Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

σες στην εξοχη ειναι πραγματικα υπεροχα.....

εχω πηξει γιατι εχει πεσει πολυ δουλεια.....και ειμαι πολυ κουρασμενη απο χθες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σας

και ο Μ εδω ααι 3 ευδομαδες έχει μύξα κιι βήχα, δενβτρεχει η μύτη ποτάμι αλλα έχει τρέχει ....και είναι κάποιες μέρες που τροβαξα απο τον βήχα αλλα με καλύτερο καθαρισμός με ορο κόβετε και είναι πιο νορμάλ .....θέλω να πιστεύω οτι είναι φυσιολογικό, ο γιατρός στον παιδικό ειπαι οτι είναι καλά .....την δική μου ναβπω την αλήθεια δεν την έχω πάρει ακόμα .....

Είμαι χαμένη στον κόσμο μου αυτές τις μέρες ..... οχι μην ανησυχείτε είμαι καλά άπλα χαμένη στα δικά μου .....

Ο μικρός έχει φαει ολα τα μουστουκουλουρα!! Ο Μ πάει με τρελή χαρα στο σχολείο, ολο το σαββατοκυριακο μου έλεγε ποτέ θα ξανά πάει!!! Έμαθε τον ντούτσε απέξω και τον τραγουδάει συνέχεια!! ....έχω χαλαρωσει παραβπολυ τωρα που είμαι μόνη ....τόσο πολύ που δεν κανει καλό .......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα..

Αφρο και εμεις μαθαμε το ποιηματακι μας...

εριναι 4 στροφες ολε ςκαι ολες..και τις λεει με μια χαρα...

ειμαστε Ελληνακι αμε ζεστη καρδια τον κοσμο ολον κραταμε μια ζεστη αγκαλια..

καπως ετσι παει..

για να το μαθει..του ταξαμε τον μπαρμπα

( απο τα αυτοκινυητα 2)

δεν το εβρισκα πουθενα..

τελικα το βρηκα και του το πηρα..

αν και ο Ο δενπληρωθηκε την Παρασκευη

Αχ Γιωτα ναι..τελεια ειναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ο Μ έχει ποίημα!! Σαν ..... ξεπροβάλει και κυματίζει γαλανή ,οι τελίτσες είναι ενα μέρος που δεν θυμάμαι χαχχχα

Μαρακι τι σχέση με γαφηρες κτλ? ...ασκήσεις?!!! Δεν έχω και το βιβλίο της μηχανολογιας να σου στείλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρες καλησπέρες!! :|

Φραγκίσκα δεν ξερω να σου απαντήσω, εγω θα την έδινα και με τον πρωτο παιδίατρο. Η μικρη έχει μιαμιση εβδομαδα βήχα με φλεμματα, όχι συνέχεια και δεν έχω πάρει ακόμα την παιδίατρο... αν δε σταματησει μεχρι την Παρασκευή θα την πάω να την δει η παιδιατρος και θα κάνω ο,τι μου πει!

Μαρία απλά τα πράγματα! Θα παρεις τηλ το Σισσάκι και θα σε παραπέμψει στις αναλογες υπηρεσίες της ΓΓΔΕ για πληροφορίες! :mrgreen:

Χρυσακι και Άφρο εμας δεν μας έχουν πει καν αν θα κάνουν γιορτή φέτος... :roll:

Αργυρούλα και εγω μάζευα αυτοκόλλητα θυμάμαι! :mrgreen: Και τα μάζευα μετα μανίας!! :D

Νατασσούλα μου περαστικά στην Έλενα ρε... Θα πονάει η μικρούλα μου... :roll:

Το Σάββατο έκανα δουλειές από τις 9:30 το πρωί μέχρι τΙς 00:45 με ένα διάλειμμα δυο ωρών το μεσημέρι που ήρθε ο νονος της Χ. Έκανα τα εβδομαδιαία (τα ξέρετε! Να μην επαναλαμβάνομαι... :mrgreen: ) και επιπλέον κατέβασα κουρτίνες, σιδέρωσα 3 πλυντήρια και άρχισα να προετοιμαζομαι για το μωρο. Εφτιαξα βαλίτσα, μένουν μόνο τα πραγματα του μωρού, έβγαλα τα ρουχαλάκια της Χ και την καλαθούνα και το καθισματάκι αυτοκινήτου για να τα πλύνω. :D

Σήμερα στην σχολή δεν μπορουσα να κρατήσω τα μάτια μου ανοιχτά! Είχα μια υπνηλία... άλλο πράμα!! :geek:

Πάω να φάω! Εχω και κάτι καούρες.... :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ :o:o:o:o:o:shock::shock::shock: πας καλά βρε έγκυος πράμα? :o:o

ξεκουράσου τώρα γιατί μετά την γέννα δεν θα έχεις χρόνο για ξεκούραση!!! ;)

να ξέρεις ότι την επόμενη εβδομάδα θα γεννήσεις έτσι όπως πας!!!

:roll::roll:

δεν μπορείς να φανταστείς πόσο μου την δίνουν τα αυτοκόλλητα :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol:

ευτυχώς και της Ρ. το βιβλίο συμπληρώθηκε σήμερα :D;) ....βέβαια μας έμειναν κάποια.....

και διαρκώς βγάζουν διάφορα....το καλοκαίρι είχαμε τα αυτοκόλλητα με τους ποδοσφαιριστές και τώρα αυτά με την Γη....να δούμε τι μας περιμένει για τον χειμώνα και για το επόμενο καλοκαίρι :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααααααααααααααααααααααααα!! :D:D

τη φουστανελα φορεσα

το μυτερο τσαρουχι

κι εκανα πανω στα βουνα

το φοβερο γιουρουσι!!! :lol::lol::lol:

οοοοοοοοοοοοοοοχι!δεν ειναι δικο μου το ποιημα! :lol::lol::lol::lol: ο γιωργος θα το πει,αλλα θα ειναι κλειστη η γιορτουλα τους,κανουν προβες ανελλειπώς,μου τραγουδαει ολο τον ντουτσε!τί κολλημα Θεε μου!κ τα αξημερωτα που τον πηγα παιδικο εφτιαχνε η δασκαλα με αλλα 2 παιδακια που ηταν εκει σημαιουλες!μα μια χαρα που την εχουν! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

το πιο αστειο ειναι οι προσευχες που μαθαινουν..μα καθε πρωι να λεμε το"πρωι με την αυγουλα χαρουμενα ξυπνω.."εγω ουτε που την ηξερα αυτη την προσευχη! :oops::oops:

κ μετα λεμε κ το δι ευχων των Αγίων....και Αμην στο τελος! :o:o:o:o:o:o:o

τετοια εκπαιδευση με χριστιανικα ιδεωδη ουτε στα πιο τρελα ονειρα της μαμας μου! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

φραν αν ημουν εκει που εισαι θα εκανα το ιδιο..αν ημουν εδω θα εκανα ομοιοπαθητικη κ μετα θα εβλεπα αν δεν στρωνε κ θα εδινα αναλογως αντιβιωση..

ο γιωργος μια χαρα φτου φτου..λιγες μυξες,αλλα ουτε βυχας,ουτε τιποτε..αφου απορω :roll::roll:

μακαρι ετσι να μας παει..

αργυρω ο καθρεφτης τελικα κουμπωσε! :shock::shock:

ειχε ξεκουμπωσει κ ολα τα κομματια που μαζεψα απο τον δρομο δεν ειχαν σπασει!απλα βγηκαν!

ο χ. ειπε πως ημουν εξαιρετικα κ@λ@φαρδη!!!κ περιμενει να δει ποτε η τυχη μου θα στερεψει! :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σισσακι τοσες δουλειες!καλα εκανες ομως καλέ!!κ εγω θυμαμαι κατι τετοια εκανα μπας κ κατεβει το μωρο γρηγοροτερα! ;)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

στο σχολειο ολα καλα..με παιδευει ο διευθυντης με αλλα θεματα..κ αναγκαζομαι να φαινομαι πολυ κακια..το δικο μου περναει τελικά κ δικιο εχω..αλλα φαινομαι πολυ στριμμενο :roll::roll:

κ στη δευτεροβαθμια κ στον διευθυντη..αλλα καποια πραγματα δεν μπορω να τα αφησω ετσι να περασουν..τεσπα!

φιλια σε ολες!

ααα!χρυσα!τελικα βαφτιστικα κλεισαμε απο το little stories στον ευοσμο!πηγα κ εκει που λεγαμε,αλλα δεν ειχε τιποτα :(

στο λιτλ στορις κλεισαμε σετ ralph lauren κ παπουτσι babywalker 285ε!καλα δεν ειναι;

σας φιλώωω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας :D

φάγαμε, αράζουμε , και σε καμιά ώρα φεύγουμε γαι μπαλέτο..

θα διαβάσω λίγο κι εκεί ένα πειπερ που βρήκα για ένα δρόμο :roll::roll: και μετά λίγο στο εμπορικό και μετά νάνι (-| Γιορτούλα έχουμε κι εμείς κλειστή.

Σίσσυ αμα δε γεννούσες θα στην έστελνα να την κάνεις εσύ :lol::lol::lol: αλλά έχει και ασκήσεις γεωμετρίας @-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι βαλε καμια φωτο απο μπαλετο με τις στολες τους! :):):D:D:D

ρε συ..τί μεταπτυχιακο κανεις;δεν ηξερα οτι ειναι τοσο..πολυτεχνειακο να το πω;; :roll::roll:

νατασα περαστικα κ παλι :(

το ποδαρακι το παταει τωρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ μόλις έφαγα παγωτάκι 8-)

η Ρ. κοιμάται, πάλι μισοέφαγε :twisted::twisted:

ο Λ.τέλειωσε την εργασία του, έχει και ένα σταυρόλεξο με λαχανικά αλλά δεν ξέρω πώς λέγονται ούτε καν στα ελληνικά!!! :o:o

Ιουλία μια χαρά δλδ με τον καθρέφτη....αλλά γιατί? ο Χ. ήθελε να τον πληρώσετε? άσχημα του ήρθε που η τύχη σου δούλεψε? ;);)

και εγώ έκανα πολλές δουλειές, ανεβοακατέβασμα σκάλας κ.λπ 8-) (όταν ήμουν ετοιμόγεννη εννοώ)!!

η συμπεθέρα μου η αθηναία (Βίκυ) πού είναι? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας ομορφιές μου...Τι κάνετε;;;; :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Εγώ καλά, ΣΚ ήμασταν στο χωριό μου, είχαμε γάμο...Και η Ιωάννα μου ήταν παρανυφάκι.... :mrgreen::mrgreen: Κορίτσια δεν είμαι κουκουβάγια, αλλά το παιδί μου δεν υπήρχε...Ήταν μια ζωγραφιά, μια οπτασία.... :x:x:x:x:x:x:x Τόόοοοοοοοσο όμορφο...... :x:x:x:x:x:x

Αλλά με ξετίναξαν τα σκασμένα...Έτρεχαν και οι δυο πέρα δώθε, η Ιωάννα έβλεπε το άλλο παρανυφάκι που ήταν τρελά κακομαθημένο και έκανε όλο μαλακίες και έκανε και αυτή τα ίδια... :twisted::twisted: Και απο κοντά και η Μαρτίνα... :?:?:? Κι εγώ δεν μπορούσα να κουνηθώ και όλη την ώρα έψελνα... :oops::oops::oops: Που πας κυρα μου γκαστρωμένη γυναίκα και με δύο παιδιά με το 15ποντο;;;; :o:o:o:o:?:?:?:oops::oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ελενάκι χρόνια πολλά για την Ειρηνούλα σου...Γερή και τυχερή να είναι και να αποκτήσει όλα τα καλά του κόσμου... :x:x:x Χαίρομαι που περάσατε καλά... 8-)8-)8-)

Σισσάκι σε σκέφτομαι....Κι εγώ αγχώνομαι λίγο μαζί σου... :oops::oops::oops: Αλλά νομίζω ότι θα γεννήσεις σύντομα και όπως το επιθυμείς... :x:x:x:x:x Επίσης, τα ρουχαλάκια που σου έχω ετοιμάσει;;;; :roll::roll::roll::roll: Καθαρά είναι, αλλά χρειάζονται φρεσκάρισμα... :roll::roll::roll:

Φραν όταν λες ότι βήχει εδώ και 3 εβδομαδες, εννοείς συνέχεια;;; :roll::roll: Η που και που κανα βηχαλάκι;;;Γιατί και η Μαρτίνα εδώ και 1,5 μήνα κάνει που και που κανα βηχακι, αλλά ξερό....Σαν να πνίγεται δηλαδή...Ανάλογο με τον δικό μου... :roll::roll::roll::roll:

Χρυσα ρε μεγάλωσε πολύ ο Φόφος... :mrgreen::mrgreen::mrgreen: Κούκλος είναι... :x:x:x

Και παρά τις αντιρρήσεις της ξινής της Αργυρώς 8-}8-}8-} ,ο Ζαν είναι ίδιος με τον Οδυσσέα... 8-)8-)8-)

Γιωτάκι καλό χειμώνα ρε... 8-)8-)

Θου καλά να περάσεις.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μαράκι κι εσένα σε σκεφτόμουν με αυτό το θέμα... 8-)8-)8-)8-) Ωραία απάντηση σου έδωσε το στεφάνι σου... :lol::lol::lol::lol:

Αρτζι ψώνισες τίποτα;;; 8-)8-)8-)8-)

Η μικρή μου με έχει τρελάνει.... :mrgreen::mrgreen: Έχει αρχίσει λέει κουβεντούλες...Προσπαθεί η γλυκιά μου.... :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και παρά τις αντιρρήσεις της ξινής της Αργυρώς 8-}8-}8-} ,ο Ζαν είναι ίδιος με τον Οδυσσέα... 8-)8-)8-)

:ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

τι να ψωνίσω καλέ? είμασταν όλοι μαζί για 2 εβδομάδες και υπό αυτές τις συνθήκες εγώ δεν μπορώ να ψωνίσω.....μέσα στο άγχος....θέλω τον χρόνο μου.....τώρα που ο καθένας πάει στον δρόμο του θα ψωνίσω 8-)

μου χάλασε το αγαπημένο μου τζιν και πρέπει να το αντικαταστήσω!!! :mrgreen:

μόνο ένα φωτιστικό αγοράσαμε για την τραπεζαρία....δεν είχαμε γιατί δεν μπορούσαμε να συμφωνήσουμε σε κάτι :o:o:o:twisted::twisted::twisted: ....τελικά διαλέξαμε ένα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι να χαίρεσαι την ειρήνη! Δεν σου ευχήθηκα νωρίτερα συγγνώμη, ειμαι λιγο χαμένη εδω περα!

Γωγω μιλάμε για κανονικό βήχα εδω κ 3 εβδομάδες...ξεκίνησε ξηρος βηχας κ μπουκωμα κ την 3 η μερα άρχισε να γινεται παραγωγικός...η μυτη βουλωμενη τέρμα κ ολο με όρους τον είχα, περίμενα δέκα μερες κ μετα τον πήγα γιατρο κ ειπε πλυσεις στη μυτη, mucosolvan κ να το παρακολουθούμε...δεν μειώνονταν καθολου κ βηχας κανονικός που αυξανόταν..Κα μα σκεφτείς δεν εχει ουτε άκροαστικα, ουτε πυρετό, εναι χαρούμενος, παιζει, τρώει...για αυτο περίμενα κ δεν έδινα τιποτα παρά μονο όρο..και έλεγα εδω με τον καθαρό αέρα, αλλα που, τα ιδια κ χειρότερα 20 μερες τωρα...οπότε μου είπαν αντιβιωση πλεον...και ξεκίνησα το πρωι..λογικά αυριο το βράδυ θα αρχίσει να δείχνει διαφορά..Η μυτη του ειναι τελείως βουλωμενη κ δεν υποχωρεί με τιποτα τοσο καιρό κ το βράδυ υποφέρει στον ύπνο του..

Απλα ρε κορίτσια επειδη δεν έχω μεγαλη εμπιστοσύνη σε γιατρούς εδω, κάθομαι κ διαβάζω στο Ίντερνετ κ διάβαζα κατι αλλεργικες αντιδράσεις στο augmentin κ πανικοβληθηκα...δεν ξαναδιαβαζω τιποτα....Τα έλεγα στον Κ κ τρόμαξε κ αυτος κ μου λεει που τα έμαθες αυτά, του λέω σο Ίντερνετ κ με έβρισε..δεν ειχε κ άδικο...

Έχω εξοντωθει με τον παιδικο...δεν το περίμενα ετσι.ελεγα ειναι γερό παιδι, δεν αρρώσταινει ποτε, το θηλαζα τοσο καιρο , θα τα περνάει στο πόδι.,Κια απο τοτε που ξεκίνησε μας εχει ξετιναξει, κ ακομα ειμαστε Οκτώβριο...Δλαδη οτι ιός κ μικρόβιο κυκλοφορεί ο δικός μου θα το κολλάει??

Ειλικρινα σα σκεφω μου έρχεται να βάλω τα κλαμματα...ειμαι κ ψυχολογικά ιδιαίτερα ευάλωτη κ όλα μου φαίνονται βουνό...

Ρε σισσυ πολλές δουλειές δεν κανεις για ετοιμογεννη?για χαλάρωσε λιγο...

Εγω σας είπα που μόλις έφτασα ΒΚ ήρθα με τροφική δηλητηρίαση? την έπαθα στο Πεκίνο κ ξεκίνησε μεσα απο το αεροπλάνο για ΒΚ κ οταν έφτασα σπίτι ήμουν δυο μερες με διαρροιας, εμετους, κραμπες, αδυναμία κ το μικρο να πνίγεται στο βήχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανίτα περαστικά σας :x

κοίτα πιο παλιά, θυμάμαι, ότι το Ογκεμντιν είχε κατηγορηθεί ότι προκαλεί πολλά, αλλά όλα τα φάρμακα έχουν παρενέργειες, δεν μπορούμε όμως να μην τα παίρνουμε....εκτός και κάνουμε ομοιοπαθητική....που εγώ την υποστηρίζω! :!:

πάντως εξαρτάται από το ανοσοποιητικό του καθενός, υπάρχουν και παιδάκια που δεν αρρωσταίνουν και ας πηγαίνουν παιδικό και άλλα που δεν πάνε παιδικό και αρρωσταίνουν π.χ το ανηψάκι μου, παιδικό δεν πήγαινε και όλο άρρωστο ήταν!!!.....τι να κάνουμε, μόνο υπομονή....δύσκολο να έχεις και το παιδί σου άρρωστο :(:(:(

πότε γυρίζεις Μπανκ.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tζα! :D

Σας έλειψα; :D:P

Τι κάνετε μανούλες;

Εμείς καλά, προς το παρόν! :P

Χάθηκα, γιατί πνίγομαι!!! :shock::shock::shock:

Λες και δίνω ξανά πανελλήνιες!!! :o:o:o

7.30 φέύγω, 4.30 γυρίζω!!! Και τις υπόλοιπες ώρες, διάβασμα και εργασίες φουλ! :shock:

Πραγματικά, νιώθω ξανά 17 χρονών!! :-B:lol:

Είμαι πολύ κουρασμένη, σήμερα νόμιζα ότι θα λιποθυμήσω στο τέλος του μαθήματος, στην κυριολεξία!!! :? Ένας Θεός ξέρει πως κατάφερα να φτάσω σπίτι, ειδικά με το τρένο που είχε ασφυκτική ζέστη, ασφυκτικά πολύ κόσμο και βρώμα! :ymsick: Σα σαρδέλα, όρθια και να αναρωτιέμαι που θα πέσω αν τεζάρω!!! :?:roll::P

Ψυχολογικά όμως, μ' έχει ανεβάσει πολύ, είμαι πολύ χαρούμενη, νιώθω τόσο δημιουργική!!! 8-)8-)8-) Δε μου πάει το σπίτι με τίποτα ρε παιδί μου... :roll:;)

Σας φιλώ όλες πολύ γλυκά, σας σκέφτομαι και όσο μπορώ σας παρακολουθώ!!! :-* :-* :-*:-*:-*

Ευχαριστώ όσες με ψάξατε!!! :x:x:x:x:x

Συγγνώμη που δεν σχολιάζω, έχω διάβασμα... :?:-B:-B:geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι ρε γαμωτο! Τι ηθελα κ πηρα το κινητο στο κρεβατι κ διαβασα για το μητσακι που διαβαζει κι εγω τρομπαρω. Αγχωθηκα κι αλλο :-ss. Μετα το μπαλετο πηγαμε εμπορικο κ κερδισα δωροεπιταγη 50ευρχ %%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπουνζουρ Μπονζουρ!!!

τι κανετε;;;..

μαρια ουαου..μπραβο!!!..καλοφαγωτη...

Μιτσακοσυμπεθερακι μου μπραβο..χαιρομαι για σενα που εισαι ευτυχισμενη!!!!

Εγω καλα...λεμε τωρα...

ενεδωσα στον πειρασμο και πινω καραμελ μακιατο απο τα στταρμπακσ...

ΟΚ..δικαιουμαι νομιζω ενα δωρακι που σηδερωνα χτες 3 ωρες...

ηρθε χτες η κουμπαρα μου, χωρις τα παιδια, θα μινει μεχρι Παρασκευη..

Οχι η Βικυ..η Τουλα..απο Πηλιο...

εχει και αυτη τα προβληματα της...

αλλα ΠΟΣΟ μ'αρεσει που ηρθε...

ειναι τρομερο αγχολυτικο η ατιμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σήμερα πρώτη μέρα στο σχολείο για την Ρ. μετά τις διακοπές και όλοι ήταν χαρούμενοι που την είδαν πάλι :D

εν τω μεταξύ στο σχολείο της, κάτω παντού υπήρχαν φύλλα από τα δέντρα, σαν χαλί!!! :)

να μια φωτό για να πάρετε μια ιδέα!!! αυτή η φωτό είναι από το ένα προαύλιο που έχουν! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι τελεια!!!

Αργυρω βρες μου μια δουλεια να ερθω να μεινω εκει..

μα ΠΟΣΟ λατρευω το φθηνοπωρο..και αυτο το χαλι και τα φυλλα...

Τωρα και στο πηλιο..ειναι καπως ετσι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...