Μετάβαση σε περιεχόμενο

bebe ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 ΔΡΟΣΙΣΟΥΝ ΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ ν9


Recommended Posts

Πωπω μια στρουμπουλή φατσούλα μέσα στη θάλασσα!!!! :D:D Αλέκα δεινό κολυμβητή θες να τον κάνεις τον Πετράκη;

Χτες είχα γιατρό. Η μπέμπα είναι 3.500γρ και έχω ήδη διαστολή 3εκ. Αν δεν γεννήσω μέχρι αύριο τότε θα μπω την Παρασκευή για πρόκληση για να μην τρέχουμε μέσα στο σ/κ και δεν βρίσκουμε κανέναν στο νοσοκομείο.

Εύχομαι γρήγορα να ξεμπερδεύει και η Μπεμπούλα.

Φιλάκια στις υπόλοιπες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ!ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΚΑΝΕ ΠΡΟΕΚΛΑΜΨΙΑ Κ ΘΑ ΤΗΝ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΩΣΠΟΥ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ.ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑΝ ΣΤΟ ΑΡΧΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ..Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ Κ ΚΛΑΙΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..

ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΕΚΛΑΜΨΙΑ ΓΕΝΝΑΣ ΓΙΑΤΙ ΚΙΝΔΥΝΕΥΕΙ Κ Η ΜΑΝΑ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΙ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΛΕΨΕΙ Κ ΕΚΕΙΝΗ ΕΣΤΩ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΑΚΟΜΗ.

ΤΕΛΙΚΑ Η ΔΙΔΥΜΗ ΚΥΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ!

ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάλι εξελίξεις βλέπω...

Νάνσυ κοντεύεις λοιπόν, απίστευτο πάντως μου φαίνεται να περιμένεις απο στιγμή σε στιγμή..Να στο έχει πει ο γιατρός δηλαδή.

Φωτεινή και σύ απο στιγμή σε στιγμή λοιπόν...Προφανώς δεν έχεις πονάκια, ε? Μόνο ότι είδε ο γιατρός με τον τράχηλο και την διαστολή?

Να στείλω την θετική μου ενέργεια στην μπεμπούλα, όλα θα πάνε καλά και το πιο θετικό είναι ότι το εντόπισε στο αρχικό στάδιο.

Εγω τίποτα νεότερο, βόλτα πήγα το απόγευμα, απο τη βαρεμάρα και την αναμονή εντωμεταξύ μπορεί να έχω βάλει και κανα κιλό γιατί όλο τρώω χαζά :? Μια φίλη μου επιπλεόν μου ανέφερε 2-3 περιπτώσεις που μπήκαν με πρόκληση και δεν τα κατάφεραν τελικά και γέννησαν με καισαρική. Και της απάντησα καταλλήλως, ότι δηλαδή δεν με νοιάζει την δεδομένη στιγμή πώς θα γεννήσω αρκεί να πάνε όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δεν θα σχολιασω πολλα...........

Θα στειλω τα φιλακια μου και ολη τη θετικη ενεργεια στη μπεμπουλιτσα μας :):):):):) . Η Παναγιτσα να ειναι κοντα της και να τη βοηθησει ολα να πανε καλα, να κρατηθουν τα μωρακια της οσο γινεται περισσοτερες μερες και να ερθουν στον κοσμο με το καλο και γερα. Το κοριτσακι μας............ ευχομαι να εχει διπλα της ανθρωπους που θα την στηριξουν και θα την εμψυχωνουν οτι ολα θα πανε καλα, που ειμαι σιγουρη οτι θα πανε. Εκτος απο τους γονεις της εχει και ολες εμας που την αγαπαμε και την στελνουμε τις ευχες μας :):):):):)

Εγω πηγα στο χωριο και ειδα τον πριγκιπακο μου. Δεν μπορω να πω οτι με λαχταρησε και πολυ :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry: νιωθω οτι με ξεχασε και ματωνει η καρδια μου. Μονο την ωρα που εφευγα με φωναξε "μαμα......." με καποιο παραπονο αλλα οι παππουδες αμεσως εταξαν παιδικη χαρα και ξεχαστηκε. Δεν πειραζει, αρκει που ειναι ευτυχισμενο το πουλακι μου και η μανουλα χαιρεται.

Το χαπακι το πηρα πρωι και βραδυ και δεν ειδακαμια διαφορα στην πιεση. Ειναι το ιδιο ανεβασμενη. Δεν ξερω αν τα χαπια γενικα κανουν αμεσως δραση, αλλα γενικα δεν περιμενω και πολλα μιας και απο οσο το εχω ψαξει εδω στο ιντερνετ το συγκεκριμενο σκευασμα για να δρασει πρεπει να κανει χρηση η εγκυος τουλαχιστον 1 μηνα και εγω μεχρι τοτε θα εχω γεννησει. Ευχομαι να αρχισει να πεφτει απο αυριο η πιεση με ή χωρις χαπι και να περασουν γρηγορα οι 2 εβδομαδες να ηρεμησω και εγω. Ουφ...........

Νανσουλι μου ...... ευχομαι και εσυ να καθυστερησεις ακομη λιγο. Να μεινουν τα μπεμπακια σου οσο γινεται περισσοτερες μερες στην κοιλιτσα. αλλα ο γιατρος σου φανταζομαι οτι σε καθυσηχασε οποτε ξεκουρασου οσο γινεται. η μικρη που ειναι?

Ο πετραν ειναι τελειος!!!! Σωστο αντρακι το πουλακι μου............... φαινεται λες και ειναι 5 μηνων. Καλες βουτιτσες :D:D:D:D:D:D:D:D

Καλο ξημερωμα να εχουμε κοριτσακια μου και η αυριανη μερα να ειναι καλυτερη απο τη σημερινη. Η δικη μου παντως ηταν σκ........α. Εγινε κατι που με συγχισε πολυ αλλα δεν αξιζει καν να το ξανασκεφτω και να ασχοληθω περισσοτερο. Αρκετα με ταραξε και με στεναχωρησε....................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια! Τι κάνετε;; Σήμερα ήταν μέρα τρεξίματος στους γιατρούς. Το πρωί είχα οδοντίατρο και το απόγευμα πήγαμε να δούμε τη φραουλίτσα! Ο οδοντίατρος με βρήκε σούπερ. Πάμε τώρα στα νέα της φραουλίτσας. Έφτασε τα 2600 και ο γιατρός μου είπε ότι θα γεννηθεί μεγαλύτερη από τον Πάνο που γεννήθηκε 2950. Επίσης βρήκε και τη θέση της καλή και μου είπε ότι με βλέπει να παίρνω όλο το μήνα :?:?:?:?:?:?:?:? ...Για να δούμε.....Όλα καλά πάντως! Α, μου είπε επίσης ότι μέχρι να γεννήσω δεν πρέπει να πάρω άλλο κιλό :lol::lol::lol: Το συνήθισα όμως και αυτό :lol::lol::lol::lol:

Lil μη σκέφτεσαι πια τα άσχημα..Σημασία έχει ότι γυρίσατε πλέον στο σπιτάκι σας και το μωράκι σου είναι καλά!!! Να σου ζήσει και πάλι!!!!

Κατερινάκι μου τα κατάφερες και μας έστειλες τα νέα σου και από το μαιευτήριο;;;; Ανυπομονώ να σας δω από κοντά!!!!

Μια μεγάλη ευχούλα να πάνε όλα τέλεια με την μπεμπούλα!!!! Όποια κοπέλα έχει νέα της να μας τα γράφει..

Νάνσυ μου εύχομαι και σε σένα να πάνε όλα κατ' ευχήν!!!! Η δίδυμη κύηση είναι πράγματι δύσκολη και θέλει μεγάλη προσοχή..

Ελενάκι μακάρι η κουκλίτσα σου να κοιμάται κάθε βράδυ όλο και περισσότερο για να ξεκουράζεσαι! Ο Πάνος από 2 μηνών άρχισε τα οχτάωρα και δεν πίστευα στην τύχη μου :shock::shock::shock::shock:

Πασχαλιτσάκι καταλαβαίνω πόσο σου λείπει το αγοράκι σου αλλά να σκέφτεσαι πως περνά όμορφα και ξεφαντώνει!!!!!

Αριάδνη οι περισσότερες πρωτότοκες μανούλες παίρνουν όλο το μήνα. Ειδικά τα κοριτσάκια λένε πως αργούν να βγουν. Να περπατάς όσο μπορείς. Οι περισσότεροι γιατροί λένε πως βοηθά..Το ίδιο και το σεξ!

Αλέκα βούτηξες τον Πετράκη από τώρα;;;Στο έχω ξαναπεί..Δε μασάς πουθενά! Μπράβο σου! Είναι πολύ όμορφος! Φτου φτου! Βάλε το καγκουράκι ότι γέννησε στις 17 Ιουλίου με φυσιολογικό τοκετό.

Αυτά τα νέα μου και για σήμερα! Πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!

Ε!ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΝΑΙ Κ ΚΑΜΙΑ ΜΕΣΑ..ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ!!ΕΙΧΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΤΕΛΗΓΑΝ ΧΑΜΗΛΑ ΣΤΗ ΜΕΣΗ Κ ΦΥΣΙΚΑ ΑΝΧΩΘΗΚΑ..ΜΕΤΡΑΓΑ ΧΡΟΝΟ Κ ΗΤΑΝ ΚΑΘΕ 10 ΛΕΠΤΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ Κ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑΑΡΧΗΣΑΝ ΧΩΡΙΣ ΠΟΝΟ ΟΜΩΣ..ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΟΙΜΗΘΩ..ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΤΡΕΛΗ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΓΥΓΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ..Κ ΝΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΕ ΤΡΕΛΗ ΑΛΛΑ ΕΒΑΛΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΣΤΙΣ 5.45 ΕΣΤΡΩΣΑ ΤΗ ΜΙΑ ΚΟΥΝΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΧΕ ΜΕΙΝΕΙ ΑΛΛΑΞΑ ΠΕΤΣΕΤΕΣ Κ ΣΕΝΤΟΝΙΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ..

ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΝΧΟΣ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ Κ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ!!

ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑΚΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΙΣΘΗΣΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ..Κ ΕΓΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΣΤΗΡΙΖΟΜΑΙ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΔΕ ΘΑ ΚΑΚΟΦΑΝΕΙ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΟΥ ΘΑ ΛΕΙΠΩ 5 ΜΕΡΕΣ..ΑΝ Κ ΕΧΘΕΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ Η ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΣΤΑ ΚΡΥΦΑ Κ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Κ ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΗΣ ΜΩΛΙΣ ΤΟ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕ ΕΒΑΛΕ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ..ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΑΒΑΣ Κ ΕΣΥ ΜΕΓΑΛΟ ΑΝΓΧΟΣ..

ΑΡΙΑΔΝΗ ΜΟΥ ΚΟΝΤΕΥΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ Κ ΘΑ ΦΤΙΑΞΕΙ Κ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ Κ ΟΛΑ!!!

ΑΝΘΗ ΜΟΥ ΕΣΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!

ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΕΓΩ ΑΝΤΑΛΛΑΣΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΝΜ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ..Κ ΠΗΓΑΙΝΕ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ..ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ..ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!Κ ΝΑ ΧΕΙ ΚΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ!!ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ.ΠΟΛΥ ΨΥΧΟΦΘΟΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!

Telika ontws den ksereis ti sou ksimerwnei se mia egkumosuni. Euxomai kai egw sti Mpempoula na pane ola kala.

Nansouli kai esu de bazeis kwl@ katw! Na prosexeis koritsaki!

Pwpw polla nea mwrakia blepw suntoma.

Anthouli mia xara h mpempoula sou!! Emena pali koimithike xtes 5 wres to bradu, alla to periergo einai oti ti mera den koimatai polu twra teleutaia, xanei oloklirous upnous ta apogeumata kai den kserw giati. Periergo den einai gia ena mwro toso mikro?? Xtes mou itan ksupnia apo tis 8 ews tis 12 to bradu.

Simera exw polu douleia giati einai kai h mama mou arrwsti dipla kai trexw apo to mwro sti mama mou, twra tis kanw soupa. Ase pou kathe pou gurizw pisw apo dipla plenomai sunexeia me detol na min mou kollisei tipota to mwraki mou.

Filia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!

μπεμπουλα ευχομαι ολα καλα να πανε μεσα απ'την καρδια μου!θα περιμενουμε νεα σου..φιλακια πολλα..

νανσυ τι κανεις?ναι φανταζομαι το αγχος που εχεις αλλα προσεχε..μην κανεις πολλες δουλειες..

αντωνια πως εισαι?πως τα πατε με το θηλασμο κ την κορουλα?αλλαξε καθολου?

ανθη πολυ καλα τα νεα της μπεμπουλας σου!!αντε με το καλο!λιγο εμεινε! :)

εμεις παμε καλα!τρωει /παιζει/κοιμαται!!!λεμε λογακια κ χαμογελαμε οταν της μιλαμε!!!

ελενα κ εμενα δεν κοιμαται πια τοσο συχνα..μενει ωρες ξυπνια καθεται ησυχη στο καροτσι μιλαει θηλαζουμε που κ που κ κατα της 12 το βραδυ κοιμαται κ μετα ξυπναει στις 5 το πρωι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koukles mou....

alekaki teleios o petrakis mpravo...

anriadni upomoni ligo akoma k emena sto telos thimamai me eixe piasei baremara apo tin anamoni...

foteini eftase k esena i wra sou me to kalo koukla mou...

euxomai stin mpempoula mas na pane ola kala k na kratithoun ta mwrakia tis oso perissotero ginetai... telika ontws den ksereis ti mpporei na sumvei...

pasxalaki elpizw na voithisei to xapi me tin piesi...

nansy mou kolo den vazeis katse kale na ksekourazesai na pareis perissoteres meres...

maraki kala eimai.. ta pame kalutera me ton thilasmo entaksei me efuge toulaxiston to anxos k eimai xalari twra...

koritsia na rwtisw kati opoia xrisimopoii ta pampers kolaei to diktaki pou exei mesa sto derma tou mwrou? emena tou kolaei k den mou aresei mallon tha ta allaksw...

elena k emena etsi kanei tin mera den polu koimata alla koimata kata tis8 to vradi k ksupnaei stis treis tin mera omws mporei na koimithei gia misi wra mono k na ksupnisei.. k emena periergo mou fenete...

simera tha ton paw ston giatro na ton dei k tha rwtisw k gia ton upno....ante na doume tin tha mas pei twra gia ta kilakia tou... elpizw na ftanei to gala mou k na min xreiastei na dwsw sumblirwma den thelw akoma...

anthi mou mia xara ta nea tis fraoulitsas... den thimamai alla kale pou einai oles oi upoloipes araiwsame pali...

maraki kouklitsa i mikri... emena den me afinei o antra mou na valw fwto tou mikrou k i alitheia einai oti k egw fovamai...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ELENA ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΜ ΚΑΚΑ Κ ΝΑΝΙ Κ ΕΜΕΝΑ ΘΥΜΑΜΑΙ Η ΣΑΝΤΥ ΔΕΝ ΚΟΙΜΩΤΑΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΘΥΜΑΜΑΙ Κ ΕΓΩ ΑΠΟΡΟΥΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΒΛΕΠΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ.

ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ;ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΙΜΗΘΕΙ Κ ΝΟΙΩΘΩ ΝΑ ΕΧΩ ΚΟΙΝΗΘΕΙ 24 ΩΡΕΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια

Μαρακι μου ειναι μια κουκλα η μπουμπουκα σου..φτου φτου...νομιζω παμε καλυτερα οποτε θε λει στηθος- τον βαζο στηθος..αλλες μερες καλα κ αλλες με γκρινια..καθεται ωρες ξυπνιος αλλα δεν καθεται μονος του γκρινιαζει θελει περεα κ αυτο με κουραζει πολυ.το βραδυ ειμαστε καλυτερα η ανα τριωρο θα ξυπναει τρωει κ κοιμαται η ανα τετραωρο..εξαρταται..ευτυχως ξανακοιμαται μετα. με την Δεσποινα ειμαστε λιγο καλυτερα αλλα νιωθω πως συνεχως την μαλωνω μην αυτο μη εκεινο εχω πολυ κουραση κ καθολου χρονο γιατι ο μικρος στην διαρκεια της μερας κοιμαται μισωρα κ 10 λεπτα.Εσυ μαρακι πως εισαιακομα πονας?

Ελενα μια χαρα κ η δικη σου μπουμπου μακαρι να κρατησει το προγραμμα αυτο, περαστικα στη μανουλα.

Νανσουλα προσεχε μην κανεις πολλα πολλα.

Ανθη κ σενα το μωρακι μια χαρα...

Μακαρι να πανε ολα καλα με την μπεμπουλα περιμενουμε νεα της...

Αλεκακι ο Πετρακης σκετο κουκλακι...τον βουτηξες κιολας μπραβο...

Ναταλακι εμενα τα pampers με βολεψαν εκτος απο την μυρωδια βεβαια που μενοχλει..αυτο που λες το επαθα εγω με τα babylino που μας εστειλαν τα δειγματα δεν μαρεσαν καθολου..ουτε τα libero ειναι πολυ σκληρα..ο καθενας ομως οτι τον βολεψει φυσικα.

Κατερινακι κοιτα να ξεκουραζεσαι κ μην αγχωνεσαι μπας κ πεσει η πιεση σου..να προσεχεις,

κ συ Αριαδνη λιγο ακομα υπομονη κ φτανει η ωρα..

Φωτεινη κ συ με το καλο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα βρε κοριτσακια.

Μα τι γινεται,ζορικη η εγκυμοσυνη ρε παιδι μου,ειδικα εσεις με τα διδυμα,πολυ υπομνη θελει..

Απορω με αλλες που λενε οτι δεν καταλαβανε εγκυμοσυνη!

Μπεμπουλα μπορει να ηρθαν ετσι αλλα τουλαχιστον προλαβατε οποιαδηποτε παραξενη εξελιξη.Θα ταλαιπωρηθεις αλλα θα εισαι με γιατρους και θα πανε ολα καλα.Φιλια πολλα!!(δεν μπορεις να το διαβασεις αλλα μετραει η καλη ενεργεια προς τα εσενα! :) )

Nανσυ αυτη η υπερενταση που μας πιανει οποτε πρεπει να ξεκουραστουμε..Πως πας απο συσπασεις τωρα?Δεν πονας ε??Θα ξαναμιλησεις με το γιατρο?

Αυτο με τα pampers το παθαινω κι εγω με το διχτακι.Βασικα προχτες μου το εκανε πρωτη φορα,Ισως επειδη αρχιζει να χρειαζεται αλλαγη σε νουμερο 2.Εσεις τους εχετε βαλει το 2?

Προχτες κατεβαζσα τη ζυγαρια μου και ελεγε 4630,βαλε και την πανα που θα ειχε τσισακια,και λιγο γαλατακι στην κοιλιτσα,αν και ειχε φαει ωρα.10 μερες πριν που το ειχε ζυγισει η παιδιατρος ηταν 4 κιλα ακριβως.

Αυτες τις μερες μου ηταν κι εμενα ξαφνικα πιο ανησυχος και γκρινιαζε,και ξαφνικα αρχισε να θελει ποοολυ παραπανω φαι.Αλλα τωρα ψιλοστρωνει παλι.Απ'οτι καταλαβα μαλλον περναει αλμα αναπτυξης.Ψαξτε το λιγο μπορει αυτο να εχουν και τα μικρα σας που δεν κοιμουνται ξαφνικα.Παντως κραταει γυρω στις 4 μερες καθε φορα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIA MOY ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΩΝ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΠΑΤΑΩ Κ ΝΟΙΩΘΩ ΚΑΠΩΣ ΑΠΟ ΚΑΤΩ Κ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΛΙ ΔΙΑΡΡΟΙΑ.ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ..

Ο ΜΥΑΡΗΣ ΜΟΥ ΠΕ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΝΟΙΩΣΩ ΠΟΝΟ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΩ ΤΗΛ.Κ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΟΥ ΚΟΙΤΑΞΑ ΓΙΑ ΕΞΑΛΕΙΨΗ ΤΡΑΧΗΛΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ Ο ΤΟΚΕΤΟΣ ΤΟΤΕ ΕΡΧΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω μια απορια... :?:? οταν γεννηθηκαμε ηταν 53 ποντους..λοιπον...χτες βραδυ για πλακα λεει το μπατζανακι μου...τωρα ειναι 40 ποντους?κ του λεω εγω΄΄΄΄τι λες καλε?53 βγηκε...αντι να ψηλωνουμε κοντενουμε?''τελικα φερνει μια μεζουρα την μετραει κ ειναι με το ζορι 52ποντους..τι γινετε ρε κοριτσια?εμεινα..δεν το πιστευα..γιατι την ειχα δει την μαια που την μετρησε με την μεζουρα κ εδειχνε τοσο..εντωμεταξυ τα κορμακια που φορουσαμε πριν 20 μερες δεν μας χωρανε..δεν κουμπονουν απο κατω.. οεοοοο??? :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσακια μου.

Ευχομαι η μερα σημερα να κυλησει ηρεμα για ολες μας και για τα μωρακια μας.

Ανθουλα πολυ καλα τα νεα της φραουλιτσας σας. Ολα με το καλο να πανε μεχρι το τελος. Ποσα κιλα πηρες και σε ειπε να μην παρεις αλλα?

Ανυπομονω και εγω να ερθει η Δευτερα να παω στο γιατρο, Εχω αγωνια να δω ποσο βαρος βαλε η νεραιδουλα μου και να μου δωσει ημερομηνια τοκετου. Απο εχθες που μπηκα στο μηνα μου και επισημα μετραω τις μερες σαν φανταρος!!!!! Αν δεν ειχα την πιεση δεν θα με ενοιαζε το ποτε αλλα τωρα οσο να ναι εγω και ενα αγχος αν θα προλαβω να φτασω μεχρι τοτε....................

ΡΕ Νανσυ εσυ δενβαζεις μυαλο!!!!!!!!!!!! Αντι να κατσεις και να ξεκουραστεις και να κρατας σε ηρεμια και το σωμα σου κανεις λες και το σπιτι σου ειναι σταυλος και θελει απολυμανση!!!!! Κατσε βρε λιγο........ κοντευεις να γεννησεις και δε λες να ηρεμησεις. Οι δουλειες γινονται, ο χρονος ομως δεν γυριζει πισω....... Οποτε εχεις νεα απο το κοριτσακι μας τη μπεμπουλα να μας ενημερωνεις ;););););););)

Ελενακι περαστικα στη μανουλα. Προσοχη να μην ειναι καμια ιωση κολλητικη και κολλησετε εσυ και το μπεμπακι!!!!! Οσο για τον υπνο των μωρων........... ο πριγκιπακος μου ηταν απο τα μωρα που μεγαλωσαν ξυπνια :o:o:o:o:o:o . Ολο το πρωτο τριμηνο κοιμοταν τοπολυ 7 ωρες συνολο, που σημαινει οτι κοιμοταν αναμεσα στα γευματα απο μιση ως μια ωρα και την υπολοιπη ωρα κυριως θηλαζε ή εκλαιγε!!!!! Αφου ελεγα στη γιατρο πως θα μεγαλωσει αυτο το μωρο που δεν κοιμαται??????????????? Αλλα στην πορεια αρχισε κααααααααααααααααπως να κοιμαται περισσοτερο.............

Μαρακι μου τι να πω για την πριγκηπισσα σας :D:D:D:D:D:D:D Ειναι πανεμορφη ειδικα εκει που χαμογελαει ειναι να την παρω αγκαλιτσα και να τη φιλαω οπου βρω δερματακι....... μεγαλωσε πολυ και αυτη. Τα μωρακια του καλοκαιριου καλα λενε οτι μεγαλωνουν πιο γρηγορα, ετσι συνεβη και με τον πριγκιπακο, καθε μηνα διπλασιαζονταν!!!!! Οσο για τον υπνο της εισαι τυχερη που κοιμαται τοσο καλα....φτου φτου να μη σας ματιαξουμε!

Ναταλιτσα με το καλο να πατε στο γιατρο και να μας πεις τα νεα σας. Χαιρομαι που τα πατε καλα με το γαλατακι :):):):):):) Οσο για την ερωτηση σου εγω σχεδον απο την αρχη παιρνω τα λιμπερο και δεν ξερω να σου πω....

Κοκονιτσα μου.......... ελπιζω σιγα σιγα να συνηθισει η Δεσποινουλα τα νεα δεδομενα με το μωρο. Ειμαι σιγουρη οτι τα παιδακια μας καταλαβαινουν οτι τα αγαπαμε οσο και πριν, απλα δυσκολευονται να συνηθισουν το οτι δεν μπορουμε πλεον να ασχολουμαστε αποκλειστικα με αυτα και τους πειραζει....... υπομονη θελει και ηρεμια απο η μερια μας. Ευκολο να το λεω..... να δουμε εγω τι θα κανω εκει που θα ειμαι μονη, γιατι εδω και 1 μηνα ο πριγκιπας εχει χαδια απο γιαγιαδες και παππουδες και εκει θα τον πειραξει που θα ειναι μονος και χωρις την αποκλειστικοτητα της μανουλας..........

Τελευταια αφησα την μπεμπουλιτσα μας :):):):):):) Στελνω ολη μου την αγαπη στο κοριτσακι μας, ευχομαι καθε μερα να ειναι και καλυτερη και να κρατηθουν τα μωρακια και αλλες μερες. Και το κοριτσακι μας να ηρεμησει.................. τα φιλακια μου σε οποια κοπελα της στειλει μηνυματακι :):):):)

Καλα που εχω και ιντερνετ!!!! Χωρις πριγκιπα και με τοοοοοοοοοοοοοοοοοσο καθησιο θα βαριομουνα αφορητα :shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια.

Αλέκααα καλέ εσείς έχετε καταρρίψει όλα τα ρεκόρ. Μπάνιο ο μικρός από τώρα? Εμάς ο γιατρός μας είπε απαγορεύεται το μπάνιο στην θάλασσα. Του χρόνου τώρα. Καλά είναι σκέτη γλύκα. Έχει γίνει και σένα μπουλουκάκι και μένα το ίδιο. Τώρα αρχίζουν και κάνουν τις δίπλες. Τέλειαααα.

Νάνσυ τα babylino είναι της ίδιας εταιρίας με τα chicco.

lil τι πάθατε καλέ γράψε μας λεπτομέρειες.

Ωχ τι έπαθε η μπεμπούλα μας. Την καταλαβαίνω κι εγώ έτσι θα ένιωθα. Να της γράψετε ότι την σκεφτόμαστε όλες.

Μαράκι κι εγώ πήρα το γκρι μαρσιπο και το δοκίμασα κιόλας. Μπορείς αντι να το βάλεις στον αυχένα να το βάλεις χιαστή σαν τσαντάκι. Τον έβαλε στον αυχένα χτες ο άντρας μου και τον πόνεσε γιατί ο δικός μου κοντεύει τα 5 κιλά. Αν όμως τον στηρίζεις λίγο με το χέρι σου από κάτω δεν κουράζεις τον αυχένα σου.

Είσαι τυχερή που σου στείλανε τα babylino ήθελα κι εγώ να μου στείλουν και νομίζω τους είχα πάρει και αυτούς τηλ αλλά δεν έλαβα ποτέ τίποτα.

Όσο για το σεξάκι έγραψα στην ομάδα μας :D .

Φωτεινή με το καλό. Μια χαρά τα κιλάκια της μπέμπας.

Πασχαλιτσάκι να χαίρεσαι που περνάει καλά το αντράκι σου και γι'αυτό δεν πεθύμησε πολύ την μαμά του.

Κατερινάκι να σου ζήσει το μωράκι σου. Περιμένουμε νέα σου.

Ναταλία και μένα κολούσε το διχτάκι απαίσιο.

Κορίτσια και μένα έχει ανησυχία τελευταία ο μικρός. Ίσως είναι αυτό που λέτε.

Τώρα κοιμάται το χρυσό μου και ησυχάζω λίγο η δόλια η μάνα.

Το απόγευμα θα έχουμε και επισκέψεις. Δυστυχώς θα έρθει και ένα κοριτσάκι ελπίζω να μην μας κολήσει τίποτα. Ο άντρας μου έχει λυσσάξει αλλά δεν μπορώ να πω τίποτα γιατί είναι δύσκολη η θέση μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντωνια χαιρομαι που τα πατε καλυτερα!!!κ οσο θα περναει ο καιρος τοσο θα συνηθησει πια την παρουσια του μπεμπη!!με το νεφρο εχω τον πονο ακομα..δεν περναει αλλα τουλαχιστον μπορω να αναπνεω φυσιολιγικα..απλα οταν χασμουριεμαι κανω με δοσεις την αναπνοη μου για να μην με ποναει τοσο..την αλλη βδομαδα επιτελους θα παμε γυναικολογο..για να δουμε..

εστε γιατι πονας στην επαφη?θυμησε μου,με καισαρικη γεννησες?η φ.τ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το απόγευμα θα έχουμε και επισκέψεις. Δυστυχώς θα έρθει και ένα κοριτσάκι ελπίζω να μην μας κολήσει τίποτα. Ο άντρας μου έχει λυσσάξει αλλά δεν μπορώ να πω τίποτα γιατί είναι δύσκολη η θέση μου.

Και εγω δεν ηθελα με τιποτα κοσμο με παιδακια!!!!!!!!!!!!!! Φοβομουνα παρα πολυ μη μας κολλησει τιποτα........ αλλα αν δεν χαμπαριαζουν αυτοι ειναι δυσκολη και η δικια μας η θεση............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια σας! μολις επιστρεψαμε απο το καφεδακι μας και ακομη κοιμαται και ετσι μπηκα να σας διαβασω μπας και δω τι εγινε και τι εχω χασει!

ντελφιν μου ο γιατρος στις 30μερες που τον ειδε μου εδωσε το οκ για μπανιο αλλα μονο απογευμα μετα τις 6 δηλαδη και φυσικα με αντιλιακο. επισης μου ειπε οτι επειδη ειναι αγορι να τον αφηνω με το αλατι της θαλασσας κανενα τεταρτακι και μετα να τον ξεπλενω ενω αν ηταν κοριτσι κατευθειαν ξεπλυμα. ισωως μας το επετρεψε γιατι εδω στο νησι βαραει 37 υπο σκια!!!!

πασχαλιτσακι αφου βρηκες χαπι για την πιεση ολα καλα θα πανε. μη στεναχωριεσαι για τιποτα να σκεφτεσαι το μωρακι σου για να μη σου ανεβαινει η πιεση

φωτεινουλα μου καλως να σας ερθει η κορουλα σας....

νανσουλα μας κρατα μας ενημερους για τη μπεμπουλα μας.... μακαρι να της πανε ολα καλα

αριαδνη μου να σκεφτεσαι οτι ολα θα πανε καλα. η καισαρικη γινεται οταν υπαρχει λογος... την προκληση την κανουν για να διευκολινουν τη μανα να γεννησει οχι για να της κανουν καισαρικη

ανθη θα γινει κοπελαρα η φραουλιτσα σου! μπραβο σας.... ναι αφου με ξερετε τι τρελη ειμαι μπλουμ και παλι μπλουμ

νανσυ κατσε στα αυγα σου γιατι θα γεννησεις και μαζι με τα απλυτα θα τα βαλεις και τα μωρα στο πλυντηριο !!!!!!!!

ελενα μου τωρα ειναι σε φαση που θα κοιμουνται περισσοτερο αλλα θα καθονται και περισσοτερη ωρα μξυπνια και ο πετρος τα ιδια κανει μη φοβασαι αν τρωει και χεζεται κανονικα και δεν μουρμουραει μια χαρα ειναι η μικρη σου

περαστικα στη μανουλα σου

ντελφιν μου παναγια μου ομορφια που γελαει κιολας... εμεις λογω ζεστης ειμαστε συνεχεια γυμνοι μονο με το παμπερς

λιακι μου τι κανεις??? σε σκεφτομουνα που εκανα προχθες τρελιτσες με τον αντρα μου! το κακο ειναι οτι βαζουμε σκουφακι αλλα τι να κανουμε απο το τιποτα??!!??? αντε να περασουν οι μερες να κανω παπ και να παω να βαλω σπιραλ να ξενοιασω!!!! εσεις κανατε ή οχι ακομη σεξουλιαρα μου????

κοκονα μου υπομονη σε καταλαβαινω πληρως. η κορη μου τωρα καθε βραδυ θελει ναρχεται στο κρεβατι μας και να το πινει εκει το γαλα της επειδη με βλεπει που τον θηλασω και ζηλευει

σταυρουλα προσεχε γιατι αυτες τις μερες κυκλοφορουν ιωσεις τριημερες μονο με πυρετο!!!!

νεα δεν εχω... αυριο παω να κοψω την αδεια λοχειας στε να επιστρεψω δουλεια. θα αρμεχτω σημερα να αφησω για αυριο στη πεθερα μου μιας και η μαμα μου θα ερθει το απογευμα να παρει τη σαντυ στο χωριο... μετα θα παω να παρω ρουχα και παπουτσια για την δουλεια ωστε να ειμαι πανετοιμη γιατι πεταω απο τη χαρα μου που ξαναγυριζω στη δουλεια.... οπως εχετε ολες σας καταλαβει ειμαι πολυ νευρικια για να καθησω σε ενα σπιτι κλεισμενη με δυο παιδια!!!!! αν και θα μου λειπουν και τα δυο ξεκουραζομαι αι θα ξεσπω στο ξενοδοχειο!!!!!

ο πετρακης ησυχουλης ο καημενουλης χθες που πηγαμε για μπανιο δεν βουτηξε γιατι παλι κοιμοταν ειναι η ωρα του και απ'οτι βλεπω μαλλον το πρωτο και το τελευταιο του ηταν για φετος αφου ξεκιναω δουλεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρε κοριτσια ξεκινησαν τα σεξακια;μπραβο!!

εγω ακομα εδω :lol::lol:

ρε κοριτσια τι να εκανα με καθολου υπνο με υπερενταση δεν περναει με τιποτα η ωρα..

τωρα θα ξανακανω μπανιο γιατι παροοτι εκανα το πρωι παλι κολλαω..

ερχεται κ η πεθερα σημερα κ δεν εχω μαγειρεψει..εχω απαγορευτικο απο τον αντρα.ενταξη υποτιθεται για βοηθεια ερχεται.

η μαμα μου εχει αναλαβει τη μικρη μπανια αλλαγες κτλ.ευτυχως το κοριτσακι μου δεν με ενοχλει καθολου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου,μπηκα πολυ βιαστικα.

να ευχηθω στο καγκουρακι να της ζησει το μωρακι της κ με το καλο να γυρισει σπιτι της κ καλη λοχεια!αχ τελειωσε κ το κατερινακι..

στεναχωρηθηκα με την χριστινα,ευχομαι ολα να πανε καλα.

εγω εχω ολο πονακια κ φοβαμαι μην εχω καμια προωροτητα.αν παω 36 εβδ μετα δε με νοιαζει,αλλα οχι ακομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυσσαρα Αλεκα!!Εκανες μαρη σεξ και με σκεφτοσουν???? ;););)

Ειμαι γυναικα φαντασιωση η ατιμη!! :lol::lol::lol:

Εγω θελω νακανω αλλα περιμενω να παω στο γιατρο.Νομιζω πως θα πονεσω αρκετα...

Ασε που θα εχω το νου μου στο μωρο μη μας κοψει..

Ξεκινας δουλεια ε??Εισαι ανεμος εσυ,αν κλειστεις μεσα θα μαραζωσεις(ή θα τα σπασεις ολα!)

Ικανη σ'εχω να μας βαλεις σε λιγες μερες καμια φωτογραφια του Πετρου να κανει ποδηλατο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia moy,,,,,,,,,,,,,,,,,,γυρισα!!!!!!!!!

Γεννησα 07/07 μια μπεμπουλα,με φυσιολογικο τοκετο και με παρα παρα παρα πολυ μαλλι.....Νομιζω οτι ειχα την πιο ωραια γεννα,διπλα μου ο αντρας μου σε ολη τη διαρκεια,ηταν ο βοηθος του γιατρου,το ειχαν συννενοηθει,η μαια ερχοταν για λιγο και εφευγε...!!!!!!

Μου το φυλαγε ομως να επιστρεψει η μπεμππουλα στο σπιτι της στις 17/07 (ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ,ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ)...Ημασταν και στην εντατικη.Δε θελω να τα σκεφτομαι γιατι τοτε δεν υπηρχα.

Τωρα το συνειδητοποιω και κατι παθαινω............Θα προσπαθησω να διαβασω οσο μπορω καποια στιγμη και να επανελθω.Αλεκακι,οχι 08/07 ,07/07 γεννησα στο Ιασω με Φ.Τ.

λΙΛ ΜΟΥ,ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ,δεν ξερω τι εγινε με σενα ,πες μου οποτε μπορεις........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia ksexasa na sas pw!!!!!!!!!

Simera exoume gennethlia!!! Prin akribws apo ena mina gennithikame!! pwpw poso grigora perase enas minas kiolas!! [smilie=blob6.gif]

Delphinaki kouklitsa einai h mikri sou. Kai emena etsi kanei menei ksupnia oxi oli mera alla xanei pollous upnous mes ti mera...kai to bradu exei arxisei kai koimatai apo tis 12:30 ews 5:30.

Maximaki kai mena tis kollaei to duxtaki kai mou exei spasei ta neura! Perimenw na teleiwsei kai auto to paketo kai meta na dw an tha tis kanoun oi panes tis chicco to noumero 2 pou eixa parei apo tin prosfora tou site pou sas elega. A nai rwta ton paidiatro kai pes mou ti tha sou pei. Emena mou eixe pei otan pigame oti to mwro koimatai kapou 22 wres ti mera. Emena oute pou plisiazei toses polles wres.

Nansouita ante na genniseis kai su siga siga giati kai mono pou s'akouw na kaneis ola auta exw agxos mipws sou fugei apo katw kanena mwro kamia stigmi!!

Kokona mou logiko einai na kourazesai, egw ta'xw paiksei me ena, eseis me ta duo ti na lete.

Oute mpanio den prolabainw na kanw, eseis me ta duo ti kanete???

Apo xtes ithela na kanw mpanio alla oli mera mourmourize kai den koimotan, ligo otan koimithike epesa kai gw na koimithw, telika xtes mpanio den ekana. Eutuxws pou simera de douleuei o antras mou kai parolo pou itan anisixi tou lew krata ti na kanw mpanio giati den antexw. E mono mpanio ekana, oute stegnwsa mallia oute tipota, afou h mpempa eixe faei ta xeria tis apo tin peina!!!

Pasxalitsaki elpizw na mi ftasoume se simeio pou tha koimomaste mono 7 wres giati idi exw kourastei, an koimatai kai mono toso tha ta paiksw entelws!!

Koritsia sas eixa rwtisei alla de mou apantisateeeeee gia tin pipila ti kanete??? Egw den exw dwsei akoma....

Tha eprepe na tis dwsw??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...