Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ 8ου-9ου-10ου2010:ΔΑΝΑΗ Η ΜΟΝΑΚΡΙΒΗ,Η ΠΟΛΥΑΓΑΠΗΜΕΝΗ


Recommended Posts

Καλε αντε να ερθει ο χειμωνας να μαζευτουμε καθε κατεργαρης στον παγκο του!!!!

ρουλιτσα τι ωρα νεα μπραβω κοριτσακι για τις εκδρομουλες πολυ χαιρομαι που περνατε καλα αναμενουμε φωτο!!!

τι να σχολιασω :?:? σε λιγο θα αρχισω να ξανασχολιαζω τα δικα μου απο την μοναξια χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 940
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι κανετε φιλεναδιτσες?Εγω χαλαρωνω!!!Ηλθα στους δικους μου,κοιμισα την ανηψια μου και την Μιμικα και εφυγα μονη μου για μπανακι!!!Στο μεταξυ εχω πεθανει στο γελιο γιατι ειναι εδω κατι πιτσιριλια που παιζουν τεννις και ριχνουν συνεχεια το μπαλακι στα ποδια μου και ερχονται με τη σειρα να το μαζεψουν!!!!!!Φοραω και ενα τιγρε η ξεδιαντροπη μανα,αφου αυτο βρηκα πρπχειρο,μην ξυπνησω τις αλλες και εχει τρελλο γελιο!!!Αυριο θα ελθει και ο αντρουλης μου,σημερα εφημερευει!

Με το αλλο θεμα που ειχα στεναχωρεθει,μιλησα σττα ισια και τα ξαναβρηκαμε και πολυ χαρηκα!!!!Επεσε πολυ κλαμα,αλλα ηταν ειλικρινες και απο τις 2 πλευρες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατα τ'αλλα,ειμαι ενθουσιασμενη με την επιστροφη της Ρουλας!!!!!

Ρουλακι,τελεια τα νεα σου και επεται συνεχεια απο οτι ακουω!!!!Μου ελειψες πολυ πολυ,μη χαθεις παλι!!!!Ακομα σε ψαχνω τρελλη για να σου στειλω μπομπονιερα!!!!Οσο για το παρτυ,εννοειται οτι ειχα σκεφτει να σας καλεσω ανν γινει τελικα και αντιρησεις δεν σηκωνουμε!!!!Το σιγουρο ειναι οτι θα κανω τελικα σπιτι μας με θεμα τη minnie που ειναι ο ερωτας της Μιμης!!!!Βρηκα και μια κοπελα για τα παιδακια που θα ειναι ντυμενη μινι για να τα απασχολησει σε πολυ καλη τιμη!!!!Μαλιστα τη βρηκα απο εδω,απο το φορουμ!!!!Παντως οπως και να εχει ελπιζω να καταφερουμε να γνωριστουμε,αν δεν εχετε παρει τα βουνα παλι!!!!!

Συμπεθερα,μην απογοητευεσαι εγω κραταω ακομα αν και απο το κινητο!!!!!Αλλλα μαλλον τα δυο μας θα μεινουμε!!!Μεχρι και ο κουκος χαθηκε!!!!

Φουφουκι,μαλλον θα ηλθαν οι επισκεψεις και θα χαθεις και εσυ!!!!Κακουργα!!!!!Και καλα εμεις,ο Πατερ που συνηθισε τα κοσμικα,τι θα κανει τωρα????Καλα να περνας!!!!

Και ολες οι υπολοιπες καλες βοτιες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!τι κανετε κοριτσαρες μου;εχω παααααααααρα πολλα να σας πω και να σας γραψω που δεν γραφοντε σε λιγα λεπτα...θα μπω στην ομαδα να τα γραψω τα νεα μου.

καταρχην ευχομε ολες και ολοι να ειστε καλα!!

παω στην ομαδα να αρχισω να γραφω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια μου και χρόνια πολλά!

Χρόνια πολλά Μαράκι μου,να χαίρεσαι την οικογένειά σου και να έχεις πάντα ό,τι επιθυμείς!Να είσαι πάντα υγιής και ευτυχισμένη!!!

Αριάκι μου,να χαίρεσαι την κορούλα σου!Να την καμαρώσεις όπως επιθυμείς και να είναι πάντα υγιής!

Χαρουλιτα μου,να χαίρεσαι κι εσύ την κοριτσάρα σου!Να σου δίνει πάντα χαρές και να έχει την υγειά της!Πήγες μόνη σου για μπάνιο ε;Τι ωραία;Σίγουρα τώρα που ήρθε η πεθερούλα θα το κάνω κι εγώ αυτό.Είδες που σου είπα;Καλά έκανες και της μίλησες.Τώρα είναι όλα όμορφα κι ωραία. ;):) Ωραία η ιδέα και για τα γενέθλια της Δημητρούλα. :D Πολύ γέλασα με τον Πάτερ και τα κοσμικά. :lol::lol::lol::lol: Αλλά δεν κολλάμε,πάλι θα έρχεται. :lol:

Πώς είστε;Εμείς ετοιμαστήκαμε να πάμε στην εκκλησίτσα να κοινωνήσουμε!

Ρουλάκι μου,σούπερ οι διακοπές σας κι απότι κατάλαβα συνεχίζονται. ;) Μια χαρά είστε! :D Καλέ σου έστειλα κι εσέν α φωτογραφίες για ξαναδες το μέιλ σου! :roll: Τι απορίες να ρωτήσεις μαρή για το περιστατικό;Πιο αναλυτικά δε γινόταν να τα γράψω. :lol::lol::lol:

Βικουλίνι επιτέλους!Πάω να δω τα νέα σου στην ομάδα.

Εχθές όπως ξέρετε ήρθαν τα κουνιάδια με την πεθερά.Πραγματικά χάρηκα πολύ,γιατί έχω και παρέα και βοήθεια και χάρηκαν κι εκείνοι που έχουν να δουν καιρό τα παιδιά.Ήμασταν στο πόδι από τις 6,30 το πρωί,αλλά το ευχαριστηθήκαμε όλοι.Το βράδυ κοιμηθήκαμε σαν πουλάκια!!! :D

Σας αφήνω.Φιλιά και καλή σημερινή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γεια σας!!!Εμεις πηγαμε μπανακι,ψησαμε,φαγαμε και τωρα ολοι κοιμουνται και εγω μπηκα για την καθιερωμενη ματια!!!

Σας ευχαριστω για τις ευχες αφου γιορταζει το 2ο ονομα μας σημερα!!Μαρακι,Μαριλουκα,Μαρισακι ΧΡΟΝΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!

Βικακυ δεν εχω λογια για τα ποσο χαρηκα που ειδα δημοσιευση σου!Στεναχωρεθηκα που ειδα τα νεα σου βεβαια αλλα θα στα γραψω στην ομαδα!!!!

Εχθες μιλησα τλεφωνικα με τη Σταυρουλα,την οποια δεν ξερω για ποιο λογο την περιμενα με πολυ σιγανη φωνη αλλα αυτη ακουγεται ττελλοκομειο τελειως :lol::lol: ετσι και γμωριστουμε θα αδειασει το μαγαζι ετσι φωνακλουδες που ειμαστε και οι δυο!!!!Μαλλον θα βεθουνε με την Αρια!!!!Ρους ειπα οτι περιμεννουμε φτο!!!

Αυτα για σημερα....να κοιμηθω λιγο γιαρι μετα εχω υποσχεθει παιδοτοπο για τη γθορτη μας :D

Χρονια πολλα σε ολες ,με υγεια και του χρονου!!!!

Ασχετο,τωρα μου ηλθε....Φωτεινη μηπως γιορταζειο αντρας σου σημερα????Αν ναι να τον χαιρεσαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια,καλημερούδια!Τι κάνετε;Εμείς ξεκουραζόμαστε αφού είναι η πεθερούλα και τα κουνιάδια εδώ.Πραγματικά κάνω διακοπές.Δεν κάνω ΤΙΠΟΤΑ.Αφού της έλεγα το πρωί πόσο την εκμεταλλεύομαι και γέλαγε η γυναίκα και μου έλεγε ότι είναι ευκαιρία να ξεκουραστώ. :x:x:x Εχθές δεν ξέρω κι εγώ πόσες ώρες καθόμουν στην ξαπλώστρα στην παραλία χωρίς να σηκωθώ.Μόνο έτρωγα.Αφού δε με πήρε κι ο ύπνος... :lol::lol::lol::lol: Σούπερ είναι!Σήμερα πάλι θα πάμε για μπανάκι από νωρίς,θα πάρουμε μαζί κεφτεδάκια που έφτιαξε το πεθερικό και θα κατσουμε μέχρι το βράδυ. [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]B-)

Καλέ Βικουλίνι,μήπως γιόρταζε το Μαρισάκι σου εχθές;Αν ναι,να το χαίρεσαι κι εσύ και να την καμαρώνεις.Εχθές στρόφαρα και λέω καλέ μπας;

Χαρουλίτα μου,πώς τα περάσατε;Αλήθεια τώρα περίμενες ότι η Σταυρούλα έχει σιγανή φωνή;Κι έλα και πες μου τώρα,η Εμμέλεια από ποιον θα έπαιρνε; :P:P:lol::lol::lol: Ρε καλά λες,μάλλον γιορτάζει και ο άντρας της Φωτεινής.

Φωτεινούλα,να τον χαίρεσαι! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε?Εγω εφημερευω :twisted::twisted: Βεβαια 4ατομα εχουν μεινει οπτε επι της ουσιας κ@@@@@ραω :lol::lol: αλλα και μονο που γυρισα απο τη θαλασσα βαριεμαι!!!!!

Κατα τ'αλλα εχθες πηγαμε το απογευμα σε παιδοτοπο και εγινα ΡΟΜΠΑ!!!Τσιμπουσε ολα τα παιδακια :o:o:o Τεζιλι εγινα,ο φοβος και ο τρομος ηταν!!!!Την εβλεπαν τα αλλα παιδακια και φευγανε :shock::shock::shock: Παλι καλα που δεν μας διωξανε :oops::oops:

Ειχε πολυ καιρο να κανει κατι τετοιο,δεν καταλαβαινω γιατι το εκανε αυτο :? Στο μεταξυ το Σαββατο ειναι να παμε παλι σε παιδοτοπο σε παρτυ....ΤΡΕΜΩ :o:o:o

Ξεχασα να σας πω εκτος απο τη Σταυρουλα εχθες μιλησα και με την Εμμελεια φυσικα,τη γλωσσου!!!Και πανω που ελεγα οτι αρχισε η Μιμικα !Τι να σου πω :lol::lol::lol: σαν να μιλαει 5χρονο ειναι η Εμ. :!:

Φουφουκι τα δυο μας μειναμε!!εχρι και η τρελλη η συμπεθερα μου χαθηκε!!!Καλοπερνας πουλακι μου?Μπραβο ρε,αντε κανε και εσυ λιγο διακοπουλες ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχην καλως την ρουλιτσα εμφανιζεται η μια χανεται μια αλλη σε καλο μας πια!!!!!θα σου σχολιασω στην ομαδα γλυκια μου για το θεματακι σου με την 1 η ευκαιρια και σε σενα βικουλινι αλλα το ποσο χαιρομαι που ακουσα νεα σου δε φανταζεσαι !!!!λυπαμαι για τις γκαντεμιες κ επισης αν ηξερα οτι φτιαχνεις κατι τετοιο με ιντερνετ θα σου δινα το κντ του μπαμπα μου να σε βοηθησει εστω κ απο μακρια ασχολειται πολυ με ιντερνετ κ εχει τρελες γνωσεις αν θες κατι πες να σου στειλω το κντ του κ ενοειται χωρις χρεωση κερναω εγω ;););)

μπες να δεις στο φεις δουλεια του γιαννης τσιπας λεγεται.

χαρα μου να χαιρομαστε τη νυφη αχ καλε να τον στειλω καρατε πρωτα αμα ειναι να μου τον κακοποιει η τρελαρα σου :lol::lol: χτες περασαμε υπεροχα πηγαμε εκκλησια κοινωνησαμε μετα μπανιο κ την υπολοιπη μερα ψησιματα κ κοσμος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φουφουκακι μου γλυκο εκμεταλευσου την πεθερουσκα τωρα που την βρηκες χαχαχα!!!!πηρατε καλε σκουλαρικια σωθηκαν οι τρυπες??

α ξεχασα να σας πω βαψαμε ολο το σπιτι μας απαλο κιτρινο απεξω εχει το μισο κ πετρα κιτρινη κ εγινε κουκλα!!!1

μαρακι στα πα κ απο το τηλ χιλιοχρονη κ παντα χαρουμενη !!!!

ξεχναω κανεναν εορταζοντα εχω κ κενα μνημης φωτεινη τσαμπικο καλε δε λενε το συζυγο γιορταζε κ αυτος???

αρια τουιτη ξαναμπειτε τωρα που χαρηκα που μπαινατε συχνα !!!

αλεξ δεν απαντησες στο κντ καλοπερνας ε!!!! γυρνα μου λειψες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω απο τωρα χαζευω για τα γεννεθλια ανυπομονω φετος θα καταλαβαινουν κ παραπανω χαμος θα γινει!!!

ο γιος μου κοριτσια εχει γινει ξανθος ταμτακος παρολο που δεν τον αφηνω στον ηλιο κ παμε καλες ωρες θαλασσα με καπελα αντηλιακα γυαλια οταν βγαζω το μαγιο εχει ενα κατασπρο κωλι σαν να φοραει μαγιο χαχχαχα :lol: εμενα χτες καηκε η μυτη μου απο τον ηλιο κ ημουν σαν κλοουν ευτυχως σημερα εστρωσα καπως!!!

επισης για την πανα κ εγω σταματησα παρολο που παμε κ κατουραμε στο μπανιο κανονικα κ φοραει παμπερ βρακακια δεν τον αφηνω χωρις αστο μωρε το παιδι μου απο τωρα να χει αγχη!!

εμαθε τον τελευταιο καιρο να ανοιγει κ το ψυγειο κ που τον χανω που τον βρισκω στεκεται μπροστα κ λεει μμμ πεινιαωω λες να φαω??κ καλα αναρωτιεται μονος του !!!κ μετα ανοιγει κ λεει α!!!ναι θα φαω (μια ενα φρουτο παιρνει μια κατι αλλο)πολυ πλακα εχει.εστρωσε κ με τον υπνο δεν πεφτει πια απο την κουνια κ δε ξυπναει παρα μονο για γαλα κατα της 6 κ ξανακοιμαται :mrgreen::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου γεια σας!!!!!επιστρεψαμε κι εμεις!!!!καλα περασαμε...δεν εχω συγκλονιστικα νεα ,μπανακια,ξεκουραση..με τον υπνο ειχαμε ενα θεμα αυτην την φορα ,δεν ηθελε να κοιμαται...αν δεν ξαπλωνα κι εγω διπλα στην κουνια της δεν ξαπλωνε με τιποτα..τις περισσοτερες φορες κοιμομουν εγω κ εκεινη ακομα ξυπνια...κατα τα αλλα ησυχα!!

Αριακι να χαιρεσαι την Μαριλουκα!!!Χαρα κι εσυ να χαιρεσαι την Δημητρουλα σου!!!!Βικυ να χαιρεσαι το Μαρισακι κ Μαρακι κι εσενα να σε χαιρονται οι κουκλες σου!!!Φωτεινακι κι εσυ να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!

Μαγδουλα εσυ ησουν απο το σταθερο;ειχα πιασει σημερα τις δουλειες γιατι πολυ το αφησα !!

κοριτσακια θα μπω κατα το βραδακι να σχολιασω,διαβασα λιγο στα πεταχτα τα νεα σας...φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα να πω ευχες για χθες.

Χρόνια πολλά στη Μαρία, στη νυφούλα μου τη Μαριλου, και στη Μαρισουλα της Βίκυς. Ξεχνάω καμιά;

Αυτή η κόρη μου έχει πάρει το μυαλό και δεν εννοώ από την αγάπη μου γι'αυτή , αλλά από την αυπνία και την κούραση. :evil: Πάνω που ηρέμησε λίγο από τους κολικούς με το φάρμακο, άρχισε να κάθεται περισσότερη ώρα ξύπνια και θέλει μονο να την κρατάμε, στο ριλάξ κάθεται ελάχιστα δευτερόλεπτα. Και εντάξει αυτό δεν με πειράζει όσο έχω κάποιον να σχολείται με τον Αλεξ, αλλά το πιο κουραστικό είναι ότι μετά για να την πάρει ο ύπνος έχει πολύ κλάμα, πιπιλά προσπαθω αλλά δεν βλέπω να την προτιμά, κα συχνά απο τα νεύρα της και την υπερένταση ούτε στήθος πιάνει να πιπιλήσει μπας και κοιμηθεί. Που θα πάει θα στρώσει, τα πρώτα 100 χρόνια είναι δύσκολα.... :(

Αλεξάνδρα ευχαριστώ για τις ευχες αλλά ο σύζυγος γιορτάζει στα γενεθλια της Παναγιας (8 Σεπτ)

Καλωσορίσατε κιόλας πίσω. Λίγο δεν έκατσες; Θα ξαναπάτε;

Ααα γιορτάζει και η Δημητρούλα της Χαράς;;Χρόνια πολλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα ψιλοδιαβαζω και την προηγουμενη σελιδα και βλεπω ότι και άλλες σκεφτηκατε τον άχρηστο τον αντρούλη μου, αλλά κρατήστε τις ευχές για τον Σεπτεμβρη.

post-17078-13873939509467_thumb.jpg

post-17078-13873939510007_thumb.jpg

post-17078-13873939510503_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ 11 πηγε για να παει η μικρη γα υπνο κ με πολύ κλαμα…γιατι χαλασε ετσι τωρα ο υπνος της;

Φουφουκα τι κανετε τελικα με τον μεσημεριανο υπνο;σκεφτομαι κι εγω μπας κ χορταινει πολύ υπνο κ γι αυτό κλαιει όταν την παω για υπνο,αλλα αν την ξυπνησω νωρις εχουμε πολύ γκρινια αν δεν κοιμηθει θα θελει να κοιμηθει νωρις κ θα ξυπναει από τις 6…καλα εισαι φοβερη…ότι θα εκανες κ το σιδερο του παπα για να ερχεται μαζι σας..χαχα τι σας λεει καλε ;;γοργονα κ το Στελλακι εγινε ε;μια χαρουλα…η Αγγελικουλα στα χναρια της Δημητρας ε;το δημοτικο είναι το σουξε της;χαχα κλεινουν τοσο γρηγορα οι τρυπες στα αυτια;πηρατε τελικα σκουλαρικακια;τι καλα που ηρθε η πεθερα…εσυ κ καθεσαι;;κ δεν κανεις δουλειες;;;απιστευτο@!!!θα κατσουν μερες;ευκαιρια να πηγαινατε κανα 2 μερουλες καπου με τον αντρουλη σου!!

Φωτεινακι τα εχεις παιξει ε;καλε μην τον λες αχρηστο τον ανθρωπο…με παρεσυραν τα κοριτσια ότι γιορταζε κ ο αντρουλης σου αλλα δεν πανε χαμενες οι ευχες!!λιγο κατσαμε αυτη την φορα ειναι η αληθεια αλλα δεν καλοκοιμοταν,δεν καλοετρωγε δεν ειχα διαθεση για παραπανω...κ με τους δικους μου λεγαμε τα ιδια..''υπομονη κ μην αγχωνεσαι και οσο φαει ''αλλα τους εβλεπα οτι το σκεφτονταν κ αυτοι.απο το αγχος μαλλον,τα χερια μου γεμιζουν σαν εκζεμα κ με τρωνε ..ασε ,ποτε θα ηρεμησουμε δεν ξερω...

Σταυρουλιτσα μπορει να αργησατε να πατε για μπανια αλλα από μαγιο η Εμμελεια σκιζει…!!!!τι άλλο θα ακουσεις από την πολυλογου σου!!!τελικα βρηκατε δωματιο;ειδωθηκατε κ με την Μαριλουκα;αντε να μας πεις λεπτομεριες!!!

Μαρακι φανταζομαι καλοπερνατε στην Κω!!!μην σκας καλε για τις άλλες στην δουλεια…αλλα πως κανουν κ αυτές;;1 βδομαδα θα λειψεις ,όχι κανα μηνα…ακου ζωαρα!!αμα ηταν ετσι να κανεις ζωαρα….καλα θα ηταν!!αντε να μας πεις αν βγηακαν καλοι οι μαρκαδοροι,εμενα της εδωσε ο αντρας μου τους μαρκαδορους ενώ τους ειχα φυλαξει κ μου εβαψε την καρεκλα της τραπεζαριας κ σιγα που φευγει με το νερο…εχει μεινει μια ωραιοτατη ροζ γραμμη!!!

Μαγδουλα μου σε αφησαν μονη στο τσατ τωρα που ελειπα;;;το πετιτακι που λες αυτην την φορα δεν ηταν καλο κοριτσι,κ στο φαι κ στον υπνο με δυσκολεψε.της επαιρνε κ ο παππους να την ταισει κ της εταζε διαφορα αλλα τιποτα ,τελικα τον τουμπαρε κ της εκανε τα χατηρια ετσι κι αλλιως..!!!καλα βρε,τα πηγαινε μια χαρα με την πανα κ τν σταματησες;εγω μια μερα της αφησα χωρις πανα αφου λυσσαξε να την βγαζει ,ειχα κ το γιογιο κ την πηγαινα κ τελικα με καταχεσε όχι μια ,όχι δυο αλλα τρεις φορες μεχρι το μεσημερι…που κανονικα τα εκανε 1 φορα..!!κ εννοειται στο πατωμα … εκανε κ κατακορυφο μωρετο αγορι μας;ζουζουνια…ότι βλεπουν αμεσως να το μιμηθουν….η ανιψουλα ηρεμησε καθολου ή ακομα γκρινιαζει;που είναι οι φωτο που ειπες;;;Τι ωραιο που θα εγινε το σπιτακι σας!!πολυ μ’αρεσουν οι πετρινοι τοιχοι!!!πολυ φαση εχει ο Βασιλης στο ψυγειο…αυτά θελουν βιντεο εννοειται!!!!τερμα κ η στρωματσαδα;χαχαχα

Χαρουλιτα μια χαρα περασατε κι εσεις στο εξοχικο!!!ξεκουραστηκες καθολου;κ από ότι διαβασα στην ομαδα κανονικο μηνα του μελιτος περνατε!!!για το παρτυ διαβασα ότι αποφασισες τελικα,αλλα η Δημητρα ειτε με 20 παιδια ειτε με 4 θα το καταδιασκεδασει…αλλα εφοσον θα τα κανεις τελικα σπιτι,αφου θα πατε κ στην πεθερα κανε κ εκει ένα μινι παρτυ να κοψετε μια τουρτα να χαρει κ η γιαγια!! Σε πειραζανε κ τα πιτσιρκια στην παραλια;;κ μετα παραπονιεσαι…καλη εισαι κ εσυ….στειλε μια ολοσωμη να παρεις τα κομπλιμεντα σου!!!!χαχαχα !!!ολα καλα κ με το θεματακι στη δουλεια!!αγριεψε η Δημητρουλα;φαση θα ειναι..δεν γινεται κ να μην βγαινεται εξω...εμενα εχει αρχισει τα δαγκωματα,ευτυχως(ή δυστυχως;;)μονο σε μενα...κ εχει κατι κοφτερα δοντια....

Συμπεθεραααααααα!!!!!χρωστας φωτο καλοκαιρινες του γαμπρου….!!!μμμ βλεπω δεν θα αφησετε σκ ανεκμεταλευτο!!!καλα κανετε ,τι να κατσετε σπιτι…!!μια χαρα κ στην Σκυρο ηταν ε;ειχε κ παρεες ο μικρος,τελεια!!τι τρυφερο παιδακι που εινα μωρε!!!!πολυ συγκινηθηκα με αυτό με τα χερακια!!!μου θυμησε το Κωνσταντινακι που όταν την κραταει αγκαλια κ πλησιασω κ εγω ανοιγει τα χερακια κ αγκαλιαζομαστε κ οι 3!!ή στο δρομο καποιες φορες θελει να μας κραταει κ τους 2…κ πες καλε το κολπο που βρηκατε να τρωει το παιδι μπας κ δουμε κ εμεις λιγο φως….δεν τα κρατανε μυστικα αυτά!!!εφοσον είναι λογω ζεστης μην ανησυχεις…θα επανελθει η ορεξη!!!ετσι ξεκιναω κ εγω με το καλο αλλα το σκατο τωρα βαζει τα χερια της κ κλεινει το στομα…οποτε συνεχιζω με το αγριο…

Bικυ μου πολύ χαρηκα που εμφανιστηκες!!!θα σχολιασω στην ομαδα!!!

φιλεναδες μια ωρα σχολιαζω..παω κ στην ομαδα κ να παω κ για υπνο!!φιλακια σε ολες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και γω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γυρήσαμε το απόγευμα στη βάση μας!Περάσαμε πολύ ωραία,είχαμε τις γκρινιές μας βέβαια αλλά χαλαρώσαμε,χαρήκαμε τα παιδάκια μας και αυτά εμάς...

Σας ευχαριστώ όλες για τις ευχές!

Τα κορίτσια μου έχουν γίνει αραπίνες σαν τον Βασιλάκη της Μάγκυς με το άσπρο κωλί!!

Μπάνιο κάθε πρωί στη θάλασσα και απογεύματα στη πισίνα.Πήγαμε σε water park,ξετρελάθηκαν...

Το ξενοδοχείο πολύ καλό,τελικά για διακοπές με παιδιά τα all inclusive είναι ότι πρέπει.Κάθε βράδι είχε show και καθόμασταν χαζευαμε και τα μικρά τριγύριζαν με τα μικρά των φίλων μας που ήταν μαζί.Φάγαμε αρκετά δυστυχώς ειδικά γλυκά που δε τρώμε συχνά εδω.Ζυγαριά θα ανέβω από Σεπτέμβρη!!!

Το βράδι της γιορτής μου κεράσαμε τους φίλους μας σε ένα ιταλικό εστιατόριο,λίγο κυριλέ με τα ζουζούνια μπήκαμε εμείς άνετοι!!!4 μικρά τα κάνανε λαμπόγυαλο!!!Θα σας βάλω φώτο...

Είχε παιδική χαρά με γκαζόν και κάθε απόγευμα καθόμασταν 1 ωρίτσα.Είχε λίμνη με κύκνους και κάθε πρωί ταίζαμε "τα παπάκια",είχε ελαφάκια αλλά δε τα πολυπλησιάζαμε γιατί χτυπούσαν τα κέρατα και μαλώνανε...

Από φαγητό τους άνοιξε η όρεξη,ειδικά της Δήμητρας,νομίζω μασουλούσε κάτι όλη μέρα....

Η Χρυσάνθη δεν ήθελε΄να περπατάει πολλές φορές ούτε να κάθεται στο καρότσι ήθελε μόνο να την έχει ο μπαμπάς της αγκαλιά.....δε ξέρω τι την είχε πιάσει...Ενώ όταν πηγαίναμε για καφέ σε μια πλατεία και τα ξαμολούσαμε πρώτη έτρεχε να παίξει με τα άλλα παιδάκια...Τι να πω δε πάει γρήγορα και φοβάται μην την αφήσουμε.Εγω την άφηνα βέβαια να κλαίει και την έσερνα ο μπαμπάς της όμως δε μπορούσε να την ακούει και τη σήκωνε.Του λέω αν φτάσει 8 χρονών και βαριέται να περπατήσει να ξέρεις ποιος θα ναι ο υπεύθυνος.

Καινούρια λέξη που μάθαμε..."καλαμάκι"...χα χα η Δημητρούλα λέει "μαμα νεο καλαμάκι"

Η άλλη πάλι μόνο ακαταλαβίστικα...Στο πλοίο η Δήμητρα μου δείχνει έναν κύριο που κοιμόταν δίπλα και μου λέει"σουτ μαμα νάνι"

Είναι άπαιχτα!

Τώρα τα κεφάλια μέσα το πλυντήριο ξεκίνησε δράση....και από αύριο και το σίδερο.Δευτέρα δουλειά...θα με περιμένουν με ανοιχτές αγκάλες!!!Και γω τους έφερα και γλυκά Κώτικα γιατί αν δε πάς κάτι εκεί και έρθεις από ταξίδε σε κράζουνε.

Οι γονείς μου πήγαν διακοπές μαζί τελικά στη Σύμη ένα νησάκι εδώ κοντά.Μια χαρά λέει πέρασαν τους είδα ανανεωμένους...μακάρι να το κανε η Παναγία το θαύμα της...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαρουλίτα και γω για το πάρτυ σας ψηφίζω στην αυλή σας με πολλά παιδάκια και τζερτζελέ και στη Κόρινθο μια τουρτίτσα για το καλό!Πολύ χάρηκα που ξανανιώσατε με τον αντρούλη...Εμείς πάλι "νηστεία".Κοιμόμασταν και ξεχωριστά μια βδομάδα τώρα ο μπαμπάς με τη Χρυσάνθη και η Δήμητρα με μένα.Να δείτε που για να κοιμηθεί το βράδι ερχόταν σφήνωνε στα πλευρά μου με έκανε αγκαλιά φιλάκι και έλεγε "νάνι μαμά"..

Ρουλίτσα για την περίπτωση σας ψηφίζω παιδικό,τι τώρα τι το Μάιο δεν αλλάζει κάτι,όσο μικρότερος τόσο πιο δεκτικός θα είναι...να μην έχεις και "θέματα"...Καλή συνέχεια στα διακοποσκ σας!

Αλεξανδρουίτα welcome back και συ...Λίγο κάτσατε βρε..Σε καταλαβαίνω με το φαί τι θα πέρασες,τα παιδιά των φίλων μας που ήμασταν μαζί το κορίτσι 8 ετών και το αγόρι 3 δεν έτρωγαν τίποτα...όταν λέμε τίποτα εννοούμε όλη μέρα τίποτα...Η μαμά τους ήταν να σκάσει,έπαιρναν του κόσμου τα καλά για να τα δελεάσουν και αυτά δεν έβαζαν μπουκιά.Λέει ότι στην Αθήνα τρώνε αλλά δε νομίζω αυτά είναι φτερό στον άνεμο θα σας βάλω φώτο.Και δεν είναι και αλλεργικά... οπότε σκέψου δεν είσαι μόνη σου στο γολγοθά του ταίσματος...Και ο μικρός της κοπέλας έτσι το χέρι στο στόμα και κλωτσιές για να μη του χώσει μπουκιά...

Φωτεινούλα πως είναι η Δανάη ηρέμησε καθόλου;Κάλέ ποιο ήταν το υπονοούμενο στον τίτλο που μόνο η φιλόλογος καταλαβε;;;Εγω στουρνάρι δε κατάλαβα...Πάντως καλύτερα μικρές ηλικιακές διαφορές στα παιδιά κορίτσια αυτό κατάλαβα αυτές τις μέρες που έζησα τα παιδιά των φίλων μας που έχουν 5 χρόνια ΄διαφορά.Πολύ ζήλια πέφτει από τη μεγάλη και οι γονείς όλο τη μαλώνουν και πολλές φορές άδικα υπέρ του μικρού.Και ήταν καλό κορίτσι,εκανε τρελό babysitting στις δικές μου...Τους μαγείρευε με τα κουζινικά,τους πλατσούριζε στη θάλασσα ,τις τάιζε.Τα νεύρα τους κρόσια.Και δε ξέρω έχουν μια φοβία μήπως τους φύγουν τα παιδιά,όλη την ώρα ήταν μη και μη και να μην απομακρύνονται και μεις τα αφήναμε και τρέχαν στη πλατεία τη κεντρική μόνα.Όταν το παιδί είναι στο οπτικό μου πεδίο γιατί να τρέχω από πίσω του και να φωνάζω μη και μη και έλα εδώ και να το τραβάω από το μαλλί.Δε λέω να έίμαστε σε εγρύγορση αλλά τόσο τρέξιμο και εδώ και τιμωρίες υπερβολικά μου φαίνονται.

Φουφούκα καλώς τη δέχθηκες τη πεθερά,άπόλαυσε υπηρεσίες...Δε ξέρετε πόσο ξεκουράστηκα που δε μάζευα ,δεν έπλενα,δεν έτρεχα με ένα vettex στο χέρι αυτές τις μέρες...Θα μου κακοφανεί από αύριο.

Βίκυ μου καλή αρχή στο νέο σου ξεκίνημα...άξια που τα προσπαθείς όλα μόνη..

Σταυρουλίτα εγώ έτσι ακριβώς την περίμενα τη φωνή σου,κλασική Βορειοελλαδίτικη!!!Ελπίζω να περνάτε καλά...

και να συναντήθηκαν οι φιλενάδες Μαριλού-Εμμέλεια!

Αριάκη να τη χαίρεστε και σεις την κοκωνίτσα σας...

Τελευταία έμεινε η Μάγκυ που την αφήσαμε μόνη βρε κορίτσια τόσες μέρες,θα λάλησε το κορίτσι...Από Δευτέρα Μάγκυ είμαι όλη δική σου τα πρωινά!!!

Αχ μη πείτε από τώρα καλό χειμώνα θα στεναχωρηθώ,γιατί έτσι μας είπαν από το ξενοδοχείο που φεύγαμε ο μπάρμαν και οι καμαριέρες..λυγμ λυγμ

Αυτά...πάω για ύπνο ή αποπλάνηση αν και κουράγια γιοκ....

Καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,κοριτσάκια μου!Τι κάνετε;Πώς είστε;Εμείς καλά.Φύγανε τα κουνιάδια και η πεθερά το Σάββατο πρωί πρωί,οπότε τώρα είμαστε πάλι μοναχούλια μας.Σε κανα δυο μέρες όμως είπε θα έρθει η ξαδέρφη μου με το βαφτιστηράκι μου και τη θεία μου. :D Φύγανε το Σάββατο και έκανα γενική αφού το σπίτι ήταν αχούρι,έβαλα και πλυντήρια και τώρα τι μένει;Το σίδερο!!! :? Θα το κάνω όμως κι αυτό.Κατά τ'άλλα καλά.Ξεκουραστήκαμε σχετικά,αλλά δεν κάτσανε και πολλές μέρες.Θα γράψω περισσότερα και στην ομαδούλα.

Χαρουλίτα μου,πώς πήγε στον παιδότοπο το Σάββατο;Ηρέμησε η Δημητρούλα ή έκανε πάλι τα ίδια;Σκατούλι,δεν καταλαβαίνει μωρέ ότι είναι κακό.

Μαγδούλα,την εκμεταλλεύτηκα την πεθερά όσο μπορούσα.Ναι,πήραμε σκουλαρίκια κι ευτυχώς τις προλάβαμε.Μια χαρά τώρα. ;) Μια χαρά και με τον ύπνο του Βασιλάκη.Στο δωμάτιό του κοιμάται πλέον ε και όχι μαζί σας;Έτσι δεν είναι.Πολύ γέλασα με τους προβληματισμούς του για το αν θα φάει ή όχι. :P:P:P

Άλεξ,επέστρεψες;Δε σου χαρίστηκε αυτή τη φορά με τον ύπνο το Κωνσταντινί ε;Δεν πειράζει,τουλάχιστον ξέδωσες λίγο από τα καθημερινά και άλλαξες παραστάσεις. :) Έστρωσε τώρα με τον ύπνο;Οι τρύπες στ'αυτιά φοβόμουν μην κλείσουν επειδή ήταν σχετικά πρόσφατες.Ευτυχώς όμως,τις σώσαμε.Όσο για τον ύπνο τώρα,από τη μία λέω ότι το βράδυ που τις βάζουμε νωρίς,αφού δεν κοιμούνται το μεσημέρι,ξεραίνονται αμέσως και είναι το κάτι άλλο.Από την άλλη είναι λίγο βάρβαρο να ξέρεις ότι η στιγμή που θα χαλαρώσεις από όλη την ημέρα είναι το βράδυ και όχι έστω και μία ώρα το μεσημέρι.Επίσης,πάντα υποστήριζα ότι έστω και μία ώρα ύπνος το μεσημέρι για τα παιδιά είναι απαραίτητος.Τώρα το καλοκαίρι άντε πες υπάρχουν δραστηριότητες,θάλασσα,βόλτες κτλ. το χειμώνα τι κάνουμε;Αν και το χειμώνα,αν δεν κοιμούνται μεσημέρι,θα τις βάζω από τις 8,για να ξυπνάνε όταν θα πρέπει.Βέβαια,η μικρή εχθές ας πούμε που πάλι δεν κοιμήθηκε,πήγαμε βόλτα το απόγευμα,κοιμήθηκε ένα τέταρτο στο αμάξι κι άλλο τόσο στην αγκαλιά του άντρα μου.Δεν ξύπναγε.Ξύπνησε επειδή της είπα ότι είμαστε στις κούνιες.Το βράδυ μετά κοιμήθηκε στις 10 και κάτι και δεν έχει ξυπνήσει ακόμα.Πώς να την κοιμίσω μετά το μεσημέρι;Ενώ παλιά και αργά να ξύπναγε κοιμόταν το μεσημέρι,τώρα θα με πάει πιο αργά το βράδυ,αν κοιμηθεί και μεσημέρι.Είναι μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα.Δεν το κρύβω όμως οτι τώρα που δεν ξυπνάω κι εγώ τόσο πρωί,δε με χαλάει να μην κοιμάται το μεσημέρι,το χειμώνα σίγουρα θα έχω δουλειές και στο σπίτι και για το σχολείο,αφού τα πρωινά θα λείπω,οπότε μάλλον πάλι δε θα μπορώ να κοιμάμαι.Σε μπέρδεψα ε; :lol::lol::lol: Όπως κατάλαβες Άλεξ μου,έκατσαν πολύ λίγο για να πάμε κάπου έστω και δύο μέρες. :( Τα υπόλοιπα στην ομάδα.Καλέ μην αγχώνεσαι και βγάζεις τέτοια πράγματα στα χέρια.Ηρεμήσανε καθόλου;

Φωτεινούλα,σε έχει σήκω κάτσε η μικρή;Υπομονή μωρέ κοριτσάκι!Με την πιπίλα πάντως να επιμείνεις,γιατί πιστεύω θα βοηθήσει.ό,τι νομίζεις κιόλας,γνώμη λέω. ;) 8 Σεπτέμβρη γιορτάζει ο άντρας σου;Α,8 Σεπτέμβρη αρραβωνιάστηκα.Θα το θυμάμαι. :D

Μαράκι,καλωσήρθατε!Εννοείται πως δε λέμε καλό χειμώνα,κι εμένα δε μου αρέσει καθόλου ούτε να το λέω ούτε να μου το λένε. :evil: Σούπερ περάσατε απ'ότι διαβάζω.Ανανεωθήκατε μωρέ!Πολύ σκατούλια τα μικράκια σου.Μες στην τρέλα.Τελικά εγώ δεν ξέρω τι πρόβλημα υπάρχει με τους γονείς σου.Αφού είναι όμως όλα καλά,αυτό έχει σημασία.Μπράβο! :D Για τη φοβία των φίλων σου που λες με τα παιδιά,μην ξεχνάς ότι μένουν στην Αθήνα που τα πράγματα είναι πολύ πιο δύσκολα κι επικίνδυνα.Εκεί πραγματικά δεν πρέπει να χάνεις τα παιδιά από τα μάτια σου,γιατί παραμονεύουν πολλοί.Ίσως γι'αυτό μωρέ από συνήθεια να ήταν έτσι.Εγώ θυμάμαι πριν ένα χρόνο που ήρθαμε εδώ,όταν έφευγε η Στέλλα,την έψαχνα σαν τρελή.Μου λέγανε οι άλλες ότι θα συνηθίσω,αλλά έλεγα αποκλείεται.Κι όμως ηρέμησα και τώρα φεύγει και η Αγγελική. :lol::lol: Είχα έρθει αναλογιζόμενη τους κινδύνους της μεγαλούπολης κι όχι του νησιού. :?

Τα υπόλοιπα στην ομάδα.Νομίζω κιόλας ότι δεν έχω σχολιάσει και τα νέα της Ρουλίτσας απο'κει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!το Κωνσταντινι εφαγε το μπασματι της με κουνελακι κ την εβαλα να ξαπλωσει γιατι θα παμε για μπανιο το απογευματακι με παρεουλα .θελω να βαλω να σιδερωσω κιολας μιας κ εχει ωραια δροσουλα σημερα!!περιμενω να αδιαθετησω κιολας κ με εχει πιασει κ εχω ξεσηκωσει το σπιτι..τι ενεργεια ειναι αυτη;;

Μαρακι τι ωραια που απολαυσατε τις διακοπες σας!!ειχατε κ πολλες δραστηριοτητες για τα μικρα!!!εγ ω δυστυχως ανεβηκα στην ζυγαρια…τα πηρα τα κιλακια μου…ειμαι +5 από οσο ημουν προ εγκυμοσυνης..το ιδανικο μου δηλ.,αλλα αμα εχεις μια μαμα να σου λεει φαε παιδι μου,κ θελεις παγωτακι;το βραδυ πηγαινα να την γλυτωσω να μην φαω κ ειχα κ τον μπαμπα μου’’τι;;νηστικη θα κοιμηθεις;;’’κ μην πειτε τιποτα ,άλλο εγω στην Κωνσταντινα..χαχα!!μην ανησυχεις βρε για το Χρυσανθακι,θελει απλα κ αγκαλιτσες.κι εμενα το κανει αυτό καποιες φορες,ενώ άλλες δεν θελει ουτε το χερι κ τρεχει άλλες θελει να την εχω αγκαλια…Η Δημητρουλα μια χαρα παρλαπιπα!!χαχαμπραβο κ για τους γονεις!!θελει προσπαθεια κ από τους 2!!!μα καλα ρε συ,νηστεια στις διακοπες;;;;αντε να αναπληρωσετε τωρα!! 8 Χρ το παιδακι κ ακομα παλευε η μανα ε;πρεπει να το παρω αποφαση αλλα η ελπιδα πεθαινει τελευταια!!στην παραλια μια μερα επαιζε η Κωνσταντινα με ένα αγορακι 1,5 χρ κ ηρθε η μαμα του κ μου ελεγε που είναι ζωηρος κ δεν κοιμαται.ε της λεω κι εγω εμενα δεν τρωει!!κ μου λεει αα εγω τον μεγαλο μου ακομα τον κυνηγαω.ποσο είναι της λεω;19 χρ!Ντοινγκ!!!ε καλα δεν θα την κυνηγαω μεχρι τοτε!!(φανταζομαι)κι εγω την εχω αυτην την φοβια μην την χασω,όχι σε βαθμο υστεριας αλλα αν ετσι που τρεχει κ εξαφανιζεται δεν είναι κ δυσκολο να την αρπαξει κανενας…

Φουφου μου βλεπω αλλοι φευγουν αλλοι ερχονται…η χαρα σου!!!χαχα με τον υπνο ακομα την βαζω κ κλαιει αλλα για πολύ λιγο κ μετα κοιμαται.ε δεν θα ξαπλωνα κ εδώ διπλα της για να κοιμαται,μετα δεν θα συνήθιζε ποτε να κοιμται παλι μονη.τα μεσημερια την μια θελει να κοιμαται ,την άλλη όχι…αρχισα κι εγω να την βαζω λιγο νωριτερα το βραδυ γιατι πηγαινε 11 παρα να ησυχασει κ δεν αντεχα μετα για τιποτα…κανα 2 μεσημερια δεν κοιμαται κ είναι οντως λιγο βαρβαρο να μην μπορεις να ξαπλωσεις λιγακι ή να κανεις καποια δουλεια χωρις να χωνε την μυτουλα της…μια μερα για να περασει η ωρα,φτιαξαμε μπισκοτα κ της αρεσαν τοσο που μου τσιμπαγε την ζυμη πρωτου τα ψησω…αλλα κ ψημενα μια χαρα τα τρωει.εχουν κομματακια σοκολατας κ τρελαινεται..το χειμωνα μπαντως δεν θα κουραζονταιτοσο κ δεν τις βλεπω να κοιμουνται…κριμα παντως που δεν καταφερατε να πατε πουθενα μιας κ ηταν τα πεθερικα εκει…θα σου γραψω κ στην ομαδα…

φιλια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μπηκα να δωσω γρηγορο παρον κ να πω καλως ηρθες αλεξ κ μαρακι μου λειψατε γραφω απο το κντ γιαυτο δε θα πω πολλα μη στρΑβωθω κιολας ξεκινησα δυο βδομαδες αδεια!!!!!σκ ομορφα σαββατο θαλασσα κ σουπερ μαρκετ κ κυριακη παλι θαλασσα γνωρισαμε κ φιλο κ καταευχαριστηθηκε το μωρο μου κ απογευμα αραχτη λαιτ πηγα στη μαμα κ δε κουνησα δαχτυλακι ηρθε κ η μπεμπινα μου η οποια καπως στρωνει κ εχει γινει μια φουσκα ολο τρωει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξ σε βλεπω κ δε μπορω να τσαταρω σνιφ εφαγε μπισκοτα τελεια θελω κ εγω.

Ευτυχως ξαναστρωσε στον υπνο αθηνα ε...εγω αγαπες δεν τον κοβω το μεσημεριανο υπνο γιατι με το σπαστο στη δουλεια αν δε ξεκουραζομαι θα κλαταρω στανταρ εμενα βεβαια ειναι του υπνου γενικα κ κοιμαται κ νωρις βραδυ ευτυχως εμοιασε σε μενα εγω το εχω στο τσεπακι. Μαρακι πολυ χαρηκα για γονεις κ που απολαυσατε νηστεια γκκρρ εκμεταλευσου εδω χαχα !!!συμπεθερα ξεμυαλιζεις με λεξπαρ τα πιπηνιΑ κοιτα μη σε αφησουν σεκο με τα μπαλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φωτεινακι βαμπιρακι βυζιου η μικρη ε. Αχ ετσι κ της ινας κουραγιο

Φουφουκα λιγο εκατσε το πεθαρονι αλλα αφου γα εχετε παλι επισκεψεις σουπερ

Βικουλα κ ρουλιτσα δε ξεχασα χρωσταω σχολιασμο στην ομαδα

Τουιτακο που ειστε καλε στην αρια;;;; Μαριλουκα εμελλαιακι μακια μακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια,καλημερούδια!Τι κάνετε;Πώς είστε;Εμείς μια χαρά Δόξα τω Θεώ.Η εκπαίδευση πάνας συνεχίζεται.Άντε να δούμε.Αυτή τη φορά το πήρα απόφαση.Να ξεμπερδεύουμε.Σε 2 εβδομάδες πάω για δουλειά,ελπίζω να έχουμε τελειώσει και με αυτό.Μετά θα μένει το μπιμπερό και για τις δύο.Ούτε η μεγάλη το έχει κόψει. :oops:Ε,αυτό όμως ξεκινώντας τα σχολεία θα κοπεί επίσης. ;)

Άλεξ,αφού έχεις τέτοια ενέργεια δεν έρχεσαι κι απο'δω μια βόλτα; Έχω κι εγώ σίδερο το οποίο δε λέω να ξεκινήσω. :? Όχι ρε,καλύτερα που δεν ξαπλώνεις δίπλα της,γιατί στο τέλος θα μάθαινε. ;) Τώρα για το χειμώνα που λες,εγώ θα τις ξυπνάω στις 7,μέχρι να τις ετοιμάσω και να φύγουμε.Μπορεί και νωρίτερα.Οπότε θα νυστάζουν.Λέω εγώ τώρα και κάνω σχέδια,αλλά δεν ξέρω πώς θα εξελιχθούν τα πράγματα και πώς θα καταλήξει να είναι το πρόγραμμά μας. :roll:

Μαγδούλα,αδειούλα;Τέλεια,θα ξεκουραστείς.Τελικά θα φύγετε;Πάλι καλά που ηρέμησε λίγο και η μπεμπούλα,να ηρεμήσει λίγο και η μανούλα της.

Αυτά,φεύγω γιατί τσατάρω με Ρουλίτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κανετε κοριτσακια μου???χαθηκα το ξερω :oops::oops: αλλα εχω αρχισει προετοιμασιες και κατασκευες για το παρτυ μας!!!Θα γινει τελικα 1/9/12 στην αυλη με θεμα τη minnie :D:D:D Aν τα καταφερω το βραδυ θα βαλω φωτο απο τις προσκλησεις!!!!

Σας αφηνω τωρα γιατι μολις μπηκα σπιτι και ΠΕΙΝΑΩ ΤΡΕΛΛΑ!!!!Και μετα πρεπει να φτιαξω στεκες και καπελανια minnie και mickie για κοριτσακια και αγορακια αντιστοιχα!!!

Αααα!!!Θα φτιαξω και πινιατα!!!!Εχω αγωνια αν θα βγουν οπως τα εχω σκεφτει!!!

Εχω να παω και λιγο στη γειτονισσα!!!Φευγωωωωω......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλενάδες!!γύρισα και εγω από τις διακοπούλες μας που περάσαμε σουπερ.Δε θα σχολιασω τα νέα σας γιατι δε διαβασα και πολλά και πρέπει να φύγω σε λίγο για το κομμωτήριο.

Βρεθήκαμε με την Αρια και γνωρίστηκαν τα κοριτσάκια μας.Η Μαριλού είναι πολύ γλυκιά η δικιά μου το έπαιζε λίγο δύσκολη.Καλά αυτό δεν είναι μωρό νίντζα είναι..πως σκαρφάλωνε πως πηδούσε έμεινα με το στόμα ανοιχτό.Αχ Φωτεινή έχεις να κυνηγάς τη νύφη....Και έχει και αυτή ένα στόμα κόβει και ράβει...Για την Αρια δεν έχω λόγια....ειναι τόσο καλή και φιλόξενη !!!! :-*:-* κατσαμε σπίτι είπιαμε και τις μπιρίτσες μας τα λέγανε οι άντρες μας και τα κοριτσάκια έπαιζαν.Σαν να γνωρίζόμασταν χρόνια ένα πράμα!!! :lol::lol::lol: Μακάρι να είμασταν πιο κοντά να το κάναμε συχνότερα!!!!

Φεθγω,περασε η ωρα θέλω να απλωσω τα ρουχα και να βάψω το μαλλί γιατι με τον ήλιο σαν να παράνοιξε το ξανθό!!!Το Σαββατο έχουμε το γάμο των κουμπάρων μας και θα έχουμε λίγο τρέξιμο αλλά ελπίζω να μπορέσω να μπω.

φιλια πολλά κουκλιτσες μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...