Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

Στη μια μάλιστα πήγαν να τη βγάλουν και το κορμί ήταν ανέπαφο :o και το ξαναέθαψαν και έπρεπε να ξαναυποστεί τη διαδικασία :cry:

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

αυτό δεν καταλαβαίνω, αφού ξέρουν ότι υπάρχει αυτή η δυνατότητα γιατί δεν έχουν κάτι για να καταλαβαίνουν αν είναι έτοιμος ο νεκρός ή όχι? :?: κάτι που να το τοποθετούν μέσα και να δείνει το οκ ή όχι!!! :!::!:

και επίσης τόσοι πολλοί πια πεθένουν στην Λάρισα που δεν έχουν πού να τους βάλουν???? :?::?:

Μαρία δεν ξέρω ρε, έτσι λέγεται? είναι ποντίκι το οποίο ζει έξω στα γρασίδια, βασικά σε αυτό το συγκεκριμένο φυτό-γρασίδι!!! :? δεν πάει στα σπίτια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ναι αρουραίος μάλλον...

Αργυρώ τι να πω...

Στη Δράμα που είχαμε πάει στο νεκροταφείο όλοι οι τάφοι ήταν αγορασμένοι, οικογενειακοί..

κι έτσι πάλι εγώ θα φρίκαρα :cry::cry::cry: να ξέρω που θα με βάλουν :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ και δε φτάνει ο πόνος εκείνες τις στιγμές να ακούς και κάτι μαλακίες από μεγαλύτερες

ότι ο νεκρός δεν έλιωσε γιατί για κάποιο λόγο τυραννιέται η ψυχή του :twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

O πατερας μου εχει φτιαξει τον ταφο τους στο χωριο....

και μεχρι να το κανει εχουμε ζησει μεγαλες και τραγελαφικες στιγμες!

σε σημειο γελοιο!

ενοειται οτι δεν εχω παει να τον δω!

ουτε θα παω!

οταν λεει το "οταν πεθανω να με πατε στο χωριο"

του απαντω....."αν εχεις τα λεφτα θα σε παω....αλλιως εδω...χωμα το ενα χωμα και το αλλο, τιποτα δεν θα καταλαβεις"

....ποσο τον φρικαρω....ποσο το γουσταρω....

επησις...οταν τον πιανει αυτη η μιρλα με την οικονομια κια οτι ολα ειναι περιτα (την εχει σχ. μονιμα)

και αρχιζει τα "θα παθουμε τιποτα και δεν θα εχετε ουτε μια δραχμη στην ακρη "

του απαντω...οτι θα τηλεφωνησω σε ολους τους χωριανους του και θα ζητησω δανεικα με την εξης συμφωνια οτι αν ζησει θα τους τα επιστρεψει ενω αν οχι θα τα κλαινε μαζι με εκεινον"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις πάλι στα Γιάννενα τους ξεχωνουμε, αλλά στο χωριό του μπαμπα μου εχουμε οικογενειακο τάφο. Και οι δυο "πρακτικες" μου είναι οικείες. Αργυρω μη φρικαρεις ρε συ... ο,τι ηταν να το παθουν οι γονείς μας το έπαθαν.. :roll:

Ρε συ Γωγω!!! Και ο δικός μου μπαμπας στο 401 νοσηλευόταν! :shock::shock: Δεν έχω ξαναπεράσεο ούτε απ' έξω εκτοτε... :roll:

Βικυ η φέτα είναι ευγενική χορηγία του πεθερούλη ρε, γι'αυτό είμαστε τόσο λάρτζ! :lol::lol::lol:

Μαράκι τα λες ωραία ρε συ! Εγω πολύ γέλασα! :mrgreen: όποιος πρόλαβε πρόλαβε ε;;; :mrgreen::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυ μωρη το εχουμε ξαναπει για το 401...εκει μεσα εφυγε ο μπαμπακας μου...

Ρε αληθεια παρεξηγηθηκες.που ειπα ετσι για τα ρουχα;;;οτι θελω να τα επιστρεψεις;;;;στα δινω με ολη μου τν καρδια αλλιως δε θα στο προτεινα...αλλα ετσι το εχω στο μυαλο μου...μονο εγω.σκεφτομαι ετσι;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυ μωρη το εχουμε ξαναπει για το 401...εκει μεσα εφυγε ο μπαμπακας μου...

Ρε αληθεια παρεξηγηθηκες.που ειπα ετσι για τα ρουχα;;;οτι θελω να τα επιστρεψεις;;;;στα δινω με ολη μου τν καρδια αλλιως δε θα στο προτεινα...αλλα ετσι το εχω στο μυαλο μου...μονο εγω.σκεφτομαι ετσι;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε πας καλά;;;; :shock::shock::shock::shock: Πότε είπα οτι παρεξηγήθηκα για τα ρούχα;;; Το ξέρω οτι μου τα δίνεις με την καρδια σου, αλλιως πιστευω οτι δε θα μου το πρότεινες καν! 8-)

Δεν συμφωνω με Φραν και Αργυρούλα! Άλλο δανείζω και άλλο χαρίζω! ;)

Το είχαμε ξαναπει για τους μπαμπάδες μας;;; :oops::oops::oops: Ρε συ παθαίνω αλτσχάιμερ... το βλέπω να έρχεται... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:@) μόλις έφαγα 1 γύρο :D

τι λέγαμε α για τα ρούχα

Γωγώ αφού έχεις σκοπό να τα δώσεις και στον αδερφό σου εγώ θα σου πρότεινα να μη τα δώσεις στη Σίσσυ :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

να μη φθαρούν καλέ :mrgreen:

εγώ αν και ρούχα χάρησε αν μου περνούσε από το μυαλό να τα κρατήσω για την αδερφή μου για όοοοταν παντρευτεί και ααααν κάνει κόρη δεν θα τα έδινα αλλού καθόλου :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντ'αυτού θα σου πρότεινα να αγοράσεις για το αγόρι σου και αν κάνω ποτέ κι εγώ αγόρι να τα δανείσεις σε μένα :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: και θα στα επιστρέψω :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντ'αυτού θα σου πρότεινα να αγοράσεις για το αγόρι σου και αν κάνω ποτέ κι εγώ αγόρι να τα δανείσεις σε μένα :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: και θα στα επιστρέψω :mrgreen:

:lol::lol::lol:

χαχαχαχαχα καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέρααααα :D

είμαι στο γραφείο τώρα ηρέμησα :?

το πρωί τα νεύρα μου κρόσια

χτες τα κορίτσια κοιμήθηκαν στη μαμά μου

σήμερα άφού τις έντυσαν ήθελαν από μια κοτσίδα μικρή :?::roll:

Τι εννοείτε λέω??? Κοτσίδα μικρή να λένε :x Τους τα κάνω μισά μισά όχι έτσι και να κλαίνε

Τις κάνω από μια κοτσίδα και πάμε στο αυτοκίνητο. Μέσα στο αυτοκίνητο δε μιλούσαμε μόνο η Φ μουρμούριζε "δε θέλω να πάω σχολείο" ε και μετά από λίγο αλληλοσυγχωρηθήκαμε και τα βρήκαμε :D

Η Ι πάει κάθε μέτρα με πολύ χαρά και λέει ότι της αρέσει πολύ

Η Φ κατέβηκε από το αυτοκίνητο για να πάρει τα πράγματα της (τα υλικά που αγοράσαμε) :shock: και να τα πάρει πίσω γιατί λέει δε θέλω να πάω σχολείο :mrgreen:

Ε την άφησα με κλάματα αλλά μετά από 1 λεπτό σταματά και το μεσημέρι δε φεύγει αν δε τελειώσει αυτό που κάνει.

:ymdaydream: ας ηρεμήσω λοιπόν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

χθες το βραδυ εγινε χαμος...!

ενω την καναμε μπανιο...της λεω κανε τσισα....δεν εχω.. μου λεει!

τελειωνει το μπανιο και θελει να πλυνει τα δοντια της....την ωρα που τα επλενε...κατουριοταν...πηγαινε της λεω "οχι δεν θελω ...απλα χορευω"

το ξαναλεω..."δεν θελω σου λεω"

οταν τελειωσε τα δοντια ειχε κατουρηθει...οχι πολυ αλλα ειχε...

με εχει κανει να κεπερασω τα ορια μου με αυτο το θεμα!

την εγδυσα και της ειπα οτι αθ κοιμηθει χωρις βρακι και ρουχα...

την αφησα χωρις ρουχα κανα μισαωρο...

πεταξα και οτι δεν ειχε μαζεψει ολο το απογευμα απο σαλονι...(μαρκαδορους ..τσαντες και τσαντακια) και αν δεν μαζευε την τσαντα του σχολειου θα την πετουσα και αυτη...

στο σχολειο δεν κατουριεται....το βραδυ δεν κατουριεται...εεεεεεεε ολη μερα γιατι....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ..Βικακι...

κατι τετοια κουλα μας κανει και ο φοφος...

Καλα..εμας χτες χαλασε ο θερμοσιφωνας...ευτυχως ειχαμε προλαβει να μπανιαρουμε τα παιδια με το νερο του ηλιακου..

μια ωρα αναβε το θερμοσιφονι..μπαινω μεσα..παγωμενο..

τελικα χαλασε ο θερμοστατης...

σημερα θα τον φτιαξει ο Ο...

εκανα μπανιο με τον παραδοσιακο τροπο..καλυτερα...να συνηθιζω σιγα σιγα σε κατοχικες πρακτηκες...χαχαχ

5 βραστιρες νερο ξοδεψα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

συμπεθέρα :lol::lol::lol::lol::lol: συγνώμη που γελάω, αλλά.....

τι σου είναι τα πιτσιρίκια :lol::lol::lol:

η Ρ. ξύπνησε από τις 6.00 :o:o:o:o:o και άρχισε να μιλάει δυνατά στον Λ. και της λέει εκείνος "άσε με κοιμάμαι!!!" :!::!::!::!:

και ευτυχώς σταμάτησε :roll::roll: για καμμιά ώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ τι ώρα κοιμούνται τα δικά σου και ξυπνάνε τόσο πρωί?

το μεσημέρι κοιμούνται?

έχω την εντύπωση ότι η Φ δεν ξεκουράζεται όσο χρειάζεται.

Χθες πχ σηκώθηκε 7,30 το πρωί και κοιμήθηκε 9 παρά το βράδυ

Τα μεσημέρια δεν κοιμάται. Γιατί αν κοιμηθεί παρακοιμάται και μετά το βράδυ αργεί περισσότερο

Λέω μήπως γι'αυτό λέει δε θέλω σχολείο :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ παιδια...

ο Χ τις τελευταιες μερες δεν κοιμαται στον παιδικο..αλλα πριν τις 9 αρνειτε πεισματικα να παει για υπνο..ακομα και εαν τον βαζω πιο νωρις..στρυφογυρναει ποση ωρα...

σημερα ξυπνησε στις 5 παρα τσιροκοποντας επειδη βουλωση η μυτι του.

μα γιατι φωναζει..ΓΙΑΤΙ...

ξερετ εποσο μα ποσο νευριαζω..

απο τη γεννηση του ηταν ετσι...δυνατο επιμονο σχεδων εκνευριστικο κλαμα για το παραμικρο....

δε με αφισε να τον χαρω καθολου ως μωρο...

φυσικα ξυπνησε και τον μικρο...μεχρι να βαλουμε ορο στον Χριστοφορο..να του φτιαξω γαλα..απαιτηση δεν το συζητω..αλλιως δεν το βουλωνει...

μεχρι να πουμε παραμυθια κλπ..ηρθε η ωρα να ξυπνησουμε κανονικα...

ε κατα τις 7:30 ξανακοιμηθηκε ο Ζαν....

αλλιως ξυπναει οριστικα απο τις 7 παρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανονικα θα φυγει..απλα φανταζωμαι πως την ωρα του μεσιμεριανου θα πεσει τεζα και θα κοιμηθει κανενα 2ωρο...

φανταζομαι..και το ελπιζω..αλλιως την κατσαμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

3:30 θ ατον παραλαβω..απο τις 1:30 -30 ειναι η ωρα που χαλαρωνουν και κοιμουνται...

σηγα μην αντεξει μεχρι τοτε..οποτε φανταζωμαι πως οταν του ςβαλουν για υπνο, αντι να στρυφογυρναει θα ξεραθει αμεσως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...