Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.69 ..........


Recommended Posts

Ε έχω ανοίξει το καλύτερο νούμερο έτσι!!!!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ανεβείτε αν γουστάρετε τρελίτσες!!!!!

:oops::oops::oops:

Και επίσης!!!

Τζα!!!!!!!!!!!

Ήρθα για να ξαναφύγω μεθαύριο!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αφρο να ναι γερός ο Πανούλης σου!

Λένα μου δεν καταφέραμε να έρθουμε! Να χαίρεστε και σεις το αντράκι σας!!!

Παναγιώτα μου Χρόνια σου πολλά και καλά!!!

Εμείς ξαναφέυγουμε σε 2-3 μέρες γιατί εδώ δεν τη παλευω άλλο. Η Δ μόλις ανάρρωσε από ίωση και η Ε μόλις σήμερα ανέβασε πυρεττό. Μου το κράτησαν για την επιστροφή τα κορίτσια μου! Μόλις γίνει η Ε καλά την κάνουμε....

Περάσαμε πολύ πολύ όμορφα! Ειδικά με τις αγαπημένες μας φίλες Α-Α!!!! Ταίριάζουμε πολύ (λέω εγώ) :lol::lol::lol:

Γελάσαμε απίστευτα πολύ και ...το άλλο δεν το λέω για να μην εκθέσω κόσμο!!! ;););)

Α-Α σας αγαπάμε!!!!

Τί νέα;;;;

Τί νεα μωρή Νατάσα που θυμήθηκες να μας γράψεις μετά από 10 χρόνια;;;; :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωωωωωωωωωω μας κανεις τη τιμη κ μας ηρθες? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

ανεβηκα πρωτη...τη κερνας καλε????/τι βιολογικο :lol::lol::lol:

περαστικα στα κοριτσια σου...εγω δε σου ελειψα :cry::cry::cry::cry:

εμ ετσι ειναι..τωρα εχουμε καλυτερες παρεες :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

σας φιλω..ειμαι καπως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως τινα την περδικα! :D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δε σε περιμενα απο τωρα να πω την αληθεια! 8-)8-)8-)8-)8-) αργειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι το φθινοπωρο ακομη! 8-)8-)8-)8-)8-)8-)

στο σπιτι ή στο καμπιγκ θα πατε;

αφρο εχεις δικιο,αν η αυρα του σου ηταν αρνητικη,οχι,να μη τον δηλωσεις καθολου θα ελεγα μαλιστα..αν αισθανεσαι οτι δεν μπορεις να εμπιστευθεις το παιδι σου εκει..συμφωνω απολυτα μαζι σου!

θου γιατι καλο μου;;;;;;;;;;;;; :(:( δεν μπορεσε να παρει την αδεια ο αντωνης κ για τα εισιτηρια εισαι ετσι;

να σε πω..θελεις να σου εξηγησω αναλυτικα τη διαδρομη για εμενα ή τη λενα κ να ερθεις με τα παιδια;ευκολο ειναι ρε,αληθεια!μη μασας!θα ερχομουν εγω με τη λενα κ τα παιδια μας,αλλα δε χωρανε 3 καρεκλακια στο αμαξι..κ μονη μου δεν ξερω το δρομο..εε..για σκεψου!θα σε πω και νεα!! :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Θουλη?!!!!Για μενα πηγαινε το υπονοουμενο???? :P:P

Εμ βεβαια χρυση μου!Εσυ πας με το σταυρο στο χερι!Εγω τη χαιδεψα λιγακι...λιγο τη χουφτωσα...επεσε η γυναικα! :lol::lol::lol::lol::lol: Ασε που η Δαναη με συμπαθει πολυ!Εσενα ο Π την σαπιζει! :lol::P:P:P

ΓΕΙΑ ΣΑΣ κουκλες!!!!!

Αφροδιτη να σου ζησει ο Π!!!!!Τυχερος κ ευτυχισμενος!!!!!!!!!

Παναγιωτακι μου χρονια σου πολλα κ περαστικα σας!!!

Κοριτσια τα εχω παρει στο κρανιο!καθε βραδυ ή απογευμα μας κοβουν για κανα 5ωρο το νερο!Χθες γυρισα απο γυμναστηριο,βραχηκα και κοπηκε!Παλι καλα που εμεινα με τη μπιχλα κ οχι με τη σαπουναδα! :lol::lol::lol::lol::P:P:P:P:P

Αργυρω ρε συ πολυ στεναχωροεκνευριζομαι που ΠΑΛΙ δε θα πατε διακοπες....Ρε κοριτσακι λυπαμαι που τολμω να το πω( :lol::P:oops: ) αλλα δεν τον χωνευω τον αντρα σου :oops::oops::oops::oops::oops::oops: ....Αλλα κ εσυ φταις...Ζωντανεψε λιγο βρε κουκλα μου!Παρε τα παιδια κ ελα ελλαδα...ή καπου αλλου!θα το μετανιωσεις νομιζω καποια στιγμη που αφηνεσαι ετσι....Αν σε εκνευριζουν-θιγουν αυτα που γραφω πες να το βουλωσω κ να τα σβησω!

Θουλακι τα εκλεισες τελικα τα εισητηρια???Κλειστααααααα!Θα του τη δωσουν την αδεια! :P:D

Νατασακι αμφιβαλλεις για το αν ταιριαζουμε? :shock::shock::shock::shock: Τι βλακας εισαι!Σ'αγαπαω ρε σκατο! :-*

Νατασουλα τι εγινε???Εσυ το γεμισες το προηγουμενο! :lol:

Φιλια στα μωρα!!!!Κ στο πονεμενο γονατακι σας!

Τζουλια μου!!!τελεια που θα πας αρχες αυγ ποσειδι!!!Πολυ τελεια μιλαμε!!!!!αρκει να βρεθουμε βεβαιως!!!!!!!! :lol:

Χρυσα ας μην σχολιασω τα "οικογενιακα" σας γτ τα νεεεευρα μου!Κουραγιο κ...βουρδουλα! :lol::lol::lol::lol: (ετσι το λενε?)Αυριο εχω το 2ο λεμφικο! :D

τι αλλα ειπατε ρε τσουπρες???

Ζωη δε βλεπω να πινουμε καφε :oops::oops::oops::oops: Παρασκευη ή σαβ θα παω κατα εκει...μηπως θα εισαι εκει?Ωχ δε θυμαμαι τι εγραψες...τριτη γυρνας ή πας?! :roll:

Εχω λιωσει στις δουλειες...δεν αντεχω αλλοοοοο!Και χθες ειχα πεντακαθαρο σπιτι κ ανοιχτα παραθυρα,βγηκε τρελλος αερας με σκονη και αντε παλι απο την αρχη σημερα! 8-):twisted:

Αντε φιλια!!!Να με σκεφτεστε οκ!? :lol::lol::lol::lol::P:P:P:P αλλη δουλεια μην κανετε! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που εισαι εσυ καλε χαμενο;;μπαινεις κ γραφεις μονο μολις ειδες οτι εγραψε ο ερωτας σου! :twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

επισης...βουλωσέ το ! :oops::oops::oops::oops::oops::oops::geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek::geek::-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

ουφ!κ εγω γεμισα σκονη,αλλα εγω δε θα ξανακαθαρισω! 8-)8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:P:P:P:P:P:P:P Να το βουλωσω ε?Γμτ δεν διορθωνομαι με τιποτα!

Δε βαριεσαι?παλι καλα που εχω 5-10 ανθρωπους να με ανεχονται! :lol::lol::lol::lol:

Καληνυχτα αγαπες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε..να σε κανω τη χαρη να γινω η ενδεκατη! :lol::lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)

δεν πιστευω να με ειχες συμπεριλαβει στους 5-10;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:8-)8-)8-)8-)8-)

τί κανετε;χάλια στη νατασα,ε;;για θαψε!!!μονες μιλαμε! 8-)8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα!Ω ναι!εσυ κ αλλοι 9! :lol::lol::P:P:P:P Φαντασου!!! :lol::lol::lol::lol::P:P:P:P

Τελεια περασαμε ρε συ!Πραγματικα δεν ενοχληθηκα κ πιστευω ουτε κ εκεινη ουτε στο παραμικρο!Ειχαμε καλο ρυθμο!Ουτε η μια να χ#ζει 3 ωρες ουτε η αλλη να ειναι συνεχεια με τα ποδια στο τραπεζι!love was in the air! :lol::lol::P

Φευγω λεμε!Κατι καιγεται :roll::roll::roll: ελπιζω να ειναι ιδεα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα,

επιβιβάζομαι κι εύχομαι σε όλες καλό καλοκαίρι, να ξεφαντώσουμε να περάσουμε υπέροχα και καλά αποτελέσματα με τους παιδικούς :D:D:D

Νατάσα περαστικά στα κορίτσια σου

που θα πάτε πάλι κάμπινγκ?

Χρύσα στον παιδοχώρο δυτικά ρώτησες για το λεωφορεία από ποια ηλικία τα μεταφέρουν?

Γιατί ρώτησα στον δικό μας σήμερα και μου είπαν από 18μηνών και πάνω, οπότε ο Γιάννης αποκλείεται

Αναστασία εσύ για Αύγουστο το έκλεισες το σπίτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Αναστ. όχι ρε δεν με εκνευρίζουν, αλλά είναι πολλά πράγματα στην μέση, κυρίως η υγεία....τέλος πάντων....

Νατάσα περαστικά σας και καλή συνέχεια στις διακοπές σας :x

Αφρο, διάβασα τι έγραψες χθες..... αν δεν σου αρέσει ο παιδκός, δεν σου γεμίζει το μάτι, μην τον στέλνεις.....

για μένα, σημαντικό ρόλο παίζουν οι δασκάλες και έπειτα οι εγκαταστάσεις (αρκεί να είναι καθαρά, εννοείται).....γιατί, όπως έχω πει πολλές φορές, και στου Λ. ωραίες εγκαταστάσεις-καινούργιες, αλλά οι δασκάλες μάπα!! :evil::evil:

αν έχεις χρόνο ψάξε και άλλο και αν βρεις κάποιον που σου αρέσει και είναι λίιιγο πιο μακρυά στείλε τον εκεί! ;)

χθες η Ρ. μας είπε ότι ένα παιδάκι έκανε πιπί πάνω του ή στο πάτωμα (αυτό δεν ξεκαθαρίστηκε).....δεν πήγε τουαλέτα και η δασκάλα του φώναξε.....και μετά η φίλη της έκλαψε γιατί δεν ήθελε να φάει και η δασκάλα της είπε να φάει :roll::roll: .... συνήθως τα λέει στον Λ. και εγώ στήνω αυτί και την ξαναρωτάω με λεπτομέρειες!!! :lol::lol::lol:

σήμερα ξύπνησε στις 5.30 και ήρθε σε μας πάλι, δεν την πήγα στο δωμάτιό της, την άφησα σε μας αφού ο άντρας μου είχε ήδη φύγει!!! 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα

ευτυχώς φυσάει και δεν κκανει πια τόλο ζέστη!!

Ιούλια θα τον δηλώσω και θα τον δήλωνα και πρώτο αλλα έπεσε το μάτι μου χθές σε αυτο το εκπεδευτ.(δεν τα είχα δει γιατι κοιτούσα κατα λάθος άλλη κατηγορία και οχι 2,5 +) Και είδα οτι και πάρα πολλές θέσεις εχει και το σχολικο είναι κατα 100 πιο ακριβό και πιο "επαγγελματικος " είναι ...

Μίλησα και με τον Κώστα και μου ειπαι οτι και εδω στην γειτονιά θα χρειαζόμουν σχολικό γιατι δεν είναι εύκολο 2 φορές την μέρα να πηγενοερχομε ως εκει (περάσαμε ααι τον είδε) και οτι λιγότερη έκθεση για μένα κακα τα μωρά στον δρόμο .....έχει ενα άγχος μην πάθουμε τιποτα ...

Απο οτι μιλήσαμε χθές λέει κιι αυτος πρώτες επιλογες με τις περισσοτερες θεσείς και αυτον πρός το τελος για μπακ απ ...εύχομαι να μην κάνουμε λάθος ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

αφρο να σας ζησει ο πανουλης!! καλοφωτιστος!!!!

ειμαι στον πυρετο ευρεσης παιδικου και εχω αγχωθει. μια ακουω καλα λογια για ενας απο 2-3 μετα για τον ιδιο παιδικο ακουω πως. ακουνε την δασκαλα να φωναζει αι στο διαολο.. :?:?:? τι να πιστεψεις?? τις μανες που τα πανε 2 χρονιες ή τους γειτονες...??? :?:?:?:?:shock::shock::shock::(:(:(

ειδα και ενα παιδικο ππυ τα ειχε στην απογευματινη βαρδια να βλεπουνε τηλεοραση..θα μου πεις στο σπιτι δεν βλεπει??? ναι βλεπει για αυτο τον στελνω για να βλεπει λιγοτερο :?:?

την ρωτησα μου ειπε πως παρακολουθουνε εκπαιδευτικα προγρμαματα και βαζουνε μουσικη.... :?:? τι να πιστεψεις.??? κατα τα αλλα τελειος..αχχχχχχ μπερδευτηκα βοηθειααααααααα

κατουρησα εχθες επειδη ειμαι ρατσιστης ενα μεθυσμενο γερμανοοοοοοο :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: βγαζει και νοημαααααα :lol::lol::lol::lol::lol:

μαρια :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

natassoyla kai υπολοιπα κοριτσια,..αυριο στον παιδοτοπο εχει 7-9 παρτυ μινυ μικυ μαους!! θα τους φαφουνε κιολας..παμε???? μαλλον με την λενα θα παμε..καμια αλλη??????????? :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο και η Έλενα τρελό κόλλημα με την πεπα το γουρουνάκι

Αυτό και μικυ μαους βλέπει

Βένι δεν υπάρχει καμία περίπτωση για κάποιον παιδικό να ακούσεις μόνο αρνητικά ή μόνο θετικά, αυτό είναι το μόνο σίγουρο, δες ποιος θα σου κάνει εσένα κλικ, θα σου αρέσει περισσότερο το πρόγραμμα, θα σε κερδίσουν οι δασκάλες, το τέλειο δεν υπάρχει ;)

βάλε τα υπέρ και τα κατά και ζυγισέ τα

Τον δημοτικό που έλεγες στην γειτονιά σου?

Βένι θα δώ αν βολέψει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mare natassa..την ωρα που παω απλα βλέπω ενα παιδικο..πως θα δω δασκαλες και τι κανουνε? αχ μπερδευτηκα!!! τον δημοτικο θα τον δηλωσω αλλα ψαχνω αλλους 3... :?

post-4110-13873939493644_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μάλλον εσύ έπρεπε να ανοίξεις το τρενάκι Νο 69!!! ;):lol::lol::lol::lol::lol:

κορίτσια εγώ προσωπικά θα απέριπτα παιδικό με τηλεόραση! :?

αν τα βάζουν να βλέπουν τιβι σημαίνει ότι δεν κάνουν δραστηριότητες.... :geek:

post-4110-13873939495503_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...