Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΡΔΕΜΑ ΜΕ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ


HELEN@85

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΜΕ ΤΑ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ. ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΤΟ ΕΞΗΣ. ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΠΟΥΓΕΥΜΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΤΗΣ CLEAR BLUE ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ.. ΧΘΕΣ ΕΙΧΑ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΛΕΣ ΝΑ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ ΩΟΡΗΞΙΑ ? ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΑΝΩ ΤΕΣΤΑΚΙ ΠΑΛΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΠΑΛΙ ΘΕΤΙΚΟ. ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ? ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΩΟΡΗΞΙΑ? ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΕΠΑΦΕΣ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΜΕΝΗ ΠΕΜΠΤΗ, ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ. ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΩ ΕΠΑΦΕΣ..

ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Helen ποσο σε καταλαβαινω....ειμαι στη ιδια ακριβως φαση με σενα!!!

Και μενα το τεστ ωορηξιας μου βγαινει εδω και 5 μερες θετικο!!!!Βεβαια εγω εχω τα απλα της hometest....Εφοσον βγαινει θετικο,ναι πρεπει να εχουμε επαφες!!

Καλη επιτυχια σου ευχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Helen! Εγω ένα μήνα τα χρησιμοποίησα και μου έκαναν περισσότερο κακό απο οτι καλό. Σε μένα τουλάχιστον δεν λειτούργησαν. Δεν μου έδειξαν καμία μέρα θετικά και τα έκανα ί απο 10η μέχρι 19η μέρα αν θυμάμαι καλά. Το αποτέλεσμα ήταν να με αγχώσουν. Είχα ακολουθήσει τις οδηγίες και τα έκανα κάθε πρωί με πρωινά ούρα. Δεν ξέρω μπορεί απλά να μην έκανα ωορρηξία τον μήνα εκείνο. Όμως απο τότε δεν ξαναπήρα.

Πάντως να έχεις θετικό τεστ με διαφορά 4 μέρες δεν μου φαίνεται λογικό. Πάντως στη θέση σου θα είχα ξανά επαφές για να είμαι μέσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Starfish μου,λογικοτατο ειναι!!!Δεν ξερω ποια τεστ εκανες,αλλα τα hometest που ειχα παρει εγω,ιδανικα ελεγαν να γινονται το μεσημερι και οχι πρωινες ωρες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενη, πριν 2 χρονια ακριβως, ηθελα κι εγω να κανω ενα παιδακι και χρησιμοποιουσα για 2η φορα τα συγκεκριμενα τεστ ωορρηξιας... σαν αυριο, 15 σεπτεμβριου ειδα κι εγω αυτη τη φατσουλα και για τις επομενες 2 εβδομαδες ερχομασταν σε επαφη με τον αντρα μου καθε μερα!!!!! αποτελεσμα;;; 2 εβδομαδες μετα μια θετικη χοριακη και 8 μηνες μετα μια μπουμπου!!! :D:D:D

δεν ξερω ποσο πεφτουν μεσα, αλλα σιγουρα μου ανεβασαν την ψυχολογια γιατι σιγουρευτηκα οτι εκανα ωορρηξια....απο εκει και περα, θελει πολλη...δραση!!! ;);)

σου ευχομαι, το επομενο τεστ που θα χρησιμοποιησεις, να ειναι τεστ εγκυμοσυνης, και να εχει κι αυτο μια γελαστη φατσουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα !!

εγω με τα clear blue κ αυτα τα ΓΛΥΚΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ επιασα τον μικρο μας ! με μια φορα μονο που τα χρησιμοποιησα !

οσο για τις ημερομηνίες κ γω σκεφτομαι ΔΥΟ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ >

ή εχεις διπλη ωορρηξια αυτο το μηνα (<< το πιο πιθανό....)

ή την πρωτη φορα που εκανες (9/9) ειχε ανεβει η "ορμονη της ωορρηξιας" (LH) αρκετα ωστε να την ανιχνευσει το τεστ (αρα γι αυτο βγηκε θετικό) και ΙΣΩΣ ΔΕΝ εκανες τοτε λογω πχ αγχους/κουρασης κλπ... οποτε ξανα-ανεβηκε η ορμονη τις επομενες μερες ...

ΕΣΥ ΚΑΝΕ ΤΑΝΙ ΤΑΝΙ (σεξ) και ολα καλα θα πανε !!!! ;););););)

καλα αποτελεσματαααααααααα :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euharistw koritsia m g tis apantiseis sas. loipon eipame worixia simfwna me ta test eiha thn kiriaki 9/9 k meta pemti 13/9 k paraskeyi 14/9.. tani tani kaname 6/9, 8/9 10/9 k 15/9. den t dwsame na katalavei to xerw apla agxwnomaste k meta diskoleuomaste na to kanoume.

k kati allo. tn deutera k triti 10 kai 11/9 eiha entono pono dexia katw stn wo8iki mallon k eimai sigouri pws itan worixia dioti o ponos itan poly dinatos k meta perase. episis blenna eiha ligi thn kiriaki 9/9 k meta ka8imerina apo tis 12/9 mexri 13/9

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...