Μετάβαση σε περιεχόμενο

bebe ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 ΔΡΟΣΙΣΟΥΝ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ν9


Recommended Posts

ΑΧ ΕΣΤΕ ΜΟΥ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΚΟΛΙΚΟΙ..Κ ΕΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΔΩΣΩ..Κ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ Κ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΟΥ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΔΟΥΛΕΙΑ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΕΑΝ ΙΣΧΥΕΙ.ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΑΛΑ.ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΑΥΤΗ..

ΕΛΕΝΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΠΕΡΝΑΣ Κ ΕΣΥ!!ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΧΕΣΙ...Ο ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ Κ ΕΓΩ!ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΑ! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ax ρε κοριτσακια με τους κολικους...Ο δικος μου ακομα δεν εχει ''επισημα'' κολικους,αυτο που λεει δηλ η παιδιατρος,οτι πρεπει να κλαει κανενα 3 συνηθως απογευματοβραδο για 3 εβδομαδες και κατι τετοια.

Εμενα απλα εχει ζορι και αρκετα αερια,και κλαει τις περοσσοτερες φορες που πρεπει να τα κανει,οχι ολες.Αλλα συνηθως πρεπει να του κανω ασκησουλες με τα ποδαρακια του,ή να τον πιεσω λιγο με το μωρομαντηλο οταν τον καθαριζω και τοτε ανακουφιζεται.Στεναχωριεμαι πολυ οταν το βλεπω να μαζευει τα ποδαρακια στην κοιλιτσα και εχει παραπονακι,και σκεφτομαι της μαμαδες που εχουν τα μωρακια γερους κολικους..Πρεπει να ειναι απελπισια.

Τουλαχιστον απ΄'οτι λενε δεν προκαλει τιποτα κακο στο μωρο,ουτε σωματικα ουτε ψυχολογικα.Στους γονεις ομως..??!

Ναταλι παιδι μου!Φορατε κιολας το 3???Μη με τρελαινεις??? :lol:

Μπεμπουλα ολα καλα,πολυ χαιρομαι!!Τελικα η θετικη ενεργεια μας εφτασε σε σενα γρηγορα!ΜΟΥΤΣ!!

Νανσυ δηλαδη ποτε θεωρειται ασφαλες να γεννησεις τωρα?Στις 36 ή στις 37?Δεν θα προγραμματισετε καισαρικη για την περιπτωση που δεν γινει τιποτα μεχρι τοτε ή θα περιμενετε να ερθει?Αλλα τι λεω!Αφου ηδη ειναι ο τραχηλος ετοιμος.Αντε περασε ο καιρος..παραξενο μου φαινεται που τα λεμε εδω απο τις αυχενικες και τωρα οι μισες εχουμε γεννησει...ΑΑΧΧΧ!!

Νενεδακι καλως ηρθατε!!Τι ωραια που θα ηταν να το ζεις ολο αυτο με τον αντρουλη σου ε?Κι εγω θα ηθελα να ακουσω την ιστορια ολοκληρωμενη,θα περιμενουμε.Σε πολλες απο μας τελικα προεκυψε κατι στην πορεια,αλλα ειδατε οτι ολα αντιμετωπιζονται??! ;)

Εγω πρεπει να παω να κανω εξαγωγη 2 φρονιμητες που με πονανε εδω και 2 χρονια.Ειχα κανονισει να τους βγαλω αλλα εκεινες τις μερες εμαθα οτι ειμαι εγκυος.Αλλα εχουν αρχισει να μου στραβωνουν τα δοντακια απο την πιεση που ασκουν οι φρονιμητες και αν το αφησω θα χαλασουν!!Απ'οτι ξερω δεν υπαρχει προβλημα ενω θηλαζεις να κανεις τοπικη αναισθησια,και μετα να παρεις αμοξιλ?? Ξερει καμια? Πρεπει να παω να τους βγαλω.(και φοβαμαιιι!!)

Την αλλη εβδομαδα που θα παω γιατρο για να με τσεκαρει σκεφτομαι τι να κανω με το μωρο.Δεν ξερω ποσο θα λειψω,και σκεφτομαι μηπως το παρουμε μαζι.Στο καθισματακι αυτοκινητου ή στο μαρσιπο.Δεν ξερω...Αυτο θα γινεται καθε φορα που πρεπει να παω καπου ε?Και μ'αρεσει που θελω να θηλασω μεχρι να το κοψει μονος του..δηλ κανα 3 χρονια.χαχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIA MΟΥ ΣΤΙΣ 37 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΘΕΩΡΟΥΝΤΑΙ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΑ.ΑΡΑ Κ ΣΤΙΣ 36 ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΕΙΜΑΣΤΑΣΤΕ ΚΑΛΑ.Κ ΤΩΡΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΞΕΡΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΕΚΜΕΤΕΛΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΛΕΦΤΑ.ΑΦΟΥ ΕΙΠΑ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΜΑΣ ΕΑΝ ΜΠΟΥΝ ΘΕΡΜΟΚΙΤΙΔΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΕΑΝ ΟΝΤΩΣ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ Κ ΜΟΥ ΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ Κ ΡΙΣΚΑΡΟΥΝ ΤΗ ΦΗΜΗ ΤΟΥΣ ΚΤΛ.ΟΤΙ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΑΤΕΥΣΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥ.Κ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΣΟΥ ΚΟΠΑΝΑΝΕ ΕΝΑ ΠΡΟΩΡΑ Κ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΤΑ 300,ΟΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ ΟΣΟ ΘΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΑ ΓΕΥΜΑΤΑ ΛΙΓΟΣΤΕΥΟΥΝ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΠΟΥΝ Κ ΑΛΛΕΣ ΤΡΟΦΕΣ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.

ΜΙΑ ΣΥΓΓΕΝΗΣ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΕ ΠΑΝΤΩΣ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΑΣΕ ΤΡΕΛΟ ΜΑΝΙΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΙΛΑΓΕ Κ ΑΠΟ ΟΛΑ Κ ΦΩΝΑΖΕ Κ ΟΥΡΛΙΑΖΕ ΓΙΑ ΒΥΖΙ.

ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΣΤΟΥΣ 7 ΜΗΝΕΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΠΑΨΕ ΝΑ ΘΕΛΕΙ ΒΥΖΙ Κ ΤΟ ΕΚΟΨΕ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsoudia ti kanete?

Exei meiwthei polu h kinisi sto postaki mas....eidate ti kanoun ta mwrakia!

Pragmatika otan mou elege mia geitonisa oti den exei xrono oute na mageirepsei, enw itan oli mera sto spiti me to mwro, egw den to pisteua!! Twra to pisteuw!! Eida kai epatha na ti balw na koimithei to mesimeri gia na ksaplwsw kai egw ligaki. Kathe pou ekleinan ta matakia tis kai tin ebaza ta anoige kai eklaige kai den ithele na koimithei. Ase pou tin taizw kai meta trabietai moni tis apto buzi otan xortasei, e meta apo 20 lepta ksananoigei to stoma tis giati ksanapinaei!! Simera to ekane auto 3-4 fores, tin kratouse o antras mou kai mou leei "a auti peinaei" kai tou lew apokleitai! E kai pali peinouse!!

Este kai Lia, egw ksanarwtisa tin paidiatro kai mou epemene na tis dinw ligo ligo xamomilaki kai exei beltiwthei aisthita. Den kserw an itan kolikoi akribws, pantws aeria kai kakakia sigoura itan to megalo mas zori kai twra einai polu kalitera! Ftiaxnw xamomili kathe prwi kai to afinw na kruwsei ligo kai 2-3 fores ti mera prin apo to geuma tis, tis dinw na piei mono 2-3 goulitses, alla exw paratirisei beltiwsei megali!

Nansouita sto maieutirio den mporeis na exeis tin diki sou paidiatro?? Emas edw mas rwtane prin gennisoume poion theloume na kalesoun kai kaloun opoion tous peis esu na erthei kai sti genna kai kathe mera erxetai kai to blepei to mwro. Den iksera oti kostizei toso polu na mpei se thermokitida, emena to balane otan gennithike mexri to prwi kai mou eksigise h giatros oti to bazoun gia na parei siga siga ti thermokrasia tou periballontos kai oxi ksafnika.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια, τί κάνετε? Ησυχία έπεσε!

Εγω δεν κατάφερα να κοιμηθώ, με πονούσε η κοιλιά μου πολύ, ήμουν στο τσακ να πάρω το γιατρό μέχρι που διαπίστωσα ότι η αιτία ήταν αλλή...τουαλέτα :oops: Έχω φάει και του κόσμου τις βλακείες τον τελευταίο καιρό, έ, φυσικό επακόλουθο ήταν. Ωραία περιγραφή σας έκανα, δεν μπορείτε να πείτε :oops:

Cristi, κοντεύεις και συ, μην το σκέφτεσαι καθόλου για την καισαρίκη,πρόεχει η υγεία του μωρού και η δικιά σου.

Ανθή, με ρώτησες για το ξύρισμα...Ε, λίγο τυφλό σύστημα. λίγο με καθρεφτάκι καθιστή, τα κουτσοκαταφέρνω και γενικά τώρα που πλησιάζει ο καιρός, το συντηρώ κάθε δεύτερη-τρίτη μέρα :lol:

Να δώσεις τα φιλιά μου και στο Κατερινάκι, αν ξαναπας ή μιλήσεις.

Ελένη, Λιλ, πως πάνε οι πρώτες μέρες προσαρμογής?

Κατερίνα-pasxalitsaki, κουρευτηκες?Μεγειά, αν ναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΝΟΣΟΚ.ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΥΣ Κ ΔΕΝ ΡΩΤΑΝΕ ΚΑΝ Κ ΕΠΕΙΔΗ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΝΕΟΓΝΑ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ.

Κ ΕΜΕΝΑ ΕΤΣΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΒΥΖΙ ΗΤΑΝ Η ΜΙΚΡΗ ΤΟ ΕΙΧΕ ΓΙΑ ΠΙΠΙΛΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou sas euxaristo polu polu :):)

den mporeite na fantasteite ti traviksa 2 meres sto nosokomeio sto rethymno. loipon piga tin triti to proi na mou kanoun eksetaseis kai me kratisan! ekana aimatologikes kai to ouriko oksi bgike anebasmeno! meta mou lene tha kanoume sulogi ouron. mou lene tha meineis mesa apopse gia ti sulogi kai aurio blepoume leo kai ego ok! loipon mou lene tha se baloume se ena domatio mexri ekei ola kala! pao sto domatio kai itan mia kopela pou tha ebgaine ekeini ti mera, mpaino kai tin blepo na klaiei!!! kai mou leei imoun egkuos kai exasa to moraki mou :shock::shock: pathaino sok!!! leo kala malakes einai na me baloun se auto to domatio!!! telos panton meta apo 2 ores efuge i kopela kai imoun moni sto domatio. molis efuge i kopela irthan na mou paroun ti piesi kai tous leo tora tha ti parete pou stenaxorithika kai mou lene nai tora prepei kai itan anebasmeni 13/9.!!! ekeini tin imera imoun xalia kai ithela na fugo! Ekatsa telika kai tin epomeni mera piran ta oura mou kai apo tis 12 eixan bgei ta apotelesmata alla kaneis den erxotan na mou pei ti deiksane! Kata tis 2 mpainei mia kopela na meinei sto domatio mou kai mou leei egkuos imouna kai stamatise i kardia tou morou kai irtha na me katharisoun!!! i psuxologia mou pali skata itan! Mpike kateutheian sto xeirourgeio kai meta apo 2 ores efuge. Ego eklaiga sunexeia me apotelesma na ftasei i piesi mou sto 14! perimena na mou poun kai ta apotelesmata kai kaneis den erxotan, oli i oikogeneia mou itan mazi mou kai pigainane kathe 10 lepta na rotisoun mexri pou epatha krisi kai ourliaza kai irthe mia maia kai tin ebrisa kai tis leo fere mou tora na upograpso na fugo apo do den antexo!!! telika meta apo 15 lepta irthan 3 giatroi na mou poun ta apotelesmata! Oles kales ektos apo oti brikan leukoma sta oura polu anebasmeno! Kai mou lene exeis proeklampsia kai prepei na genniseis suntoma!!! mou lene tha sou kanonisoume na pas me asthenoforo sto nososkomeio sto irakleio aurio to proi, pernaei i nuxta xoris na mporeso na kleiso mati kai na klaio oli tin ora kai na prospathei o antras mou na me iremisei, tin pempti loipon mou lene tha erthei to asthenoforo 12i ora. Etoimazoume ta pragmata mou na eimai etoimi gia anaxorisi, na fugo apo aut to mpourdelo. 12I ora den eixe erthei to asthenoforo kai mou lene mallon tha fugeis t'apogeuma i aurio to proi. Ante pali klama, polu klama! Telika meta apo 10 lepta mou lene 2i ora feugeis. 2I ora irthan kai me piran kai me katebasan stin isodo alla asthenoforo pouthena, meta apo 15 lepta irthe kai epitelous fugame se oli ti diadromi nomiza oti tha genniso giati o odigos den afise lakouba se oles empaine!!! ftanoume sto nosokomeio, kai erxete mia maia polu eugeniki, xamogelasti kai mou ekane nst, kano polu mikres suspaseis giauto den tis niotho! Mou pire kai aima kai itan kala ta apotelesmata, mou pire kai ti piesi kai eixe katebei sto 11, eixa iremisei kai enoiotha kala! To bradu pali eixa 11 piesi. Irthe kai i pethera mou exthes na meinei mazi mou, simera den tin antexo, me exei priksei kai apo ta neura mou anebike i piesi mou sto 14!!! pira ton antra mou na erthei na tin mazepsei giati den tin antexo, kai pou einai edo den kanei tipota ektos apo to na me zalisei.

Opos blepete perasa polu duskola autes tis meres, aurio tha exo kai ta apotelesmata apo ta oura. Eutuxos molis efuge i pethera mou me ton antra mou! Den tin antexa allo, mou eixe spasei ta neura!

Ksekinisa na grapso to mesimeri kai molis teleiosa.. den prolabaino na sas diavaso simera. Kalinixta koritsakia mou....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!

35 Κ 5 ΣΗΜΕΡΑ!ΤΗΝ ΕΦΑΓΑ ΣΧΕΔΟΝ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ..ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΔΑ ΠΑΛΙ ΑΙΜΑ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ.. :lol::lol: Κ ΟΤΙ ΘΗΛΑΖΑ ΔΥΟ ΜΩΡΑ..ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΠΗΓΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ Κ ΕΚΑΝΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΙ ΚΛΑΣΣΙΚΑ ΕΤΟΙΜΗ :lol::lol: Κ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΠΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΕ ΠΙΑΣΟΥΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΔΕ ΘΑ ΜΑΙ ΕΤΟΙΜΗ :lol::lol:

ΑΧ ΒΡΕ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΤΙ ΤΡΑΒΑΣ Κ ΕΣΥ..ΤΕΛΙΚΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΓΕΝΝΑ;Η ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ;

ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΑ ΚΑΡΚΙΝΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 22;ΤΙ ΡΩΤΑΩ Ε; :lol::lol: ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΩΔΙΟ ΕΝΩ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΘΟΛΟΥ :lol::lol:

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΦΥΓΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ Κ ΑΠΟ ΟΤΙ ΦΕΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ Κ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΣΤΟ ΚΑΠΑΚΙ.ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΣΕΙΡΑ Η ΜΗΤΡΙΑ :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kaliera koritsia!

Emeis pali eimastan mones me ti mpempa to bradu giati o antras mou douleue, alla ntaksei eixame ena sxetika kalo bradu. To mono pou me talaipwrei einai ti mera pou mexri na koimithei thelei xeria kai de thelw na tin kakomathw ti tha kanw?? Kai extes itan ksupnia apo tis 9 mexri tis 12:30 meta eutuxws supnise stis 5:30 to prwi kai koimithika kai gw ligaki!

Mpempoula polu talaipwria perases kai h psuxiki talaipwria einai akoma xeiroteri gia sena auti ti stigmi. Euxomai na einai ola kala kai na pas spitaki sou. An kai opws sou eipa kai sto minima afou eisai Hrakleio einai kali eukairia na genniseis ekei para sto Rethumno!

Nansouita ante mia xara eisai se liges imeres pisteuw oti tha teleiwsei to martirio sou kai sena!! Bebaia meta tha arxisei allo martirio, alla tha einai pio gluko! Ta karkinakia einai mexri tis 22 einai. Kala einai alla polu klama tha exeis me karkinakia, genika einai polu euaisthitoulia kai opws mou eipe mia fili karkinos prin gennisw, ta karkinakia einai toso kala polu ginontai thumata sunithws. Kai ta liontarakia einai fobero zwdio! Opoio kai na sou katsei wraio einai!

Poia exei seira twra?? Nancy, Ariadni, Mpempoula? Poia tha mas kanei tin ekpliksi?? Den thumamai poia alli einai konta. Ariadni esu pws eisai simera??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου, μου λειψατε πολύ!!!

Γυρισαμε χθες σπιτι και ειμαστε μια χαρα, θηλαζουμε αποκλειστικα και ηδη χθες που βγηκαμε ο μικρουλης μου ειχε παρει οσο εχασε τις πρωτες μερες ήταν δηλαδη 3290. Απο χθες νιωθω και το στηθος μου πολυ βαρυ αλλα το πιανει καλα. Η επιλογή που εκανα να ζητητσω rooming in ηταν πολυ καλη μπορει να μην κοιμηθηκα αρκετα τα τρια βραδια στο μαιευτηριο αλλα ειχα ολη την ωρα διπλα μου το θαυματακι μου και τον θηλαζα μολις ξυπνουσε.

Η Αγγελική προς το παρον το εχει παρει καλά, θελει να τον χαιδευει θελει να τον παρει αγκαλια πριν λιγο μου ειπε μαμα θελω να τον σηκώσεις να τον παρω απο το χερι να παιξουμε...ευχαριστηθηκε και με το παιχνιδι που της εφερε ο μπεμπης της πηραμε lego τελικα και της αρεσει να δημιουργει με τα τουβλακια.

Δεν ξερω αν το εχω συνειδητοποιησει οτι εχω δυο παιδακια αλλα μολις γυρισε η Αγγελικη χθες απο τον παιδικο και ετρεξε στο δωματιο να δει τον μπεμπη συγκινηθηκα τοσο πολυ που βουρκωσα. Ειμαι πολύ ευτυχισμενη!!!

Θα σας βαλω και φωτο στην ομαδα.

Νεα σας δεν εχω διαβασει σιγα σιγα ομως θα μπω στο ρυθμο. Με το καλο οι επομενες μανουλες!!!!

Φιλάκια :YMHUG::YMHUG::x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια μου!

ειστε καλα;τελειωνουμε σιγα σιγα κ εμφανιζονται διαφορα μικροπροβληματακια βλεπω αλλα τουλαχιστον ειναι περαστικα.

χριστινακι μου τι περασες κ εσυ,ημαρτον τελευταιες μερες κ εσυ της εγκυμοσυνης σου να περανς τετεοια αγωνια κ οι αλλες οι κοπελες απορω γιατι να λενε σε μιαεγκυο οτι εχασαν το μωρακι τους,εγω που μου εχει τυχει δεν το εκανα ποτε να τρομαξω μια εγκυο,αφου κ την ιστορια μου σας την ειπα αργα κ οχι απο τις αρχες της εγκυμοσυνης μας.κ μαλιστα την ειπα με αφορμη το xtinaki που εχασε το μωρακι της αλλιως μπορει να μην την ελεγα.ολα καλα να σου πανε απο δω κ περα κοπελα μου κ θα πανε δηλαδη,θα δεις.\

κατερινα μου καλωσηρθατε σπιτακι σας,να σου ζησει κ παλι το αγορακι σου κ μπραβο που ολα πηγανε καλα κ που το δεχτηκε θετικα η κορη σου.η φωτο σου ειναι τελεια,φαινεται ποσο ευτυχισμενη εισαι!φτου φτου ετσι να ειστε παντα!

ελενα μου εγω ειχα δωσει πιπιλα απο την αρχη στον αντωνακη δε θυαμαι αν την επιανε αλλα δε θυμαμαι να ειχα κ ιδιαιτερο θεμα.παντως αυτη τη στιγμη δεν την αποχωριζεται ευκολα κ παντα κοιμαται με αυτην.δηλ αν θελω να τη κοψω θα εχω θεμα μαλλον.αλλα ενταξει δε με αγχωενι αυτο οσο η πανα.οσο για τις ωρες που σου τρωει το μωρακι ετσι ειναι στην αρχη κοριτσια σιγα σιγα ολα στρωνουν,,περναει τοσο γρηγορα ο καιρος που δε θα το καταλαβετε.

αυριο γυρνανε κ τα αντρακια μου κ ειμαι πολυ χαρουμενη!το παιδι μου θα το φαω,εχω τοση λαχταρα να τον δω,πω πω μονο που το σκεφτομαι λιωνω.

κριστυ σημασια εχει να πανε ολα καλα κ να μη κινδυνεψετε μαμα κ παιδακι,ας κανεις καισαρικη,δεν ειναι τιποτα μπροστα στην υγεια σας αλλα κ γενικα.

οσο για τα πονακια μου εχω πιο συχνα απο οτι ειχα γενικα,καλα στον αντωνη ειχα πολλα πιο πολλα κ πιο εντονα αφου ελεγα καθε μερα οτι γενναω,τον γιατρο δεν τον παιρνω γιατι παιρνω γιουτοπαρ κ συνηθως περνανε αν φυσικα γινουν πολυ εντονα θα παρω.

ελενη μου να σου ζησει κ σενα η κορουλα σου,πολυ ωραια η εμπειρια σου,απορω κ εγω πως αντεξε ο αντρας σου να δει το σημειο εξοδου του μωρου σας!παντως εγω ψιλοεπηρεαστηκα με το θεμα της εντατικης δηλ σκεφτομαι το γιατι μπηκε αφου ηταν τελειομηνο,καλα βεβαια συμβαινουν πολλα οποτε αν γραψεις δε θα διαβασω τι εγινε,ειναι αυτο που ελεγα πριν για τις εγκυμονουσες.ειμαι παρα πολυ φοβιτσιαρα γενικα κ νομιζω πως ετσι θα φοβαται κ ο αλλος κ ετσι δε θελω να επηρεαζω.

αριαδνη κοντευεις κ εσυ,οπως κ να εχει σε 10 μερες γεννας,οποτε λιγη υπομονη ακομα..

φωτεινη κ εσυ με το καλο αν δε γενησες ηδη!

χθες πηγαμε mall με τη μαμα μου κ πηρα απο τη benetton ενα φορεματακι ενα σετακι κ μια φουφουλιτσα ολα πολυ ωραια,ειχαν 50% εκπτωση.κ μενα μου φαινεται πολυ περιεργο να ψωνιζω για κοριτσια αφου ως τωρα ειχα μαθει μονο για αγορι κ απορω γιατι τοσα χρονια δουλευω σε παιδικο καταστημα.

παντως κουραζομαι παρα πολυ ευκολα κ νιωθω κ βαρος αμεσως αν περπατησω λιγο παραπανω.

αυτα τα νεα μου,θα τα πουμε συντομα κοριτσακια μου,φιλια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΣΗΜΕΡΑ..ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΠΑΣΤΙΚΟ..

Κ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ..ΤΕΛΙΚΑ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΗΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΗ ΓΕΝΝΑ :lol::lol:

ΕΣΤΗΣΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΛΙΚΝΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΤΟ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ..Η ΠΑΤΑΡΙ ΘΑ ΝΑΙ Η ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΔΑΝΕΙΣΕΙ Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΑΝ ΠΙΣΩ..ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ..Κ ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΜΑΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΒΡΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΑΤΑΡΙ..ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ..ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ ΑΥΤ/ΤΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΛΕΙΝΩ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΞΙΩΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙ..ΕΧΕΙ ΑΝΑΠΑΥΘΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕ ΤΑ ΠΟΡΤΜΠΕΜΠΕ.

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΛΥ ΗΣΥΧΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ..ΠΟΣΑ ΓΡΑΦΑΜΕ ΠΡΙΝ Κ ΤΩΡΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γειά σας.

Εγω καλά είμαι σήμερα, περιμένω τον άντρα μου να έρθει λόγω σκ.

Βίκυ καλώς να δεχτείς και σύ τους άντρες σου!

Κατερινάκι, καλωσήρθες, η φώτο σας τέλεια, να σου ζήσει και πάλι ο μπεμπάκος!

Οι καρκίνοι είναι μέχρι αύριο Νάνσυ, οπότε εμένα με βλέπω εκτος απροόπτου για Λέων, το ίδιο με τον άντρα μου.

Έλενα, δεν ξερω αν θα με προλάβουν οι διδυμομανούλες, θα δείξει,εμένα πάντως το προαίσθημά μου μου λέει ότι θα έιμαι η τελευταία του Ιουλίου!

Μπεμπούλα,τουλάχιστον τελείωσε η ταλαιπωρία σου, τώρα τί σου είπαν οι γιατροί?Σου είπαν πότε θα γεννήσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ontws polu isixia exei re paidia. Egw ekana merikes doulitses, taisa ti mpoumpou kai tin ebala sto relax alla koimithike, twra tha paw na ti balw stin kounia. To apogeuma an ola pane kala leme na pame gia kafedaki me ti mpempa stin paralia se mia kafetereia.

Bikaki kalws na dexteis tous antres sou...ante twra tha exeis ton mikro kai tha iremiseis kai su ligaki!!

Kagouraki teleia fwtografia, polu sugkinitiki me tin koroula sou kai to neo mwraki! Na sou zisoun kai ta duo!

Nancy kai emeis me to port mpempe ti ferame alla akoma me to port mpempe ti metaferoume an pame kapou, apla kathete kapoios pisw mazi tis, egw sunithos. Sto kareklaki tou autokinitou mas eipan kai sto maieutirio oti den mporei na katsei ektos kai an exoume kati na stirizei to kefali. Twra den kserw poso swsto einai auto kiolas, alla etsi to kanoume. Bale ton antra sou na psaksei to strwma pou an den to briskei na parei ena allo giati sto telos tha erthoun ta mwra kai den tha exeis strwma!!

Ariadni kai mexri telos na ftaseis, pali ligo emeine...mia ebdomada!

Paw na faw ligo pagwtaki kai na ksaplwsw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου και καλο σαββατοκυριακο να εχουμε.

Πω πω αρχισαν παλι οι ζεστες............εδω στη βεροια εχει πολυ ρε γμτ, για πουθενα δεν ειναι να πας, μονο μεσα με το κλιματιστικο. Το απογευμα λεω να ανεβω στο χωριο να παω να δω τον πριγκιπακο μου και ισως μεινω να κοιμηθω εκει το βραδυ. Ελπιζω εκει πανω να εχει δροσια γιατι δεν εχουν στο χωριο κλιματιστικο, μονο φυσικο=αερακι του βουνου, αν φυσαει......

Μπεμπουλιτσα μου.........καλως μας ηρθες. Τι περασες γλυκουλα μου.............τι να πρωτοσχολιασω, τη συμπεριφορα στο πρωτο νοσοκομειο, τις "συγκατοικους" που δεν παρελειπαν να σου πουνε τον πονο τους, την ταλαιπωρια που τραβηξες σωματικη και ψυχικη.............. ευχομαι να περασαν ολα και να μην ξαναγυρισουν, εσυ τωρα ξεκουραση και ηρεμια και ολα θα πανε καλα. Ειπαμε τα μωρακια του Αυγουστου ειναι μπελαλιδικα αλλα εμεις αντεχουμε ;););););););););)

Βικουλιτσα με το καλο να δεχτεις τα αντρακια σου. Φανταζομαι τη λαχταρα σου....... να δωσεις και απο εμενα ενα ρουφηχτο φιλακι στο παλικαρακι σου. Οσο για τα πονακια οσο δεν σε ανησυχουνε μην τα δινεις σημασια. Ολες τα εχουμε ;);)

Κατερινουλα μου γλυκια καλη λοχεια να εχεις. Σας βλεπω στη φωτογραφια και μου ερχονται δακρυα απο τη συγκινηση............ λαμπετε απο χαρα, ευχομαι ετσι να ειναι η ζωη σας ολη. Φτιαχνω εικονες πως θα ειμαστε και εμεις βλεποντας σας................. ο παιδαρος σας ειναι τελειος, ειδικα σε εκεινη που φαινονται οι ματαρες του. Γερος, τυχερος και καλοφωτισμενος να ειναι ο καλος μου :D:D:D:D

Αντε να ερθει η Δευτερα να δω την νεραιδουλα μου :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑΡΑ Κ ΕΓΩ ΜΩΛΙΣ ΕΡΘΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ Κ ΦΑΜΕ ΘΑ ΞΑΠΛΩΣΩ.ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ..

ΒΙΚΑΚΙ ΕΙΔΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ!ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπεμπουλα ολόκληρο άθλο πέρασαν τα μωρά σου και εσύ. Αφού δεν πάθατε τίποτα μην φοβάσαι τίποτα όλα καλά θα πάνε. Αντέχουν :D .

Κατερινάκιιι τέλεια η φωτογραφία με τη μαμά και τα παιδάκια τηςςς. Ναι έχει 2 παιδάκια τώρα μεγάλωσε η οικογένεια. Εύχομαι να συνεχίσουν να είναι όλα καλά, να έχεις καλή λοχεία και καλούς θηλασμούς.

Εγώ τον βάζω στο καρεκλάκι του αυτοκινήτου όντως γέρνει λίγο το κεφαλάκι του αλλά δεν ήξερα ότι του κάνει κακό. Υπάρχει ειδικό στήριγμα και ποιο είναι αυτό? Εμένα δεν κάθεται στο πορτ μπεμπε αν δεν είναι κοιμισμένος αλλά εκτός αυτού δεν χωράει κιόλας τώρα.

Εμείς σήμερα πήγαμε για μπάνιο. Πρώτη απόπειρα μαζί με τον μπέμπη. Φυσικά ο μπέμπης δεν μπήκε στην θάλασσα μόνο εμείς. Πήγαμε μαζί με την πεθερά μου για να προσέχει τον μπέμπη όσο θα κάνουμε μπάνιο. Ζήτημα να έκανα 10-15 λεπτά. Μετά άρχισε να κλαίει και τον πήρα να τον θηλάσω στο αυτοκίνητο, μετά χέστηκε κιόλας τον άλλαξα οπότε πέρασε η ώρα και φύγαμε για να μην μας πιάσει ο έντονος ήλιος.

Νιώθω πολύ κουρασμένη και ήθελα να κοιμηθώ. Ευκαιρία αφού κοιμόταν ο μπέμπης και κοιμάται ακόμα, αλλά τάμα το έχει ο άντρας μου με το που θα με πάρει στο 10λεπτο ο ύπνος να με ξυπνάει με τον έναν ή τον άλλο τρόπο. Μετά δεν με έπαιρνε ο ύπνος από τα νεύρα μου :evil::evil: .

Αύριο θα πάμε την πρώτη μας επίσκεψη μαζί με το μωρό σε ένα άλλο μωράκι που γεννήθηκε στις 14/7 είναι μιας ενδομάδας. Από βδομάδα αρχίζουν πάλι τα ζόρια γιατί ο άντρας μου γυρνάει πάλι στην δουλειά. Πίκραααα.

Σκέφτομαι να κατέβω στο πατρικό μου για λίγες μέρες μαζί με τον μπέμπη αλλά δεν θέλω να του αλλάξω και συνήθειες από τώρα. Συν ότι ο άντρας μου θα θέλει και εκείνος όταν γυρνάει να βλέπει το παιδί του. Θα δω τι θα κάνω αλλά θα είναι πολύ στενάχωρα να είμαι καλοκαιριάτικα κλεισμένη στο σπίτι περιμένοντας πότε θα γυρίσει ο καλός μου.

Χτες πήγα και στον γυναικολόγο για το τεστ παπ. Όλα καλά. Φυσικά πόνεσα αφού του λέω μήπως να κάνω τις αναπνοές? :lol: Μετά μου έκανε και υπέρηχο και τα είδε όλα καλά. Η ενδομητρίωση που είχα δεν υπήρχε μου είπε ότι έχω καθαρίσει. Επίσης, μου είπε ότι αν θέλω 2ο παιδάκι θα πρέπει να ξεκινήσω σε ένα 3μηνο δηλαδή τον Σεπτέμβρη προσπάθειες. Γενικότερα θα γίνονται ελεύθερα οι επαφές. Ελπίζω να μην μου κάτσει πολύ σύντομα γιατί δεν θα την παλέψω. Η μάνα μου που της τα είπα χτες και πάλι δεν ήταν διατεθειμένη να με βοηθήσει. Προς το παρον όμως δεν το σκέφτομαι. Ότι γίνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μετα απο ενα ατελειωτο υπνο (εχει ενα τελειο αερακι) και ενα ατελειωτο σιδερωμα ειπα να κατσω να σας διαβασω αν και διαβασα χθες το βραδυ της χριστινας μας τα νεα....

ο μικρος ακομα κοιμαται και ο μπαμπας ειναι θαλασσα. τελικα δευτερα θα παω δουλεια 7-1 το βραδυ και αυριο ξεκινω αρμεγμα για να εχει να δινει ο μπαμπας του. αγχωνομαι πιο πολυ για τη μεγαλη γιατι δεν ξερω αν θα προλαβαινω να την πηγαινω στη πεθερα μου και καρφι να πηγαινω δουλεια. φυσικα αν τα βρω ζορια θα την πηγαινει το σχολικο κατευθειαν εκι στο σπιτι τους.

και εγω θελω να κανω παπ αλλα παλι σημερα μετα απο ποσο καιρο μου ξαναρθαν λοχεια....

μετακινουμαι με το αυτοκινητο με το μικρο στο πορτ μπεμπε με τις ειδικες ζωνες ποτε δεν καθησα πισω με κανενα παιδι, αν και σε καμια εβδομαδα θα το μαζεψω γιατι δεν τον χωραει για να αλλαζει πλευρο και θα τον βαλω στο καρεκλακι. εμας το κεφαλι μας δεν γερνει πλεον αφου το στηριζει μονος του και ετσι δεν φοβαμαι και εχω κανει το καρεκλακι του ρηλαξ.

κατερινα μου καλη λοχεια ναχεις και να σου ζησει ο παιδαρος.... εισαι πανευτυχης στη φωτο σας!!!!!

μπεμπουλα μου ελπιζω να παρεις καλα αποτελεσματα και πετα τη πεθερα απο το παραθυρο!!!!!

βικακι καλως να δεχτεις τους αντρες σου!

αριαδνη θα γεννησεις τι θα γινει με σενα?????

φωτεινη λογικα θα γεννησες εσυ περιμενουμε νεα σου!!!

σημερα θα μου φερει να φαω σουβλακι ο καλος μου φυσικα χωρις τζατζικι και κρεμμυδι για το μικρο γιατι τοσο καιρο μονο μυρωδια περν. θελω και εγω να βγω βολτα για ποτακι με τον αντρα μοου αλλα δεν το βλεπω να γινεται γιατι εχει σεφερλη το βραδυ και θα καθησει να τον δει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου βρήκα ευκαιρία να διαβάσω τα νεα σας, ο μικρουλης μου κοιτάτε και ο μπαμπάς με την Αγγελική έχουν παει λουναπαρκ. Βέβαια έχετε γράψει παρα πολλα είναι και τόσες μέρες είναι η αλήθεια αλλα θα σχολιάσω όσα θυμηθώ....

Για τις πάνες ότι βολέψει κάθε μανούλα αν δεν σας κάνει πρόβλημα κάποια μάρκα τότε όλες το ίδιο είναι. Εγω έχω βολευτει της libero.

Λια μου χαίρομαι που πήρατε το μικράκι σας σπίτι, όλα καλα θα είναι απο δω και πέρα μην σκέφτεσαι τα άσχημα αυτα πέρασαν με το καλο να προσαρμοστειτε και να μας λες τα νεα σας πιο συχνά.

Αλεκακι ο μικρουλης είναι απίστευτος στην φωτογραφία στην θάλασσα. Καλη αρχη στη δουλεια.

Κατερίνα βρήκες τελικα χάπι, εύχομαι να ανταποκρίθεις και να πέσει η πίεση.

Απο την Φωτεινή έχουμε νεα, θα έχει γεννήσει μάλλον.

Μαρακι κουκλιτσα η μπεμπουλα σου.

Ελένη και εσείς όπως η Λια είχατε τρεχαματα. Ευτυχώς όλα καλα τώρα να σκέφτεσαι την όμορφη εμπειρία του τοκετου και ότι τώρα έχεις την μικρούλα σου σπίτι και όλα τα αλλα αφήσε τα πίσω. Να σας ζήσει γερη και τυχερή να είναι.

Έλενα εγω πιπιλα στην κόρη μου δεν είχα δώσει, μια φορα και την εφτασε και στον μικρο το ίδιο όσο θηλαζουμε αποκλειστικά δεν θα δώσω τίποτε άλλο.

Οι δίδυμο μανουλες απο ότι βλέπω ακόμα εδω. Αυτο είναι το καλύτερο για τα μωρακια σας.

Beboula ταλαιπωρήθηκε αυτες τις μέρες αλλα ελπίζω να είναι όλα καλα και να έρθουν τα μωρακια στην ώρα τους. Καλα αποτελέσματα και περιμένουμε νεα σου.

Νανσυ την εφαγες και αυτη την βδομάδα παρολες τις συσπασεις, καλύτερα να μείνουν και άλλο μέσα για να μην χρειαστούν θερμοκοιτιδα.

Αριαδνη λίγο σου εμεινε και σένα.

Ευτυχώς πρόλαβα τα νεα όλων σας, φιλακια κοριτσακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινακι τελεια η φωτο σου!!αυτη ειναι ευτυχια!!

λια μου ειδες ποση νεκρα εχει πεσει;;;πανε οι εποχες που ειχαμε να διαβασουμε αμετρητες σελιδες..

εγω οντως αυριο κ την εφαγα την εβδομαδα..

ρε κοριτσια νοιωθω οτι ανοιγει απο κατω.. :lol::lol: υπηρχε καμια απο εσας που να καταλαβαινε τη διαστολη;;;

παντως απο ψυχολογια κ εγω δεν μπορω να πω οτι ειμαι στα καλυτερα μου...ο αντρας μου μου λεει οτι κοντευω να παθω καταθλιψη..αλλα αυτη η αναμονη να ειμαι ολη μερα στο σπιτι να μην μπορω να κανω τιποτα κ να παω καπου ειναι καπως..σαββατο σημερα κ ουτε καν σουβλακια δεν πειραμε.. :lol::lol:

θα τα πουμε αυριο κοριτσακια..στελνω μνμ κ στην μπεμπουλα γιατι δεν εχουμε νεα της..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης, μου είπε ότι αν θέλω 2ο παιδάκι θα πρέπει να ξεκινήσω σε ένα 3μηνο δηλαδή τον Σεπτέμβρη προσπάθειες. Γενικότερα θα γίνονται ελεύθερα οι επαφές. Ελπίζω να μην μου κάτσει πολύ σύντομα γιατί δεν θα την παλέψω. Η μάνα μου που της τα είπα χτες και πάλι δεν ήταν διατεθειμένη να με βοηθήσει. Προς το παρον όμως δεν το σκέφτομαι. Ότι γίνει.

Ρε θηριο σκεφτεσαι κιολας δευτερο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Χαρα στο κουραγιο σου.... να σου πω την αληθεια και εγω οταν πηγα στο γιατρο στις 40 μερες να με δει του λεω "ποτε ειναι ασφαλες να ξεκινησω προσπαθειες για 2ο μωρακι, λογω καισαρικης"??? και μου λεει ελα σε κανενα εξαμηνο να μου πεις ποτε θα θελησεις να κανεις επομενο.... και οντως επειδη ο πριγκιπας ηταν μπελαλης αναθεωρησα, αλλα επειδη ηρθαμε στερια το τολμησα. Μακαρι ο μικρουλης σου να ειναι βολικο παιδακι και το επομενο να ερθει οποτε ειστε ετοιμοι ;););););););)

Εχω κανενα μισαωρο που γυρισα απο το παλικαρακι μου :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D σημερα σαν να χαρηκε περισσοτερο που με ειδε και χαρηκα και εγω, με εκανε αγκαλιτσες, μου εδινε φιλακια, χοροπηδουσε, χαιδευε την κοιλιτσα..... μαυρισε το πουλακι μου, ο καθαρος αερας του εκανε καλο!!!!! Εγινε χωριατοπαιδο, ολη μερα ειναι στον μπαχτσε με τον παππου στα αγγουρια και τις ντοματες και κυνηγαει ακριδες και μαμουνια!!!!!!!!!!! Εκει ειχε και μια ωραια δροσουλα...................ονειρο. Κατεβηκαμε στην πολη και δεν φυσαει ουτε για δειγμα, παλι με ανεμιστηρα και αιρκοντισιον θα κοιμηθω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε;εγω ειμαι καλα αλλα εχω χαθει γιατι με τρεχει ο μπεμπης κ κοιμαμαι κατι κουφες ωρες μεσα στην ημερα.θα σας διαβασω κ θα επανελθω...

φιλακια πολλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...