Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο72- Boy or Girl??


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 991
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κουκλες!!

Γεια σου Σισσυυυυυ!!!Ειδες?σε χαιρεταω ξεχωριστα! :D:D:D

Μια χαρα σας βρισκω ολες,περαστικα μονο στα βηχαλακια σας!(οσα μωρα εχουν!)

Αχ αγαπημενη Τζουλια!Δωσε μου μια κανατα γαλλικο και ενα κουτι τυροπιτακια και βαλε με και σε στανη! :lol::P:P:P Αλλωστε με τετοιον αντρα που ειχαμε για παρεα(τον παιδαρο τν γιο σου) και με τετοια ωραια κουβεντα εμεις... ;);););) Θενκς για την φιλοξενια my dear!!! :D

Ζωουλα ποτε πας Ζακυνθο χρυσο μου???Πως ειναι η ζουζουνα???

Θουλακι μου σορρυ που δε σε σκεφτηκαμε νωριτερα...βασικα..σαββατο που δε δουλευει ο Α δε φανταστηκα πως θα μπορουσες...!

Χρυσουλα θεα αυτη η ελενη λουκα κατα του θηλασμου!Ου-Ου-Ου θηλασεις!!!! :lol::lol::lol:

Κ εγω θα ερθω για τα μεζεδακια κ την καλη καρδια σου! :D;)

Αργυρω μου μια χαρα μαστορας! 8-)8-)8-) Δεν χρειαζεται να τα αλλαξετε-τελος! :lol::lol::lol::lol:

Το λαδακι νομιζω ειναι 100μλ.

ΓΩΓΩΩΩΩΩΩ συγχαρητηρια για τον εν δυναμει αντρα-γουρουνι σου! :lol::lol::P:P:P Ολα να πανε τελεια!!!!! :D:D:D

Ρε συ αυτη η κοπελα του αδερφου σου δεν πιστευω πως ειναι και πολυ νορμαλ...για να τη συμπαθεις εσυ τοοοοοοοοσο κατι κουλο θα εχει! :P:P:P:P Ελα πες!Ειναι μουγκη?Τυφλη?IQ ραδικιου?:P Πλακιτσα κανω!Αν μη τι αλλο ειναι κουκλα!!!

σας φιλω!!!

Ιουλια για πες!Τι 3 εχει το παιδι σου?ποδια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσ τσ τσ...κ μου περνιεστε για εξυπνες!!μονο το μαρακι καταλαβε τί εννοω!!αυριο θα ειναι αργα..ξεστραβωθειτε σημερα! :geek::geek::geek::mrgreen::mrgreen::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μαρη θου λυσσαξες με το αλευρι!! :lol::lol::lol::lol: το καταλαβα οτι το εχεις!!θα μιλησουμε για την παραλαβη!! :lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α δε σας ειπα!Η πεθερα μου με ενημερωσε οτι αυριο θα μας κοψουν το νερο για 2 μερες! :o:o:o:lol::lol::lol: Για γελια ειμαστε!!!!!!!Παλι θα κανουμε κανουμε διαιτα για να μη χ#σουμε! :P:P:P

Ιουλια :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γελαω με τον τροπο που γραφεις αλλα δεν καταλαβα τι 3 εχει το παιδι και αρχιζω να τρομαζω!

Ρε μπας κ εννοεις κατι ξενερωτο οπως πχ 3 φορμες,3 τζην κλπ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α εσενα η πολλη..επιπεδου συζητηση που ειχαμε σε αποσυντονισε! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μμμ.για να δουμε...πώς θα το ελεγα στους μαθητες μου... :roll::roll: ...

..εξασκησε την παρατηρητικοτητα σου..ειναι πολυ κοντα σου...διαβαζε με προσεκτικα...κ παρακολουθα με ολοκληρωτικα.. ;):geek::geek::geek::geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α εσενα η πολλη..επιπεδου συζητηση που ειχαμε σε αποσυντονισε! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μμμ.για να δουμε...πώς θα το ελεγα στους μαθητες μου... :roll::roll: ...

..εξασκησε την παρατηρητικοτητα σου..ειναι πολυ κοντα σου...διαβαζε με προσεκτικα...κ παρακολουθα με ολοκληρωτικα.. ;):geek::geek::geek::geek:

δεν καταλαβαινω χριστο! :lol::lol::lol::lol::lol: που να κοιταξω παρατηρητικα????

το παιδι σου σημερα εχει 3/......!Τιποτα!ναδα!Ντιπ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Θου γιαυτό δεν σήκωνες το τηλ σήμερα; Θύμωσες;;;;;;; :lol::lol::lol:

Εγώ φταίω που δεν σου είπα. Θεώρησα οτι θα είστε λαγκαδά και δεν σε πήρα!

Για να δει τί φίλη είμαι όμως θα επανορθώσω! Σε αποκλειστικότητα θα σου οτι αύρι τα καρφούρ έχουν 60% τα λίμπερο!!! Τρεχααααααααααααααααααααα!!!!!

Αναστασία 2 μέρες;;;;;;;;;;;; Οου μαι γκαντ!!!! Τί θα κάνουν τα καημένα τα classmeits στην τάξη;;;;;;; Θα αντέξουν την ποδαρίλα;;;;;;;

Ιουλία εγώ το πιασα!!!!! Για το τικερ λες!!!!!!!! Είμαι πανέξυπνη!!! Να ναι καλά η Θου!!!!!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σισσάκι τί έπαθες καλή μου;;;;;;;;;; Και μένα μέγραψες ρε!!!!!!! :twisted::twisted::twisted: Σε ρωτησα για τον γιατρό αλλά προυτς προυτς!!! :lol::lol::lol: Φιλάκια αγαπημένη!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: γεια σου ρε Νατασακι σπιρτο!!! :lol::lol::lol::lol:

Ευτυχως καλε εχω το γυμναστηριο για μπανακι!Το χ#σιμο ειναι το ζορι λεμε!

Κουραδα κ 6ευρω(μποτιλια για τον ψυκτη) οταν συμβαινει απροειδοποιητα! :lol:

Καλο βραδυ τσουπρες!

Α!να τηλ αυριο πρωι να σου πω για το λειζερ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζα!!

τι κανετε κοριτσια?? με θυμαστε?? :mrgreen::mrgreen:

σας ελειψα καθολου???

εμειςειμαστε καλαααααααααααα

ο αναστασης ηταν λιγο αρρωστουλης αλλα τωρα ειναι οκ, ο μικρος ο κεφτες ειναι μια χαρα, περπαταει εδω κ αρκετο καιρο στηριζομενος σε επιπλα, χαιρεταει, δινει φιλια, το ρωταω ποσο αγαπας τη μαμα κ σηκωνει τα χερακια του ψηλα κ λεει ωωωωωωωωωωωω, δειχνει το φως κ αλλα πολλα!!

δε θυμαμαι αν σας ειπα, αλλα εχει τελικα αλλεργια στα γαλακτοκομικα! το ειδα κ επισημα κ ησυχασα :lol:

εγω ξεκινησα μαθηματα μανικιουρ πεντικιουρ, μην τυχον κ παει καμια σας πουθενα αλλου να τα κανει! θα σας φαω1!! :lol::lol::lol:

σας φιλω! παω να σας διβασω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα??????????????????

ελα ρεεε..μας θυμηθηκες? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

χρυσανθη εμφανιστηκε ο λαζαρος :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

καλα ειμαστε κ μεις...εγω ειμαι εγκυος διδυμα :lol::lol::lol::lol::lol:

καλε μανικιουρ??????????//γουαι????????????????????εγω εχω τη συνηφαδα ρεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρά μου πλακίτσα έκανα!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ήθελα να δω αν θα τσιμπίσετε!!!! :D:geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek::lol::lol::lol:

Λέτε να ευχόμουν στην Θουλάρα να κάνει ακόμα ένα αγόρι;;; Τόσο κακίστρω είμαι πια;;; :lol::lol::lol::lol::lol::oops:

Δεν είχα κάτι ουσιαστικό να γράψω και είπα να μαλακιστώ! :P:P:P:P

Η Αργυρούλα είχε πλάκα πάντως, η Μαρία στα τσουρέκια της και η Ιουλία το πήρε στα σοβαρά :lol::lol::lol::lol: Νατασάκι θα σε έπαιρνα τηλ να στα πω και να μου ξαναπείς το όνομα εκείνης της μαίας που στο ξαναζήτησα και με ΈΓΡΑΨΕΣ!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σημερα πέρασα δύσκολη μερα... :roll: Θα σας τα γραψω αυριο ίσα που προλαβαίνω να ποστάρω, μένω απο μπαταρ.... :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα β μουυυυυυυυυυυ τι κανεις? τι κανει η κοιλουμπα???? \τι κανει το κοριτσι μας??

αντε ρε δε μπαινω εδω κ εχω χασει πασα επικοινωνια με ολες σας, γαιδαρες..

θου κοριτσαρα μουυυυυυυυυυ ωστε εεχω ανταγωνισμο ε??? :lol::lol::lol:

για δευτερη δουλεια το θελω, οσο παει, ψαχνω για ιδιαιτερα καιρο κ καμια ανταποκριση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!! Τι κανετε κοριτσαρες??

Εμεις ολα καλα! Σας διαβασα το πρωι και λιγο τωρα αλλα δεν θυμαμαι πολλα κλασσικα :oops:

Ιουλια ποσο γελασα με το 3 :lol: Ουτε καν πηγε το μυαλο μου στο τικερακι!

Αργυ ωραιο το παραθυρο που θελετε. Πηρατε αδεια να το αλλαξετε? Πολλα λεφτα οντως αλλα ετσι ειναι εδω. Εχει και ο αντρας σου αδεια αυτες τις 2 εβδομαδες?

Χρυσα ποσο φουντωσα μονο που διαβασα τον διαλογο φαντασου να ημουν εκει :twisted:

Θου θα μιλησουμε στο τηλ. αυτες τις μερες :)

Γωγω τελεια για το αγορι!!! Και εγω γιο σου ειχα πει θα κανεις! :D Ολα να πανε καλα μεχρι τελους και προσεχε με τα βαρη, να καθεσαι και μετα να παιρνεις αγκαλια τις μικρες.

Λενα γιατι χαθηκες μωρε? Να μπαινεις πιο συχνα να μας λες νεα! Καλα κανεις που μαθαινεις μανικιουρ πεντικιουρ. Μαθε τεχνη και αστην και αν πεινασεις πιαστην λεει ο λαος και δεν εχει αδικο.

Περαστικα στα παιδακια μας με το βηχαλακι τους.

Φραν η ΒΚ πως προεκυψε? Δεν εκατσε τελικα το Λαος?

Σισσακι τι επαθες παιδι μου? Γιατι χαλια μερα?

Βικυ πολλα ρε συ για το νερο. :shock: Κανονικα θα επρεπε να πληρωνουν και οι αλλοι.

Ο Γ. σημερα εκανε την πρωτη του ολοκληρωμενη προταση!!!! Μαμα ελα τωα!!! :D:D Το ζευγαρι που καναμε παρεα χωρισαν :( ηρθε σημερα ο φιλος μας και μας τα ειπε. Η μανα εμπλεξε με αλλους και ναρκωτικα και παρατησε παιδι και αντρα. Βεβαια καιρο πριν μου ειχε πει οτι θελει να χωρισει γιατι ειδε τον αντρα της με αλλη. Σημερα ο φιλος μας μας ειπε αλλα, αντε τωρα να καταλαβεις τι ειναι αληθεια.. κριμα... Πιασανε τα κρυα για τα καλα εδω. Σημερα πηγα να παρω το αμαξι να παμε βολτα με τον μικρο και εξυνα παγο :twisted: Αυτα τα νεα μας..Καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω σε προλαβα!

Καλημερα :mrgreen::mrgreen:

Ηπιατε καφε χτες αθηναιες?? εμενα δεν με καλεσε καμια??? :cry:

Λενακι το Λαος δεν ηταν ποτε υποψηφιο, απλα εγω ελεγα πως αν δεν βρω δουλεια πουθενα μολις ληξει το συμβολαιο μου, απο το να μενω στην Μπανγκοκ που δεν μου αρεσει θα παω να εγκατασταθω Λαος...Αλλ οκ, προεχει η ΒΚ αν υπαρξει κατι...

Ο Σεμπ εχει μπουκωμα, μυξες κλπ..τα κλασσικα..μωρε ετσι θα παει η χρονια????

Αφροδιτη ο Μ εχει ακομα βηχα??

Χρυσα εγω δεν ξερω, δεν συμμετεχω σε συζητησεις κλπ διοτι ο καθενας νομιζει πως ξερει την παολυτη αληθεια.>Γενικα οι ελληνιδες θεοποιουν τους γιατρους τους-γυναικολογους, παιδιατρους κλπ- κ δεν αμισβητουν τιποτα..Αν τις ακουσεις μιλανε λες κ ειναι ερωτευμενες :?:? κ ολες εχουν ενα κορυφαιο γιατρο..Συμφωνα λοιπον με οσα λενε, ΟΛΟΙ οι κορυφαιοι επιστημονες του πλανητη εχουν μαζευτει στην Ελλαδα :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Χθές το βραδυ σας διάβασα αλλα έπιασα την κουβεντούλα με τον Κ και ξέχασα να σας γράψω.

Φυσικά και κατάλαβα με την μια οτι η Σισσιω έκανε πλάκα ....σαν να την έβλεπα να τα λέει!! Χαχαχα

Λενα γουελκαμ μπακ μάθει τέχνη καιβαστην και αν πεινασεις πιαστην, μια χαρα!!!

φραν ναι ο Μ έχει βήχα και τα κορίτσι που τον είδαν χθές φοβούνται μην μου το γυρίσει σε .....πως το είπαν ....αυτο που θέλει μάσκες ....θα πάμε γιατρό να τον δει ....

Σήμερα δεν πήγε παιδικό .....οχι γιατι βήχει αλλα γιατι ξέχασα να βαλω ξυπνητήρι!! Και με ξύπνησε ο μικρός Στις 7 παρά 10!!! Ακόμα κοιμάται ο Μ και βήχει .....

Χθές περάσαμε καλά αλλα με τοσα παιδιά στα πόδια μαςβηταν λίγο πανικός!! Ευτυχώς ήταν και ο Κ να τα παιζει στο μπαλκόνι ...ο Μβειχε να φαει απο το μεσημέρι που ειχε φαει ενα γιαουρτάκι και το καϊμένος προσπαθούσε να φαει μουστουκουλουρα αλλα ο Νικόλας είχα άλλη άποψη και του τα άρπαζε απο το χερι και τα πετούσε απο το μπαλκόνι!!! Κλαμμα ο δικος μου!!! Γέλια ο Ν!!

Ο Λεωνίδας είναι ένας Tέλιος μπουμπουκος !!! Η Μ Ι μια κοπελαρα!!! Και ο Π και ο Φ θα κάνουν τρελή παρέα όταν μεγαλώσουν ολο για τσίπουρα θα πάνε και για μασες χαχαχαχα τα γριγορα πιρούνια!!!! Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

σήμερα έχει ψυχρούλα κι εδώ αλλά μ'αρέσει, αν κι ελπίζω να αργήσουν ακόμα τα κρύα γιατί εκεί που θα φτάσει το πετρέλαιο φέτος δεν μας βλέπω καλά :roll::roll::roll::roll:

Τι καλά που ήπιατε καφεδάκι χθες :D:D:D:D

Ζηλεύω, καθημερινές δεν προλαβαίνω να κάνω τίποτα και ΣΚ τρέχω να προλάβω ότι δεν έκανα όλη την εβδομάδα.

Μου χάλασε και η χύτρα και χθες βραδιάτικα περίμενα 3 ώρες να βράσει το μοσχάρι :evil::evil::evil::evil:

Το Σάββατο θα πάω να πάρω άλλη γιατί δεν την παλεύω αλλιώς, ακούς Νατάσα???????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πείτε καμιά ιδέα από δοκιμασμένη, εγώ είχα την κουάτρο της φισλερ.

Λένα άντε βρε γράφε μην μας ξεχνάς, που κάνεις μαθήματα μανικιούρ-πεντικιούρ?

Σίσσυ βγήκαν τα αποτελέσματα από τα μαθήματα ή τίποτα ακομα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη ο Σεμπ ειχε βηχα που ξεκινησε με λαρυγγιτιδα κ μετα εγινε παραγωγικος -πνιγοταν- πηγαμε γιατρο κ ειχε κανει διαγνωση βρογχιτιδα κ μου εγραψε ενα σωρο φαρμακα αλλα να σου πω την αληθεια δεν του εδωσα κανενα...Του εδωσα μονο ενα σιροπι για 4 μερες για τον βηχα, το οποιο τον εκανε να βηχει περισσοτερο-λογικο διοτι διασπουσε τα φλεμματα-αλλα το εκοψα κ αυτο επειδη τον πειραξε στο στομαχι..Δεν εκανε ακροαστικα, πυρετο κλπ οποτε περιμενα κ δεν εδωσα τα φαρμακα..Μου ειπε κ η παιδιατρος στην Ελλαδα, οτι εφοσον ο βηχας μετα τις 3-4 μερες εστω κ ελαχιστα μειωνεται να περιμενω... κ οντως περασε μετα απο μια εβδομαδα ακριβως....

Πηγαινε τον να τον δει κ ο γιατρος θα ελεγα...

Τωρα τρεις εβδομαδες αφου εγινε καλα, νεα ιωση απο το σχολειο :evil::evil::cry: ..Για την ωρα μυξες, μπουκωμα κ λιγο βηχας..να δουμε, δεν αντεχω...Αν ειναι 2 φορες τον μηνα να φερνει κ νεα ιωση τελεια θα παει η χρονια...

Νατασουλα ηθελα καιρο να σε ρωτησω για την Ελενα κ την αρθριτιδα κ οποτε εγραφα ολο κ κατι ξεχνουσα :oops: Το παταει το ποδι της τωρα? Αληθεια ποναει αυτο? Ειναι κληρονομικο, τι ειναι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο εμας!

εστειλα Μ-Ι παιδικο...μονη με το μπεμπη...η καφετιερα ετοιμαζει γαλλικο...

Σισσσι...και εγω εψαχνα να δω τι παιχηκε και το εχασα!

Λενα εγω θα ημουν σταθερη πελατισα σου....

κανω στα στανταρ τα ποδια στο 20ημερο....τωρα το αφησα και εχω φτασει μηνα...αλλα θα το τακτοποιησω απο εβδομαδα που λογικα θα εχω αδεια!

χθες πηγαμε παναγιωτα για καφε....

για 1η φορα εφτασα εγω πρωτη και αργησε η Αφροδιτη....σε εφαγα!!!!!!!!!!!!!!!!!

καναμε μια 3ωρη επισκεψη....εμ και αυτη δεν αμς εδιωχνε...

ο Νικολας χτυπουσε τη Μ-Ι ...γιατι τον αγνοουσε....αυτη κυρια δε σηκωσε χερι....και οσο δεν του εδνε σημασια τοσο νευριαζε ο Νικολας και ελεγε τη αβ κοιτοντας την ντουλαπα....

η Παναγιωτα κουκλα...και ποσο ηρεμη...

Αφρο...ετοιμη ...για συναυλια...ροκ νιατο!

Μανωλης....σαν πειρατης...τον ειχαν χτυπησει στο ματακι...και ποσο καλος...ΤΟΥ πετουσε ο Νικολας το φαγητο και εκεινος δεν αντοδρουσε...!

Πανουλης και ΦΩτακης....ΑΣΤΕΡΙΑ...σε ολα....ολο ετρωγαν...και τι ωραια που επαιζαν...και ηταν τα μονο που δεν πειραζαν τον Λεο!

Θα κανουν τρελη παρεα αυτα τα 2....για τα μεγαλα...δε ξερω!

Η Μ-Ι ενθουσιαστηκε....θελει να ξαναπαμε...!

ειχες φτιαξει ωραιο κεεικ ειπε...!

ευτυχως ηταν και ο Κ εκει και τα κρατησε λιγο στο μπαλκονι!

Η Παναγιωτα εχει προγραμμα φαγητου για ολη την εβδομαδα....Ο Κ. εντυπωσιαστηκε...μαλλον θα το κανει και η Αφρο!χαχαχχαχαχ!

φιλεναδα ...εισαι τρελη...!

καλε τι επαθε και χαλασε?

δεν φτιαχνεται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...