Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χρυσα αν εχει προβλη μα ο ανθρωπος κ ειναι τοσο πολυ το περπατημα..ειδικα με τα κρυα κ βροχες :roll::roll:

υπομονη εναν χρονο ακομη..ας ελπισουμε με τα προνηπια του χρονου να μας παρουν ολες...κ να εχει ολοημερο φυσικα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα..ας περασει η φετινη χρονια οσο το δυνατον πιο ηρεμα κ ομορφα κ βλεπουμε για του χρονου! ;):D

παντως εμεις για το χωριο που εκανα αιτηση..μαθαμε οτι χλωμο να μας παρουν..θα παρουν μονο 17 παιδακια..κ ειναι μεσω εσπα :roll:

αρα,μενει μονο η πολιχνη..we will see......... :roll::roll::roll::roll::?:?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα και νατασυλα καλώς ήρθατε! Που πήγατε? για ξενοδοχεία διαβαζω, για παιδικους για πισίνες!

Παιδια εγω θα τον πηγαινα πισινα...δέν το ψαχνω κ τόσο για χλωριο, κατουρημα κλπ..οταν ημιυν εγκυος εγω πηγαινα στην δημοτική πισινα στην κοπεγχαγη και το μικρο το εχω βάλει σε πισίνες και στην Ουγκαντα κ εδω...αλλα εδω τωρα , δέν τον παω σε δραστηριοτητες εκτος παιδικού, γυρίζω σπιτι 5-6 κ δέν μπορω να τρεχω στην αλλη ακρη για να βρω δραστηριοτητες...ειναι κ οι αποστάσεις τεράστιες...

Σας διαβαζω κ για παιδικους κ νιωθω άχρηστη! Χμμ ομολογω πως εγω δέν κοίταξα την τουαλετα του παιδικού οταν εγραψα το σεμπινι, δέν το σκέφτηκα καν...ουτε την ταξη κοίταξα, κόλλησα στην αυλή! Την ειδα την ταξη μετα, που ειχα παει να φερω κατι...

Παντως κοριτσια δέν λεω ποσα πληρώνω εδω για τον παιδικο..θα πω μονο πως δίδακτρα πανεπιστημίου να έδινα, λιγότερα θα πλήρωνα :shock::shock:

Ιουλια κ εμενα ο σεμπ την ημερα δέν φοραει πανα, αλλα το βραδυ του βαζω..βασικα καθε πρωι η πανα ειναι γεμάτη, που να τη βγαλω! Ουτε εχω ορεξη να σηκώνομαι, ουτε κατουρημενα να πλενω...τωρα ποτε θα μάθει κ το βραδυ? ε θα μάθει, οπως έμαθε κ την ημερα...μονος του έμαθε, δέν αγχωνομαι...

Σημερα ψωνιζα δυο φορέματα απλα για καθε μερα αλλα ομορφα, κ πηγα κ έβαψα μαλλί στο κομμωτήριο κ το έκοψα ενα καρέ...λεω την επομενη φορα να το κόψω πιο κοντα....

Αλλα γυρισα εννιά το βραδυ σπιτι, πως βαριεμαι τα κομμωτήρια! Μου εκαναν κ θεραπεία για την τρίχα, πολυ μου αρεσε!

Κατα τα αλλα καλα, καποια προβληματα στη δουλεια...αλλα οκ...το παλευουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία αυτή η κοπελίτσα στην φωτό πίσω από τον Γιώργη εσύ είσαι? :P:D:x

πολύ ωραία! ;)

εμένα η τουαλέτα μου έκανε εντύπωση, βασικά σημαντικό είναι να είναι καθαρά, απλά πιστεύω ότι στην τουαλέτα πάμε μόνοι μας, ε και τι που πρόκειται για παιδάκια? :roll:

εσάς σας αρέσει να πηγαίνετε στην τουαλέτα παρέα με άλλες 8 γυναίκες? :o:o

αύριο το απόγευμα που θα πάω να πάρω την Ρ. θα βγάλω (στα κλεφτά) φωτό από το δικό μας παιδικό-νήπιο!

Φρανίτα μεγειά το μαλλί :D:x ....μην τα κόψεις πιο κοντά, μου αρέσεις καλύτερα με μακρυά μαλλιά! 8-)

για βουτιές που λέτε, η Ρ. ούτε να το διανοηθεί, ούτε στα πιο τρελά μας όνειρα...φοβάται το νερό και στην πισίνα θέλει να κάθεται στα σκαλάκια......αυτή είναι δουλειά του άντρα μου, όμως, που έχει όλα τα προσόντα ναυαγοσώστη και διασώστη και τώρα θα πάρει και το δίπλωμα του δάσκαλου κολύμπησης! :|

α! Ιουλία και όποια άλλη θυμάται φυσικά, απλά λέω Ιουλία λόγω επαγγέλματος, ήθελα να ρωτήσω πότε χρησιμοποιούμε το "πολλή" και πότε το "πολύ", δεν το θυμάμαι και βαριέμαι να το ψάξω :oops::oops::oops: ....θα ήθελα να το ξαναθυμηθώ όμως!!! :geek::geek:

διότι έγραψες "πολλή φασαρία" και "πολύ περπάτημα"....μήπως επειδή το "φασαρία" είναι θηλυκού γένους?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου βρε αργυρω με τις γλωσσικες ανησυχιες!! :):):lol::lol:8-)8-)8-):geek::geek::geek:

λοιπόοοοον!!!

πολλη, μετα απο θηλυκα ουσιαστικα! π.χ. πολλη αγαπη,πολλη φασαρια! ;)

πολυ,μετα απο επιθετα..π.χ. πολυ αυθορμητος!,πολυ αυθορμητη{ειναι θυηλυκο,αλλα ειναι επιθετο}! ;)

επισης,μετ απο ουδετερα..π.χ. πολυ περπατημα!

ξεχναω κατι; :roll::roll: ρωτα αν ναι! :geek::geek::geek:8-)8-)8-)

καλε ναι..................!μηπως κ με μπερδεψες με το ποδι του παππου;;;;;;;;;;;;; 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

φυσικα κ εμεις δε θελουμε να κατουραμε παρεα με αλλες 8..αλλα στα μικρα ειναι αλλιως..μαθαινουν ακομη το ενα απο το αλλο,ισως αν καποιο δυσκολευεται με την πανα να βιηθηθει κ ετσι..

απο το νηπιαγωγειο κ μετα..ο.κ. αυστηρα προσωπικος χωρος!

ο γιωργος παντως,μονο οταν θελει να κανει κακα κλεινει την πορτα κ θελει να ειναι μονος του!για τσισακια..κ ενα τσουρμο να τον παρακολουθει ,καρφι δε του καιγεται! 8-)8-)

τωρα που το σκεφτομαι ομως....μια φορα κανανε κακα μαζι με την ελενα ,μας εκλεισαν την πορτα κ ταυτοχρονα συζητουσαν μεσα! :o:o:shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol:

απο χομπι ασχολειται με την κολυμβηση ο αντρας σου; :? να μια καλη αυκειρια να πατησεις κ να τον πεισεις να ερχεστε καλοκαιρια ελλαδα!ηλιο κ θαλασσα,δοξα τον Θεο ακομη εχουμε! :)

φρανιτακι κ εμενα η αυλη προτιστως θα με ενδιεφερε! ;)

με γεια το μαλλακι! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ :-*

ναι ρε συ νόμιζα ότι ίσως ήταν το πόδι του παππού :lol::lol::lol::lol::lol: αλλά μετά κοίταξα πιο προσεκτικά και είδα και ένα κεφαλάκι :lol::lol::lol::lol::lol:

συμπέρασμα :arrow: δεν είναι το πόδι!!! :lol::lol::lol:

και αν πάνε πολλά αγοράκια μέσα και πιπί και παίζουν με το πουλί του άλλου? :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα 3χρονα καλε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :shock::shock::shock:

ασε που λογικα,μπαινει κ καποια δασκαλα μεσα να βοηθησει καποια με ανεβασμα,κατεβασμα βρακιου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας! Πριν λίγο γυρίσαμε από ικεα

Στον ιδιωτικό παιδικό της Ι κάθε λεκάνη είχε τοιχάκι ανάμεσα.

Του ΤΕΙ δεν θυμάμαι :roll:

Φραν είναι ιδιωτικός και είναι ακριβός ε? Φαντάζομαι οι μόνιμοι κάτοικοι δεν θα πληρώνουν τόσα.

Αλήθεια πόσα?? :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου φραν...

ξεσκιζεσαι ε?μα ρεσεις ρε θηριο ομως που παντα λες οτι ποτε δε σκεφτηκες αυτο το αλλο κτλ κτλ..μ αρεσεις..

σαββατο εχω γαμο..ο κουνιαδος μου..κ θυμαμαι κ η σαυρα εχει γαμο..ηρθε?ξερει καμια/

ααα μιλησα με τη γειτονισσα τη απο πανω μου..που πηγαιναν τα παιδια μας μαζι παιδικο..κ ειδε στη παιδικη χαρα ενα συμμαθητη τους..κ μιλησε με τη μαμα κ λεγαν για το σταθμο..κ αυτη δε ηταν ευχαριστημενη με τις δασκαλες μας..κ το θεικο??????η καλη κυρια δε ειναι της δουλειας αλλα μαια :o:o:o:o

οχι η ξινη...αλλα η καλη :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Ιουλία :lol::lol::lol::lol: ρε συ στο γκρουπ της Ρ. είναι από 3 μέχρι 5 ετών δλδ παιδικός και νήπιο μαζί!....γενικά εδώ όλα έτσι είναι, λέγονται κιντεργκάρτεν, και έχουν ηλικίας 1-5 ετών!...αλλά τα χωρίζουν σε 2 ηλικιακά γκρουπ από 1-3 και από 3-5! :|

εμένα πάντως με χαλάει και από άποψη υγιεινής!...

Θούλη παντρεύεται ο κόσμος ε?....πάντα ήμουν κατά του γάμου, ακόμη και τώρα....

Μαρία τι καλό πήρατε από τα ΙΚΕΑ? :)

η συμπεθέρα μου ακόμη κατασκήνωση είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερες!! :):):)

τί ωραιο αερακι!!επιτεπους..πάει ο καυσωνας! :D

σημερα εχει γενεθλια η Αννυ μας! :D:D:D:D:D

αναστασακι θ ασας παρω αργοτερα!!

να τη χαιρεσαι κοριτσαρα μου,να σε γεμιζει παντα χαμόγελα κ καθε μερα της να ειναι γεμάτη αγάπη κ ευτυχια!! :):)

επισης..χθες πρεπει να ηταν της μαριευης τα γενεθλια..

χρονια πολλα ζωίτσα!να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!Πολύχρονο κ ευτυχισμενο! :)

θου τα ρασα δεν κανουν τον παπά! ;) τί κ αν δεν ειναι του επαγγελματος..ειδες καμια φορα;; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία τι όμορφο αγοράκι που έχεις! σκέτος γλύκας! :x:x είδα τις φωτό στο φεις! :)

Αναστ. έχει γενέθλια η Άννυ? νόμιζα 3 Σεπ, επειδή θα κάνεις το πάρτυ....

[smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] να τα εκατοστήσει, χρόνια της πολλά και ευτυχισμένα, πάντα να χαμογελάει και να μεταδίδει και το χαμόγελο στην μαμά της :D:-*:-*

Ζωή και εσύ να χαίρεσαι την κοπελίτσα σου όλα τα καλά να έχει, ευτυχία και υγεία [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] :-*

η ΡεΑ έχει γενεθλια την Παρασκευή και θα πάω ένα κέικ στο σχολείο και θα αγοράσω τσαντάκια μικρά παιδικά για να βάλω σοκολατάκια για τα παιδάκια :D ....πουγκιά δεν κάνω όπως έκανα στον Λ., βαριέμαι.... :roll::roll:

Βένη καλή αρχή στον Φιλιππάκο σου σήμερα :D:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!

τι κανετε?

αννυ πολυχρονη!!!!!!!!! :):):):):):):):):):)

και του χρονου με υγεια!!!! :x:x

καφεδακι πεμπτη? παιδοτοπο? ε? ετσι λεμε με λενα και νατασσουλα. ιουλια? μαρθουλινι?

τεταρτη δεν μπορω γιατι θα παμε να βγαλει ταυτοτητα ο κωστας 6.30 το απογευμα στην πυλαια.

αργυρω μου ευχαριστω αλλα δεν θα παμε ακομα..

θα μπουμε για προκληση πρωτρα και μετα..ενα 24ωρο ρε γμτ 150ε συμμετοχη στον αγιο λουκα την κλινικη και αλλα 150 η γιατρος..ελεος πια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

νοσοκομειο δεν μπορω γιατι η γιοατροις δεν παει..σκατουλες..οποτε θα παμε για προκληση και μετα 1 μηνα διατροφη με γαλακτοκομικα και μετα παιδικο..μεχρι τοτε θα τον πηγαινω κανα 2ωρο για παιχνιδι μονο.. :?

σας αφηνω αγχωθηκα με τα λεφτα γμτ..και πανω που περισσεψανε καποια απο διακοπες και ειχαμε υποχρεωσεις να πληρωθουνε τσουπ βγηκε αυτο.. :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Τζουλι εισαι θεα..στο χω πει εξαλλου..μια χαρα κρατιεσαι..τελειο σωμα!!!

ο Τζορτζ παλη ειναι μουτροοο...πολυ τον αγαπαω...

Βενετια υπομονη ρε...ενα να σκεφτεσαι..παλη καλα που εχεις να πληρωσεις τις υποχρεωσεις..αμα δεν ειχες ηταν το προβλημα..αυτο λεω καιπαρηγοριεμαι.,.

Αργυρω η συμπεθερα σου γυριζει 5 η 7 Σεπτεμβριου...δε θυμαμαι ακριβως...την ξαναεπαιρνα σημερα τηλ να ρωτισω κατι που ξεχασα..αλλα μαλλον εκανε βουτιες....

Σημερα σταματησα εξω απο τον καινουριο παιδικο στη γειτονια..σκετη απογοητευση..θα σας τα πω μετα./..

παω να φορτοσω φωτογραφιες στο φεισ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βένη κάνετε πρόκληση επειδή θα αρχίσει παιδικό? ή θα το κάνατε έτσι και αλλιώς? :?

η ασφάλεια δεν καλύπτει τίποτα?

Τζουλι εισαι θεα..στο χω πει εξαλλου..μια χαρα κρατιεσαι..τελειο σωμα!!!

καλά βρε τι μια χαρά κρατιέσαι? λες και είναι καμμιά γιαγιά!!! :roll::roll:

νέα κοπέλα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επίσης είδατε τις βάσεις? :o:o:o:o τι είναι αυτά τα χάλια? :o:o

ακόμη και με '1" μπορείς να περάσεις.....και το τραγικότερο από όλα -προσωπικά βρίσκω - είναι το γεγονός ότι οι μουσουλμάνοι περνάνε σε πανεπιστήμιο ακόμη και αν έχουν τα χαμηλότερα μόρια (ο τζέφρευ ευθύνεται για αυτό!) :shock::shock::shock::shock::shock::shock: τι είναι αυτά τα χάλια? :evil::evil::evil::evil::evil::evil: έλεος δλδ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα βενη! :):)

κ το ενα 2ωρο για παιχνιδι,καλο ειναι! ;););)

απο ποτε ξεκινατε εστω αυτο το 2ωρο;απο σημερα;

ολα ν απανε καλα με την προκληση!

γιατι ομως να περιμενετε;μη τυχον κ φαει κατι που δεν κανει στον παιδικο;αν το πειτε στις δασκαλες κ προσεχουν;

για τα λεφτα..θα σου πω οτι λεω κ σε μενα!"γεροί να΄μαστε να πληρωνουμε..κ αν δεν εχουμε..ας τα καθυστερησουμε καποια χρεη..δε χαθηκε ο κοσμος!" ;)

ΣΗΜΑΔΙΑΚΟ!! :shock::shock::o:o:o

Τωρα που σου εγραφα αυτα με πηραν απο το χωρεμειο,στην αθηνα!

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΟΥ Χ. ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΑ!!!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΟΡΕΑΣ Κ ΑΥΤΟς!!

ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!

ΜΟΥΔΙΑΣΑΝ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ!

ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ ΣΤΟΜΠΑΛΚΟΝΙ ΠΙΑΣΤΗΚΑ ΜΗ ΠΕΣΩ ΣΤΑ ΜΑΡΜΑΡΑ!

ΕΥΤΥΧΩς!ΕΥΤΥΧΩς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια!!!! :lol::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::x:x:x:x

Μπραβο!!!!

χαρηκα πολυ!!!

Αργυρω μη το λες...εδω δειθ κατι πιτσιρικες με χαλια σωμα που δενε χουν αποκτησει ΚΑΝ παιδια...

ενω η Ιουλια και με ενα παιδι...ειναι κουκλα και κορμαρα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ακομη γρεφω κ τρεμουν τα δαχτυλα μου!

ποσο συσσωρευνο αγχος μου βγαινει Χριστε μου!κ νομιζα πως ειχα ηρεμησει!

χοροπηδαω σαν τρελη κ ο Γιωργος τα εχει παιξει!

εχω πλαδαρεψει πολυ,στις φωτο δε φαινεται τοσο..

κ ειμαι +3 απο τα κανονικα μου,παντα,κ μετα τη γεννα ημουν 54.τωρα ειμαι 57,ημουν 59 αλλα εχασα τα 2 με πολυυυυυυυυυ κοπο..τα πηρα μετα τη γεννα που αφεθηκα..

κ φαινεται πολυ στο σωμα μου..κ εχω κ την αντικειμενικη αποψη της μαμας μου,που ειναι Ο κριτης,το βλεπω κ εγω..αλλα δε βαριεστε,θα φυγουν κ αυτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλιιιιααααα..για μαμα κρατιεσαι μια χαρα...μη μιλας....

για μανουλα που κοντευει τα 30..εισαι ΘΕΑ!!!!

Κοιτα οτι και να πεις...σε τετοια θεματα..οσο και να εχεις ηρεμισει..ΠΑΝΤΑ εχεις ενα αγχος..

εγω γεννικα ειμαι του στιλ..μια ψυχη που ειναι να βγει..ας βγει να τελειωνουμε..

πολυ με εκνευριζουν οι αναμονες..

εγω θα ειχα σκασει...και θα χωροπηδουσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

μπραβο ιουλια!!!!! αντυε ειδςς που αγχωνοσουνα?????? :D:D:D:D:D:D:D

θα ερθεις πεμπτη? :D

αργυρω προκληση δεν θα καναμε αμμεσα..η γιατρος δεν πιστευει πως θα φαει κατι καλυτερο απο αυτα που τρωει τωρα..και ειναι αληθεια..τρωει πολυ υγειινα και πολυ θρεπτικα πραγματα επειδη αλλα δεν μπορει να τα φαει..απλατην κανουμε για να εχουμε το κεφαλι μας ησυχο και να τρωει τιποτα στον παιδικο και οχι μακαρονια και ψωμι..οπως ειπανε :evil::evil::evil::evil: τεσπα ηρθε η ωρα και την κανουμε..να φαει κανα γιαουρτι βασικα..αλλα ρε κορτιτσια 150ε η γιατρος για 2 επισκεψεις και 150ε η κλινικη ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΕ ΤΟΝ ΕΟΠΠΥ???? ελεος πια!

ιουλια σταματα να μιλας εισαι σαν 25χρονο πλακα μας κανεις? τι να πω και εγω που εγινα αυτο που κοροιδευα?? ελεγα παλια..μα δεν καταλαβαινω..κανουνε ενα παιδι και γινονται χοντρελες? δεν μπορουν να κλεισουνε το στομα τους να μην τρωνε? η να βρουνε 1 ωρα για γυμναστηριο???? απαραδεκτο!!! :?

φατα τωρα βενετουλα τα λουστηκες!!! :(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...