξωγκώματα ώρες ώρες έχει πολύ πλάκα... του άντρα μου επειδή είναι και η πρώτη μας φορά του κάνει μεγάλη εντύπωση και έχει ξετρελαθεί!!!

Αύριο το πρωί θα βάλω σίδερο μην με βρει και ο καινούριος χρόνος με ασιδέρωτα :lol::lol::lol: και μετά θα φτιάξω με τη μάνα μου 2 βασιλόπιτες!!!

Εύχομαι καλή Πρωτοχρονιά και καλή χρονιά σε όλον τον κόσμο... υγεία, αγάπη και ευτυχία και του χρόνου με τα παιδάκια μας στην αγκαλιά υγιέστατα!!!

Φιλάκια σε όλες καλό βράδυ!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου όμορφα,να σας ευχηθώ και εγώ καλή χρονιά,να υποδεχτούμε όλες τα παιδάκια μας με ένα πόνο και του χρόνου να στολίζουμε τα δεντράκια μας αγκαλίτσα με αυτά!

Για εμάς είναι ιδιαίτερες γιορτές οι φετινές γιατί επιτέλους ένα όνειρό μας γίνετε πραγματικότητα.5 χρόνια παλεύουμε με τον άντρα μου να μείνω έγκυος.Περάσαμε τόσα Χριστούγεννα και πρωτοχρονιές με την προσμονή ότι τον άλλο χρόνο θα έρθει...Επιτέλους ήρθε η σειρά μας.Είμαστε τόσο ευτυχισμένοι που σχεδόν δεν το ομολογούμε απο φόβο...Εγώ πολλές φορές κοιτάζω την κοιλιά μου στο μπάνιο,και δεν το πιστεύω ότι μέσα εκεί έχω ένα μωρό!!Και για να μην παρεξηγηθώ,επειδή ξέρετε πως αυτό είναι το 2ο παιδί για μένα,την κόρη μου την έχω απ΄τον 1ο μου γάμο.Ενα όνειρό μου ήταν να κάνω μια μεγάλη οικογένεια,ήθελα πάντα να έχω 3 παιδιά.Βρήκα τον άνθρωπο να δημιουργήσω αυτό που ήθελα,απλά μας δυσκόλεψε λίγο...τι να κάνουμε,δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα απλόχερα...

Έχω και ενα "κατεψυγμένο"εμβρυάκι που περιμένει....δεν ξέρω...ίσως...σε δυο χρόνια,προσπαθήσω πάλι...που ξέρεις..

Ούφ!!Σας ζάλισα ξανά!!!

Σας φιλώ όλες,εγώ θα πάω στο γιατρό μετά τις γιορτές,οπότε νεάκια θα σας πώ τότε..Άντε καλή μας χρονιά!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Χρόνια πολλά!!!!

Ζούμπι μου ακριβώς και εγώ αυτό ήθελα να γράψω... μετά από 5 χρόνια γάμου με πολλές στεναχώριες που δεν είχαμε μωρό με έξωσωματικές κλπ επιτέλους το όνειρό μας γίνεται πραγματικότητα!!! Έχεις κάθε λόγο τότε να είσαι "ΑΠΟΛΥΤΑ" ευτυχισμένη... και εύχομαι το εμβρυάκι που σας περιμένει (στην κατάψυξη) να καταφέρεις να το φέρεις στον κόσμο!!! Εγώ έχω στον ουρανό όχι 1 ούτε 2 αλλά 7 και δεν είναι κάτι που με ανακουφίζει!!! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας!!!

Φιλάκια σε όλες καλή χρονιά να έχουμε!!!!

Υ.Γ. Αναστασία μου... είναι έτοιμη η βαλίτσα?????????????? Κοίτα να τρέχουμε τελευταία στιγμή!!!!! :lol::lol::lol: Εγώ σήμερα έβαλα μέσα και τις λεπτομέρειες!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!Εμεις πηγαμε την παρασκευη το απογευμα και καναμε το doppler κυησης!!!Oλα ειναι τελεια και ο μπεμπάκος ειναι 1610 γραμμαρια!!!Εχει παρει και θεση προς τα κατω... :-\ :-\ τωρα δεν ξερω αν θα ξαναγυρισει..θα ρωτησω τον γιατρο τι παιζει με αυτο και αν ειναι νωρις ακομα στις 10/1 που θα ξαναπαμε να τον δουμε!!!!Παντως μου ειπε ο γιατρος οτι ειναι πολυ ευχαριστημενος!!!!Ολα ειναι πολυ καλα!!!! ;;);;) Ειναι πολυ ζωηρος ομως κοριτσακια μου!!!!Με εχει πεθανει!!!Μιλαμε για πολυ σβουρα!!!! 8-| Ελπιζω να μην μου βγει και τοσο ζωηρος οταν γεννηθει.. #-o#-o για να δουμε!!!Ευχομαι σε ολες να περασετε τελεια σημερα!Καλη χρονια χρονια πολλα και ο καινουριος χρονος να φερει ολα τα καλα σε ολους τους τομεις!!!!Θα τα ξαναπουμε του χρονου!(χαχαχα) :lol::lol: Σας φιλω!!!! @};-@};- ΒΥΕ!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xρόνια πολλά και ευτυχισμένο το 2013!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παρ'όλη την κατήφια που υπάρχει γύρω μου,απο όλα αυτά που συμβαίνουν στη χώρα,εγώ δεν μπορώ να μην είμαι ευτυχισμένη,είναι η χρονιά που θα έρθει το 2ο παιδάκι μου στον κόσμο!!!!!!!

Καλή μας χρονιά λοιπόν,μέλλουσες και νυν μαμάδες,καλά γενητούρια και καλά ξενύχτιαααααααααααα!!!!! :D:D

ΚΑΝΤΥ μου,μπράβο σας,με το καλό να τον δεχτείτε τον μπέμπη σας!!!!

Αλήθεια,ποια γεννάει πρώτη απο την ομάδα ρε κορίτσια;;;;Η Αnn ή η niki,ή έχουμε και κάποια άλλη που κοντεύει και ξεχνάω....;;; :?:?

niki μου σε νιώθω τι λες...και εγώ έχω μια ψυχούλα εκεί ψηλά...Ας μην σκεφτόμαστε όμως άλλο τα άσχημα,φτάνει...πικραθήκαμε πολύ.Ας χαρούμε τώρα και ας το απολαύσουμε όλο αυτό που μας συμβαίνει,απο εδώ και πέρα....όλα θα είναι αλλιώς!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα κοριτσακια μου...Καλη χρονια !!!!!!!!!!!!!! Ευτυχισμενο το 2013 και με το καλο να παρουμε αγκαλιτσα τα μωρακια μας.....Θελω να σας ευχηθω υγεια,αγαπη και δουλεια για ολους μας και συντομα να εχουμε τα νεα μελη της οικογενειας μας μαζι μας....Οσο για τις ψυχουλες που ειναι στον ουρανο ας ευχηθουμε η Παναγιτσα να τις αγαπα και να τις προσεχει....εγω εχω 3 ψυχουλες εκει πανω και ελπιζω καμια μανουλα να μην το ζησει αυτο....σας φιλω ολες και τις κοιλιτσες σας....Happy new year!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλους!!!!!!!!!!!!!!!!

Χρόνια Πολλά και Καλή Χρονιά να έχουμε!!!!

Με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας και με ένα πόνο!!!

φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!!! :D:D:D

Χρόνια πολλά και ευτυχισμένο το 2013 και όλα μας τα χρόνια δηλαδή!!! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας με υγεία και ότι άλλο επιθυμούμε!!!

Πως είστε???? Εγώ Δόξα τω Θεώ καλά... σήμερα μπαίνω στην 35η εβδομάδα είμαι απόλυτα ευτυχισμένη που σε 20 μέρες περίπου θα πάρω αγκαλιά τον μπεμπάκο μου!!! Τον περίμενα τόοοοοοοοσα χρόνια!!!! Αύριο έχουμε ραντεβού με τον γιατρό γιατί τώρα θα με παρακολουθεί κάθε 2 εβδομάδες!!! Αύριο δηλαδή θα σας γράψω νέα μου!!!!! Ελπιζω να είστε όλες καλά!!!

Φιλάκια καλημέρα!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!Χρονια πολλα και καλη χρονια!Ευχομαι υγεια ,αγαπη και πολυ ευτυχια!Με το καλο τα μπεμπακια μας !!!Πλησιαζει πολυ ο καιρος για καποιες κοπελιτσες.Περασατε καλα?Εμεις περασαμε πολυ ομορφα(εντελως ανελπιστο καθοτι παραμειναμε για 1η φορα στη Σουηδια γιορτινες μερες),αλλα νιωθω φοβερη εξαντληση και το μονο που θελω να κανω πια ειναι να ξεκουραστω.Σημερα τη μικρουλιτα μου δεν την πηγα παιδικο γτ δεν μπορουσα να σηκωθω.Εχω ενα μικρο κρυωματακι το οποιο ελπιζω να φυγει συντομα.

Νικη μου εχω φτιαξει τη βαλιτσα αλλα μιση.Σημερα ειπα να συνεχισω με τα υπολοιπα πραγματακια.Δεν θα βαλω πολλα γτ δεν θα μεινω πολυ (καλως ερχοντων των πραγματων).20 μερουλες εμειναν για σενα????Ποσο γρηγορα περασε ο καιρος!!!!Με το καλοοοοο!!!!!!Σε ολες μας με το καλο!!!

Κοριτσακια μου οσες περασατε δυσκολα σχετικα με την αποκτηση ενος μωρου ηρθε η ωρα να το χαρειτε στο επακρον!Μην σκεφτεστε τ'ασχημα που εχετε περασει παρα μονο αυτα που ερχονται τα οποια ειναι ακρως αισιοδοξα και ευχαριστα!!

Φιλακια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα κοριτσακια μου ομορφα!!!!ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!Με το καλο να υποδεχτουμε τα μωρακια μας και ολα να μας ερθουν καλα και ευκολα!!!!Ευχομαι να φτιαξουν και τα πραγματα στην Ελλαδα μπας και δουμε μια ασπρη μερα!!!Ποια γενναει τελικα πρωτη;;;;Η an-n ή η niki.g η καποια αλλη;;;Εμεις θα ξαναδουμε το μωρακι μας την αλλη βδομαδα που εχουμε ραντεβου με τον γιατρο!Στις 10/1..προς το παρον ολα πανε πολυ καλα!!!Κερδισα και το φλουρι φετος για πρωτη φορα στη ζωη μου!!!!Λετε να παω να παιξω κανα Λοττο;;; :-\ :-\ Χαχαχαχα :)):)) Φιλια πολλα!!!! :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή χρονιά και από μένα κορίτσια!!!! Ευτυχισμένο και με υγεία το 2013!!! Με το καλό τα μωρά μας!!! Πότε πέρασε ο καιρός βρε κορίτσια... Πότε ήταν που δεν ξέραμε αν είχαμε κορίτσι ή αγόρι και πότε φτάνουν κάποια κορίτσια στο μήνα τους...Αντε όταν θα έχουμε τα μωρά να δούμε ποια θα προλαβαίνει να μπαίνει να γράφει...χιχιχιχι!!!!Εμένα η μπέμπα καλά..Αρκετά ζωηρή αύριο θα ξανακάνω υπέρηχο να δω τα νερά..και συνεχίζουμε.... Φιλάκια πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ Κ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!

Έχω καιρό να μπω,γιατί συνέχεια κοιμάμαι,νιώθω φοβερή εξάντληση,αν κ έχω πόσες δουλειές ακόμα γιατί την Κυριακή γιορτάζει ο άντρας μου.

Τη Δευτέρα 7/1 θα πάμε στο γιατρό θα είμαστε στην 37η εβδομάδα κ θα μας βλέπει κάθε εβδομάδα πλέον.Ανυπομονώ να την πάρω αγκαλιά την μπέμπα μου.Το φλουρί φέτος έπεσε στην μπέμπα μας.Θέλαμε να κόψουμε κομμάτι κ σε αυτή,αφού είναι ένας μικρός άνθρωπος.Αυτά από εμάς.Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σας κοριτσάκια μου,

όλες οι κοιλίτσες καλά? εγώ καλά είμαι , αν και έχω αρχίσει και τα παίζω στη δουλειά, τώρα γίνεται και ψιλοπανικός δεν μπορεώ να κάνω διάλειμμα στην ώρα που πρέπει και ανοιγει η πλάτη μου και πονάει και η μέση μου.

Με πιάνει και τρελή δίψα και ψυχνοουρία βρε κορίτσια, τέλως πάντων έτσι όπως έχουν τα πράγμαμα Δόξα το Θεό που δουλεύουμε γιατί αλλιώς θα μας κλάψει η ρέγγα.

Απλά και στο σπίτι δεν μπορώ να ξεκουραστώ, ο μικρός θέλει πολλά τώρα και συνέχεια να ασχολείσαι μαζί του, δεν ξέρω ειδικά όταν του λέει ο άντρας μου άσε λίγο μη μαμά να ξαπλώσει είναι σαν να του λέει το αντίθετο. Βλέπει ίσως τα μαξιλάρια στην κοιλιά και καταλαβαίνει ότι ξαπλώνω για την μπεμπα?

έρχεται και αρχίζει μανούλα μου κάνε μου λίγο χώρο να έρθω και εγώ να διαβάσουμε παραμύθι. Γερά να είναι Παναγιά μου....

Γέννησε και η Ζυγούλη ,χεχεχεχε, άντε και στα δικά μας!!!

Κάποιες κοντεύετε , εγώ τελευταίος των μουκανών!!χεχε

Με το καλό και με έναν πόνο!!! εύχομαι να πάτε για φυσιολογικό οι πρωτότοκες και όλα να πάνε καλά.

Εγώ ξέχασα μες τις γιορτές να σας πω έκανα β επιπέδου, όλα τέλεια, η μικρή ήταν 442γρ, λίγο μικρή δεν ήταν? θυμάστε εσεις τις μετρήσεις? ο γιατρός είπε φυσιολογικό βάρος. Βέβαια την περιμένω και μικρή σχετικά, δεν θα βγει μεγάλο μωρό όπως και ο γιόκας μου.

Αναστασία κοριτσάκι περιμένεις ή αγοράκι?

Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! Τι κάνετε????

Το mammy έχει από εχθές που δεν μου φορτώνει καλά και τώρα πάλι δεν τα βλέπω καλά!!!

Εγώ δόξα τω Θεώ είμαι καλά!!! Εχθές πήγαμε στο γιατρό είδαμε τον μπέμπη είναι 2,5 κιλά είναι μια χαρά έχει γυρίσει πάλι με το κεφάλι κάτω και ο γιατρός μου είπε από σήμερα το πρωί να κάνω 5 ενέσεις Celestone Chronodose ανά 5 ημέρες για την ωρίμασνη των πνευμόνων του μωρού επειδή θα το πάρει την 38η εβδομάδα!!! Οι ενέσεις τελειώνουν στις 24 Ιανουαρίου οπότε τον μπέμπη θα τον πάρει απ ότι υπολογίζω το Σάββατο 26 Ιανουαρίου!!!! Αυτά τα νέα μου... δεν μπορώ να σας σχολιάσω γιατί δεν με αφήνει να δω τι γράφετε!!!!

Φιλάκια καλημέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα... δεν γραφω γιατι μου την δινει η νεα εικονα του φορουμ....

ΧΘΕΣ ημουν στο γιατρο... γιατι ειχα ποναλακια...

μου ειπε οτι δεν εχουν αλλο χωρο για να μεγαλωσουν

και θα πρεπει να κατσω στο κρεβατι για να βοηθησω την μητρα μου να ανταπεξελθει..

οι πλακουντες εχουν αρχισει και γερνανε και τα μωρα ζοριζονται...

ο πονος ειναι απο την πατουσα του ενος που την εχει βαλει στον τραχηλο..

τα μωρα ειναι 1650 ο καθενας..

δηλαδη 3300 ειναι και τα δυο μαζι...

δεν με κοβει να αντεχω για πολυ ακομα....

αν δεν γεννησω τον ιανουαριο θα με βαλει 9 φεβρουαριου. 2 μερες δηλαδη πριν μπω στον ενατο...

νικη μια χαρα ειναι το μπομπιρακι σου....θα τον κανεις τουλαχιστουν 3500 μεχρι της 26 του ιανουαριου...

τις αλλες δημοσιευσεις δεν μπορω να τις δω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου!Προσπαθω να καταλαβω τι εχει γινει μερες τωρα με το μαμμυ.Ειναι απαισιο ετσι.Δεν ξερω αν θα δημοσιευτει το μνμ μου.Κανω προσπαθεια και αν εμφανιστει εχει καλως.

Νικη μου μεγαλωσε το αγορακι σου πολυ!!!

Ελενη μου ξαπλωνε οσο μπορεις και ξεκουρασου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια η ιδιωτική ομάδα που είχε κάνει η stalitsa αν θυμάμαι καλά,εμφανίζεται κανονικά και όχι όπως εδώ.Θα προσπαθήσω να στείλω μνμ από εκεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσια!!

τι χάλια είναι αυτά στο mammy?

δεν μπορώ να πω και εγώ πολλά.

Νίκη μου ενέσεις είχα κάνει και εγώ για τους πνέυμονες 2. Όλα καλά θα πάνε,άλλωστε 38 εβδ δεν είναι πρόωρο μην ανησυχεις.

Λενάκι υπομονή και καλή ξεκούραση, λίγο ακόμα έμεινε, προσπάθησε όσο μπορείς να το τραβήξεις να κλείσεις τον 8ο...

Φιλάκια σε ολες

Φιλιά σε'ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτά τα πάθαινε και παλιότερα το mammy...Δεν ξέρω γιατί..να στείλουμε κανα μύνημα στην admin να το κοιτάξει...Θα κοιτάξω να της στείλω στο fb.

Όλες καλά βλέπω.Ελενίτσα υπομονή...τα διδυμάκια δεν είναι εύκολη υπόθεση,εδώ εγώ με ένα και τα έχω παίξει...

Σε λίγες μέρες θα πάω στο γιατρό και θα σας πώ τα νέα.

Φιλάκια!!!

post-15892-1387393995725_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου!Χρονια πολλα σε οσους-οσες γιορταζουν σημερα!Εμεις εχθες αγιαστηκαμε γτ η Εκκλησια της Στοκχολμης χρειαζεται και τους 3 ιερεις που υπαρχουν οποτε η λειτουργια και ο αγιασμος των Θεοφανειων εγινε εχθες για μας.Σημασια εχει που αγιαστηκαμε.Επιτελους εφτιαξε το μαμμυ.Δεν μπορουσα να γραψω τπτ.Τη δευτερα θα ξεστολισω και θα βαλω τα τελευταια πραγματα μεσα στη βαλιτσα για το νοσοκομειο.Ποια θα γεννησει πρωτη αραγε????Ποιες ειμαστε στην λιστα εκτος απο την Νικη,εμενα κ την Ελενη?

Σημερα δεν ξερω ακομα τι καλο θα μαγειρεψω!!Κοριτσια η σταλιτσα ειναι καλα?Χαθηκε εντελως!

Φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτελους εφτιαξε το μαμμυ....Κοριτσακια μου χρονια πολλα για οσες εχουν καποιον δικο τους και γιορταζουν....Το μωρακι μας σημερα ειναι πολυ ησυχο....εχω μια εξαντληση....επλυνα ολα τα ρουχαλακια του μπεμπη μας και την βαλιτσα για το νοσοκομειο...η μανα μου εκανε ολη την δουλεια μιας κ εγω μεχρι να μπω στο μηνα μου πρεπει να ειμαι στο πολυ χαλαρω...τα επλυνε τα σιδεροσε καθαρισε και την βαλιτσα...εγω μονο το διπλωμα θα κανω κ θα ετοιμασω την βαλιτσα...αν κ εχω καιρο ακομα...τελος του μηνα μπαινω στο μηνα μου...εχω ενα αγχος κοριτσακια μου...τι θα γινει με το μωρακι μας..θα τα καταφερω???Ο γιατρος μου ειπε οτι 90% παμε για φυσιολογικο τοκετο...αυτα απο μας...αν μου την πρωτια την εχεις η εσυ η η νικη...φιλακια πολλα σε ολες τις κοιλιτσες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα ζουζούνες μου!!! Χρόνια πολλά σε όσους όσες γιορτάζουν σήμερα και γενικά αυτές τις ημέρες που έχω να μπω!!!

Πως είστε???? Εμείς καλά με πολύ κρύο!!!! Ο μπέμπης μου είναι πολύ ζωηρός γενικά και όσο πλησιάζουμε προς το τέλος είμαι πολύ ευτυχισμένη!!! Τον περιμένουμε πως και πως πλέον!!!!

Θα μπω με την ησυχία μου να σας σχολιάσω τώρα φεύγω πάω για ψώνια...

Φιλίαααααα καλημέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...