Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

Μπονζουρ Μπονζουρ!!!

τι κανετε;;;..

εγω καλα..

Παιδια..η μαγειρηκη για μενα ειναι ψυχοθεραπεια..ειλικρινα...

οταν ειμαι σκατα...ξεχνιεμαι στην κουζινα..

συνηθως βεβαια τα ΣΚ εχω να τακτοποιησω τα ψωνια μας...να κοψω βρασω ζεματισω ε και παντα θελω να εχουμε ενα "καλο" φαγητο τα ΣΚ...γιατι τις καθιμερινες μαγειρευω κατι απλο αλλα μ΄αρεσει να μαγειρευω..

Παω να φτιαξω καφε..απο σημερα ξεκινησα και παλη τη διαιτα μου...

και ηδη καποιος λιγουρευετ ετο δεκατιανο μου...

πηρα μαρουλι φυλλο, εβαλα πανω μια φετα γαλοπουλα φουαντρε, φιλαδελφια τυρι, ροκα και λιιιιγη καυτερη πιπερια με τριμενο καρυδι...και το τυλιξα ρολο..χαχαχα...

Για μεσιμεριανο εχω μανηταρια πλευρωτους ψητα με σαλατα σπανακι ( σπανακι καρυδια μοτσαρελα φρεσκια μπαλα, ροδι, και σως μπαλσαμικο ελαιολαδο...)

Παω να φτοαξω τσαι..

εχει κατι τελεια σοκολατακια..αλαλ ειμαι αποφασιασμενη να γινω κορμαρα και παλη και θα αντισταθω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα σας αγαπες!!!

Ειμαι τοοοοσο σκασμενη...

θα μπορουσα να σας γραψω σελιδες κ σελιδες και ειμαι 99%

σιγουρη πως θα μου λεγατε απλα πως εχω δικιο...αλλα τι να κανω γμτ??? :twisted: Σκ@τοκατασταση! :(

Θουλακι ετσι που τα λεει η Αφρο εχει ενα δικιο ρε συ...αλλα εγω δεν μπορω να μιλησω αφου δεν εχω σχεση με εκκλησια...δλδ εμενα μου φαινεται παραλογο να πηγαινουν τοσο μικρα παιδιακια στην εκκλησια να κοινωνησουν κλπ....Ξερω ειμαι ασχετη αλλα.... :?:?:?:?

Τεσπα...ειναι λιγακι σαν να τα φερνεις σπιτι μου και να διαλυσουν το συμπαν...οκ...παιδια ειναι αλλα θα σε σκισω λιγακι! :lol::lol::lol:

Ρε Βικυ στην καταψυξη?! :lol::lol::lol::lol: μονα τπυς ή σε καμια σακουλα με τροφιμα?

Αργυρω πλακα κανεις??????ΤΕΛΕΙΟ ρε συ!Πως τα καταφερες????Μονη της το εφτιαξε η Ρεα? :P:P:lol::lol:8-)8-):YMHUG:

Α!Θουλη!Θα πω μονο αυτο!Το τι εκανα τελικα εγω χθες το μεσημερι....

Εβαλα να φαμε με τα κοριτσια....Χωρις να του πω τιποτα...

Μετα τις ειπα να πανε στο δωματιο να παιξουν.εφτιαξα εναν καφε,πηρα το βιβλιο μου,αραξα στο κρεβατι μου!

Ειπα στην Α αν χρειαστει κατι να ερθει κατευθειαν στο δωματιο να με βρει...

Τις ακουγα να του ζηταν πχ νερο κλπ και εκεινος να παταει pause και να τις δινει!!!Εγω...Μουγκα!!!! :lol::lol:

Καποια στιγμη της εβαλε κ παμπερς για κακα! :lol:

Εγω ξαπλωσα,σκεπασα το κεφαλι μου με μαξιλαρι και πηρα κ εναν υπνακο!!!!! :D:D

Τα κοριτσια του ψιλοβγαλαν το λαδι(την καθαρισε κ τον πωπο!) και δεν με ενοχλησε καν!!!!

Εεεεεεεεεετσι μαλιστα!τετοια αδιαφορια χρειαζονται μου φαινεται!!! ;)

Αληθεια που χαθηκε η Τζουλια?!Θα την παρω κ αυτην τηλ!!!Φανταζεστε να ειναι εγκυος η σκατουλα? :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω Χρυσα υπερπαραγωγη!!!!!!!!!!!!!

Αλλα το δεκατιανο...σε μαρουλακι???αν δεν εχει κατι σε ψωμι με αναγουλιαζουν τα αλλαντικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αληθεια που χαθηκε η Τζουλια?!Θα την παρω κ αυτην τηλ!!!Φανταζεστε να ειναι εγκυος η σκατουλα? :D:D

Πιστεύεις ότι αυτό το σκέφτηκα και εγώ? :o:o:o:D:D

κοίτα η Ρ. έκοψε τα κομμάτια, εγώ τα κόλλησα, έβαλα και αυτό το ασημί :lol::lol::lol: επίσης η Ρ. έκανε και το άσπρο-κοιλιά ;)

δεν είναι όμορφο?

πάντως αυτές οι δασκάλες όλο τα πιο δύσκολα επιλέγουν :?

φαντάζομαι πώς θα είναι το χωνί του χρόνου!!! #:-s#:-s#:-s#:-s#:-s:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες! :x

Ευχαριστώ για την θετική ενέργεια που μου στέλνετε!

Μαρία περιμένω και την δική σου! :twisted: Άντε μην έρθω στην Λάρισα και την πάρω απο μόνη μου!!! :twisted::P:mrgreen::mrgreen:

Ααααα!!! Και δεν σας είπα! Από εδώ και στο εξής θα μου την στέλνετε την θετική ενέργεια σας κάθε μέρα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::mrgreen:

Για την εκκλησία Θουλάκι δεν ξέρω να σου πω... δεν το έχω ξεκαθαρίσει στο μυαλό μου, σίγουρα εμείς πρέπει να προσέχουμε τα παιδιά μας, αλλά απο την άλλη είναι παιδιά... ξέρω γω.

Πάντως στην εκκλησία πηγαίνουμε για να κοινωνήσουμε με τον Θεό. Υποτίθεται ότι ό,τι συμβαίνει στην Βασιλεία Του, όταν τον συναντήσουμε, το ίδιο συμβαίνει και στην εκκλησία του (στο απειροελάχιστο βέβαια... :roll: ), άρα απο αυτή την κοινωνία κανενας δεν έχει δικαίωμα να σε διώξει... πόσω μάλλον αν πρόκειται και για παιδί... :roll:

Το πρωί πήγα την Χ στο σχολείο, πάλι φωναζα σαν την τρελή... το κάνει επίτηδες... μία ώρα να την ετοιμάσω!!! :twisted::twisted::twisted: Μέσα στην άρνηση και την καθυστέρηση, όλη την ώρα με κάτι άσχετο θα βρει να ασχοληθεί! Μου σπάει τα νεύρα!! :twisted::twisted::twisted:

Και μετά ή θα την απειλώ ή θα φωνάζω και θα γίνομαι και ρεζίλι στην γειτονιά!!! :twisted:

Πολλή αντίδραση μιλάμε... :roll:

Ε μετά πέρασα απο έναν φούρνο και πήρα κουλουράκια, λουκουμαδάκια, κρουασανάκια και λουκανικοπιτάκια, ήρθα στην μανα μου και κάθομαι και τα τρώω... έφτιαξα και γαλατάκι! :D

Ε μα πείτε μου τι να κάνω η γυναίκα;

Αναστασί δεν κατάλαβα ποιο ήταν το πρόβλημα με τον Α. :oops::oops: Οτι θα έβλεπε ταινία και ήθελε την ησυχία του, οτι ήταν ακατάλληλη η ταινία για παιδιά, οτι την είχε στη διαπασών, έχω και συρρικνωμένο εγκέφαλο, μη με παρεξηγείς... θα επανέλθει σε μερικούς μήνες... ελπίζω πριν την εξεταστική... :roll: άσχετο! :geek: Τελικά την είδε την ταινία και σεις μείνατε κλεισμένες στο δωμάτιο; Καλά τα λέω; :oops:

Πάντως ο,τι και να ήταν ΕΣΥ έχεις δίκιο έτσι κι αλλιώς... :D Ο Α μου είναι αντιπαθης! :|

Λενάκι πάντως δεν ξέρω γιατί πρέπει να μας αγχώνουν οι παιδίατροι με το βάρος των παιδιών μας... Και μένα μου την σπάει οταν το κάνει αυτό η δική μας... Δεν μπορώ να καταλάβω δλδ;;; όλα τα παιδάκια πρέπει να είναι μπαμπάτσικα;... :?:?:roll:

Σημερα η αδερφή μου έχει ρεπό και θα πάμε μέχρι το κέντρο να πάρω κατι φορμίτσες στην μικρη που τις χρειάζεται... άντε θα πάρω και δύο φορμάκια για την καινούργια πιτσιρίκα! :P:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυ καλα ψωνια !!!!..

Τασια μνια χαρα ειναι ρε...τι να κανω αυτη την ευδομαδα η προσληψη υδατανθρακωνειναι η ελαχιστη απαραιτητη γι ατην επιβιωση μου..

και ναι θα ξεκινησω και γημναστικη..ο διαδρομος ειναι κατω..αλλα εβαλα τον Ο και μου τον ανεβασε..ειναι μικρος βεβαια..και πιανει χωρο στην κρεβατοκαρα..αλλα υπολογιζω μεχρι τα χριστουγεννα να αδυνατισω και να τον ξανακατεβασω.

καλα εκανες..να σου πω..χρειαζετε τετοια αναισθησια που και που..

ε μα πια...

Αρτζ ειναι τελειο το φαναρακι..εγω δεν ξερω τι θα κανω γιατιο με την χειροτεχνια δεν το χω καθολου...

Μια συναδελφος εδω πλεκει..και παιρνει κατι περιοδικα απο Αμερικη που εχουν τελεια πραγματα...

καλα το οτι δενε χω χρονο ειναι αλλο θεμα..χαχαχα...

Και ηθελα να ξερα..ολες αυτες οι γιαγιαδες που πουλανε τερλικια στις λαικες..δεν μπορουν αν πλεξουν κατι πιο σικ...θα το αγορασω δεν το συζητω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσάκι ευχαριστώ! :x Καλή αρχή με την δίαιτα! ;)

Αργυρούλα όντως πολύ ωραίο το φαναράκι, και εγω είμαι τελειώς άσχετη, αλλά πιάνουν πολύ τα χέρια του Π οπότε μάλλον θα την σκαπουλάρω απο τα καλλιτεχνικά! :D;)

Αντε πάω και γω σιγά σιγά... :|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα οχι λιγότερο απο 20 υδατανθρακες την μέρα.

καλά έκανες με τον διάδρομο ...και εγω θέλω να φέρω το ποδολάτι απο το μπαλκόνι αλλα δεν έχω που να το βαλω ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεγειά Μαρία, ωραία....την δική μας δεν την έχει, δεν την βρίσκω :?

εμάς κάνει 350ε και θα πάρουμε και την σκάλα ;)

Σισσιώ καλά ψώνια :D:D

έξω βρέχει....πάω να μαγειρέψω :roll::roll:

α! Χρύσα άρχισα και εγώ δίαιτα σήμερα :lol::lol::lol: κάνω την δίαιτα με τους πόντους! ;)

για να δούμε.....εσύ πόσα κιλά θέλεις να χάσεις? :)

λοιπόν εγώ χρειάζομαι να παίρνω 13 πόντους περίπου ημερησίως, βασικά αυτό μεταφράζεται σε 1100 θερμίδες!!! ή 1060 δεν θυμάμαι :? ....

σήμερα θα κάνω κοτόπουλο κοκκινιστό με πένες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω δενε χω συγκεκριμενο μεγαλο στοχο...

στην αρχη θελω να χασω 5 κιλα μεχρι τα Χριστουγεννα...

και φυσικα να γυμναστω γιατι μεγαλο προβλημα για μενα ειναι η κοιλια...

κανω κοιλιακους και διαδρομο γι ατην ωρα σε χαμιλη ταχητητα περπατημανος- εξω να βγω δεν παιξει με τα παιδι αμου..κουκουβαγιες..σημερα ξυπνι ακαι τα δυο απο τις 6-...

Αφρο δενξερω σε ποσα γραμμαρια υπολογισζονται..αλλα σημερα εχω μπανανα- την εφαγα ηδη- και μια λεπτη φετα ψωμι στο απογευματινο μου. Αυριο εχω ρυζι στο μεσιμεριανο με λαχανικα...

Αχ Αυτες οι βιβλιοθηκε ςπολυυυ μου αρεσουν...ηθελα να βαλω μια τετοια στο σαλονι μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είπα να τελείωσω το διάβασμα και μετά να γράψω αλλά δεν μπορώ...Μου σηκώνεται η τρίχα με αυτά που γράφετε... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Μωρή Αρτζι ποιος πάει στην εκκλησία να βρει την ησυχία του;;;;;; :evil::evil::evil::evil:

Οι σκατόγριες που στάζουν δηλητήριο και θάβουν όλο τον κόσμο και μετά πάνε στην εκκλησία και κάνουν τον μεγάλο σταυρό και τα τάματα;;;;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil: Μη με προκαλείτε... :evil::evil:

Ναι, οι γονείς είναι υπεύθυνοι για τα παιδιά....Αλλά μπορούν να συμβούν και ατυχήματα...Και ωπα ρε μεγάλε...Από που με διώχνεις;;;Σπίτι σου είναι η εκκλησία;;;Σαλτα και γαμήσου.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα... :mrgreen::mrgreen: Ας επιβιβαστώ κι εγώ... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σισσονι μου γλυκο και όμορφο με το καλό να έρθει το καινούριο μπεμπάκι της παρέας και όοοολα να γίνουν όπως τα έχεις φανταστεί.... :x:x Καλέ δεν το πιστεύω ότι γεννάς...Έχω συγκινηθεί... :cry::cry:

Όσο για τα πράγματα, αν είναι κανονίζουμε ένα καφεδάκι το ΣΚ... :mrgreen::mrgreen: Αλλιώς θα στα φέρω στο μαιευτήριο... 8-)8-)8-)8-)

Μιτσάκι σε ξέχασα ρε... :oops::oops::oops::oops::oops: Χρόνια πολλά κοριτσάρα μου...Να είσαι πάντα γερή, να σε χαίρονται οι νεραϊδουλες σου και ο αγγελός σου και καλή τύχη στο μεταπτυχιακό... :geek::geek::geek::geek::geek:

Ξέρετε ποια με πήρε πρώτη πρώτη να μου ευχηθεί την Παρασκευή για το Μαρτινάκι μου ε;;;;; :mrgreen::mrgreen: Η Νατασα.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Χρύσα άρχισες διαιτα μαρή;;;;; :mrgreen::mrgreen: Αντε καλά αποτελέσματα...Κι εγώ μετά τον γιο θα φτιάξω πάλι κορμί.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αναστασία έχει πλάκα ρε ο Α....Οκ, είναι εκνευριστικός, αλλά ταυτόχρονα έχει πλάκα.... :mrgreen::mrgreen: Αφου δεν έβαλε καμια τσόντα να δει.... :lol::lol::lol::lol:

Εγώ χθες καθόμουν με την Ιω στον καναπέ και ήρθε ο Γ. και μου έδωσε γλωσσόφιλο.... :o:o:o Και η Ιωαννα σηκώθηκε, έχωσε τη μούρη της στα μάγουλά μας και γέλαγε πονηρά.... :oops::oops::oops::oops::oops:

Αρτζι τέλειο το φαναράκι ρε... :mrgreen::mrgreen: Ταλενταρα είσαι... 8-)8-)8-)

Λενάκι μα από που να μοιάσει η Ειρηνουλα και να βγει βαρέων βαρών ρε;;;;; :shock::shock: Μα κι εσύ τσιλιβιθρόνι είσαι... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εγώ Σάββατο πρωί πήγα την Μαρτίνα για εξετάσεις...Θυροειδή, χοληστερίνες, σίδηρο που εχουμε σοβαρό θέμα κλπ..Το απόγευμα θα πάρω αποτελέσματα... :roll::roll::roll:

Μαρία μωρή έχεις ξεφύγει με τα ψώνια... :o:o Συγκρατήσου.... :roll::roll::roll::roll: Ωραία η βιβλιοθήκη πάντως... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εγώ το Σάββατο πήγα στο Puma outlet και πήρα 2 ζευγαρια αθλητικά στην Ιω που δεν είχε τέλεια.... :mrgreen::mrgreen: Ένα κανονικό αθλητικό μαύρο με φούξια με 25 ευρώ και ένα γαμάτο μποτάκι με γούνα μέσα 28 ευρώ.... :o:o:o:o Από 45 και 55 ευρώ αντίστοιχα... :mrgreen::mrgreen:

Την Παρασκευή ωραία περασαμε..Πέταξα και τα καρφάκια μου... :mrgreen::mrgreen: Ανακοινώθηκε κι επίσημα το ονοματάκι του μπέμπη (αν είναι τελικά μπέμπης :lol::lol::lol::lol: Ορέστης), μερικοί μερικοί δεν έβγαλαν μιλιά :ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil: , η λατρεμένη μου νυφούλα για να τους κάνει να λυσσάξουν περισσότερο πέταξε ότι κανονικά ο μπέμπης πρέπει να βγει Θανασάκης....Της μαμάς μου... :ymdevil::ymdevil::ymdevil:

Χθες έφυγαν πεθερά και πεθερός για χωριό και τώρα έχω τη μανούλα μου εδώ... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Να σας πω κάτι για το Μαρτινάκι μου το γλυκό;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Προχθες προσπαθούσα να τη ντύσω και μου τράβαγε τα μαλλιά...Σε κάποια φάση της φωνάζω δυνατά "εεεεεεεεεεεεεεεεεεεε" και παίρνει ένα παραπονιάρικο ύφος και μου λέει "Μαμά μου....Απώ...." και με αγκάλιασε και με φίλησε...Έλιωσαααααααααααααααααα η κουκουβάγια....... :x:x:x:x:x:x Και σήμερα αγκάλιαζε την Ιω και της έλεγε "απω..." :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ εγώ ρε συ όταν πάω στην εκκλησία δίνω σημασία στους ψαλμούς και πολλοί είναι αυτοί σαν και μένα! :|

δεν έδιωξε κανείς τα παιδιά, απλά είπε όταν τα παιδιά κάνουν φασαρία καλύτερα θα είναι να βγαίνουν έξω.....

επίσης να πω ότι επειδή συνέβει σε εκείνη την εκκλησία δεν σημαίνει ότι συμβαίνει παντού, σε όλες!! :!:

τέλος πάντων.....πες μας πώς περάσατε στην γιορτή σας? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα θα με τρελανεται...

σισσακι σορυ με το καλο κ παλι....θετικη ενεργιεααααααααααααααα

μωρε λετε να ειναια εγλυος η τζουλια????????ωωωωωωωωωωωω

καλε σας ειπα οτι εγω εφταιγα κτλ κτλ αλλα δε ηταν τροπος αυτος..

μιλησα με το πνευματικο μου κ λυπηθηκε για τα λογια του παππα..για τα 5000ε κτλ

ειπε οτι πρεπει οι γονεις να προσεχουν τα παιδια ΑΛΛΑ κ οι παπαδες ηταν παιδια κ καναν αταξιες..τεσπα δε συμφωνω μαζι σας 8-)8-)8-)8-)

αργυρω ρε τελειο το εκανες...αληθειαααααααα

σες ξες αν ειναι επικινδυνη η μελαμινη στα πλαστικα ποτηρια??????

αντε χασε κιλα :mrgreen::mrgreen::mrgreen: κανε κ κοιλιακους καλεεε

μαρια ωραια η βοβλιοθηκη οντως

γωγω :roll::roll::roll::roll: ορεστης ε?δε εχω θεμα με το ονομα..μα δε με τρελεναι κιολας..

αφρο ναι παμε συχνα εκκλησια(οχι καθε βδομαδα)αλλα γιΑ ΜΕΝΑ αν πιστευεις κ θες να μαθεις στα παιδια σου το δρομου του θεου πρεπει να τα πας μεσα στη εκκλησια κ ας ειναι ανυσηχα(οκ ετυχε να τα βγαλω κ γω εξω καποιες στιγμες αν ξεφυγουν τελειως)για να μαθαινουν να σεβονται κ πως πρεπει να εισαι μεσα στο χωρο..οκ παιδια ειναι αλλα δε μπορεις αφου μεγαλωσουν κ πανε 5 χρονων να πεις παμε να σε κοινωνησω..δε θα ξερουν καν τι ειναι αυτο κ θα κανει σα δαιμονισμενο..

τεσπα μεγαλη συζητηση αυτο

ελενα καλε εδω ακομα με τα κοντομανικα ειμαστε..

σας φιλω ολες..παω να πλεξωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΕΚΔΟΤΟ:

Ένα ζευγάρι απο την Αλάσκα, αποφάσισε να πάει στη Φλόριντα για διακοπές τον Δεκέμβρη για να ξεφύγουν λίγο από το πολύ χιόνι και το ψοφόκρυο.

Είχαν κανονίσει να μείνουν στο ίδιο ξενοδοχείο που πέρασαν και τον μήνα του μέλιτος.

Επειδή και οι δύο είχαν δουλειές, κανόνισαν ο άντρας να φτάσει Τετάρτη και η γυναίκα Πέμπτη.

Ο άντρας φτάνει λοιπόν στο ξενοδοχείο, πάει στο δωμάτιο και βλέπει πως πλέον υπάρχει laptop με σύνδεση στο Internet.

Αποφασίζει λοιπόν να στείλει mail στη γυναίκα του. Κατά λάθος ξεχνάει ένα γράμμα απο το e-mail και το στέλνει αλλού χωρίς να καταλάβει τι έκανε.

Στο Χιούστον μια χήρα έχει γυρίσει μόλις από την κηδεία του άντρα της και τσεκάρει για mail από φίλους και συγγενείς.

Μόλις διαβάζει το πρώτο, λιποθυμάει. Ο γιος της μπαίνει στο δωμάτιο, βρίσκει τη μητέρα του στο πάτωμα και κοιτάει την οθόνη του υπολογιστή.

Το mail έγραφε:

Προς: την αγαπημένη μου γυναίκα

Θέμα: Έφτασα

Ξέρω πως εκπλήσσεσαι που παίρνεις mail από μένα. Έχουν laptop πλέον εδώ και μπορείς να στείλεις όπου θέλεις.

Μόλις έφτασα και μπήκα μέσα. Όλα ειναι έτοιμα και για σένα που θα έρθεις αύριο. Ανυπομονώ να σε δω. Ελπίζω να έχεις το ίδιο καλό ταξίδι με μένα.

Y.Γ: ΠΟΛΛΗ ΖΕΣΤΗ ΕΔΩ ΚΑΤΩ

:lol::lol::lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ....χαχαχχαχαχχα

κουμπαρα ...δεν ζηλεψα το πρωινο σου...!

μα καθολου σου λεω....!

το νου σου στον οσε...! ;);););)

στο θεμα της θουλης ...οκ επρεπε να προσεχει τα παιδια...αλλα και οι κουβεντες αυτες δεν αρμοζουν σε ιερεα...ετσι φευγει ο κοσμος απο την εκκλησια!

συμφωνω για την θεια κοινωνια απο νωρις...

εχετε δει παιδακια μεγαλα να κλαινε και α χτυπιουνται....εκει δεν μπορει να γινει ατυχημα?

κι αν γινει ? πχ χυθει η θεια κοινωνια? ξερευε τι πρεει να κανει ο ιερεας...?

σημερα πηγα στο νοσ. "σωτηρια" εμεινα 4 ωρες....βγαινοντας αναθεωρησα πολλα πολλα πραγματα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζαααααααααααα

ναμαι κ γω ανεβαινω με την τσουπρα μου

με τη σειρα μου να ευχηθω τα καλυτερα στη σισσυ μας

μενα πονο βρε

να εχεις ενα θαυμασιο τοκετο κ μαμα κ κορη ναστε αγκαλια γερες κ δυνατες

νασαι σιγουρη ολα θα πανε οπως τα θες

κ μεις εδω ειμαστε ε; φιλια

αργυρουλα μα τι ομορφη χειροτεχνια κ ειναι κομα πιο ομορφο επειδη το φτιαξατε μαζι

η μαμα μου ακομα εχει φυλαγμενα τα πραγματα που φτιαχνμε στο νηπιο

αχ ναρθει κ η σειρα μας πρωτα ο θεος

το ανεκδοτο αρεσε πολυ χαχαχαχα

χρυσα μου αντε κορμαρα ειμαι σιγουρη θα τα καυαφερεις εγω αν δν τρωω υδατανθρακες ξεπρηζομαι αμεσως δειχνω πολυ διαφορετικη κ ας μν εχω χασει κιλα

καλα για την ιουλια το πιστευετε μου περασε κ μενα απο το μυαλο;ναναι εγκυούα δλδ;ιουλια μου ευχομαι ολα ναναι καλα φιλια

αναστασια μου χαριτολογοντας το ειπα για το συμμαζεμα εννοειται θα επρεπε να καθησουν με την αννυ να τα μαζεψουν

η να σε βοηθησουν η να τα μαζεψει μονος αν πηγαινεε να κοιμησεις το παιδι...

τωρα για την ταινια τι να πω ,θα πω μονο οτι καλα εκανες κ τον αφησες να δει την ταινια του κ στην πιο καλη φαση να παιρνει δωρακι μια μυρωδατη πανα ,να την καθαριζει κιολας,κ εσυ να πηγαινεις να ξαπλωσεις να ηρεμησεις να σκεφτεις οτι εισαι απο τα κάλυτερα παιδια ,μια καλη ψυχη κ οτι εισαι ενας λογικος ανθρωπος που η λογικη του δν επηρεαζεται απο το παρολογο που μπορει να υπαρχει γυρω του κ δν εννοω τη συγκεκριμενη φαση η τον Α το λεω γενικα δν ξερω αν με πιανς φιλεναδα με αλλο λογια χαμογελα κ πολλα φιλια απο μας

ματια με γεια η βιβλιοθηκη να τη χαρειτε !

νατασσου ολα καλα;φιλια στα κοριτσια φανταζομαι τι τραπεζι εκανες μα μαγειρευεις πεντανοστιμα!

θουλη κ γω πιστευω οι γονεις ειναι υπευθυνοι για τα παιδια αλλα απο την αλλη παιδια ειναι κ οσο κ να προσεχεις υπαρχουν πολλες πιθανοτητες να γινει στραβη....κ γω θα την εβγαζα εξω να ηρεμησει η θα πηγαιναμε να αναψουμε κανα κερι που ταχει κ λατρεια

βεβαια ο τροπος που λες κατι κανει ην διαφορα ,η ευγενια ειναι μεγαλη υποθεση αλλα ποιος την εχασε για να τη βρουμε εμεις σε αυτη τη χωρα;γενικα πιστευω απο αυτα που βλεπω γυρω μου οτι μας αρεσει γνικα μα την λεμε σε αυτη τη χωρα,ακομα κ αν εχουμε δικιο δν θα μιλησουμε ευγενικα αλλα θα του την πουμε η θα ειρωνευτουμε

αντε πολλα ειπα παλι κ αλλα τοσα εχω που δν τα θυμαμαι

τα λεμε αργοτερα

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ κορίτσια Ζωή και συμπεθερα δεν είδατε τα πουλάκια που φεύγουν? :o:o:lol::lol::lol::lol:

οκ δεν φαίνονται και πολύ!!! ;)

καλά και εγώ δεν ζήλεψα το πρωινό της Χρύσας :lol::lol::lol: χωρίς λίγο ψωμάκι? το μαρούλι ρολό? :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...