Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παιδιά με διαφορά ηλικίας 4 χρόνια


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα!

Τον Απρίλιο του 2013 ο Φοιβάκος μου κλείνει τα 4 και επίσης τότε αναμένεται και η άφιξη του νέου μέλους της οικογένειάς μας. Θα έχουν δηλαδή 4 χρόνια διαφορά. Κι ενώ ο Φοίβος μου είναι ένα παιδάκι που τα πάει καλά με άλλα παιδιά και επιδιώκει την παρέα, έχω αγχωθεί λιγάκι για τη σχέση που θα έχει με το δεύτερο παιδάκι μας και το πόσο θα τον επηρεάσει ο ερχομός του δεύτερου. Προς το παρόν, είναι πολύ χαρούμενος και μας λέει οτι θα το αλλάζει, θα το ταϊζει και θα του κάνει μπάνιο μαζί με τον μπαμπά. Εσείς τι λέτε? Έχει καποια παιδάκια με αυτη τη διαφορά ηλικίας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω διαφορα με τονα δελφο μου..4 χροναι και 10 ημερες ακριβως...

σαν παδια..μου ηταν αδιαφορος...σαν εφηβοι..ενοχλητικος, σαν ενηλικες..ΑΔΕΛΦΟΣ...

Κοιτα, λογικα θα ξεκινησει προνηπια..και θα εχει καια λλα ενδιαφεροντα και ετσι δε θα βγαζει ζηλια..πιστευω...

μετα με το που θα πανε μαζε στο ιδιο σχολιο..δημοτικο..μπορει να υπαρχουν καποια μικροθεματακια..αλλα θα ειναι οπως ολα τα αδελφια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...