Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12.Ο πρώτος μας χειμώνας!!! Νο12


Recommended Posts

Κατερινακι μου ζωη σε εσας !!τα συλληπητηρια μου .

και εμας τα φρουτα ενα ενα μας τα εδωσε πρωτα μηλο,μετα αχλαδι,μετα μπανανα και στο τελος ειπε θα προσθεσουμε κ χυμο πορτοκαλι!και εννοειτε ζαχαρη οχι.ουτε κρεμες (ρυζαλευρο,βανιλιες κλπ) δεν θελει να δωσουμε!!

εχω ξεκινησει διαιτα εδω κ εναν μηνα και πειναω συνεχεια!χι για φαγητο αλλα για χαζολοιδια........... :(:(:(

και εμεις εχουμε γκρινια με τα δοντια,μας εχει δωσει αυτη την κρεμα αλλα ειπε στην χειροτερη ντεπον!!!!ακομα δεν μας εχει χρειαστει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΘΥΜΟΣΑΣΤΕ ΤΟΝ ΘΕΙΟ ΣΟΥ.ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑΚΑ ΣΟΥ.ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΟΛΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ(ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΥΖΗΓΟ)ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΩ ΣΟΥΛΕΙΜΑΝ.ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΔΛΔ.ΒΙΚΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΙΤΑ ΝΑ ΧΑΣΩ ΑΥΤΑ ΤΑ 5 ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΜΕΙΝΑΝΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ.ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΑΚΡΑΤΗΣΗ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΟΝ ΘΥΛΑΣΜΟ ΘΑ ΦΥΓΟΥΝ ΑΛΛΑ.....ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΘΡΕΥΤΗ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΒΡΙΣΚΩ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΣΤΗΝ ΖΥΓΑΡΙΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΩ ΤΟ 74 :o:o:o:o ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ.Η ΝΑΝΣΟΥΛΑ ΝΑ ΜΑς ΠΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΙΤΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΑΝ ΤΑ ΕΧΑΣΕ ΤΑ ΠΑΛΙΟΚΙΛΑ.ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ.ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΤΗΝ KANGAROONA KLEISEI PALI TO MAGAZAKI ΚΑΛΗ ΜΑς ΝΥΧΤΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια, είστε καλά?

Σταυρούλα, δεν σκέφτηκα ότι με το mei tai θα σκάς το καλόκαιρι :oops: Όσο για το air condition, ξηραίνει το χώρο όντως αλλά όταν μένεις σε περιοχή με τρελλή υγρασία, πιστέυω πως οι δυο καταστάσεις εξισορροπούνται.

Εγω πάντως προτίθεμαι να το χρησιμοποιήσω!Και απο περιέργεια τώρα που το είπες,θα το βάλω κάποια στιγμή σε παράλληλη λειτουργία με τον αφυγραντήρα για να κάνω σύγκριση της υγρασίας με και χωρις κλιματιστικό.

Βλέπω όλες το ρίξατε στις δουλειές και αγχώνομαι ότι πρέπει σιγά σιγά να τις κάνω και γω!

Εμείς πήγαμε πάλι τις βολτούλες μας και τώρα είμαι πτώμα αλλά χαλάλι, η μπέμπα ήταν τόσο χαρούμενη, τόσα γέλια δεν μας έχει κάνει ποτέ.

Φιλάκια πολλά σε όλες!

Υ.Γ. Κατερινούλα σε άφησα τελευταία γιατί πραγματικά στενοχωρήθηκα πολύ με τα νέα σου.Σου εύχομαι συλληπητήρια και κουράγιο στον μπαμπα σου πρωτίστως και σε όλη την οικογένειά σου...Και μην ξαναπεις ότι χαλάς το κλίμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μανουλιτσες γλυκές τι κάνετε?

Δεν έχω πολλα νεα πήγαμε για το εμβόλιο που δεν κάναμε την Δευτέρα σήμερα το πρωι και η παιδιατρος τον βρήκε πολυ καλύτερα τον Νικόλα μου, και μας είπε να συνεχίσουμε λίγες μερες ακόμα τα εισπνεομενα με τη μάσκα. Με την πιπιλα τον προσπαθω τον είχα στην καρεκλιτσα την κουνιστη που έχω και σιδερωνα και ανά δυο ρούχα πήγαινα και του την έβαζα στο στόμα :P:P και κάθε φορα που του έπεφτε μου έσκασε κάτι χαμογελα το άτιμο.

Σταυρουλα μην αγχωνεσαι στο δεύτερο παιδάκι δεν θα έχεις θέμα όλα θα τα προλαβαινεις, και εγω με το πρώτο δεν προλαβαίνα να κάνω τίποτα, τώρα με τα δυο κάνω πολυ περισσότερα, καλα δεν συζηταω για την Νανσυ βλέπεις με το τρίτο μπορείς πια να κανεις τα παντα :lol::lol: εμένα μου αρεσει ο πιγκουινος!

Ελένη καλύτερα Μάιο ο καιρος θα είναι καλός και δεν θα έχει και τόση ζέστη όσο το κατακαλόκαιρο. Εμείς για καλοκαίρι λέμε αλλα δεν έχουμε ακόμα κανονίσει κάτι.

Αριαδνη πως πήγε η βόλτα με τα μωρακια? το next όντως έχει πολυ ωραία ρουχαλακια...

Καλα σταυρουλα είναι δυνατόν να σου είπε ζαχαρη :o:o έχω ακούσει διαφορα αλλα αυτο πάλι....και για τα φρούτα έχεις απόλυτο δίκιο ένα ένα και βάζεις κάθε τρεις ή πέντε μέρες δεν θυμάμαι και απο ένα νέο φρούτο. Είσαι σίγουρη ότι δεν θες να αλλάξεις παιδιατρο?

Καλα λέει και η Αμαλία θα εθιστει στη ζάχαρη και θα τα θέλει όλα γλυκα. Εντωμεταξυ τον πρώτο ενάμιση χρόνο σχηματίζονται οι κυψέλες λίπους στον οργανισμό των μωρων αν μαθει λοιπόν ο οργανισμός σε λιπαρες τροφές και ζάχαρη απο τόσο μικρα μεγαλώνοντας θα αναζητούν όλο και περισσότερες λιπαρες τροφές και όλο αυτο αναπόφευκτα οδηγεί σε παχυσαρκία.

Κατερινακι πολυ λυπάμαι για τον άνθρωπο και τόσο γρήγορα....να ζήσετε να τον θυμάστε, κουράγιο σε όλους σας. :(

Έχετε όλες χαιρετίσματα απο την Ανθη τα είπαμε τηλεφωνικά.

Καληνύχτα !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!

ζαχαρη;;;;;;;εμενα ουτε αλατι δε με αφηνε να της βαζω στα φαγητα θα με αφηνε ζαχαρη;;αφου τα φρουτα απο μονα τους ειναι γλυκα..τελικα ο καθε παιδιατρος λεει το μακρυ κ το κοντο του.

κοριτσια το πλυσιμο δεν λιγοστευει με τιποτα..ακομα ατελειωτα μου φαινονται..

σκατζοχιρουλα κυκλικη διαιτα εκανα εχασα 4,5 κιλα κ μωλις την τελειωσα εχασα αλλο 1.ετσι ειχε γινει κ την πρωτη φορα συνεχιζα να χανω κ μετα.το ιδιο εγινε κ στην φιλη μου που την εκανε δεν ξερω ομως εαν αυτο ειναι στανταρ ή γινεται σε οποιον κανει αυτη την διαιτα.

βεβαια εχτες ξεχασα να φαω με τις χειροτεχνιες κ τα παιδια κ εφαγα στις 6 το απογευμα...

αυτα παω για δουλειες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελικα αυτη την τουρτα θα κανω γιατι ταιριαζει περισσοτερο με αυτα που εχω κανει

για πειτε γνωμες γευση ferre rose ή kinderbueno;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααα μανουλίτες και μωρουλίνια.

Νάνσυ πολύ ωραία και αυτή η τούρτα. Όντως η άλλη αν θυμάμαι καλά ήταν πιο ροζ? :roll:

Αυτή ταιριάζει καλύτερα. Εγώ σαν ενήλικας θα επέλεγα ferrero rose αλλά τα πιτσιρίκια μπορεί να τους αρέσει περισσότερο το kinder bueno.

Τελικά τον πιγκουίνο αποφάσισα να πάρω αλλά με προβληματίζει που το ύφασμα είναι γαλάζιο. Θα μπορώ να το χρησιμοποιήσω εάν κάνω κοριτσάκι? Σας κάνει για ουδέτερο ή παραπέμπει αμέσως σε αγοράκι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kinderbueno φυσικα!πολυ πολυ ωραια η τουρτα και τα καπελακια και τα προσκλητηρια!!!!!!!!

πασχαλιτσακι συλληπητηρια για το θείο βσου!κριμα!κουραγιο στο μπαμπα σου και σε όλη την οικογενεια!

εστε δε θελω να σε στεναχωρησω...αλλα μαλλον παει για αγορακι!!ακομη δεν εφυγες για mall?ακομη εκει εισαι????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ αυτό είναι.

10 ανοίγουν τα μαγαζιά στο mall. Την είχα πατήσει μια φορά και πήγα 9 και περίμενα 1 ώρα. :evil:

Σκέφτομαι όμως να ψωνίσω από next αλλά φοβάμαι μην ψωνίσω κάτι λάθος. Πχ. θέλω sleepsuits χοντρά για τον χειμώνα και πήρα 3 με 24 ευρώ και φοβάμαι μην είναι πολύ λεπτά γιατί στο site δεν φαίνονται καλά. Επίσης, το νούμερο μπορεί να μην μου βγει καλό. Έκανα μία δοκιμή και θα δούμε.

Αριάδνη εσύ που έχεις ψωνίσει από κει πως πάνε τα νούμερα. Για την μπέμπα τι νούμερο πήρες? Όταν λέει 200γρ weight εννοεί ότι είναι πιο χοντρό το ύφασμα? :roll:

Καλά πάντως έχει τέλεια πράγματα το next

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσακια

Σημερα περιμενω την μαμα μου κ κανω διαφορες ετοιμασιες..θα φτιαξω σπανακοπιτα..μοσχαρακι με μελιτζανες στο φουρνο κ εχω ξεκινησει απο το πρωι.

Νανσυ αυτη η τουρτα ταιριαζει πιο πολυ με τα πραγματα που εφτιαξες..προσκλητηρια καπελακια..

Σταυρουλα ψηφιζω πιγκουινο..η αληθεια βεβαια ειναι οτι δειχνει κα[πως αγοριστικο.σε αλλο χρωμα δεν βγαινει :?::?: Ο Στρατουλης σου πως ειναι σημερα :?: καλα ψωνια...

Λιακι καλα εκανες κ του εδωσες ντεπονακι..μην υποφερει το παιδι..ειναι μικρουλης κ δεν ξερει ο καημενος τι του φταιει.το τζελ για τα δοντια δεν κανει τιποτα μην την παρετε τζαμπα.

Κατερινακι χαιρομαι που ο Νικολας ειναι καλυτερα..κανατε κ το εμβολιο μια χαρα.κο δικος σου ο πονηρος την φτυνει την πιπιλα :?::?:

Αριαδνη μπραβο που περνατε τελεια..φιλια στο μπισκοτακι σου..

Κατερινακι μου να ζησετε να τον θυμαστε,συλλυπητηρια δυστυχως ετσι ειναι η ατιμη η ζωη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες!τι κανετε;

χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν,εγω δεν εχω κανεναν παρα μονο κατι φιλους.κ ενας φιλος του αντρα μου κολητος που αν κανει κατι σημερα θα παμε.αλλα δε ξερω κ σιγουρα γιατι η γυναικα του εινααι εγκυος στο δευτερο παιδακι κ μπορει να μην μπορει.

εβλεπα στο ονειρο μου οτι η μπεμπα εβγαλε δοντια!κ μαλιστα πολλα,γεμισε το στομα της.ολο βλακειες βλεπω.

νανσυ τελέια οσα εκανες,ειδα φωτο,μπραβο σου πραγματικα εισαι πολυ αξια!ποτε τα εχει τα γενεθλεια της;νομιζωειστε λιγες μερες μετα τον δικο μου ε;οσο για γευση μαλλον κιντερ μπουενο.

σταυρουλα αν δουλευα τωρα κ ερχοσουν μολ θα συναντιομασταν δουλευω διπλα απο εκει που θα πας.δε ξερω αν εννοεις μολ αμαρουσιου,εγω αυτο εννοω,οχι μετρο μολ.

αχ σημερα δε ξερω τι να μαγειρεψω,μαλλον φακες λεω.

κατερινακι μου συληπητηρια κ απο μενα,καθολου δε μας χαλας το κλιμα,αν ειναι δυνατον..αχ αυτα τα ξαφνικα με τρομαζουν πολυ..να ζησετε να τον θυμαστε..κ εμενα ο αδελφος του μπαμπα μου που ηταν κ ο μικροτερος πεθανε απο τη κωλοαρρωστεια μεσα σε τρεις μηνες εγιναν ολα..κ ηταν 45..αστα.κ ειχε κ ενα κοριτσακι απο το δευτερο του γαμο μικρο,νομιζω 4 η 5 ηταν τοτε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακι αργουν πολυ τα γενεθλια αλλα λογω παιδιων θελω να μαι ετοιμη απο χειροτεχνιες γιατι δεν ξερω εαν θα ναι ετσι ησυχα συνεχεια τα μωρα..την τουρτα την κανω προβα πριν απο τα γενεθλια για να μαι σιγουρη απο γευσεις εμφανιση κτλ.δοκιμαζω συνταγες κτλ για να ξερω χρονο που παιρνουν κ γευσεις γιατι φετος θα ναι πιο δυσκολα.

εστε εμενα μου φαινεται οτι ταιριαζει κ σε κοριτσακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα!!

Νανσυ τέλει η τουρταρα!Απο γευσεις κι εγω fererro προτιμω αλλα για τα πιτσιρικια η bueno θα ειναι πιο γλυκια.Αυτες οι δυο γευσεις γενικα μοιαζουν.

Βουλίδιο τελικα πιγκουινο?Μια χαρα θα ειναι σε κοριτσι μην ανυσηχεις.Λιγο τεραστιος δεν ειναι ο πιγκουινος? :lol:

Εγω το πηρα τζιν και μαυρο για να ταιριαζει με τα περισσοτερα ρουχα μου,και με του μπαμπα(ακομα δεν τον εχει φορεσει ομως).Και αναλογως τα κεφια τυλιγω κι ενα φουλαρακι στο πλαι ,λεοπαρδαλε πχ! :lol::lol:

Ετσι κι αλλιως ο μαρσιπος και η αλλαξιερα τσαντα ειναι αξεσουαρ της μαμας,οχι του μωρου!

Αντωνια εχετε γιορτη?Μοσχαρακι με μελιτζανες ε??Μμμ τι αλλο βαζεις μεσα?Κοκκινιστο δεν ειναι?

Αυτο το τζελ για τα δοντια δεν προκειται να του το επαιρνα παντως.Για το λογο που λετε.Το ντεπονακι ειναι η σιγουρη λυση και αφου δεν τα βλαπτει.Ευτυχως τωρα πια δεν μου το βγαζει,ισα ισα τραβαει το χερι μου και θελει κι αλλο.

Προσπαθησαμε παλι με πιπιλα...τζιφος...τι αλλο?! :D

Βικακι ακριβως το ιδιο ονειρο ειδα προχτες το βραδυ!!Ειχε βγαλει πολλα δοντια,γεματο το στοματακι,και ειχαν μισο ανατειλλει και καλα και οι τραπεζιτες πισω,ηταν ολα ασπρα και γερά.Καημο που τον εχουμε!Το βλεπουμε και στον υπνο μας :lol:

Να χαιρεστε οσους εχουν τη γιορτη τους σημερα!Ξεκινησαν οι γιορτες τωρα!Μεχρι Γεναρη θα ειναι φουλ!Ερχονται Χριστουγενναααααααα!!!!!!!!Γιουπιιιι!!!

Σταυρουλα εσεις τον Στρατο ποτε θα τον γιορταζετε?13 Δεκεμβρη?Εμας επειδη η γιαγια του ειναι μυτιληνια και το Ευστρατια εκει το γιορταζουν 8 Νοεμβρη με τους αρχαγγελους,θα πρεπει να του το κανω κι εγω τοτε??Μα ο γιος μου δεν ειναι μυτιληνιος!Και στο εορτολογιο 13 Δεκεμβρη το λεει,τοτε θα μας παιρνουν τηλεφωνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θυμησε μου λια της μαμας σου ειναι το ονομα ή της πεθερας;κανονικα πρεπει να το γιορταζεις την ημερα που λεει το ημερολογιο αλλα εαν το ονομα ειναι της πεθερας θα εχεις μανουρες κ για αυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsakia mou! Ti kanete??

Emena xtes h nuxta itan tragiki...ksekinise apo to bradu prin koimithei...ekana ti mpempa mpanio kai den ithele meta na faei, molis tin ebaza sto stithos eklaige :shock: to prospathisame auto gia polu wra...mia o enas boltes kai pali stithos, ta idia, meta o allos boltes, ti pipiles dokimasa, ti boltes ti paixnidia...tipota...meta kata tis 12:30 ipie ligo gala kai apo tin eksantlisi tis pou eklaige toses wres koimithike...stis 4:30 ksupnise kai pali ta idia arxise...ksupnia mexri tis 6:30...de kserw ti eixe pathei..e kai twra einai 12:20 kai akoma koimatai apo tis 6:30 :o mipws mperdepse ti mera me ti nuxta??

Ksexasa na sas pw eida tin Antwnia, Despoina kai Anastasio kai einai telioi! H Antwnia koukla, h Despoina polu eksipni kai milaei kai 2 glwsses kai o Anastasios antraklas!! Ton theloume gia gampro :) (den thumamai an ton prolabe kamia, alla kai na ton prolabe tha tou kanoume emeis kolpakia na ton ksemialisoume :lol::lol: )

Stauroula koufo mou fainetai pou sou eipe gia zaxari...exeis skeftei na allakseis giatro??

Ari h kori sou thelei boltes e? kantin twra pou mporeis giati erxontai ta krua!!

Anna apo poso minwn ksekinisate frouta??

Antwnia dexesai episkepseis gia fagito to mesimeri??? :D Mou trexoun ta salia!!

Lioumpa otan o mikros ebgaze to dontaki tou eixe gkrinia??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια,είστε καλά?

Αχ βρε Έλενα. τί έπαθε το Εβελινάκι?Μήπως τελικά όλα αυτά είναι προάγγελός δοντιών?

Αντωνία,μας τρέχουν τα σάλια!!!

Σταυρούλα, είδες τι τέλεια πραγματάκια έχει το next? Και στο μαγαζί που πήγα σήμερα , δεν έχει σε καμία περίπτωση τόση ποικιλία!Η φόρμα τους είναι κανονική θα έλεγα,δηλαδή ούτε στενή όπως zara και benetton, ούτε πολύ φαρδιά.Για να σου δώσω να καταλάβεις εγω της φοράω το 3-6 τώρα και της πάει λίγο φαρδύ το μπλουζάκι και μια φούστα που έχουμε λίγο μακρυά.Υποθέτω εσύ θα πρέπει να πάρεις το 6-9.Κοίτα και τους πόντους ύψους που γράφει.Όσο για τα sleepsuits που πήρες, δεν έχω πάρει αλλά τα έχω δει και γω και νομίζω ότι θα είναι σε στυλ φουτερ το ύφασμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nανσουμπα το ονομα της πεθερας ειναι.Τη μαμα μου τη λενε Δεσποινα και το κραταω για την κορη!Σιγα μην εβγαζα την κορη μου Στρατουλα μη χεσω.. :evil:

Δεν θελω να του το γιορταζω τον Ταξιαρχων γιατι δεν θα το ξερει κανεις.Μονο οσοι ειναι απο Μυτιληνη.Και θελω να γιορταζει κοντα στα Χριστουγεννα.

Ελενα ο Αναστασης ειναι καπαρωμενος απο την Αννουλα της Μαριας!Δεν θυμασαι που την εκλεψε απο τον Στράτο???ΧΑΧΑΧΧΑ!!!!!

Αστο το παιδι μαρη που θες να το ξενιτεψεις να κατεβει Κρητη!Θα κλαιει η μανα του!! :lol::lol::lol:

Καλα εννοειται ειχε γκρινια πριν βγαλει τοπ δοντι και πολυ πολυ σαλιο.Και τωρα το βλεπεω να σκαει και το επομενο γιατι παλι εχει πολυ γκρινια.

Ασε τα βραδια με ξεκανει ο ατιμος.Δε λεει να κοιμηθει πριν τις 1μιση 2 μιση.Και ολο το βραδυ καθε τρεις και λιγο ξυπναει και κλαιει.Μιλαμε για σκοτωμα καθε τρεις και λιγο να πηγαινοερχομαι.Κι εχω και τον υπεροχο συζυγο που δεν σηκωνετε ποτε!!Μονο μου κανει ''ταπ ταπ'' με το χερι,και καλα κουραγιο!! :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου.αυτην την εβδομαδα ξεκινησαμε φρουτακια.

μην μιλατε για γλυκα κ τουρτες :(:(

εμας ο μπεμπης μας ξυπναει καθε βραδυ στις 3 με 4 η ωρα και τον παιρνω στο κρεββατι μου μεχρι τις 7 και μιση που σηκωνομαστε για δουλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου.αυτην την εβδομαδα ξεκινησαμε φρουτακια.

μην μιλατε για γλυκα κ τουρτες :(:(

εμας ο μπεμπης μας ξυπναει καθε βραδυ στις 3 με 4 η ωρα και τον παιρνω στο κρεββατι μου μεχρι τις 7 και μιση που σηκωνομαστε για δουλεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολη μερα πλυντηρια..τουλαχιστον πλυθηκαν τα χειμωνιατικα δικα μου..τωρα εχουν σειρα του αντρα μου κ τα της εβδομαδας..ουφ καλα το πλυσιμο το σιδερο ολο αυτο ποιος θα το κανει;;;οεο;;;;;ξετσουμησε κ ο μπεμπης κ θελει κ αυτος αγκαλιες..μια τοενα μια το αλλο με εχει παει σημερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω τα χειμερινα δεν τα πλενω,μονο του αντωνη εβαλα στο προγραμμα για φρεσκαρισμα,καλα οσα του κανουν γιατι γενικα αλλαξε πολυ αυτο το καλοκαιρι κ κατι φορμουλες κ τετοια θα τις εχω για το σπιτι κ για τα πηγαινε ελα στη πεθερα μου.

ηθελα να κοιμηθω το μεσημερι κ ενω κοιμηθηκε η μπεμπα μετα απο ποση ωρα στο στηθος ξαφνικα εκει που γλαρωνα λιγο ξυπνησε.το κεφαλι μου με ποναει τωρα.ζαλιστηκα κ με το διαβασμα των μηνυματων στο σκαιπ.

θα κανω τα τυροπιτακια της μαριας μετα.απλα εχουμε να παμε τζαμπο κ μαρκετ.

αριαδνη τα next μου αρεσουν κ εμενα πολυ κ δεν ηξερα οτι παραγγελνεις κ απο το σαιτ.θα μπω να δω.

κ εγω εχω σε εναμιση μηνα τα γενεθλεια του αντωνη κ μαλλον θα τα κανουμε σπιτι,απλα λιγοι κ καλοι γιατι φοβαμαι κ για το μωρο κ επισης ειναι κ τα εξοδα..τον πρωτο του χρονο χαλασαμε πολλα λεφτα,ειχαμε πολυ κοσμο κ περσυ που εκλεισε τα δυο τα καναμε σε παιδοτοπο.φετος μαζεμενα απο παντου,δυστυχως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Ari mou den kserw, makari na einai dontakia kai na min allakse etsi ksafnika kai egine mourmouriko giati twra kapoies meres exeis ginei polu mourmoura...to next ontws exei polu wraia pragmata. Tha to koitaksw ksana otan exw parapanw xrono!

Lia wx nai to ksexasa gia ton Anastasio kai tin Annoula!!! :lol: Alla exoume kai ton swsia tou Anastasi ton Stratouli...esena se pirazei na erthei Kriti o gios sou?? Ela giati thelw kai gw mia sumpethera monterna na kanoume mazi diakopes stin Kriti otan tha erxete! Min einai kamia stafidomoura kai de mporw na kanw parea! :lol:

Wx Nansouita den tha prolabaineis pio na prwto agaliaseis!

Pasxalitsaki mou sullipitiria. Lupamai polu, dustuxws oloi exoume kapoion eite pio kontino eite pio makrino pou exei fugei apo auti tin palio arrwstia...egw prwsopika 2 polu kontina mou atoma. Sas euxomai na zisete na ton thimosaste. Kouragio ston mpampa sou kai tin oikogeneia sou.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsakia,efygan oi goneis mou kai eimai monh san to lemoni.....Akomh den exei erthei o anttrouls mou...

Nansy,eisai thea...exeis foveres idees...

Elena mou,ti epathe to evelinaki?????pwpwpw.....

Katerinaki moy,na zhsete na ton thumaste,dystyxws h palioarrwsia therizei....

Emeis pantws exoume kaparwsei ths Lil,mas tairiazei, kai einai kai to karma tous na nai mazi,gennithikan thn idia mera kai bghkan ao to nosokomeio thn idia mera...

exw th mpempa agkalia,gkriniazei tha sunexisw ton sxoliasmo......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια. Νωρίς νωρίς ξεράθηκε ο δικός μου και φοβάμαι ότι θα έχουμε ξενύχτια σήμερα.

Λέλα κι εμείς από την Μυτιλήνη είμαστε. Ο πεθερός μου δηλαδή και θα γιορτάζει τον Νοέμβριο των ταξιαρχών.

Τελικά θα πάρω το μει ται αυτό με την κουκουβάγια αλλά χωρίς την κουκουβάγια γιατί με την κουκουβάγια θα μου πάει ο κούκος αιδόνι :lol: . 80 με την κουκουβάγια 85 με τον πιγκουίνο. Και τα 65 για απλό ύφασμα πολλά μου φαίνονται οπότε θα πάρω το τζιν με ιμάντες στο πουροκαφέ. :D

Έλενα ναι 100 φορές έχω σκεφτεί να αλλάξω γιατρό αλλά γενικότερα οι περισσότεροι δεν είναι σωστά ενημερωμένοι για την σωστή διατροφή του μωρού. Έτσι θα πάρω οδηγίες από το lalec και θα είμαι εντάξει.

Έλενα εγώ θα κάνω διακοπές στο Λουτράκι με την νύφη μου και την συμπεθέρα Νάνσυ. Θα κάνουμε βουτιές στην πισίνα :lol::lol:

Πάω να βάλω φωτογραφία τον υπνόσακο φορμάκι και 2 τελευταίες φωτογραφίες του μικρού Στρατούλη. Από χτες μου βγάζει συνέχεια την γλώσσα έξω. Εσάς σας την βγάζουν? :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...