Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 71 "Το τοστάκι"


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χρύσα γι' αυτό υπάρχουν οι κανόνες. Για να υπάρχει σεβασμός και έλεγχος στην ελευθερία!!!

Καλη η μικρή μουσίτσα όταν βγει απο την κοιλιά θα φάει δύο στον κώλο! Με έχει ταράξει απο το πρωί και έχω και ΤΑ νεύρα σήμερα!!!!!!!!!! :((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Αν δεν πάρω πτυχίο θα πέσω απο τον τρίτο!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Μα είναι δυνατόν να πρέπει να πάρει αυτός τα παιδαγωγικά;;;; Και ήταν και απο τα μαθήματα που ΔΕΝ υπολόγιζα για πτυχιο!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::((:((:((:((:((:(( Θέλω πτυχιο τον Ιουνιο του 13!!!!!!!!!!!! :((:((:((:((:((:ymdevil:X(X(X(X(X(

Χαλασε και θερμοσίφωνας!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Δεν ζεσταίνει με ηλεκτρικό! Αι σηχτηρ πια!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Και μετα λένε τα χρήματα δεν φέρνουν την ευτυχία!!! μαλακιες!!!!!!! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι επαθες Σισσυ???? :o:o

Δημητρουλα ετσι πες μου ντε!!!Δεν ηξερα πως θα μπορουσε η μαμα σου!Ειναι κ ο ΑΒ :P ,...Οκ!!!Καλη αρχη λοιπον!!!

Μαρια :lol::lol::lol: Ετσι!!!Δουλεια,διαβασμα κ σεξ!!!! :lol::lol::lol::lol: Κ αν δεν προλαβαινεις κατι κανε συνδιασμους...πχ διαβασμα στη δουλεια!!!Το αλλο δεν το λεω! :lol::lol::lol::lol:

Αργυρω μου η Α ειναι παρα πολυ καλη στο σταθμο...με κανει περιφανη γιατι ειναι αψογη εκει στη συμπεριφορα,ακουει,συμβουλευει κ τα αλλα παιδιακια :o:lol: να ακουνε,να μη φτυνουν,να μαζευουν παιχνιδια :lol::lol::shock::shock::shock: ...Η κυρια της μου ειπε πως ειναι πολυ μπροστα στον τροπο που τρωει :shock::o:o:o:o:o (εδω συνηθως την ταιζω! :lol::oops: ),το πως χρησιμοποιει κουταλι-πηρουνι :o:o:o .εκεινη τη μερα καναν μια εργασια-ζωγραφια και την εβαλε με τα μεγαλυτερα παιδιακια(3,5+)...και ηταν ενθουσιασμενη(η δασκαλα) με το πως ζωγραφισε,τα χρωματα κλπ....κ εγω χαρηκα οταν ειδα κ τη ζωγραφια της συγκριτικα με αλλων...και πιο πολυ χαιρομαι γιατι ουτε σε αυτο την εχω βοηθησει...δλδ δεν την παροτρυνω ας πουμε να βαφει μεσα στις γραμμες κλπ!

ΔΕΝ λεω πως εκανε κατι εξτριμ το παιδι αλλα αισθανθηκα πολυ χαρουμενη!!!!Μη με πειτε κ ψωναρα...απλα συγκινηθηκα γαμωτο!!! :lol::lol::lol::oops::oops::oops: Το καλο μου το παιδακι!

και μετα ερχεται σπιτι και κατουραει τα βρακια της και... ~x(b-(:-j:-j

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψηλη ολα ετσι κανουν! ;) Νας σας πω την αληθεια οταν η Χ με βγαζει απο τα ρουχα μου, την απειλω πλεον οτι θα το πω στη δασκαλα της και αμεσως συμμορφωνεται... :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Πρεπει να ηρεμησω...με επιασε ταχυπαλμια... L-)L-)L-)L-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις διάβασα αυτό για την Δανία ;):lol::lol::lol:

"Ένας παιδικός σταθμός στη Δανία αποφάσισε να δώσει το καλό παράδειγμα βοηθώντας στην αύξηση της γεννητικότητας στη χώρα.

Η διεύθυνση του σταθμού προσφέρει σε όλους τους γονείς που στέλνουν εκεί τα παιδιά τους, δωρεάν φύλαξη των βλασταριών τους κάθε Πέμπτη βράδυ.

Έτσι, αφήνει ελεύθερο το πεδίο στους γονείς για να... χαρίσουν αδελφάκια στα παιδιά τους!

Μέχρι στιγμής 20 από τα 42 ζευγάρια έχουν δεχθεί με χαρά την προσφορά του παιδικού σταθμού. Ορισμένοι γονείς, βέβαια, ξεκαθάρισαν ότι θα εκμεταλλευθούν την προσφορά αλλά δεν έχουν σκοπό να μεγαλώσουν την οικογένειά τους!

Η πραγματική επιδίωξη των ιδιοκτητών του σταθμού ήταν να προσελκύσουν την προσοχή της κυβέρνησης, σχετικά με το πρόβλημα της υπογεννητικότητας. "

χαχαχαχα Μαρία άντε σε καλή μεριά! ;):mrgreen::mrgreen:8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:shock: Αργυρώ πώς μας κατάλαβες βρε? :mrgreen:

Ε για να εχεις τοσο χρονο κ διαθεση για διαβασμα και σεξ μαλλον δε θα εχεις αλλες σκοτουρες!!! :lol:

Ελα ρε Σισσακι!Αφου στο τελος θα τα καταφερεις μωρη!τι σκας???Παλιοφυτο! :P

Πολλα χαδακια στη γοργονα σου!Καλα σε κανει κ σε κακομεταχειριζεται! :lol::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!! :D Τι κανετε?

Πηγα την Ε. στον παιδικο και μετα πηρα το αμαξι και τον Γ. και πηγαμε στο Lidl. Εφερε ωραια πραγματακια για τα παιδια. Πηρα μποτακια, μπουφανακι για την βροχη, και ενα σετ κολαν-μπλουζακι για την Ε και για τον Γ. τιποτα γιατι τα νουμερα αρχιζαν απο 86 :( Για μενα πηρα πλαστικες μποτες με γουνα μεσα για την βροχη, πρωτη φορα θα φορεσω φετος. Ειδα που εδω φορανε ολοι και λεω δεν παιρνω και εγω? :D Εκανα και τα ψωνια της εβδομαδας μια χαρα!

Αργυ το θεμα των παιδιων μας απασχολει πολυ με τον Π. Αναρωτιομαστε που θα ηταν καλυτερα να μεγαλωναν, Ελλαδα η εδω αλλα παντου βλεπω οι συμπεριφορες ειναι πανω κατω οι ιδιες, καπνιζουν απο νωρις, ντυνοντε προκλητικα, βριζουν, εχουν αναρμοστη συμπεριφορα κτλ. Καταληξαμε να τους βαζουμε συσκευες GPS οταν μεγαλωσουν για να βλεπουμε που πανε :lol::lol::lol: (πλακα κανω) :P

Χρυσακι ειπες ολα οσα σκεφτομουν να πω! Συμφωνω απολυτα με την ελεγχομενη ελευθερια, και εμεις ετσι μεγαλωσαμε και μια χαρα παιδια γιναμε(εγω και ο αδερφος μου). Ουτε καπνιζουμε, ουτε πινουμε τον αμπακο, ουτε βλακειες καναμε μικρα. Επισης πιστευω πως αν στρεψεις ενα παιδι στον αθλητισμο δεν θα μπλεξει με ουσιες, θα ειναι πιο πυθαρχημενο και συνετο. Συμφωνω και με το Σισσακι που λεει για ορους και κανονες. Χωρις αυτα δεν γινεται τιποτα.

Σισσακι μου που την αρπαξες μωρε? Περαστικα σου!! Και χαλαραααα, ηρεμησε και θα σου φυγει η ταχυπαλμια.

Αφρο καλη αρχη στον Μανωλιο σημερα!

Βικακι καλη αρχη στην δουλεια!

Μαρακι μια χαρα σε βρισκω με το διαβασμα, εγω παλι βραδυ δεν μπορω να διαβασω, κουραζεται το ματι μου πιο ευκολα.

Αναστασακι σε νιωθω! Ετσι κανει και η Ε. στον παιδικο ειναι το καλυτερο παιδι και σπιτι αστα να πανε! :P Κοιτα δεν γινεται να μην βγαινουμε καθολου!! Ειμαστε ολομοναχοι εδω και αν δεν βγουμε θα σκασουμε. Τωρα τελευταια αποκτησαμε παρεα και βγαινουμε μια φορα τον μηνα περιπου. Μιλησαμε-μαλωσαμε ΞΑΝΑ με τα πεθερικα και φανηκε πως αυτην την φορα οτι καταλαβαν αυτα που τους ειπαμε...θα δειξει με τον καιρο.

Σκεφτομαι να αρχισω πλεξιμο, πρεπει πρωτα να μαθω ομως :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι για πλεξημο εχει ουυυ παρα πολλα στο νετ...

ειναι πανευκολο..

μι ασυναδελφος κυρια- αυτη την οποιας η κορη σκοτωθηκε σε τροχεο- πλεκει..

δε μπορεις να φανταστεις τι τελεια πραγματ αυπαρχουν να φτιαχνεις..

εγω εχω πλεξει ενα κασκολ ολο και ολο στη ζωη μου...αλλα περιμενω ποτε θα εχω ελευθερο χρονο..

ξες τωρα εχει εκμπμντερνιστει και η πλεκτικη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξερω οτι ειναι ευκολο, απο εκει θα μαθω! Και εδω εχει τελεια βιβλια με σχεδια! Καλα σιγουρα εχει εκμοντερνιστει! Το φεις ειναι γεματο απο σελιδες με σκουφακια, κασκολακια κτλ. Οχι οτι της κατακρινω, καλα κανουν και τα πουλανε εκει. Η πιο φθηνη διαφημηση!! Που ξερεις μπορει και εγω να το κανω μια μερα! :mrgreen::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα.

Σήμερα πρώτη μέρα σχολείο!! ...έχω πονοκέφαλο ....

Χθές το βραδυ Στις 11 πήραν τηλέφωνο τον Κ απο το καράβι ναντούλα πούν να πάει σήμερα το πρωί γιατι φεύγουν έκτακτος .....ο Κ είναι με απόσπαση μέχρι να ξανά φύγουν ταξίδι ....ανασττοθηκαμε χθές βραδυ αγχοθηκανεγω πως θα πηγεν τον Μανώλη σήμερα μεβτξι και το μωρό μαζι κτλ .....

Ξυπνήσαμε το πρωί έμμεση κάποια τηλέφωνα εμαθενο0ι δεν είναι σίγουρο αννθα φύγει και αν θα γίνει θα είναι το μεσημέρι και ετσι μπόρεσε να μας ααει αυτός όπως ειχαμε κανονίσει.

Ξύπνησε με χαρα να πάει σχολείο! Φτάσαμε εκει με χαρα, ού κόλλησαν αυτοκολιτο με το όνομα στην μπλούζα και στην τσάντα έπιασε το χερι της δασκάλας και έφυγε χωρις να με κοιτάξει χωρις μια αγκαλιά ......

Είπα στην δασκάλα οτι έχει φαγητό μεσα την τσαντουλα και μου ειπαι να τον πάρω κατα τις 12.

πήγαμε με τον Κ και τον Μικρό στα ΗΜ να πάρω 2 φόρμες και κάλτσες και μετα τζαμπο για την ύλη τηννσχολικη .....ε έφτασε μέχρι να τα κάνουμε 12 κιι πήγαν να τον πάρω.

Τον φέρανε και δεν έτρεξε πάνω μου ήταν κουλ εγω έσκυψα και τον πήρα αγκαλιά αυτός ήθελε να βγει στην αυλή για το διάλειμμα και δεν ήθελε να φύγει .....με τον ζόρι τον πήρα!!!! Μου θύμωσε γιατι δεν βγήκε στην αυλή να παίξει .....

Δεν εφγε τιποτα είχαν ψωμί με βούτυρο και μαρμελάδα και δεν το ήθελε ...δεν του δώσανε όμως ούτε αυτο που του είχα βάλει και ήταν με ενα γαλα απο το πρωί!!!

μου ειπαι οτι ζωγράφισε οτι έπαιξε με τουβλακια και οτι μάλωσε με ενα παιδάκι για τα τουβλακια αλλα παίζανε μαζι .....τον ρώτησε η δασκάλα το όνομα και το ειπαι (όνομα και επίθετο) και οτι ενα παιδάκι έκλαιγε γιατι ήθελε την μαμά του, τελος οτι και αλλα παιδάκια δεν φάγανε .....αυτα .....θέλει να ξανα πάει αύριο!!!

η δασκάλα μου ειπαι οτι ήταν πολύ καλός μόνο που δεν ήθελε να φαει και οτι μπορώ αύριο να τον αφήσω όλη μέρα.

αυτα τα νέα μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααα!!!! :D:D:D

Γελασα με την Αργυρω ,τη Μαρια και την Αναστασια.... :lol::lol::lol::lol:

Ρε Σισσακι ποσο πια περιεργος ειναι αυτος που κάνει παιδαγωγικά;;; :o:o

Λενακι μεγεια τα ψωνια και καλοφορετα. :mrgreen:

Αφρο καλη αρχη στον Μανωλάκη!!!Γραψε ρε τις εντυπωσεις σου... :x:x:x Ααα και μην αρχισεις τα γλυκαναλατα... :oops::oops::oops::oops::lol::lol::lol:

Κοριτσια εδω στην Ελλαδα ,οπως το βλεπω εγω στα σχολεια, το μεγαλυτερο προβλημα πια ειναι ο ρατσισμος.... :?:?:? Δεν θα επεκταθω πολυ..αλλα πια ερχονται στο σχολειο με τα διακριτικα της χρ... :cry::cry::cry::cry:

Το σκ ηταν μια σκετη κουραση ..και ο Νικ αρρωστησε..πρωτη αρρωστια για φετος..αντε να τα εκατοστησουμε... :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο ρε Αφροδιτακη!!Μια χαρα!!!! :mrgreen::mrgreen:

Τελικα ο Κως θα φυγει????

Αργυρω :!::!: Ο Φωτης παει σχολειο...μεχρι τις 12μιση.και ο Νικολας μεχρι τις 3μιση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε πάτε καλά?

Πείτε μου που βρίσκεται χρόνο για πλέξιμο

Εγώ γιατί δεν προλαβαίνω ούτε τα απαραίτητα να κάνω??????????????????????????????

Ώρες ώρες σκέφτομαι ότι η μέρα θα έπρεπε να έχει τουλάχιστον 30ώρες για να μου φτάνει. οι 24 είναι πολύ λίγες........

Εμένα μου αρέσει πολύ το κέντημα αλλά έχω να κεντήσω από τότε που γεννήθηκε ο Μιχάλης

Έλενα με γεια τα ρουχαλάκια σας

Σισσάκι περαστικά, και μην μου αγχώνεσαι

Μιτσάκη καλή αρχή στο μεταπτυχιακό, δηλαδή όταν ξεκινήσεις κανονικά θα έχεις κάθε πρωϊ μάθημα?

Αναστάσια μπράβο στην Άννυ, τέλεια τα πηγαίνει. πόσες ώρες την αφήνεις τώρα?

Άφρο τέλεια, από αύριο δηλαδή με το σχολικό θα πηγαίνει?

Παναγιώτα περαστικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστεύω οτι του άρεσε αλλα η φάτσα του είναι η φάτσα του χαμένου που η ζωη σε πάει όπου.σε παει....σαν να καταλαβαινει οτι βρησκεται σε μια καμπή στηνβζωη του .....

Με ενόχλησε λίγο που ήταν νηστικός αλλα ετσι ίσως φαει κάποτε!!

Δεν ξέρουμε Παναγιωτα θα δείξει σήμερα ....τωρα πήγε δουλειά κανονικά ....γαμώ τα σαπιοκαραβα γαμώ που χαλανε όπου νανε!!

Απο τετάρτη μαλλοννσχολικο, αύριο αν είναι ο Κ εδω έχει κανονίσει νανειναινεξω πρωί για να τον πάμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο δηλαδη τελεια!!!

ΜΠραβο τον Μανωλη..εγω πιστευω δεν θα εχειςκανενα προβλημα!!!

Παναγιωτα το ξερω..και ξερεις ΠΟΣΟ φοβαμαι,..

ειναι ενας λογος που αντιστεκομαι σθεναρα να μαθαινει ο Ο στα παιδια Ρωσικα..που λυσσαει ρε γμτ να τους τα μαθει...

Και αντε ο Ο που ειναι ανοιχτοχρωμος..ο Ζαν που ειναι μαυρουλακι;;;;;

νατασα σηγα μηνε χουμε χρονο..πλακα κανεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιώτα και στις 12:30 ποιος τον παίρνει? σχολάς εσύ τόσο νωρίς ή θα είναι η μαμά σου μόνιμα μαζί σας?

Θα τον παιρνει ο πεθερος μου.....η μητερα μου εφυγε..ειμαστε μοναχουλια μας. :roll::roll:

Μαλλον βρηκαμε και κοπελα για να ειναι στενντ μπαι..οταν αρρωσταινουν...οταν κλεισιε θα σας πω λεπτομερειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...