Μετάβαση σε περιεχόμενο

poso duskolo einai;;;


Recommended Posts

kalispera se oles tis kyries tha ithela na kano mia erotisei stis gunaikes pou exoun ena paidaki poso duskolo einai na eisai anergos k na prospatheis gia paidi i akoma kalutera na exeis paidi;;;;to proxoras to thema i to afineis gia argotera;;;; kano auth thn erotisei giati emeis akoma eimaste sthn prospatheia alla episeis eimaste k anergoi opote edo ti ginetai axizei na proxorisoume;;;;; eseis ti gnomi exete;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φυσικα και αξιζει...

χαλαρα θα προχωρησεις και οτι κατσει...

δουλεια θα βρειτε... παιδι ομως κατα την γνωμη μου αξιζει να το προσπαθησετε... εξαλλου το παιδι φερνει γουρι... ειμαι σιγουρη οτι μεχρι να μεινεις εγκυος θα εχει βρει και ο ανδρας σου δουλεια....

ευχομαι να πανε ολα καλα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εκανα δευτερο παιδι δεν ημουνα ανεργη μεχρι να γεννησω εμεινα λοιπον νομιζω οτι προσαρμοζομαστε στα δεδομενα επισης πιστευω οτι σαν δευτερο παιδι ολα ειναι πιο ευκολα οχι μονο απο αποψη οτι γνωριζουμε καλυτερα αλλα ακομα και απο οικονομικης πχ εγω ειχα ολα τα ρουχα κουνια καλαθουνα καθησμα αυτοκινητου αποστειρωτη κλο χρειαστικε πολυ λιγοτερα πραγματα να αγορασω και να σου πω αν παντα λεμε οταν θα ειμαι καλυτερα οικονομικα θα κανω να εισαι σιγουρη πως ποτε δεν θα ειμαστε και εγω λεω ξεκινηστε χαλαρα η ζωη ξερει οταν ειναι το τυχερο του να ερθει θα ερθει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κοπελα μου!!συμπασχω...εμεις οταν προσπαθουσαμε για παιδι ο αντρας μου ειχε δουλεια!!!

την ημερα ομως που εμαθα πως ειμαι εγκυος(μετα 1 μηνα) απολυθηκε!!!οποτε μετα ημασταν και οι 2 ανεργοι...

ετυχε τι να κανουμε???παντως το θελαμε πολυ και δεν στεναχωρηθηκαμε...οκ δυσκολα περασαμε και περναμε...δεν ειμαστε οπως πριν αλλα προσαρμοζομαστε...τωρα εχει 2-3 μηνες που βρηκε μια δουλεια αλλα ακομα δεν ξερουμε που θα βγει....

ΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΣΤΟΟΟ!!!!ΘΑ ΓΕΡΑΣΟΥΜΕ!!! :lol::lol::lol:

βεβαια ενταξει αρκει να εχεις λιγα λεφτα στην ακρη...αλλιως ΔΕΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι εποχες ειναι δυσκολες και 8α γινουν ακομα πιο δυσκολα τα πραματα με αυτους που μας κυβερνανε!

Κι εμεις τα βγαζουμε τσιμα τσιμα με ενα παιδι, δουλευει μονο ο συζηγος , βοη8αει λιγο ο μπαμπας μου και ο πε8ερος. Αλλα αυτο δε μας σταματαει να σκεφτομαστε και για δευτερο παιδι, μη σου πω και για 3ο. 8ελουμε μεγαλη οικογενεια, εχει ο 8εος για ολους.

Τα παιδια ειναι ευτυχια οση φτωχεια και ναχεις, δηλαδη τα παλια χρονια πως τα βγαζανε περα που μεγαλωνανε 6 και 7 παιδια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Ειμαι η Χριστινα και εχω ενα γιο το Δημητρη, 1μιση ετους. Ο αντρας μου δεν δουλευει κι εγω ημιαπασχοληση εδω και 1 χρονο, οποτε καταλαβαινεις... Θα σου μιλησω οσο πιο ειλικρινα μπορω. Ουτε στιγμη δεν εχω μετανιωσει που εκανα παιδι, ειναι ολη μου η ζωη! Αν ομως πριν το αποφασισω ηξερα πως θα ειμαστε ετσι οικονομικα, μαλλον δεν θα ξεκινουσα καν να κανω ερωτα ελευθερα. Αυτη τη στιγμη ουσιαστικα μας συντηρουν οι γονεις μας και ειμαστε πολυ τυχεροι, γιατι αλλοι ανθρωποι δεν εχουν ουτε αυτο, τρωνε απο τα σκουπιδια. Ξερεις ποσο ασχημα νιωθω για αυτο; Ενα παιδι ειναι χαρα τεραστια, αλλα και τεραστια ευθυνη! Δεν λεω να του δωσω πολλα και υλικα, αλλα εστω τα απαραιτητα, εστω αν συμβει κατι και χρειαστει ενα γιατρο η εξετασεις η ακριβα φαρμακα (χτυπα ξυλο!!!) να μπορω να του τα δωσω, για την εκπαιδευση δεν μιλαω γιατι πιστευω μεχρι τοτε να ειναι καλυτερα τα πραγματα. Ναι, φυσικα επιβιωναν οικογενειες σε πιο φτωχικες συνθηκες με 6-7 παιδια! Αλλα και ποσα παιδια πεθαιναν επειδη δεν ειχαν χρηματα να τα πανε σε γιατρους, ποσα παιδια εγκαταλειφθηκαν τελικα επειδη δεν ειχαν χρηματα να τα ζησουν; Αλλες οι εποχες εκεινες, πιο σκληρες μα και πιο απλες, αλλιως μαθημενοι οι ανθρωποι.

Δεν ξερω λοιπον να σου πω ποσο δυσκολο ειναι, ο βαθμος δυσκολιας ειναι αλλος για τον καθενα, αναλογα με τα θελω του, τις αντοχες του και τους ανθρωπους που μπορουν να τον στηριξουν ηθικα και οικονομικα. Για αυτο ειναι πολυ ευκολο κι εγω και οποιαδηποτε να σου δωσει τη δικη της γνωμη με βαση τα δικα της βιωματα, ομως τελικα εσυ θα ζησεις με την αποφαση σου και πρεπει να ειναι αποκλειστικα δικη σου, οχι στηριγμενη στα ενθαρρυντικα λογια καποιων κοριτσιων η στα αποθαρρυντικα καποιων αλλων, στηριγμενη στα ΘΕΛΩ σου και του αντρα σου, ωστε ποτε να μην το μετανιωσεις ο,τι κι αν αποφασισετε τωρα! Παντως πιστευω οτι αυτες οι αποφασεις στην πραγματικοτητα δεν ανηκουν σε εμας, αλλα στο Θεο...

Καλη τυχη και καλη δυναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia sas eyxaristo oles pisteyo oti tha einai dyskolo alla axizei ton kopo esto i prospatheia k o kurios as apofasisei alloste de mas dinei paidia gia na mas ta parei piso alla gia na ta exoume gera k dynata eyxome na antexoume oloi auto to golgotha ka na bgoume grigora k anemakta apo ayto gia na mporesoume na xtisoume thn zoi mas xoris fobo gia to omorfotero synesthima tou kosmou thn mitrotita

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω και με τη Χριστίνα κ με τα άλλα κορίτσια... ουσιαστικά, δέχομαι ότι δεν μπορούμε να περιμένουμε μέχρι να φτιάξει η κατάσταση στη χώρα κ στις δουλειές, οπότε η προσπάθεια για το παιδάκι καλό είναι να γίνεται, γιατί μια φορά είμαστε νέοι κ σε φάση απόκτησης παιδιού! Ωστόσο, αν με ρωτούσες, θα έλεγα ότι θα ήθελα 2ο παιδί, αλλά πχ το 3ο που τόσο ονειρευόμουν γιατί μου αρέσει η μεγάλη οικογένεια, δεν νομίζω ότι θα μπορέσω να το κάνω, δλδ να το επιδιώξω... πιστεύω με δύο είναι ένα ζόρι, ωστόσο δεν θα ήθελα να αφήσω τον γιο μου χωρίς ένα αδελφάκι, όσο και αν ζοριστούμε εμείς ή υπερεργαστούμε για να τα καταφέρουμε. φυσικά μιλώ απο τη θέση ανθρώπου (κ οικογένειας) που έχει δάνειο κατοικίας, άρα όλα παίζουν ανάλογα με τις συνθήκες...

καλό είναι να προσπαθεί ένα άνεργο ζευγάρι για παιδί, αλλά παράλληλα να επιμένει κ για το θέμα της δουλειάς! εύχομαι μπαμπαλού όλα να πάνε κατ'ευχήν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

se euxaristo polu k esena k oles tis kopeles me boithisate na paro thn apofasei na proxoriso mia teleytaia prospatheia giati h alitheia einai prospathoume 5 xxronia konta tora na kano ena teleytaio bima k oti bgei makari na nai to tuxairo mou ti na po se mena k se oles ftianei pia i taleporia sthn apoktisei paidiou eyxome oles na brome to xamogelo mesa apo thn agkalia tou morou mas

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εγω κοριτσακι μου σου λεω να προχωρησεις γιατι κ εγω οταν εμεινα εγγυος ο αντρας μου ηταν ανεργος δουλευα μονο εγω κ αφου γεννησα ακομα ανεργος αλλα αργοτερα βρηκε δουλειτσα δυστυχως ειναι δυσκολα τα πραγματα στην κοινωνια μας αλλα κ ποτε θα φτιαξουν???αρα μην κατσεις να περιμενεις γιατι ποιος ξερει μετα αν θα ρχεται το μωρακι το ιδιο ευκολα με το τωρα που ειμαστε νεοι..

καλη προσπαθεια σου ευχομαι οτι καλυτερο μωρακι κ δουλειτσα κ το παν υγεια κ ευτυχια ολα τα αλλα θα στρωσουν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!

Ειμαι η Χριστινα και εχω ενα γιο το Δημητρη, 1μιση ετους. Ο αντρας μου δεν δουλευει κι εγω ημιαπασχοληση εδω και 1 χρονο, οποτε καταλαβαινεις... Θα σου μιλησω οσο πιο ειλικρινα μπορω. Ουτε στιγμη δεν εχω μετανιωσει που εκανα παιδι, ειναι ολη μου η ζωη! Αν ομως πριν το αποφασισω ηξερα πως θα ειμαστε ετσι οικονομικα, μαλλον δεν θα ξεκινουσα καν να κανω ερωτα ελευθερα. Αυτη τη στιγμη ουσιαστικα μας συντηρουν οι γονεις μας και ειμαστε πολυ τυχεροι, γιατι αλλοι ανθρωποι δεν εχουν ουτε αυτο, τρωνε απο τα σκουπιδια. Ξερεις ποσο ασχημα νιωθω για αυτο;

Χριστινα συγνωμη αλλα επειδη κι εμας οι γονεις μου μας βοηθανε παρα πολυ αυτη την εποχη δε νομιζω οτι θα ενιωθες λιγοτερο ασχημα αν δεν ειχες παιδι.Μια απο τα ιδια ασχημα θα ενιωθες και παλι.Μη σου πω και χειροτερα γιατι το παιδι μπορει να σου δωσει και την ψυχικη δυναμη να προχωρησεις στη ζωη σου.Επισης πιστευω οτι μετα τον 1ο χρονο τα εξοδα του παιδιου μειωνονται παρα πολυ οποτε το πολυ ζορι ειναι στην αρχη, στη γεννα κλπ.Οπως το βλεπει βεβαια ο καθενας...

Οσο για τα ακριβα φαρμακα κλπ οποιος ειναι ανεργος και ανασφαλιστος μπορει να βγαλει βιβλιαριο αποριας(οποιος εχει τις προυποθεσεις εννοειται)απο τη νομαρχια της περιοχης του.Αυτο απλα ενημερωτικα για να το ψαξει καποιος που ισως το δικαιουται.Καλυπτει τις υπηρεσιες στα δημοσια νοσοκομεια και φαρμακα.http://hiv.humanism.gr/Bibliario_Aporias.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω για τις πληροφοριες! ΕΛπιζω να μην τα κοψουν κι αυτα...

Το θεμα ειναι οτι αν δεν ειχα το Δημητρη δεν θα μας ζουσαν οι γονεις μας, δεν θα με ενοιαζε να μην εχω θερμανση η κλιματισμο, δεν θα με ενοιαζε να τρωω φακες και μακαρονια...Αλλα και παλι λεω οτι δεν θα τον αλλαζα με ολα τα πλουτη του κοσμου!!!! Ο Θεος να εχει καλα ολα τα παιδακια!

Μπαμπαλου μου αν ηδη προσπαθεις και το θελεις τοσο 5 χρονια, να μη σταματησετε, ειναι κριμα, κανεις δεν ξερει ποτε και γιατι θα ερθει ενα παιδακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxaristo polu na sou zisei to aggeloudi sou sigoura de tha ebaza ta leyta pano apo to paidi alla uparxh megali anasfaleia gia to mellon eytyxos bohthane para plu oi dikoi mou makari fetos na eimai tyxairh ti na po exo trabixei polu stanaxoria pou akoma de ta exo kataferei

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σίγουρα να προσπαθήσετε και για άλλο παιδάκι..στην Ελλάδα τα πράγματα ίσως να αργήσουν για να φτιάξουν...δεν θα πρέπει όμως αυτό να επηρεάσει τα σχεδια του καθενός μας για οικογένεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλή μου, η οικονομικη κατασταση των περισσοτερων Ελληνων είναι τραγική.Παρολαυτα ένα παιδάκι σε κανει να ξεχνιεσαι και να σκεφτεσαι θετικα.Τα εξοδα ενος παιδιού δεν είναι πολλα, αν μαλιστα θηλασεις, ελάχιστα.Επισης δεν χρειαζεται να τα πάρεις όλα όσα χρειαζονται, μπορεις να δανειστεις πραγματα απο φίλους και συγγενεις, ρούχα, κουνια, καροτσι κλπ.Επειτα το πρωτο καιρο θα γεμίσεις με δωρα και ανθρωπους να σε ρωτανε τι σου χρειάζεται ως δωρο για να βοηθησουν, ασε που με τον καιρό βρισκεις λύσεις οικονομικές, πχ αγοράζεις πάνες όταν εχουν έκπτωση 50% για αρκετους μήνεςΙσως μκερικες φορες ν αγχωνεσαι σα γονιος για το μέλλον του, αλλα ενα χαμογελο απο το παιδι σου, η ορεξη του για παιχνιδι, η απλοικοτητα με την οποία αντιμετωπιζει τα πραγματα σε κανει να αντιλαμβάνεσαι τα πραγματα διαφορετικά και να σκεφτεσαι οτι θα τα καταφερεις, γιατι αυτο που ζεις και αισθανεσαι τα χρηματα όλου του κοσμου δεν αρκούν για να τα αποκτησεις.Συνεχισε τις προσπάθειες και μην αγχωνεσαι, η οικονομικη κατασταση της χωρας μας μπορει να μας εχει στερησει πολλα αλλα δε μπορει να καταφερει να μας στερησει τη χαρα ενος παιδιού, την αγκαλια του, την θαλπωρη και την αγαπή.Ολα αντιμετωπίζονται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστο πολυ εμαθα προχτεσ οτι πρεπει να ξεκινησω εξοσοματικι αλλη λυση δεν υπαρχη οποτε θα δω τι θα κανω ισωσ ξεκινησω του χρονου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Καλησπερα! Τουλαχιστον τωρα ξερεις τι πρεπει να κανεις! Απολαυσε λοιπον το χρονο με τον αντρα σου, τον ερωτα χωρις αγχος και σε λιγους μηνες θα ξεκινησεις μια αλλη διαδικασια που θα σε φερει κοντα στο ονειρο σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 11 months later...
  • 3 months later...
kalispera se oles tis kyries tha ithela na kano mia erotisei stis gunaikes pou exoun ena paidaki poso duskolo einai na eisai anergos k na prospatheis gia paidi i akoma kalutera na exeis paidi;;;;to proxoras to thema i to afineis gia argotera;;;; kano auth thn erotisei giati emeis akoma eimaste sthn prospatheia alla episeis eimaste k anergoi opote edo ti ginetai axizei na proxorisoume;;;;; eseis ti gnomi exete;;;;

Σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί κι εγώ ήμουν στο ίδιο ακριβώς δίλημμα με το δικό σου. πέρυσι ήμασταν άνεργοι κι οι δύο (ο άντρας μου δύο χρόνια,εγώ ουσιαστικά 1,5, αν και τον 1 είχα ξεκινήσει κάτι δικό μου που όμως δεν άφηνε κέρδη, ίσα ίσα έβαζα από την τσέπη μου οπότε...άνεργη ήμουν). είμαι 33 και σκεφτόμουν κι εγώ πολύ έντονα το θέμα του παιδιού. ο άντρας μου θέλει πολύ οικογένεια -πιο πολύ κι από εμένα που με φοβίζει λίγο η ευθύνη κι η κούραση - και σκεφτόμουν τι θα κάνουμε που τα χρόνια παιρνούν. γνώμη μου λοιπόν είναι, αν σε παίρνει η ηλικία ας περιμένεις ένα - δύο χρόνια μήπως βελτιωθούν τα πράγματα. αν πάλι όχι τότε επιχείρησέ το κι έχει ο Θεός!! αν υπάρχει και βοήθεια από γονείς ακόμα καλύτερα...κι εγώ νιώθω άσχημα που μας βοηθάνε αλλά....έτσι είναι οι συνθήκες...βλέπουν ότι προσπαθούμε αλλά είναι δύσκολα...δεν είμαστε παιδιά που εκμεταλλευόμαστε...καλή τύχη!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • 17/3 ήταν η προτελευταία περίοδος (τελικά όπως φαίνεται ήταν η τελευταία). 22η μέρα του κύκλου έκανα ωορρηξία (επιβεβαιωμένο με τεστ) και 1 εβδομάδα μετά είχα αίμα. Το αίμα κράτησε ουσιαστικά 3 μέρες με την πρώτη να μην έχω καθόλου ροή. Οι άλλες δύο όμως είχαν κανονική ροή περιόδου οπότε υπέθεσα ότι είχα απλά μικρή ωχρινικη φάση λόγω θηλασμού. Ξεκίνησα κανονικά τα τεστ ωορρηξίας όπου έφτασα 27η μέρα του "κύκλου" και δεν έβρισκα θετικο. Ανωορρεκτικος  κύκλος σκέφτηκα, αλλά ας συνεχίσω τα τεστ μήπως και την πετύχω.. Και χτες που ήρθε η παραγγελία με τα νέα τεστ της hometest είδα αυτήν την απίστευτα έντονη γραμμη. Επιπλέον να συμπληρώσω ότι σε αυτόν τον υποτιθέμενο κύκλο δεν είχα καμία επαφή, περίμενα να βρω θετικό για να ξεκινήσουμε, μιας και με την μικρούλα και το κυλιόμενο ωράριο του άντρα μου οι επαφές είναι πολύ περιορισμένες.. Από συμπτώματα είχα ναυτιες την τελευταία εβδομάδα και έκανα και εμετό, αλλά το απέδωσα στο ότι από εκεί που έτρωγα σαλάτες και φιλέτο κοτόπουλο λόγω διατροφής, πήγαμε διακοπές και τρώγαμε συνέχεια junk (το ίδιο σκέφτηκα και για τα πονακια στην κοιλιά). Πολύ έντονη υπνηλία που μου φαινόταν φυσιολογικό με ένα μωρό που βγάζει δόντια. Και είχα και πόνο στις θηλές όταν θηλαζα αλλά δεν έδωσα σημασία.  Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Τα one step της ωορρηξίας δεν είχαν σίγουρα δεύτερη γραμμή, θα το πρόσεχαν αν ήταν μόνο η γραμμή του θετικού 100%. Και μάλιστα μου έκανε εντύπωση και έλεγα καλά σε κάθε κύκλο έστω κ αχνη, υπήρχε μια γραμμή, σε αυτόν τον κύκλο δεν υπάρχει καθόλου ορμόνη στο σώμα;; Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι να ήταν ελαττωματική παρτίδα...    Μου έχουν τελειώσει οι αντιδράσεις κορίτσια μου. Ακόμα δεν έχω καταλάβει τι συμβαίνει, θα καλέσω αύριο τον γιατρό μου να μου πει τι να κάνω. Λογικά θα πάω για υπέρηχο, δεν ξέρω αν έχει νόημα η χοριακη στην εβδομάδα που είμαι (από εκείνη την τελευταία ωορρηξία δεν είχα ξανά επαφή, άρα αποκλείεται να είμαι λιγότερο). Ο άντρας μου να σας πω ότι είναι σε μεγαλύτερο σοκ. Μου λέει "ΑΝ είσαι έγκυος.....". Λέω ναι αν είμαι... 😂😂 Αν δεν είχα αλλάξει τεστ ωορρηξίας άραγε ποτέ θα το μάθαινα;; 😂😂 Ο,τι καλύτερο εύχομαι σε όλες σας, εγκυμονούσας και όσες προσπαθούν λ. Βλέπετε, από εκεί που δεν το περιμένουμε έρχεται τελικά 🥳🥳
    • Χρόνια πολλααααα σε όλες τις μανούλες❤️❤️❤️ αλλά και στις μανούλες που έχασαν τα μωράκια τους πριν ακόμη να έρθουν στη ζωή🙏👼🙏 χρόνια πολλα σε όλες μας κοριτσια μουυυυ και εύχομαι του χρονου να γιορτάζουμε με τα μωρά στην αγκαλια μας🥳🥳🥳🌈🥰🥰🥰
    • Κορίτσια μου, μαχητριες της εξωσωματικής χρόνια σας πολλά! Γιορτή της  μητέρας σήμερα και εσείς γιορτάζετε πιο πολύ από όλες όσες έχουμε περάσει απέναντι! Θα γεμίσει η αγκαλιά σας... Αργά ή γρήγορα θα γεμίσει... Το ξέρω και το πιστεύω! ❤️
    • @Elli13 κορίτσι μου σοοοκ!!! Ποσο πολύ χαίρομαι!! Με το καλό το δεύτερο μπεμπακι!! Περιμένουμε με αγωνία τα νέα σου!! Εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη που φέτος θα την περάσεις με την καλύτερη παρέα!! Φέτος τα Χριστούγεννα θα τα περάσετε όλοι μαζί ❤️❤️❤️
    • Χαχαχα αυτό με το φαγητό ξεκάθαρα έτσι είναι ναι! Και για το στήθος, πρησμένο αλλα μαλακό ταυτόχρονα έτσι fluffy!  Όσο για τον υπέρηχο μετράω αντίστροφα τις μέρες, ιδανικά θα ήθελα κάθε 3 μέρες να πηγαίνω 😅  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...