Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

anthouli mou perastika sou...

emeis tha pame malvides tin alli vdomada...

ariadni ti pathate proiniatika... polu wraio to link twra to diavasa...

lil paw na diavasw auto pou egrapses...

xristinaki irthe telika entaksei? oles to exoume to altxaimer... giati malwsate kale?

egw sas grafw edw ta misa aposa thelw na grapsw na upoloipa ta ksexnaw meta ta thimamai... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τα περαστικά!!!

Ναταλάκι Μαλδιβες;;;;;;Τελεια!!!Ζηλευωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!Ο μικρος με την πεθερα;;Θα ανανεωθειτε πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανθη μου περαστικα.ο καιρος αυτος ειναι ιδανικος για ιωσεις..

κ στην σαντυ 3 μηνων ηταν το πρωτο.βεβαια ο αντρας μου δε δεχεται να κανουν κ της γαστρεντεριτιδας..τωρα δεν ξερω δε το χω πει στην παιδιατρο.

τελικα νομιζα οτι η σαντυ δεν μιλαει καθολου κ εκατσα κ εγραψα σε χαρτι τις λεξεις που λεει γνωριζοντας την εννοια τους οχι αυτες που παπαγαλιζει κ ειναι καπου 100 κ εγω νομιζα καμια 20αρια :lol::lol: ειναι πισω αλλα οχι τοσο τραγικα οσο νομιζα..

ελενα μου λειπεις! =((=((=((=((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσουιτα, πολυ καλό αυτό που έκανες με την καταγραφή!

Θα πάρω τηλ το απογευμα την Έλενα να δω τί γίνεται!

Ανθούκο,αρρώστησες και συ? :(

Αφήστε το πρωι τρέχαμε πανικόβλητοι...Αν ξεκινήσει η μέρα μου έτσι, δύσκολα συνέρχομαι...

Εντωμεταξύ πρέπει οποωσδήποτε να αρχίσω το διάβασμα για το μεταπτυχιακό γιατί πάλι θα τρέχω και δεν θα φτάνω όπως πέρισυ :twisted:

Μόλις πήρα ένα καφεδάκι σε πλαστικο, ντεκαφεινέ μεν αλλά τον είχα πολύ αναγκη!

Σήμερα έχει πολύ ωραία λιακάδα και σίγουρα θα βγάλω την μπέμπα καροτ΄σαδα στη θάλασσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsakia mou...

Katerinaki moy,twra prosexe,mh se ksegela o kairos....

Pasxalaki eimai filologoa alla exw kanei metekpaideysh sthn eidikh agwgh...

Anthoula kalws hrthes ksana,h fraoulitsa tha ginei montelo!!!1

aFRODITH mou ti na sou pw dyskoles oi antlhseis sth douleia...Ti tha kaneis???Logika tha prepei na promhtheyteis ton aposteirwth ekei....pwpwpwpwpw...

Ariadnh moy ti pathate!!!!!Den peirazei ksekourasthkate,..paw na diavasw ayto pou evales

Liaki,de sou lew egw,o mpemphs prwtos se ola toy...

Lli moy,polu kala pate,pragmatika montelo....Eimaste konta se ola,tha mpw se omada na diavasw....

Sigoura kati afhsa asxoliaasto alla ksypnhse h mpempoyla.

Nansoula,posa plhrwnete sthn asfalish???emena exei mono h mpema???Aaaaaa poia kopela exeis mesa sta neogna sto Iasw,hmastan 10 meres kai isws na th gnwrizw....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νενε παναγιωτα μοιρα λεγεται μια με κοντο πολυ μαυρο μαλλι

αστο χωρις τα μωρα 1200 εγω με την σαντυ 1200 ο αντρας μου κ τωρα τα μωρα εχουν ενα χρονο δωρεαν κ μετα θα παει νομιζω 1600 εγω με τα παιδια αλλα πιστεψτε η ιδιωτικη ασφαλεια στα παιδια εαν υπαρχει οικονομικο περιθωριο ειναι η καλυτερη επενδυση.εμεις 2 φορες που εχει μπει η σαντυ κ ποσες φορες απλη επισκεψη εχει βγει σωτηρια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katevasa na katw tis ntoulapes k xalasame ena rafi :lol::lol: perimenw na ksupnisei o mikros twra gia na mporesoume na to ftiaksoume k na valw ta rouxa mesa... k parepiptwntws den mou mpainei oute ena panteloni.... k ola einia kainourgia prin meinw egkuos ta eixa parei :twisted::twisted::twisted::twisted:

nai antthouli i pethera tha to kratisei... elpizw na ananewthoume ligo giati den mas vlepw kala... :?:?

kourastika mono pou ta evgala k einai mono ta dika mou tou antra mou einai dipla prepei na ferw k ekeina..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ απο μενα!

συμφωνω να γραφουμε εδω τα νεα,αλλα για πιο αμεση επαφη ειναι ωραια κ σκαιπ.απλα εγω δε προλαβαινω να μπω κ εδω να διαβασω τοσες σελιδες καθε φορα κ να μιλαω κ σκαιπ,εκτος αν μου κρατησει ας πουμε τον αντωνη η πεθερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν σας το είπα ότι ξεκίνησε στραβά η μέρα?Η μπέμπα επειδή δεν ξύπνησε να φάει το πρωινό γεύμα, μου έβγαλε την πίστη και έτρωγε ανα δίωρο ή και 1μιση ώρα και γενικώς ούτε ήξερε τί ήθελε. Σαν να μην έφτανε αυτό, ήρθε μια γειτόνισσα με το μωράκι της εκει που πήγαινε να την πάρει ένας υπνάκος τη μπέμπα και αυτή την έπιασε μια γκρίνια, αφήστε τα.

Μια άλλη μου είχε πει θα έρθει για επίσκεψη, τελικά δεν ήρθε.Εν ολίγοις, ούτε βόλτα πήγαμε, ούτε τίποτα δεν έκανα, πέρασε άσχημα η μέρα όλο γκρίνια, αποστειρώσεις, θήλαστρο.Τώρα ούτε μπάνιο δεν της έκανα, δεν έχω κουράγιο :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia kalisperaaaaaaa!!!!!!!! Sas eleipsa katholou? Emena mou leipsate pantos! :D

O upologistis mou egine kalaaa gioupi!! [smilie=blob3.gif]

Den exw diabasei tipota apo auta pou grapsate, twra den prolabainw giati exw katebasei tis ntoulapes kai ginetai xamos apo rouxa!!

Apla mpika na sas pw oti gurisaaa!

Suntoma tha balw kai skype kai kameres kai ola kai tha milame!!

Ariadni s'euxaristoume kai pali gia tin kamera, mikrofwno kai to dwraki! @};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλεναααααα!Καλωσήρθες!!Μας έλειψες πολύ!!!Είχα σκοπό να σε πάρω το απόγευμα αλλά οταν διαβάσεις αυτά που γράψαμε, θα καταλάβεις ότι η μέρα μου δεν πήγε πολύ καλά!!

Γενικώς επειδή είχαμε ψιλοπαρατήσει το mammy και δεν μπορούσαμε να συγχρονιστούμε, είπαμε να επιστρέψουμε εδω και όταν τυχαίνει και μπορούμε να μπαίνουμε και skype.

Φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sos ξερει καμια δευτερομανουλα περι δοντιων;μωλις ανακαλιψαμε μια τρυπουλα στο μεγεθος καρφιτσας σε ενα δοντι της σαντυς.διαβασα κ ειναι τεριδονα απο το γαλα κ χυμους..καλα οχι οτι δεν τρωεει κ τα παγωτα της αλλα διαβασα οτι οφειλεται κυριως απο το γαλα κ μεις κοιμωμαστε με το μπιμπερο!κ πινουμε κατα την διαρκεια της νυχτας!μη τα μαθετε ετσι τα παιδια σας!!η τρυπα αυτη λεει οτι εαν δεν παρθουν τα καταλληλα μετρα καταστρεδει το δοντι κ προκαλει πονοδοντο κ εγω ρωταω περα απο συχνο βουρτσισμα που θα μπει στο προγραμμα μπορουμε να κανουμε κατι αλλο πχ.σφραγισμα;;καλα θα ρωτησω την παιδιατρο αυριο που θα ρθει θα παρω κ παιδοοδοντιατρο τηλ απλα μηπως ξερει καμια σας πριν ερθει το αυριο/// :roll::roll:

στο ιντερνετ δε βρηκα κατι.αλλα απο τη στιγμη που η σαντυ πινει γαλα κατα την διαρκεια της νυχτας οσο κ να πλενουμε δοντια δε το σωζουμε..κ μη μου πειτε να κοπει το γαλα δεν παιζει..το εχω δοκιμασει με νερο κ ποιος ειδε τον παναη κ δεν τον ακουσε..

καλα η αληθεια ειναι οτι το χει αναλαβει ο μπαμπας το βουρτσισμα γιατι σε εμενα δεν καθεται να της τα κανω καλα επομενως εαν ο μπαμπας το ξεχασει παει πεταξε το πουλακι..τα κανει κ μονη της αλλα ποσο καλα τα κανει δεν ξερω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καγκουρο μωλις διαβασα τον τροπο που εκοψες το γαλα..μπαραβο!εμενα το πινει ξημερωματα κ νομιζω οτι πειναει για αυτο δεν επιχειρω να το κοψω ετσι οταν σηκωνεται το πρωι εχει πιει γαλα κ μετα τρωει πρωινο χωρις γαλα.εαν δεν πιει γαλα ξημερωματα μετα πινει γαλα κ πρωινο δεν τρωει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ διαβασε αυτα που έγραψα στην ομάδα....

Καλο είναι να το δει παιδοοδοντιατρος ξέρω παιδάκι 4ων χρόνων όμως με τέτοιο πρόβλημα που έχει κάνει σφραγισματα και την έπαθε απο γάλα που έπινε στον ύπνο, είναι το κακό παράδειγμα που έλεγα στην δικια μου για να της κόψω το γάλα μετα το βουρτσισμα των δοντιών, ;)

Τα σακχαρα του γαλακτος μένουν όλη νύχτα στα δοντακια και κάνουν τη ζημιά να της το κόψεις όσο είναι νωρίς!

Πάω να διαβάσω και τα υπόλοιπα και επανέρχομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν το πίνει ξημερώματα και είναι το πρωινό της γάλα τότε δεν χρειάζεται να το κόψεις.

Καλο βουρτσισμα τότε! Και ας τα δει και ο ειδικός για να σας πει αν χρειάζεται να κάνετε κάτι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το θεμα ειναι οτι κοιμαται κ με το γαλα..κ τα δοντια τα πλενει πριν απο αυτο..πως θα κοψω κ αυτο;εχει μαθει στις 10 μποπ γαλα κ νανι..καποια εποχη τις τα επλενα ενω κοιμωταν αλλα νευριαζε στον υπνο της κ γυρναγε απο την αλλη..τωρα ομως την μαθαινει ο μπαμπας της να τα ξεβγαζει κ να φτυνει γιατι θα πρεπει να χρησιμοποιησουμε κ την επομενη οδοντοκρεμα που θελει ξεβγαλμα.αρα κανουν σφραγισματα κ σε παιδια;ευτυχως ειναι μονο σε ενα δοντι κ ελπιζω να το προλαβουμε..

θα αρχισω να τις τα πλενω πρωι μεσημερι βραδυ.θα παρω κ τηλ αυριο να κλεισω ραντεβου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nea den exw polla toses meres, apla bariomoun xwris to mammy kai diabaza to biblio mou...ekana kai perissoteres douleies...sunexizw na karafliazw, mallon tha paw aurio sto dermatologo giati den exw prolabei.

Sas diabasa! A giauto den grapsate tosa polla edw e? Grafate kai allou? Sto skype grafeis kiolas? Aurio tha katebasw programmata.

Bre Ariadni ti pathate kai seis...auto to eixame pathei emeis mia fora...otan eixame gurisei apo taksidi ston Kanada kai pesame kseroi to bradu...tin alli mera o antras mou douleue 2 to mesimeri...emeis koimithikame 8 to bradu...ti wra les na ksupnisame?? 1:30 to mesimeri...tuxaia ksupnisa egw kai nomiza oti itan 1:30 to bradu!! :lol: Fantasou ti talaipwria eixame trabiksei sto taksidi...kai itan kai h diafora wras, jet lag.

Ariadnoula mou h Ebelina esteile kati sto Cookie sou (alitheia pws tha tin peis kseroume??) simera to prwi alla ksexasame na baloume mesa sto paketo to grammataki mas! Den pirazei alli fora :)

Anthouli perastika!! Kourazesai e? :( Se katalabainw...euxomai na ftiaksoun ta pragmata siga siga.

Antwnia h pethera exei kai trixes sto pigouni tis???? :lol::lol: Mpliaxxxxx!

Lioumpa bgalate kai donti!!! To prwto donti tou postakiou mas!! \:D/ Na tou to bourtsizeis na min pathei ta idia me ti Sandy!

Nansouita oute pou to iksera oti mporei na to pathei auto me to gala....rwta ti giatro gia na mas peis kai emas na to apofugoume...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθη η φραουλιτσα θα γίνει μια κοπελαρα, πολυ ψηλή και τα κιλα της τέλεια. Άρχισε και στρώνει είδες που σου λέγαμε υπομονη υπομονη να κλεισει το δίμηνο. Περαστικα κιολας κοριτσάκι μου και κουράγιο με την παλιομασκα :evil:

Νανσυ και μεις δυο μηνών ξεκινήσαμε βλέπεις κάθε γιατρός ακολουθεί τα δικα του και όπως έχω δει δεν τα κάνουν και με την ίδια σειρα τι να πω μονο αυτοί ξέρουν....

Χριστίνα γιατι καλε μαλωσατε με τον άντρα σου, ελπίζω να τα έχετε ήδη βρει.

Λια σε μια δυο μέρες θα του περασει και η μικρη μου σε ένα εμβόλιο το είχε παθει αλλα δεν θυμάμαι σε ποιο. Έγραψα και εγω στην ομάδα...

Αριαδνη αυτα πρέπει να τα έχουν πάρει απο ένα βιβλίο που λέγεται"125 παιχνίδια για έξυπνα και χαρούμενα μωρα 1-12μηνων" εκδοσεις διοπτρα για οποια ενδιαφέρεται για περισσότερα.....μου το είχαν κάνει δώρο και χθες που διάβαζα το link κάτι μου θύμιζαν και το θυμήθηκα. Καλα για το πρωινό σας τι να πω καλα το κινητο κόλλησε αλλα και η μπεμπα ;):lol::lol:

Ναταλια σε καταλαβαίνω με τις ντουλάπες και εγω την ίδια δουλεια έκανα σήμερα.

Έλενα δεν πρέπει να έχεις χάσει και πολλα .....αισθητή η απουσια σου, και εσυ με τις ντουλάπες εμπλεξες σήμερα.

Νανσυ μπράβο που την μαθαίνει να τα ξεπλενει δεν θα είναι δυσκολο Αν μετα το γάλα και πριν το νάνοι να βάλετε και δοντακια. Εμείς εχουμε γάλα δοντακια τσισα και υπνο :lol::lol: το γάλα της που το πίνει? εμείς το πίνουμε στον καναπέ οπότε για να πάμε στο κρεβάτι κανουμε μια στάση στο μπάνιο για δοντακια και τσισα.

Τώρα για τον οδοντίατρο τι να σου πω ούτε εγω την έχω παει και θελω είναι η αλήθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο κρεβατι μας με τον μπαμπα της κ εγω ειμαι σαλονι με τα μωρα κ οταν κοιμηθουν τα παω κουνια κ μετα τη σαντυ κοιμησμενη στο κρεβατι της..ειδατε τι τραβαω η δολια;;;

κ εγω κανω κατι μικρες προσπαθειες για κοψιμο πανας αλλα δεν την βλεπω προθυμη..σημερα σηκωθηκε απο το γιογιο κ ηρθε κ κατουρησε στο σαλονι..κ συνεχιζω ειδατε τι τραβαω η δολια;; :lol::lol:

εχετε κοψει καιρο την πανα;;αλλα ρε γαμωτο εαν την αφησω ολη μερα με το βρακι θα μαζευω κατουρα απο παντου κ δεν εχω κουραγιο κ για αυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες!!

Ελεναρα μου ηρθες!!Αντε να τα πουμε και με βιντεο.

Εμεις τα ιδια..οχι καλα δηλαδη.

Σημερα ηρθαν επισκεψη η κολλητη μου με το αγορι της και η αλλη μου κολλητη.Ευτυχως ειδα δικους μου ανθρωπους παλι.Ο αντρας μου δεν εκατσε πολυ γιατι επρεπε να παει να φερει τη μαμα του..

Φυγαν και ειμαι παλι μονη,ο μικρος κοιμηθηκε ελπιζω για αρκετη ωρα για να προλαβω να κανω συμμαζεμα και κανενα μπανιο.

Κατερινακι συνηλθες!Μπραβο που τη γλιτωσε και ο μικρος!

Αριαδνη εσυ το ειχε βαλει το λινκ ε?Αυτα παθαινει οποιος διαβαζει βιαστικα! :D

Νανσακι δεν το ηξερα οτι το παθαινουν αυτο με το απλο γαλατακι..Να εχουμε κι εμεις το νου μας στο μελλον.

Παω να προλαβω να κανω καμια δουλεια.Ειναι και 12 παρα,μαλλον θα αργησει ο αντρας.Ελπιζω να μην ερθει με μουτρα..

Μου λειπετε που δεν εχω προλαβει να μπω ουτε σκαιπ.Ελπιζω αυριο.Αν δεν ειμαι παλι χαλια.

Πολλα φιλιαα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον Αύγουστο την έκοψε που είμασταν στο χωριο, είχαν αρχίσει λίγο απο τον Ιούνιο στον παιδικο, την έστελνα με βρακακι και μου ερχόταν πάντα στεγνη πως τα κατάφερναν δεν ξέρω γιατι τα απογεύματα στο σπιτι όλο ατυχήματα είμασταν, και λόγω κοιλιας δεν μπορούσα να μαζεύω όλη την ώρα της φοραγα την πανα και ένιωθα και τυψεις ότι δεν την βοηθάω και την γυρίζω πίσω.

Μετα όμως μέσα σε δυο βδομάδες την έκοψε και απο Σεπτέμβρη κοψαμε και την βραδινή!

Κανε που και που την προσπάθεια σου χωρίς να την πιέζεις πολυ όταν κοιμούνται τα δίδυμα να την ρωτάς αν θέλει τουαλέτα και να την βάζεις να προσπαθεί να κάνει, να δεις που κάποια στιγμη θα στο ζητήσει μονη της ε μετα είναι θέμα χρόνου να κόψει τελείως την πανα.

Αμαλία μου γιατι δεν είσαι καλα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσουίτα μπορεί να μην έχω άλλο παιδάκι αλλά απο τα προγράμματα αγωγής υγείας(στοματική υγιεινή) που κάνουμε στο Νηπιαγωγείο, ξέρω ότι είναι πολύ εύκολο να πάθουν τα παιδάκια τερηδόνα. Επίσης κάτι που μου είχε κάνει εντύπβση είναι ότι τα μπουκάλια της nuk που έχω το γράφουν και πάνω τυπωμενο, ότι πρέπει να αποφεύγεται η υπερβολική κατανάλωση χυμών κλπ γιατί προκαλει τερηδόνα.

Ένα βιβλίο που έιναι πολύ καλό για να πάρει με καλό μάτι τον οδοντίατρο είναι αυτό

http://www.patakis.gr/viewshopproduct.aspx?id=176701. Σε όσα παιδάκια το έχω διαβάσει, ξετρελαίνονται και αποκτουν μια πιο οικεια διάθεση απέναντι στον οδοντίατρο.

Έλενα, θα την μαλώσω την Εβελίνα...γιατί έστειλε???Ευχαριστούμε πάντως:)[smilie=love4.gif]

Εμεις μάλλον θα την βγάλουμε Παρασκευή :roll: Η Ελένη όταν της το είχα πει (μιλούσαμε με βιντεοκλήση),έκανε μια πολύ αστεία γκριμάτσα... :shock: Δεν μου αρέσει αλλά έχω αναλύσει άλλη στιγμή παλιότερα στο φορουμ...θα δούμε...Πάντως αν την βγάλουμε έτσι θα την φωνάζουμε Ευη ή Εβίτα...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!

αριαδνη μου το εβιτα ειναι τελειο!ξερεις εμενα ποσοι ειχαν γελασει με το σαραντια;;μαζι κ εγω;;;για καιρο μουρμουρα ε τον αντρα μου αλλα δεν μπορουσα με τιποτα να του αλλαξω γνωμη.βγηκε τελικα με την συμφωνια να την φωναζουμε σαντυ..κ ξερεις κατι το συνηθισα κ μαλιστα μου φαινεται πολυ ευκολο οταν της φωναζω :lol::lol: το αριαδνη πχ το εκανα δοκιμη για οταν την μαλωνω κ μου φανηκε δυσκολο :lol::lol: βεβαια ετσι θα βγαλουμε την μπεμπα δεν αλλαζει αυτο.μια ιδεα ειναι τα ονοματα.μεχρι κ στο ικα που ειχα παει για να της γραψω εμβολιο μου κανει η παιδιατρος χωρις να με ξερει.καλε τι ονομα ειναι αυτο που βγαλατε στο παιδι;;;τωρα πλεον πολλοι μου λενε οτι τους αρεσει κ το σαραντια.. :lol::lol:

καγκουρο κ εγω ετσι της κανω αλλες φορες καθεται κ αλλες νευριαζει κ κλεινει το καπακι..καταλαβα παντως οτι δεν θελει πιεση..τουλαχιστον το συγκεκριμενο παιδι..

θα το κανω αλλιως..εχω παρει playmobil κ σε αυτα ειναι κ ενας γιατρος θα της το κανω με παιχνιδι γιατι με τα βιβλια δεν καθεται ακομη..κ ο θεος βοηθος.θα ρωτησω κ την ιωαννα που θα ρθει σημερα.εκεινη μου εχει πει να τις τα ζωγραφιζω αυτα που θελω να τις πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...