Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΟΙΞΙΑΤΙΚΑ ΜΩΡΑΚΙΑ 2010 ΝΟ15!!ΚΑΛΩΣΟΡΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟΥΣ ΝΙΚΟΛΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΘΑΛΙΤΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!! ΡΕΝΑΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ... ΕΜΕΙΣ ΤΑ ΠΑΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΩΣ! ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΑΓΑΠΟΥΛΗΣ !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 753
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγω μπηκα να πω εα χρονια πολλα στα νικολακια μας :D:D:D:D:D πολυχρονα τα παιδακια μας λοιπον!!!

ρενατα κ θαλεια να τα χερεστε!

συμπ[εθερα μου μη σε περνει απο κατω!!! πολλυ στεναχωρεθηκα πολλυ σκουρα τα πραματα!!! σκεψου θετικα κ κατι θα γινει κανεισ δεν χανετε!!!!!

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις σημερα ειχαμε περιπετειες κ την βγαλαμε στο νοσοκομειο

ο μικροσ επεσε απο πανω απο το καγκελο τησ κουνιασ κατω στο μαρμαρο ακριβωσ με το μετοπο :shock::shock::shock::shock: φρικαρα η μανα !!!

εκτοσ απο καρουμπαλο τεραστειων διαστασεων μασ ειπαν οτι δεν εχει τιποτα αλλα να χω το νου μου κ να τον παρακολουθω 3 24ωρα

αυτοσ δεν εβλεπε το κεφαλι του κ μ λεγε μ ποναει η κοιλιτσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρονια πολλα σε ολους τους εορταζοντες!!! Ρενατουλα να χαιρεσε τον Νικολακι σου! Να ειναι γερος!! Δεν γνωριζω αλλους Νικους η Νικολετες απο τις οικογενειες σας (θα σας μαθω ολες σιγα σιγα) για αυτο ενα γενικο χρονια πολλα στους υπολοιπους!!!

Φιλακια πολλα σε ολες!!! Ειμαι κομματια και παω για νανι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια..........

Αχ Ελενάκι μου τι πάθατε...........Και γω το φοβάμαι αυτό γιατί έχουν μεγαλώσει και κάποτε θα το επιχειρήσουν.......Ευτυχώς που είναι όλα καλά και έμεινε μόνο το καρούμπαλο.........Ο δικός μου έπεσε από τη σκάλα 6-7 σκαλιά και έκανε καρούμπαλο.......Ανεβοκατεβαίνει συνέχεια αλλά δεν κρατάει καλά στο κάγκελο γιατί είναι μεγάλος!!!!!!!!!!

Τι να κάνουμε???????Σίγουρα κάποτε θα χτυπήσουν..........

Εμείς έχουμε πολλές βροχές σήμερα............Μια χειμωνιάτικη μέρα........

Ο άντρας μου είναι Νίκος και σας ευχαριστώ για τις ευχές..........Να σου ζήσει Θαλίτσα ο γιόκαρος και Μικα μου ο άντρας σου!!!!!!!!!

Υγεία πάνω από όλα και όλα θα φτιάξουν............

Καλό Σαββ/ριακο

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τον χαίρεσαι τον αντρούλη σου Μαρινάκι !!!!!!

Μαρή Ελενάκι ... βγάλτα πιαααα τα κάγκελα !!!!!!!!!!!!!! Οσο πιο εγκλωβισμένο τον έχεις τώρα που έχει "μεγαλώσει" τόσα σκαρφαλώματα κι αλλα τόσα καρούμπαλα θα σου κάνει !!!!!!!!!!!! χαχαχαχχαχαχχαααααααααααααααααααα Το ννννούυυυυυ σαςςςςςςςς !!!!!!!!!!! :lol::lol: και παρτου κανά χαλί βρεεεεεεεεεεεεεε .... Τι μάνα είσαι εσύ ?????? Να ρθω να βοηθήσω να στρώσουμε ??????? χοχοοχοοχχοοχχοο :P:P .... σε πειράζω έεεεεε ????? Μη μου παρεξηγηθείς τώρα που οι ορμόνες δεν είναι και στα πολύ ίσια τους.... !!!! :) :) [smilie=love9.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif][smilie=love10.gif]

χτες εμείς πηγαμε σε παρτάκι σε goodys (γενέθλεια) της αρέσει πολύ πολυ ! ΜΕτά στο γυρισμό .. .τραγούδαγε χαπι μπεθντει σσοοφφιιιααα λλλαλλλλλαααλλλλοοοοολλλλααλλλααααα :D Αργήσαμε να κοιμηθούμε βέβαια αλλά τι να γίνει! Δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα δικά μας ! Ας είναι .. .!

Αυτά .. .Καλό Σαββατοκύριακο !! Αν δεν μπω μέχρι ΤΗν Κυριακή .. .Χρόνια ΠΟλλά Στην ΑνναΜαρία της Ηλιανούλας μας !!!!!!!! Να την χαίρεσαι κοριτσάκι μου ! Αν θυμάμαι καλά τη γιορτάζεις κι εσύ στις 9 Δεκεμβρίου όπως εμείς εεεε???? Φιλάκια θα τα πούμε κι από το fcb !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΗ ΧΑΛΙ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΕΠΕΣΕ!!!!! ΒΕΒΑΙΑ ΑΝ ΘΕΣ ΚΑΝΕ ΚΑΝΑΝ ΕΡΑΝΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ :D ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ Κ ΠΛΟΥΣΙΑ :D

ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΚΑΓΚΕΛΟ ΑΚΟΜΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΚΡΕΒΑΤΙ!

ΔΕΝ ΕΦΤΕΓΕ Ο ΦΟΥΚΑΡΑΣ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΔΡΑΠΕΤΕΥΣΕΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΤΟΝ ΔΙΑΚΟΠΤΗ ΑΠΟ Τ ΦΩΣ Κ ΕΧΑΣΕ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΒΑΡΟΥΣ Κ ΕΣΚΑΣΕ ΜΕ ΤΟ ΜΕΤΟΠΟ ΚΑΤΩ Κ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΠΙΣΩ ΠΑΝΩ!!!

ΠΟΛΛΥ ΦΡΙΚΗ ΠΕΣΙΜΟ ΑΝ ΕΙΧΑ ΠΕΣΕΙ ΕΤΣΙ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ Θ ΕΜΕΝΑ!

ΤΑ ΜΕΤΡΗΣΕ ΤΑ ΣΚΑΛΙ Κ Ο ΟΡΕΣΤΗΣ Ε????? ΑΣΕ ΑΠΟ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΑ ΚΑΛΑ ΠΑΜΕ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XAXAXAXXAXAXXAXAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA .... να σαι καλά βρε !!!!! Καιρό είχα να γελάσω !!!! Μας έλειψες :P ... φαντάζομαι τη σκηνή σε slow motion .... xaxaxaxaxaa :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααααα ... να σε βοηθήσω στο στρώσιμο είπα ... οχι να σου αγοράσω τα αγόραστα βρε ξεκούδουνη !!!!!!!!!!!!!!!!! αααχχχχαχχχχχαχχαχχααααααααα

Και με τα πολλά λεφτά που έχω, λέω να πάω στο Dubai φέτος για Πρωτοχρονιά !!!!!!!!!!!!!!!! Βρήκα μπουζουκομάγαζο που στις χορεύτριες αντί για πιάτα... λουλούδια ... καλάθια .... και όλα αυτά τα κοινά σε μας Ελληνες ... αυτοί πετάνε .... ΔΟΛΛΑΡΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!............... Εχω ξεκινήσει ήδη μαθήματα χορού της κοιλιάς ...!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΗ ΕΛΕΝΑ ΤΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΑΘΑΤΕ ? ΚΙ ΕΓΩ ΑΚΟΜΗ ΣΕ ΚΟΥΝΙΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΕΧΩ ΜΙΑ ΕΝΝΟΙΑ. ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΣΤΡΙΦΟΓΥΣΤΡΙΡΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΒΑΜΑΙ ΑΜΟΜΗ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΜΟΝΟ ΤΟ ΚΑΡΟΥΜΠΑΛΟ.

ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕ ΜΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ, ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΔΟΛΛΑΡΙΟ, ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΕΥΡΩ, ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ. ΤΩΡΑ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΚΟΛΟΓΡΙΕΣ ΝΑ ΧΟΡΕΨΟΥΜΕ, ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ. ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΔΗΛΑΔΗ. ΘΑΛΕΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΚΟ ΣΟΥ ΤΟΝ ΤΑΡΖΑΝ. ΜΙΚΑ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ, ΚΙ ΕΣΥ ΜΑΡΙΝΑ ΜΟΥ ΕΠΙΣΗΣ.

ΕΜΕΙΣ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΜΑΣ ΣΕ GOODYS. ΠΑΙΖΟΥΝ ΠΟΛΥ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ. ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΚΤΟΣ ΣΠΙΤΙΟΥ ΜΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΚΝΑΟΥΜΕ ΤΩΡΑ. ΕΝΩ ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΣΕ ΠΑΡΤΥ ΦΙΛΩΝ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΙΩΣΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟ ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ. ΝΤΙΜΗ ΜΟΥ ΕΣΥ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΚΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΕΤΕ ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΔΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΗ ΜΑΖΩΞΗ, ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ. ΖΕΤΑ ΜΟΥ Η ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ. ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΦΑΣΗ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΣΟΥ ΤΟ ΛΕΩ. ΙΣΩΣ ΝΑ ΣΟΥ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ. ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΣΕ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΗΛ. ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ, ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου να χαιρεστε τους Νικους σας!! Απολογουμαι για την καθυστερηση..

Ζετα μου στεναχωρεθηκα πολύ και εγώ με τα νεα σας..υπομονή και ευχομαι ό,τι καλυτερο και να ερθει σύντομα!Μη μας χαθείς, θα μας λείψεις..σου στελνω και πμ..να ξερεις πως σε΄αγαπαμε πολυ και σε σκεφτόμαστε..

Ελενακι μου τί επαθε ο Χρησταρας?πω πω...Μαρινα μου και ο Ορεστης μια απο τα ίδια? Παντως πρεπει χτες να ήταν μερα πεσίματος γιατι και ο δικός μου χοροπηδαγε και πανηγύριζε μονος του και σκονταψε και επεσε.Χτυπησε με το κεφαλι στη γωνια της βιβλιοθηκης, στο σημειο πανω απο το αυτί..του πρηστηκε πολύ αλλα ευτυχως μεχρι εκει..απο το χτυπημα εγω νομισα ότι το είχε ανοιξει το κεφαλι του και θα εβλεπα αιματα αλλα ευτυχως οχι..φαινεται από το κοπανα κοπανα, συνηθισε..!

Οι υπόλοιπες τι κανετε?

Ελενακι μου το ψιχουλο τζουνιορ πώς είναι?

Θαλιτσα μου μας έλειψες!Τι κανεις?

Αχ Ντιμι μου...και εμας εδώ χτες το βραδυ, ψηφισε η βουλή τρεις όρους του μνημονίου..αυξηθηκε ο ΦΠΑ στα 18%, αυξηθηκαν οι τιμες των ποτών, των τσιγαρων και ο καπνός των στριφτών τσιγαρων και ακουστε οι κοπρίτες τί εκαναν..δεν αυξησαν την τιμή των πούρων (που όλοι ξερουμε ποιοι τα καπνιζουν), γιατι λενε δεν είναι ευρειας καταναλωσης και δε θα εχει το κρατος ουσιαστικα κερδη απο αυτα...ΑΚΟΥΣΟΝ ΑΚΟΥΣΟΝ!!!!!Μα μονο και μονο για αξιοκρατια θα επρεπε να τα αυξησουν.ΕΛΕΟΣ! :evil::evil:

Εχουμε και εδω να παθουμε..μη σας πω και χειροτερα και απο την Ελλαδα θα παθουμε εδώ...Τελοσπαντων...νευριασα παλι..!

Σας φιλω όλες γλυκα, και εσας και τα μωρακια σας καισ ας αποχαιρετώ για την ώρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΕΣ ΜΑΣ!!! :D:D:D:D:D:D:D

ΝΤΙΜΑΚΟ ΜΟΥ ΝΑ ΧΕΡΕΣΑΙ ΤΟ ΝΟΙΚΟΚΙΡΟΚΟΡΙΤΣΟ ΣΟΥ ΤΟ ΠΕΝΤΑΜΟΡΦΟ :D

Κ ΕΣΥ ΗΛΙΑΝΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΔΕΡΦΗ ;)

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολυ πολύ Ελενάκι μου!!!!!!!!!! Κι εσένα σου έυχομαι να πάμε όλα τέλεια από δω κ πέρα ... μέχρι να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου αυτό το μικρό μικρό πλασματάκι που θα σε κάνει για δεύτερη φορά τρισευτυχισμένη !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπουλες μου τι κανετε εμεις καλα ο νικολας επεσε προχτες στο κτημα και χτυπησε λιγο το κεφαλι του και μετα σκαρφαλωσε σε ενα τραπεζι που ειχε ο μπαμπας μου το τουμπαρε και τον πλακωσε και απογεινε το κεφαλι του αλλα ολα καλα δεν ηταν κατι σοβαρο μας ειπε ο γιατρος!!!

ζετακι μου ευχομαι ολα να πανε καλα απο καρδιας

μικα και μαρινακι μου να χαιρεστε τους αντρουληδες σας

χρονια πολλα στα κοριτσακια σας δημητρουλα και ηλιαννα να τις χαιρεστε να ειναι γερες και καλοτυχες και παντα ευτυχισμενες

σας φιλω γλυκα πολλα φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σαι καλά Θαλίτσα μου !!! Ευχαριστούμε πολυ !!!

Εμείς λοιπόν ... το Σάββατο πήγαμε μια πισινούλα το πρωί, εγώ αδιαθέτησα :cry: , κι ήμουν χάλια όλη την μέρα, έτσι μετά η διάθεσή μου δεν ήταν και η καλύτερη αν και είχαμε κανονίσει με φιλικό ζευγάρι να πάμε σπίτι τους κι υπήρχε πιθανότητα να πάμε στην Παιανία στο βασίλειο του Αη Βασίλη (φέτος ξεκίνησε) αλλά επειδή ήμουν χάλια τους έπεισα να πάμε άλλη φορά κι έτσι κάτσαμε σπίτι. Το βραδά΄κι εγώ εφτιαξα μια πιτσούλα χαριτωμένη με την ΑνναΜαρία μου !!! Θα σας βάλω μια φωτό να καταλάβετε όσες δεν την είδατε στο fcb... :)

Τη Κυριακή γιόρταζε το κοριτσάκι μου όπως ήδη ξέρετε, το αγγελουδάκι μου, άνοιξε το δώρο της το πρώτο σπίτι μας κ μετά πήγαμε στη πεθερά μου που μας έκανε το τραπέζι κι έτσι το γλύτωσα εγώ. χαχχχχααα χιχιιχιχιχι ;) Εκεί άνοιξε τα υπόλοιπα δώρα της, φάγαμε, είπιαμε, παίξαμε στο τέλος βέβαια μας βγήκε λίγο ξινό.. γιατί έπαιζε μ ενα μπουκαλάκι αυτό που κανει φουσκάλες με σαπουνάδα κ της ήρθε όλο μέσα στα μάτια της ... κι έγινε... μη σας πω ΄....πως !!! Κατακόκκινη έκλαιγε της έτσουζαν , δεν ήθελα να της τα ξεβγάλω μετά .. .χαμός ! Φύγαμε άρων άρων και ταλαιπωρημένες και κουρασμένες αλλά δεν πειράζει ! ¨Ολα καλά ! Μεχρι να κοιμηθεί είχε ηρεμήσει τελικά !!! :shock: Της έφτιαξα και μια τούρτα μωσαικό να την πάει σήμερα σχολείο της να κεράσει τα παιδιά!! αυτά ...

Ρενατούλα ο μικρός εντάξει???

Ζετάκι πως τα πάτε ???

Ηλιανούλα που χάθηκες ?

Μαράκι και Μαρινάκι πως είναι εκεί ο καιρός ? Τι κάνουν τα παλικάρια σας ??

Θαλίτσα μου είσαι Αθήνα ??

Ελενάκι εγγυάκι μου ... όλα καλά ?????

Φιλάκια !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.

ΚΑΤ ΑΡΧΗΝ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΤΗΝ ΗΛΙΑΝΝΑ ΜΑΣ ΝΑ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΤΗΝ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΝΤΙΜΗ ΜΑΣ ΕΠΙΣΗΣ (ΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΩΣ). ΝΑ ΤΙΣ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΕΣ. ΚΑΛΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΘΗΜΑΤΑ ΣΑΣ. ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ.

ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΤΟ ΠΑΡΤΑΚΙ ΜΑΣ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΜΑΣ ΒΓΗΚΕ ΞΙΝΟ. ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΓΥΡΙΣΑΜΕ Ο ΝΙΚΟΣ ΜΟΥ ΜΠΟΥΚΩΣΕ ΤΕΛΕΙΩΣ, ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΒΗΧΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΜΕ 2 ΜΕΡΕΣ. ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΗΤΑΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΟΣ ΠΑΝΩ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΡΟΜΕΡΑ ΗΣΥΧΟΣ. ΤΩΡΑ ΤΟΥ ΕΒΑΛΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΣΤΑΓΟΝΑ OTRIVIN ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΕΣΕ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙ. ΙΣΑ ΠΟΥ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΧΑΡΕΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΤΟ ΚΑΗΜΕΝΟ.

ΖΕΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΧΑΣΑΤΕ ΑΛΛΑ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΣΤΟ ΜΕΝΙΔΙ ΕΡΙΞΕ ΠΟΛΥ ΒΡΟΧΗ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΧΟΣΑΣΤΑΝ. ΟΙ ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ ΜΑΣ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΟ ΜΕΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΗΡΘΑΝ ΤΟΥΣ ΡΩΤΗΣΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΣΗΣ ΠΡΟΣΚΥΝΩ ΝΥΚΟΚΟΙΡΑ ΝΤΙΜΗ. ΚΑΛΕ ΤΙ ΛΑΧΤΑΡΙΣΤΑ ΠΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ? ΤΩΡΑ ΘΑ ΕΤΡΩΓΑ ΤΗΝ ΠΙΤΣΑ. ΕΙΝΑΙ Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΠΕΙΝΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδες μου γεια σας!!

Ηλιαννα και Ντίμι μου να χαίρεστε τους κορίτσαρους σαςκαι όποιες άλλες εχετε που γιόρταζαν.

Ντίμι μου φαίνοντια πεντανόστιμα τα γλυκά σου και έχουν και μια δόση τσαχπινιάς θα έλεγα!!! :lol:

Θαλίτσα μου τί παθανε τα αγόρια μας και χτυπανε?

Κορίτσια μου εδω βρεχει σημερα από το πρωί, κανει κρύο..χτες αναψαμε τζάκι και τωρα το ίδιο..ο Κωνσταντίνος μου ξετρελλαθηκε με το δεντρο!!Μα με το που το εστησα, πριν το στολίσουμε, φωναζε "μαμά είναι υπέοχο!!!" :lol::lol: Μετα του εδινα μπαλίτσες και τις κρεμαγε..σιγα σιγα μου γεμισε την κατω πλευρά!!Ηταν τρισευτυχισμενος!!Τον εβλεπα και χαιρόμουν και εγώ διπλα ρε κορίτσια...Αλλα εχουμε και δυσαρεστα..θυμαστε που σας ελεγα ότι είχε μυξουλες? του ειχε περασει..και τωρα, 2 μερες περιπου του ξαναξεκινησαν και με βηχα μαζί..σημερα τον πηγε ο αντρας μου στο γιατρό και του είπε ότι είναι χαλια..του βρηκε βρογχίτιδα και του εγραψε 2σιρόπια και μια αντιβίωση... :(:(:( Παντως από διαθεση είναι μια χαρα, και παει ερχεται, θελει να βλεπει αναμενα τα λαμπακια στο δεντρο!!Πηγαμε και τζαμπο χτες, για κατι δικα μου, και ηθελε ενα φουσκωτό αγιο βασίλη που ειχε εκει, με 2 ευρω.Όλη μερα τον κραταει και του μιλαει και του δείχνει το δεντρο και τα στολίδια!!!!!

Ρενατα μου περαστικα στο Νικολακη μας, και ευχομαι να ειναι γρηγορα περαστικα.

Ελενακι μου,Μικα μου, Ζετα μου, Θενα μου, Αναστασία μου τα φιλια μου σε όλες σας!

Μαρίνα μου βρεχει και στη Λεμεσό?

Τα φιλια μου σε ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλίτσες μου!!! τι κάνετε? σας ευχαριστώ όλες πολύ πολύ για την συμπαράστασή σας :x:x:x:-*:-* είναι τόσο γλυκό που καλά καλά δεν έχουμε ειδωθεί κι όμως νοιάζεται η μία την άλλη!!! μαρία από κύπρο σε υπέρ ευχαριστώ πραγματικά μέσα από την καρδιά μου γιατί είσαι από τους ανθρώπους που έχω επικοινωνήσει λιγότερο απ'όλες εδώ κι όμως με το μήνυμά σου με κατασυγκίνησες :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: σου στέλνω και πμ κι εγώ. περαστικά στο κουκλάκι σου!!! δημητρούλα και ηλιαννα να χαίρεστε τα κοριτσάκια σας, να είναι πάντα γερές και τυχερές!!! ρενάτα μου και βροχή έριξε αρκετή αλλά εκτός αυτού η δήμητρα την έπεσε από τις 8 για ύπνο...είχε πάει το πρωί με τους γονείς μου στην γιορτή του παιδικού σταθμού που πάει η ανηψιά μου και έπαιξε με τα παιδάκια, μετα΄πήγαν βόλτα στο εκπτωτικό χωριό και μου την έφεραν στις 5 το απόγευμα...στις 7:30 μου ζήτησε από μόνη της να πάει για ύπνο και με το ζόρυ την κράτησα μέχρι τις 8. επιφυλάσσομαι όμως και θα τα πούμε σίγουρα μέσα στις γιορτές να δώσουμε και το δωράκι στον νικολάκη μας ;);) περαστικούλια και σε αυτόν!!! συμπεθέρα εσύ πώς είσαι? θαλίτσα τι έπαθε ο ντούρασελ? ευτυχώς που δεν ήταν κάτι σοβαρό. να τον χαίρεσαι κιόλας, χρόνια πολλά για την γιορτούλα του έστω και καθυστερημένα...εγώ ψυχολογικά είμαι σκ@τ@ αλλά και η δήμητρα έχει ξετρελαθεί με το δέντρο και χοροπηδάει σαν καλικαντζαράκι όλη την ώρα γύρω γύρω και με τον ενθουσιασμό της δεν μας αφήνει να πολυσκεφτούμε...καθε μέρα με ρωτάει ¨''είναι χιτούγεννα? ήθε ο άγιος βασίλης?'' περιμένει πώς και πώς!!!! θα το παλέψουμε και ελπίζουμε να βρεθεί κάτι αλλιώς θα κοιτάξουμε και για το εξωτερικό, είδωμεν...α ρενάτα και δήμητρα το κινητό μου έχει φάει σκάλωμα δυο μερές και δεν ανοίγει με αποτέλεσμα να μην έχω τα τηλ.σας γι'αυτό και δεν σας πήρα.σήμερα το πήγα να δω τι έχει και μόλις ανοίξει θα μιλήσουμε. φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρεπιπτόντως πήγαμε χθες στην παιανία στο χριστουγεννιάτικο χωριό όπου απλά είναι ένας τεράστιος παιδότοπος... ωραία αλλά όχι χριστουγεννιάτικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΜΑΡΑΚΙ ΜΟΥ. ΤΕΛΙΚΑ ΣΑΣ ΓΥΡΙΣΕ ΣΕ ΒΡΟΧΙΤΙΔΑ. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΜΙΑ ΩΡΑ ΑΡΧΥΤΕΡΑ.

ΖΕΤΑ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΠΗΚΕΣ ΞΑΝΑ. ΕΙΔΕΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ? ΜΕ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΩΝ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΧΟΡΟΠΗΔΑΝΕ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΔΕΝΔΡΟ ΤΑ ΞΑΧΝΑΜΕ ΟΛΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ. ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΒΟΗΘΑΝΕ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΑ ΤΙΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΙΟΡΤΟΥΛΑ ΜΑΣ ΕΓΩ ΣΑΣ ΚΑΛΕΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΤΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΩΡΟ. ΜΗΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ. ΑΛΟΙΜΟΝΟ !!! ΠΑΝΤΩΣ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ. ΕΓΩ ΘΑ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ. ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ Ο ΝΙΚΟΣ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ. ΑΠΟ ΜΥΞΟΥΛΕΣ ΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΒΗΧΑ. ΜΑΛΛΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΚΑΙ ΣΙΡΟΠΙ. ΗΔΗ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΟΥΚΩΜΑ, ΤΟ AERIUS, ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΟΝ ΑΡΧΙΣΩ ΚΑΙ PROSPAN ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΗΧΑ. ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ. ΕΝΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΒΗΧΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ.

ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΥΔΙΑΘΕΤΟΣ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ, ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΑΝΗΣΥΧΩ.

ΚΑΛΕ ΠΩΣ ΤΗΝ ΕΓΡΑΨΑ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΝΟΙΚΟΚΥΡΑ ΧΘΕΣ ? Α ΠΑ ΠΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εεεεε πσιτ .... κορίτσια ... κι εγώ είμαι εδώ εεε???

Εννοείται θα γίνετε καλά για να συναντηθούμε ... Εγώ πάντως να ξέρετε ... θα έχω άδεια πρώτα ο Θεός .. από 22/12 έως και 01/01/13. Αρα Ρενατούλα μου και Ζετάκι μου ... πρέπει να το οργανώσουμε οπωσδήποτε!!!!

Βρε Ελενάκι κ Θαλίτσα τι χιόνια κ άσπρα λειβάδια είναι αυτά ???? Πολύ ζηλεύω έτσι για λίγες μέρες να ήμουν κι εγώ ανάμεσα σε άσπρα βουναλάκια ... χιχιιχιχιιχιχι

Μαράκι περατικούλια σας και σε σας Ρενατούλα !!! Θα το παλέψετε ...

Ζετούλα μου κι εμείς θέλουμε να πάμε στο Μεκ Παιανίας να δούμε πως είναι... Ετσι για να περάσει η ώρα. αλήθεια είχε είσοδο ????

Στις υπόλοιπες την καλημέρα μου !!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...