Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωρακια Φεβροαριου-Μαρτιου-Απριλιου 2013


Recommended Posts

Αναστασία μου κάνω μια συνταγή που την τρώω πάρα πολύ γιατί η αγκινάρα είναι ιδιαίτερη και δεν τρώγεται όπως να ναι... Εάν θες να σου τη στείλω να δοκιμάσεις!!! Φιλάκια!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 985
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!Αρχισαμε με βροχες!!!!και εγω ψαχνω για σπιτι και δεν βρισκω τιποτα τησ προκοπης!!!!Τα νευρα μου!!!!Τι θα κανουμε κοριτσια!!!!Βοηθατεεεεεεε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάντυ μου πόσο σε νοιώθω για τα οικονομικά δεν λέγεται! Και εγώ τώρα που δεν πληρώνομαι κανονικά λόγω άδειας το έχω καταλάβει ακόμα περισσότερο! Να σου πω, μήπως να πιάσουμε εμείς το σπίτι που φεύγεις??? :lol::lol::lol::lol: Είναι στις περιοχές που ψάχνουμε! χαχα! Καλό ΣΚ σε όλες τις κοιλίτσες και τις οικογένειές τους!

Tanya μου πολυ ευχαριστως να σου εδινα το σπιτι που μενω αλλα δεν θα σας χωραει τωρα που θα ερθει και το νινι σου...Εμεις για αυτο φευγουμε!!!!Που μενεις εσυ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μένουμε στον Κόκκινο Μύλο. Για να σε βοηθήσω -γιατί και εμείς πριν έρθουμε να μείνουμε ιδέα δεν είχαμε - είναι στο Μενίδι προς Ν.Φιλαδελφεια. Ψάχνουμε και εμείς ψάχνουνε και όρος το παρόν τζιφος. Είδαμε και ενα σήμερα σχετικά οικονομικό αλλα σε οικογενειακό κτίριο και μου φάνηκαν πολύ περίεργοι. Πολύ ανάκριση ! :shock: Αλλα Καντυ μου δεν θα το βάλουμε κάτω .... ΟΧΙ! Χαχαχα. Πιστεύω μέχρι τέλος Νοεμβρίου θα τα χούμε κατάφερει, μη σου πω τελος Οκτωβρίου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια μου....εγω σημερα ξεπατωθηκα...εκανα δυο κοτοπιτες και μια μακαρονοπιτα και ξεθεωθηκα....με πονεσε λιγο η μεση και ξαπλωσα αμεσως...εχω ακομα την πεθερα μου...αυριο εχει γεννεθλια ο αντρας μου και ειμαι πολυ χαρουμενη....σημερα νομιζω οτι ενιωσα το μωρακι μας...καποια στιγμη που μαγειρευα ενιωσα σαν να με γαργαλαει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια μου... τι κάνετε???

Εγώ προς το παρόν καλά!!!

Σήμερα το μενού μου έχει τσιπούρα ψητή στα κάρβουνα και μαρούλι σαλάτα!!!

Binoula μου πολύ χαίρομαι... το πιο πιθανό είναι να ήταν το μωράκι σου!!! Να χαίρεσαι τον άντρα σου και να είστε πάντα ευτυχισμένοι με το μωρό!!! Να ξεκουράζεσαι καλά όμως!!! Όχι πολλά ζωρίσματα!!!!

Φιλάκια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!! Έχουμε και ήλιο σήμερα! Γιούπι!!!!!! Binoula μου μπράβο προκοπή! Ιδιαίτερα την κοτόπιτα την ζήλεψα πάααρα πολύ. Αααααααααααα να χαίρεσαι τον άντρα σου! Να στε γεροί και αγαπημένοι. Με το καλό να δεχτείτε το νέο μέλος της οικογενείας!

Νίκη μου και η τσιπούρα σου δεν πάει πίσω...... γιαμι, γιαμι.... Εμένα με έχει πιάσει τέτοια φοβία με το πλύσιμο των λαχανικών που ενώ λατρεύω τα μαρούλια και όλες αυτές τις σαλάτες δεν τις τρώω γιατί φοβάμαι ότι εγώ δεν θα τις έχω πλύνει σωστά :shock::shock::shock::shock: Μόνο όταν έρχεται η μαμά μου τις ζητάω να μου τις φτιάξει. Τραγικό, ε;

Σήμερα εγώ θα φάω φασολάδα που έχω φτιάξει από εχτές. Και δεν την πέτυχα και καθόλου :( Να ντραπώ να σας το πώ; Να μην ντραπώ!

Οι άλλες οι εγκυούλες μας τι κάνουν σήμερα;;;

Κορίτσια εγώ πάω στον γιατρό την Δευτέρα!!!!!!! Ανυπομονώ να δω τι κάνει το μωρούλι μας, πώς μεγαλώνει και τέτοια! Με έχει πιάσει πάλι το άγχος αν είναι όλα καλά!

Καλημέρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!! Έχουμε και ήλιο σήμερα! Γιούπι!!!!!! Binoula μου μπράβο προκοπή! Ιδιαίτερα την κοτόπιτα την ζήλεψα πάααρα πολύ. Αααααααααααα να χαίρεσαι τον άντρα σου! Να στε γεροί και αγαπημένοι. Με το καλό να δεχτείτε το νέο μέλος της οικογενείας!

Νίκη μου και η τσιπούρα σου δεν πάει πίσω...... γιαμι, γιαμι.... Εμένα με έχει πιάσει τέτοια φοβία με το πλύσιμο των λαχανικών που ενώ λατρεύω τα μαρούλια και όλες αυτές τις σαλάτες δεν τις τρώω γιατί φοβάμαι ότι εγώ δεν θα τις έχω πλύνει σωστά :shock::shock::shock::shock: Μόνο όταν έρχεται η μαμά μου τις ζητάω να μου τις φτιάξει. Τραγικό, ε;

Σήμερα εγώ θα φάω φασολάδα που έχω φτιάξει από εχτές. Και δεν την πέτυχα και καθόλου :( Να ντραπώ να σας το πώ; Να μην ντραπώ!

Οι άλλες οι εγκυούλες μας τι κάνουν σήμερα;;;

Κορίτσια εγώ πάω στον γιατρό την Δευτέρα!!!!!!! Ανυπομονώ να δω τι κάνει το μωρούλι μας, πώς μεγαλώνει και τέτοια! Με έχει πιάσει πάλι το άγχος αν είναι όλα καλά!

Καλημέρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D

Καλημερα!!!!ολα καλα θα ειναι μην αγχωνεσαι!!!!Ξερω που ειναι ο κοκκινος μυλος!!!!Εμεις ειδαμε 6 σπιτια!!!Δεν μου αρεσει τιποτα!Ουφ!Τι θα κανουμε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!ολα καλα θα ειναι μην αγχωνεσαι!!!!Ξερω που ειναι ο κοκκινος μυλος!!!!Εμεις ειδαμε 6 σπιτια!!!Δεν μου αρεσει τιποτα!Ουφ!Τι θα κανουμε;;;

Στο Ν.Ηρακλειο μενω πολλα χρονια!!!!Εδω μεγαλωσα και εχω συνηθισει για αυτο θελω να βρω παλι εδω σπιτι...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια...σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας να στε καλα...σας ευχομαι υγεια ευτυχια και συντομα να παρουμε τα θαυματακια μας αγκαλιτσα....εδω εχει πολυ συννεφια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!πως ειστε?

Βινουλα να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!να ειναι γερος κ με το καλο το νεο μελος της οικογενειας!

Σημερα συνεγκυουλες μου εκανα γενικη κ κουραστηκα αρκετα αλλα το ευχαριστηθηκα!σε λιγο θα παω να παρω το κοριτσακι μου απο τον παιδικο κ να φτιαξω κοτοπιτα. Το απογευμα περιμενω μα φιλη να ερθει με το 16μηνων κοριτσακι της ..παλι θα εχουμε τσιριδες εδω μεσα.Η μπουμπουκα μου δεν εχει μαθει μωλε να μοιραζεται πραγματα και το αλλο παιδακι ειναι στην ηλικια που τα θελει ολα οποτε καταλαβαινετε τι εχει να γινει.. ελπιζω να στεριωσουμε καμια κουβεντουλα.. :lol::lol::lol::lol:

Νικη μου δεν εχω δει να πουλανε εδω αγκιναρες.Αν βρω θα σου πω πολυ ευχχαριστως να μου δωσεις τη συνταγη.ευχαριστω!!

φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστω για τις ευχες σας....αντε μακαρι να παρουμε τα μωρακια μας αγκαλια και να εχουμε ολες υγεια αγαπη και δουλεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tanya μου, μην έχεις τόσο άγχος για τα λαχανικά!!!

Εγώ πλένω το μαρούλι πχ πολύ καλά και μετά βάζω σε ένα μπολ νερό και μπόλικο ξύδι και τα βουτάω μέσα και κάθονται 10 λεπτά.. να ξέρεις το ξύδι απολυμαίνει τα πάντα!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάρες μου!!! Τι κάνετε???? ;););)

Εγώ σήμερα μπαίνω στην 20η εβδομάδα και προς το παρόν είμαι καλά!!! Εχθές το βράδυ είχα λίγο κάψιμο στην κοιλιά χαμηλά και φαγούρα και είδε ό άντρας μου ότι έχω κάνει 2 ραγάδες και μάλλον ήταν από αυτό!!! Άρχισε και ο ομφαλός μου να πετάγεται προς τα έξω!!! Κατά τα άλλα ύσηχα!!!

Σήμερα το μενού έχει γίγαντες με χόρτα μπόλικα στο φούρνο... μιας και δεν κάνει να φάω πολλούς γίγαντες!!!

Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!πως ειναι οι φουσκοκοιλιτσες σας?

Νικη δεν ηξερα οτι ειμαστε τοσο κοντα στις εβδομαδες.Εχεις φτασει ακριβως στα μισα!! 1 εβδομαδουλα εχουμε σχεδον διαφορα.

Σημερα εβαλα 6 πλυντηρια-6 στεγνωτηρια και τωρα λεω να σιδερωσω πριν παω να παρω τη μικρουλα μου γτ μετα δεν θα με αφησει.Ευτυχως ,μαγειρεματα δεν εχω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια,χαιρομαι που ειστε ολες καλα!!

Μολις γυρισα απ΄το γιατρο και.........εχω κ εγω αγορι!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Ε...τι;;;Θα ξεχωριζα απο την παρεα;;;;;;χαχαχαχα!!!Αγορομανα κ εγω..

Πω..πω..απιστευτο μου φαινεται....

Η αληθεια ειναι πως μεσα μου πιστευα πως θα ειναι κοριτσακι...

Δεν απογοητευτηκα,απλα....αισθανομαι περιεργα...πρωτογνωρα....

Αυτο που εχει σημασια ειναι πως ειναι ολα καλα.Τελειος ο μπεμπης ;) σχεδον 190 γρ.!!!Μολις εβαλε ο γιατρος τον υπερηχο τον ειδαμε να ανοιγοκλεινει το στομα κ να βγαζει εξω τη γλωσσα!!!!!!!Απιθανο!!!

Ουφ!!!Τι ευτηχια ειναι αυτη ρε κοριτσια;;Αξιζε τελικα η αναμονη...χαλαλι... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!! Τι κανουν οι εγκυούλες;;;

Ζούμπι και συ αγόρι;;; Μόνη την αφλησατε την κόρη μου;;; :cry::cry: κλαψ!!

Εγώ πριν λίγο γυρισα απο τον παιδικο...Το αγοράκι μου πήγε για πρώτη φορα!! :) Λίγο έκλαιγε στην αρχή, άλλα μολις είδε τα παιδάκια έκατσε και άρχιζε να παιζει.. έχω λίγο αγωνία..μόνο 2 ώρες θα κάτσει για πρώτη μέρα! Τελικά άρχισα και ενέσεις..πάω να τριπηθώ τώρα!! Δεν το γλίτωσα... :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...

ΠΩΠΩ ΠΟΛΥ ΑΓΟΡΙ ΠΕΦΤΕΙ..ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΑΓΟΡΙ??ΕΛΠΙΖΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΧΑΡΗ Κ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...

ΕΧΩ ΜΙΑ ΝΥΣΤΑ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΑΖΙ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΝΗΠΙΟ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...

ΠΩΠΩ ΠΟΛΥ ΑΓΟΡΙ ΠΕΦΤΕΙ..ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΑΓΟΡΙ??ΕΛΠΙΖΩ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΧΑΡΗ Κ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...

ΕΧΩ ΜΙΑ ΝΥΣΤΑ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΜΑΖΙ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΝΗΠΙΟ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΜΟΥ

Τόνια Καλημέρα!! Άντε ελπίζω να έχεις εσύ ένα κοριτσάκι...μην είμαι μόνη μου...Αχ και μένα σήμερα πρώτη μέρα στο σταθμό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ JOVI

ΕΓΩ ΕΧΩ ΗΔΗ 2 ΑΓΟΡΑΚΙΑ Κ ΛΕΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ!!!ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΧΑΡΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΦΥΛΟ ΤΟΥ??ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ...ΕΜΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ 3 ΤΟΥ ΜΗΝΑ..ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΟΣΣΟΥ/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορισάρες μου!!! Τι κάνετε???

Ζούμπι, και εσύ αγόρι?????? χαχαχαχαχ θα το είχαμε σε κακό να έκανες τη διαφορά!!! :lol::lol:

Δεν πειράζει σημασία έχει να είναι γερό!!! Είναι απίστευτο να μπορείς να βλέπεις το μωράκι σου με τόση λεπτομέρεια στον υπέρηχο!!!

Εγώ κορίτσια λέω να αλλάξουμε τον τίτλο και να τον κάνουμε " Αγοράκια Φεβρουαρίου Μαρτίου Απριλίου 2013" =))=))=))=))=))=))=))

Εγώ σήμερα κορίτσια φτιάχνω κουνέλι με πατάτες στο φούρνο και τράγιο μακαρονάδα!!! Δεν ξέρω αν το τρώτε... εγώ και τα 2 τα πεθαίνω!!! ;)

Φιλάκια σε όλες τις κοιλίτσες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα!!!!!!!!

Δεν προλαβαίνω να σας γράψω και πολλά.

Είχε χαλάσει και το inernet στο γραφείο εδώ και 2 μέρες.

Πήγαμε στον γιατρό την Τρίτη όλα καλά είναι 100 γραμμάρια αλλά είχε κλειστά τα πόδια και δεν μπορούσε ο γιατρός με τίποτα να δει :lol::lol::lol::lol::lol:

Ζούμπι καλώς ήρθες στην ποδοσφαιρική ομάδα :D

Σε έβαλα και εσένα στην λίστα

Φιλιά σε όλες τις κοιλίτσες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπουλακι αγορι??????????????????

το περιμενα.............

πω... παιδια αυτο δεν εχει ξαναγινει.... αγοροχρονια φετος...

εγω εχω αρχισει και νιωθω κλωτσηδακια!!!!!!!!!!

τις υπολοιπες μια χαρα σας βρισκω... ολα ωραια φαγητα κανετε..... εγω κανω του ανδρα μου διατροφη... εχει χασει 5 κιλα σε δυο εβδομαδες... οποτε καταλαβαινετε τι φτιαχνω..... :lol::lol:

σημερα εμεις γιγαντες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...