Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ 2011 τα πρωτα λογακια


Recommended Posts

Δέσποινα η μαμά σου μένει μαζί σας και σας βοηθάει με το μωρό?

Εσύ εργάζεσαι? Με τι ασχολείσαι? Και τι ωράριο? Επίσης, που μένεις??? :lol::lol::lol: Ίσως να τα έχεις γράψει και να μην τα έχω δει!

'Άφρο σου έγραψα χθες για την γυναίκα! Πήγαινε λίγο πιο πίσω στις δημοσιεύσεις μου και θα δεις!!

xxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 988
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εδω ειμαι μπουμπουδακια μου!!!!

ξυπνησα πρωι πρωι πηγαμε στο νοσοκομειο(σε διπλανη πολη)απο το ανχος μου μπερδεψα τα βιβλιαρια κ αντι να παρω τα δικα μου πηρα της ελενας ακουσα τα καντηλακια μου πρωι πρωι :lol::lol::lol: ο καημενος ο βαγγελης ξανα πηγε 24 χιλιομετρα να τα παρει απο το σπιτι γιατι αλλιως δεν μπορουσα να κανω εξ.αιματος μου εκανα καρδιογραφημα καρδιοτοκογραφο κ με ξυρισαν κιολας γαμωτο!!!!εγω ελεγα θα ξυριστω το απογευμα πριν παω αλλα δεν την γλυτωσα :roll::(:?:evil:

μου εδωσαν δωματιο....εκεινο που ειχα κ στην ελενα αλλα αυτην την φορα ειναι κ αλλη κοπελα μεσα κ στο κρεββατι που ημουν κιολας :cry: ενταξει εγω δεν θα εχω μεγαλο ζορι η μανα μου ομως που καπνιζει θα εχει :lol::lol::lol::lol: το δικο μου ζορι ειναι αν θα βλεπει κ η αλλη κοπελα sila κ χαρουν :lol::lol::lol::lol: πολυ ανχος ρε κοριτσια πραγματικα....την πρωτη φορα πας δεν ξερεις τι γινετε εισαι κουκουρουκου τωρα ομως ξερω ενταξει δεν ειναι τιποτα το φοβερο αλλα εγω ανεκαθεν ημουν χεσταρου...ουφ οριστε ανχωθηκα παλι!!!!!!πιο πολυ στεναχωριεμε ομως για την ελενα πως θα το αφησω το κοριτσακι μου????στην σκεψη με πιανουν τα ζουμια.....η αγαπουλα μου το τρυανταφυλλακι μου πως θα χωριστουμε μια εβδομαδα????? :?:cry::roll:

τωρα η ειρηνη κ η ελενακος ειπαν θα με παρουν τηλ οποτε θα μαθαινετε απο τα κοριτσια τα νεα μου κ την κυριακη η την δευτερα που θα γυρισω σπιτι θα μπω να σας τα πω κ εγω αναλυτικα ολα...

θα μπω το απογευμα να σας αποχαιρετησω σμουτς!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η ελενα γενναει στις 11 σεπτεμβριου κανονικα αν δεν κανω λαθος αλλα ισως τελικα να μας κανει καμμια εκπληξη η μπεμπουλα!!!!!

κ οταν γραφω οτι η μανα μου θα εχει ζορι γιατι ειναι καπνηστρια δεν εννοω θα καπνιζει μεσα στο δωματιο απλα εκει που ειναι το κρεββατι της αλλης κοπελας ειναι κ η πορτα για το μπαλκονι :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλάκι μου προσπαθώ να φανταστώ πως νιώθεις...Εύχομαι από την καρδιά μου να έχεις γρήγορα ένα υγιές μωρό στην αγκαλιά σου και με το καλό να ξανασμίξει όλη η οικογένεια ενισχυμένη!

Η Έλενα γενναει κιόλας? Καλέ πως περνάει ο καιρός?

Samantha η μαμά μου ήρθε από Νάξο τον Φεβρουάριο που ξεκίνησα δουλειά για να κρατάει την Κατερίνα και μένει στο ίδιο κτίριο με μας στο Παλαιο Φάληρο. Δουλεύω σε εκπαιδευτικό οργανισμό στο κέντρο, διοικητικό προσωπικό, 6ωρο και από 1 Οκτωβρίου( τι μου το θύμησες) 8ωρο. Αυτά!

Αφροδίτη περαστικά και στις 2 σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas!!!

Danae mou egw paw mono prwina gia e3etaseis,analiseis ktl giati paw sto kratiko k den doulevoune apogeumata alla mono prwina k distixws den exw alli lisi.. Otan paw ston idiwti mou ginaikologo gia na me vlepei kalitera giati sta kratika mas vlepoune sta viastika, ta kanonizw apogeuma..

Elenaki mou B epipedou exw 17 Semptemvriou an 8imame kala, me to afentiko mou tipota to idiaitero aplws mou eipe extes pws oti wres leipw 8a tis doulevw meta :shock: telospantwn!!!!!!

Soulaki mou na pane OLA teleia!! Me to kalo k na min talaipwri8eis ka8olou..Auto me tin megali sou pou 8a tin afiseis pisw to skeftome k egw k provlimatizome alla distixws den exoume epilogi :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!!

δεσποινα, πολυ ωραια τα νεα σου, κι εγω θα χαιρομουν αν οι φιλες μου εκαναν παιδακια και μετακομιζαν οσο γινεται πιο κοντα μας :D αν και στη φαση που ειμαι, πιο πολυ θα χαιρομουν αν μετακομιζα εγω εκτος ελλαδος :lol::lol: τι καλα που ηρθε η μαμα σου για το κατερινακι!!! να σου πω, απο τη μια θα προτιμουσα να εχω τη μαμα μου να προσεχει την αθηνα απο την πεθερα μου, απο την αλλη, μου εχει σπασει τοοοοοοοοοοσο τα νευρα με τον υπερπροστατευτισμο της που με το ζορι κρατιεμαι να μην τα ακουσει μαζεμενα :twisted::twisted: αν δει καποιο σπιθουρακι στο σωμα της υποθετει οτι ειναι καποια μολυσματικη ασθενεια, αν η αθηνα δειξει κατι απο το τραπεζι μας "προφανως" ειναι φαγητο και το παιδι πειναει, αν παιζει στην πλατεια του χωριου το πιθανοτερο σεναριο ειναι να πεσει μεσα στο σιντριβανι που περιβαλλεται απο τειχιο υψους 1 μετρου :twisted::twisted::twisted::twisted: αααααχ τι υπομονη κανω, δεν φανταζεστε!!!!τουλαχιστον η πεθερα μου με φοβαται λιγο και δεν τολμαει να πει πολλα... που εφτασα, να νοσταλγω την πεθερα μου!! :lol::lol::lol::lol::lol:

αφροδιτη, περαστικουλια!!!πραγματι, η ελενα ειπε για μια γυναικα που ξερει, στειλτης πμ καλυτερα :D

δαναη, εισαι υποδειγμα εργαζομενου, μπραβο!!!! το καλοκαιρινο στριμωγμα το ξερουμε κι εμεις, γιατι για χρονια το καλοκαιρι επαιρνα μονο ταμειο ανεργειας :( μετα βεβαια διοριστηκα, ηρθε το μνημονιο , και πλεον στριμωχνομαστε και τον χειμωνα!!!γαματο;;;; ;)

σουλακι, με εναν πονο και με το καλοοοοοοοοοοοοο!!! εχω το τηλ σου απο την ελενα και θα σε παρω κι εγω!!!ολα καλα θα πανε κοριτσακι!!!!μη στεναχωριεσαι για την ελενα σου, να σκεφτεσαι τι χαρα θα κανει οταν θα γυρισεις σπιτι με την αδερφουλα της!!! :x:x:x:x

αντρια, μη μασας με το παλιοαφεντικο σου!!!!να σκεφτεσαι τα παιδακια σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα νεα μας : πηγαμε στην παιδιατρο στην αρτα και μου φανηκε πολυ συμπαθης... δεν ηθελε να της κανει τα δυο εμβολια μαζεμενα, οπως τα κανει συνηθως η παιδιατρος στην αθηνα ( δεν ξερω γιατι) και της εκανε το μαντου και της ανεμοβλογιας..πλανταξε στο κλαμα το παουλακι μου :(:(:( 10.200 το μαναρι μου, και 82 εκ!!! αφου το παιδι μου ειναι φαγανο!!! :lol: που να μην προσεχα και την διατροφη της!! αυτα, μου πηρε η μαμα ενα μπλουζακι, η αθηνα πηρε 3 βιβλια σαν δωρο για το εμβολιο κι εγω μου πηρα 3 μανο, τωρα εβαψα τα νυχια μου και χαρηκα....με τι χαιρεται ο ανθρωπος, ομως :lol::lol:

σας φιλω, και περιμενω τις αποσπασεις απο μερα σε μερα 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afrodite mou kourastika na asxoloume mazi tou kamia stigmi fovame mipws den sigkrati8w k ton vrisw telospantwn..

Axx auta ta emvolia den teleiwnoun pote? :o:oops: Me geia ta dwra sas xexe :lol:

Egw prepei na kanw me to keri epeigontws fridia k moustaki k variemaiiiii :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afrodite mou kourastika na asxoloume mazi tou kamia stigmi fovame mipws den sigkrati8w k ton vrisw telospantwn..

Axx auta ta emvolia den teleiwnoun pote? :o:oops: Me geia ta dwra sas xexe :lol:

Egw prepei na kanw me to keri epeigontws fridia k moustaki k variemaiiiii :?

κι εγω!!!!!!δεν ερχεσαι να μου τα κανεις κι εμενα;;;;; :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη με γεια τα εμβόλια και τα δώρα! Πωπω πρέπει να είσαι μέσα στο άγχος με τις αποσπάσεις. Είναι τραγικό να μην ξέρεις που θα δουλεύεις την επόμενη εβδομάδα - τι κράτος!

Και εμένα η μάνα μου έτσι με εκνευρίζει. Έχει καύσωνα και κλείνει να μην είναι το παιδί στο ρεύμα! Μέχρι που με έχει πάρει τηλ νύχτα που άκουγε την Κατερίνα να κλαίει να μου πει να κοιτάξω μήπως έχει κάνει κακα!!! Είναι πολύ καλό που μεγαλώνει την Κατερίνα η γιαγιά της και όχι μια ξένη, αλλά έχει και πολλές αρνητικές πλευρές η ιστορία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδίτη με γεια τα εμβόλια και τα δώρα! Πωπω πρέπει να είσαι μέσα στο άγχος με τις αποσπάσεις. Είναι τραγικό να μην ξέρεις που θα δουλεύεις την επόμενη εβδομάδα - τι κράτος!

Και εμένα η μάνα μου έτσι με εκνευρίζει. Έχει καύσωνα και κλείνει να μην είναι το παιδί στο ρεύμα! Μέχρι που με έχει πάρει τηλ νύχτα που άκουγε την Κατερίνα να κλαίει να μου πει να κοιτάξω μήπως έχει κάνει κακα!!! Είναι πολύ καλό που μεγαλώνει την Κατερίνα η γιαγιά της και όχι μια ξένη, αλλά έχει και πολλές αρνητικές πλευρές η ιστορία...

αααααα εσενα η μανουλα σου ειναι και διακριτικη!!! την προηγουμενη εβδομαδα που εκλαιγε η αθηνα ( ηταν τη μερα που εφυγε ο μπαμπας της για αθηνα :(:( ) ανεβηκε στο σπιτι μας-ειχα ξεχασει απ'εξω το κελιδι- μπαστακωθηκε πισω απο την πορτα του δωματιου της αθηνα (ημουν κι εγω μεσα) και αν και της εκανα νοημα να φυγει, ορμηξε μεσα και πηρε την αθηνα αγκαλια!!! καλο;;;; :o:o:o συγχυζομαι και μονο που το θυμαμαι :evil::evil:

μπορει να μην ξερω ΠΟΥ θα δουλευω, αλλα τουλαχιστον ξερω ΠΟΤΕ ξεκιναω : 3 σεπτεμβριου :) αν ηξερα και ΠΟΣΟ θα ειναι ο μισθος μου, θα μιλουσαμε για μια ιδανικη κοινωνια :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω!!!!!!δεν ερχεσαι να μου τα κανεις κι εμενα;;;;; :lol::lol:

Makari na eimastan konta k euxaristws 8a sta ekana, na piname k to kafedaki mas :D

Edw k 1,5 wra peripou i Victoria paizei mesa sto krevvataki tis, nomiza koimotan tosi wra :? piga na parw kati k tin eida na ka8ete se mia gwnia k na paizei siwpila efiga siga-siga min me parei xampari :o:lol:

post-15130-13873939546049_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Makari na eimastan konta k euxaristws 8a sta ekana, na piname k to kafedaki mas :D

Edw k 1,5 wra peripou i Victoria paizei mesa sto krevvataki tis, nomiza koimotan tosi wra :? piga na parw kati k tin eida na ka8ete se mia gwnia k na paizei siwpila efiga siga-siga min me parei xampari :o:lol:

χαχαχααχα!!!καλα εκανες!!! ωραια δεν θα ηταν να ερχοταν η σουλα για τα νυχια κι εσυ για τις τριχουλες μας;;;;;αντε βρε κοριτσια, ελατε!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σούλα, με το καλό κοριτσάκι!!!!να πάνε όλα καλά κ σύντομα να έχετε ένα ακόμα υγιές και τυχερό κοριτσάκι!!!που θα γεννήσεις;εκτός ορεστιάδας;γιατί δεν έρχεται η έλενα να σε δει;η παιδίατρος που τη ρώτησα μου είπε ότι αν τις μέρες που θα είμαι στην κλινική η μικρή δεν είναι άρρωστη,μπορεί να έρθει να με επισκεφτεί αν κ η κλινική είναι οκ.

Αφροδίτη,εύχομαι σύντομα να έχεις καλά νέα!

Φτιάχνω φασόλια γίγαντες στο φούρνο για εμάς κ τη μικρή σε ξεχωριστό πυρέξ και περιμένω να τελείωσουν για να πάω για ύπνο...

πολλά φιλιά σε όλες και καλή ξεκούραση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!!

Αχ ξεχασα τι διαβασα! ειμαι και στην δουλεια.

Σουλα με το καλο να γεννησεις. εγω αντιθετα με σενα ημουνα πιο ηρεμη επειδη ηξερα τι θα κανω.

Αφροδιτη μου αυτη η αγωνια με εχει σκοτωσει και εμενα. απο Δευτερα δεν ξερω το παιδακι μου που θα ειναι!!

Αφηστε ειμαι μεσα στο αγχος γτ η αδελφη του ανδρα μου δεν θελει να τον κραταει απο Δευτερα, παιδικο δεν ξερουμε ακομη τι γινετε με το Εσπα και απο την δουλεια δεν μπορω να παρω αδεια ουτε για αστειο( ειμαστε σε φουλ σεζον) . το σπιτι ειναι ανω κατω και κανεις δεν μπορει να μου κρατησει τον μικρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας γειά σας!!! Μόλις μίλησα με την Σουλίτσα μας!!! Γέννησε πρωί πρωί ένα υγιέστατο κορίτσαρο...κρατηθείτεεεεεεε.............4 ΚΙΛΑ παρακαλώ!!!!! Γυναικάρα με τα όλα της!! Με πολύ μαλλάκι μαύρο,ένα κουκλί σίγουρα!!! :x Η Σούλα η χαζομανούλα είναι μιά χαρά!!ακόμα δν πονάει κ μάλλον είναι πολύ καλύτερα απο την 1η καισαρική! Άντε πάει μπήκε κ αυτή επίσημα στο κλάμπ με τις δευτερομανούλες!! :D Να πέρνουμε σειρά οι επόμενες κ βεβαίως να γκαστρωθείτε κ οι υπόλοιπες!! χιχιχι

Σας φιλώ κ θα ξαναμπώ το απογευματάκι να σας γράψω τα νέα μας κ να σχολιάσω γιατί τώρα τρέχωωωωω! Σας διαβάζω΄σχεδόν καθημερινά αλλα δν προλαβαίνω κ το αφήνω στη μέση..Μου λείψατε πολύ πάντως.. Μουάτς!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!!

σουλακι, να σου ζησει το κουκλακι σου!!!4 κιλα ηρθε το μαναρακι μας!!!φτου φτου!!! μιλησα το μεσημερακι με τη σουλα και εχετε πολλα φιλια!!μου ειπε κιολας οτι φαινεται να της μοιαζει η μικρουλα!!! αααααχ, γερο και τυχερο να ειναι, και θα μεγαλωσει σε μια οικογενεια με πολλη αγαπη!!! με το καλο και στις εγκυουλες μας, ελενα, αντρια και δαναη!!ελπιζω να μην ξεχασα καποια :oops:

οι αποσπασεις θα βγουν την παρασκευη, και αν την παρω, πρεπει να φυγω το σαββατο για να παρουσιαστω στην υπηρεσια δευτερα :) το σαββατο ειναι και η γιορτη μας, αφροδιτη ,μικρη αθηνα και μεγαλη αθηνα, αλλα δεν θα κανουμε τιποτε... 2 γλυκα θα κανει η μαμα μου, τιραμισου και τουρτα ανανα, και κουραμπιεδακια που ζητησα εγω για να κερναω...

γεωργιαννα, μου φαινεται απιστευτο να μην ξερεις που θα αφησεις το παιδι σου για να πας δουλεια :o:o τωρα που δουλευεις ποιος τον κραταει;;;; η κουνιαδα σου;;;και γιατι δεν μπορει λιγο ακομα, μεχρι να βγουν τα αποτελεσματα για τους παιδικους;;;;τι να πω, δραμα η κατασταση :twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη μου με χιλια ζορια τον κραταει και τωρα. χαρη μου κανει :twisted: , ασε ειμαι χαλια και αυτη δεν δουλευει απλα θελει να ψαχνει για δουλεια. Απο το αγχος μου εβγαλα σπυρια στο κεφαλι και αυχενα.

Βεβαια ειμαι τσαντησμενη και με τον ανδρα μου που δεν με βοηθαει στο να μου κραταει τον μικρο και δεν μπορω να βαλω τα πραγματα στην θεση τους.

ΣΟΥΛΑΚΗ να σου ζησει η κορακλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! καλη λοχεια και σε σενα!!!

Δεσποινακη μας ελειψες!!

Κοριτσια ζητω συγνωμη αλλα μπαινω κρυφα και δεν προλαβαινω να σχολιασω καθε φορα ολες σας! μολις θα εχω ιντερνετ θα επανελθω δριμητερη!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥΛΑ ΜΟΥ,ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΑΣ Η' ΜΑΛΛΟΝ Ο ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ ΣΑΣ!!!!!ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ!

Γεωργιάννα μου,εύχομαι γρήγορα να βρεθεί μια λύση για το Διονύση.Δουλεια δεν μπορεί να ψαχνει κ από το σπίτι ενώ είναι με το μικρό;

εμείς χθες ξεκινήσαμε οικογενειακώς το απογευματινό περπάτημα γιατί έχουμε λιώσει στον καναπέ τον τελευταίο καιρό.ήδη ένιωσα πολύ καλύτερα από χθες.όταν ήμουν έγκυος στη Μυρτώ έκανα yoga,περπατούσα,τώρα τπτ!

σας φιλώ θα ξαναμπω αργότερα,εχω τη Μυρτώ δίπλα μου πάνω στο γραφειο κ ακουμε μουσική!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΜΠΑΙΝΩ ΒΙΑΣΤΙΚΑ. ΣΕ ΛΙΓΟ ΦΕΥΓΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΤΑ ΝΕΑΚΙΑ ΣΑΣ..

ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΟΤΙ Η ΣΟΥΛΑ ΓΕΝΝΗΣΕ! ΝΑ ΤΗΣ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΤΗΣ!!!

ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλίτσα καλώς δέχτηκες τον 2ο επισκέπτη σου που ηρθε για να μείνει :D

Να είναι γερή & τυχερη,οι οικογενειά σας πιο δυνατή απο ποτε με πολλές στιγμές ευτυχίας!

Αχ συγκινήθηκα τώρα!!!!

Γεωργιαννα πραγματικά εισαι δυσκολα...ειναι δυνατον να μην σε βοηθάει ο αντρας σου?Δεν το βρισκω σωστό κ θεωρω πως πρεπει να βρειτε μια λυση γτ στο τελος θα αρρωστησεις....η νυφη σου μπορει να κουραστηκε,δεν ειναι κ ευκολο να μεγαλωνεις ενα παιδί που δεν ειναι κ δικό σου....λογικο ειναι να θελει να δει τι θα κάνει εκτός αν πραγματικά δεν θελει τιποτα να κάνει κ ολο αυτό την ευχαριστεί...

Υπομονη κ στασου δυνατη,το σπίτι σιγα σιγά κ ζητα βοηθεια στην τελική,τι είσαι υπερ-ανθρωπος???

Δαναη μ να περπατάς κ να ξεκουραζεσαι οποτε το εχεις αναγκη,δεν εγινε κ τιποτα που δεν εισαι τοσο δραστηρια οσο πρίν,όλα στην ωρα τους!

Απορία.....κουπόνια σας στελνουν της babyllino γτ εχουν σταματησει σε εμενα κ λυπαμαι τα λεφτα που δίνω...αν σας περισευει κανενα πείτε μου.

Ελενάκο πως τα πας εσύ με τα μικρα???

Δευτερομάνες μην μας φυγετε απο το φορουμ κ ανοιξετε κανενα αλλο με τετοιο τιτλο,σας εφαγα :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Πρώτον να σχολιάσω τα μαλλιά της Αθηνάς και της Χριστίνας! Πολύ ζηλεύω που είναι μακρυά και τους βάζετε τσιμπιδάκια! Της Κατερίνα γίνονται μπούκλες και αργούν να μακρύνουν και ακόμα μας περνάνε για αγοράκι:(

Αναστασία τι γίνεται με τον παιδικό της Γεωργίας? Ξεκίνησε?

Αφροδίτη και Γεωργιάννα σήμερα είναι τα αποτελέσματά σας.? Εύχομαι να είναι καλά αλλιώς ψυχραιμία. Κάποια λύση θα βρεθεί, υποχρεωτικά.

Με τη Γιούλη τι έγινε? Τον πήραν τον Αλέξη στον παιδικό?

Γωγώ κι εμένα έχουν καιρό να μου στείλουν κουπόνια και το γύρισα στα pampers simple dry που είναι πιο οικονομικά. Βέβαια τη νύχτα της φοράω τα Pampers που κρατάνε και καλά 12 ώρες την υγρασία.

Ελενάκος εσύ πως πας? Πλησιάζουν οι μέρες ε? Όλα έτοιμα?

Δανάη είμαι σίγουρη ότι με την Μυρτώ να σεργιανάει δεν΄έχεις πολλά περιθώρια χαλάρωσης οπότε μην αγχώνεσαι αν δεν ασκείσαι συστηματικά.

Αφροδίτη μικρή, τι έγινε με τον ξάδερφο? Να σε ρωτήσω: επειδή υπάρχει περίπτωση να πάμε οικογενειακώς ταξίδι στις Βρυξέλλες τον Νοέμβριο, η Αννούλα πως ήταν στο αεροπλάνο για Βερολίνο? Έβαλε τον ποπό της κάτω? Γιατί φοβάμαι ότι η Κατερίνα θα μπουκάρει στην καμπίνα του πιλότου! Δανάη κι εσείς με αεροπλάνο δεν πάτε Θεσσαλονίκη? Κάθεται η Μυρτώ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpika sta grigora na euxi8w sto Soulaki mas k na vgw giati sernome..Soula mou na sas zisei, na tin xereste tin korasa sas..Kali loxeia k se sena!!

Gewrgianna mou na sou zisei o giokaros sou..K oses exoun Ale3androus k Ale3andres na tous xerontai..

Egw eimai kommatia ir8e paralavi apo tin Ellada xwris mia ipoxrewtiki sigkekrimeni etiketa k epeidi avrio prepei na parado8oun stis kratikes farmakeutikes apo8ikes k den 8a ginoun dexta ka8isa x8es k simera k 3epaketarisa, kollisa tis etiketes k ta paketara pali auto se 2,500 kremes :o mou vgike o k@los :oops:

Simera pirane k oi goneis mou tin Victoria gia emvolio k einai mesa stin gkrinia!!!!!!

HELPPPPPPPPPP :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...