Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12.Ο πρώτος μας χειμώνας!!! Νο12


Recommended Posts

Το νεο μας θεματάκι για να καλωσορίσουμε επισημα τον πρωτο χειμωνα τον μικρων μας!!

Τερμα τα κρυα μαγουλάκια!!!!Φορεστε τα σκουφακια σας και χουχουλιάστε!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kaloriziko to kainourgio mas postaki..... k kalo xeimwna na exoume...

euxaristw koritsia gia tis euxes sas, exw arxisei na to metaniwnw vlepw ton mikrouli k den thelw na ton afisw... thelei na paei kamia alli prolavenete :D

lia emena eixe arxisei k apo mroumita gurize anaskela alla twra pia den to kanei gurnaei mono apo anaskela mproumita k ama den einia isio to strwma mporei na kanei k ta barelakia diladi na kanei olokliri toumpa...

ante anoikse kainourgio themataki k kanoniste na to exete teleiwsei olo mexri na gurisw glwsokopanes... :D:D

auto gia ta embolia oute egw to iksera emeis kaname allo oxi auto pou les elena vasika to idia alla allis etairias...

maraki wraia suntagi paromeia kam=nei k i pethera mou etsi turopitakia k einai mourlia...

ante telika prolava k egrapsa k edw ante na dw otan gurisw tha eiste akoma edw?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το ποστακι μας να τα χιλιασουμε!!!

παραγγειλα τα πιατακια κτλ..στην αρχη μου βγηκαν παρα πολλα τα λεφτα ετσι αφαιρεσα πραγματα υπαρχει κ κριση κ ειπα για πλαστικα πιατα κ ποτηρια δεν λεει τοσα λεφτα..ετσι παραγγειλα με 65 ευρω πιατακια ποτηρακι κ παλι πολλα ειναι αλλα μανι μανι 10 ευρω με χρεωσαν εξοδα αποστολης..δεν πηρα καραμουζες γιατι αχρηστες πανε καθε χρονο..πηρα ομως χαρτακια μινι για cupcakes k thn bash poy mpanoyn επισης mini.

επισης σκεφτηκα στα δωρακια των παιδιων που ακομα δεν ξερω τι θα τους παρω να γραψω σε dvd

μινι μαους κ μικυ μαους .πως σας φαινεται η ιδεα;κ θα παρω κ απο τα τζαμπο κατι επισης σχετικο.λουτρινο οχι γιατι ειναι ακριβα αλλα εχει θυμαμαι μπλοκ ζωγραφικης κ τετοια πραγματα.

αχ μαξιμακι θελω κ εγω διακοπες..αλλα στην ιταλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλοριζικο το νεο ποστακι...

Λιακι κ εμενα ο μικρος εχει γυρισει 3-4 φορες.τον ειχα πανω στο κρεββατι κ απο μπρουμητα τον βρηκα ανασκελα.

Ελενα μεγαλωσε η μικρουλα σου πολυ.μια χαρα ειναι τα κιλακια σας.

Ναταλακι για αλλη μια φορα να περασετε τελεια.

Αριαδνη κ συ να περασεις ομορφα κ να προσεχεις το μπισκοτακι μας.

Μαρακι σευχαριστουμε για την συνταγη..φαινεται πολυ ωραια..

Νανσυ μια χαρα που βρηκες τα πραγματακια για το παρτυ.ωραια ιδεα το dvd..δεν το χω ξαναδει σε παρτυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο Νανσουμπα!!Θα ειναι τελειο το παρτυ!!!

Ναταλι θα σου λειψει Ο Στρατουλης σου λογικο ειναι...Αλλα να χαλαρωσεις και να σκεφτεσαι οτι θα ειναι μια χαρουλα.Να απολαυσεις τον αντρουλη σου και τον εαυτο σου!!

Προσοχη στα καρχαριακια!!!!

Αντε ρε εχουν γυρισει ε???Οποτε να τον βαζω να προσπαθει πιο συχνα,δεν ηξερα ποτε περιπου το κανουν.

Του επλυνα και διαφορα παιχνιδια κι εχει πολυ υλικο σημερα!!!

Ελενα για δοντακι ετοιμαζεστε!!!Μια μερα θα το δεις ξαφνικα!!Εγω συγκινηθηκα πολυ οταν το ειδα!!

Θα πεταχτω μετα να του παρω πανες,Τις baby dry παιρνω και θα του αλλαξω νουμερο.Θα του παρω το 4+.

Λεει απο 9 κιλα αλλα οι 4 δεν του κανουν καλα πια.

Αχ!!Το ξερω βιαζομαι!!Αλλα ποτε θα πει μαμα??????Και να το εννοει????? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλοριζικο το ποστακι μας!!

πανω απο ολα υγεια σε ολους μας κ χωρις ιωσουλες για τα παιδακια μας αλλα κ για εμας για να μη τα κολησουμε!!

μπηκα για πολυ λιγο γιατι ξυπνησε ο αντωνης,απλα να πω ενα γεια κ εδω,τα αλλα τα καλα τα γραφω στο σκαιπ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλοριζικο το ποστακι μας και καλο χειμωνα επισημως :). Εμεις εδω στα αψηλα τον υποδεχτεθκαμε εδω και μερες!!!!

Εχετε γραψει αρκετουτσικα και απο οτι βλεπω μαλλον το βραδυ θα βρω χρονο να σας σχολιασω. Στο σκαιπ εχω καμια 400 μυνηματα να δω!!!!

Θα πω μονο στο Ναταλακι μας "ΚΑΛΟ ΚΑΞΙΔΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ". Με το καλο να πατε, να περασετε πολυ πολυ ομορφα και να απολαυσετε το δωρακι σας :D:D:D:D . Μια χαρα θα ειναι ο παιδαρος εδω να μην αγχωνεσαι. Με το καλο να γυρισετε και θα περιμενουμε φωτογραφιες και εντυπωσεις :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αριάδνη για τα χεράκια βάζε της το βράδυ μεγαλύτερο νούμερο φορμάκι για να τα καλύπτει. Έτσι κάνω εγώ και είναι ζεστά.

Το καλοκαίρι λέγανε ότι δεν κάνει το air condition και αν το βάλεις πρέπει να έχεις κάπου λίγο ανοιχτά να αερίζεται ο χώρος. Αυτό ξέρω. Για τον ζεστό αέρα δεν έχω ακούσει τίποτα. Προς το παρόν. Θα ρωτήσω όμως για σίγουρα τον γιατρό.

Την Πέμπτη θα σας έχω πολλά νέα. :D

Έλενα το hexa είναι που αποσύρανε ή αυτό που κάνατε εσείς και είναι εντάξει. Εμένα δεν τσέκαρε κωδικούς ο γιατρός άλλωστε έρχεται σπίτι και το κάνουμε το εμβόλιο που να τους τσεκάρει? Παναγίτσα μου. Τρόμαξα τώρα αλλά δεν θα πω τίποτα στον άντρα μου γιατί θα φρικάρει σίγουρα.

Ναταλίααααα αύριο πετάςςςςςςςςςς. Καλό ταξίδιιιι και πάλι. Αν αγχωθείς στο αεροπλάνο πιες κανα κρασάκι έτσι κι αλλιώς θα το πετάς το γάλα ευκαιρία είναι. Επίσης, βάλε παντελόνι και κλειστό παπούτσι γιατί παίζει να έχει κρύο μέσα στο αεροπλάνο και βάλε κοντομάνικο και ζακέτα για να είσαι παντός καιρού. Εγώ θέλω να μου φέρεις ένα ψάρι ότι να'ναι ή και λίγη άμμο :lol::lol:

Ωραίο το θεματάκι μας Λελούκο.Καλορίζικο. Βικάκι ας κολλήσουμε οι μανούλες που θηλάζουμε δεν πειράζει γιατί προστατεύουμε τα παιδάκια μας με τα αντισώματά μας. Ο δικός μου δεν το κάνει αυτό ακόμα κι εμένα γυρίζει μέχρι το πλάι. Εγώ το έχω πάρει απόφαση πια ότι το πάει για περπάτημα κατευθείαν :lol::lol::lol:

Μαγείρεψα του καλού μου φιλέτο πέρκα με κρούστα παρμεζάνας και κινέζικο ρύζι. Είπα να τον περιποιηθώ γιατί μου τα έχει κάνει τούμπανο τελευταία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια και καλορίζικο το ποστάκι μας!!Ευχαριστούμε Λία [smilie=love7.gif]

Σταυρούλα εμένα θα μου τα κάνει τούμπανο ο άντρας μου αν διαβάσει τί μαγερεύεις εσύ του άντρα σου!!!

Πλάκα-πλάκα μου άρεσε πολύ και θέλω τη συνταγή για τη Δευτέρα λόγω επετείου μήπως το επιχειρήσω..αν είναι εύκολο! Σκέφτομαι γενικά να κάνω φαγητό-επιδόρπιο και περιποιήση...χαχαχα..Αν δεν μου τα εχει κάνει τούμπανο μέχρι τότε!!!Και φαντάζεστε να τα κάνω όλα αυτά και αυτός να μην έχει πάρει τίποτα??!!Μην ξεχνάτε υποτίθεται οτι τώρα θα έπαιρνε δώρο για όλα, γέννα-γιορτή-επέτειο :shock:

Λία βιάζεσαι να σε πει μαμά?! ;) Εγω μερικές φορές βιάζομαι, μερικές φορες δεν θέλω να μεγαλώσει, θέλω να είναι πάντα το μικρό μικρό μπισκοτάκι μου.

Αυριο φεύγουμε, υποθέτω ότι δεν θα μπορώ να μπαίνω συχνα, βλέπω να ανοιγω to skype και να βλέπω 1000μηνύματα :o

Ναταλίτσα καλό σου ταξίδι, να περάσεις υπέροχα και να μας γυρίσεις ανανεωμένη και με πολλές φωτογραφίες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nαταλια καλα να περασετε!!!!!!!!!!!!!Ειμαι σιγουρη οτι θαναι τελεια!!!!!!!!!

Θελω κ γω ταξιδακι, εχω 2 χρονια να παω εξωτερικο!!

Λιακι εγραψες περισσοτερα σημερα, άρα ελπιζω νασαι και καλυτερα με τα θεματακια σου!

Κοριτσακια, το βαλεριακι μου κρυωσε!Κανει αψου κ βηχει λιγουλακι!Ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο!Σημερα μειναμε όλη μερα σπίτι με τζακακι!κ τις επομενες μερες ετσι θα κανω, δεν θα τη βγαλω εξω για να γινει καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas euxaristw k pali koritsia mou... tha mou leipsete polu...

boula akrivos etsi opws eipes skopeuw na eimai to psaraki ligo diskolo na sto ferw giati apagoreuoun k ta ugra tha psofisei to kaimenouli...

ariadni egw pou tha gurisw k tha exei kamia 10000 ti tha kanw?

k esu kala na peraseis stin patra...

kikitsa perastikoulia stin baleria...

ax koritsia ton pernw agkalitsa twra k me pianoun ta klammata den thelw na ton afisw.... :(:(:( twra arxisa na to siniditoppoio....

k gia na sas afisw se agwnia exw na sas pw themataki pou eginei k psiloarpaxtika me olous... otan gurisw omws... ;)

sas filw paw na tin pesw giati tha exw kourasei aurio...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalorizikoooooo!!!

Ante kai kalo xeimwna na exoume koritsoudia kai na einai kala ta mpempakia mas kai na erthei ksana grigora to epomeno kalokairi !! :-*:lol:

Lia nai mou eipe h paidiatros oti ta katw oula exoun arxisei na paxainoun...mou ta edeikse kiolas, mporeite na to deite kai eseis...otan einai mwrakia akomi ta oula tous einai mutera kai lepta kai meta ton 4 arxizoun kai ginontai pio paxia...emas ta katw exoun ginei opote etoimazetai siga siga...mallon giauto exei tosi mourmoura...simera eklaige oli mera diladi toso klama den exei ksanakanei, giauto den mpika sxedon katholou...

Stauroula to Hexe kaname alla prepei na ta exoun aposirei ta molinsmena...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν εμείς είμαστε καλύτερα σήμερα, κάναμε τη μασκουλα και απο το μεσημέρι και μετα έχει βηξει μονο μια φορα. Θα του δώσω και πιπιλα γιατι πιπιλαει το δάχτυλο πολυ και δεν μου αρεσει, άντε να δω πως θα του την μάθω για τι ηλικία να πάρω τώρα? καλύτερες είναι αυτες απο καουτσουκ έτσι?

Ανθη τώρα που έπεσε λίγο η θερμοκρασια του βάζω κοντομανικο κορμακι απο μέσα και ολοσωμο φορμακι απ´εξω βαμβακερο και τον σκεπαζω με μια πλεκτη κουβερτουλα, καλοκαιρινη την λες.

Ναταλια καλο ταξίδι και καλα να περάσετε, που θα περάσετε τέλεια δηλαδη!!!!Μια χαρα είναι ο μπεμπης σου, σημασία έχει να ακολουθεί τις καμπύλες.

Έλενα μια χαρα και η δικια σου, καλε μην συγκρίνετε τα αγοράκια με τα κοριτσακια έχουν άλλη ανάπτυξη. Εντυπωση μου έκανε αυτο που σου είπε για το εμβόλιο,θέλω να πιστεύω ότι αυτα τα έχουν αποσύρει ήδη.

Λια ο δικος μου μέχρι το πλάι παει αλλα είναι και ένα μήνα μικρότερος.

Κικιτσα ελπίζω να μην έχει τίποτα η μικρούλα σου αν θηλαζει χωρίς να σταματάει για να παρει ανάσα είναι καλα, τώρα αν δεις ότι βηχει πολυ καλύτερα να την δει παιδιατρος γιατι είναι μικρουλια ακόμα.

Δεν θυμάμαι τίποτε άλλο καλο βράδυ.....δεν έχετε παράπονο κάθε βράδυ εγω το κλεινω το μαγαζι

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!

καγκουρο εσυ το κλεινεις κ εγω το ανοιγω! :lol::lol:

θα αλλαξει κ η ωρα την κυριακη κ θα νυχτωνει νωρις νωρις ετσι θα μπουμε κ επισημα στο χειμωνα!μπορει στην ελενα να μην αρεσει αλλα εγω τρελενομαι!!κουβερτουλες καλτσουλες τζακακι κ τα μπεμπεκια μου!μπορει καποιοι να με λυπουνται αλλα εγω δεν πιστευω οτι υπαρχει μεγαλυτερη ευτυχια!

σημερα εχει πολλες δουλειες η μερα..κ πιστευω σημερα επιτελους να κατεβασουμε κ τα χειμωνιατικα!απο μερα σε μερα το παμε!να μην εχω ρε γαλωτο μια αποθηκη στο σπιτι..να μην χρειαζεται να τα βαζω στο παταρι..

εχουμε εκτος σπιτιου 4 αλλα η μανα μου εχει μαζεψει οτι μπορεις να φανταστεις κ δεν χωραει τιποτα.

κ εκεινη αρρωστη ειναι κ την εχω κ κυκλοφορει με την μασκα μην κολλησει η σαντυ που παει επανω κ μας παει αλυσιδα..

σημερα το μενου εχει φακες τωρα καλα ειμαι μωλις μεγαλωσουν τα τσουκαλια θα δινουν κ θα παιρνουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Το μπισκοτάκι χτές "εσπασε το φράγμα"των 850 μλ και έφαγε 970μλ!!Ακούς συμπεθέρα Χριστίνα??Μάλλον θέλει να φτάσει τα κυβικά του Μανώλη...χαχα :D Και ακόμα δεν έχει ξυπνήσει για να την ταίσω και να φύγουμε!

Κατερινάκι, το καουτσούκ λένε ότι είναι καλύτερο αλλά εμένα δεν ήθελε καθόλου ούτε την πιπίλα, ούτε τη θηλή μπιμπερό απο καουτσούκ..Άσε που γενικά φθείρονται πιο εύκολα στον αποστειρωτή απ ότι διαπίστωσα.Απλά εσένα που θηλάζει, ίσως η καουτσούκ να του κατσει πιο καλά!Περαστικά στο κουνελάκι λοιπόν!!

Νανσουίτα, κανείς δεν σε λυπάται!Μάλλον σε λίγα χρόνια θα σε ζηλεύουν!!Είσαι πολύ άξια και μπράβο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω απο πιπιλες πιστευω ειναι στο παιδι.εμενα η σαντυ δεν ηθελε καμια η μπεμπα θελει καουτσουκ κ ο μπεμπης οτι να ναι!ακομα κ στις ροζ δεν διαμαρτυρεται :lol::lol: μονο μπαμπας φωναζει! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλο χειμωνα και απο μας απο τη βροχερη ροδο....!!!!!!!!!!!!!! καλωριζικο το καινουργιο μας ποστακι και να περασουμε ενα ησυχο χειμωνα!!!!

τα νεα μου ειναι καλα σταματησαν τα πρασινα κακα του πετρου μολις του εκοψα την κρεμα και επανηλθαμε στα κιτρινιαρικα και βρομερα κακα του. επισης ανα 3 θηλασμους τον αλλαζα βυζι αφου το ενα μου το εχει ρημαξει και δεν θελει ψευτοθηλη ο σκατουλης. το θεμα ειναι οτι πεθαινω απο το πονο ειτε απο το θηλαστρο ειτε με αυτον στο στηθος αφου πλεον και οι δυο ειναι ρημαγμενες και εχουν ανοικτες πληγες. παντως οσο μπορω την παλευω ακομη με το θηλασμο ελπιζω κανενα 2μηνο ακομη να τα καταφερω.οσες κρεμες και να βαζω δουλεια δεν γινεται, με το που θηλασει παλι στο μηδεν ειμαι.

ο αντρας μου σταματησε σημερα και μου φαινεται περειργο που ειναι εδω (οχι οτι με βοηθαει κιολας). θα παμε να φαμε μετα στη μαμα μου αφου εκει ειναι η μεγαλη (εγω ακομη δουλευω) και δεν μπορω να τη κραταω το απογευμα. περιμενω να πλυ ει και η μανα μου τα χαλια να στρωσω το σπιτι γιατι αρχιζει και κρυωνει ο καιρος.

φιλακια πολλα θα τα ξαναπουμε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou,

natalaki mou kalo taksidi na exete kai kala na perasete :D ax zileuo kai ego thelo na ksana pao stis maldives, oraia itan...

nansoula kala ekanes kai ta parageiles, tha kaneis super party kai to dvd einai polu kali idea ;)

liaki kai ego perimeno pos kai pos na poun mama kai argotera manoula pou einai pio gluko :x:x

kangaroo xairomai pou eiste kalutera, emena kai oi duo theloun pipila. o tonis den mporei na koimithei xoris pipila!!!

sumpetheroula mou mprabo sto gluko mas mpiskotaki :D troei kala i nufoula mou :x:x tote mallon tha tin pantrepsoume me ton manoli :lol::lol: o tonis einia minion :lol::lol:

pao na ftiakso zamponoturopites, na fao kai mia :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι χριστινακι μου με εχει πιασει πορωση παλι να τα κανω ολα τελεια!βρηκα κ το δωρο των παιδιων πηγα στο βιβλιοπωλιο να παρω χαρτονια κ δεν κρατηθηκα τα πηρα απο τωρα :lol::lol:

μεταλλικους καδους μεγαλους μικυ μινι(αυτος που βαζουμε κατω απο τα γραφεια(βεβαια θα θελα περισσοτερους μινι αλλα κ ο μικυ καλος ειναι απλα θα παρουν κ 2 κοριτσακια μικυ) θα βαλω μεσα κοφρε κ θα ριξω καραμελες μπαλονια μπισκοτα κ το dvd.σας αρεσει!;

βεβαια βγηκε πιο ακριβο απο αυτα που συνηθως παιρνει η σαντυ σε γενεθλια που παει συνηθως της κανουν μονο μπαλονια ή κανενα ξυλινο παζλ ή κ τιποτα αλλα χαλαλι!οπου παω βλεπω στολισμενο το μαξιλαρι του μποπ απο τα περσινα της γενεθλια..κ αυτη στο βιβλιοπωλια μου πε οτι ειναι σουπερ δωρο κ θα αρεσει κ στις μαμαδες γιατι ειναι χρησιμο κ κυριως προτωτυπο κ μπουγιοζικο κ οτι φαινεται κ ακριβο.5,5 ευρω που πηγες ο καθε καδος μου εκοψε απο 6.90 που τους πουλαγε θα μου παει βεβαια παραπανω με αυτα που θα βαλω μεσα αλλα θα βαλω μπολικο κοφρε να μην φαινεται αδειος

κ το καλυτερο;;;θα ντυθει μινι η νυφη μου βρηκαμε στολη απο μια ξαδερφη!γιατι λεφτα για ανιματορε δεν εδινα παιρνουν 100-150 ευρω εχουμε κ μικυ αλλα ντρεπεται ο αδερφος μου..μπορει να πεισουμε τον νονο της σε αυτα ειναι πρωτος!

τωρα ελεγα του αντρα μου οτι απο την στιγμη που θα τα κανω ολα εγω μηπως να μην πηγαιναμε παιδοτοπο γιατι θα παει κ εκει σιγουρα ενα 150αρη καφεδες αναψυκτικα κ μου πε θα δουμε..θα ρωτησω κιολας ποσο θα μου χρεωσει το ατομο γιατι δεν μπορεις να πεις του αλλου απο την στιγμη που θα χει φαγητο πιες μονο καφε ή αναψυκτικο κ δεν ξερω πως πανε αυτα..αλλα απο την αλλη θα το διασκεδασουν περισσοτερο τα παιδια..θα δουμε μεχρι τοτε εχουμε πολυ καιρο..

ρε κοριτσια κατεβασα το jddownloader για να γραψω τα dvd αλλα δεν ξερω μεσα απο το you tube πως να κατεβασω κ να τα γραψω..ειμαι χακερ μεγαλη! :lol::lol: μηπως ξερει καμια να μου κανει λεπτομερη αναλυση;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα τσουπριτσες :!::!:

Σημερα εχει αρκετο κρυο αν κ εχει ηλιο κ η μυτη του Ανασταση κανει χουρ χουρ.μαλλον κρυωσε το πουλακι μου.την καθαριζω συνεχεια με ορο κ το απαισιο ρουφηχτηρι που δεν το θελει με τιποτα κ τσατιζεται.

Ναταλακι να περασεις τελεια κ μην στεναχωριεσαι για τον μπεμπη μολις γυρισες θα τον σκασεις στις αγκαλιες.

Αριαδνη μου κ συ να περασεις καλα με το μπισκοτακι σου..θα μας λειψετε...ποτε γυρνας :?::?::?:

Νανσυ μαρεσε πολυ η ιδεα που εχεις για το δωρο με τουε μεταλλικους κουβαδες.μπραβο σου Νανσυ για την σουπερ οργανωση.ευχομαι να τα κανεις ολα οπως επιθυμεις.

Αλεκακι χαρας την υπομονη σου με τις πληγωμενες θηλες..να ξερεις ομως οτι του προσφερεις το καλυτερο δωρο.τελικα εφταιγε η κρεμουλα ε :?::?: ευτυχως το εντοπισες κ εστρωσε ο μικρος.

Κατερινακι τελειωσατε με τις δουλειες τελικα :?::?: χαιρομαι που ο μικρος ειναι καλυτερα.καουτσουκ λενε πως ειναι καλυτερη πιπιλα κ πιο ανθεκτικη στα δαγκωματα.βεβαι βρωμαει το παλιοκαουτσουκ.θα δεις εσυ με ποιαθα βολευτει τοπαιδι.μακαρι να παρει το κουνελακι την πιπιλα γιατι εμενα ακομα δεν παιρνει τιποτα.

Σταυρουλα τι εγινε με την σπεσιαλιτε σου :?::?::?::?: ενταξει ο αντρα σου :?::?: του αρεσε...

Κικιτσα περαστικα σας..ευχομαι να περασει γρηγορα.

Ελενα κ εμεις αυτες τις μερες πολυ γκρινια κ λεω πως πρεπει να ειναι απτα ουλα.βαζει το χερι του μεσα στο στομα κ τα ξυνει με μανια .

τα λεμε αργοτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...