Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΕΛΑΡΓΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν7


Recommended Posts

kalimera koritsia, simera niotho kalutera, mia fora ksipnisa mono gia bixa :) meta ksana koimithika kai me ksipnise o antras mou 12:30! eida kai erotiko oneiro ;) efaga kai mia sokolatina kai isiosa...

maxim mou skype e? ponous sti koilia den eixa ego... alla otan ksipnisa epatha travigma sti deksia gampa kai akoma ponao!!! nomizo oti ta podia mou arxizoun kai den antexoun to baros mou :(

bikaki sigoura fobithikes polu, eutuxos den egine tipota...

anthi den iksera oti apo toso noris otan perpatas mporei na katebei! makari na katebei na min talaiporitheis ;)

nansoula kala apotelesmata na exeis, sigoura tha exoun perasei to kilo ;) teousa i mikri mia xara...

este mou mipos o stratoulis sou einai deksia kai giauto ponas? megeia ta sentonakia...

maraki mipos prepei na ksana pas??? se blepo mexri to bradu na gennas ;) me to kalo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Geia sas koritsia!!!

Ti kanete simera!!!

Delphinaki gennas!!!! Kale emas simera sta mathimata anodinou toketou mas eipe oti an exeis suspaseis ana 5 lepta pas kliniki gia genna!!

Este tous mukites egw iksera oti tous kollas apo tis ksaplwstres h bromikes petsetes kai tetoia...kai apo to nero kollas?? Tha rwtisw pali to giatro tin alli ebdomada gia auto, giati exw skopo na kanw mpania mexri telos. Wraio ntouz exeis! Nai exw parei to sfouggarenio mpanaki alla pio polu gia to nuptira na mi mou pesei.

Anthi mou exei dikio h Este den einai kai oles kathares...mporei na fimizontai ta Xania gia kapoies apo tis kaliteres paralies, alla prepei na ksereis kai pou na pas. Alla bebaia to xali tis Athinas sigoura den to exoume edw. Gia auto pou les gia to perpatima...den thelw na se apogoiteusw, alla simera sta mathimata anodinou mas eipe oti to paidi den katebainei me to perpatima kai auto einai muthos, apla einai mia kali askisi to perpatima. Kai egw auto pou pisteues esu pisteua alla mas to diepseuse simera.

Aleka auto to mpanaki pou eida einai wraio alla ti basi gia mpaniera tin poulane ksexwrista kai bgainei kapou 75 eurw sunolo (xwris ta metaforika), polu den einai?? Pantos fainetai polu boliko.

Kokona to ekanes?!! Xairomai pou sou bgike wraio!! Kai einai kai polu eukolo eides? Kai egw tha to ksanakanw, apla auti ti fora tha balw mesa h meli h noutela! :D

Aleka kane to tha to petuxeis sigoura einai polu aplo.

Oute egw pira prosklisi gia to kleidwmeno postaki.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ,μαι και εγω !!

Αν και αργοπορημενη ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΠΟΣΤΑΚΙ ΜΑΣ!!!!!

Καρολινακι να σας ζησει !!!!!

Πολλες ευχες για υγεια, τυχη και να σας κανει υπερηφανους!!!!!

[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Με το καλο και με κανενα πονο ευχομαι να ερθουν τα επομενα μωρακια!!!!!

Σταυρουλα με γεια τα σεντονακια.

Περαστικα στις αρρωστουλες μας.

Ντελφιν τι περασες κοριτσακι....Μαλλον ερχεται το μωρακι συντομα .

Ελενα παραλια και μπανακια , διαβαζω...τελεια! Να προσεχεις και να αλλαζεις μαγιο.

Κατερινακι ετοιμαζεις το δωματιο και εσυ, ελπιζω η μικρη να συνηθησει γρηγορα στην ιδεα οτι δεν θα ειναι μονη της.

Σε εμας ηρθαν τα πραγματα και ο αντρας μου δεν χορταινει να τα βλεπει ολο πηγαινει στο παιδικο δωματιο και το κοιταει , θα γινει μεγααααλος χαζομπαμπας!

Αργοτερα θα σας βαλω και φωτο....

Αυριο θα παω για τις μηνιαιες εξετασεις...

Και εγω πολυ συχνοουρια ρε κοριτσια.... και με τον υπνο εχω μαλωσει....

Για τις εξετασεις του μωρου που λετε μας ειπαν οτι ειναι προεραιτικες , κοστιζουν 300 ευρω στο μητερα, και θα τις κανουμε εκει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΒΡΟΥΜΕ ΑΥΤΟ;

ΑΛΕΚΑ ΤΙΣ ΜΑΣ ΠΕΡΑΣΕΣ ΓΙΑ ΧΑΚΕΡ;; :lol::lol:

ΒΡΕΝΤΕΛΦΙΝ ΜΠΑΣ Κ ΧΑΝΕΙΣ ΤΑ ΝΕΡΑ ΛΙΓΑ ΛΙΓΑ;ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΑΝΧΩΣΩ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ!! :lol::lol: ΜΗΝ ΣΤΕΓΝΩΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ!ΣΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΥΠΕΡΗΧΟ;;ΤΑ ΥΓΡΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΗ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ Κ ΕΜΕΝΑ ΑΡΧΗΣΑΝ ΚΡΑΜΠΕΣ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΦΑΛΑΙΝΑ!! :lol::lol: ΜΕ ΕΒΛΕΠΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΠΤΗ Κ ΕΛΕΓΑ ΠΩΣ ΕΓΙΝΑ ΕΤΣΙ :lol::lol: ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΑΛΛΑ Η ΖΥΓΑΡΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΝΕΒΕΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες,

ειδα το Καρολινακι το πρωι μια χαρα ειναι η μανουλα, αν και απο καισαρικη τη βρηκα super. Τον ποντικουλη τον ειδα πολύ λιγο, ειναι κουκλι και μου φανηκε τοσο μα τοσο μικρουλακι, αχ εχω ξεχασει πως ειναι τα πολύ πολύ μωρακια.

Νάνσυ με το καλο να δεις τα διδυμακια σου σημερα!

Μαρακι εισαι η επομενη, με το καλο κοριτσακι μου τις επομενες ωρες θα ερθει η πριγκιπισσα σου!!!!!

Αριαδνη και Αφροδιτη καλη επιτυχια με τις εξετασεις, μπραβο σας παντως εγω δεν θα ειχα μυαλο για τετοια.

Μεγεια τα σεντονακια Σταυρουλα.

Λια να μας βαλεις φωτο τα πραγματακια σας, χαζομπαμπας ε οι περισσοτεροι ετσι τρελαινονται!!!

Αλεκα παω να κανω αιτηση στην ομαδα, φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ξαναστειλα προσκλησεις αλλα αν δεν τις βρειτε μπειτε στην αρχικη σας σελιδα ή στο προφιλ και καντε αιτημα για την ομαδα μας και θα σας βαλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΩΛΙΣ ΖΥΓΙΣΤΗΚΑ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΑΣΩ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!ΦΑΛΑΙΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕ Κ Η ΖΥΓΑΡΙΑ!!!

Κ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΤΕ Κ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΔΩ ΣΧΟΛΙΟ ΕΛΕΝΑΣ!!

ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΜΠΑΝΙΟ.ΓΕΜΙΖΩ ΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ Κ Η ΣΑΝΤΥ ΤΗΝ ΓΕΜΙΖΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ!ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΕΧΕΙ Κ ΔΙΑΦΟΡΑ ΖΩΑΚΙΑ !ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΜΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ Κ ΤΙΣ ΦΑΚΕΣ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ.ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΚΑΤΙ Κ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΖΕΙ.ΚΟΙΤΑΩ Κ ΛΕΩ ΤΟ ΑΛΟΓΟ ΕΙΝΑΙ.ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΕΧΕΙ Κ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΑΛΟΓΟ Κ ΟΧΙ ΜΙΝΙΑΤΟΥΡΑ...ΞΑΝΑΚΟΙΤΑΖΩ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕΙ Κ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΚΡΑΤΑΓΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΗΣ;;;;;;;;ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΤΑΞΕ ΚΙΟΛΑΣ;;;;;;;;

ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΚΟΥΡΑΔΑ!!!!!!ΠΩΣ ΕΒΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ εκκλησιαστηκε αρκετα χτες και ειπε σήμερα να ερθει στα ισια της!

Το ''οπλο'' ομως δεν το αλλάζει με τίποτα βλεπω.

Πως το αντιμετώπισες?

Παω να βρω την ομαδα μας ,να εισχωρήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΤΑΞΗ ΤΑ ΓΕΛΙΑ ΕΒΑΛΑ!!ΧΕΖΟΤΑΝ Κ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΜΕΣ ΤΟ ΝΕΡΟ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ;;;Η ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΦΑΙΝΟΤΑΝ ΠΕΡΙΕΡΓΟ Κ ΤΗΝ ΚΡΑΤΑΓΕ Κ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΖΕ!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανσυ υπερηχο δεν μου εκαναν..καρδιοτοκογραφο μου εκαναν, εβαλαν και χερι 2 φορες..ετσι μου ειπαν οτι εχω 1 δαχτυλο διαστολη..υγρα οχι δεν χανω..τα φυσιολογικα εχω..

αλεκα το βρηκα αλλα θελει εγκριση!!

παρεπιπτοντως νανσυ κ ο γιος μου τα ειχε κανει στην μπανιερα!!! :):) μικρουλης ηταν μωλε!!!!!!!!!!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανσυ πεθαινω με την κορη σου!!!! ακου το κραταγε και το κοιτουσε! δεν το εχει κανει ποτε η δικια μου και μου φαινεται περιεργο.....

να σου πω η ζυγαρια που εχεις γραφει ζωακια πανω και οχι κιλα απ'οτι καταλαβα φαλαινιτσα μου!

παω να ξυπνησω τη κοκοπικου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nancy :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Exw pethanei sta gelia!!

To sxolio mou einai to eksis: Se fantazomai ksemalliasmeni, me ena mwro sto kathe buzi, oi fakies na exoun kollisei ston patw tis katsarolas kai ekeini ti stigmi na sou erxetai kai mia kourada sto kefali!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Νάνσυ, τί πλάκα έχει η κόρη σου!

Εγώ κορίτσια είμαι χάλια, μάλλον έπαθα ψυξη χθες σε μια ταβέρνα που ήμασταν και τώρα έχω πλακωθει στις θερμοφορες.Τελεια :twisted:

Beboula διάβασε εδώ για τους μήνες και βδομάδες κύησης:

http://greekmoms.blogspot.com/2011/04/b ... _5870.html

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσυ μου δεν υπαρχει η κορη σου...μπραβο παντα τετοια να μας κανει να γελαμε...μπραβο να σου ζησει....... :lol::lol::lol::lol:

Αριαδνη περαστικουλια να ειναι...να σου περασει γρηγορα η ψυξη σου....

Αλεκα το παγωτο ειναι τελειο κ συνταγη πανευοκολη ακριβως οπως τα ειπε η Ελενα δεν θα δυσκολευτεις καθολου...καντο κ θα δεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια,τι κανετε;

καλα νανσυ οντως πολυ πλακα η κορη σου,οπως λεει κ η αλεκα κ εμενα μου φαινεται περιεργο,παντως κ εμενα μια φορα τα ειχε κανει στη μπανιερα αλλα ηταν πιο μικρουλης.βρε τα παλιοπαιδα,μας παιζουν κανονικα!

μαρακι μου απο ωρα σε ωρα καταφτανει η κορουλα σου,με το καλο,ολα να πανε τελεια κ να μη ταλαιπωρηθεις καθολου!καλα εγω απο τον φοβο μου δεν θα εφευγα απο το νοσοκομειο :D:D αλλα ενταξει ειναι υπερβολη κ αυτο το δικο μου.

μολις εφαγα μια καρμποναρα,ειχα απο χθες κ εχω παθει κ κατι με μια συγκεκριμενη ρωσικη σαλατα που πουλαει εδω στη γειτονια ενα μαγαζι με ειδη αλλαντικων,μιλαμε η τελεια ρωσικη,μπορω να φαω μισο κιλο σε μια μερα,ειναι σαν σπιτικη.

αλεκακι μου σου εκανα αιτημα στο πριβε ρουμ.

χριστινα μου νομιζω ναι μπαινεις 7ο στην 27η εβδ.κ εγω σημερα διαβαζα στη δουλεια περι 27ης εβδ. γενικα στο ιντερνετ,παντα το κανω αυτο οποτε πλησιαζω να αλλαξω εβδομαδα.ευτυχως που εισαι καλυτερα..

αριαδνη μου κ σε σενα περαστικα..

ανθη μου μαζι θα τα λεμε τον αυγουστο αν κ εγω μαλλον λιγο πριν τον 15αυγουστο γενναω,οποτε μπορει να μεινεις κ τελευταια τελευταια,δε θελω να σε απογοητευσω :roll::D

σημερα ηταν να παω κ για καθαρισμο για τα δοντακια αλλα αλλαξε βαρδεια ο αντρας μου κ ειναι απογευμα στη δουλεια,ενω ηταν πρωι.κ τη πηρα τηλ αυτην τη γιατρο κ οποτε μπορω εγω δε μπορει εκεινη κ το αντιθετο.οποτε την αλλη εβδομαδα τωρα.. :(

ανυπομονω να ερθει η αλλη εβδομαδα με το καλο,πρωτον να δω τη μπεμπουλα γιατι εχω γιατρουλη κ το σημαντικο να τελειωσω με δουλεια,αχ ανυπομονω..

κατερινακι μου κ εγω που πηγα πριν δυο εβδομαδες στη ξαδελφη του αντρα μου που γενησε κ ειδα το μωρακι της μου φανηκε τοσο μικρουλη κ εγω εχω ξεχασει πως ειναι,κ εκανε κ καπως τα χειλακια του κ θυμηθηκα τον αντωνακη μου κ λεω πω πω παλι θα τα ξαναζησω ολα αυτα κ μου φαινοταν τοσο περιεργο..τα παιδια μας θα φαινονται θηρια μπροστα στα νεογενητα! :lol:

αυτα κοριτσακια μου,δε θυμαμαι κατι αλλο να πω,σας διαβασα κ το πρωι απο τη δουλεια κ δε θυμαμαι τωρα κατι αλλο.

αληθεια αντε κ με δεχεσαι αλεκακι στην ομαδα,πως θα μπορω να μπαινω;δεν εχω ιδεα..

post-16404-13873939359826_thumb.jpg

post-16404-1387393936048_thumb.jpg

post-16404-13873939361128_thumb.jpg

post-16404-13873939361768_thumb.jpg

post-16404-13873939362411_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΑΡΙΑΔΝΗ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ.

ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑΚΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΙ ΗΔΗ ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ.ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΒΙΒΛΙΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΙΡΑΖΕΙ ΤΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.ΕΓΩ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΒΑΣΗ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟΥ.4 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ Κ ΜΗΝΑΣ ΑΛΛΙΩΣ ΜΠΕΡΔΕΥΩ ΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bήχω ,ξαναβήχω,κοντευουν να μου πεταχτουν τα μάτια,

αλλα λετε για παγωτο και λιγουρευομαι.

Σε ποια σελιδα ήταν η συνταγη??????

Μαρία γέννησες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κατέβηκα στο πατρικό μου. Ήρθε η μητέρα μου και με πήρε. Μέχρι την Τετάρτη που έχω γιατρούλη και μετά γυρίζω πάλι στον αντρούλη μου.

Έλενα μήπως σου διέψευσαν στον ανώδυνο και για το σεξ ότι βοηθάει? :oops::lol:

Όχι δεν είναι πολύ ακριβό με την βάση το μπανάκι. Το παγωτό να το κάνεις με Nutela παρακαλώ :D . Εγώ πήρα παγωτό γιαούρτι από Δωδώνη. Το έτρωγα και παλιά είναι σαν frozen yogurt.

Έλενα πήγαινε και στείλε εσύ αίτημα αποδοχής στην ομάδα μας.

Lil μεγειά το δωματιάκι. Κι εμείς μπαίνουμε συνέχεια και το κοιτάμε. Εγώ συνέχεια αλλάζω θέση τα πράγματα. Καλή επιτυχία με τις εξετάσεις.

Νάνσυ Χριστούλι μουυυυ τέτοια θα ζήσουμε και μεις? χαχαχαχααα Ευτυχώς δεν έχω μπανιέρα :lol:

Αριάδνη περαστικούλια. Είναι να μην πάθεις ψύξη με τέτοιο καιρό?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...