Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 73 ...και καλά γεννητούρια!


Recommended Posts

Αντε επιβιβαστείτε και ευχηθείτε όλα να πάνε καλά και όπως τα ΘΕΛΩ γιατί αλλιώς θα υποστείτε τεράστια γκρίνια για το υπόλοιπο της ιντερνετικής μας φιλίας! :mrgreen:

Θετική σκέψη! Θετικη σκέψη! Θετική σκέψηηηηηηη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αναστασία οτι το σκεφτηκα το σκεφτηκα να του ριξω μια ξαναστροφη, αλλά είπα να το παιξω κότα για να πάρω πτυχίο καποια στιγμη! :geek: όσο για το τηλέφωνο δε θα σχολιάσω... Όοοοοοοχι θα σχολιάσω!!! :twisted: Καλα το πιθανοτερο είναι να πάει και η μικρη στο νηπειο και μετά να με πάρεις!!!

Μαράκι με γεια ρε! Και μην τα σκέφτεσαι τα φράγκα! Απο το να στα φαει η εφορία, φάτα μόνη σου! ;)

Θέλω και γω βιβλιοθήκα, αλλα για να πάρω βιβλιοθήκαη και να ταιριάξει στο σπίτι μου πρέπει να αλλάξω όλα μου τα έπιπλα... τα οποία παρεμπιπτόντως και μισώ, δεν ξέρω αν σας το έχω πει... :roll:

Θουλάκι μου καλα περνάτε στην Κρήτη;; Αν δεις την Τόνια να μου την φιλήσεις ρε... χα

θηκε τελέιως το τρελοκομείο! :( Όσο για τα κλειδια, είδες για να είσαι καλός άνθρωπος;;; Ο Θεός σε βοηθάει! :mrgreen:

Αργυρούλα αυτό το πάθαινα και γω που λές... μια φορα κρατούσα στα χέρια μου ένα χτυπημενο εισιτηριο και ενα κέρμα και αντι να πετάξω το εισιτηριο και να βαλω στο ορτοφολι το κέρμα, έκαν το αντίθετο... :oops:

Τί άλλα είπαμε στο προηγούμενο;;; Δε θυμάμαι... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα! Χρυσάνθη και γω σε θυμάμαι σαν Ραφαέλ... νομίζω δλδ γιατί τώρα τελευταία ξεχνάω τα πάντα! :oops::geek: Παντως νομιζω οτι το θυμάμαι το Ραφαέλ! :)

Γωγώ θα σε πάρω τηλεφωνο ρε να κανονίσουμε, αν και δεν μας βλέπω να προλαβαίνουμε... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και επειδή όπως βλέπω γεμίζω μόνη μου τις σελίδες σταματάω κάπου έδω! :mrgreen:

Πάμε στη μαμα μου για φαγητό!

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!!!

Πόσο μαρέσει αυτός ο καιρός!!!!!!

Τί κάνετε;;; Εμείς μια χαρά! Αράζουμε στο σπίτι.Ο Δ με τη Δ κοιμούνται , η Ε ζωγραφίζει και γω σερφάρω...

Σίσσυ σ'έκοψε;;;;;;;;; Οου μαι γκάντ......... Δεν τον σώνει τπτ. Πάντως και γω την έχω πατήσει έτσι στη σχολή. Αντέγραφαν από μένα 5 άτομα. Αυτοί πέρασαν και γω πήρα τα 3!!!!! :lol::lol::lol:

Δε βαριέσαι μικρό το κακό. Έτσι κιαλλιώς τα 3 μου έμειναν!!!! :lol::lol:

Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας! Περάσαμε πολύ όμορφα! Το μεσημέρι είχαμε τραπέζι τους γονείς του Δ, τα αδέρφια του , την αδερφή μου και τη μαμά μου. Το βράδυ ήρθαν για ποτό 2-3 φίλοι και ο μπαμπάς μου. Όλα καλά!!!!

Μιτσάκι αμέλησα να σε πάρω τηλ. Χρόνια σου πολλά γλυκομανούλα! Να καμαρώνεις τα κουκλάκια σου και να είστε πάντα γεροί!!!

Θουλάκη αδελφή μου ήσουν φάρδος!!!!! Λαμπάδα να του ανάψεις του ανθρώπου!!!!

Ελενάκι κάθε εβδομάδα θα τη ζυγίζετε; Σ'αυτήν την ηλικία δεν παίρνουν ρε συ βάρος τόσο συχνά. Μήπως με εξετάσεις θα ήταν καλύτερα;; Όπως και να χει όλα καλά να είναι!!!!Επιπλέον είμαι απαράδεκτη. Ξέχασα να σου ευχηθώ για την Ε... Χρόνια της πολλά (αν και καθυστερημένα) Να το χαίρεσαι το κοριτσάκι σου και να σε τρελαίνει!!!!

Αργυρούλα, Χρύσα, Γωγώ , Νατάσα,Ζωή, Μαρία, Χρυσάνθη , Φρανίτα, Τασία τα φιλιά μου!!!

Α Νατάσα σήμερα θα δω την έφη και θα τη ρωτήσω για την Έλενα! Αυριο θα σου πω νεότερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανεβηκα....γιουχουυυυυυυυυυυυυυυυυ

σισσακι μου σου ευχομαι μια γεννα οπως τη θες κοριτσαρα μου με πονο να γουστερεις :roll::lol:

να κρατας συντομα τη κορουλα σου κ πανω απο ολα υγειης μανα κ κορη... :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:YMHUG::YMHUG:

ηα ντωνια καλα ειναι..τα μικρα μεγαλωσαν..ιδιως η μικρη..ιδια φατσα με το μεγαλο...

αδυνατισε κιολας η αντωνια...καλα δε ηταν χοντρη αλλα λεμε τωρα..

παιδια σημερα πηγα εκκλησια κ κολαστηκα να το πω?ακουστε..

παμε με τη αδερφη κ 3 μωρα..οκ?

κ καθοταν εκει που ο παπας βγαζει καμια φορα κυρηγμα..κ εκει που καθοταν σηκωνοταν βλεπω καποια στιγμη οτι απο πισω εχει τη οστεοθηκη κ ενα κερακι αναμενο..εγω τους κατεβασα κατευθειαν..αλλα αυτα ανεβαιναν..

ησυχα ηταν ομως..κ για μια στιγμη χανει ισορροπια ο θοδωρης κ πεφτει πισω στη οστεοθηκη..κ ακουγεται στη εκκλησια ενα ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι δικο μου..κ μπαμ πεφτει..

ο ψαλτης μου τη ειπε..με ειπε του στυλ οτι βγαλτα εξω τα παιδια?εξω να τα εχεις?κατι τετοιο :o:o:o

τα βγαζω εξω με πιανουν τα κλαματα..μπαινω μετα να τα κοινηνωσω κ βγαινω..

κ ακουω να βγαζει λογο ο παππας κ ελεγε

ειπε 3 φορες οτι οι γονεις πρεπει να ειναι υπευθυνοι κ οχι ανευθυνοι

δε ειναι παιδικη χαρα

κ οτι δε θα βρει αυτος το μπελα του αν σπασει..κανει 5000ε :o:o:o:o:o

οκ λεω ειχα λαθος..αλλα δε σκεφτηκε τα οστα μη παθαν κατι κ σκεφτηκε τη οστεοθηκη???????????????

5000ε κ υπαρχουν παιδια που πεινανε..δε εχω καμια δουλεια να το κρινω αλλα τα σκεφτηκα απο μεσα μου κ νευριασα

τεσπα

σημερα περασαμε ΤΕΛΕΙΑ

πηγαμε με τη κρετα μαμα(ομαδα στο φεις)για πικ νικ στο βουνο..σε ενα μερος -δασος που ειχε κ παιδικη χαρα..ειχε υπεροχο καιρο..φυσουσε αλλα δε εκανε κρυο..κ φουλ ηλιο..τα μικρα το καταευχαριστηθηκαν

τωρα κοιμουνται ολα

νατασαααααααααααα :mrgreen::mrgreen::mrgreen: σου λειπω πουλιμ? :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θου έχεις κάθε δικαίωμα να το κρίνεις. Δεν θα σχολιάσω παραπάνω γιατί θα πω πράγματα που δε θέλω. :twisted::twisted::twisted:

Μας λείψατε ρε (λέμε τώρα) :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαστε και εμεις στο τρενακι....!

Σισσακι ομορφο ολα να σου πανε οπως θες...!

Θουλη...κατι τετοιες λεξεις....απομακρυνουν τον κοσμο απο την εκκλησια!

εχω γνωρισει ιερεις που δεν θα επρεπε να ειναι..!

αλλα γνωριζω και ιερεις που πραγματικα το αξιζουν και κανουν λειτουργημα...και αυτοι δεν ειναι μονοι τους !

τα ιδια θα σκεφτομουν και εγω...!

στο νεοκορο...θα του την ελεγα σιγουρα!

χαιρομαι που περνατε καλα!

πολλα φιλια στην Αντωνια!

εφτιαξα κοτοπουλο γιουβετσι...εγινε μουρλια....κοπιαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ παλι!!!

Τι μελαγχολικος καιρος!

Σημερα δεν βγηκα για την παρελαση.Πηγε ο Α με την Α...βεβαια δεν εγινε παρελαση αλλα η καταθεση στεφανιων!

Η Α καταθετει το στεφανι της εθνικης αντιστασης!!! :o:lol: Το εκανε πολλα χρ ο παππους του Α και πλεον(που εχει "φυγει" το κανει η γιαγια του!Και τωρα και η Αννυ!!! :?:D:D μαλλον θα πρεπει να αρχισω να πηγαινω να την καμαρωνω!!!!

Εγω καθαρισα το σπιτι κ εφτιαξα παστιτσιο...

Κατα τις 1παρα τσακωθηκα με τον Α και θελω οπωσδηποτε να ζητησω τη γνωμη σας(κ ας μας διαβαζουν κ αλλοι) γτ αρχισα να νιωθω εξωγηινη!!!

Ειναι εδω και η βαφτιστηρα μας(σχεδον 8 ετων)..στη 1 παρα λοιπον θεωρησε εκεινος φυσιολογικο και μαλιστα δικαιωμα του να βαλει(με συνοδεια ηχειων και νταμπαντουμπα που σου πονανε την καρδια) μια ταινια...σκοτωμους κλπ!!!!!Εμεις επρεπε αντι να φαμε μεσημεριανο και να ηρεμισουμε,να κλειστουμε στα δωματια και να κραταμε τους τοιχους μην πεσουν....επισης ξερετε πολυ καλα πως ενα 3χρονο δεν περιοριζεται για πολυ ωρα σε ενα δωματιο οποτε αναγκαστικα θα εβλεπε και σκηνες απο την ταινια του.....

Πειτε μου αν ειμαι η (σ)εξωγηινη( :lol::P ) που του ειπα να την δει πχ στις 5 οπου θα μπορουσα να παρω τα παιδια κ να φυγουμε για να εχει το χρονο του....

Μαρια μεγειες!!!Για ολα!!!!!

Το διαβασμα ακομα το κανω με ορεξη αλλα ειναι αληθεια πως πρεπει να διαβαζω καθε μερα...κ επειδη δεν γινεται παντα λογω κοπροσκυλιασματος εχω μικρα κενα τα οποια να δω ποτε θα καλυψω!πχ λεξιλογιο!

Αν και νομιζω πως θελει εξασκηση γτ δεν μαθαινονται αυτα παπαγαλια!

Ξεκινησες εσυ?Ποιο σαββατο θα ανεβεις?

Θουλη τι να σου πω ή να μην σου πω καλη μου!?

Και να ηταν μονο η οστεοθηκη...?Τεσπα....πιστευε και μη,ερευνα!(που λεει κ η Μαρια! ;):D ).....

οκ το παιδι ή χτυπησε σε κανα οστο!? :P

Σισσυ μου θα δειειεις!Θα σου τηλ συντομα!!!! :D (τουλαχιστον πριν τα νηπια της μπεμπας! :lol: )

Ελενα εγω σου ευχηθηκα για την κορουλα σου???αν οχι,10000συγνωμη!

Να την χαιρεστε και να την καμαρωνετε!

Ρε συ ο γιατρος δε σε ειδε εσενα?Αφου κ εσυ εισαι μια σταλια ρε κουκλα μου...τι περιμενε απο το παιδι να βγει?κινγκ κονγκ? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημειωση.την ταινια την ειδε(μολις πριν λιγο τελειωσε)

και μαλιστα με κοιτουσε με εκεινο το βλεμμα "τι μαλακιες λες παλι μωρη"

με συνοδεια ειρωνιας και "γλυκολογων"!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΣΣΥ!!!Θετικη σκεψη(για σενα,οχι για τον Α :lol::lol::lol::P:P:P ) με τα τσουβαλια!!!

Ολα θα πανε τελεια ρε κουκλαρα μου!!!!!Θα την γεννησεις οπως θελεις τη μπεμπουλα μας!!!!

Καλα....κανω επεξεργασια γτ θα γεμισω ποστς!!! :D

Γλυκολογα δεν ειναι οι κανονικες βρισιες...ξερετε...τα αλλα τα ωραια που δειχνουν ποσο γραμμενη σε εχουν!

Επισης εγω μια φορα εριξα το παμπερς στο πλυντηριο και τα ρουχα στον καδο....δεν το καταλαβα παρα μονο οταν τελειωσε το πλυντηριο και εβγαζα απο παντου ζελε και χαρτακια!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιιιιβιιβασηηηηη..

Σισσωνη..ολα καλα θα πανε..θα δεις.λ.λ

'σκεψου θετικα..σκεψου θετικα...ΟΛΑ θα ειναι ΟΠΩΣ τα θες..

μη μασας!!!

Τι κανετε;;;..εγω ειχα ενα τριημερο..μπουχαχαχαχα...

χτες πηγα τα μικρα στη μανα μου να κανω δουλιεσ το παταρι στην αποθηκη στο υπογειο και στο πλατισκαλο της ταρατσας...

τιποτα δεν εκανα...μονο τα δικα μας χειμερινα εβγαλα..χ

και αυτο γιατι οι δικη μου ηταν καλεσμενοι σε γαμοβαφτηση..και νομιζαν οτι ειναι στις 7:30..αλλα ηταν στις 4:30..οποτε αρων τωφν αρων τους μαζεψα.

Χτες εφτιαξα..τονοσαλατα με μακαρονια...τσουρεκακια με καρυδια και σταφιδεσ, πιτσα..και τελος..

σημερα εκανα μαφιν εβαλα μερικες κοτσομουρες στο φουρνο..και τωρα περιμενω να φουσκωσουν τα τσουρεκια...

Αχ..τι επαθα σημερα...

χτες ειπα να κατευω υπογειο..νακανω γυμναστιη..μας αφισε που μας αφισε το γυμναστηριο αμανατι ο λεγαμενος...και πηρα το κιν μαζι μου...

και ξεχασα οτι το πηρα..

σημερα..εφαγα ολο τον κοσμο να το βρω..λεω παει..το πεταξα με την ανακυκλωση χτες...

ντινομαι με τη βροχη..βγαινω...ξεπαρκαρω...γκτουπ γκντουπ..παει το καστηχο..καποιος μου το τρυπισε..σιχτιριζα γυρναω...γυρησε ο Ο απο την εκκλησια...λεει δες και στο υπογειο..αλλιλουια...εκει ηταν..

οχι οτι με νοιαζει η προιστορικη μπαχατελα...αλλα τα κινητα που εχω στη ΣΙΜ....χεστηκα για ολα τα αλλα...

Ο Χριστοφορος σημερα εφαγε...5 ολοκληρες κουτσομουρες..καισαλατα..ουαου..δεν τον προλαβαινα παιδια....καλαο Ζανκλασικα..φαταουλας..πωπω..ποσο χαιρομαι να τον ταιζω.

Θου εναπαρομοιο περιστστικο εγινε σε γαμο..και το ζευγαρι παραλιγο να φυγει..εγινε σκινηκο...

ειπε ο παπας νακρατανε ισυχα τα παιδια και οσα δεν μπορουν να τα βγαλουνβ εξω..

ο μπαμπας του γαμπρου-καρακομμουνιστης- ειπε φωναχτα, πως εαν δεν ειναι ευπροσδεκτα τα ανηψια και εγγονια του στον οικο του Θεου..δεν ειναι ουτε και αυτοι..και λεει εγω φευγω..καντε το γαμο μονοι σας...η νυφη επισης δυσανασχετησε..ε μετα παρενηβαν οι ψυχραιμοτεροι...

Αυτα...ο Ο πηγε να βαλει τη ρεζερβα

Θελω να φτιαξω λαζανια

Τασ..οχι δεν εισαι..ειναι απαραδεκτος...!!!!! :evil::evil::evil::evil:

:evil: και ναι ρε...να τσακιστεις να την καμαρωσεις..

Μαρακι..που και που, ειναι καλο να κανουμεπραγματα και για μας...

καλαεκανες..μη νιωθεις τηψεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουμπαρα ερχομαι....μμμμμ ζεστ τσουρεκακι...και ελληνικος καφες!

Αναστασια....φυσικα και ειναι απαραδεκτος....τελικα ολοι το ιδιο μυαλο εχουν .....μα καμια αλλαγη ...αντιγραφα...!

αχαχχαχαπολυ γελασα με το παμπερ και το πλυντηριο!

εγω εχω βαλει τα κλειδια το αυτοκινητου στην καταψυξη...εκανα 3 μερεςς να τα βρω(πηρα το εφεδρικο|)...φυσικα μετα δεν δουλευε το κοντρολ του συναγερμου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε αναστασια φυσικα κ δε εισαι υπερβολικη..απαπαπ..κ τι εκανε τελικα με τη αννυ?ππως τη απασχολησες/?επισης δε κοιμαται μεσιμερι ε?

καλε γτ δε πηγες να τη καμαρωσεις????????????

βικυ ερχομαι κ γω..περιμενω περιοδο κ τρωω κ σενα

χρυσα γτ καθεσκ κανεις τοσα ρε??????????καλα κανεις ψυχοθεραπεια ντεεε

η ιουλια χαθηκε καλε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανεβαίνω και εγώ και εύχομαι Σισσιώ ολόψυχα όλα να πάνε καλά και όπως τα θέλεις.....μα πάνω από όλα μαμά και μωράκι να είναι καλά! :D:x:x

τα υπόλοιπα αύριο το πρωί....σας φιλώ :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια επειδή διαβάζω :? και δεν έχω χρόνο να γράψω

ανέβηκα να σας πω ότι μια φορά για μια μέρα αντί να πετάξω τα σκατόχαρτα στον κάδο της τουαλέτας τα πετούσα στο καλάθι των απλύτων :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

α και το κλασικό που σε μπουζούκια αντί να χειροκροτήσω κάνω το σταυρό μου και το αντίθετο στην εκκλησία αντί να κάνω το σταυρό μου κάνω παλαμάκια σας τα έχω πει ε? ? :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσικα κ ειναι υπευθυνοι αλλα οχι να σουρει μετα αυτα που ειπε..ειναι ο οικος του θεου..κ πανω απ ολα ειναι παιδια..

πως τα διωχνεις..δηλ αυτος να εχει παιδια τα βγαζει εξω απο τη εκκλησια..τεσπα ειπα ειμαι φαουλ :roll:

μαρια αν θες το πιστευεις..εγω οταν περναω απο το λευκο πυργο μου ερχεται να κανω το σταυρο μου. :o

κ στη εκκλησια παλαμακια μου ετυχε :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α και το κλασικό που σε μπουζούκια αντί να χειροκροτήσω κάνω το σταυρό μου και το αντίθετο στην εκκλησία αντί να κάνω το σταυρό μου κάνω παλαμάκια σας τα έχω πει ε? ? :o

=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Kλαίωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία τί να σου πω;;;;;; Οτι δεν έχεις δίκιο;;;;;;;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Χρύσα χρυσοχέρα έχω ξεχάσει κινήτό μέσα στη ντουλάπα για 3 μέρες!!! :D:D:D

Βίκυ φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τσουφ τσουφ! Επιβιβαζομαι και εγω! :D

Σισσακι σου στελνω ολη την θετικη μου ενεργεια και ειμαι σιγουρη πως ολα θα πανε οπως τα θελεις!! Με το καλο να κρατησεις σε λιγο καιρο την μικρουλα σου στην αγκαλιτσα σου!

Τι κανετε τσουπρες? Εμεις καλα, παγωσαμε μιλαμε εξω! Το πρωι ειναι ολα παγωμενα. Σε καποιες πολης της Γερμανιας χιονισε κιολας, φετος πολυ νωρις! Περασαμε ομορφο ΣΚ. Το Σαββατο το απογευματακι μας καλεσαν οι φιλοι μας οι Ελληνες για καφεδακι, αναψανε και το τζακακι τους και ητανε τελεια, μετα το γυρισαμε στις μπυρες, τα παιδια παιζανε τοσο ωραια μεταξυ τους! Σημερα βγηκαμε για φαγητο και μετα για καφε με τον Π. τα παιδια ητανε στον παππου και στην γιαγια.

Μαρια :lol::lol::lol: ελιωσα μιλαμε!!! Δεν υπαρχεις λεμε!! Με γεια τα ψωνια σου, καλα εκανες ρε συ! Χρειαζεται που και που. Και εγω ετοιμαζω επιδρομη στα μαγαζια με την φιλη μου σε λιγες μερες.

Χρυσακι παιδι μου γιατι σκοτωνεσαι με τοσες ετοιμασιες καθε ΣΚ? Τελεια πραγματα παντως κανεις αχ και να σε ειχα κοντα μου! :)

Αργυ και εγω πρεπει να κανω λατερνα παλι φετος αλλα δεν θυμαμαι ποτε ειναι. :roll: Του χρονου θα παει δημοτικο η Ρ? Στα εξη δεν πανε? Εμενα η Ε. θα παει ακομα μια χρονια παιδικο και μετα δημοτικο.

Νατασα ευχαριστω για τις ευχες! Το ξερω οτι δεν παιρνουν τοσο ευκολα βαρος σε τετοια ηλικια αλλα ειναι 13 κιλα απο περισυ τον Σεπτεβριο! Εχει κολλησει οπως τοτε που ειχε κολλησει στα 10! Ευτυχως ψηλώνει καπως...

Αναστασια ελα ντε δεν με ειδε? Τι να πω... Καλα ο Α. φυσικα και ειναι απαραδεκτος!! Κλασικος αντρας!

Θου απαραδεκτος ο νεοκορος! Και ο παπας δεν θα επρεπε να λεει τετοια πραγματα. Ατυχημα ηταν δεν το εκανε επιτηδες το παιδι. Και εγω τα ιδια με εσενα θα σκεφτομουν. Τα φιλια μου στην Τονια και στα μικρα!

Εγω κλασσικά ξεχναω το κιν. μεσα στην τσαντα μου για μερες. Ποτε δεν με παιρνει κανεις για να το ακουσω κιολας! Επισης πηγα απειρες φορες να πεταξω ρουχα και να βαλω το βρωμικο παμπερς στο συρταρι. :lol: Εχω την ταση απο την βιασυνη μου να φευγω απο το σπιτι με τις παντοφλες και να γυρναω παλι πισω να αλλαζω :twisted: ποσο σπαστικο ειναι ειδικα οταν κουβαλαω και τα μικρα μαζι.

Αυταααααα! Τα λεμε αυριο καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Με το καλό Σισσιω μου να γεννήσεις και να πάνε ολα όπως τα θέλεις!!

Θουλη μου ..... θα σου πω εγω τι θα έκανα στην θέση σου ...θα έπαιρνα τα παιδιά και θα πηγενα στο προαύλιο απο την αρχη που θα άρχιζαν να σκαρφαλωνουν κάπου .....πιστεύω οτι είναι η πρώτη φορά που το έκαναν αυτο αφού πατε συχνά εκκλησιά και αυτο θα έγινε λόγο σηνερισμου το ενα από το άλλο . Ναι δεν είναι παιδική χαρα, οκ είναι παιδάκια και δεν μπορούν να καταλάβουν και να μηνούν ήσυχα αλλα καλύτερα να τα κάνουμε μια βόλτα εξω να ηρεμισουν η να ξεδώσουν παρά να παρακολουθησουμε σονι και καλά την λειτουργία και να παίζουν πάνω σε ωστεοθηκες .....

Δεν θέλω να στεναχωριθεις οκ σημβαινουν αυτα, ο παπάς δεν σε γνώριζε δεν σας ειχε ξανά δει και ελα στην θέση του που είδε 3 παιδιά πάνω στην ωστεοθηκη!! Δεν σου ειπαι τιποτα ο νεοκορος άπλα να τα βγάλεις έξω γιατι δεν ήταν σε θέση να μηνούν ήρεμα ..... σε καταλαβαίνω όμως πως ένιωσες και σημπασχω ο Μ πολλές φορές με κανει να νιώθω άβολα όταν ειμί έξω ......

Αφήστε μην αρχίσω να μηλαω για ον Μ ......τον χαρίζω τον θέλει καμοια??? Μα γιατι είναι άγγελος σε όλους και τέρας με εμένα??? Ποσο πολύ τον ενοχλώ .....προσπαθώ να είμαι ήρεμη αλλα μόλις φτάσουμε σε θέμα ορίων πχ "Μ μην κανείς αυτο " αρχίζει μια ατέλειωτη κόντρα απο μέρος του και κανει οτι του λέω οχι .....ολο συγνώμη λέει αλλα στο δευτερολεπτο που θα την πει θα κάνει τα ίδια ....άπλα την λέει για να μην πάει τιμωρία ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Λενάκιιιιιιι η Ρ. και η Ε. είναι ίδια ηλικία βρε :lol::lol::lol: η δικιά μου γεννήθηκε Αυγ και η δικιά σου ΟΚτ ;)

θυμάμαι πολύ καλά όταν ήσουν έγκυος και μετά γέννησες.....το θυμάμαι σαν χθες!!! :);)

που είχες πει ότι θα ΄γέννησες με καισαρική αλλά δεν είπες γιατί και εγώ ντρεπόμουν να σε ρωτήσω!!! :roll::roll:

οπότε και η Ρ. θα πάει νήπιο του χρόνου μαζί με την Ε.!!! ;)

τα φαναράκια πρέπει κάπου τώρα να τα κάνετε γιατί είναι αρχές Νοε η βόλτα!!! εκτός και δεν κάνει η περιφέρειά σας, δεν ξερω!!! :roll::roll:

Μαρία αυτό που λες μου έτυχε και μένα :lol::lol::lol::lol::lol: να κάνω τον σταυρό μου σε μαγαζί με μουσική αλλά όχι το αντίθετο!!! :lol::lol::lol::lol:

καλό διάβασμα ;)

και τώρα να συνεχίσω αυτό που ήθελα να πω και πως να σας πω πώς το εννοώ: εγώ πιστεύω ότι όταν πηγαίνουμε με παιδιά π.χ. σε Εκκλησία, σε Μουσεία, σε βιβλιοθήκες και τα όμοια, θ απρέπει να είμαστε πολύ προσεκτικοί με τα παιδιά!! δλδ είμαστε υπεύθυνοι για την συμπεριφορά τους.....δεν φταίει, φυσικά, το 3χρονο, 4χρονο ή 5χρονο....

σε Εκκλησεία, η γνώμη μου είναι ότι δεν πρέπει να γυροφέρνουν, τρέχουν κ.λπ......να κάθονατι εκεί όπου δεν μπορεί να προκληθεί ζημιά.....φανταστείτε να ρίξουν το μανουάλι και πέσουν τα κεριά και να πάρουν φωτιά τα χαλιά και όλη η εκκλησία :o:o:o:o:o

φυσικά και τα παιδιά πρέπει να είναι μέσα, δεν το συζυτώ αυτό, απλά οι γονείς θα πρέπει να είναι λίιιιγο πιο προσεκτικοί......γιατί ο κάθε ένας που πάει εκεί πάει γιατί θέλει να ακούσει τους ψαλμούς ή να ηρεμήσει στον οίκο του Θεού!!! :|

τώρα δεν βρίσκω καμμιά σχέση με την τιμή της οστεοθήκης και τα παιδιά που πεινάνε, νομίζω ότι είναι άχετο, όπως αν γίνει κάποια ζημιά σε ένα μουσείο, είναι τραγικό.......έτσι και στην εκκλησία.....

αν πάμε με παιδιά σε μουσείο επίσης πρέπει να είαμστε προσεκτικοί.....πήγαμε σε ένα μουσείο όπου είχαν τους πρώτους ελέφαντες και δράκους πάνω στην Γη και είχαν και τα κόκκαλα......ε φανταστείτε να έπιανε η Ρ. ένα κόκκαλο από έναν δράκο και να το έσπαζε τι θα γινόταν μετά :o:o:o:o:o:o:o

οπότε και είμασταν στην τσίτα......

ή στην βιβλιοθήκη που πας να διαβάσεις με ηρεμία και έχεις παιδιά να φωνάζουν.....

αυτά.......

ρε Χρύσα πώς μαγειρεύεις όλα αυτά? ζημώνεις, ψήνεις..... :roll::roll:

πάω να διαβάσω ξανά την Αναστ. :roll:

καλημέρα Αφρο, ποστάρω και σε διαβάζω μετά! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ. :lol::lol::lol: σεξωγήινη είσαι ρε!!! :lol::lol::lol:;)

ναι καλά δεν το συζητώ θα μπορούσε να την δει αργότερα, αν μπορούσε.....πρέπει να σεβόμαστε και τα άλλα μέλη της οικογένειας....και πόσο να καθήσεις στο δωμάτιο τι τιμωρία είσαι? :o:o:o

πες του να πάρει ακουστικά ώστε να μην ακούνε οι άλλοι..... :!::!::!:

Αφρο συμφωνώ με αυτά που λες!!! ;)

πάω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να και το φαναράκι-προβατάκι μας!!! :D:D:D:D;););)8-)8-)8-)

καλά είμαι και πολύ μεγάλη καλλιτεχνιδα :lol::lol::lol::lol:

τα κομμάτια π.χ. το κεφάλι, τα πόδια τα έκοψε η Ρ.! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...