Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΩΡΕΑΝ Ο 4ος ΤΟΚΕΤΟΣ ΣΤΟ ΓΑΙΑ.ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΡΟΣ;;


tzina0

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια,τελικα εμαθα πως στο γαια το οποιο εχει μεταφερθει στο ιατρικο αθηνων ο 4ος τοκετοσ ειναι δωρεαν..ολα τα νοσηλεια..δυστυχως δεν ισχυει το ιδιο κ στο ρεα που ειναι ο γιατρος μου.ξερετε καποιον καλο γιατρο στο γαια που να ειναι υπερ του φτ κ να παιρνει πολυ λιγα χρηματα;; :shock::shock::shock::shock::shock:;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΙΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ 4 ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ?ΠΟΣΟ ΜΗΝΩΝ ΕΙΣΑΙ?ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ Κ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΓΑΙΑ ΤΗΛ.ΚΙΝΗΤΟ 697 444 19 09 ΕΙΧΑ Κ ΣΤΑΘΕΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΤΩΡΑ.ΜΠΑΓΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΓΕΤΑΙ Κ ΕΧΕΙ Κ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΤΟΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα γλυκι μανουλα! η αληθεια ειναι οτι δεν το ειχα ψαξει καθολου το ειχα ξαναακουσει και πιο παλια για τον 4ο τοκετο αλλα δεν νομιζω να ειχα ακουσει για το Γαια!

Θα γινω και εγω 4η φορα μανουλα αλλα δυστυχως εμενα ειναι στο Ιασω ο γιατρος μου και τον εχω τοσο καιρο δεν νομιζω να τον αλλαζα τελευταια στιγμη!!

Θα χαρω να τα λεμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΙΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ 4 ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΤΙ ΕΙΝΑΙ?ΠΟΣΟ ΜΗΝΩΝ ΕΙΣΑΙ?ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ Κ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΓΑΙΑ ΤΗΛ.ΚΙΝΗΤΟ 697 444 19 09 ΕΙΧΑ Κ ΣΤΑΘΕΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΤΩΡΑ.ΜΠΑΓΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΓΕΤΑΙ Κ ΕΧΕΙ Κ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΤΟΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!!!

κοπελα μου γλυκια σ ευχαριστω παρα πολυ..αλλα δεν ειμαι ακομα....το προσπαθω...το θελω σαν τρελλη αλλα ειμαστε υπο συζητηση με τον αντρα μου για το αν πρεπει να γινει η οχι..λογω οικονομικων...εγω λεω κοντα στα αλλα θα μεγαλωσει κ αυτο αν μου το χαρισει ο θεουλης..απλα ενημερωνομαι για το τι γινεται σε περιπτωση που μεινω....ευχομαι να γινει συντομα....

μαρια η αληθεια ειναι οτι κ μενα λητω κ ρεα ειναι ο γιατρουλησ μου κ εκει γεννησα κ τα δυο μου πρωτα....ειναι αψογοσ αλλα λογω οικονομικων το τριτο το γεννησα στο ελενα...η χειροτερη εμπειρια τησ ζωης μου..ουτε απεξω δεν ξαναπερναω....μακαρι να ισχυει αυτο με το γαια...

muriam οταν εννοεις οικονομικος;;;;ειναι υπερ του φυσιολογικου;;;περιμενω απαντησεις σας κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ...μακαρι να φωτισει ο θεος τον αντρα μου κ να προχωρησουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΦΟΥ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥ Κ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΔΕΝ ΖΗΤΑΕΙ ΤΡΑΓΙΚΑ ΠΟΣΑ ΟΠΩΣ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟΙ.ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ ΜΟΥ ΛΕΣ!!!!

post-15592-13873939534651_thumb.jpg

post-15592-13873939535706_thumb.jpg

post-15592-13873939536557_thumb.jpg

post-15592-13873939537409_thumb.jpg

post-15592-13873939538195_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλό και το 4ο λοιπόν, αφού το θέλετε ;)

να ρωτήσω κάτι? δεν μπορείς να έχεις σε όλη την διάρκεια της κύησης τον γιατρό σου και να γεννήσεις στο ΓΑΙΑ με άλλον? με κάποιον του ΓΑΙΑ, όποιος να είναι! :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι γινεται να εχω τον γιατρο μου μεχρι τελος..ετσι πιστευω..αλλα εμενα ειναι στο ρεα πλεον..ηταν λητω κ ιασω κ πηγε τωρα στο ρεα...αλλα εκει δεν ειναι δωρεαν ο τοκετος..δε ξερω κατα ποσο θα το δεχτει αυτο ομως ενασ γιατρος του γαια..δηλαδη να μη με εχει παρακολουθησει κ να παω ξαφνικα κ να του πω..θελω να με αναλαβεις..ειναι δυσκολο να το δεχτει κ πω κ την αληθεια μου κ εγω θα φοβομουνα να το κανω... :o:o:o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ πω κ την αληθεια μου κ εγω θα φοβομουνα να το κανω... :o:o:o:o:o:o

καλημέρα, να σου πω εγώ και τα 2 μου παιδιά τα γέννησα με διαφορετικό γιατρό, άλλος με παρακολουθούσε και άλλος ήταν παρών στην γέννα.....βέβαια εδώ (Γερμ.) περισσότερο σε ξεγεννάει η μαία, ο γιατρός δεν κάνει τίποτα, θα επέμβει μόνο αν υπάρξει κάποιο θέμα! :!: ..... όταν ήρθε η ώρα, πήγα στο νοσοκομείο, είπα ήρθα να γεννήσω και όποιος ήταν εκεί....

το σημαντικό σε μία γέννα με ΦΤ δεν είναι να έχεις τις σωστές αναπνοές? σε αυτό δεν σε βοηθάει η μαία? άρα καλή μαία χρειάζεται να έχεις και να την παρεις μαζί σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TZINA ευχομαι γρηγορα να αποκτησεις και 4 παιδακι.....και το μητερα παρεχει δωρεαν το 4 τοκετο..στο λεω γιατι οταν γεννησα το τριτο μου η γυναικολογος μου αντε τωρα το 4 δωρο και απο μενα και απο το μητερα....

post-9441-13873939546976_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TZINA ευχομαι γρηγορα να αποκτησεις και 4 παιδακι.....και το μητερα παρεχει δωρεαν το 4 τοκετο..στο λεω γιατι οταν γεννησα το τριτο μου η γυναικολογος μου αντε τωρα το 4 δωρο και απο μενα και απο το μητερα....

σ ευχαριστω πολυ κοπελα μου..ναι αλλα εχεις γεννησει κ τα τρια εκει στο μητερα ε;;;για αυτο;;;γτ νομιζω οτι μονο αν εχεις κανει τους τοκετους εκει εχεις δωρεαν το 4ο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

δε παιζει ρολο....μια φιλη μου τα πρωτα τρια παιδια τα γεννησε σε δημοσιο το τεταρτο το γεννησε στο μητερα....δε πληρωσε κατι.....μονο το επιδομα τοκετου που αυτο καθε μανουλα με 4 παιδακια το πληρωνει...

απλα εγω λογο οτι εχω γεννησε σε αυτη τη γυναικολογο και τα αλλα μου κανει αυτη δωρο το τεταρτο....για το μαιευτηριο δεν ισχυει αυτο.....εγω μονο το τριτο γεννησα στο μητερα τα αλλα στο λητω και στο ιασω....

φιλια και ευχομαι και παλι να σου χτυπησει γρηγορα ο πελαργος τη πορτα........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...