Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυχτίου Νο.69 ..........


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 996
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Όντως μετά από αυτό εγώ έπρεπε να το ανοίξω :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αργυρώ δυστυχώς εδώ οι περισσότεροι παιδικοί έχουν τηλεόραση

post-4110-13873939502932_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνουν με τα παιδιά δεν μπορείς να δείς, αλλά όταν πας να δεις έναν παιδικό δεν έχει δασκάλες μόνο ο ιδιοκτήτης-τρια είναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα παιδακια ητανε του απογευματινου που μενε 2 και φευγουνε 9. εγω πηα 6.30. αλλα ητανε και δασκαλα μαζι και κατι τους μιλουσε..δεν καταλαβα..ο παπαβεντζης λεει πως εαν η τηλεοραση ειναι οχι παθητικη δηλ. να του μιλας του παδιου ταυτοχρονα να εξηγεις και να σχολιαζεις κανει καλο..με μετρο παντα..

αχ δε νξερω!!!!!!! οι κυριες π[αντως ητανε μαι χαρα μου δωσανε και προστατευτικα μην λερωσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι αύριο να καταθέσω τα χαρτιά, θα είναι εδω ο κ και να παμε απογευμα .

Λέω να βαλω 135 θέσεις μετα 71 μετα 55 η 50και τελος της γειτονιάς με 35 ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουλία :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ρε μόνο εγώ είμαι φυσιολογική μου φαίνεται 8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}

Βένη εγώ θα "ακουγα" τις μαμάδες, ξέρεις γιατί? γιατί εκείνες ξέρουν αν τα παιδιά τους γυρίζουν χαρούμενα από τον παιδικό, αν τους αρέσει ή όχι.....οι γείτονες που ακούνε τις δασκάλες να φωνάζουν, ε και τι?

υπάρχει δάσκαλος που ΔΕΝ φωνάζει? αρκεί να μην γίνεται συνέχεια και υστερικά!

τώρα αν όλοι έχουν τιβι, δεν μπορείς να κάνεις και διαφορετικά! :roll::roll:

Αφρο καλή τύχη :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο με αυτή την λογική τους δήλωσα κι εγώ, 1ος με τις περισσότερες θέσεις και τελευταίος με τις λιγότερες

Βένι γιατί δεν βάζεις και το κόπερτι που έχει 100 θέσεις?

Αυτόν που σας είχαν πάρει πέρσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κατουρησα μια κουραδα επειδη τη ηπια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εγω σε κανα 2 ωρο θα δω ενα σταθμο γι το παντελη..θα δηλωσω μονο 3..4 δε εχει στη κατηγορια του :roll::roll::roll:

σς φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπερτι εχει γαι β'βαρδια..μονο...

αυτον τον περσινο θα τον βαλω..αλλα θα θελει μεταφορα ή να ειμαι απικο να τον παιρνω..ενω μετα ποδια θα τον παιρνει ο κωστας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σπερα σας!!!!

τι κανετε;;;..ειμαι..πτωμα..

τα εδωσα τα χαρτια...και ο Θεος βοηθος..

πρωτα διαλεξα αυτον στον οποιον ηδη παει...μετα τον παιδοχωρο που εχει περισσοτερες θεσεις..μετα τον μικρο μαεστρο...στον οποιον απόσα ακουσα εκει....εκανε η μιση Δυτικη Θεσσαλονικη...

Παντως ρε παιδια..μα τι ανθρωποι υπαρχουν...τεσπα..γι'αυτο σαν χωρα ειμαστε στα σκατα...γιατι ο καθ'ενας την παρτι του

Θελω ψωνια..αλλα δεν εχω λεφτα...χαχαχαχα...

Θα επανελθω...

φτιαξτε μερικα μοχιτο πλιζζζζζζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

πολυ γελασα με του σταθμους...γραφειο πληροφοριων εγνε η νατασουλα!

μπραβο νατασα!

2 μερες ελλειψα και αλλαξαμε και τρενακι...

πηγαμε στο 69 ...........ουαου!!!!!!!!!!!!!

τι ωραιο νουμερο!!!!!!!!!!!!!!!!

πηγαμε τσο εξοχικο....το μαζεψαμε...τουλαχιστον μπορουμε να μεινουμε!

τα παιξαμε...τα νυχια μου χαλια...ποναει ολο μου το κορμι..........!

κουμπαρουλα....ειπαμε δεν θα παωωωωωω!

ολα τα αφηνω στη νονα...!

η νονα εχει γουστο... ;);););)

χαχχαχχαχαχχα!

θελω να κοψω - βαψω τα μαλλια μου!

θελω να κανω μανικιουρ πεντικιουρ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααα

τι μου κανετε;;;;

εμεις καλα ,αλλα εγω χθες κατουρησα ενα βορακι επειδη ειμαι αυτο που ειμαι!χαχαχα

ψιλοξενερωτο παντως...

anyway και 69 και τρενακι ιιιιιιιι αυτο το τρενακι θα παει σφαιρα να μου το θυμηθειτε!!!!!!

κ εννοειεται πως ανεβαινω με τα μπουνια!!!!

αχ βρε βενι εγω θαρχομουν αλλα ηρθαμε χαλκιδικη κ εχω κ καιρο να σας δω,,,δν πειραζει αλλη φορα!

καλα με τους παιδικους πολυ μπερδεμα πολυ ψαξιμο πολυ μελετη πολυ χαρτομανι;;;;;;

αγχος μεπιασε χαχα

καλα η δικη μου που δν βλεπει καθολου παιδικα;;;;;τι να πω;;;το κεφαλι καζανι!!!

μονο κανα τραγουδακικ χορευουμε σαν τις τρελες ω ναι θελει κ συνοδεια το καμαρι μου....

α και μπορει να δει λιγο απο το πτηνο του γκουφυ κανα 5λεπτο....

οσο για πεθεροκουνιαδο καταστασεις θα πω μονο βουρδουλα οπως ειπε η αναστασια

αλλιως δε γινεται γιατι αμα δε μιλας βρισκουν κ σε πατανε περισσοτερο

εννοειται οτι αυτα για τους δικους μου ειναι πταισματα!!!!!!!!!!!

αμα αρχισω δν θα τελειωνω...

υποσχομαι αλλη φορα να σας πρηξω.....χαχαχα

αναστασια θαμαστε μεχρι κυριακη χαλκιδικη

αν ερθεις να τηλ να κανονισουμε;;;;;ε;ε;ε;ε;ε;ε;

τι καλα!τι καλα!θα σε τηλ φιλια

ξαναλεω μια γλυκια καλημερα κ φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!!

Χθές ξεσκόνισα το μισό παρενς με τα θέματα για τούς παιδικούς ...πως πρέπει να είναι οι σταθμοί κτλ

διάβασα και κάποια αρνητικά για το σταθμό με τις 135 θέσεις ....θα μου πείτε αρνητικά πάντα υπάρχουν ...

Ακόμα και ο σταθμός της γειτονιάς που μου λέει οτι δεν πιστεύει στην περίοδο προσαρμογης αλλα στο μπαμπά και κάτω είναι πάρα πολύ λάθος και αυτο δείχνει οτι είναι ασχετοι ....όπως και ένας άλλος που μου ειπαι οτι την πρώτη μέρα θα περάσουν αυτοί με το σχολικό να μην τον πάω εγω και θα ξεχαστεί με τα παιδάκια!!!!!

Δεν ξέρω το κεφάλι μου είναι καζάνι ....σήμερα μακάρι να καταθέσω τα χαρτιά ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ερώτηση

Στην αιτιση κάτω απο τα ονόματα έχει νόμος, δήμος ,οδός ...της κατοικίας έ? Μπερδεύτηκα γιατι πιο πάνω λέει τα σύμφωνα με την ταυτότητα και εκει έρο τόπο γεννησης τρικαλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο :lol::lol::lol: όντως πολύ μπέρδεμα οι παιδικοί τελικά :roll::roll:

όπως στην ταυτότητα εννοεί τα στοιχεία σου, δλδ ονοματεπώνυμο.....κατοικία ρε συ αλλάζεις δεν μπορείς να το αλλάξεις και στην ταυτότητα!!! ;)

Ζωή και η δικιά μου η Ρ. δεν βλέπει τιβι, δεν της αρέσει, άντε να δει για κανένα 5λεπτο, μετά φεύγει.....ο Λ. μετά την τιβι - έχω προσέξει - γίνεται επιθετικός! :?

συμπεθέρα τι εξοχικό είναι αυτό? :roll::roll:

Λενάκι - περί εξοχικού ο λόγος - ο άνταρς μου, μου είπε ότι αυτά τα σπιτάκια (σαν το δικό σας) είναι δικό σας μόνο για 10 χρόνια, μετά το δίνεις πάλι πίσω και το αγοράζει κάποιος άλλος!!! :o:o:?

εσάς σας είπαν κάτι σχετικό? ή ισχύει μόνο εδώ αυτό? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα ....ο π. εχει ενα εξοχικο στην αυλιδα...οταν παντρεθτηκαμε ηταν στα τουβλα...εεεεε...πεντε χρονια μετα εχουμε καταφερει και εχουμε βαλει μονωση...αλουμινια...περιφραξη...υποστηλωση στα μπαλκονια....μπαρμπεκιου...να κανουμε παρκιν...αλλα ...θελουμε πολλα ακομα...μας προλαβε η κριση...

ετσι φετος αποφασισαμε να μην παμε στην κιμωλο και να ψιλομαζεψουμε το εξοχικο...

βαλαμε το μπανιο...αγορασαμε και τα πλακακια για το υπολοιπο σπτι...αλλα δεν τα βαλαμε ακομα...ειχαμε και την γεννα συν ολα οσα περασαμε ....ετισ εμεινε πολυ πισω!

ετσι αποφασισαμε να το ψιλομαζεψουμε ωστε να ειναι σε κατασταση να μπορεις να μεινεις ....εεεε αυτο καναμε αυτο το 2μερο!

εκρεμει η συμ=νδεση του θερμοσηφωνα, μερικες πριζες....και μπορουμε να κανουμε διακοπες....οκ προχειρα ...αλλα μπορουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάω στην τουαλέτα το πρωί και ακούω ένα θόρυβο, ήταν μια μεγάλη πεταλούδα :o:o , αλλά όχι από τις πολύχρωμε τις άλλες που είναι λίγο μικρότερες και καφέ! :-s:-s ....γρήγορα γρήγορα πλένω τα χέρια μου, φεύγω και κλείνω την πόρτα....μετά από μερικά λεπτά πάει ο άντρας μου και την είδε και, επειδή ξέρει ότι τα υπόλοιπα μέλη φοβούνται τα έντομα, την ακινητοποίησε με την λακ μου :lol::lol::lol::lol: και, με βαριά καρδιά, την εξολόθρευσε! #:-s#:-s

Μαρία στην φωτό στε φέισμπουκ που είσαι με τα κορίτσια είναι στα ΚΑΑΥ? .....γιατί δεν βλέπω κανενα κομάντο :-?:-?:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...