Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΕΣ-ΜΑΜΑΔΕΣ FASHIONISTAS 6ου-7ου-8ου΄12 νο11


Recommended Posts

Πααααααααααααααλι μονοι :cry::cry::cry::cry::cry: ο στρατηγος εχει νυχτερινη, εφυγε πριν καμια ωρα και θα ερθει κατα τις 10-10,30 το βραδυ. Αυριο εχει υπηρεσια :evil::evil::evil::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: . ελπιζω να μην ξαναπαλαβωσουν τα μικρα και σαλταρω και εγω :shock::shock::shock::shock::shock:

Ρε κοριτσια εχω τοση ανασφαλεια οταν ειμαι μονη και νοιωθω τοση μοναξια........ εχω αναγκη απο καποιον "μεγαλο" να βρισκεται απλα μεσα στο σπιτι και ας μη με βοηθαει σε τιποτα, μονο να τον βλεπω να τριγυρναει και να λεμε καμια κουβεντα....... ποσο θα θελα να ειχα εστω και 1 οικογενεια συγγενων εδω στην καστορια, να ειχα ενα σπιτι να με περιμενει οταν θα βαριομουνα, να ειχα καποιον να περιμενω να ερθει οταν θα ειχα αναγκη απο παρεα ή βοηθεια...... σας εχω πρηξει με το θεμα μοναξιας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΝΑνσουλι μου η καστορια μια χαρα ειναι. ισα ισα που μου αρεσει παρα πολυ και μακαρι να κατσουμε μεχρι να αποστρατευτει ο στρατηγος αλλα αυτο το μονη δεν ξερω αν θα το συνηθισω ποτε..... :cry::cry::cry::((:((:((:(( [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif] [smilie=crybaby2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Κατερινακι δεν λεει η μοναξια καθολου..κ γω ολη μερα ειμαι μονη κ στις 8 που ερχεται ο ανδρας μου πλεω σε πελαγη ευτυχιας κ ασ μην με βοηθαει καθολου μονο που αισθανομαι την παρουσια του χαιρομαι.

Σταυρουλα ευχαριστω για τις στυλιστικες συμβουλες..κοριτσια σε οσους εδειξα το μπλε φορεμα δεν αρεσε σε κανεναν ολοι μου λενε να βαλω το μαυρο...τι να κανω δεν ξερω για δειτε το μαυρο κ σεις κ πειτε γνωμες θα βαλω κ το παπουτσι να δειτε.σας επριξα αλλα εσας εχω ...να με βοηθησετε..η μαμα μου δυστυχως θα ερθει την μερα της βαφτισης οποτε δεν λεει να περιμενω τελευταια στιγμη για να με βοηθησει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αντωνια κ το μαυρο πολυ ωραιο με την χρυση ζωνη!!!!!κ το παπουτσι ειναι τελειο!!!!!!!!!!!!!!κατσε να τα ξαναδουμε λιγο,γιατι μπερδευτηκα.. ;)

λιααααααααα :lol::lol::lol::lol: ωραιο νανσυ!!!!!!!!!καλε που τα βρισκεις βρε τρελη!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ena mesimeroapogeuma eleipsa kai prepei na diabasw 4 selides!

Delphinaki gelasa otan eipes gia to skype giati h mama mou parolo pou einai nea den ta paei katholou kala me tin texnologia...me to zori exei ena kinito kai kathe ligo kai ligaki erxetai kai mas leei giati ekleise, pws anoigei :lol:

Kokona oi goneis mou menoun Kanada. Egw ekei gennithika kai ekei megalwsa ektos apo 6 xronia (tou dimotikou) pou zisame ellada alla meta ksanagurisame ekei. Edw irtha moni mou otan teleiwsa spoudes giati mou arese kai genika imoun polu aneksartiti kai ithela na zisw moni, bebaia twra ta blepw alliws ta pragmata, oso moni ithela na eimai otan imoun 23, toso parea kai tous dikous mou thelw na exw konta twra...alla den ginetai!

Oso gia ti skoni...entaksei eixe arketi alla eutuxws eimastan dipla stis mamas mou pou twra pou efuge to exoume diporto. Prin pou gurisa apo to mathima ekana ksana skoupisma sfouggarisma parolo pou den exoun teleiwsei akoma, aurio teleiwnoun kai auta kai telos oi ergasies. Epitelous tha iremisw.

H sokolata ta peirazei?? Egw kathe mera trww sokolata...mia xara einai den exei tipota h mpempa...isws ti sunithise!

Lia kalitera na se thewrei parakseni para na se kabalisei! Emena na deis, epidi edeiksa aptin arxi poso parakseni eimai na deis poso sebetai tis paraksenies mou twra :lol::lol:

Stauroula auta ta makrimanika ta eida sto mothercare kai den ta peira epidi itan akriba! Tha paw sto zara na parw...eixa paei alla den ta eixa brei tin proigoumeni fora. Me geia ta pragmata...

Ariadni to spiti mou eixe palia alouminia kai eixa barethei na blepw tis kourtines na kounane to xeimwna kai na ksepagiazw!

Giauto ta balame giati oso kai na zestainame to spiti ama kleiname ti thermansi pagwne amesws...twra balame kati polu wraia...apo ta alouminia ksekinise kai h idea gia ti tzamaria pou kaname kai eipame na ta kanoume ola mazi...apla ti tzamaria tous eipa na tin kanoun prwti epidi eixe kai spasimo toixou gia na to prolabei h mama mou kai na boithisei kai sto katharisma!!

Euxomai na min xreiastei o antras sou toses meres akinisia...egw prin 4 xronia eixa pathei kati paromoio kai etsi mou eipan...den to ekana oles tis meres kai twra kathe pou allazei o kairos akoma me ponaei!

Paw na diabasw tis upoloipes 3 selides!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kokona polu wraio to forema! Ontws paei me mauri goba...ti wra einai h baftisi mesimeri??

Nansouita edw eimai...h psixologia mou einai xalia, prospathw na min to skeftomai...eutuxws exw kai esas.

Bikaki ase, ta pragmata polu duskola gia olous...einai allos enas logos pou exw thumwsei pou efuge h mama mou, giati an emene tha me boithouse me to mwro kai den tha afina ti douleia mou twra pou einai h katastasi opws einai...alla blepeis exw kai enan aderfo pou kai autos thelei boitheia...alla auto einai alli istoria den mporw na ta grapsw edw.

Delphinaki euxaristw! Nai exeis dikio, tha einai pio zesta twra ti wraia!

Nancy :lol::lol::lol::lol::lol: gia tin afierwsi!!!

Kokona twra pou eida kai to mauro einai polu wraio!

Pasxalitsaki emena den me noiazei na eimai oli mera moni alla den mporw katholou to bradino moni mou kai ekei niwthw kai egw anasfaleia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνία πιο ωραίο το μαύρο όντως και το παπούτσι πολύ ωραίο αλλά μπορείς να σπάσεις και την μαυρίλα με κάτι τέτοιο http://www.net-a-porter.com/product/320693 ή κάτι τέτοιο http://www.net-a-porter.com/product/198168 Επίσης στην 2η περίπτωση αν παρατηρήσεις το παπούτσι στο χρώμα του δέρματος κάνει το πόδι να φαίνεται πιο μακρύ. ;) Αυτό το είχα μάθει στη σχολή χορού που πήγαινα όταν δίναμε παραστάσεις φορούσαμε με μαύρο καλσον μαύρο παπούτσι και με καλσόν του δέρματος παπούτσι στο χρώμα του δέρματος.

Δεν μας πρήζεις εμένα προσωπικά χαρά μου να βοηθήσω τρελαίνομαι για τέτοια. Πριν κάνω τον μικρό όλο με τέτοια ασχολιόμουν :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχαριστω πολυ για την βοηθεια..

Σταυρουλα απλα εισαι φοβερη....thank you..

Ελενα κ γω εχω γεννηθει Αμερικη κ ηρθα στην Κρητη εμεινα 3 χρονια κ μετα φυγαμε θεσσαλονικη..ασε κ εγω πονεμενη ιστορια αλλη ωρα θα τα πουμε..

κ γω νομιζω σας το εχω ξαναπει με την κορη μου μιλαμε αγγλικα κ τωρα με το μωρο το ιδιο..απο τοτε που ηρθαμε απο Αμερικη μιλαμε αγγλικα μεσα στο σπιτι κ τωρα το ιδιο κανω κ μετα παιδια μου..

Βικακη ολοι ειμαστε στην ιδια μοιρα χαλια η κατασταση κ να δουμε ως που θα παει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kokona den to thumomoun auto...poso xronwn irthes ellada? Egw 23.

Kanada gennithika/megalwsa alla spoudasa ameriki giati menoume panw sta sunora.

Kai egw agglika milaw me ti mpempa...rwtisame tin paidiatro giati legame me ton antra mou na tis milame kai oi 2 agglika...alla mas eipe mono egw giati ekeinou den einai h mitriki tou glwssa kai exei profora elliniki. Opote egw agglika kai ekeinos ellinika.

By the way...to mauro forema einai polu sexy telika kai mou aresei polu kai opws leei kai h Stauroula mporeis na spaseis ti maurila me papoutsi sto xrwma tou dermatos...an omws to exeis idi agorasei auto to mauro einai polu wraio!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντωνια μου κ εμενα μου αρεσει πολυ το μαυρο φορεμα αλλα κ το παπουτσι.αλλα κ αυτα που λεει η σταυρουλα συμφωνω,εκτος αν εχεις ηδη το μαυρο παπουτσι.

δηλ κοριτσια εχετε κανονικες αναμνησεις απο αμερικη ε;το λεω γιατι συνηθως ακους να φευγουν παιδια αυτοι που ερχονται ελλαδα κ δε θυμουνται κ πολλα.αρα θα ξερετε τελεια αγγλικα,πολυ καλο αυτο. ;)

πασχαλιτσακι μου εχεις απολυτο δικιο που παραπονιεσαι κ οπως λεει κ η ελενα παλια ηθελα κ εγω τη μοναξια τωρα καθολου.ο αντρας μου πριν απο αυτο το τμημα που ειναι τωρα στο ξενοδοχειο,πριν ηταν σε ενα αλλο κ εκανε κ νυχτες κ ηταν το χειροτερο μου..κ φοβαμαι μη τυχει παλι κ τον αλλαξουν κ ξανακανει νυχτες.δε μπορω,φοβαμαι πολυ.κ τωρα με τα παιδια θα νιωθωα ναασφλαεια.ας λειπει ολη μερα που λεει ο λογος αλλα το βραδυ θελω να ειμαστε ολοι μαζι.

τωρα ειμαι μονη,εφαγα μια πιτσα που εψησα,αλλα φευγω παω πεθερα ειναι ολοι εκει κ εφερε ο αντρας μου ζεστους λουκουμαδες.. :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθαμε οταν ημουνα πολυ μικρη 7 χρονων κ εμεινα Κρητη μεχρι 10 χρονων.φυγαμε θεσσαλονικη γιατι ο πατριος μου ειναι καθηγητης οικονομικων κ τωρα ειναι πρυτανης στο πανεπιστημιο θεσσαλονικης(να μην αναφερω ονομα καλυτερα).κ η μαμα καθηγητρια αγγλικων σε ιδιωτικο σχολειο.

Μακαρι να μεναμε Αμερικη συνεχεια το λεω στην μαμα μου.οι αδερφες της μαμα μου κ τα πρωτα μου ξαδερφια ειναι εκει.

καλα κανεις κ μιλας την μπεμπα αγγλικα κ πολυ σωστα σας ειπε ο παιδιατρος μονο αν ειναι η μητρικη σου γλωσσα πρεπει να μιλας στο παιδι..η κορη μου ειναι ηδη διγλωσση κ τωρα το κανω κ με το μωρο..εγω αγγλικα κ ο αντρας μου ελληνικα..σε καποια φαση η κορη μου τα μπερδευε οταν ηταν πιο μικρη αλλα τωρα που ειναι 3 τα ξεχωριζει μια χαρα κ κανει κ μεταφραση αν χρειαζετε θα δεις..κ συ με την κορη σου..

τελικα κ σας το μαυρο σας αρεσε ε????εαυτο θα βαλω...το παπουτσι το εχω ηδη ..δεν προλαβαινω να παρω αλλο..αλλα κ ενα στο χρωμα του δερματος θα λεγε πολυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρισε ο καλος μου!!!!! Παει το σημερινο. Ελπιζω αυριο να ειναι ησυχα τα μωρακια μου και να περασει πολυ γρηγορα η μερα ;););)

Αντωνια σαν φορεμα και εμενα μου αρεσει περισσοτερο το μαυρο, ειναι πιο πολυ στο στιλ μου και ειδικα αν το συνδυασεις με χρωμα σε αξεσουαρ θα ειναι σουπερ. Απλα 2 ειναι τα μειον...το ενα ειναι οτι δεν μου αρεσει να φοραει η μαμα μαυρα σε βαφτιση και το αλλο ειναι οτι μου φαινεται λιγακι κοντο για το συγκεκριμενο μυστηριο. Αν δεν θελεις να το δεσμευσεις παρε αυτο.Αλλα αν θελεις κατι που να ειναι πιο ταιριαστο σε βαφτιση-μαμα θα προτιμουσα το αλλο. Ελπιζω να μη σε μπερδεψα :shock::shock::shock::shock:

Κοριτσακια μου γλυκα σας καληνυχτω.παμε να κοιμησουμε τα θαυματακια μας. να εχουμε ολες ενα ομορφο και ηρεμο βραδυ και καλο ξημερωμα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες άργησα να μπω...αλλά τί να κάνω?Έίχα την μπέμπα και τον τραυματία και τις δουλειές :( 'Εχω κουραστεί πολύ :(

Αντωνία και γω το μαύρο ψηφίζω ασυζητητί!Μου αρέσει φοβερά!Όντως είσαι κοσμογυρισμένη!!

Όσο για τις 2 γλώσσες που λέτε, ο αδερφός του άντρα μου έχει παντρευτεί Ρωσίδα.Ό παιδίατρος όντως τους είχε πει η μητέρα να του μιλάει μόνο ρώσικα!Το κοριτσάκι τους τώρα είναι 3 ετών και μιλάει άπταιστα και τις 2 γλώσσες!

Ηρθαν και αυτοί σήμερα απο την Αθήνα για να μας δουν και για να ξεκινήσουν απο εδώ για το γάμο στα Γιάννενα.Έφεραν και ένα φοβερό συνολάκι στην μπέμπα, κολάν με μπλουζοφόρεμα, μώβ ανοιχτό.Μου άρεσε πολύ. Εντωμεταξύ αυτοί μας φέρνουν όλο ρούχα chicco και έχω παρατηρήσει οτι είναι πολύ καλά ποιοτικά!

Σταυρούλα!!Τί καλά, θα έχουμε στυλίστρια εσένα!!! ;) Αν προλάβω θα σου βάλω και γω το φόρεμα μου... ;) Αν βέβαια καταφέρουμε να πάμε στο γάμο :evil: Πολύ καλή τιμή τα κορμάκια στο zara!Αν και εμένα μου έφεραν 2 συσκευασίες των 4 mayoral δώρο και μάλλον θα βολευτώ με αυτά...Περικοπές... :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stauroula :x:x:YMHUG::YMHUG: axxxxxxxxx pote tha anebo athina na pao :?:?::?::?: me geia ta rouxalakia sas ;)

pasxalitsaki i kastoria einai konta sti kozani :?::?::oops::oops:

kokona polu oraio to forema kai to papoutsi teleio alla ego prosopika den tha ta evaza mazi :? tha to ebaza me ''klassiki'' mauri gova. pos mporo na anebaso edo photo?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια, ο μικρός μου ειχε και σήμερα γκρίνια τον πιάνει το απόγευμα, ηρεμει μονο με αγκαλια και όρθια κάνοντας τον βόλτα, αν κάθομαι πάλι δεν του αρεσει. Μάλλον είμαστε σε άλμα γιατι το απόγευμα έτρωγε ανά μια με μιάμιση ώρα. Για να δούμε πως θα κυλήσει η βδομάδα....

Για το άρθρο για τα εμβόλια δεν ξέρω τι είναι αλήθεια και τι όχι όπως επισης και αν μπορείς να αποδείξεις ότι για κάτι ευθύνεται μονο ένα εμβόλιο ή όχι.....είναι όλα πλέον τόσο επιβαρυμένα στο περιβάλλον μας που πραγματικα δεν μπορείς να είσαι σίγουρος για τίποτα....

Νανσυ το ρουθουνισμα μάλλον δεν είναι τίποτα βάζε όρο γιατι σίγουρα βοηθαει.

Αχ βρε ναταλια τι αναποδιες είναι αυτες ποιος σας ματιασε?

Λια πως παει το συμμάζεμα μα και εσυ τόσα πράγματα πηγες :lol::lol:

Έλενα ωχ και αλλα μαστορεματα σου βγήκαν έχουν και αυτα πολυ σκόνη. Αλλα αφου είπε ότι θα βοηθήσει.....

Κατερίνα και εγω αυτα ξέρω για τα μωρακια που θηλαζουν ότι μπορει να κάνουν συνέχεια ή μια φορα την βδομάδα και είναι και τα δυο φυσιολογικα, η σοκολατα δεν νομίζω ότι προκαλεί δυσκοιλιοτητα.

Σταυρουλα μεγεια τα ρουχαλακια και τα δικα σου και του Στρατουλη. Είσαι φοβερή θα είσαι η στυλιστρια της παρέας !

Αντωνία πολυ ωραίο το φόρεμα!!!!!!!!Και το μαύρο ωραίο !!!! Δύσκολη επιλογη...για βάπτιση θα διαλέγει το μπλε αλλα εξαρταται και απο το στυλ σου.

Αμαλία και αυτο που έβαλες καλο κόβει κιόλας σου ξεγελάσει το ματι :D

Αριαδνη πως είναι το πόδι του άντρα σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Σας διάβασα στα γρήγορα αλλά συγχωρέστε με που δεν σχολιάζω...είμαι πολύ χάλια, σωματικά και ψυχολογικά....μου φαίνεται που χάρηκα με το αμαξάκι μου ξινό μου βγήκε...έγινε εδώ και 2 μέρες ο (ειδικά σήμερα) ο μικρός έχει απίστευτη γκρίνια...όλη την μέρα αγκαλιά και στήθος...ανά 1 ώρα θηλάζει...και την υπόλοιπη πιπίλα το έκανε το στήθος...να φανταστείτε με πονάνε οι θηλές...από την άλλη ο Απόλλωνας κάθε βράδυ και χειρότερα...πριν από λίγο πάλι έκλαιγε για να πάω..πήγα τον ρώτησα γιατί έκλαιγε και μου λέει θέλω γάλα...πήγα να του κάνω γάλα και πάλι έκλαιγε...πάω ξανά και τον ρωτάω για κλαις, και μου λέει μην φεύγεις, κάθομαι πάλι μαζί του και ξανά πατάει τα κλάματα, τι έχεις τώρα Απόλλωνα τον ρωτάω...γάλα μου λέει...τι να πω δεν ξέρω...πάει ο μπαμπάς του να το κάνει όχι η μαμά λέει...δεν ξέρει τι θέλει...έχω 2 μέρες να κοιμηθώ...σήμερα ήμουν στα όριά μου...σωματικά...να φανταστείτε κάποια στιγμή φώναξα τη μαμά μου γιατί ήμουν μόνη με τα μικρά και νόμιζα ότι θα λιποθυμήσω...από την άλλη εβδομάδα που ξεκινάω κανονικά και την δουλειά να δω τι θα κάνω...αν και τώρα συζητούσα με τον άντρα μου, γιατί έχουμε ένα φίλο μας ψυχολόγο, να τον ρωτήσουμε για κανέναν παιδοψυχολόγο...μήπως και κάνω κάποιο λάθος με τον Απόλλωνα...το ξέρω ότι μου έχει αδυναμία αλλά δεν ξέρω μήπως το χειρίζομαι λάθος όλο το θέμα, άλλα δεν ξέρω τι άλλο να κάνω...νιώθω τελείως εξαντλημένη. sorry αν σας κούρασα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koκονα μου το μαυρο ειναι παρα πολυ ωραιο!αλλα εχω παει σε βαπτιση κ φοραγε η νονα μαυρα κ παρολο που τα φοραγε λογω πενθους σχολιαστηκε..η αληθεια ειναι οτι κ εμενα δεν μου αρεσε σαν εικονα στο μυστηριο κ ας ηταν λογω πενθους.μπορει να ναι παρα πολυ ωραιο αλλα να βαπτισεις το παιδι σου κ να φορας μαυρα;

εμενα παντως μου αρεσε κ το μπλε ηταν πολυ σικατο!το μαυρο μου κανε πιο σεξυ.

ντελφινακι στο ιντερνετ βρηκα το δωρο της λιας λες να το χα στην γκαρνταρομπα μου;;; :lol::lol:

βενους υπομονη..οσο για την παιδοψυχολογο εγω την φερνω 2 φορες την εβδομαδα κ πιστεψε με βοηθαει πολυ εγω δεν εχω τετοιο θεμα εμεις κανουμε συνεδριες γιατι δεν μιλαει κ απλα πρεπει πριν την λογοθεραπεια να κανει ψυχοεπικοινωνια για να μπορει να ανταπεξελθει στην λογοθεραπεια..κ οταν λεω δεν μιλαει εννοω οτι δεν κανει προτασεις.λεει λεξεις μονο κ απο προτασεις τις πολυ βασικες πχ που πας που ειναι.να ξερεις οτι ειναι 35 ευρω περιπου η συνεδρια.βεβαια εσυ χρειαζεσαι απλα μια συναντηση να σου δωσει συμβουλες.κ εαν ειναι καλος ο παιδοψυχολογος θα σε βοηθησει πολυ.αν κ εγω νομιζω οτι ειναι φυσιολογικες αντιδρασεις αυτα κ οτι σιγα σιγα θα φτιαξει.κ εμενα ερχεται στο κρεβατι τωρα αλλα η παιδοψυχολογος μου πε να την αφηνω κ οτι σιγα σιγα θα φτιαξει.δεν θελει πιεση οταν υπαρχει μωρο στο σπιτι..κ εγω τωρα της φωναζω συνεχεια γιατι την ειχα πολυ χαλαρη αλλα εαν μαθουν κ τα μωρα ετσι την εβαψα.

αντε βρε κοκονα κ ελενα θα γλιτωσετε κ τα φροντιστηρια αγγλικων! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου τι κάνετε;; Από τότε που ξεκίνησα δουλίτσα δεν έχω τη δυνατότητα να μπαίνω πολύ συχνά. Σας σκέφτομαι όμως συνέχεια. Πολύ περίεργος και ταυτόχρονα ωραίος ο δεσμός που έχει δημιουργηθεί ανάμεσά μας!

Νέα δεν έχω πολλά. Σήμερα πήγα την μπεμπούλα στην εκκλησία για να πάρει την ευχούλα της. Λίγο αργοπορημένα αλλά κάλλιο αργά παρά ποτέ :oops::oops::oops::oops: Όταν την είχα αγκαλιά έκλαιγε. Όταν την πήρε ο παπάς ηρέμησε :roll::roll::roll::lol::lol::lol: Με ρώτησε και το όνομα ο παπάς!

Κατά τα άλλα με τον ύπνο εκεί που λέω ότι στρώνει το πράγμα, εκεί ξαναχαλάει..Χθες κοιμήθηκε 4 το πρωί με 8 αλλά μετά κάθε τρεις και λίγο ξυπνούσε..Ερείπιο εγώ το πρωί. Και δεν μου φτάνουν όλα έχω και το θήλαστρο. Και αυτός ο ήχος δεν παλεύεται..Ββββββββ, ββββββ, ββββββ :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Δυστυχώς δεν μπορώ να διαβάσω τόσες σελίδες γιατί η μικρή κοιμάται και ήδη έχω χάσει 1,5 ώρα..Μετά θα κλαίγομαι..Επειδή όμως προβλέπω ότι με το που θα πέσω στο κρεβάτι θα ξυπνησει, μάλλον θα ξαναμπώ.

Αντωνία πότε είναι η βάφτιση; Σε είχα ξαναρωτήσει αλλά το έχω κάψει από την αϋπνία.

Ελενάκι η μπεμπούλα σου εξακολουθεί να κοιμάται σερί;; Δώσε μου λίγο κουράγιο. Να ελπίζω ότι στους 3 μήνες μπορεί και να στρωσει η δικιά μου;;;;;

Λία μου τακτοποιηθήκατε ή ακόμα τρέχεις και δεν φτάνεις με το πέταμα πραγμάτων;;;;

Σταυρούλα είσαι καλύτερα ή ακόμα δεν μπορείς να δώσεις φιλάκι στον γλύκα;;

Κατερινάκι μου τι κάνει το κουνελάκι σου και η νυφούλα μου; Μου λείψατε! Ελπίζω να τα πούμε την Κυριακή!

Πασχαλιτσάκι πώς τα πας με τα 2 σκαθαράκια; Εγώ πάντως όταν είμαι και με τα 2 συνήθως εξαντλούμαι :?:?:? Ευτυχώς πάει συχνά στην μαμά μου ο Πανούλης.

Αριάδνη μου πώς τα πας με τις αντλήσεις;; Κάθε πόση ώρα πρέπει να αντλείς για να βγάλεις τόσα πολλά μλ;;;

Ελένη μου τι κάνει η μπεμπούλα σου; Είναι πάντως πολύ αγχωτικό να μην έχεις απόθεμα και να πρέπει να αντλείς πριν από κάθε γεύμα :?:?:?

LIL το δικό σου μπεμπάκι καλά είναι; Πώς τα πάτε που προσπαθούσατε να τον κάνετε να τρώει κάθε 4 ώρες;;

Αφροδίτη γύρισες στη δουλειά ; Αν ναι, πόσες ώρες λείπεις; Πώς έχει πάρει ο μεγάλος σου την ερχομό του Ερμή; Τώρα σκέφτηκα ότι έχεις και εσύ και τα παιδιά σου ονόματα θεών. Και ο άντρας σου;;;;;;;

Νάνσυ μου πώς τα πας με τα 3 ζουζούνια;; Εσένα σκέφτομαι και παίρνω θάρρος. Αν και απ' ό,τι διάβασα τα δικά σου κοιμούνται το βράδυ. Μόνο η δικιά μου είναι δύσκολη :?:?:?

Βικάκι τι κάνουν ο Αντωνάκης και η μπεμπουλίνα σου;;Είναι ησυχούλα η μικρή; Αν την αφήσεις κάπου και είναι ξύπνια για πόση ώρα θα κάτσει χωρίς να γκρινιάξει;; Ρωτώ εσένα γιατί τα κοριτσάκια μας έχουν μόλις 7 μέρες διαφορά.

Ζητώ 1000 συγνώμη αν ξέχασα καμία αλλά με 4 ώρες ύπνου από χθες δεν λειτουργώ και πολύ καλά :?:?:?

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανθη καλες βολτουλες!!δεν κοιμαται καλα η μικρη ε?θα στρωσει αλλα θελει κανα μηνα ακομη..πως τα πας με την δουλεια?οντως δυσκολα δουλεια,παιδια,σπιτι!

εγω κοριτσια θα της μιλαω γαλλικα!!!γεννηθηκα στο παριση κ οι 2 γονεις μου γαλλοι..στην ελλαδα καταλαθος βρεθηκα με τον πατερα μου...μεγαλη ιστορια!

:lol::lol: νανσυ με σενα ολα τα περιμενω!!!! :lol: παντως τελειο ειναι!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστούμε Μαράκι μου! Δεν έχει στρωσει ακομα δυστυχως..Λιγες ειναι οι καλες μας μερες :(:( Επισης κοιμαται τις λαθος ωρες..

Καλα θα κανεις και θα της μιλας γαλλικα!Ετσι θα ξερει αμεσως αμεσως 2 γλωσσες ;););) Ποσα χρονια εχεις στην Ελλαδα;;Λογικά εδω πηγες σχολειο ε;;;

Παντως δεν το περιμενα πως θα εγραφα ποτε τοσο νωρις στο μαμυ.Μαλιστα μεχρι τωρα εχω αντλησει γαλα και εχω μαζεψει και τα ρουχα που απλωσα χθες..Α, εστρωσα και τα κρεβατια :lol::lol::lol: Να δω τι ωρα θα παει για να ξανακοιμηθω λιγακι :?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια,είστε καλά?

Εμεις σχετικά καλά...Ο άντρας μου είναι λιιιιγο καλύτερα, όχι σπουδαία πράγματα όμως.Η μπέμπα όλα εντάξει..Και γω αύριο πρέπει να πάω οπωσδήποτε οδοντίατρο... :evil:

Ανθή μου με ρώτησες για τις αντλήσεις..Κάνω γύρω στις 3 ώρες αλλά έχω παραπάνω απ όσο πίνει η μπέμπα και έτσι καταφέρνω και αποθηκεύω.Επίσης το βράδυ κοιμάται σερί 4ωρο(που την ξυπνάω εγώ για τάισμα)και μετά 7 ωρο οπότε κανω 2 επιπλέον αντλήσεις.Αυτες τις μέρες όμως δεν τις έκανα γιατί ήμουν πολύ κουρασμένη.Και αν πάμε στο γάμο, πάλι δεν θα τις κάνω.Βασικά σκέφτομαι να τις κόψω έτσι κι αλλιώς σιγά σιγά και να κάνω τις απαραίτητες και σιγά σιγά να τις μειώνω για να κοπεί το γάλα και να αρχίσω να χρησιμοποιώ απο το απόθεμα.Κουράστηκα :?

Θα τα πούμε και μετά γιατί άρχισε να ξυπνάει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!αχ ανθη μου βλεπω το προγραμμα σου συνεχιζει να ναι εξαντλητικο...

εμενα δοξα το θεο ειναι πολυ βολικα μωρα..ελπιζω να μην αλλαξει αυτο γιατι οπως ξερεις δεν τρελενομαι κ στην βοηθεια..μονο κανενα σιδερο η μαμα ασε κ τωρα εχει εξαρση με τους ρευματισμους παει κ αυτο..

εγω δεν σας ειπα να γελασετε..ειχε κοιμηθει μια μερα η μπεμπα απο τις 8!ημουν σιγουρη οτι θα χα γλεντι το βραδυ κ πραγματι ειχε ξυπνησει στις 4!κ δεν ξανακοιμωταν!κ τωρα λεω τι κανω;να βαλω πιστολακι να ισιωσω κ το μαλλι βαριεμαι..δεν βαζω σιδερο που το χω κ μπολικο..ο θορυβος του ατμου πιστευω να την κοιμησει.. :lol::lol: κ ετσι σιδερωνα στις 5 το πρωι..κ η μπεμπα με τον θορυβο του ατμου ξανακοιμηθηκε.. :lol::lol: τελειωσα το σιδερο κ ξανακοιμηθηκα!! :lol::lol:

σημερα το απογευμα εαν θελει ο θεος κ ο αντρας μου θα παω στην κουμπαρα μου να παρω κανενα πουκαμισακι γιατι ολα τα φθινοπορινα χειμωνιατικα ειναι στο παταρι..κ ποιος ανεβαινει..αν το πω του αντρα μου σιγουρα..θα πει ναι :lol::lol: κ το σκ θα παω μαζι του στο χωριο να με περιποιηθει η πεθερα να παμε κ καμια βολτα..λεμε κ για ποτο!!για να δουμε!θα κρατησουν το προγραμμα που εχουν κ εκει ή θα μου βγει ξινο..κ το ποτακι θα μεινει μακρινο ονειρο..

να ρωτησω κοκονα τα φορεμετα τα πηρες μεσω ιντερνετ;ρε εστε εσυ που γνωριζεις με τα νουμερα κτλ εαν δεν ειναι καλα;κ μεγαλυτερο ενταξυ εχω την μανα μου μικροτερο;ειναι οπως φαινονται στις φωτο;

για να μην ψαχνω προιγουμενες σελιδες βαλε μου παλι το σαιτ να δειξω τα φορεμετα που μου αρεσουν στην μανα μου..σκεφτομαι μωλις χασω τα κιλα να ξεκινησω με το φορεμα της βαπτισης :lol::lol: μου φαινεται πιο ευκολο!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...