Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.70.Saved By The Bell!!!!


Recommended Posts

Καλοριζικο κοριτσαρες!!!

Για περαστε για περαστεεεεεεεεεε!!!! :D:D:D

ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ..ειτε πανε τα παιδακια μας παιδικο ειτε οχι!!! ;)

Με πολυ δημιουργικοτητα και λιγοτερες αρρωστιες απ'οτι περυσι!!!! 8-)8-)

Καλη προοδο στα παιδακια που πανε δημοτικο και καλη υπομονη,αγαπη και ορεξη στους εκπαιδευτικους της παρεας.

Σας φιλω!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χελοοοοοοοοοοοοο

φιλεναδα εφτασαααα..πρωτη ανεβηκαααααααααα

καλη σχολικη χρονια σε ολα τα παιδακια..

ευχομαι να ειστε ολες καλα..

λενακι δε θελω να εισαι στα νταουνννν :cry::cry::cry::cry:

γωγωκα σε εχασα...

αναστασια καλη μου απο aegean k airtickets

που θα πας? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!!!!! Τι κανετε?

Καλοριζικο το νεο μας τρενακι!!! Καλη σχολικη χρονια στα παιδακια μας ευχομαι!!

Ενταξει ειμαι ανεβηκα λιγο, χθες ημασταν ολη μερα με φιλους και σημερα τους εκανα και το τραπεζι, ωραια περασαμε, παιξανε και τα μικρα μεταξυ τους. Καλα που βρικαμε και αυτους αλλιως κλαφτα Χαραλαμπε... Πιασανε τα κρυα και οι βροχες.

Αυριο θα σχολιασω οτι θυμαμαι απο το προηγουμενο, φιλακια σε ολες!!

Θου δεν μου εβγαλε τι εγραψες στο τσατ..τα λεμε αυριο πουλιμ, καλα ειμαι τωρα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

επιβιβάζομαι και εγώ, όταν διάβασα το τίτλο, λέω τι είναι αυτό? τι εννοεί ο ποιητής?! :lol::lol::roll::roll:.......έγραψες στα αγγλικά για να μην ξεχνιέται το Μιτσάκη μας?!!! :lol::lol:

Καλή σχολική χρονιά μας εύχομαι, κυρίως χωρίς ασθένεις ;)

κατά τα άλλα τι κάνετε? όλα καλά?

σήμερα γυρίζουν και οι Χρύσα και Νατασούλα νομίζω :)

κορίτσια πώς περάσατε? ξεκουραστήκατε?

Χρύσα το έδωσες το μπουρνούζι? :lol:

εμείς καλά, περιμένω να έρθει το ΣΚ να κοιμηθώ λίγο παραπάνω, δλδ μία ώρα όχι σπουδαία πράγματα :roll::roll:

Φρανίτα (τώρα το θυμήθηκα) η μαμά σου πότε φεύγει? :?:

Λενάκι μπράβο που είσαι καλύτερα, έστω και λίγο :D;):x

το Μιτσάκι τι έκανε με τα αγγλικά του ποιός ξέρει :?: διακοπεύει?

Η Βένη τώρα φεύγει για διακοπές :D8-)

αχ έβαλα 1,5 κιλό πώς θα το χάσω? :?::?::?::?::?::?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!

τι κανετε;;;

εμεις καλα..

επιτελους ηρθα γραφειο...να ξεκουραστω λιγακη!!! :lol::lol::lol:

Καλη σχολικη χρονια να εχουμε..που ξεκιναει για τους περισσοτερους απο δευτερα...

κατι λιγα νεακια εμαθα απο τη νατασα που σας διαβαζε μεσω του im phone..εγω αν και επανελλημενα μου ελεγε ο Ο να χρισημοποιω το κινητο του...εκανα αποτοξινωση...

εχω να σας πω πολλα νεα..παω να διαβασω τα προηγουμενα..

φιλακια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

καλορίζικο το τρενάκι μας, καλή σχολική χρονιά σε όλα τα παιδάκια

και φυσικά λιγότερες αρρωστιες :D:D:D:D

Εμείς επιστρέψαμε το Σάββατο, περάσαμε τέλεια τα παιδιά ξετρελάθηκαν και θέλουν οπωσδήποτε να πάμε και του χρόνου ;);)

Εγώ σας διάβαζα στην παραλία πίνοντας καφεδάκι και μάθαινα τα νέα σας ;)

Λεπτομέρειες αργότερα γιατί τώρα γίνεται πανικός στο γραφείο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα.

Εμείς καλά, χθές το βραδυ γελάσαμε πολύ με τον Κ ....σπάνια καθόμαστε πια και γελάμενες ετσι μαζι ....χωρις να καταλγει άσχημα ....

Ο Μ μας λέει τα απίστευτα!! Τι έχει μεσα στο κεφάλι του!!!

Μαρία πες μου σε παρακαλώ απο που πήρες τις παλετες ...

Χρυσα καλός ήρθες, εύχομαι να πέρασες καλά.

Βρε κορίτσια ποτέ πάνε τα παιδιά μας προ νήπιον? Εμένα είναι φεβρουάριο του 09 ποτέ πάει?

Νατασουλα σε είδα κιι εσένα καλός μας ήρθες και εσύ περιμένω να μου πήτε πως περάσατε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα πες μα πρώτα τα νέα και μετά διαβάζεις τα παλιά τα δικά μας!!! :lol::lol::lol:

Νατασούλα και τα δικά μου και κυρίως η Ρ. όλο με ρωτάει πότε θα πάμε πάλι! :)

εμείς βέβαια έχουμε και 2 εβδομάδες διακοπές φθηνοπορινές και λέμε να κάνουμε κάτι, τι δεν ξέρω ακόμη....

Αφρο λογικά την καινούργια χρονιά τον Σεπ του ΄13!!....νομίζω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ.....ΠΡΟΣΟΧΗ Προς τον γυναικείο πληθυσμό και όχι μόνο- Ο μόλυβδος είναι μία χημική ουσία, η οποία

... προκαλεί καρκίνο. Πρόσφατα μία μάρκα που ονομάζεται .Red Earth'' μείωσε τις τιμές της από $67 σε $ 9.9 !!!!....Περιείχε μόλυβδο.

Οι μάρκες οι οποίες περιέχουν μόλυβδο είναι:

1. Christian Dior 2. LANCOME

3. CLINIQUE

4. Y.S.L

5. ESTEE LAUDER

6. SHISEIDO

7. RED EARTH (Lip Gloss)

8. CHANEL (Lip Conditioner)

9. Market America-Motives lipstick

Όσο περισσότερο μόλυβδο περιέχουν τόσο αυξάνεται ο κίνδυνος για καρκίνο. Μετά από δοκιμές που έγιναν σε κραγιόν, βρέθηκε ότι το κραγιόν του Y.S.L περιείχε την μεγαλύτερη ποσότητα μόλυβδου. Προσέξτε ιδιαίτερα τα κραγιόν που κατασκευάστηκαν για να διαρκούν περισσότερο. Εάν το κραγιόν σας διατηρείται πιο πολύ από τα συνηθισμένα, οφείλεται στο ότι περιέχει υψηλό ποσοστό μόλυβδου.

Δοκιμάστε αυτό το τεστ μόνες σας:

1. Βάλτε λίγο κραγιόν στο χέρι σας.

2. Με ένα χρυσό δαχτυλίδι τρίψτε το χρώμα.

3. Αν το χρώμα του κραγιόν γίνει μαύρο, τότε ξέρετε ότι περιέχει μόλυβδο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας :D

είμαι στη δουλειά

Αφροδίτη τις πήραμε από το εργοστάσιο του θείου μας και δεν τις πληρώσαμε

Βέβαια και να τις πληρώσεις δεν κοστίζουν πολύ

Και από όπου να πάρεις είτε τις αγοράσεις είτε δωρεάν να ξέρεις τι έχουν κουβαλήσει με αυτές. Να αποφύγεις πχ επικίνδυνα υλικά και τέτοια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο δεν ξερω ποτε..αλλα τωρα πλεων ειναι με τις χρονιες..δηλαδη οσες γεννησαμε το 09...ολονων τα παιδια θα πανε μαζι νηπια..ειτε εχουν γεννηθει το γΕΝΝΑΡΗ...ΕΙΤΕ ΤΟΝ ΔΕΚΕΜΒΡΗ..

Λοιπον..τα παιδια περασαντελεια στις διακοπες..εγω παλη ..... :|:|

καταρχας να σας πω πως μια ευδομαδα δεν ετρωγαν ΤΙΠΟΤΑ!!!! ευτυχως ειχα προνοησει και πηρα μαζι μου κριτσινια..ρυζογκοφρετες καΙ ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ..

Το ξενοδοχειο σαν μερτος ηταν ΠΑΡΑ πολυ ωραιο...τελεια παιχνιδια τελειο περιβαλλον..πολυ ομορφο και περιποιημενο...

το δοματιο ηταν ΟΚ..μια ανακαινιση στο μπανιο χρειαζονται αλλα ΟΚ...

το φαγητο ομολογω οτι με απογοητευσε..ηταν πολυ μετριο παιδια..τοι περιμενα καλυτερο..

βεβαια εμεις προλαβαμε την Ελληνικη βραδια που ειχαν ψητα- μεχρι και γουρουνοπουλο- και ηταν και η πιο τελεια μερα απο αποψη φαγητου..μετα ηταν μετρια..πραγματικα..αλλα ΟΚ..δε με χαλασε ιδιαιτερα..

εννωειται πως ο Γιαννης αρρωστησε...εκανε πηρετο ωτιτιδα..ενας θεος ξερει τι αλλο...δεν περιμενα να κανει τρεις μερες πηρετο και πανω στο 2ο 24 ωρο πηρα την παιδιατρο και του εδωσα αντιβιωση..παιδια με την τριτη δοση αρχισε να συνερχετε το παιδι....

Ο Χ ξεσαλλωσε..

ειχε π[αιδικη πισινα, φουσκωτα παιχνιδια, κουνιες παιδικη ντισκο τελέια ηταν ...

Μονο το οτι δεν τρωγανε και ο Χ εκανε διαφορα νουμερα στο τραπεζι και οΓ αρρωστησε με χαλασαν..

αλλα οπως μου ειπε και η Νατασα..ελπιζω του χρονουνα ειναι καλυτερα..

Καλε ναι εννωειται πως το εδωσα το μπουρουζακι..μια κουκλιτσα παιδια η Ελενα..καλα ο Μιχαλης ειναι τελειος..

ειναι πολυυυ καλο παιδι...δελφινακη που κολιμπαει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα δλδ το προτείνεις σε κάποιον?

κρίμα που αρρώστησε ο Γιαννάκης :(:x

γιατί δεν έτρωγαν? δεν του άρεσε?

η παιδική απασχόληση τι ήταν τελικά?

άντε και του χρόνου ακόμη καλύτερα :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω εξαρταται...

κοιτα εγω και λογω δουλειασ εχω αλλα στανταρ...

σαν μερος ειναι τελειο..αλλα με τοσο μικρα παιδια δεν ξερω αν θα το προτεινα..με παιδια στην ηληκια της νατασας ηταν καλο...

Κοιτα..η παραλια ηταν τελικα μακριαν..ΔΕΝ πηγενες με τα ποδια...ειδικα με τα παιδια και συμπραγκαλα που ειχες να κουβαλησεις ηθελες αμαξι..δεν το συζητω...

Μετα..η ξαπλωστρες της παραλιας χρεονωταν εξτρα..και η παραλια ηταν επειηκος απαραδεκτη..

ειχε την εκμεταλλευση μια καντινα η οποια δεν ειχε ουτε σταχτοθηκες ουτε φυσικα καθαριζε καποιος την αμμο...

φαντασου γοπες..αφου καθε φορα καναμε αποψηλωση γιατι ο Γιαννης ορμουσε στα αποτσιγαρα...

ΑΛΛΑ εχω να πω πως το προσωπικο ηταν αψογο..πολυ εξυπηρετηκο, καθε μερα σφουγγαριζαν ηταν ολοι προσχαροι εξυπηρετικοι ευγενικη προθυμοι...

δηλαδη το προσωποικο παιρνει αριστα..δεν ειχα κανενα προβλημα..ακομα και οταν χασαμε το κλειδη του δοματιου μας εδωσαν αμεσως αλλο και γεννικα ηταν πολυ καλοι..

Για τα παιδια ειχε προγραμμα το βραδυ κυριως που ηταν η παιδικη ντισκο οπου χωρευαν τραγουδουσαν..και ειχαν διαφορα σκετσακια..μια βραδια ειχαν κινιγη θυσαυρου ειχε πολυ γελιο..αλλη βραδφια ηταν καραοκε..κλπ..2 βραδες ειχε ζοντανη μουσικη για τους μεγαλους..

γεννικα καλα ηταν....αλλα για τα δεδομενα του ξενοδοχειου..εγω περιμενα περισσοτερα...

θεωρειται 4αρι..αλλα ηταν με τα βιας τριαρη

Απλα ισος και τα παιδια τετοιας ηλικιας να θελουν αλλου ειδους διακοπες...ξερω και εγω...

θα δουμε τι θα κανουμε του χρονου..πρωτα ο θεος..την υγεια μας να εχουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!! γυρισαμε περασμαε τελεια εκτος του οτι αρρωστησε ομ ικρος και τρεχαμε νοσοκομειο, κοψαμε την βραδυνη πανα, αυριο παμε παιδικο για λιγο, σημερα γιατρο να τον δει αιντε να δουμε τι θα μας πει..εβαλα 2 κιλα στις διακοπες..αυτα!!

σας φιλω βιαζομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στις όμορφες!! :D

Και για να το παίρνουμε απόφαση σιγα σιγά να ευχηθώ καλο χειμώνα και καλή σχολική χρονιά! :mrgreen:

Σας διαβαζα στα πεταχτα, δεν είχα εύκολη πρόσβαση στο ίντερνετ για σχεδον ένα μήνα, δεν πειράζει όμως έκανα αποτοξίνωση που λέει και η χρύσα!

Καλως ήρθαμε όλες λοιπόν και καλή προσαρμογή να έχουμε!

Και για να μην ξεχνιόμαστε πάω για διαβασμα ΤΩΡΑ!!! :geek::geek::geek:

Σας φιλώ πολύ! Θα τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλωσηρθατε ολες!! :):)

χρυσα οσο μεγαλωνουν θα ειναι καλυτερα! ;)

εγω βεβαια εξακολουθω να επιμενω..γυφτικα! :lol::lol::lol::lol::lol:

βενη καλη αρχη αυριο! :D

τί επαθε ο φιλιππακος; :(

θα βρεθουμε αυτη τη βδομαδα καλε μιας κ επιστρεψατε οι περισσοτερες;

μονο οχι. σ.κ. γιατι θα λειπουμε..

εχθες πηγαμε σε γαμο!ο γιωργος τρελη φαση στο γλεντι!δεν αφησε χορο γα χορο! :lol::lol::lol:

φυγαμε 1 και,αφου ηταν ετοιμος να κοιμηθει ορθιος! :lol::lol::lol:

σημερα πληρωσα τη δοση εφοριας!τί χαραααααααααααααααααααααααααααααα!!!!μα ποτε θα σταματησει αυτο το πραγμα..να πληρωνομαστε κ να τα δινουμε ολα σε χρεη;;;;;;;;;;; :roll::roll: τεσπα!δοξα τον Θεο να λεμε! :D:)

παω να ζυμωσω ψωμια κ θα κανω και κουρου!εδω θα ειμαι ενδιαμεσα να κουτσομπολευουμε!πολυ μου ελειψε αυτο! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

νονακα καλως ηρθες!καλο διαβασμα!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζουλιιιιιιι...τι εκανες τελικα με τον παιδικο;;;;;

εγω παιδια ειμαι παλη σε διλλιμα...ειλικρινα κουραστηκα...ολο προβληματα βγαινουν..

ο Χ καθαρισε απο πανα...πλεων λεει και τα κακα αλλα τα κανει μονο στο γιογιο και οχι στην τουαλετα..αφου στις διακοπες κουβαλισαμε το γιογιο μαζι μας..

εχουμε βεβαια μικροατυχηματακια...πχ στις διακοπες ξεχαστηκε με το παιχνιδι..και σημερα εβγρεξε το κρεβατι σε μερος που δεν ειχα σελτεδακι..αλλα ΟΚ...

Στον δημοτικο δε μας πηραν..αλλα ο Ο εχει βισμα οποτε λεει ΑΝ θελω, να του μιλησει..

αλλα ρε παιδια..δεν ξερω ΑΝ θελω...

ο παιδικος κλεινει 4...θα πρεπει καποιος να τον παιρνει...

ειναι περιπου 10-15 λεπτα με τα ποδια ισιος δρομος με παιζοδρομιο...

ο πεθερος μου δενε ιναι καλα τελευταια..αρχισε παλη να ζαλιζετε..και η πεθερα θα εχει να κουβαλαει και τον Γιαννη..και ενδεχομενος και το νινι της κουνιαδας μου...

πως θα τον παιρνει;;;;

η Αλλη λυση, ειναι ο καινοπυριος παιδικο ςτης γειτονιας...5 λεπτα δρομος απο το σπιτι..αλα ακομα δεν ειναι ετοιμος και δεν εχει καν τηλεφωνο για να παρω να ρωτισω τιμες...

Εγω την Ιουλια και την ταλαιπωρια του πηγενε- ελα του αμαξιου την κατανοω απολυτα..

αφου φετος εβαλα νερο στο κρασι μου και εξεταζα και το ενδεχομενο του λεοφορειου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα τα αποτελεσματα του δημου θα βγουν τελος εβδομαδας..αν μας παρουν..καλως!

αλλιως θα παει ιδιωτικο,αλλα ΜΕ σχολικο!

το συζητησα κ με χ. κ συμφωνει..ε,δε γινεται καθε μα καθε μερα να εχουμε κ το αγχος ξυπνα,ντυσε παιδι,φυγε,πανε δουλεια,γυρνα απο δουλεια,παρε παιδι,φτασε σπιτι..

ασε που ρωτησα τον γιωργο κ επιμενει οτι θελει σχολικο,τωρα βεβαια ποση βαρυτητα να δωσω στα λογια του..τεσπα!

εχω βρει καποιους ιδιωτικους,αλλα τελικα θα αποφασισω αφου βγουν τα αποτελεσματα του δημου..ε μια-2 εβδομαδες ας τον κρατησει η πεθερα μεχρι να κατασταλαξω..δε θα τρελαθω κιολας τωρα..

εχω υποψη ballon land,τα σχολικα τους τα βλεπω παρκαρισμενα διπλα στο σπιτι μου καθε μερα..να μενει εδω ο οδηγος;; :roll:

μικρο μαεστρο

παιδοχωρο δυτικα

καραμελενια

ξερεις κατι για καποιον;εννοω απο εμπειριες γνωστων..

απαραιτητα για εμενα..

οχι τηλεοραση

μεγαλη αυλη

250ε ολα μαζι,εννοω και το σχολικο..

να δουμε...κατι θα βρω βεβαια πιστευω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλια τον μικρο μαεστρο τον διαλεξα και εγω στο ΕΣΠΑ...αλλα εκτος ΕΣΠΑ πρεπει να ειναι γυρω στα 300-350...

Παιδοπχωρο δυστικα τον διαλεξα επισης..αλλα μου ειπε η Λενα πως δεν της αρεσαν οι τοιυαλετες τους..ηταν βρομικες ..δεν εχω προσωπικη εμειρια..

Καραμελενια εχω ενα θεμα με την πειθαρχεια εκει../και με την ψυχολογια του Χ στα ταρταρα- θα σας τα πω μια αλλη φορα γι'αυτο- δε ρισκαρω να τον στειλω εκει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θετικοτατη μαρια!

αν ο γιωργος δεν ειχε θεμα με τις ωτιτιδες θα τον εστελνα ασυζητητι!τωρα απλα θα περιμενω να παει 4 να δω πώς θα εξελιχθει κ αναλογα :roll:

γιατι προβληματιζεσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικά πρέπει να δω τι παίζει από θέρμανση στο δικό μας και τα σχετικά

το χλώριο?

το έκζεμα της Ι

και η Φ έκανε ωτίτιδες παλιότερα αλλά πρέπει να εξοικιωθούν με τη θάλασσα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...