Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Φεβροαριου-Μαρτιου-Απριλιου 2013


Recommended Posts

Μπραβο καντυ ολα καλα θα πανε.....εμενα φυλο δεν μπορεσαμε να δουμε αλλα δεν πειραζει στο περιπου υποψιαζομαστε.....στον επομενο υπερηχο θα μαθουμε σιγουρα....εμεις στους σιγα σιγα το λεμε.....απο ψωνια δεν εχω παρει τιοποτα ακομα....μολις σηκωθω θα αρχισω να ψαχνω να βλεπω και να συγκρινω τιμες....Μπραβο Αντριανα μου...με το καλο ο παιδαρος.....τελεια τα νεα σου.....εγω αυριο εχω γεμιστα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωχ γέμισε ο τόπος άντρες!!!!!!!

χαχαχαχαχα εγώ το πα ότι φέτος είναι αγοροχρονιά!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Με το καλό Ανδριάννα μου ο παίδαρος!!! :):):):):):)

Εγώ κορίτσια εχθές αγόρασα την κούνια του μπέμπη στον Αστερία http://www.asterias.com.gr/ ασυναγώνιστες τιμές και οι ποιότητες τέλειες!!! Εγώ είμαι από Αγρίνιο και την πήρα από Αθήνα... 300 ευρώ με το στρώμα... ενώ στο Αγρίνιο 300 δεν έπερνα ούτε το στρώμα!!! :? Το κεφαλάρι μας είναι σε φυσικό ξύλο και τα κάγκελα μας σε πολύ απαλό λαχανί!!! Στην κάτω πλευρά έχει ένα αρκουδάκι που κοιμάται πάνω σε ένα φεγγαράκι με αστέρια!!! Μας άρεσε πάρα πολύ η κούνια και μείναμε πολύ ευχαριστημένοι!!

Τα υπόλοιπα θα τα πάρω από μαγαζιά άλλα!!!

Φιλάκια καλημέρα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Νίκη εγώ είχα πάρει στην Ανδριάνα κούνια άσπρη και της κολήσει αυτοκόλητα με τα looney toons baby τώρα θα τα αλλάξω θα δω τι θα πάρω θα θέλει η Ανδριάνα να τα διαλέξει στάνταρ και θα μου πει κανένα spiderman και θα τρελαθώ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Η αλλαξιέρα είναι άσπρη λαχανί οπότε και αυτή είναι οκ!!!!!!!!!!!!

Έχω και καλαθούνα με looney toons (αν τα γράφω λάθος sorry).

Καρότσι είχα πάρει chicco που είναι ολοκαίνουριο και είναι μπλε πορτοκαλί super

Παρκοκρέβατο γιόκο τσόκο είναι ροζ :(:(

Ριλαξ είχα πάρει δανικό γιατί είχα και ένα κουνάκι ριλάξ

Τώρα είμαστε τυχερές γιατί μπορούμε να βρούμε και πιο οικονομικά στην Ανδριάνα τα είχα χρυσοπληρώσει σκεφτείται ότι τιο καρότσι το είχα πάρει 450 ευρώ

Αυτά για τα πράγματα!!!!!!!!!!

Λοίπον έχω πάρει 3 κιλά μπήκα τώρα στην 11η εβδομάδα και ο γιατρός μου είπε ότι μέχρι την 20η πρέπει να έχω πάρει 5 κιλά συνολικά :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Καλέ του λέω πως θα γίνει αυτό :roll::roll::roll::roll::roll:

Και μου λέει θα τρως πολλά γευματα και μικρά ΠΡΟΣΕΞΕ μου λέει όχι πολλά και μεγάλα :lol::lol::lol:

Και το πιο τρελλό η εξέταση που σας έλεγα πήρα σε 2 διαγνωστικά και μου είπαν στο πρώτο 185 ευρώ ο κάθε ένας και στο άλλο 220 :roll::roll::roll::roll::roll: τρελάθηκα και πήρα στο Ιασώ και πόσο λέτε ότι έχει 50 ευρώ ο καθένας :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: λέω αποκλείεται θα κάνω λάθος και πήρα και την μαία μου και μου είπε ότι τόσο έχει στο Ιασώ 50 ευρώ δεν είναι τρελλό?????

Λοιπόν έφτιαξα την πέρκα στον φούρνο κοκκινιστή με πατάτες και λίγα καρότα είναι τέλεια μέχρι στιγμής την έχω επισκεφτεί 3 φορές :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!! Τι ωραία που γεμίζουμε χαμογελάκια! Στο τέλος μου φαίνεται ότι τα μωράκια Φεβρουαρίου-Μαρτίου-Απριλίου 2013 θα κάνουν ποδοσφαιρική ομάδα! Βλέπω είσαστε αρκετά οργανωμένες με τα ψώνια και αισθάνομαι ότι έχω μείνει πίσω αλλά λέω για αργότερα! Εγώ παρόλου που δεν είχα και ναυτίες/ανακατοσούρες δεν έχω πάρει καθόλου βάρος και έχω κλείσει τις 15 εβδομάδες. Μήπως πρέπει να ανησυχώ???? :? Και είναι το αγοράκι μου λίγες μέρες πίσω.... από την αρχή ήταν πίσω 4 μέρες αλλά τώρα ενδέχεται να είναι 6... ο γιατρός είπε ότι θα το τσεκάρουμε όταν θα πάω την 19η εβδομάδα γιατί τώρα μπορεί να μην είναι ακριβής η μέτρηση αλλά καταλαβαίνετε... ανησυχώ... Ερωτησούλα τώρα: Βοηθάει να έχεις μαία και σε ποια σημεία; Και πώς ακριβώς βρίσκεις; Λέτε να ψαχτώ;;; Από φαγητό ή γιουβέτσι ή ψάρια. Η μανούλα μου θα μου φέρει παντζάρια το μεσημέρι που τα λατρέυω!!!!! (και τα παρήγγειλά :lol: )

preg.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τάνια μην στεναχωριέσαι αν είναι λίγο πίσω το μωρό γιατί και μια φίλη μου που γέννησε τώρα ήταν 1 εβδομάδα πίσω ;)

Αφού έχεις πατζάρια κάνε ψάρι καλύτερα!!!!!!

Γιάμι γιάμι!!!!!!!!!!!!!!

Και δεν είσαι πίσω και εγώ μετά τα Χριστούγεννα θα αρχίσω να τα διοργανώνω

Απλά εγώ τα έχω για αυτό τα αναφέρω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια κι απο μενα...εγω εχω γεμιστα σημερα...και πιτουλες...σπανακοπιτα,μακαρονοπιτα...και ολα τελεια...η μανα μου μου τα στειλε....ευτυχως γιατι με μακαρονια θα την εβγαζα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδριάνα και εγώ αγόρι :D είχε πλάκα γιατι είδαμε 'ανδρικο εξοπλισμό' ξεκάθαρα στον υπέρηχο της αυχενικής...επίσης είναι και 1 βδομάδα μεγαλύτερος

για ψώνια δεν σκέφτομαι καν ακόμα, ίσως για μένα μερικά χαλαρά φορεματάκια γιατι αρκετα απο τα ρούχα μου με στενευουν πλέον...κι εγω εβαλα 3 κιλά μεχρι την 11η αλλα την τελευταια βδομαδα προσεχω και έχασα το 1 (μάλλον ήταν κατακράτηση) επισης τωρα πια δε νυστάζω τόσο οποτε κινούμαι και λιγο παραπάνω...Τα 3 τα πήρα όλα στις διακοπες που δεν προσεχα και πολύ...

να σας ρωτήσω και κάτι...εγώ εκτος απο το φολικό δεν παιρνω κατι αλλο σε συμπλήρωμα προς το παρον εσείς???

Γεμιστά μαμας και για μένα σήμερα τυχερή μου μέρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ τι γίνεται με τα αγόρια???????????

Ας κάνει καμία και κανένα κορίτσι, τι θα γίνουν τα παιδιά μας gay????????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αν δεν κάνω λάθος μόνο μια κοπέλα που έχει δύδιμα έχει κορίτσι.

Αν είναι έτσι όταν το γεμίσουμε αυτό το ποστ να το ονομάσουμε ποδοσφαιρική ομάδα 2013 :lol::lol:

Βινούλα λίγα φαγητα έχεις :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Stalitsa και εσύ αγόρι κοπέλα μου???? Παναγία μου!!!! χαχαχαχα

Οπότε τώρα είμαστε 3 αγόρια και 1 κορίτσι????

Εγώ κορίτσια σήμερα κλείνω την 16η εβδομάδα και πρέπει να έχω πάρει 1/2 κιλό!!!

Ο γιατρός μου είπε σε όλη την εγκυμοσύνη να πάρω 8 με 10 κιλά!!!

Βέβαια εγώ έχω γαστρικό δακτύλιο που τρώω πολύ λίγο και με βοηθάει και δεν έχω πάρει κιλά!!

Εγώ σήμερα έχω κλασική φασολάδα λόγω του Αη Γιάννη!!!

Φιλιά σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!Τωρα δεν αντεχω ειπα χθες να το κρατησω λιγο ακομα αλλα στην αυχενικη χθες φανηκε και σε εμενα το φυλο εγω βεβαια επαθα σοκ γιατι αλλο περιμενα και αλλο μου ηρθε!!!!Μου ειπανε οτι μαλλον 99% ειναι αγορακι και το δικο μου!!!!Απλα ειπα να μην το πω ακομα γιατι σε δυο εβδομαδες που θα ξαναπαω μην μου πει αλλο φυλο παλι ο γιατρος!!!!Την προηγουμενη φορα που ειχα παει μου ειχε πει απο τους χτυπους της καρδιας 80% κοριτσι εντωμεταξυ ολοι μου λεγανε για κοριτσι και το ηθελα και εγω πολυ βεβαια και ειχα αρχισει και το εδενα κομπο και χθες στην εξεταση βλεπουμε τσουτσουνακι!!!!χαχαχα!!!!Παθαμε πλακα!!!!Η αληθεια ειναι οτι δεν το περιμενα ειχα αλλη διαισθηση!!!!Τελοσπαντων για να μην την ξαναπατησω ομως θα πειμενω λιγο ακομα!!!!χαχαχα!!!!Λετε παλι μετα να μου πουνε κοριτσι;;;;χαχαχαχα!!!!Μπαααααα αφου φανηκε πουλι και εντονα μαλιστα!!!!Τι να πω...;;;Σε δυο βδομαδες αν δεν μας γυρισει την πλατουλα του ΘΑ ΞΑΝΑΔΟΥΜΕ!!!!Δεν το δενω κομπο παντως αλλα θα αρχισω να συνηθιζω στην ιδεα του γιου!!!!Ο μπομπιρας ξεπορτισε!!!!!χιχιχιχι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μαντέψτε!!;;Χθες πήγα στο γιατρό και εγώ μπέμπη έχω.Δεν είχα σκεφτεί το φύλο μέχρι τώρα και ότι έχω αγοράσει είναι ουδέτερο,μπλε θα πάρω λίγα γιατί δεν ξέρουμε αν το επόμενο θα είναι κ αυτό αγοράκι.Όλες οι εξετάσεις μου μέχρι τώρα ευτυχώς είναι πολύ καλές,θα κάνω την β-επιπέδου 2/10.Σύνολο στην εγκυμοσύνη έχω χάσει 4 κιλά μέχρι τώρα(χωρίς εμετούς κλπ) κ είμαι στην 18η εβδομάδα.Ο γιατρός μου είπε σε όλη την εγκυμοσύνη να πάρω το πολύ 4-5 κιλά,γιατί έχω ήδη πολλά.niki.g κ εγώ από Αγρίνιο είμαι αλλά μένω Θεσσαλονίκη πλέον.Τέλειο νηστίσιμο φαγάκι τάρτα λαχανικών.Ψάχνω κ βρίσκω διάφορες στο www.sintagespareas.gr έχει πολλές καταπληκτικές.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδριανα μου ειναι και για αυριο....και οσο μας παει....εγω 5 μερες ξαπλα πηρα μισο κιλο...θελω και εγω να μαθω το φυλο.....σε 10 μερες παω παλι για υπερηχο να δουμε αν εχει κολλησει καλα και αν μας κανει την χαρη να δουμε το φυλο...Κοριτσια τα φωτα σας...σημερα απο το πρωι νιωθω χαμηλα στην κοιλια κατι σκληρο και μερικες φορες σαν να με περπαταει κατι σαν χτυπηματακια αλλα φευγαλεα....τι ειναι αυτο...????ειναι λογικο????Παντως απο αγορια καλα παμε......χαχαχα κανενα κοριτσι βρε παιδια.....χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol: Μπράβο Λένα θα μπει και αυτός στην ποδοσφαιρική μας ομάδα :lol::lol::lol::lol::lol:

Βινούλα μην αγχώνεσαι για το φύλλο με εμάς που έμπλεξες είναι στάνταρ αγόρι :lol::lol::lol:

Φέτος θα φορεθεί πολύ το μπλε ;)

Βινούλα μάλλον είναι ο γιος σου που προσπαθεί να βάλει γκολ στον δικό μου :lol::lol:

Αλήθεια τώρα το μωρό σου πρέπει να είναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λένα και εγώ εκεί μπαίνω για συνταγές αλλά μετά κάνω του κεφαλιού μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol: Μπράβο Λένα θα μπει και αυτός στην ποδοσφαιρική μας ομάδα :lol::lol::lol::lol::lol:

Βινούλα μην αγχώνεσαι για το φύλλο με εμάς που έμπλεξες είναι στάνταρ αγόρι :lol::lol::lol:

Φέτος θα φορεθεί πολύ το μπλε ;)

Βινούλα μάλλον είναι ο γιος σου που προσπαθεί να βάλει γκολ στον δικό μου :lol::lol:

Αλήθεια τώρα το μωρό σου πρέπει να είναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λένα και εγώ εκεί μπαίνω για συνταγές αλλά μετά κάνω του κεφαλιού μου.

Μακαρι να ειναι και παμε για ποδοσφερικη ομαδα.....ειμαι πολυ χαρουμενη πουυ ολες ξερετε το φυλο κι ας με παιδευει εμενα το δικο μου.... :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο εμενα!

Καλε τι εγινε;;;;;;Επιδρομη απο "μαγκες" εχουμε;;;;;;;χαχαχαχα!

Εγω εκανα εχτες την αυχενικη,ολα καλα,το μωρο ειναι μια χαρα,αλλα φυλο...δεν ειδαμε!

Βασικα ο γιατρος ειδε αλλα δεν ηταν σιγουρος οποτε...δεν μας ειπε τιποτα.

Εγω θα ξαναπαω για υπερηχο,πρωτα ο Θεος,τελος Σεπτεμβρη...ελπιζουμε τοτε..να δουμε.Βασικα εγω δεν εχω αγωνια για το φυλο,η αγωνια μου ηταν κ ειναι να ειναι γερο το μωρο.Ο αντρας μου δεν κρατιεται με τιποτα!!!

Πολλα φιλια στις κοιλιτσες κ στους αγοραρους που ετοιμαζεται!!!!!!!! :D:D

Εννοειτε φιλια κ στο κοριτσακι της παρεας!!

Binoula..εμεις...μαζι...στην αναμονη!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαλθήκατε να μου αφήσετε ανύπαντρο το γιο μου?????? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χαχαχα κορίτσια χωρίς πλάκα!!!! Πολλά αγοράκια αρχίσανε και μαζεύονται... :shock::shock::shock:

Να ναι γερά τα παιδάκια και ας είναι ότι θέλει!!!! ;););)

Εγώ σήμερα κορίτσια για να σας ανοίξω την όρεξη φτιάχνω παστίτσιο πιπεριές γεμιστές με τυριά αρνί ψητό στη σούβλα κλπ γιατί γιορτάζει ο αδερφός μου και έχουμε γλέντι στο σπίτι της μάνας μου!!! Κλασικό χωριάτικο βέβαια!!! Αλλά η όρεξη μια χαρά κρατεί!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ζουμπι οντως μαζι....εγω σε 10 μερουλες ξανα παω αν μας αφησει θα το δουμε....εννοειται να ναι γερο αλλα να μην ξερουμε πως να του μιλαμε????χααχαχαχα....niki.g να τον χαιρεστε....μμμ απο φαγητο καλα παει...χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκι μου πέσανε τα σάλια =p~

Εμείς σήμερα μαγειρέψαμε μαζί με την Ανδριανούλα κιμαδοπίτσα και ένα γλυκάκι γιατι θα έρθουν κάτι φίλες μας το απόγευμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Βινουλα εγώ θα πάω στις 6 για αυχενική!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ευτυχώς γιατί μετά έχω ραντεβού στις 18

Καλέ κορίτσια εγώ δεν το έχω ακούσει ακόμα το μπεμπέ :cry:

κάτι νοιώθω μερικές φορές αλλά δεν είναι και τόσο δυνατό και μάλλον κάτι άλλο θα είναι :roll::roll::roll:

Αν και στους υπέρηχους το βλεπω πολύ ήσυχο καμία σχέση με την Ανδριάνα :lol::lol::lol:

Ζούμπι πολλά κόλπα σου κάνει το μπεμπέ θα δεις θα είναι κορίτσι και θα είναι κολπατζου!!!!!!!!!!!!!!

Μακάρι σαν βασιλισσα θα την έχουμε και από γαμπρούς θα έχει ποικιλία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πάω να κάνω καμία δουλειά γιατί μετα από την μαγειρική στην κουζίνα έχει πέσει βόμβα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω την εκανα την αυχενικη, την παρασκευη θα εχω και τα αποτελεσματα απο το παπει... και παω να με ξαναδει για να δει αν ολα ειναι οκ....εγω σημερα εχω μοσχαρακι κοκκινιστο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και από μένα!! Τελικά πολύ αγόρι...φταίει μήπως το φεγγάρι τις ημέρες της σύλληψης;;; Εγώ για αυχαινική θα πάω τη Τρίτη 4/9 και ελπίζω να είναι όλα καλά και να είναι κορίτσι...Σόρρυ, δεν σας το κρίβω ήθελα να τα ζευγαρώσω τα παιδάκια μου...να βάλω και κανένα κορδελάκι στα μαλλιά και κανένα καλσονάκι...Αυτά τα μαγαζιά με τρελαίνουν...έχουν 3 τοίχους ρούχα για τα κοριτσάκια και μισό τοίχο για τα αγοράκια...Βέβαια από οικονομικής άποψης με συμφέρει να έχω αγόρι γιατί έχω πολλά ρούχα από τον μικρό....Όλα τα συμπτώματα πάντως είναι σχεδόν ίδια και στις 2 εγκυμοσύνες μου και οι περισσότεροι μου λένε οτι έχω αγριέχει στο πρόσωπο και μάλλον είναι αγόρι...Θα δείξει...Τέλος να σας πω οτι έκανα κάτι εξετάσεις για θρομβοφιλία και βγήκαν κάποιες παθολογικές και ξεκίνησα Σαλοσπιρ..να βοηθήσω λίγο την αιμάτωση της μήτρας μην πάθω πάλι ολιγάμνιο σαν την πρώτη φορά...Αυτά! Συγνώμη αν σας έπρηξα αλλά με την δουλειά δεν μπαίνω και πολύ συχνά...Φιλιά σε όλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια και από μένα!! Τελικά πολύ αγόρι...φταίει μήπως το φεγγάρι τις ημέρες της σύλληψης;;; Εγώ για αυχαινική θα πάω τη Τρίτη 4/9 και ελπίζω να είναι όλα καλά και να είναι κορίτσι...Σόρρυ, δεν σας το κρίβω ήθελα να τα ζευγαρώσω τα παιδάκια μου...να βάλω και κανένα κορδελάκι στα μαλλιά και κανένα καλσονάκι...Αυτά τα μαγαζιά με τρελαίνουν...έχουν 3 τοίχους ρούχα για τα κοριτσάκια και μισό τοίχο για τα αγοράκια...Βέβαια από οικονομικής άποψης με συμφέρει να έχω αγόρι γιατί έχω πολλά ρούχα από τον μικρό....Όλα τα συμπτώματα πάντως είναι σχεδόν ίδια και στις 2 εγκυμοσύνες μου και οι περισσότεροι μου λένε οτι έχω αγριέχει στο πρόσωπο και μάλλον είναι αγόρι...Θα δείξει...Τέλος να σας πω οτι έκανα κάτι εξετάσεις για θρομβοφιλία και βγήκαν κάποιες παθολογικές και ξεκίνησα Σαλοσπιρ..να βοηθήσω λίγο την αιμάτωση της μήτρας μην πάθω πάλι ολιγάμνιο σαν την πρώτη φορά...Αυτά! Συγνώμη αν σας έπρηξα αλλά με την δουλειά δεν μπαίνω και πολύ συχνά...Φιλιά σε όλες!!

Καλησπέρα κορίτσι μου!!!

Και εγώ έκανα εξετάσεις θρομβοφιλίας και ο γιατρός μου έδωσε και μένα 1 salospir 80 την ημέρα!!!

Απ ότι μου είπε αυτό δεν λέει κάτι είναι για τυπικούς λόγους!!! κακό δεν κάνει!!! :) Όλα καλά θα πάνε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!!!!!!

Είμαι στην δουλειά σήμερα......

Και εγώ παίρνω σαλοσπίρ :D αλλά εγώ κάνω και ενέσεις επίσης μου έδωσε και σίδηρο ευτυχώς σε χαπάκια γιατί το άλλο δεν πίνεται με τίποτα :D

Από μαμ πως πάμε??????

Εμένα είχαν έρθει κάτι φίλες χθες και δεν προνόησα τίποτα για σήμερα για δώστε καμία γρήγορη ιδέα μάλλον προς Ιταλία μεριά το κόβω :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Jovi με το καλό η κόρη :lol::lol::lol::lol::lol: και όντως τα κοριτσάκια είναι αλλιώς έχουν πιο πολλές επιλογές και είναι και πιο εύκολα στο μεγάλωμα έτσι νομίζω εγώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Και εγώ κάνω ενέσεις. Νομίζω ότι πια το έχω συνηθίσει. Βέβαια επειδή έχω φαρμακείο ακριβώς κάτω από το σπίτι μου τις κάνει η φαρμακοποιός και εγώ τα Σ/Κ και γενικές αργίες :) Προτιμώ να μου τις κάνει εκείνη γιατί εγώ πάντα αναρωτιέμαι αν τις κάνω καλά! Για φαγάκι γρήγορο που εμένα μου αρέσει πολύ εκτός βέβαια από μακαρόνια είναι η στραπατσάδα! Εγώ έχω γιουβέτσι ακόμα από προχτές και αυτό θα αποτελειώσω! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Και εγώ κάνω ενέσεις. Νομίζω ότι πια το έχω συνηθίσει. Βέβαια επειδή έχω φαρμακείο ακριβώς κάτω από το σπίτι μου τις κάνει η φαρμακοποιός και εγώ τα Σ/Κ και γενικές αργίες Προτιμώ να μου τις κάνει εκείνη γιατί εγώ πάντα αναρωτιέμαι αν τις κάνω καλά! Για φαγάκι γρήγορο που εμένα μου αρέσει πολύ εκτός βέβαια από μακαρόνια είναι η στραπατσάδα! Εγώ έχω γιουβέτσι ακόμα από προχτές και αυτό θα αποτελειώσω!

preg.png

post-13747-13873939549382_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...