Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.69 ..........


Recommended Posts

Πω πω 12 πήγε!!!

Πήγα έδωσα τα χαρτιά ...3 λεπτά έκανα, ειχε κόσμος αλλα έψαχνε τι χαρτιά θέλει και τα γράφανε εκείνη την ωρα ,εγω κυρία μπήκα πήγα κατευθείαν την έδωσα και εφυγα ...μου ειπαι και μπράβο ο υπάλληλος που την έκανα απο το ιντερνετ και τα είχα ολα επικυρωμενα!! Μακάρι ολα να πάνε καλά!

μετα πήγαμε παιδοτοπο ,μπήκε και ο μικρός μεσα για πρώτη φόρα!! Έπαιξε καλά το ψυχακι μου τον αγαπήσαμε οι κοπέλες, ο Μ έπαιξε πρώτη φόρα ομαδικά!! Πολύ τον χάρηκα!!

Καλό βφάση κορίτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σας :x

Αφρο καλή επιτυχία :x

Σισσιώ, καλώς ήρθες :x ....εγώ σου είπα ότι έχεις κοριτσάκι ;) οι στατιστικές βλέπεις!!! ;):lol::lol:

έχω μια ερώτηση:

γιατί ξανακάνετε αίτηση για τον παιδικό? εννοώ π.χ η Νατασούλα θέλει η Έ να πάει στον ίδιο, γιατί θα πρέπει κάθε χρόνο να κάνει αίτηση? δεν το καταλαβαίνω!....δεν θα έπρεπε η Δνση του σχολείου να ρωτήσει τους γονείς πριν κλείσει ποιά παιδάκια θα ξαναέρθουν και ό,τι θέσεις έχει κενές να τις βγάλει στην διάθεση :!:

δεν εννοείται ότι ένα παιδάκι συνεχίζει όπου και την προηγούμενη χρονιά? :?

εδώ π.χ εννοείται ότι η Ρ. θα αποφοιτήσει από το νήπιο από το ίδιο σχολείο, δεν χρειάζεται να ρωτήσουμε αν υπάρχει θέση!!! :!::!:

κάθε χρόνο υπάρχει αυτή η διαδικασία, στρες για τους γονείς, χαρτούρα για τους παιδικούς........

και άλλη ερώτηση προς Χρυσα:

ρε Χρύσα αλήθεια θα βαφτήσεις το παιδάκι της συμπεθέρας ή έτσι το λέτε? :roll::roll::D

Νατασούλα χρόνια πολλά για τον σύζυγο να τον χαίρεσαι....να σε κάνει πάντα ευτυχισμένη :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

ευχαριστώ κορίτσια για τις ευχές ...μακάρι, απο το στόμα σας και στους θεού το αυτι

τόσο μικρό λόγου ζεστής είχα το μωρό μόνο με την πανα ...αό χθές του βάζω ρουχαλάκια ...καλέ είναι πιο παιδάκι με ρουχαλάκια!!! Το είχα ξεχάσει τον έβλεπα με πανα και ήταν πιο μωρό χαχαχαχα

Χθές ειχε 40 % εκπωση Στις λιμπερο ο βεροπουλος ...πήγα και αγόρασα ενα φορτιγο!!! 4 πακέτα και υγρά μαντήλακια (είχανε κιι αυτα εκπωση) τιγκαρα για αρκετους μήνες!!

Ο Κ έφυγε ...άντε 10 αυγούστου θα έρθει πια ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα!

τερμα τα αναλογικα καναλια....χαχχαχχα μονο χιονια!

Αφρο και εγω πηρα 3 πακετα πανες και αντιστοιχα μωρομαντηλα!

αχ..μακαρι να ειχα να παρω κι αλλα!

συμφερε παρα πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και μου είπαν χθές αλλα ξέχασα, ποτέ βγαίνουν τα αποτελεσματα των παιδικών?

Ο Μ κατάφερε και μου έσπασε τα νεύρα πρωί πρωί ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

Ευχαριστώ πολύ Αργυρώ :D:D

Χρόνια Πολλά σε όποιον άλλο γιορτάζει

Σήμερα μόλις σχολάσουμε θα φύγουμε Καβάλα, έχουμε κανονίσει με τα ξαδέρφια μου να πάμε θάλασσα θα ψήσουμε και θα μείνουμε μέχρι αργά το βράδυ. Το κάνουμε κάθε χρόνο 1 φορά και περνάμε τέλεια :D:D

Στους σταθμούς κάνουμε αίτηση κάθε χρόνο γιατί οι θέσεις μοιράζονται βάσει μορίων, εγώ φέτος πχ μπορεί να έχω λιγότερα μόρια ή να κάνουν αιτήσεις πολλές με περισσότερα μόρια απο μένα και να μην με πάρουν. Δεν είναι δηλαδή σίγουρο ότι θα πάρουν την Έλενα.

Καμία σχέση με Γερμανία Αργυρώ

Άφρο οι προσωρινοί πίνακες θα ανακοινωθούν 31/7 (δεν θα ξέρεις αν σε έχουν πάρει, απλά θα δείς αν ήταν σωστά τα χαρτιά που κατέθεσες και συνεχίζεις στην επόμενη φάση) μετά θα έχει 5 μέρες για ενστάσεις και μετά θα ανακοινωθούν οι οριστικοί πίνακες. Γύρω στις 10/8 υπολογίζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! :D Τι κανετε?

Με ψαχνατε? οχι ε? :P:lol: Ο Γ. χαλασε την μπριζα του ιντερνετ και 2 μερες δεν ειχα τιποτα. Πριν λιγο την εφτιαξε ο τεχνικος. Διαβασα μεχρι την 4, παω να διαβασω και τα υπολοιπα και ερχομαι.

Α! εγω καπνισα μαυρο με μια μαιμου γιατι ετσι μου ειπαν να κανω! :lol::lol::lol:

post-15892-13873939504993_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι ετοιμάζεσαι? :D

τι Γιώργης, τι μάλαμα :lol::lol:

ναι ρε Νατασούλα δλδ διώχνουν 'ενα παιδί από τον παιδικό επειδή φέτος έχει λιγότερα μόρια από ένα άλλο :o:o:o ....και αυτό είναι σωστό?............κανονικά δεν θα έπρεπε να δουν τι κενά έχουν λαμβάνοντας υπόψιν τα περυσινά παιδιά και να δώσουν τις κενές θέσεις? :roll::roll:

την όλη διαδικασία την θεωρώ όχι μόνο άδικη αλλά και ηλίθια! :roll::roll:

καλά να περάσετε, ώραία φάση ;)

Ο Μηχαλάκης περνάει καλά στην Καβάλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασουλα εμένα εκει μου ειπαι 27...άπλα δεν θυμάμαι τι 27 χάχα

Ολα μου τα χαρτιά τα επικυρωσα ...ακομα κιι την κάργα ανεργεια και μου ειπαι μπράβο ο άνθρωπος εκει και οτι ετσι πρέπει!!

ο μικρός περπατάει καλά!!! Οχι συνέχεια αλλα είναι σταθερός!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ και το ίδιο γίνεται και στους δημόσιους και δημοτικούς σταθμούς δεν γίνεται αυτόματα επανεγγραφή αλλά καινούρια αίτηση κάθε χρόνο :o:o:o:o

Ο Μιχάλης πήγαινε 3 χρόνια σε δημοτικό παιδικό και την 4η χρονιά δεν τον πήραν :shock::shock::shock: ευτυχώς που είχε θέσεις στα προνήπια και πήγε εκεί ;);)

Βίκυ σταμάτα να αγχώνεσαι για το βάρος το μπέμπη, αφού ξέρεις πολύ καλά ότι το 2ο 3μηνο ο ρυθμός πέφτει πολύ σε σχέση με το 1ο είναι και καλοκαίρι ζέστη 8-)8-)

Σισσάκι πολύ χάρηκα που πήγαν όλα καλά με το β επιπέδου :D:D:D

Για τα κιλά τι σκάς? βάζεις αυτά που έιχες χάσει τους πρώτους μήνες?

Με τα μαθήματα τι έγινε? δεν μας είπες πόσα πέρασες? Να φανταστώ όλα? :mrgreen::mrgreen:

Έλενα πότε πετάτε?

Η Δήμητρα γύρισε από Αγγλία ξέρει καμιά?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο άντε να δούμε, μου φαίνεται ότι ούτε αυτοί ξέρουν :?:?:? τις ημ/νιες που έγραψα αυτοί μου τις είπαν :roll::roll:

Αργυρώ ο Μιχάλης μια χαρά περνάει, ιδίως αυτήν τη βδομάδα που έχει έρθει ο ξαδερφός μου από Γερμανία και έχει 2 αγοράκια δίδυμα 9 χρονών. Είναι όλη την μέρα μαζί (μένουν από πάνω μας), εντωμεταξύ δεν ξέρουν καλά Ελληνικά και έχουν πολύ γέλιο με τον Μιχάλη, ο Μιχάλης προσπαθεί να τπυς μάθει ελληνικά κι αυτά Γερμανικά :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!!!!!!

Αφρο καλή τύχη..Μακάρι να σας πάρουν... :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Νατασούλα χρόνια πολλά για τον αντρούλη σου, να τον χαίρεσαι... :x:x:x:x

Αρτζι έχεις δίκιο ότι είναι μαλακία διαδικασία...Κανονικά βέβαια θα έπρεπε το μπουρδελο-κρατος να προβλέπει και να διαθέτει θέσεις για όλα τα παιδάκια... :roll::roll::roll:

Πήγα σήμερα και έκανα χαρτιά στον δημοτικό σταθμό του δήμου που ανήκουμε και όχι που μένουμε...Είναι κανα 10λεπτο με το αμάξι...Δεν είναι μακριά....Απλώς αν μας πάρουν, σκέφτομαι ποιος θα γυρίζει τη μικρή σπίτι... :roll::roll::roll::roll::roll::roll: Μας έλεγε η κυρία εκεί ότι πέρυσι είχε μπει στον παιδικό εκεί μέσω ΕΣΠΑ παιδάκι που οι γονείς δήλωναν εισόδημα 100.000 ευρώ!!!!!! :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Εγώ θα πάω αύριο στον ΕΕΤΑΑ να κάνω τα χαρτιά και ο Θεός Βοηθός... :?:?:? Δε σας κρύβω βέβαια ότι έχω μια ελπίδα ότι κάτι θα γίνει και θα ξαναπάμε στο σχολείο μας.... :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Θέλω κι εγω πάνες libero...Αν βρω θα πάρω...Μέχρι τώρα συνήθως φορούσα Babylino στη μικρή, αλλά τώρα θέρω up&go...Επομένως θα αναγκαστώ να ενισχύσω ξανά την οικονομία της πουτάνας Μέρκελ.... :twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Σόρρυ Αργυρούλα... :lol::lol::lol:

Μωρή Αρτζι τώρα που το θυμήθηκα μήπως έχεις παντρευτεί τον κουτσό Σόιμπλε;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Πλακίτσα... :-p:-p:-p:-*:-*:-*:-*:-*

Ναι ρε παιδιά..Τι έγινε με το Μιτσάκι μας;;;; :roll::roll::roll::roll::roll::roll:

Αφρο έχω να σου πω ότι και η Μαρτίνα από τότε που περπάτησε μου φαίνεται ότι μεγάλωσε απότομα...Έγινε παιδάκι... :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρώ και το ίδιο γίνεται και στους δημόσιους και δημοτικούς σταθμούς δεν γίνεται αυτόματα επανεγγραφή αλλά καινούρια αίτηση κάθε χρόνο :o:o:o:o

Ο Μιχάλης πήγαινε 3 χρόνια σε δημοτικό παιδικό και την 4η χρονιά δεν τον πήραν :shock::shock::shock: ευτυχώς που είχε θέσεις στα προνήπια και πήγε εκεί ;);)

αυτό ακριβώς λέω, φαντάσου ένα παιδί που πάει για 2 ή 3 χρόνια σε έναν παιδικό ξαφνικά σε ηλικία 4 ετών να πρέπει να μείνει στο σπίτι!!! :o:o:evil::evil::evil: ....ένα παιδί που καθημερινά είχε δραστηριότητες, φίλους κ.λπ!!! ....τελείως χαζό.....χθες το σκεφτόμουν!!! :roll::roll::lol::lol::lol:

Γωγώ :evil::evil::evil::evil::evil::ymtongue::ymtongue::ymtongue::ymtongue:

ο γιατρός, όμως τον διέγνωσε με το σύνδρομο μπέρν άουτ! :(:( (για ευνόητους λόγους δεν το γράφω στα αγγλικά!)

το Μιτσάκη σίγουρα θα έχει γυρίσει, ελπίζω να μας γράψει τα νέα της στο κρυφό! ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Γωγώ :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

Αργυρώ έχει πολύ άγχος στην δουλειά? από αυτό δεν προκαλείται ή κάνω λάθος?

Πάντως κρίμα που δεν θα πάτε διακοπές, λογικά θα τον βοηθούσε, δεν μπορείτε να πάτε τουλάχιστον κανένα 3μερο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι, αυτό είναι, εργασιακή εξουθένωση (στα ελληνικά!) έχει συμπτώματα ψυχικά και σωματικά! :?

οι διακοπές φυσικά και καλυτερεύουν την κατάσταση.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επιβιβαζομαι και επισημως στο πιο τελειο τρενακι!! Ωραιο το νουμερο δεν λεω αλλα θα κοψομεσιαστουμε :lol::lol:

Νατασουλα να χαιρεσαι τον αντρουλη σου! Την Κυριακη πεταμε, ευχομαι να μπορεσουμε να βρεθουμε τα επομενα Σαββατοκυριακα.

Αφρο μεγαλο μπερδεμα με τους σταθμους, ευχομαι να σας παρουν εκει που θελεις!

Γωγουλα συγχαρητηρια για την δουλεια!! Σε εμας γινεται το αντιθετο, η Ε. χτυπαει τον Γ. εκεινος τρεχει σε μενα, δινω μεμε και ολα οκ. Αυτος την χτυπαει μονο αν την βρει ξαπλωμενη κατω και ειμαστε και εμεις διπλα :lol: βγαζει τα αποθημενα του, αλλα προβλεπω πως οταν θα μεγαλωσει λιγο ακομα εχει να φαει πολυ ξυλο η Ε. απο αυτον.

Βικυ ευχομαι να ειναι το δεμα! Εχω σκασει που δεν μπορεσα να παω ταχυδρομειο αυτες τις μερες με τις ετοιμασιες που εχω για το ταξιδι, αυριο το πρωι που θα εβγαινα εξω θα πηγαινα να ρωτουσα, ευχομαι να μην χρειαστει! Πολυ καλα κανατε με το εξοχικο. Μια χαρα ειναι ο μικρος ρε συ με τα κιλα του, καλοκαιρακι ειναι ποσο να παρει πια? ζεστενετε ιδρωνει δεν ειναι ευκολο να παιρνει οσο πριν.

Θου ποτε θα παρει αδεια τελικα ο Α. μαθατε? Αχ μακαρι να μπορεσω να σας δω!

Αργυ δεν μας ειπαν κατι τετοιο για το γκαρντεν, ουτε και στο συμβολαιο λεει κατι τετοιο αλλα θα το κοιταξω αυτο που λες. Κριμα για την υγεια του αντρα σου, ισα ισα τωρα που ειναι ετσι επρεπε να παρει αδεια και να πατε καπου εστω κοντα.

Τα νεα μας: Πηρα τα αποτελεσματα αιματος των παιδιων. Ο Γ. με σιδηρο 25,5 και ανοσοσφαιρινη 10,5 ξεκινησε σιροπακι σημερα, η Ειρηνη ειναι μια χαρα σε ολα ευτυχως. Βαλιτσες ακομα δεν τελειωσα αλλα χαλαραααα. Θα φυγουμε Σαββατο βραδυ απο εδω για Βερολινο με τρενο και θα περιμενουμε 5 ωρες στο αεροδρομιο μεχρι να πεταξουμε :twisted: τα μικρα θα ταλαιπωρηθουν πολυ αλλα δεν ειχε αργοτερα τρενο γμτ... Αυτα σας αφηνω γιατι εχω ενα καρο δουλειες. Φιλακια σε ολες!

Πατησα υποβολη τρεις ωρες πριν και αλλαξα σελιδα και μετα ειδα οτι δεν το ειχε παρει γιατι ειχατε γραψει και αλλα, συμπληρωσα μερικα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερες! :D:D

εχουμε ενα παρκο εδω κοντα,καλα επειδη ειναι τεραστια ανηφορα παμε με το αμαξι ;) ,που εχει ΤΗΝ δροσια! :):)

το εχουμε καθιερωσει πια κ καθε μερα ως τη1 και,καθομαστε εκει με τον γιωργο!εχει κ αναψυκτηριο,πινω κ το καφεδακι μ ου,μια χαρα!

αφρο θελω κ παλι να σε χιλιοευχαριστησω για το φαρμασιεξπερτ!

εχθες πρωι ξαναπαρηγγειλα γιατι ηθελε η πεθερα κατι,κ σημερα ηρθαν! :shock::shock::shock::o:o:o:o

χρυσα σε χρειαζομαι!παρηγγειλλα κ κεχρι κ κινοα!πλιιζ,θελω συνταγες..αναλυτικες οδηγιες,ε! :lol::lol::lol::lol::lol:

σας φιλω!θα επανελθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακη....ΗΡΘΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!

ΥΠΕΡΟΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!

ευχαριστουμε...

καλε τι παιδι ειναιαυτο...μαστροχαλαστης!

ετοιμαζεσαι?

πως νοιωθεις?

το απογευμα θα παω να κοψω τα μαλλια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικυ τί στυλ θα τα κανεις;

καλη επιτυχια! :D

ελενα με το καλο να μας ερθετε! :D:D αχ τί καλα που θα περασετε,ειμαι σιγουρη! :D:D

νατασα να χαιρεσαι τον ηλια!να ειστε παντα αγαπημενοι κ ευτυχισμενα πιτσουνακια! :D:D:D:D:D

εχω κ αλλες αποριες!οποια θελει.ας συνεισφερει! 8-)8-)

εδωσα για πρωτη φορα κατσικισιο γαλα στον γιωργο κ το ηπιε μια χαρα! :o:o

ηταν ομως ολυμπος κατσικισιο,αυτο βρηκα,αυτο πηρα..

καλο ειναι;;επειδη ακουσα που λενε για μεταλλαγμενα στην εταιρεια αυτη..

επισης..οντως ειναι καλο για την υγεια;το αγελαδινο,αν κ ο γιωργος δεν εχει θεμα δυσανεξιας,δε το χωνεψα ποτε..ξερω κ εγω γιατι..αλλα δε το γουσταρω το γαλα ρε παιδι μου το αγελαδινο..

πολλες φορες αντι για γαλα του στιβω πορτοκαλια κ μια χαρα!αλλα οταν τελειωνουν τα πορτοκαλια,μεχρι να παρω αλλα,το ζηταει..

εχει κινδυνους το κατσικισιο;για πειτε τί ξερετε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια :x:x:x:x:x:x:x

Έλενα με το καλό να έρθετε, θα τα πούμε οπωσδήποτε :D

Ιουλία το κατσικίσιο είναι καλύτερο από το αγελαδινό γιατί μοιάζει περισσότερο με το μητρικό

Εμένα με χαλάει που είναι μακράς διαρκείας :?:?:?:?

Κι εγώ έπαιρνα ένα διάστημα αλλά μετά δεν το ήθελαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε ξεχασα..Νατασουλα...να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!

παντα να ειστε χαρουμενοι!

ενοειται καλυτερο το κατσικισιο αλλα ρε γμτ δεν το βρισκει ευκολα!

Νατσουλα εχει πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορες..

τι κανετε;;..

νατασα να χαιρεσαι τον συζυγο...να ειστε παντα ευτυχισμενοι!!!

Τι νεα;;;..

Αργρω για τους παιδικους...στα παν τα κοριτσια...

για το αλλο που ρωτησες...ε ναι λοιπον...ειναι πλεων ανακοινωσημο..εγω θα ειμαι η νονα του Λεο..

αυτο ηταν που ημουν πολυ χαρουμενη και θα το μαθαινατε εν καιρω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τζουλι εγω βρικω ακρετες συνταγες σε ρωσικα σαιτ οπου παιζει καργα το κινοα...και το κεχρι..

αλλα γεννικα ανετα το χρισημοποιεις αντι για ρυζι..

προσφατα εκανακεφτεδες με κινοα-πληγουρι..μουρλια εγιναν..και δεν ηθελα πολυ παιδεμα

Σημερα εκανα και λεμφικο..μια βλακεια ειναι...

πειναω...δηψαω..νισταζω..

μας βαλαν το επιδομα σημερα...το οποιο θα παει υπερ πιστεως και ΔΟΥ αμπελοκηπων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις γυρισα απο το κομμωτηριο

τα εκοψα μεχρι τον ωμο με πολλες πολλες μυτες για ογκο...

νοιωθω το κεφαλι πιο ελαφρυ!

ο κομμωτης ΚΟΥΚΛΟς...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...