Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο 71 "Το τοστάκι"


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χαχαχαχαχαχα

καλημέρα!!

νατασουλα σου έγραψα στο προηγούμενο.

θα στο ξανά πω και εδω, η μειωση ήταν 365,5 και εμάς μας ζήτησαν 300 και λίστα μας ζήτησαν λιγότερα απο οτι θα μπορούσαν και μια λίστα φυσιολογική. Εγω είμαι ενταξει με αυτο ,απο την στιγμή που η εεταα δεν βγάζει ανακινωση και ούτε θα βγάλει να βοηθεισει την κατάσταση η περίπτωση μας είναι πολύ καλή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα διάβασα και στο άλλο΄Άφρο

η βλακεία είναι ότι η ΕΕΤΑΑ δεν βγάζει καμιά ανακοίνωση και ο κάθε σταθμός κάνει ότι θέλει?

σε πόσες δόσεις θα τα πληρώσετε?

Εμάς για το σχολικό μας είπαν 2 δόσεις μια Σεπτέμβριο και μια Δεκέμβριο

για τα υπόλοιπα αναμένω την Πέμπτη τι θα μας πούν

εμάς όμως δεν έχει σίτιση ο σταθμός, η μείωση που τους έγινε είναι 325€

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα, αυτο που δεν κατάλαβα καλά, έχει γίνει και μειωση Στις μαμάδες που πέρασαν την πρώτη φορά τον αύγουστο? Οχι πο οτι ξέρω μόνο της δεύτερης φουρνιας το σεπτεβρη .....η δεν κατάλαβα καλά?

τελος πάντων εγω δεν το σκευτωμαι άλλο αφού όλοι είμαστε καλά με αυτα που ζητάει ο σταθμός μας και τα βρησκουμε οκ ....2 δόσεις αλλα αυτα θα τα μιλήσουμε με την διευθύντρια ο καθένας ξεχωριστά όταν έρθει η ωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η εντολή τοποθέτησης που υπέγραψα εγώ έγραφε το αρχικό ποσό 2600€ αλλά νομίζω ότι η μείωση είναι για όλους. Έτσι γράφει ότι εξοικονομήθηκαν τα χρήματα και πήραν επιπλέον παιδιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλημέρα σας :x

μα τον Θεό, σας μιλάω ειλικρινά, τον ίδιο τίτλο σκεφτόμουν και εγώ για το νέο τρενάκι 8-)8-)8-)

ειλικρινά!!! :D:D

το 100στό τρενάκι θα πρέπει να το ανοίξει η Ιουλία!!! :D;);)

τι κάνετε? δεν διάβσα το προηγούμενο, με συνεπήρε το τωρινό!!! :lol::lol::lol:

εμείς περιμένουμε ένα φίλο για να ψήσουμε στις 18.00 το απόγευμα, αλλά μην νομίζετε ο καιρός δεν είναι και ο ιδανικός!!!

εγώ από τα πολλά ψησίματα πήρα τα 2 κιλάκια :evil::evil::evil:

καλό ΣΚ

τα λέμε μετά πάλι! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγώ αυτό που έβαλες στο φέις για τους "ευχούληδες" έχει ο άντρας μου πόσους, έχει έναν που κάνει πίτσα, έναν που κάνει σκέιτινγκ και κάτι άλλους!!! :D:D

δεν θυμάμαι πόσο κοστίζουν στο ebay αν τους πουλήσεις!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! :D

Έγραψα πρωτα στο πριβε και μετά ήρθα απο εδω. Μολις είδα τίτλο ξεκ@λιάστηκα στο γέλιο!!! Γεια σου ρε Γωγω με τα τοστάκια σου!!! :lol::lol::lol::lol:

Υποτίθεται οτι ήρθα στο πατρικό μου για να διαβάσω, επειδη δεν είναι κανείς τα πρωϊνά και τελικά είναι και οι δύο εδω! :twisted::twisted::twisted:

Θα πάω σπίτι μου να με ενοχλεί το παιδί μου τουλάχιστον! :roll::|

Αφρο δεν καταλαβα... 300 € ποσο εφαπαξ ή για τον μήνα;; :oops::oops::oops::oops:

Ευχουληδες έχω και γω αλλα τους μικρους που βαζαμε στα μολύβια και μαλιστα πέρυσι τσακωθηκαμε με την αδερφη μου που τους χωρίζαμε... :lol::lol::lol::lol: "οχι δικος μου ήταν ο πρασινος εσυ είχες τον κίτρινο!! Άσε κάτω τον μπλε θα σφαχτούμε!!! Και γιατί έχω εγω όλους του φούξια, δε μας χέζεις!!! να πάρεις τον άσπρο! Όχι εσύ να πάρεις τον άσπρο! Δικός μου! όχι δικός μου" κοκ...! :lol::lol::lol:

Καλο μεσημέρι τσούπες! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

μόλις γυρίσαμε από εμπορικό

πήγαμε h&m θα σας δείξω τι αγοράσαμε για τα κορίτσια..

Αφροδίτη γιατί τρελαίνομαι με αυτά που ακούω

έλεος με όλους τους ιδιοκτήτες και τα 200 ευρώ γραφική ύλη! :o:o:o

Μα έχετε υπολογίσει τι αγοράζουμε με 200 ευρώ? Γραφική ύλη μέχρι το λύκειο!

200 ευρώ ειναι τεράστιο ποσό για παιδικό σταθμό, ξέρω τι σου λέω :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω ριξει το γελιο με το τοστακι...

εεεεεεεεεεεεεεεε μα φτιαξε ΤΟ και εσυ!

πηγα απο τον παιδικο....ελαχιστα ειναι αυτα που μας ζητουν σε σχεση με αυτα που ακουω...

εμας το πολυ πολυ να κανουν 50 ευρω...και πολλα λεω...!

καλα λεει η Μαρια...μεχρι το λυκειο...!

Μαρια περιμενουμε φωτο..

Νατασουλα μου...ζηγνωμη που δεν σου απαντησα σε σχεση με το ρευματοειδη παραγοντα...τις περισσοτερες φορες ναι ειναι αυξημενος...σπανια να μην ειναι και να υπαρχει ρευμ, αθριτιδα.αλλα συμβαινει...

να δεις που το κοριτσακι σου δεν θα εχει τιποτα...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήραμε

αυτά για τη Φ http://www.hm.com/gr/product/99918?article=99918-A και σε μωβ για τη Ι και θα πάρω κι ένα ζευγάρι για μενα σε μαύρο, τα δοκίμασα και είναι άνετα.

αυτό για τη Φ σε φουξια http://www.hm.com/gr/product/00210?arti ... le=00210-E

αυτό για την Ι σε μωβ http://www.hm.com/gr/product/00210?arti ... le=00210-C

και από μία μπλούζα που δε μπορώ να τις βρω

ψάχνω μπουφαν για την Ι

είδατε καμιά υπερπροσφορά πουθενά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία ωραία μεγειά σας :D:x

και εγώ θέλω για τα παιδιά να αγοράσω μερικά πραγματάκια, ακόμη δεν ξέρω τι τους λείπει! :roll::roll:

καλά ρε κορίτσια δλδ οι παιδικοί δεν έχουν γραφική ύλη? :o:o:o:o:o

εμένα με ανησυχεί πολύ

1. η άφιξη πολεμικών πλοίων στην Λιβύη, αυτός ο αναβρασμός που υπάρχει στον κόσμο αυτή την στιγμή!!! :(:(:evil::evil::evil: και

2. οι νέοι-έφηβοι της κοινωνίας μας, θα σας πω μετά περιστατικό, που συνέβη χθες στην πισίνα που πήγε ο άντρας μου με τον Λ.,...... γιατί τώρα πρέπει να κάνω τα μαλλιά μου και να τελειώσω κάτι μπιφτέκια.... :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας τσούπρες! :D

Δεν είμαι πολύ καλά, από χθες κάτι με τριγυρνάει! :?

Μ' ενοχλεί ο λαιμός, έχω και κάτι παλιοδέκατα... :?

Από τώρα αρχίσαμε; :(:(:(

Μαρία, μεγειά τα ρουχαλάκια σας! Πολύ όμορφα! 8-)

Εγώ πήρα για τη Β απ' το Λονδίνο (αλλά τα έχει και το δικό μας) απ' το Η&Μ, ένα μπουφανάκι αμάνικο με 13ευρώ.

Πολύ ζεστό, αλλά το έχει στα αγορίστικα! Τα τσέκαρες; :D Εγώ το πήρα σε μπλε, το έχει και σε κίτρινο και πράσινο νομίζω. ;)

Αργυρούλα, πολύ μ' αρέσουν οι barbeque-καταστάσεις! 8-)

Καλή όρεξη και να περάσετε πολύ όμορφα!

Σισσάκι, ξεράθηκα με τους ευχούληδες! Σαχλές! :P:lol::lol::lol:

Καλό κουράγιο και καλό διάβασμα! :geek:

Συγχωρέστε με, είμαι χάλια ρε γαμώτο! :?

Κι απ' το πρωί έχω κάνει ένα κάρο δουλειές, αλλά δεν νιώθω καθόλου καλά... Σταματάω, ξαναρχίζω, και ξανά μανά... :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο εδω..

Μήτσακι περαστικα, εμενα με ποναει ηδη ο λαιμός μου κ ειμαι κάπως..κόλλησα την ίωση του Σεμπ...Λοιπον ο σεμπ βηχει ακομα με φλεματα αλλα εχει μειωθεί πολυ...πήγαμε στον γιατρο έδωσε παλι φαρμακα...του έδινα μεχρι σημερα το σιρόπι για τος βλεννες κ τον πειραξε στο στομαχι, εκανε εμετους...Τελικα πηρα τη γιατρο στην ελλαδα κ μου ειπε, οτι δέν έδωσε κακα φαρμακα αλλα ειναι πολλα..Μου ειπε να κόψω το σιρόπι κ εφοσον ο βήχας μειώνεται να μην του δώσω κανεα απο τα φαρμακα...εχει γραψει ενα σωρο βρογχοδιασταλτικα.....

Η μύτη καλυτερα κ γενικα βηχει το πρωι, κατα διαστηματα μεσα στη μερα κ μετα το βραδυ, ιδίως μεχρι να κοιμηθει...ξερω γω. Νομιζω μειώνεται γιατι πριν πνιγοταν στο βηχα κ εβηχε ανα λεπτο... Τωρα μπορει να περασει κ 1-2 ωρες χωρις να βηξει καθολου..ελπιζω να μην κανω βλακεια που δέν δινω τα φαρμακα αλλα ρε κοριτσια θα ειχε παρει 5 μπουκάλια μεσα μια εβδομαδα αν τα ειχα δωσει....Να δουμε....

Τη δευτερα θα τον στελω σχολειο, ειναι ζωηρος, ευδιαθετος, εφαγε κ μαι μπριζολιτσα....απλα βηχει ακομα...

Ετσι βήχουν?

Ετσι θα παει η χρονια? με ιωσεις????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

επιτέλους βρέχει!

Αργυρώ ακόμα περιμένω να πεις για τούς νέους της κοινωνίας μας .....

Το πρώτο και εμενα με ανησυχεί πολύ ...όπως και πολλά αλλα ......

Φραν περαστικά βρε !

μαρία μεγεια τα ρούχα ...δεν τα είδα ακόμα χαχχχα

Σισσιω ελα να σου δώσω και τούς δικούς μου ευχουλιδες!! Χαχαχαχα

Αχ δεν έχω κανει τιποτα αποβδουλειες όπως εσείς ....ούτε τα χάλια δεν έχω πλύνει ....δεν θέλω να παραδεχτώ οτι έφυγε το καλοκαίρι .....πω πω και τα ρούχα να κατεβάζω .....δεν θέλω .....βαριέμαι ...θέλω να μου τα κανει κάποιος άλλος ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ξέχασα να σας πω, τελικά για τα παπούτσια δεν ήρθε κάποιος να τον πληρώσω τις επόμενες μέρες! Ευτυχώς δεν θα την πλήρωσε ο διανομέας αλλα το λάθος έπεσε στο ταμείο της εταιρίας κουριερ, δεν ήταν λάθος αυτού του ανθρώπου .

Όταν παραλαμβανει η εταιρία το προϊόν το παραλαμβανει με την εντολή για αντικαταβολη, αυτοί κόβουν ενα δελτίο αποστόλης και το κολλάνε πάνω με τα στοιχεια και εκει ανατραφεί οτι είναι αντικαταβολη και το πόσο, εμένα αυτο το χαρτί δεν έγραφε τιποτα παρά μόνο παραδωση ....απο οτι καταλαβαίνω (την ξέρω την δουλειά) δεν μπορούν να βρούνε πιο πακέτο ήταν αυτο και νννχρεωθηκαν οιβεργαζομενοι το ελλειμα το χρεωθηκαν αρκετοί και οχι ένας .....όπως και να έχει αυτα συμβαίνουν καιβεγω έχω πληρώσει πολλάκις τα λαθοι μου ....

Εγω ξέρω οτι έχω τζάμπα παπουτσάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

χθες τελικά ο καιρός αν και ήταν σενεφιασμένος ήταν ζεστός!!! :D:D8-) οπότε και ψήσαμε....ήρθε ένας φίλος μας, εγώ τον ξέρω 12 χρόνια και ο άντρας μου 27 δλδ είναι ο καλύτερός του φίλος....η φίλη του έκανε επέμβαση ανοιχτής καρδιάς :o:? είχε κληρονομικότητα και δεν το ήξερε και πήγε για μια άλλη επεμβασούλα στο πόδι και εκεί (από τις εξετάσεις) είδαν ότι κάτι δεν πάει καλά με την καρδιά της.....και μέσα σε ένα μήνα έκανε την επέμβαση με ρίσκο να πεθάνει κατά την διάρκειά της!!! :o:o επέμβαση 7 ωρών!!! και τώρα αναρρώνει πιο γρήγορα γιατί πάντα αθλούνταν και αυτό ήταν υπέρ της τελικά!!! ;)

και τώρα πρέπει και η κόρη της να κάνει εξέταση, να δει αν έχει το πρόβλημα!!!....

αυτά περάσαμε πολύ ωραία, εκείνος έπαιξε και με τα παιδιά και του είπαμε να έρθει ένα βράδυ να κάνει την μπέιμπι σίτττερ γαι να πάεμ σε μια συναυλία που θέλουμε!!! :lol::lol::lol: ....καθήσαμε έξω μέχρι τις 24.00 το βράδυ με, μάλλον, 10 βαθμούς!!! :o:o:roll::roll: μετά μπήκαμε μέσα!!!

Αφρο δεν είσαι εσύ υπεύθυνη για το λάθος, αυτός που το κάνει, το πληρώνει, τι να κάνουμε τώρα!!1 :roll::roll:

ο άντρας μου έχει ένα πόνο στην καρδιά :(:? κάπου κάπου τον πιάνει και ο γιατρός είχε πει ότι είναι λόγω στρες! :?

Αφρο μετά θα γράψω για τους νεόυς, θα έχω πιο πολύ χρόνο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...το σεμπινι πολυ καλυτερα σημερα...βηχει ακόμη λιγοτερο...χτες βραδυ έβηχε κ ειχα αποφασισει τον πρωι να του δώσω ολα τα σιροπια που μας έγραψε...κ τελικα σηκώνεται το πρωι κ βηχει πολυ λιγο...θεαματική βελτίωση...ελπιζω να συνεχισει...

Αργυρω γιατι εχει τους στρες και αγχη ο αντρας σου? ειναι τοσο ευαίσθητος? ειναι λογω δουλειας? εχει προβληματα? το εχει κοιταξει? ετσι οπως τα γράφεις μου φαινεται πως του δηλητηριάζει τη ζωη αυτο το στρες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανίτα αγχώνεται με το παραμικρό :? , εγώ του λέω χαλαρά, αλλά δεν με ακούει....

είδες που τελικά και ο βήχας χρειάζεται τον χρόνο του?

άντε περαστικά και πάλι :x

τώρα έχεις εσύ? :o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! :D

Καλοριζικο το τρενακι μας! Πεθανα με τον τιτλο :lol::lol: Αντε βρε Γωγουλα καλοφαγωτο! :P Τι κανετε?

Εμεις καλα σχετικα, η Ε. ηταν 2 μερες με συναχακι αλλα ευτυχως δεν εξελιχθηκε. Προχθες το βραδυ τα αφησαμε για 2,5 ωρες στα πεθερικα μου για να παμε για φαγητο με φιλους και οταν γυρισαμε ειχαν και τα 2 ολο το βραδυ ξινιλες και αναγουλες! Αυτο συμβαινει καθε φορα που τους αφηνουμε στα πεθερικα μου:twisted: Η Ε. μου λεει οτι εφαγε πολλες καραμελες και βλακειες και εδωσαν και στον Γ. το ιδιο. :twisted::twisted: Μα ρε κοριτσια εχουμε μαλωσει χιλιες φορες γιαυτο το πραγμα, ξερουν οτι στο σπιτι δεν εχω τιποτα τετοια και τα κουβαλανε κρυφα μαζι τους. :twisted: Και οταν τους λεω οτι τα παιδια ηταν ετσι μου λενε: ελα μωρε καπου κρυωσαν :twisted:

Νατασουλα πως ειναι η Ελενα? Ειμαι σιγουρη πως δεν θα εχει τιποτα απο οσα ειπε ο γιατρος. Υπομονη λιγες μερες ακομα. Να μου την φιλησεις!

Αφρο τοσα πολλα λεφτα ρε για γραφικη υλη? :shock: Πανε καλα? Εδω δεν δινεις μια. Ολα τα παρεχει ο παιδικος. Τα 300 ευρω θα τα δινεις καθε μηνα? δεν καταλαβα καλα :oops:

Χρυσα να σας ζησει το μωρακι!!!

Μητσακι και Φραν περαστικα σας!! Φρανιτακι αν δεις οτι ειναι καλυτερα στειλε τον. Ο Βηχας μπορει να κρατησει καιρο.

Βικακι ελεος με την δουλεια! Με Καροτο ξεκινησα εγω και μετα πατατα, κολοκυθι.

Μαρακι με γεια τα ρουχαλακια σας! Και εγω πηρα τις ιδιες φορμουλες στην Ε. μονο που εδω ειχε προσφορα, επαιρνες 3 και πληρωνες 2 και ετσι της πηρα και την καφε. Μπουφανακια δεν βρηκες εκει? Εδω ειχε 2-3 αν θυμαμαι καλα. Της πηρα επισης και αυτα:

http://www.hm.com/de/product/99922?article=99922-C

http://www.hm.com/de/product/01425?article=01425-F

http://www.hm.com/de/product/03329?article=03329-A και 4 ακομα που δεν τις εχει στο ιντερνετ.

Καλη Κυριακη ευχομαι σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

Λενάκι τις μπότες αυτές τις ήθελε η Ι και τις φορούσε αλλά επειδή έχει τις ουγκ κι επειδή θα είναι πολλές ώρες σχολείο είπα να είναι με πιο χαμηλά παππούτσια και έτσι πήρα τα μποτάκια τα μωβ.

Με τις αγορές που κάναμε μας έδωσαν δωροκάρτες 15 ευρώ κι έτσι θα πάω να πάρω για την Ι αυτό το μπουφάν τη Δευτέρα

http://www.hm.com/gr/product/02784?arti ... ES_WITH_PD

Αργυρώ σε είδα στο όνειρο μου. Ότι είχαμε δώσει ραντεβού να έρθω εκεί κι εσύ με περίμενες στο σταθμό των τραίνων (με τραίνο θα ερχόμουν :roll: ) και τελικά εγώ τελευταία στιγμή δεν ανέβηκα και σ' έστησα :|

Και μετά ξύπνησα γρήγορα γρήγορα να μην προλάβεις και με βρίσεις :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...