Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρόβλεψη φύλου;;;;


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα και πάλι!

Η κουμπάρα μου μού έστειλε πρόσφατα τους πίνακες αυτούς, που υποτίθεται ισχύουν κατα τους Κινέζους ώστε να προβλέψουμε το φύλλο του παιδιού που θα γεννήσουμε. Στην αρχή το θεώρησα τελείως βλακεία αλλά μετά άρχισα να ρωτάω φίλες, το έκανα για μενα και τον αδερφο μου, για τον γιο μου για τη θεια μου και ήταν κατα 99% σωστό. Και λέω 99% γιατί βρέθηκε και μια περίπτωση που δεν ίσχυε. Προσοχή. Για να το κάνετε, βρίσκετε την ηλικία τη δική σας κατα την ημέρα που έγινε η σύλληψη του παιδιού σας. Δηλαδή, εαν η σύλληψη έγινε τον Αύγουστο του 2009 και εγώ έχω κλείσει τα 27 απο τον Μάρτιο του ίδιου έτους τότε βάζω 27. Δοκιμάστε το για τα παιδάκια που ήδη έχετε κάνει ή που κυοφορείτε και σας έχουν ήδη πει το φύλο και πείτε μου!

http://skoups.blogspot.gr/2011/05/blog-post_19.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι αν κ δεν τα πολυπιστευω ειπα να το κανω για να σου πω αποτελεσματα εγω εχω ενα γιο κ οντως εβγαλε οτι θα κανα γιο τι να πω συμπτωση???η τοσο μεγαλη σοφια να χανε οι ατιμοι κινεζοι :P:P

οτι κ να ναι σου ευχομαι να κανεις ενα υγιεστατο παιδακι κ πιστεψε με οταν το παρεις αγκαλια δε θα σε νοιαζει καθολου το φυλλο οποιο κ να ναι! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχα!!!τους ειχα ξαναπετυχει αυτους τους πινακες, και η αληθεια ειναι οτι για την περιπτωση μου ειχαν πεσει μεσα!!!!το δοκιμασα και για καποιους φιλους, και πραγματι ειχαν επιτυχια 5 στα 6, η κατι τετοιο!!!εγω παντως λεω, γερο να ειναι και ο,τι βγει να μεινει!!!! :lol::lol:

με το καλο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια! Ναι βρε κορίτσια, γερό να είναι κι ο,τι να 'ναι. Αλλά θα 'θελα πολύ μια μπεμπούλα όπως μου βγάζει ο πίνακας! :oops: για να δουμεεεεε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω μάλλον δεν βρίσκομαι στο 99%. Στην κόρη μου έπεσε έξω, στον γιο πάλι η σύλληψη έγινε πάνω στην αλλαγή του μήνα και αν βάλεις τον ένα πέφτει μέσα αν βάλεις τον άλλο όχι.

Γερο να είναι το μωρακι σου και μακάρι να είναι κοριτσάκι όπως επιθυμείς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα λάθος το βγάζει, εκτός κι αν ο Αντρίκος είναι κορίτσι και δεν το έχουμε πάρει χαμπάρι ακόμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα λάθος το βγάζει, εκτός κι αν ο Αντρίκος είναι κορίτσι και δεν το έχουμε πάρει χαμπάρι ακόμα...

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εμένα για την πρώτη φορά μου το έβγαλε σωστά, αλλά στην δεύτερη έπεσε έξω.....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Κορίτσια τελικά κι εμένα λάθος βγήκαν οι κινέζοι στο δεύτερο! Μπέμπαρος είναι και ο δεύτερος και μάλιστα δίχως καμια αμφιβολία ;) Το έχουμε και σε υπερηχο-φωτογραφία το πειστήριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...