Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια 6ου-7ου-8ου '12.Ο πρώτος μας χειμώνας!!! Νο12


Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!ευχαριστω για τα περαστικά σας. σημερα δεν βηχει, εχει μονο μιξουλες, μακαρι να το περασαμε ετσι...εχει κ πιο πολυ ορεξη σημερα!

αλεκακι κρεμα σου χε πει ο γιατρος να δωσεις?εμας ακομη οχι, τον αλλο μηνα θα ξεκινησουμε ριζαλευρο.αλλα τα κακακια ξερω οτι ειτε ειναι κιτρινα ειτε πρασινα δεν ειναι τιποτε, εχει να κανει κ με το τι τρωμε εμεις!

περιοδο ακομη δεν εχω δει αλλα εχω καμια βδομαδα που ποναει χαμηλα η μεση μου!!!!!! :shock:

νανσυ μας ανοιγεις την ορεξη μολα αυτα που ετοιμαζεις!!!!!αφου ζηλεψα και αρχισα να σκεφτομαι κ γω για τα βαφτισια μας!

αν αρχισε το κρυο στη ροδο κ τη κρητη κοριτσακια φανταστειτε τι παιζει εδω στα ορεινα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!καλοριζικο το ποστακι μας κ καλο χειμωνα να εχουμε!!!!!!ο πρωτος χειμωνας με τα μωρακια μας!!! :ymblushing:

κικιτσα περαστικουλια!!!!εκει κ αν δεν εχετε κρυο!!!!!!!μπρρρρ.........εμενα καστορια 10 χρονια..πολλα μειον κ παγωμενη λιμνη!!!

αλεκα μπραβο σου παντως!!!με πληγωμενες θηλες κ συνεχιζεις!!!ποτε σταματατε την δουλεια?

νανσυ τι να πω!!!!!αξια μανουλα!!!!σαν να βλεπω την αδερφη μου!!

κατερινακι τελος με το σπιτι?οσο για πιπιλα κ η δικια τα παντα ολα :lol::lol::lol: !!!!!!!!!!!μεχρι κ μπλε πιπιλα κ νομιζαν ολοι οτι ειναι αγορι..ααα γι'αυτο βαζω κορδελα παντα στο κεφαλακι μας για να μην με ρωτανε τι ειναι!!!!τα ροζ που της φοραω δεν τα βλεπουν αραγε? :shock:

ναταλακιιιιιιιιιιι κ παλι να σου πω καλο ταξιδι να εχετε κ να περασετε τελειαααααααααα!!!!!!!!!!!ο μπεμπης σου θα ειναι σε καλα χερια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Mono kali pou den einai h mera...edw pali sunnefia kai kruo :evil:

E pws na mou aresei o xeimwnas re nansoumpa me auto to kwlokruo!! To tzaki mou aresei kai emena kai ta zesta ta rouxa kai ta xouxouliasmata alla mexri na zestathoume einai talaipwria...ase pou mexri na zestanoume auto to spiti exw ksepagiasei...telos pantwn, exei ta kala exei kai ta kaka...

Exw ena neo...h mpempa simera prwti fora koimithike moni tis :D Tin eixa balei stin kounia tis me auto to paixnidi pou gurizei kai kremontai zwakia kai tin eixa afisei ekei gia na mageirepsw, meta den akouga tous ixous pou bgazei sunithws, paw nadw...kai to psuxouli mou koimotan!! :x

Kokona den kserw an einai apo donti, pantws ekei pou itan apta pio isixa mwrakia tis teleutaies meres tin pianei kai klaiei sunexeia kai xwris logo...

Aleka kai emena to ena ponaei arketa alla bazw tin krema tis medela kai kati ligo kanei...me tsouzei arketa omws kai me ponaei.

Nansouita wraio tha ginei to dwraki pou etoimazeis! Sigoura tha enthousiastoun ta paidakia! Exw kai egw ena tetoio me ta looney tunes, mou eixan kanei dwro ekei mesa mia pitzama kitrini me ton touiti kai eixa enthousiastei kai egw :lol:

Mpempoula zamponoturopites mmmmm mou anoikses tin oreksi!

Egw simera ftiaxnw fileto solomo sto fourno me mia saltsa apo moustardas kai araka!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhmera koritsakia mas,den exw diavasei polla,eimai eksouthenwmenh....h mikrh exei mia gkrinia....

kikitsa mas perastika sto mwraki sou....

Nansoula mou,se zhleyw pou pianw ta xeria sou,apo xeirotexnies egw den skampazw.......

Alekaki mou,mprabo pou synexizeis to thilasmo me toses antiksooes synthikes....

Lia mou,ginesai pali h palia Lia poso polu xairomai ;);)

Ariadnoula moy,ti mou kaneis????tha se diavasw

Elena moy kalo kafe....

Maraki ki emena mou thn mperdeyan ti einai.....Gi ayto tis foraw kai egw roz!!!!!!!

Katerina moy,me to kalo na mpeite oristika sto spiti sas.Ti kako htan ayto!!!

Anthoula mou ti mas kaneis??/pws einai ta nea apo to frontisthrio???fainetai h krish???

Paw na diavasw ta alla kai tha epanelthw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ μου κατεβασε το προγραμμα dvdvideosoft απο δω

http://www.dvdvideosoft.com/

μολις το κατεβασεις κ το εγκαταστησεις ανοιξε το κ πανε στην πρωτη επιλογη που εχει youtube δηλαδη.

μετα πανε στην επιλογη free youtube to dvd ανοιξε το κ θα κανεις copy paste το λινκ που σενδιαφερει απο το youtube(δηλαδη την διευθυνση που εχει η σελιδα με αυτο που θελεις να κατεβασεις)μολις βαλεις αυτα που θελεις κ εχεις τοποθετηση κ το dvd πατας create dvd.

ελπιζω να σε βοηθησα αν θελεις κατι αλλο ρωτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Voulitsa moy,ti grande faghto ekanes ston antroulh sou!!!!!Ti xarh theleis na sou kanei ???pes!!!!!!

Ariadnoula mou twra diavasa oti feygeis!!!!kala na perasete,filakia sto mpiskotini sou....

Kikitsa ti wraio onoma to Baleria......

Ax den tha sas eipa,apofasisame tha thn poume Mariza.....(marina kai zwh),kai to deytero eite agori eite koritsi tou petherou......),mou leei o antras mou se rixnoume ligo alla ksereis pws einai oi goneis mou....ti na tou pw kai aytoy,ton lupamai giati ton prhzoun.....Pali kala pou einai polu kalo paidi!!!!

Natalaki mou kala na perasete,bgalte polles polles fwto...

Elena les kai h dikh mas gkrinia na exei sxesh me dontia?????To hexa aposyrane?milas sovara????thoruvithika twra

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα ομορφιές!!

Ναταλιτσα καλο σας ταξιδι!!ΧΑΒ Ε ΝΑΙΣ ΧΟΛΙΝΤΕΙ!! :lol::lol::lol:

Καγκουρακι ειναι καλυτερα ο μικρος?Παλι καλα!Κανει καλη δουλεια αυτη η μασκα τελικα.Κι εμενα εχει αρχισει και γλειφει τα δαχτυλα του,δεικτη και αντιχειρα,δεν τα πιπαλαει,περισοτερο τα γλειφει και τα πιεζει στα δοντακια κατω.Πιπιλες εχω δει της nuk που ειναι απο 0-6 το νουμερο ενα,και της chicco νομιζω,ή της mam αλλαζουν απο 4 μηνων.Εγω αν ξαναπροσπαθησω θα του παρω αυτες που ειναι 4+ βεβαια η θηλη τους ειναι αισθητα μεγαλυτερη απο το προηγουμενο νουμερο και δεν ξερω αν τα μικρα μας που αηδιαζαν πριν,θα το δεχτουν τωρα!Το καοτσουκ ειναι πιο μαλακο αλλα νομιζω πως εχει μια μυρωδια που τα ενοχλει.Ο δικος μου αηδιαζε και ξινιζε με το που του την ακουμπουσα εξω στα χειλακια!Με το που την εβλεπε μη σου πω! :lol:

Γυριζει και ο δικος σου μεχρι το πλαι??Προχωρημενος ο μπομπιρας!!Μπραβο του!!

Νανσουμπακι επιτελους χειμωνας!!Ξερεις ποσο μου αρεσει να νυχτωνει νωρις???Εχετε και το τζακακι σας,τελεια ατμοσφαιρα!Χτες ελεγα με τον αντρα μου που οταν ημαστε ''νεοι''θελουμε πρωτοχρονια ρεβεγιον και κλαμπινγκ και τετοια,και οταν ερθει το μωρακι μας αρκει να κατσουμε σπιτι με τις πυτζαμουλες μας και το παιδακι/παιδακια μας και να το γιορτασουμε ετσι.

Αριαδνη λιγουρες ειχε το μπισκοτο??? :D:D Ετοιμαζεται για νεα επιτευγματα η καλουλα μου και θελει να δυναμωσει!! :YMHUG:

Αλεκουκοο!!!Ταλαιπωριεσαι με τα ζιζακια σου..Δηλαδη τις δαγκωνει ο μικρος?Ή φταινε οι πολλες αντλησεις? :? Ευτυχως βρηκατε την αιτια για τα πρασινα κακα.Το πιο λογικο αυτο φαινοταν να ειναι.Welcome back μουσταρδοσκατουλια! :lol: Καλο χειμωνα και φιλια στη βροχερη Ροδο! :D

Χριστινιώ???κΡΑΤΑ ΤΟ τΟΝΙ για τη μελοντικη μου κορη!!! :lol::lol: Τελειο ζευγαροι το μπισκοτο με τον Μανο!Θα κανουν ομορφα παιδια!! :lol::lol: Θα εχουν και τεεελεια χωριά!!! :D Καλες ζαμπονοτυροπιτες! :lol:

Νανσυ το jdownloader το χρησιμοποιω κι εγω.Οταν κανει copy στο url του βιντεο που θες απο το utube,ανοιγει μονο του σε ενα παραθυρακι στο jdownloader.Εκει πατας συνεχεια ή εναρξη νομιζω λεει.Δεν στα ειπα με λεπτομερειες ε... :oops:

Κικιτσα περαστικουλια σας!!Πωπω θα ειναι ωραια εκει πανω τωρα!Μπρρρρ κρυουλινι!! :lol:

Αντονακι μου κανει χουρ χουρ ο φιλος μου???Αμαν κι αυτο το ρουφηχτηρι.Ο δικος μου το ψιλοσυνηθησε ευτυχως.

Μαρακιιι στην περνανε γιαα αγορι??Μα τι κοσμος!Το παιδι ειναι ροζ!Κι εμενα παλι προχτες μου λενε κοριτσακι δεν ειναι??ΝΤΟΙΝ!!Και τον ειχα και με φορμες κτλ.δηλαδη να του φοραω γραβατα???

Ελεναλντα!!Κοιμηθηκε μονη της!!ΜΠΡΑΒΟ!!!Τυχερη εισαι! :lol: Μακαρι να το κρατησει να σε ξεκουρασει κι εσενα.Πωπω φαγητα που φτιαχνετε!!Πρεπει κι εγω να του φτιαξω κανενα τετοιο με ψαρικο που του αρεσει,αλλα εμενα οχι... :|

Νενε φιλουρεεεες!!!!Ε θα επανελθω κι εγω στα φυσιολογικα μου...σιγα μην παθω και καταθλιψη!Πολυ ωραιο το Μαριζα,Εμενα μου αρεσει και το Ζωη σκετο.Λενε την ανιψουλα μου ετσι και μου ειναι αγαπητο ονομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το γραφω ξεχωριστα για να το δειτε :lol:

Ποια αθηναια μπορει αυριο είτε πρωι είτε απογευματακι να βρεθουμε Ερμου?Θελω να παω ζαρα να παρω δωρακια στα ανιψακια μου,και σελω παλεαααα....!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστουμε νενε για τα καλα σου λογια για το ονομα μας!!!!!!!!!!!!

λεγαμε να βαφτισουμε τη μικρη το μαιο, μετα το πασχα αλλα ειναι εγγυος η νονα κ εχει πητ τοτε, οποτε παμε για μαρτιο!!!!!!!!!

ωραια ειναι λια μου αλλα δεν αντεχεται συνεχεια τοσο κρυο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μμμ το φανταζομαι Κικιτσα,ειναι κουραστικο το συνεχεια κρυο,ειδικα οταν εχεις μικρα παιδια.

Εμεις λεγαμε για Μαιο ,αλλα χτες που τον ρωτησα κατι ειπε για Σεπτεμβριο.Σιγα μη βρουμε.Ακομα δεν εχω παρει τον παπα τηλεφωνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λια σεπτεμβρη για βαφτιση?καλε θα τρεχει το μωρο!!!!!!!!! :lol::lol: εμενα χτες μου ελεγε η αδερφη μου κ η πεθερα μου να την κανουμε τωρα την βαφτιση..εγω δεν θελω μπαμ μπαμ..θελω να τα κανω ομορφα..οποτε τελικα για 11 μαιου,γαμοβαφτιση..ισχυει δεν ισχυει!!!!!!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ase ντελφινακι κ εμενα ο αντρας μου σεπτεμβρη θελει..θα τα κυνηγαμε κ μεις να τα βαλουμε στην κολυμπηθρα!! :lol::lol: αλλα δεν θελει νωριτερα λογω δουλειας..κ εγω δεν θελω καθολου τοτε..αλλα βολευει κ οικονομικα τους κουμπαρους

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kι εγω του λεω θα βγει απο την κολυπμηθρα μονος του ο μικρος και θα βαλει το μπουρνουζι του!

Για Μαιο σκεφτομαι κι εγω.Θα του το ξαναπω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιτελους μπορεσα να σας γραψω!!! Εχω πλακωθει στις δουλειες αυτες τις μερες, κουρτινες, ριχταρια, μαξιλαρια σαλονιου, χαλια χειμωνιατικα και δεν εχω χρονο ουτε για κατουρημα :shock::shock::shock: .

Για τα ρουχα που λετε εμεις εδω πανω εχουμε μερες που φοραμε μακρυμανικα. Εγω το βραδυ αναβω και τα καλοριφερ λιγακι...την κοιμηζω με κουβερτουλα ισπανικη και αν εχει κρυο της ριχνω και δευτερη. ισως απο βδομαδα αρχισω τον υπνοσακο..... οσο για το αν γυριζει, η δικια μου ακομη οχι, απλα παει δεξια αριστερα με το κορμακι της και αν παρει φορα καποια στιγμη θα γυρισει. αλλα ακομη δεν εχει τοση δυναμη...

Ξεκιναω.....

Ναταλιτσα μου καλο ταξιδι και καλα να περασεις!! Αραγε πανω απο ποιο μερος της γης να εισαι τωρα???

Αριαδνουλι και εσυ καλο ταξιδι και καλα να περασεις και να ξεσκασεις. Οποτε μπορεις να μπαινεις να μας λες τα νεα σας :)

Νανσουλι ο μπεμπακος ειναι πολυ καλα στα κιλα του. Η μπεμπουλα ειναι πιο λεπτεπιλεπτη, κοριτσι βλεπεις κραταει τη σιλουετα της!!! Αφου η γιατρος ειναι ικανοποιημενη μια χαρα ειναι τα μικρουλια σου :)

Κατερινουλα και ο μπεμπακος σου ειναι πολυ καλος, σαν της νανσουλας μας, μπραβο σας :D:D . ΠΕραστικα του μικρουλη μας και μακαρι να του περασει ο βηχακος και να μην ταλαιπωρειται ο γλυκουλης... Η μεγαλη πολυ καλη που δεν αντεδρασε στο εμβολιο, καλοβολο παιδακι πρεπει να ειναι ε? Ευχαριστω για τα καλα σου λογια για τα μαναρακια μου :D:D:D:D

Ρε Ανθουλι οικογενειακως σας πηρε η παλιοιωση???? Αμαν να φυγει στα ορη στα ψηλα βουνα, ξου ξου ξου!!! Περαστικα σας. ΠΕριμενουμε τις φωτο σας με αγωνια ;););)

Σταυρουλα εδες που αρχισε τα αεροπλανικα ο δικος σου? μια χαρα ταρζανακι ειναι!!!

Ελενακι μια χαρα και εσεις, μπραβο σας και ψηλη η κοπελαρα σας, φτου φτου!!!! Οσο γι αυτο που ειπες για το εμβολιο με πανικοβαλες λιγακι :(((.

Εμεις αυτο καναμε την προηγουμενη φορα.

Λες να ηταν απο τα μολυσμενα?

Και πως θα ξερω αν ηταν και μολυνθηκε το παιδι μου?

Τι εννοει αυτα αρρωστησαν?

Αμα αρρωστησε η δικια μου θα το καταλαβαινα ή το περασε χωρις να παρω ειδηση?

Αχ αγχωθηκα :o:o:o:o

Συμπεθερουλα μου σε βλεπουμε πιο συχνα και χαιρομαστε γιατι βλεπουμε λιγο να εχεις παρει τα πανω σου :D:D:D:D Αντε γλυκουλα μου να πανε ολα καλα γιατι θελουμε να σε βλεπουμε χαρουμενη:) Η σταφιδομουρα να βρει αλλο "χομπι" απο το να σου σπαει τα νευρα και να σε στεναχωρει!!!!

"Welcome back μουσταρδοσκατουλια! " ΘΕΙΚΟ!!!!!!! Καλα αμα λενε και τον γαμπρο μου οτι μοιαζει με κοριτσι θα χαζεψω :o:o:o8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Αντωνια μου σε καταλαβαινω που εφυγε η αδερφη και εισαι στεναχωρημενη....και εγω ετσι ειμαι ειδικα οταν φευγει καποιος απο το δικο μου σοι. Αλλα στην κατασταση που ειμαι ακομη και ο πεθερος οταν φευγει στεναχωριεμαι!!! Για να καταλαβετε το μεγεθος της μοναξιας μου :shock::shock::shock::shock::shock:

Κικιτσα μακαρι να μην ειναι καμια ιωσουλα της μικρης. Περαστικα σας παντως οτι και να ειναι :)

Αλεκακι ευτυχως που περασε και αυτο και ηρεμησες και εσυ, ως προς τα κακα λεω. η παιδιατρος σου δεν ου φαινεται και πολυ σοι ρε συ.....ολα αυτα που ελεγε για διακοπη θηλασμου και εναρξη κρεμας μου φανηκαν καπως...εσυ βεβαια επιλεγεις που θα πας και εγω δεν εχω κανενα δικαιωμα ως προς την επιλογη σου :) μακαρι να θρεψουν και οι θηλες σου και να μην ταλαιπωρεισαι και εσυ βρε κοπελα μου :) .

Παω σκαιπ για να διαβασω τα απειρα!!!!!! Φιλουρες γλυκουλες μου :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετοιμα τα προσκλητηρια τα τελειωσα κιολας!!εβαλα φωτο!!τωρα μπορω να κοιταω με την ησυχια μου συνταγες..νομιζα οτι θα εκανα καιρο να τα τελειωσω με τα παιδια αλλα μου πηρε μονο ενα μεσημερι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο νανσυ!!!γεια στα χερια σου!!!καλε κ εσεις σεπτεμβρη?χαχααχαχαα...καλε θα πηδανε απο κει μεσα!!!!!

λια :lol::lol::lol: θα βαλει κ μπουρνουζι?καλα ειναι το μονο σιγουρο αυτο τετοιος αντρακλας που ειναι!!! :lol:

κατερινα γενικη?αχ τι καλα!!!εγω εχω 2 βδομαδες που ξεκινησα αλλα που να τελειωσω.. :( 3ις οροφοι ειναι..κ με την μπεμπα δυσκολα το ανεβα κατεβα!!δεν εχω κ ενδοεπικοινωνια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Re koritsia den ithela na sas panikoballw me to Hexe....min agxwneste mallon exei aposurthei....kai den itan ola ta Hexe itan kapoies partides mono...Pasxalitsaki an itan molismeno auto pou kanate tha eixe arrwstisei amesws...opote eisai ok kai sas eipa oi paidiatroi einai enimerwmenoi. Mallon exei liksei kiolas auto to thema apla emas mas to eipe extes kai to koitakse gia na einai sigouri.

Delphinaki ekeini ti mera pou lete gia gamobaftisi exei gennethlia o suzux :x

Lioumpa olo den se prolabainw sto skype kai ithela tooosoooo! :-* Akougese kalitera kai xairomai!

:lol::lol: gia to tha bgei apo tin kolimpithra mono tou na balei to mpournouzi!!

Nene wraio einai to Mariza! Mporei na einai ta oulakia tis...den ta panw kai ta katw...einai to idio mutera h kapoio apo ta duo exei platinei? Otan arxizoun na platainoun tote exoun fagoura kai etoimazontai siga siga gia donti.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια γεια σας!Είστε καλά?

Εμεις καταφτάσαμε στην Πάτρα και το ρίξαμε στις βόλτες!Κάναμε μια επισκεψη στο φαρμακεί της θείας μου το μεσημέρι και μας χάρισε ένα καταπληκτικό βαλιτσάκι με προιοντα mustela,αυτο εδώ για οποια ενδιαφερεται

http://farmakeio4u.gr/MUSTELA/5-%CE%92% ... CE%93.html. Και μάλιστα βλέπω ότι αυτό το site το έχει σε προσφορά, η θεία μου 20 ευρώ το πουλάει.

Μετά ξαπλώσαμε και το απόγευμα πήγαμε για καφέ στο κέντρο με την ξαδέρφη μου και το μπισκότο που κάθισε πολύ ωραία! Επιστρέψαμε νωρίς ομως γιατί ξέρετε αν πάει 8μιση, αναζητά το κρεβατάκι της!

Γέννησε και η φίλη μου που σας έλεγα σήμερα έναν μπέμπαρο 3900, θα πάω κάποια απο αυτές τις μέρες να την δω!

Ελένη πολύ μου αρέσει το Μαρίζα!!Και γω αν μπορουσα να συνδυάσω και της μαμας με της πεθεράς,θα το έκανα!Αλλά πως να συνδυάσει κανεις το Παρασκευή με το Φωτεινή??Μήπως έχει καμια σας κάποια έμπνευση :?::?:

Αντωνία είσαι χάκερ, σημείωσα και γω αυτό το πρόγραμμα μήπως μου χρειαστεί!!

Καλά ρε Λία, πέρασαν το Στράτο για κορίτσι?Αν είναι δυνατόν?!

Εμένα δεν θυμάστε τί μου έλεγαν?Μοιάζει πολύ με αγόρι, το πόμενο θα είναι αγόρι!! :shock:

Κατερινάκι, δουλειές ακούω!!Και σκέφτομαι ότι πρέπει να τις κάνω και γω σιγά σιγά απο βδομάδα :evil::evil:

Σταυρούλααα που είσαι?Περιμένω την συνταγή.Κατι βρήκα στο lovecooking βέβαια και μπορεί να το επιχειρήσω για την επέτειο, εύκολο μου φάνηκε.

Πάω να κατεβάσω το skype αν μπορέσω!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου κ καλοριζικο το νεο μας ποστακι.

τι κανετε;εγω τρεχω πανικοβλητη,δουλεια,σπιτι ,μπεμπης κλπ δεν την παλευω καποιες ημερες.

βλεπω ξεκινησαμε με τις βαφτισεις;εμεις λεμε για μεσα ιουνιου,οχι οτι εχω ξεκινησει τιποτα...αλλα λεμε τωρα!!

ο μπεμπης ξεκινησε τις φρουτοκρεμες,πρωτα μηλο,μετα αχλαδι,μπανανα πορτοκαλι !!!!προς το παρον τις τρωει κ κλαιει οταν τελειωνει το πιατακι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕς ΚΑΙ ΜΩΡΟΥΛΙΝΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑς.ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΣΚΕΥΤΕΙΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΑΠΟ ΠΟΥ ΞΕΦΥΤΡΩΣΑ ΠΑΛΙ.ΔΥΣΤΥΧΩς ΟΣΟ ΚΑΛΗ ΘΕΛΗΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ.ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΑΛΕΚΑ ΜΑς ΠΟΥ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΗΘΟς.ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΝΑΡΩΣΗ.ΣΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΠΗΓΕ ΜΑΛΒΙΔΕς Η ΜΑΛΔΙΒΕς ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗς ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΟΥΠΕΡ.ΠΟΣΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΙΣΤΩ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΟΥ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΧΩΡΙς ΑΥΤΑ.ΣΤΗ ΝΑΝΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ .ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΟΥ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΧΕΙΡΟΠΟΙΗΤΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΤΟΙΜΑΖΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ ΔΩΡΑΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥς ΜΙΚΡΟΥς ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΥς ΜΑς ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΕΒΛΕΠΑ ΚΑΤΙ ΦΑΤΣΕς ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΜΕΝΕς ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΗΛΕΙΑ ΤΟΥς ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΑς ΚΑΛΟΥΣΑΝ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΤΟΥς ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΑς ΠΡΟΣΦΕΡΑΝ ΤΥΡΟΠΙΤΑΚΙΑ ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ,ΟΠΟΤΕ ΤΑ ΕΚΟΨΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΤΑ ΔΥΟ ΜΟΥ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΟΝΑ ΤΟΥς ΠΛΕΟΝ ΠΑΡΤΥ.ΠΑΝΕ ΣΕ ΠΙΤΣΑΡΙΑ ΜΕ ΤΟΥς ΦΙΛΟΥς ΤΟΥς ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ .ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΕς ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΟΥς.ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ ΑΥΡΙΟ. ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΑΝΑΣΤΑΤΩΣΩ ΜΕΡΙΚΕς ΜΑΝΟΥΛΕς ΠΟΥ ΞΕΝΥΧΤΑΝ ΑΚΟΜΑ.ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΤΑ ΤΙς 10 ΜΕ 10 ΚΑΙ 30 ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΟΤΑΝ ΠΕΥΤΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΓΥΡΩ ΣΤΙς 3 ΤΟΝ ΘΥΛΑΖΩ ΚΟΙΜΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΥΣΤΕΡΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑΜΕ ΜΑΖΙ ΚΑΤΑ ΤΙς 11 ΤΟ ΠΡΩΙ ΟΠΟΥ ΘΥΛΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟς ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙς 1.ΥΣΤΡΕ ΝΤΥΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΕΞΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΟΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΚΟΙΜΗΘΕΙ ΚΑΝΑ 20ΛΕΠΤΟ.ΥΣΤΕΡΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΓΙΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΣΤΙς4 ΜΕΧΡΙ ΤΙς 7 ΜΕ 8 .ΔΛΔ ΕΧΩ ΤΟ ΠΙΟ ΚΑΛΟΒΟΛΟ ΜΩΡΑΚΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΝ ΘΕΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΝΤΕΧΑ ΝΑ ΞΕΝΥΧΤΑΩ ΚΙΟΛΑς

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΣΑς ΑΦΗΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΦΑΣΟΜΠΟΥΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΑΝΑΜΠΩ ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ.ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΚΛΕΙΝΩ ΕΓΩ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κούκλες εδω είμαι και εγω

Απο δουλειές άλλο τίποτα σήμερα ξεμπερδεψατε και με τα ρούχα όλα μάζεψα καλοκαιρινα έβγαλα τα χειμωνιάτικα μάζεψα τις μικρής τα καλοκαιρινα που σίγουρα του χρόνου δεν θα τις κάνουν και μου μένει αυριο να μάζεψω του μπέμπη όσα δεν του κάνουν πια, δεν λέω για τα πλυντήρια και το σίδερο που μπαίνει στο ενδιαμεσο. Τακτοποιουμε και τα τελευταία τώρα στο σπίτι, βρήκα ευκαιρία και αλλάζω θέσεις σε διαφορα πράγματα και φυσικα οι δουλειές δεν τελειώνουν ποτε....

Αυριο θα τον πάω πάλι στην παιδιατρο να τον δει και να κάνουμε το εμβόλιο που δεν κάναμε την Δευτέρα. Έχω μπερδευτεί λίγο και με την μάσκα μήπως δεν άνω κάτι καλα :roll::roll: γιατι μου είπαν ότι θα δω αμέσως βελτίωση. Ένταξη δεν μπορω να πω δεν βηχει με την ίδια συχνότητα και δεν είναι πολυ βαθύς ο βήχας του αλλα μου βηχει ακόμα ειδικα μετα τους θηλασμους.

Νανσυ όσοι σε λυπουνται σίγουρα δεν ξέρουν πόση ευτυχια μας δίνουν τα παιδάκια μας. Μια χαρα οι ετοιμασίες για τα γενεθλια εγω σου λέω να το κανεις επάγγελμα να διοργανωνεις παιδικα πάρτυ πελάτισσες θα έχεις σίγουρα, δες πόσες είμαστε εδω...

Αλέκα ευτυχώς βρήκες απο τι είναι τα πράσινα κακάκια, να κανεις υπομονη και όσο αντεχεις, τώρα που θα τελειωσεις με την δουλεια θα σταματήσεις τις αντλησεις οπότε δεν θα επιβαρύνονται επιπλέον οι θηλες. Οι κρέμες δεν σου κάνουν τίποτα ε τόση ζημια έχει κάνει ο φαγαλουλης σου!

Έλενα πολυ ωραίο το Μαριζα, συνδυάζονται ωραία τα δυο ονόματα. Αποφασίσες τελικα ημερομηνία για γαμοβαπτιση?

Έλενα τα κατάφερε και κοιμήθηκε μονη της η μικρούλα σου, έκανε την δουλεια του το κρεμαστο :lol::lol:

Καλα είναι δυνατόν Λια να περνάνε τον μπεμπαρο σου για κοριτσάκι?

Κατερίνα πολλές δουλειές και εσυ και πολυ κρύο φανταζομαι, ποια κουβέρτα λενε ισπανική????? έχω και απορίες!!!

Άννα πολυ νωρις ξεκινήσατε και εσείς τις στερεες τροφές.

Σκατζοχοιρουλα τι τρελους ύπνος κάνει το μπεμπακι σου, σε ξεκουράζει μιας και έχεις και τα μεγαλύτερα. Έλεγα τον δικο μου καλοβολο που κοιμάται απο τις εννιά το βράδυ μέχρι τις εφτα οχτω το πρωι και μετα θα κοιμηθει άλλο ένα δίωρο τρίωρο προς το μεσημέρι και αυτο ήταν.

Χα :lol::lol: το μαγαζι το κλεινω εγω δικη μου δουλεια, να το συμμαζεψω και λίγο να το βρει καθαρό η Νανσυ το πρωι!!!καλο βράδυ κοριτσαρες μου!!!,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α δεν σας είπα του δοκίμασα πιπιλα είχα μια δείγμα της chicco όλο καουτσουκ. Την πήρε δεν μπορω να πω αλλα δεν την κρατάει πολυ στο στόμα. Θα τον εκπαιδευσω όμως γιατι μόλις του φύγει τσουπ κατευθείαν βάζει το δάχτυλο. Να σας ρωτήσω όταν του φευγει απο το στόμα και πεσει στο σεντονακι του θέλει πάλι αποστειρωση? είναι γελοίο το ότι βάζω ολόκληρο αποστειρωτη για μια πιπιλα.

Άντε κλειδωνω και φεύγω καλη νυχτα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!

μπραβο βρε καγκουρο που δεν μου αφησες δουλειες πρωι πρωι :lol::lol: λαμπει το ποστακι μας :lol::lol:

οχι κ να αποστειρωνεις την πιπιλα που πεφτει στο σεντονακι μην ειμαστε υπερβολικοι..

αλλα να σου πω οτι υπαρχει κ αποστειρωτης πιπιλας μινιατουρα..εγω δεν τον χρησιμοποιω γιατι βαζω συνεχεια τον αποστειρωτη με τοσα μπιμπερο που μαζευονται αλλα τον παιρνεις κ στις βολτες εαν δεν εχεις κ αλλες πιπιλες μαζι.κ ειναι κ φθηνος απο οτι θυμαμαι.γυρω στα 10 ευρω.

κοριτσακια αμα δουλευετε λογικο ειναι να μην προλαβαινετε να μπαινετε μεσα.

αριαδνη μου βγηκες βολτουλα;σουπερ!!τι ονομα να βγαλεις απο το παρασκευη φωτεινη;;;; :lol::lol: κ εγω που εχω τρεις τιποτα δεν συνδεαζεται.καλυτερα ομως γιατι προτιμω το ονομα σου :lol::lol: αντε βρε θα σε τιμησω!!

κοριτσια αρχισε το κρυο απο εχτες αναβω κλιματιστικο γιατι κρυωνα!εβαλα κ καλτσουλες κ χειμωνιατικες πυτζαμες!κ ξαναζητησα την αγκαλια του αντρα μου! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καγκουρο μη μιλας για πλυσιμο..κατεβασαμε τα ρουχα απο το παταρι κ θελουν ολαααααααα πλυσιμο!!!εχουν παρει μυρωδια κλεισουρας!!!τρελαθηκα!φανταζεστε ποσα πλυντηρια;;;;;;;;;ειχα βαλει κ μπουφαν κ τα παντα γιατι δεν χοραγαν πλεον στις ντουλαπες!κ εχω ηδη γεμισμενα ολα τα καλαθια απο απλυτα της εβδομαδας..αχ παναγια μου κ τωρα θα κατεβει η μαμα μου να τα κρατησει 5 λεπτα να παω να παρω απορρυπαντικο κ οχι ενα πολλα γιατι δεν θα φτασει με τιποτα το ενα..σας εχω πει οτι πλενω ολα τα ρουχα με βρεφικο γιατι με τα δερματικα που ειχα κ φοβαμαι μην ξαναβγαλω εκζεματα κ χρησιμοποιω μονο βρεφικα προιοντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...