Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

παρομοιο τιτλο ειχα βαλει εγω πριν γεννησω..κοριτσι η αγορι/? :lol::lol::lol:

εγω λεω.............δε το λεω μαρη..θα εμ κοροιδευεται..εγω λεω κοριτσι :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω ξερω εγω να σου πω κοριτσια που εχουν γραμμενες τις μανουλες τους..............ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ..

κ αγορια που λατρευουν κ ειναι διπλα στις μανουλες τους.........ου............................ενα σωρο!

δεν εχει να κανει με το φυλο..ουτε που ξερω με τί εχει να κανει.αλλα σιγουρα οχι με αυτο!

καλε αφρο..ξεκολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βίκυ να πιείτε μόνες σας τον καφέ.... :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Τζούλια τα αγόρια γενικά είναι πιο αδιάφορα....Μάλλον επειδή το παίζουν άντρες.... :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Δεν ξέρω...Εγώ βλέπω τον αδερφό μου..Πεθαίνει για τη μαμά μου, της έχει τρελή αδυναμία, αλλά ζει στον κοσμο του...Δεν έχει τη σχέση που έχω εγώ με τη μαμά μου ρε παιδί μου... :roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης, να σας ενημερώσω ότι μετά την αυχενική μου, δε θα σας πω το φύλο...Έτσι, για να σκάσετε... [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-(

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εμένα μόνο δεν πήρε η αργυρώ όταν γέννησα ...και την Παναγιωτα ειχε πάρει. : (

:YMHUG::-*

εσένα δεν σε πήρα γιατί κάτι δεν ήξερα, μάλλον το επίθετο του παιδιού, έψαξα αλλά δεν το βρήκα!!! :lol::lol:

μήπως ήταν και ΣΚ? :roll:

αφού δεν μου δίνεις το σκάιπ σου ρε :twisted::twisted::twisted:

Γωγώ με το καλό το......κοριτσάκι σου :D:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε εμενα επεσε μεσα η Θουλη...

ουτε εμενα με πηρες συμπεθερα.....!

αλλα εγω σε αγαπαω...!

αν και απαντουσε ο Π. στο τηλ.

Γωγω...θα εχω και καλουδια στον καφε..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν υπάρχει καμία τέτοια περίπτωση αγαπητές μου.....Ο γιατρός αυτός είναι αστέρι...

Στη Μαρτίνα ρε μου είχε μετρήσει μέχρι και τις κλειδώσεις των δαχτύλων...... 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

Αφηστε που με το που ακούμπησε πάνω στην κοιλιά μου το μαραφέτι, μου λέει:

"Το πρώτο τι ήταν;;;"

Του λέω "Κοριτσάκι"...

Και μου απαντάει με σιγουριά "2 στα 2...Κι αυτό κοριτσάκι..." :o:o:o:o:o:o

Έτσι και τώρα μου πει "3 στα 3..." θα του πω.."Βρε δεν πας να μαμηθείς;;;;;;" :evil::evil::evil::evil:

Βίκυ και τι με πέρασες κυρά μου;;;;; [-([-([-([-([-( Για καμια λιχούδω που δεν μπορώ να αντισταθώ;;;;;; :-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:-w:@):@):@):@):@):@):@):@):@):@) Ρεεεε αφού πρωινά δουλέυω και απογεύματα σχολάω αργά.... :cry::cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανεβαίνω και γω να σου ευχηθω: Με το καλο η ΑΘΑΝΑΣΙΑ!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol:

Και να ξέρεις οτι εσυ φταις που ήρθα τωρα σπιτι και έπρηξα το συκωτι της μανουλας μου απο την γκρίνια που με ονόμασαν Αθανασία, βεβαια οι άλλες δυο εναλλακτικές ήταν το Ελένη και το Διονυσία :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick: Και όχι μόνο αυτό , αλλα και που όταν πήγα στο σχολείο δε συνέχισε να με φωνάζει Σίσσυ και τώρα έχω δύο ονόματα!!! :((:((:((:((:((

Και σιγα μη μάθεις στην αυχενικη το φύλο του μωρού! :P:P:P:P:P:lol::lol::lol:

Ρε κορίτσια λεω οτι θα γεννησω τότε γιατι στατιστικά οι περισσότερες στην 41η γεννάνε και εφοσον πάω για φυσιολογικο, πρεπει ο τοκετός να αρχίσει μόνος του. :roll:

Πάντως κορίτσια και γω πιστεύω οτι οι κόρες είναι για πάντα της μαμας τους, ενω οι γιοι γίνονται της γυναίκας τους. Πράγμα το οποίο θεωρώ πως είναι και σωστό και επειδή δεν το βλέπουν όλες οι γυναίκες έτσι και δη οι αγορομάνες γι' αυτό υπάρχει και το γνωστο θεμα πεθερας-νυφης. Ανταγωνισμός και μάχη σε όλο το μεγαλείο του.

Βικυ καλυτερα ΣΚ ρε συ για να βολευονται καιη Παναγιώτα και η Γωγω! Εγω είμαι μέσα! :mrgreen::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το έκανα!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μου βγαίνει ότι θα κάνω κορίτσι.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Η Ιώαννα μου βγηκε κορίτσι.... ;);););)

Και η Μαρτίνα αγόρι..... :ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil:

Οπότε είναι μια μαλακία και μισή..... :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Επίσης, εκτός από 3 μήνες, στη δική μου ηλικία, τους υπόλοιπους μήνες όποια γκαστρωθεί κάνει κορίτσι.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Βίκυ σαββατοκύριακο μπορώ... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Αν δεν μπορείς σπίτι σου το άλλο ΣΚ το κάνουμε στο δικό μου.. 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

post-14276-13873939708601_thumb.jpg

post-14276-13873939708657_thumb.jpg

post-14276-13873939708715_thumb.jpg

post-14276-13873939708755_thumb.jpg

post-14276-13873939708791_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γωγω δε θα υπολογισεις με βαση το 28,αλλα το 27!ηλικιακα λεω!

ποσο ησουν,πριν τα κλεισεις!27 κ κατι δεν ησουν οταν εγινε η συλληψη;;ε αυτο,δηλ.27 θα βαζεις! ;):lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Τζούλια η σύλληψη έγθνε 1 μήνα πριν κλεισω τα 28 και εγώ θα βάλω 27;;;; :roll::roll::roll: Επειδή ήμουν 27+11 μηνών;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αν το κάνω έτσι βέβαια, βγαίνει αγόρι..... ;););););););)

Στη Μαρτίνα κορίτσι.... ;););)

Και στην Ιωάννα αγόρι.. :o:o:o:o:lol::lol::lol::lol:

Βίκυ :(:(:(:(:(:(:(:( Εκτός αν κανονίσουμε πρωί πρωί και έρθω κατά τις 10 και 12-1 φύγω.... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...