Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τανι-Τανι (Summer Edition)!!! + ΦΡΕΣΚΟΓΚΑΣΤΡΟΥΛΕΣ!!!!!


Recommended Posts

καλε κορτσουδια απο που να αρχισω???Ράνιαααα αντε με το καλο να δεις ενα τεραστιο +++++++++ [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif]

starfish μου καλα κάνεις..ελα τανι-τανι μερα παρα μερα!!!!!!!!!οσον αφορά για τα συμπτώματα που ρώτησες την Τόνια,αν θέλεις εγω θα σου πω για μενα,3μέρες πριν μου έρθει εχω πονάκια χαμηλά.Αυτό κυρίως..για στήθος δε σου λεω γιατι δε με πονάει παντα και αν αρχίσει να με πονάει ξεκινάει 10 μερες πριν.α!και το κλασσικο σπυρι που βγάζω λιγες μερες πριν ερθει..δε θυμαμαι ποσες μερες πριν ομως! :roll:

nyxterida μου γιατι οχι παρακαλώ??? εχεις αρκετες πιθανότητες ;) αντε με το καλο να μας πεις και συ τα ευχάριστα!!!!!

Τόνια κι εγω αυτο το θεματάκι εχω γαμώτο..με βάση ποιον κύκλο να υπολογίσω πότε ΔΕΝ θα μου ερθει?με τον 29 ή τον 25 που πήγε τον Ιούνιο??αλλα απο την αλλη αν τελικά έκανα χθές ωορρηξία λογικά πρέπει να ΜΗΝ περιμένω στις 21 του μηνός :roll: τι να πω..θα δείξει!!! :P

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΔΕ ΤΟ ΞΕΧΝΑΜΕ ΑΥΤΟ.. [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

παω να κανω μανιταροκεφτεδες..τα λεμε μετα!!!!φιλακια πολλα σε ολα τα κορτσουδια :-*:-*:-*:-*:-*

(πολλα εγραψα παλι...γλωσσα δε βαζω μεσα :D )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

να ευχηθω κ εγω στις εγκυουλες!!!με το καλο κοριτσια!!!!!υγειης κ τελειομηνες εγκυμοσυνες σας ευχομε!!!!!η πιο τελεια εποχη να μεινεις εγκυος!!!!!!ουτε ζεστη ουτε τιποτα κ μολις φτιαξει ο καιρος τα μωρακια θα εχουν ξεπεταχτει ηδη κ θα ειναι μονο για βολτες!!!

ρανια μου να αρχισω να πηδαω κ εγω σαν την τονια?????????αντε κανε ενα τεστακι!!!!!!!

μεχρι τελος αυγουστου ευχομε να εχετε φυγει ολες απο εδω!!!

φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!και ξουτ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια...εδώ κ εγώ...μέσα στην βδομάδα λογικά περιμένω κ είπαμε αυτό το μήνα φιλοδοξίες μεγάλες δεν έχω...αντε να έρθει να πάω να βγάλω κ το δοντάκι μου κ να τελειώνω κ με αυτό το θέμα..

όσο αφορά την ζέστη....αχ τα έχουμε παίξει...τρέμω τη στιγμή που θα έρθει η ΔΕΗ...όλη μέρα είμαστε με κλιματιστικό... :crazy:[smilie=mumum.gif]

οι εγκυούλες τι κάνουνε????φυσάτε κορίτσια φυσάτε.... %%-%%-

ράνια τι διαβάζω....????? με το καλόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο...μακάρι να μην έρθει καθόλουυυυυυυ [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια...εδώ κ εγώ...μέσα στην βδομάδα λογικά περιμένω κ είπαμε αυτό το μήνα φιλοδοξίες μεγάλες δεν έχω...αντε να έρθει να πάω να βγάλω κ το δοντάκι μου κ να τελειώνω κ με αυτό το θέμα..

όσο αφορά την ζέστη....αχ τα έχουμε παίξει...τρέμω τη στιγμή που θα έρθει η ΔΕΗ...όλη μέρα είμαστε με κλιματιστικό... :crazy:[smilie=mumum.gif]

οι εγκυούλες τι κάνουνε????φυσάτε κορίτσια φυσάτε.... %%-%%-

ράνια τι διαβάζω....????? με το καλόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο...μακάρι να μην έρθει καθόλουυυυυυυ [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Ποτε δεν ξερεις Νινα μου!!!!Αντε να τελειωνεις και εσυ με το δοντακι σου,σε εχει ταλαιπωρησει τοσο καιρο :(

Εμας μολις μας ηρθε η ΔΕΗ εναντι 84 ευρω...... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Δεν θα κατσω να σκασω ομως!!! [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Παμεεεε [smilie=blob1.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob8.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ενταξει χαλαρα δεν αγχωνομαι αφηστε που τις τελευταιες μερες με εχει παιδεψει αρκετα η μικρη μου με γκρινιες και διαφορα αλλα που φτανω να λεω μεσα μου "Εισαι σιγουρη πως θες και δευτερο?" χαχαχα

Μαιμουδιτσα ναι χρησιμοποιω ταμπον σε εκτακτες περιπτωσεις και χθες 4η μερα εβαλα και εκανα μπανιο γιατι δεν αντεχα αλλο (αλλα δεν ειναι και πολυ βολικο το ρημαδι χιχιχιχι)

Παντως οταν αλλαζει ο κυκλος μου καποιες φορες ενα μπερδεμα το χω με την ωορηξια αλλα εγω εχω πολυ εντονο πονο χαμηλα και ετσι τη μερα αυτη το καταλαβαινω απο κει εσυ δεν πονας καθολου?

Νυχτεριδα απ'οτι εχω διαβασει το σπερμα κραταει μεχρι και 24 ωρες οποτε και 2 μερες πριν την ωορηξια εχεις πιθανοτητες να μεινεις εγκυος!! Αυτο που δεν ηξερα και το εμαθα τελευταια ειναι πως αν δεν γινει μεχρι και μια μερα μετα την ωορηξια δεν πετυχαινεις εγκυμοσυνη :?:?:!:

Αυτα να χοροπηδησω και γω λιγο? [smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Φιλιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα οντως..ειναι λιγο άβολο το ατιμο ;) και γω εκείνη τη μερα το καταλαβαίνω.. συνήθως πονάω κατω χαμηλά δεξιά ή αριστερά!

ε ας χοροπηδήξω κι εγω μωρε :D[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποτε δεν ξερεις Νινα μου!!!!Αντε να τελειωνεις και εσυ με το δοντακι σου,σε εχει ταλαιπωρησει τοσο καιρο :(

Εμας μολις μας ηρθε η ΔΕΗ εναντι 84 ευρω...... :twisted::twisted::twisted::twisted:

Δεν θα κατσω να σκασω ομως!!! [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif]

Παμεεεε [smilie=blob1.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob8.gif]

αν ήταν 84 ευρώ τώρα θα χόρευα στην πλατεία.....200 ήρθεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

οιμέεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΟΣΟΧΗ-ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!

Πριν λιγο εκανα τεστ και βγηκε πως δεν εχω ωορηξια...Τωρα πηγα τουαλετα και βλεπω τα γνωστα κολλωδη υγρα....Θα τρελαθω τελειως?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πως γίνεται αυτο καλέ :?::?::?::?::?::?: είσαι σίγουρη οτι είναι τα υγρά της ωορρηξίας? επεκτείνονται ανάμεσα στα δάχτυλα?εχεις τπτ πονάκια?τι νιώθεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARY12 γεια σου. Τι εννοείς με αυτό που έγραψες παραπάνω: "Αυτο που δεν ηξερα και το εμαθα τελευταια ειναι πως αν δεν γινει μεχρι και μια μερα μετα την ωορηξια δεν πετυχαινεις εγκυμοσυνη :? :? :!: ";

Όσο για σένα Τόνια μου...τι να πω! Μάλλον θα σου το δείξει αύριο πρωί αν το κάνεις! Ποια test χρησιμοποίησες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε που χαθηκατε ολες??λοιπον να σας πω τα νεα μου..??αρχισε να ποναει το στήθος μου και εχω κατα διαστήματα πονακια στη κοιλια..δε μοιαζουν με της περιόδου ομως..τωρα απο τι μπορει να ειναι δεν ξερω..θα δειξει ;) ελπιζω σε κατι καλο και όμορφο :x:x:x

φιλακια πολλα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα θα χοροπηδηξω εγω για το μαιμουδι μας για τα ωραια πονακια που εχει κ για την τονια για το τανι που θα κανει αυτη την ωρα!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif]

κ εγω εχω λιγα πονακια,αλλα λιγα ομως..μωρε ας χορεψω λιγο ακομα μπας κ δεν μου ερθει [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου

αντε Μαιμουδιτσα μου μακαρι, μακαρι, μακαρι να σου βγει το καλο προαισθημα :D

Τονιαααααα ολα καλα? [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Starfish εννοουσα οτι το ωαριο δεν ζει για πανω απο 24 ωρες οποτε ή τη μερα της οωρηξιας ή μεχρι και μια μερα μετα μπορει να πραγματοποιηθει συλληψη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακιαααα!!!!!!Εγω χθες δεν τανι-τανι,γιατι ηταν λιωμα ο αντρουλης μου :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Τα νευρα μου, :twisted::twisted::twisted: φαινεται :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: ??????

Αλλα βλεπω ακομα πολλα υγρα,αρα ακομα υπαρχει ελπιδα!!!!

Μαιμουδιτσααααα μακαρι κοριτσακι μου!!! [smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Ρανια μπες και πες μας κατι καλο σημερα,ξερεις τι θελω να ακουσω [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

Μary,starfish καλημεραααααα!!!!!Που ειστε οι υπολοιπες????

Ζεστηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη [smilie=icon_sunny.gif] [smilie=icon_sunny.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααα κοριτσια! σας φερνω %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

τον ιουλιο να μεινουμε ολες φρεσκογκαστρουλες! αχ μακαρι! Κι εγω θελω πολυ να κανω και 2 μωρακι! προσπαθουμε εδω και 4 μηνες αλλα τιποτα, κανω μεγαλη υπομονηηηηη κοριτσια!

Παλι %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζέστηηηηηηηηηη , κορίτσια λιώνουμε εδώ στη Θεσσαλονίκη [smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif][smilie=sunny.gif]

Σοκολατίνα , welcome μακάρι και σε σενα σύντομα δεύτερο σποράκι %%-%%-

Τόνια μου ,αχ σε καταλαβαίνω αλλά και αυτοί οι δόλιοι τί να κάνουν! Τους βλέπουμε μόνο σαν σκεύη ηδονής και αναπαραγωγής ώρες-ώρες! Δε πειράζει και σήμερα έχεις ευκαιρία , άντε βουρ!

Μαιμουδίτσα άντε πες μας κι εσύ ευχάριστα [smilie=wav.gif]

Εμείς ,αν και ήταν η δέκατη μέρα του κύκλου μου εχθές τάνι-τάνι κανονικά , έτσι για να μην είμαστε ντεφορμέ.

Καλό κουράγιο με τη ζέστη σε όλες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!τι κάμνετε?εγω τίποτα μέχρι στιγμής..κανένα πονάκι...χθές βράδυ πάντως είχα κατι πονάκια ελαφριά κατω αριστερά...

Ράνια ακομα τίποτα????????? [smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

MARY12 σ'ευχαριστώ παααααααααρα πολυ :D ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!

Τόνια μου σ'ευχαριστω πολυυυ :P:P δε πειράζει μη συγχύζεσαι,αν ξεκίνησαν χθες οι γόνιμες και σήμερα άνετα προλαβαίνεις ;)

Σοκολατίνα ΜΑΚΑΡΙ κοπέλα μου όλες να ανακοινώσουμε τα ευχάριστα!!!!Να σου ζήσει το παιδάκι σου και σύντομα να πάρεις και το δεύτερο στην αγκαλίτσα σου!!!

Efrosyniσ'ευχαριστωωω!!!!!τρελή ζέστη οντως...ουφφφ..

Κορίτσιαααααα [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aπαπαπα χοροπηδητα!!!!

Σοκολατινα καλως ηρθες στην παρεουλα μας!!!!!Να χαιρεσαι το παιδακι σου και με το καλο συντομα εγκυουλα!!!!

Κοριτσια τωρα που το σκεφτομαι,μπορει χθες να μην... [smilie=sex.gif] αλλα ειχε γινει την Κυριακη!!!Εκτος αυτου νομιζω πως προλαβαινω σημερα!!!!!!!!

Παμεεεεεεε:

[smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερούδια! πω πω... λίγο έλειψα κ είχαμε εξελίξεις!!! Ράνιααααα??? λες???? έ-έ-έ-ρχεται το σποράκι? με το καλό σε ένα ωραιότατο +++++++!!!

Τόνια μια χαρά τη βρίσκω κ την Κυριακή. Θα συμφωνήσω με τη maimouditsa, μπήκε το νερό στ'αυλάκι!!!

εγώ εδώ, έχω οδοντίατρο σήμερα, να ξεμπερδεύω μ'ένα δόντι που με ταλαιπωρεί. περιμένω όπου να'ναι και περίοδο - στα σίγουρα - γιατί το τάνι πετάνει γι'αυτόν τον κύκλο :lol: ή μάλλον "πέτανε" ήδη, αφού πέρασαν οι σούπερ ντούπερ μέρες... μόνο την 10η κάναμε τάνι, αλλά είναι πολύ άκυρη η μέρα για να συμβεί οτιδήποτε :?

τα φιλιά μου σε όοοοοοολες! Ζέστη όντως κ έχει πέσει πολύυυ κλιματιστικό. όταν δούμε το λογαριασμό θα "παγώσουμε" μια κ καλή κ μάλλον δεν θα το ξανανοίξουμε :D:o:D

άντε, ας χοροπηδήξω κ εγώ λιγουλάκι [smilie=blob6.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...