Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΝΟ15!!ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ......

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ. ΚΑΛΟΣΤΕΡΙΩΤΟ ΤΟ ΝΕΟ ΣΟΥ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ !!! ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ. ΜΗΝ ΧΑΝΕΣΑΙ.

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ. ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ. ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ, ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΣΤΡΩΣΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ. ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ ΤΑ ΞΣΚΟΝΙΣΜΑΤΑ ΤΑ ΧΑΜΗΛΑ. ΩΡΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΕ ΜΕΣΑ, ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΜΠΕΣ ΚΙ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ. ΠΟΛΥ ΧΑΡΑ !!!

ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΑΤΙΜΗ ΑΥΤΗ ΗΑ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ. ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΦΟΒΑΜΑΙ. ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΑ. ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ.

ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΣΕ ΑΦΗΣΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ. ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΑΜΥΓΔΑΛΙΤΙΔΑ, ΑΛΛΑ ΠΗΡΑΜΕ ΑΝΤΙΒΙΩΣΟΥΛΑ. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ. ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΝΙΓΜΕΝΗ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΑΝΑΒΑΛΩ. ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΣΟΥ Η ΓΑΙΔΟΥΡΑ. Η ΖΕΤΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΛΕ ? ΕΧΕΤΕ ΚΑΜΜΙΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ?

ΠΑΩ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΤΟ ΒΛΑΣΤΑΡΙ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΑΝ ΚΛΕΙΣΕΙ ΤΟ ΔΙΩΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΠΝΙΕΣ. ΣΑΣ ΦΙΛΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 753
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ....ΚΑΜΜΙΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ? ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΜΙΛΑΩ ΠΑΛΙ. ΠΑΡ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΓΩ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΛΙ ΒΡΟΧΙΤΙΔΑ. ΚΙ ΑΚΟΜΗ Ο ΒΗΧΑΣ ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΕΙ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΜΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ, ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΠΩΣ ΑΠΟ ΧΘΕΣ. ΠΟΝΑΕΙ Ο ΛΑΙΜΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ. ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΠΑΛΙ ΝΤΕΠΟΝ. ΟΜΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ. ΣΤΙΣ 13 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΕΤΟΙΜΟΙ. ΕΛΠΙΖΩ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΠΑΡΑΣΥΡΘΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΤΙ. ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΛΟΙ, ΠΑΠΠΟΥΔΕΣ, ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΚΛΠ. ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΕΡΚΙΔΑ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΤΡΑΠΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ. ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.

ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ. ΠΟΛΛΑ ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΤΩΡΑ, ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ. ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΤΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ. ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου! Εξαφανίστηκα πάλι αλλά έχω νεα..γενικά ειμαι καλυτερα αλλα ειμαι κρυωμένη....[smilie=angry4.gif]

Και δε μπορω να πιω και τιποτα....ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ......δεν τον αντεχω τον πόνο..ο γιατρος μου λεει ειναι φυσιολογικό αλλα μαλλον εχω δισκοπαθεια, αφου ειχα συμπτωματα και παλια και μαλλον βγαινουν τωρα όλα τα προβληματα...ειναι φορες που τραβαω τα ποδια μου να κουνηθούν.....

Τεσπα...το αλλο νεο ειναι ότι επειδη είναι προγραμματισμενη καισσαρικη ο γιατρος δε θα με αφησει να παω μεχρι την 1η μην εχουμε οτιδηποτε με το μωρο και θα με βαλει γυρω στις 19-21 αυτού του μηνα!!!Πηρα μεχρι τωρα 13 κιλα..το μωρο μου ειπε οτι φαινεται πιο μεγαλο απο τον Κωνσταντινο ο οποιος ήταν 3600!!!!!Με τη δουλεια το παλευω.δεν κανω και βαριες εργασιες στο σχολειο, προσεχω αλλα όσο να ναι, το να κυνηγω το πιτσιρικι το διαλειμμα δεν ειναι και ευκολο!!!!

Αυτα με τα δικα μου...δε μου δωσατε καμια ιδεα για δωρο ή για το θερμόμετρο όμως!!!!

Εσεις πως ειστε? Ρενατα μου περαστικα σας και ευχομαι να τα πατε τέλεια στη γιορτουλα σας!!Παντως μην αγχώνεσαι..και το ότι θα βγει στη σκηνη πανω, μπροστά σε τόσο κοσμο ειναι κατορθωμα για τα παιδακια και καλο θα ειναι να μην τον πιεσεις..ότι κανει..του χρονου θα ειναι πολυ καλύτερος, να εισαι σιγουρη!!!

Οι υπόλοιπες? Ελενα μου, Ντίμι μου ειανι καλυτερα τα δικά σας παιδάκια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ, ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ. ΑΝΤΕ ΒΡΕ. ΕΦΤΑΣΕΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ. ΟΠΟΥ ΝΑ ΝΑΙ ΘΑ ΚΡΑΤΑΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ. ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΙΣ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ.

ΕΜΕΙΣ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ. ΕΓΩ ΤΕΛΙΚΑ ΕΠΑΘΑ ΦΑΡΥΓΓΙΤΙΔΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ. ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ, ΠΑΘΑΙΝΕΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΓΑΣΤΡΝΕΤΕΡΙΤΙΔΑ ΜΕ ΕΜΜΕΤΟΥΣ ΚΙ ΑΚΟΛΟΥΘΩ ΕΓΩ ΜΕ ΤΡΕΛΗ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΚΑΙ ΠΥΡΕΤΟ. ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΠΥΡΕΤΗ.

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ, ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΟΙΝΟΦΕΛΟΥΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΑΝΕΡΓΟΥΣ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ Η/Υ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΕΞΩ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ. ΜΕ ΠΗΓΑΝ ΟΙ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΙΣΩ ΑΛΛΑ ΑΚΟΜΗ ΕΧΩ ΕΛΠΙΔΕΣ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ. ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ ΘΑ ΜΕ ΑΠΟΡΡΙΨΟΥΝ. ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΚΑΝΑ ΑΙΤΗΣΗ, ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ. ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΣΕ ΚΑΜΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΝΟΥΣΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ 5ΜΗΝΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ, ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ.

ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΑΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ. ΚΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΗ, ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΙΕΣΩ ΤΟΝ ΝΙΚΟ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΤΟΣΕΣ ΠΡΟΒΕΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΧΑΜΕΝΕΣ. ΚΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ. ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΡΑΛΑΒΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΤΟΛΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαστε κ εεμις !!!!!! μην βαρατε :)

τι κανετε??????

εμεις εδω παλευουμε μετα θερια!!!!! καναμε τις δουλειες μασ στολισαμε κιολας περασαμε κ ολοι εκτος απο την μπεμπα αυτην την παλιο ιωση που μας εριξε πολλυ κ τωρα εδω δυνατοι

;)

ρενατακι μου περαστικα κ σε εσας κ ευχομαι να παν ολα καλα με το χαρτι κ να πας στην δουλιτσα!!! οταν ειναι κ για λιγο καιρο κ το ξερεις απο την αρχη πας ρε παιδι μ με αλλον αερα~~~~ πας κ λιγο για να ξεσκασεις!!! δεν μας ειπες τι ρολο πηρε ο μικρουλης????? αχ θα τρελαθω εγω παω σε γιορτουλες π ειναι ξενα παιδακια κ συκινουμε φαντασου να βλεπεις το δικο σ παιδακι λιωωωωωωνωωωω!!!!!!!! οπωσδηποτε φωτο μην σ πω κ βιντεο να μας στειλεισ :)

μαρακι μ με την μεση εγω ειχα προβλημα απο τον 7 μηνα!!! μεση κ πλευρα!!!! τοσο που νομιζα κ εγω οτι κατι σοβαρο ειχα!!! αλλλα μολις γεννησα παει κ αυτο κατευθειαν!

κ εμενα στην 38.3 εβδομαδα μ το πηρΑΝ!!! ετσι γινετεμε τισ δευτερεσ καισαρικεσ δεν αφηνουν παραπανω!!!!! πο ποοοοο εγτασε ο καιρος ε??? με το καλο κοριτσαρα μου κ ολα καλα θα πανε!!!!!!!!

για το δωρο τι να σου πω!!! απο την στιγμη π τ εχουν ολα ειναι πολλυ δυσκολη επιλογη!!! χρυσαφικο εγω δεν αφησα κανεναν ν μου παρει γιατι τα θεωρω πεταμενα λεφτα απο την στιγμη π δεν τα φοραμε!!! ενα καρεκλακι αυτοκηνιτου ισωσ???? η πολλυ τωρα τελευται δινουν λεφτα ακομα κ σε γεννητουρια κ να σου πω καλο ειναι αυτο για να παρει οτι χρειαζετ ο καθενασ!!!! για τι ποσο μηλαμε???

οσο για το θερμομετρο εχω παρει αυτιου μετωπου εγω!!! η αποκλιση ηταν το πολλυ εναν βαθμο πολλυ γρηγορο πολλυ αξιοπιστο αν κ οι γιατροι λενε οτι den prepei na ta empisteyomaste!!!!! μετα απο λιγο καιρο ομωσ που επεσε η πματαρια μ δειχνε λαθοσ ενδειξεισ κ νομιζα οτι χαλασε!! μολισ το βαλα ννεεσ ολα οκ παλι!!!! καλο ειναι για να βλεπεισ γρηγορα αν εχει πυρετο το μικρο κ ποσο κατα προσεγγιση αλλα εγω χρησιμοποιω αρκετα κ το αλλο για ποιθο ασφαλη αποτελεσματα!!!

αυτο που θα περνα τωρα αν αγοραζα επειση εχει τισ καλυτερσ κριτικεσ π εχω ακουσει κ δεν χανει ποτε ουτε βαθμο ειναι αυτο Microlife IR-120 ψηφιακό θερμομέτρου υπερύθρων αυτιού

οταν ηθελα ν το παρω εγω ειχε 80 ευρω κ προτιμησα ενα Philips με 40 !!!!

αυτααααα κοριτσαρες μ σας φιλω γιατι περασε η ωρα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσα να μαι και εγωωωω:clap::clap: οχι για πολυ(μη με βαρεθειτε κι ολασ)![smilie=toothy9.gif]

χρονια πολλα στο νικολακι σου θαλια οτι επιθυμεισ και καλη αρχη στη δουλεια σου

φιλια κοριτσια σε ολεσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολυχρονος ο Νικολακηςσου ρενατα μ !!! να τον χαιρεσαι!!

χρονια πολλα κ σα σας θαλια μου να χαιεσαι τον ντουρασελ!!!!!!

[smilie=occasion16.:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ !!!

ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ !!! ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ. ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΣΗΣ ΓΙΟΡΤΗΣ ΤΟΥ. ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΜΟΙΡΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑΚΙΑ. ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΑ JUMBO ΚΑΙ ΠΗΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΟΧΗΜΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗΣ. ΧΘΣ ΠΗΓΑΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΑ. ΤΡΕΝΑΚΙ, ΑΓΙΟ ΒΑΣΙΛΗ, ΧΡΙΣΤΟΥΓΝΝΙΑΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΚΛΠ. ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΝΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΨΩΝΙΑ ΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΜΕ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΒΟΛΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΤΡΕΝΑΚΙ.

ΕΓΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΜΑΙ, ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ, ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΓΕ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΟ ΑΛΛΟ ΣΚ ΕΧΟΥΜΕ ΦΟΥΛ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΡΡΩΣΤΗΣΕΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΠΑΛΙ. ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ ΝΑ ΤΡΕΧΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ, ΟΠΟΤ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΜΕ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ.

ΘΑΛΕΙ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ ΣΟΥ.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδες μου αν και καθυστερημένα, χρόνια πολλά στα παιδάκια σας, να τα χαίρεστε!Να 'ναι παντα γερά και ευτυχισμένα να τα καμαρώνετε!

Οι υπόλοιπες τί κανετε? Α και Ρενάτα μου, σου εύχομαι ότι καλυτερο με τη δουλεια...μακαρι να σε παρουν, σου το ευχομαι ολόψυχα!

Έλενα μου, με καταλαβαίνεις δηλαδή....αστο με τη μεση δεν υποφερετε..και ποναω και σε ένα σημείο στον αριστερό προσαγωγο...εκεί περιπου που ειναι η ραφή του εσσωρουχου μας αλλα εσσωτερικά...συγχωρεστε με για την περιγραφή... το ειπα στο γιατρο και μου ειπε ότι δεν ειναι τιποτα και ότι ειναι επειδή ακουμπάει το κεφάλι του μωρού στο ηβικό οστο...αλλα οι πόνοι ειναι αφόρητοι...δεν μπορώ να κουνησω το πόδι μου..το πρωι βασανιζομαι για να ντυθώ, το ιδιο και για να σηκωθώ από το κρεβάτι ή ακόμα και να γυρίσω στο αλλο πλευρο....ουφ...αυτή η εγκυμοσύνη με κανει και νιώθω 100 χρονών γιαγια..με πονανε όλα μου...κουραστηκα να λεω ότι ποναω εκει και εδώ γιατι στο τελος θα νομιζουν όλοι ότι το κανω για σημασία ή ότι υπερβάλλω και δεν ειμαι καθόλου έτσι....

Θενα?????? Που χαθηκες κυρία μου εσύ? Τί κανεις? πώς είσαι? τα παιδάκια σου? ε μην ξαναχαθείς τώρα πάλι!!!!!!

Αυτά τα δικά μου...κατα τα αλλα καλά...

Α! Ελενα μου σε ευχαριστώ για τις ιδέες..χρυσαφικά δε θελω ούτε εγώ γιατι και εγω το ιδιο πιστευω...το καθισμα αυτοκινητου ειναι καλή ιδεα γιατι δεν εχουν...φυσικά και τα χρηματα ειναι καλα αφου περνει ο καθένα ότι θελει...δεν αποφασίσαμε ακομα το ποσό γιατί θελουμε κατι καλό αλλα τωρα ειμαστε λίγο σφιγμένοι για ακριβό δώρο...θα δούμε..ετσι και αλλιώς ο κουνιαδος μου και η συννυφαδα μου δεν παρεξηγουν, καταλαβαινουν και έχουμε πολύ καλες σχεσεις...

Όσο για το θερμόμετρο εσύ έχεις μετώπου είπες ? αυτό που εδειξες εκει καλό φαινεται παντως αλλα η μαρκα του ειναι αξιόπιστη? δεν την ξανακουσα..:oops::oops:

Πλησιάζουν και οι μέρες που θα παρω αδεια και την περιμένω πως και πως...στις 17 σταματάω από τη δουλεια....με εχει φαει η ορθοστασια, ειδικα στα διαλειματα αλλα κανω υπομονη..τί αλλο να κανω??:unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ.

ΑΧ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ. ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ? ΚΙ ΕΓΩ ΘΡΜΟΜΕΤΡΟ ΑΥΤΙΟΥ-ΜΕΤΩΠΟΥ ΕΧΩ, ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΤΗΣ ΜΑΣΧΑΛΗΣ. ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΑΥΤΙΟΥ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΦΟΒΟΤΑΝΕ.

ΚΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΡΟ ΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ. ΟΠΟΤΕ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΟΣΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ. ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΧΡΗΣΙΜΑ. Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ. ΚΙ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ, ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ !!!

ΕΓΩ ΔΙΑΒΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΘΑ ΔΩΣΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΝΟΤΗΤΑ. ΣΟΥΠΕΡ ΕΝΤΑΤΙΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΕΚΑΝΑ. ΠΙΟ ΕΝΤΑΤΙΚΑ, ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ. ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσακια μου????εμεις καλα!!! ολα!!!

ρενατακι μ τι εγινε με τα μαοηματα????κ τι εγινε τελικα κανατεγιορτουλα η ακομα?

Μαρια μου φτασν οι μερες κοπελα μου????? πες μας τελικα ποτε ειναι τ ραντεβου για να γεννησεις να ξερουμε κ εμεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΑΠΟ ΔΩ ? ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΩ. ΟΥΤΩΣ Ή ΑΛΛΩΣ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΜΜΙΑ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ.

Η ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΕΓΙΝΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ. ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΚΛΑΙΓΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΦΥΓΩ. ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΒΓΗΚΕ ΠΡΩΤΟΣ ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΗΝ ΣΚΗΝΗ. ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ !!! ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΕΙΔΙΚΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΔΑΣΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟΥ ΧΕΡΙΟΥ ΤΟΥΣ. ΕΓΩ ΦΥΣΙΚΑ ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ. ΤΡΑΒΟΥΣΑ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΛΛΟΥ ΓΙ ΑΛΛΟΥ ΤΡΑΒΟΥΣΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ. ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΤΟ ΕΠΕΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΧΤΗΚΕ. ΟΠΟΤΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

ΜΕ ΤΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ. ΠΕΡΑΣΑ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΡΩΤΕΣ ΕΝΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΘΑ ΔΩΣΩ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ. ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΟΡΙΣΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΟΑΕΔ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΠΑΡΑΠΕΜΠΤΙΚΟ, ΑΛΛΑ ΕΙΧΕ ΤΟΣΟ ΚΟΣΜΟ, ΠΟΥ ΠΗΡΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΡΕΞΩ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΣΤΟ ΔΗΜΟ. ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΤΡΕΞΙΜΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ, ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ. ΑΛΛΑ ΕΙΠΑΜΕ, ΟΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ, ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ. ΙΔΩΜΕΝ !!!

Α....ΤΟ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΠΑ. ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΧΑΡΕΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΚΑΝΕ ΕΜΜΕΤΟΥΣ. ΑΝΤΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ. ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΗΣΑ ΕΔΩ ΓΙΑ ΠΑΝ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ. ΑΛΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΚΡΑΤΗΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ, ΔΕΝ ΚΟΛΛΗΣΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ. ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΑΣ. ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΚΑΙ ΠΑΩ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου γεια σας!!!

Έλενα μου μπαίνω την Παρασκευή που ερχεται, στις 8 το πρωι για καισσαρική..αλλάξαμε παιδίατρο..τους ειπα εκει, αν και ξερουν αυτόν που εχω τωρα, το θεμα με τις αντιβιώσεις και ότι θελω να αλλαξω και αν ξερουν να μου συστήσουν καποιον..μου ειπαν 2 και διαλεξαμε μια γυναικα..θα δειξει...Στεναχωριέμαι για τον παιδιατρο γιατι ειναι και εδω διπλα και βολεύει αλλα δε μπορω με το αψου του δινω αντιβιωση ρε κορίτσια..τωρα ειχε λίγο βηχα αυτες τις μερες και πηγαινε να χειροτερεψει..του δινω σιροπακι και θα ηθελα να τον δει ο γιατρος αλλα ξερω ότι αμεσως θα μου πει αντιβιωση..το αφησα λίγο να δω, του δινω σιροπι ακομα, και φαινεται να ειναι πολύ καλυτερα...

Ρενατα μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! Μπράβο σου που περασες τις ενοτητες...σε θαυμαζω που διαβαζεις ετσι με πιεση και τα καταφερνεις.Φτου φτου μη σε ματιάσω, και παλι συγχαρητηρι και να ξερεις οτι χαρηκα πολυ!!Δεν πειραζει το τρεξιμο, χαλάλι ε?

Μπραβο για τη γιορτούλα σας!!!Είδες? Δεν το πιστευεις ότι το παιδακι σου που εκλαιγε, εκανε τη γιορτουλα του... Ετσι ειναι το σχολειο προσφερει πολλα και αμα ειναι και οι δασκαλες καλες γινονται αστερια τα παιδια! Αρχισατε εμετους ε? Περαστικα σας...ευχομαι να μην ταλαιπωρηθητε πολύ και να ειναι γρηγορα περαστικα..

Καναμε και εμεις γιορτουλα..Ο Κωνσταντινος μου ήταν Άγιος Βασίλης και εγω δεν πιστευα ότι το παιδακι μου ειχε μαθει τη χορογραφια ετσι καλα..ηταν πολυ χαριτωμενος με τη στολη του, η οποια ήταν και λίγο μεγαλη και ειχε πλακα!!!Και εγω εκλαιγα και γελαγα μαζί!!!!όλα τα μικρούλια ήταν υπεροχα...κανανε λαθακια αλλα και αυτά υπέροχα ήταν!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Όχι που δεν θα σας έβρισκα! Τώρα με το καινούργιο για άλλη μια φορά μαμμυ ταλαιπωρήθηκα αλλά τα κατάφερα να ανάκτησω το κωδικό μου! Απο δώσει και πέρα θα είμαι πάντα παρούσα έχω και ταμπλετ πλέον γιαυτο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δε μπορείτε να πείτε πανέτοιμη για να ξανασμιξουμε..... Λοιπόν σπίτι με τα δυο τερατάκια μόνοι μας κάναμε γιορτές δηλαδή εγω με το σύζυγο και τα παιδιά αφού όλοι λείπουν και να σας πω καλύτερα και για μένα γιατί βάζω για ύπνο τα παιδιά το βράδυ και βγαίνουμε εναλλάξ με τον άντρα μου ποτέ μαζί!!!!

Τι αλλά τι αλλά η σάντυ είναι σε παιδικό μέσω του ΕΣΠΑ είπε και ποίημα φέτος και εγω πολύ ζουμί αφουγκραστούν ήταν η πρώτη μας φορά που επερνε μέρος σε παράσταση, ενώ ο μικρός είναι σα το διαβολακι της τάζμανιας μέχρι τα στολίδια του δέντρου τρώει! Μπορεί ο πετρος να μη μιλάει αλλά εκτός ότι τα κατάλαβαινει όλα και είναι παμπονηρος κοιμάται σε κανονικό κρεβάτι αλλά επειδή είναι πολύ ζωηρος του βάζω τα κάγκελα της κουνιας για περισσότερη σιγουριά. Η σάντυ πάλι εξακολουθεί να μη τρώει και το γάλα το πρωί να το πίνει με σύριγγα, δηλαδή αν έχω φαί εκτός απο μακαρόνια και λουκάνικο πρέπει να της το αλέσω για να το φάει. Εγω ομόρφυνα μπορώ να πω(ψώναρα) έκανα μια ρυζικη αλλαγή στη ντουλάπα μου και φυσικά για το κεφάλι μου φοράω οπότε βγαίνω έξω τρεσα η ποστις για να μη ταλαιπωρώ τα δικά μου με μους και πιστολάκια. Δυστυχώς η ψωρίαση που είχα γιατρευτικε αλλά οι ανεξήγητος μελάνιες που έχω στο σώμα μου δε λένε να φύγουν.

Φυσικά να πω και απο εδω καλή λοχεία στο Μαράκι και αυτές που μείνανε μόνες το '14 να τις κάνει διπλές η ακόμη και τριπλής! Πάντως εγω για τρίτο δε πάω αφού να φανταστείτε απο τη κούραση μου με τα δυο πάνω στη καισαρικές έκανα τατουάζ για να μη κάνω κι άλλο μωρό και χάλασει το τατουάζ!

Περιττό να σας πω τσακισα μια σακούλα τσακιρη πατατάκια και μισό μπουκάλι κρασί μέχρι να τα φτιάξω όλα στην εντέλεια, έτσι και αλλιώς τα παιδιά κοιμούνται και ο σύζυξ έχει έξοδο απόψε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩς ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΠΩ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ Ο ΠΑΤΟΣ!!!!!!!
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑΑΑΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ !!!! ΕΥΧΟ,ΑΙ ΝΑ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ Κ ΤΙς ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕς ΣΑΣ!!!!!!
ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ Κ ΑΠΟ ΕΔΩ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ
ΕΜΕΙς ΗΣΥΧΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑΚΑ ΠΟΛΛΕς ΑΑΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΑΠΟ ΕΚΕΙ !!!!

ΠΑΝΕ Κ ΟΙ ΓΙΟΡΤΕΣ   ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άλλη μια καλημέρα απο το σπιτι τόσες μέρες έβρεχε και σήμερα που τα έβγαλα έξω στις κουνιας επειδή έκανε ήλιο η σάντυ πήγε και έκανε τσουλήθρα και βράχηκα ο κωλος της και γυρίσαμε πάλι σπιτι! Ο πετρος είναι κολλημένος επάνω μου και η σάντυ στον άλλο καναπέ βλέπει παιδικά τρώγοντας τοστ..... Φυσικά ξεστολισαμε άντε και του χρόνου κορίτσια μιας και ο μικρός εκτός ότι έσπασε κλαδιά απο το δέντρο έτρωγε και τις μπάλες, γκλίτερ εχεζε αυτο το παιδί!

Καλα που είστε ακόμη να μαζεύτειτε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια μου !!!!!!!!!!!!!!!!!! Μη βαράτε ..... χιχιχιιχιχιιι αλλά είχα νευριάσει με αυτο το νέο μαμυ και δεν έμπαινα πια εδώ και καιρό όπως θα έχετε δει... και άλλωστε όλο τον Δεκέμβριο έτρεχα σαν τον βέγγο στη δουλειά, μετά στο σπίτι και γενικώς... δεν ήμουν και στα πολύ καλά μου .... !!!!!!!!

Τι κάνετε κοριτσάκια μου??? Μου λείψατε!!!! ... και πάλι βέβαια... ας είναι καλά η Έλενα. Την είδα χτες τυχαία στο φέισμπουκ και έτσι μέσω της σελίδας στο fcb μπόρεσα να μπω εδώ σήμερα !!!! αλλιώς δεν ξέρω πως να σας βρω πια... χαχαχαχααα

Anyway.....  ας είναι,..... καλά είμαστε... βλέπω κι εσείς το ίδιο...

ΤΟ μόνο που δεν κατάφερα να καταλάβω είναι τι μαθήματα κάνεις Ρενατούλα μου.. ????

Ο Νικόλας μας διάβασα τα πήγε τέλεια στη γιορ΄τούλα του,, Μπράβο!!!

Εμείς γιορτές Αθηνα με τους γονείς ήσυχα και ηρεμα. Η μικρή είναι μια χαρούλα και τώρα κατάφερα να πάρω άδεια 2 και 3 του μηνός κ έτσι ήρθαμε λίγο στο χωριό για να ξεκουραστώ επιτέλους!!!

Εύχομαι σε ολες να ε΄χετε Καλή Χρονιά και να είστε ευτυχισμένες με τις οικογένειές σας και τα παιδάκια σας !!!!!!!!!!!!!!!!

ΥΓεία και Χαμόγελα σε όλες σας ... και συγχωρήστε με για την απουσία τη μεγάλη !!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε να μαζευομαστε!!!!!!!!
αλεκα μπηκες μαρη με το δεξι  να κανεις ποστ????????   χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχα
τι αλλο θες  σκατα πιανει χρυσαφι  γινετε   χαχαχαχαχχα
αντε επιτελουσ ντιμανκο μ!!!!!!   να ξερετε εχω καρφιτσωμενη την δημοσιευση  στο  φεισ για αυτον τον λογο   για να βρισκουμε ευκολα το μαγαζακι
!!!!
και εμεις ησυχα οικογενειακα κ τωρα 3 στους 4 συναχι κ βηχα μαζι με την μικρη που δεν το αντεχει ολο αυτο κ τσιροκοπαει ολη νυχτα !!!!!!!



 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ναι Ελενάκι μου ! Ας είσαι καλά ... ! Αλλιώς αν δεν πατήσω πάνω στο πόστ σου δεν νομίζω ότι μπορώ να μπω... χαχαχααααα

Ανεπίδεκτη μαθήσεως .. !!!! χοχοχοχοχοοοο

Πρώτη μέρα στη δουλειά σήμερις.... και βαριεεεμμμαιιι απίστευτα.... νυστάζω όσο δεν παίρνει...... και θέλω να φύγω από τώρα να πάω στο σπιτάκι μου με το παιδάκι μου!!!!!!!!!!!!! Αχ τι ωραία ποου ήταν τόσες μέρες που είχα την ΑνναΜαρία συνέχεια μαζί μου!!!!! Περάσαμε τέλεια και αγαπηθήκαμε πολύ !!! χιχιχιιιι  Ξυπνάει μές στην νύχτα, μου φωνάζει μαμμαααααα..... "σ αγαπώ πολύ!!!!" και μετά ξανακοιμάται !!!!!! Ευτυχία ρε κορίτσια λέγεται αυτό ... !!!!!! Είμαι πολύ συγκινημένη η μάνα ... !!!! [smilie=tongue1.gif]  [smilie=love4.gif]  [smilie=love4.gif]  [smilie=love4.gif]

 

Φιλάκια πολλά σε όλες σας και καλημέρα !!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι λες βρε ντιμι? εγω περίμενα πως και πως να ξεκινήσουν παλι τα σχολεία να παει η σάντυ να ηρεμήσω που γίνεται χαμός εδω μέσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XAXXAXXAAAAAAAAAAA

Καλημέρα Αλεκάκι !!!!!!!!!

Εχεις δίκιο !!! Κι εγώ με δύο παιδάκια, το πιο πιθανόν είναι να ήθελα πως και πως να πάνε στο σχολείο !!!!!!!!!!!!!!!! χαχαχαααα

Να σαι καλά και καλή σου συνέχεια ....

Κάνε ύπομονή να ξεπεταχτούν λίγο ακόμα θέλουν.... !! [smilie=sunny.gif]

 

Φιλιά και την καλημέρα μου σε όλες τις τσούπρες !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεει κοριτσαρες που είσαστε παλι? εγω εδω σπιτι μόνη μου με τα τερατάκια η σάντυ βλέπει το θέατρο της απο το παιδικό και ο πετρος ανοιγοκλείνει το φως της βεράντας! Μόλις τελείωσα το καφεδάκι μου και την άραξα στο καναπέ μέχρι να ξεκινήσουν να πιουν το γάλα..... Βλέπετε ο σύζυξ βγήκε για μπυριτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...