Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΝΟ16!!!


Recommended Posts

rose 25 ετσι ημουν και εγω.απο τη μια ειχα θετικη σκεψη αλλα απο την αλλη ειχα και στο μυαλο μου οτι μπορει να μην πετυχει.στο τελος ειπα οτι,οτι ειναι να γινει θα γινει και ετσι χαλαρωσα καμως.τελικα πετυχε ασχετα με το αποτελεσμα.εσυ θα πρεπει να κανεις καλες σκεψεις για να εχεις καλη ψυχολογια.θα εχεις και μας να σου δινουμε θαρρος.

DIAZ να χαιρεσε το παιδακι σου και οτι επιθυμεις.

jannolino συμφωνω μαζι σου.καμια φορα πεφτω πολυ αλλα προσπαθω για χαρη του γιου μου και του αντρα μου να μη με παιρνει απο κατω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Diaz τωρα ειμαι καλα ψυχολογικα οσο περναει ο καιρος και περιμενω τα αποτελεσματα δεν ξερω τι θα κανω...οσο για την μεθη μου ειπαν απλα θα ειμαι ζαλισμενη αλλα θα καταλαβαινω δεν θα κοιμηθω.να εισαι καλα ευχαριστω πολυ!εσενα τι προβλημα ειχε ο αντρας σου με το σπερμα?

jannolino ετσι σκεφτομαι και εγω λεω αποκλειεται να ερθει ετσι απλα πρεπει να παιδευτω πολυ ακομα..απο την αλλη λεω τοσα χρονια περιμενω τι στο καλο δεν ηρθε ακομα η ωρα μου?μια ετσι μια γιουβετσι ειμαι χαχαχα καλα ειμαι δεν μπορω να πω η ψυχολογια μου ειναι ανεβασμενη προστοπαρον τουλαχιστον :P

koritsaki mou ευχαριστω πολυ δεν μπορεις να φανταστεις ποσο χαιρομαι που εχω εσας να μου δινετε κουραγιο και δυναμη να συνεχιζω..παιζει να ειμαι απο τις παλιες η μοναδικη που ακομα ειμαι στα ιδια και δεν εχει παιδι αλλα δεν πτοουμε καποια μερα θα ερθει και σε μενα!εσυ να μην στεναχωριεσαι εχεις τον αντρουλη σου τον γιοκα σου και θα ερθει συντομα και αλλο παιδακι...να λες δοξα το Θεο που εχεις και ενα!εγω παρακαλαω να μου δωσει εστω και ενα παιδακι και ας μην ερθει αλλο αρκει να αποκτησω και εγω αυτο το Θειο Δωρο εστω μια φορα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose 25 Μη σκεφτεσαι ετσι. και εγω ειμαι στα ιδια και μαλιστα με μια πολυ οδυνηρη εμπειρια.εχεις δικιο ευτυχως που εχω το γιο μου και παιρνω δυναμη.ισως αν δεν ειχα μεινει καθολου εγκυος να ηταν διαφορετικα τα πραγματα.οταν γεννησα το γιο μου ημουν πολυ μικρη σχεδον μεγαλωσαμε μαζι τωρα αν κανω αλλο παιδακι θα ειναι αλλιως.

Επεξεργάστηκε από koritsaki mou
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, καλή Μεγαλοβδομάδα! Κατάφερα κι εγώ να συντονιστώ στο φόρουμ. Ελένη και koritsaki mou καλωσορίσατε στην παρέα μας! Εγώ μετά την εξάντληση των 6 κρυοσυντηρημένων αρχίζω πάλι από το μηδέν. Αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία... Έχω κάνει και κάποιεσ κινήσεις, αλλά θα τα αναλύσω άλλη στιγμή. Κι αφού το τελευταίο διάστημα η ψυχολογία μου ήταν στα πατώματα είπαμε να το αφήσουμε για ένα διάστημα γιατί διαφορετικά με βλέπω να τρελαίνομαι. Την Τετάρτη θα κάνει ο άντρας μου την κιρσοκήλη (έχει 2ου βαθμού). Δεν ξέρουμε αν αυτό έχει επηρεάσει την όλη κατάσταση του, αλλά είπαμε να την κάνει για το γενικότερο καλό του. Κι οι γιατροί δεν σου λένε με βεβαιότητα οτι θα φτιάξει. Αλλά όπως και να έχει ας γίνει ο,τι θέλει, αφού ούτως ή άλλως μικρογονιμοποίηση κάνουμε. Οπότε daphne μου θα αφήσουμε για την άλλη βδομάδα αυτό που λέγαμε. Θα σου στείλω και πμ. Rose μου, δεν σου έχουν πει οτι το άγχος επηρεάζει τις ορμόνες; Γι'αυτό προσπάθησε να ηρεμήσεις. Εκμεταλλεύσου αυτές τις μέρες: βάψε τα αβγουλάκια σου, πλάσε κουλουράκια, μην σου πω να φτιάξεις κανένα κοκορέτσι για το Πάσχα! χα χα Γενικά, κάνε πραγματάκια που θα σε κρατούν απασχολημένη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλη Μεγαλοβδομαδα και απο μενα κοριτσια!!

fifoulina σε ευχαριστω πολυ και σου ευχομαι συντομα να μας πεις καλα νεα.

δεν ξερω κοριτσια αλλα οσο πλησιαζει το Πασχα με πιανει μια μελανχολια!!αλλιως το περιμενα...

κανει και ζεστη και δε μου κανουν τα ρουχα μου ,ειχα παρει αρκετα κιλα και προσπαθω να τα χασω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη Μεγαλη Εβδομαδα κοριτσια!!!

koritsaki mou καταλαβαινω οτι η επιθυμια σου για δευτερο ειναι μεγαλη και φυσικα καθε μωρακι ειναι και διαφορετικη εμπειρια και Θειο Δωρο..ευχομαι πραγματικα να σου ερθει συντομα απλα οταν δεν εχεις κανενα πιστευω ειναι διαφορετικα!γι αυτο σκεφτομαι ετσι εστω ενα να μου στειλει!!!

fifoulina καλυτερα να ηρεμησεις πρωτα και μετα οταν ειστε παλι ετοιμοι να συνεχισετε τις προσπαθειες.ειναι δυσκολος ο δρομος και δυστηχως θελει μεγαλη υπομονη και δυναμη!εχει κανει και μενα ο αντρας μου κυσροκηλη το 2010 αλλα χωρις αποτελεσμα οπως φανηκε εφοσον δεν εμεινα εγκυος.καθε περιπτωση ομως ειναι και διαφορετικη οποτε καντε την με το καλο και που ξερεις μπορει να μεινεις και να μην χρειαστει εξωσωματικη :) οσο για το αγχος που λες προστοπαρον ειμαι μια χαρα απλα μια αγωνια εχω μεχρι να ερθουν οι μερες να ξεκινησω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου καλα! Μπηκα να σας πω Καλή Ανασταση και ευχομαι του χρονου το Πασχα ολες να εχετε μωρακια ειτε στην κοιλίτσα σας ή να τα εχετε ήδη γεννήσει, να μην χανετε την πίστη σας να συνεχίσετε να προσπαθείτε οσο μπορειτε και το αποτελεσμα θα ερθει. Rose να εισαι συγκρατημένη αλλα αισιόδοξη ειναι πολλες οι κοπελες που τα εχουν καταφερει με την πρώτη προσπάθεια γιατι οχι κι εσυ. Koritsaki mou σε καταλαβαίνω ακόμα κι αν εχει παιδι η αγωνία να κανεις ενα αδερφακι ειναι μεγαλη και παλι για αλλους λογους αυτη τη φορα. Teri μου γλυκεια μου με το καλο να ερθει το κοριτσακι σας μαζί ειμαστε κι εγω δεν αισθανομαι ακόμα και πολλα πιο πολύ γουργουρητο μου ακούγεται αλλα σε δυο εβδομαδες θα το νιώσουμε που θα παει, φυσικα και το αξίζεις οπως ολες εδω που παλευουμε για κατι τοσο ιερο! μην σκεφτεσαι ετσι ο θεος εχει για ολους το θαυμα του. Λιλ μου τρωτε και κρεμουλα τι καλα μπραβο σιγα σιγα θα αρχισει να αυξανει τις ποσοτητες μην σε αγχωνει αυτο κι εμενα δεν πολυτρωει αλλα η αναπτυξη της ειναι μια χαρα. Vango ολα καλα φουσκωνεις ε, ακομα για σενα λεω ποσο πολυ εχω χαρει δεν ξέρεις! Daphne με το καλο αυτη η προσπαθεια να φερει το ζουζουνακι σου επιτελους θα ερθει δεν μπορει εχεις περασει πολλα αλλα θα δικαιωθεις. Καλη Ανασταση σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και απο εμενα κοριτσακια μου!!!! Καλή Μεγαλοβδομαδα!!!

Φιφουλινα μου σου ευχομαι τα καλυτερα κ οποτε θελεις να μπεις να μας μιλησεις!

Ροζακι δε σε φοβάμαι! ! Και αφού πλεον άγχος δεν υπαρχει...βουρ στο ψητο!!

Κοριτσακι μου μπορω στο ελάχιστο να φανταστω πως αισθάνεσαι! ! Είναι κ γιορτες που πολλούς μας μελαγχολούν! !! Καμια μου λεξη δυστυχως δεν μπορει να παρει τις ασχημες σου αναμνησεις!! Ποναει κ ειναι λογικό! ! Θα κανει κ αυτο το κυκλο του κ ευχομαι πολυ σύντομα να αποκτησει αδερφακι ο γιοκας σου!!

Λαμπρινή μου πως τα πας?? Πες μου αλήθεια ποτε θα αρχισω να το νιωθω??

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

janollino καλα ειμαι ευτυχως ολα εξελισσονται οπως πρέπει νομίζω οτι γύρω στην 19η με 20η ενιωσα εγω την μικρή μου αν και λενε οτι το δευτερο το νιώθεις πιο γρήγορα τώρα απλώς εχω αισθανει μια δυο φορες σαν ενα ψαρακι αλλα ειναι νωρις ακόμα σε δυο εβδομαδες ελπίζω να το νιώσω κανονικα. Με το καλο να ερθουν θα τα νιώσουμε ουτως η αλλιως οταν μεγαλώσουν κι αλλο και θα τα νιώσουμε καλήτερα οταν γεννηθούν και τα δούμε χι χι. Καλη Ανασταση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαιρετώ όλες τις κούκλες του mammyland... επιτέλους κατάφερα κι εγώ να μπώ ο στόκος! Ελπίζω όλες να είστε καλά και να προετοιμάζεστε για ένα όμορφο και καρπερό Πάσχα!!

Φουυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

labrinip αισιοδοξη ειμαι γενικος απλα αρκετα συγκρατημενη!ευχαριστω πολυ φυσα με και εσυ να κολλησω γκαστριτιδα :))

jannolino μου ολα καλα!εσυ πως πας?τι κανει το σπορι σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που εισαι ρε levou και τωρα σκεφτομουν που να βρισκονται οι υπολοιπες.πως ειναι το μωρουλι σου?αχ ωραιο μεσημεριατικο αερακι που μου ηρθε χιιχι ριξε και αλλο δυνατο μην το λυπασαι:y32b4:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου! Τι κανετε??

Ροζακι μου ανεβασμενο σε βρισκω!!μπραβο, μπραβο!! Εγω εχω εδω κ 2 μερες κατι τραβηγματα στη κοιλια που ως υστερικη που ειμαι με κανουν κ ανησυχω!!! Τι κ αν διαβαζω πως ολα πανε καλα!! Αρχιζουν παλι να με πιανουν τα διαολια μου!! Ουφφφ πολυ κουραστικο να ανησυχεις ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ! Αρχιζει να με πιανει η ανασφαλεια και να θελω απεγνωσμένα να το δω για να βεβαιωθω πως ολα πανε καλα!! Και εχω σχεδον 2 βδομαφες μπροστά μου!!!

Levou τι ωραίο τικερακι ειναι αυτο! ! Μακαρι να φτασω κ εγω μεχρι εκει!!! Να με βοηθησει η Αγία Ειρηνη Χρυσοβαλαντω!!!

Με πιασανε παλι τα δικα μου οπως καταλαβαινετε οποτε καλύτερα να αποχωρησω!! Μη σας μαυριζω κ εσας!!!

Φιλια πολλα κοριτσαρες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια μου γλυκα!!!μου ηρθε και μενα το αερακι απο το φυσημα!!

levou σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη και ενα υγιες μωρο.

jannolino σε καταλαβαινω απολυτα.φανταζομαι οτι και εγω οταν ξαναμεινω εγκυος θα ανησυχω με το παραμικρο.ειναι νομιζω φυσιολογικο.μηπως θα επρεπε να το πεις στο γιατρο σου για να σε καθοδηγησει και να ησυχασεις και εσυ μερες που ειναι?

εγω περιμενω ακομα τα αποτελεσματα απο την αποξιση που εκανα και εχω αγωνια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου το καλύτερο θα ηταν να μιλησωε το γιατρο μου αλλα εμειδη με έχει "ενηνερωσει" πως μονο οταν δω αιμα πρέπει να ανησυχησω προσπαθώ να κρατιέμαι κ να μη τον παιρνω για το "παραμικρό"!! Ειναι κ περίπτωση ο δικος μου ο γιατρός! Είναι ομως πολυ ψυχοφθορο να είμαστε έτσι! ! Με το καθε τι στη τσιτα!! Και αυτο το μωρο πως θα βγει μς τοση ανασφαλεια?και εσυ ετσι θα εισαι αλλά είναι το πιο μεγαλο λάθος! Και πως να γινει ομως το αντίθετο? Πφφ κ αυτο ακατόρθωτο μου φαίνεται! !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino mou εχεις δικιο δεν πρεπει να το κανουμε αυτο αλλα πολλες φορες δεν μπορουμε να κανουμε αλλιως.το σωστο ειναι οτι πρεπει να απολανβανουμε την περιοδο της εγκυμοσυνης.οσο για το γιατρο ετσι ηταν και ο δικος μου αλλα τωρα ο καινουριος μου ειπε να τον παιρνω τηλ.οποτε θελω και οτι ωρα θελω.παντος αν νιωθεις κατι πρεπει να το ξερει ο γιατρος γιατι δεν ξερω αν εμεις μπορουμε να εκτιμησουμε σωστα αυτο που μπορει να προκυψει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδίτσες μου γλυκιές καλημέρα και από μένα!!!!!!!!!!!!επιτέλους νομίζω θα δημοσιευθεί το μήνυμά μου γιατί μία μέρα έγραφα και έγραφα και στο τέλος νευρίασα που με πέταξε έξω και το παράτησα,όμως να ξέρετε ότι κάθε μέρα σχεδόν διαβάζω τα νέα σας!!!!rose μου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα τέλεια και να φτάσεις στο θαύμα!!!!!!!ξέρω πάρα πολύ καλά ότι δεν είναι και τόσο εφικτό αλλά προσπάθησε να μην αγχώνεσαι πολύ και να ακολουθήσεις την συμβουλή της lambrinoulas και να είσαι συγκρατημένα αισιόδοξη!!!!!koritsaki mou είμαι σίγουρη ότι θα χαρίσεις αδερφάκι στο γιόκα σου θα το δεις!!!!!!!jannolino μου σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!!!!!και εγώ που θα πάω τώρα στο γιατρό στις 27/5 για την αυχενική,πως θα την παλέψω?πρέπει να το αποβάλλουμε αυτό το άγχος ρε γαμώτο,αλλά πως γίνεται αυτό?αφου παρακαλάω να έχω την πρωϊνή μου αδιαθεσία για να καταλαβαίνω ότι όλα είναι καλά!!!!!!

Και στα υπόλοιπα κοριτσάκια που δεν τα ανέφερα ονομαστικά να ξέρουν ότι τις σκέφτομαι και παρακαλάω κάθε μέρα και για αυτές να γίνει το θαυματάκι τους!!!!!

Εύχομαι σε όλες Καλό Πάσχα,και σίγουρα το επόμενο να έχουμε όλες τα μωράκια μας!!!!!Σας στέλνω την θετική μου ενέργεια,σας φιλώ και κυρίως σας φυσώ γλυκά!!!!!!!!!![smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif][smilie=toothy4.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλή μέρα! Εγώ έκανα σήμερα τις ορμονολογικές για να δούμε αν επανήλθαν και στην επόμενη περίοδο, εκτός απροόπτου ξεκινάω πάλι... (πάλι στο "νήμα" με τις εξετάσεις.. αύριο είναι κλειστή η βιοιατρική μέχρι και την Τρίτη και αν αδιαθετούσα χθες δε θα προλάβαινα αυτό το μήνα.. τι να πω.. όλο στο τρέξιμο να προλάβω! τέσπα..) Θέλω να κάνω και υπέρηχο μαστών πριν ξεκινήσω, κάνω κάθε χρόνο γιατί έχω κάτι κύστες και τις παρακολουθούμε, αλλά τώρα λόγω εξωσωματικών θέλω να δω αν άλλαξε κάτι.. εσάς σας έχει πει ο γιατρός σας για υπέρηχους μαστών (και άνω κοιλίας μου είχε ζητήσει να κάνω την 1η φορά..)

Πάντως ενώ με το που απέβαλα ήθελα να ξεκινήσω αμέσως την επόμενη προσπάθεια, όσο πλησιάζει ο καιρός... σα να θέλω να κάνω πίσω... αλλά όχι, αν δεν ξεκινήσω τον επόμενο μήνα μετά θα πάει Αύγοστο-Σεπτέμβριο και δε θέλω άλλο καλοκαίρι έτσι.. αν δεν πετύχει θα πάρω τον σύζυγο και θα ξεχυθούμε στα νησιά να χαλαρώσουμε και να μεθύσουμε (λέμε τώρα).. μα αν πετύχει, θα κάτσω στα αυγά μου να κλωσσήσω:)

fifoulina καλή επιτυχία με την κιρσοκήλη. Και γω προσπαθούσα να πείσω τον καλό μου την 1η φορά που απέβαλα (και θα έπρεπε να περιμένουμε 2 μήνες) να κάνει τότε αφού έτσι και αλλιώς δε θα μπορούσαμε να προσπαθούμε αλλά δεν ήθελε.. μήνες μετά που το ξανασυζητήσαμε μου είπε πως δε θυμάται κάτι τέτοιο να είπε και αν είναι να την κάνει τότε (λίγο πριν ξεκινήσουμε για εξωσωματική) οπότε δεν έλεγε.. τούρμπο με κάνει ώρες ώρες! τέλος πάντων... ελπίζω να πάνε όλα καλά! θα τα πούμε αργότερα :)

Στις εγκυμονούσες όλα να πάνε καλά και να έχετε σύντομα τα μπεμπάκια στην αγκαλιά σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

daphne σου ευχομαι να ειναι καλες οι εξετασεις για να μπορεσεις να συνεχισεις.αξιζεις και συ οπως και ολες μας τα καλυτερα!!!

σημερα εμαθα τα αποτελεσματα που περιμενα.τελικα αυτα που εδειχνε το τεστ παπ ηταν επειδη οταν γεννησα δεν εκανα αποξεση ειχαν μεινει ας το πουμε υπολειματα.οποτε μπορουμε να ξεκινησουμε τισ προσπαθειες.για λιγους μηνες θα προσπαθησουμε μονοι μας και αν δε γινει τιποτα θα παμε για εξωσωματικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου επειδη μαλλον δε θα μπορεσω να μπω αυτες τις μερες γιατι θα φυγω, σας ευχομαι ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!!!!Ευχομαι το επομενο Πασχα να μας βρει ολες με μωρακια η εγκυες για μας που προσπαθουμε !!!φιλακια πολλααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ!!!!

Κορίτσια μου αγαπημένα σας εύχομαι ολόψυχα Καλό & Ευλογημένο Πάσχα!

Να γεμίσουμε τις καρδιές μας με το Φως της Αναστάσεως και να συνεχίσουμε με ελπίδα, υπομονή, επιμονή και πίστη μέχρι να τα καταφέρουμε! Μακάρι για όσες ακόμη προσπαθούμε να είναι το τελευταίο Πάσχα άνευ μωρών!

Πολλά φιλιά σε όλες με αγάπη!

(Από Τετάρτη που επιστρέφουμε, θα έχω σταθερά ίντερνετ κ θα ενημερωθώ και θα σας πω και τα νέα μου...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστός ανέστη κ χρόνια πολλά σε ολους!!!

Ευχομαι να περασατε ομορφα κ οπως λέει κ η μαρίνα αυτο να είναι το τελευταίο Πάσχα που λειπουν τα μωράκια...!!! Το επόμενο να είναι πολυ διαφορετικο!!!

Εγω σημερα ξυπνησα με ενα φρικτο πονολαιμο!!! Δε μπορω να καταπιώ ουτε σταγονα!!! Κ με τα δικα μου τα κομπλεξικα φανταστείτε μέχρι που φτανει ο νους μου!! Ξερει καμια κανενα γιατροσοφι για να το καταπολεμησω???

Κατα τα αλλα ολα καλα εδω!!!

Εσεις??? Τι μου κανετε??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρόνια Πολλά και από μενα!

jannolino μου, μην κάνεις πειράματα γιατί μπορεί να αγχωθείς περισσότερο. Καλύτερα να μιλήσεις στο γιατρό σου. Να σκεφτείς οτι και οι καραμέλες Hall's απαγορεύονται στην εγκυμοσύνη.

Για μενα το Πάσχα δεν ήταν και ο,τι καλύτερο γιατί αφενός είχα την μελαγχολία των γιορτών και αφετέρου ο αντρούλης μου έκανε την επέμβαση κιρσοκήλης οπότε οι μετακινήσεις δεν είναι εύκολες. Σήμερα κλείνει μια βδομάδα από την επέμβαση. Λίγο τον τραβάνε τα ράμματα και κάπως του πρήστηκε ο όρχις, αλλά ο γιατρός είπε να μην ανησυχούμε. Πάντως για όσους αντρούληδες αγχώνονται το υπόλοιπο "σύστημα" λειτουργεί κανονικά (χιχι). Απλά το ok του γιατρού περιμένουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιφουλινα μου λυπαμαι που δεν περασες ευχαριστα αλλα εύχομαι να τελειώσει η ταλαιπωρία σας κ το επομενο Πάσχα να είναι το καλύτερο! !!!

Αληθεια οι halls απαγορευοντε??? Εγω πηρα αυτες τις πράσινες ευκαλυπτου που ειναι!! ! Φανταζομαι πως αυτες μπορω να τις παρω εε???

Μωρε ντρέπομαι να παρω το γιατρο μου και να του πω"εχω πονολαιμο".....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...