Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΑΦΙΞΕΙΣ ΠΕΛΑΡΓΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν7


Recommended Posts

Καλημέρα κοιλουμπάκια και μανούλες. Αλεκούκο να σου ζήσει ο Πετράν. Πάντα να έχει υγεία και όλα τα άλλα θα τα φροντίζει η μανούλα του είμαι σίγουρη. :D Κικιτσα και σένα να σου ζήσει η μπέμπα σου. Καλή λοχεία και καλούς θηλασμούς.

Κορίτσια η παυσίπονη είναι απαραίτητη είτε σε φ.τ. είτε κ.τ. Εγώ ακόμα πονάω και παίρνω voltaren με τραβάνε τα ράμματα. Τώρα βέβαια είναι καλύτερα τα πράγματα γιατί μπορώ και κάθομαι ενώ μέχρι και την Πέμπτη δεν μπορούσα να κουνηθώ από τον πόνο και μέσα σ'όλα πρίστικαν και οι αιμορροΐδες μου :evil: . Αφού πραγματικά σκέφτομαι στο επόμενο να ζητήσω να κάνω καισαρική. :lol: Πίστευα ότι με τον φ.τ. μετά είσαι περδίκι.

Αντωνία λογικά θα έχεις ήδη γεννήσει να σου ζήσει και σένα το μπεμπάκι και να έχεις καλή λοχεία και καλούς θηλασμούς. Ναταλία με το καλό κι εσύ και όσες ακολουθείτε μέχρι το τέλος της εβδομάδας.

Φτάσαμε στις 103 σελίδες να δω ποιος θα μας αλλάξει ποστάκι τώρα που λείπει η Αλέκα. :lol:

Σας αφήνω γιατί περιμένω και τον παιδίατρο να μας εξετάσει. Πάνω που τον κοίμισα θα μου τον ξυπνήσει γκρρρ :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.2k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα και από εμένα.

Η ζέστη απλά δεν αντέχεται! Α/c δεν αναβω γιατί λυπάμαι τον άντρα μου που ακόμα σκεπάζεται. :twisted:

Αλέκα και Κικιτσα να σας ζήσουν τα μωράκια σας. Να είναι γερά και δυνατά. Καλή λοχεία και πάντα καλούς και πολλούς θηλασμούς. :D

Αλέκα την Πέμπτη θα έχεις βγει; Έχω το απόγευμα Σισαμ, να έρθω πάνω να πάρω πάλι μυρωδιά μωρουδίλας;; :D

Μα πόσες θα γεννήσετε αυτή την εβδομάδα;; :? Με το καλό εύχομαι κορίτσια, Μαξιμ, Κοκονα, Ντελφιν, Λία, ξεχνάω καμία;

Αριάδνη συγχαρητήρια για τα μαθήματα. Από τώρα ψυχοφάρμακα;;;Μετά που θα γεννήσεις τι θα παίρνεις;; :lol::lol::lol: Χαλάρωσε και απόλαυσε τον τελευταίο μήνα. :D Για τον νςτ μαλλον εξαρτάται από τον γιατρό. εγώ στο γιο μου δεν έκανα ποτέ, μονο την ημέρα που γεννουσα με έβαλαν στον καρδιοτοκογράφο την ώρα του τοκετου.

Happy μετο καλό το 2ο μπεμπάκι.

Βικάκι ο γιος σου μου θυμίζει τον δικό μου, για να βγει από το μπάνιο έχουμε κλάματα και φωνάζει "κιάοοοο μάνιο" (κι άλλο μπάνιο) :lol::lol:

Σταυρούλα θα περάσει μωρέ και αυτή η παλιοτομή. Πρόσεχε τη διατροφή σου για να μην επιδεινώσεις τις αιμορροίδες.

Πρέπει και εγώ επιτέλους να ξεκινήσω να φτιάχνω τη βαλίτσα του νοσοκομείου. Ευτυχώς επειδή στον γιο μου τα έπαιρνα όλα σε ουδέτερα χρώματα από ρούχα/σεντόνια δεν έχω ελλείψεις και είναι όλα σε καλή κατάσταση που τα κατέβασα να τα δω. 2-3 φορμάκια θα πάρω και είμαι ο.κ. Παρήγγειλα και 2 σουτιέν θηλασμού γιατί αυτά που έχω εδώ και 2 χρόνια τα έφαγαν τα ψωμιά τους. Σήμερα μάλλον θα κάνω και μια παραγγελία με πάνες, μωρομάντηλα, σαμπουαν κλπ και είμαι έτοιμη νομίζω.

Την Πέμπτη έχω γιατρό και λέω να πάρω και τον γιο μαζί. Άλλη μια φορά τον ξαναπήρα αλλά μόλις με είδε να ξαπλώνω για τον υπέρηχο και τον γιατρό να κάθεται δίπλα μου, άρχισε τα κλάματα και φώναζε "μαμάααααααα"! :D Ελπίζω αυτή τη φορά να μην κάνει τα ίδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fotini χαχαχααα φοβήθηκε ο γιος μην πάθει τίποτα η μαμάκα του. Αχχχ ανυπομονώ να τον δω κι εγω να μεγαλώνει και να με σκλαβώνει με την αγάπη του. :D:x:ymblushing:

Όλα καλά μας είπε ο γιατρός να κάνουμε μόνο θηλασμούς από δω και πέρα για να κατεβάσω πιο πολύ γάλα και να χορταίνει. Του έχει ανοίξει και η όρεξη με το συμπλήρωμα και το βυζί δεν του φτάνει. Βγήκαμε 3130 από το μαιευτήριο και τώρα είμαστε 3480.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξαναγυρισα!!!!!!!!!!!!! πηγαμε στον γιατρο,αλλα επειδη εφημερευει η Γ κλινικη στο ιπποκρατειο (κ ειναι πολυ χαλια εκει) δεν με σκαλισε για να μη γεννησω μεχρι το βραδυ..αυριο το πρωι θα παω στην κλινικη του,με πειραζει κ παμε παπαγεωργιου για γεννα!!!!!!!!!!!! :):) τωρα αγχωθηκα..ισως επειδη ξερω οτι αυριο θα ειναι μεγαλη μερα!!

εστε τα ποδαρακια ειναι φοβερα!!θελω να φιλισω τηις πατουσες!!! :):);) φαγανουλης ο μικρουλης!!μπραβο!!!!

νενε τουλαχιστον τωρα ολα καλα ειναι κ χαιρομαστε που σε εχουμε στην παρεα μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ γεμιζουμε μωρακια δεν ειναι τελειο!!!!! Το πιο σημαντικο ειναι να γεννηθουν ολα τα μπεμπακια μας με το καλο γερα :ympray:

Ειχα βγει εξω για κατι τελευταια ψωνια, πήρα ενα σετακι για το portbebe και εσωρουχα μιας χρησης για μενα. Νομιζω οτι τωρα τα εχω συγκεντρώσει ολα. Τώρα το ποτε θα τα βαλω στην βαλιτσα ειναι αλλο θεμα.

Λια ετοιμη και εσυ τσεκαρε τι αλλο χρειαζεσαι και ετοιμασε την βαλιτσουλα. Οσο για το βαρος μια χαρα θα ειναι ο μπεμπινος σου θα δεις και θα ξεαγχωθεις.

nene πολύ ομορφο και παραμυθενιο το δωματιακι σας, η κουνια μου αρεσει πολύ και σιγουρα θα βολεψουν οι χωροι που εχει.

Ναταλια αντε σημερα να μας πεις και εσυ ποτε με το καλο σε υπολογιζει.

Σταυρουλα τελεια τα νεα σας, ο μικρουλης σου ειναι φοβερος. Βάζε τον συνέχεια στο στηθος και θα σου ρυθμισει μονος του την παραγωγή και θα δεις οτι σταδιακα θα θελει λιγοτερο συμπληρωμα.

Φωτεινη και εγω ετσι τα περισσοτερα μικρα νουμερα τα εχω ουδετερα, πολύ λιγα αγορασα, και πηρα τωρα ενα σετακι για το portbebe για να ειναι το πρωτο του και να ειναι δικο του. Καλες παραγγελειες και ετοιμασιες λοιπον.

Μαρακι εφτασε λοιπον η μεγαλη μερα, αντε αυριο με το καλο!!!

Πάω να μαγειρεψω, φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERA SE OLES! SHMERA ETREXA STO IKA NA ETOIMASW TA XARTIA GIA THN ADEIA, KAI MOU EVALAN PHT 21/8 KAI OXI 20/08.EKANE LATHOS. KAI EGW PERIMENA PWS KAI PWS THN APOMENH PARASKEUH!!! :cry::cry::cry:

VENUS AKOMA DEN VGHKES SE ADEIA???

OPOIA THELEI AS MOU KANEI AITIMA GIATI DUSKOLEUOMAI NA VRW PWS STELNW AITIMATA FILIAS... LIGO ASXETH....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιλ μου,καλα που το ειπες,αυριο θα ετοιμασω το βαλιτσακι,ακομη ειναι η κοπελα και καθαριζει.

Βεboula,κι εγω θελω να παω για μπανιο αλλα η πεθερα μου λεει οχι για τυχον ουρολοιμωξη....σαχλαμαρες????θα παρω τηλ το γιατρο να τον ρωτησω.Ευχαριστω πολυ για το δωματιο,μολις την Κυριακη το φτιαξαμε...

Αριαδνη ενδιαφερον,στο Ανοιχτο Πανεπσιτημιο το κανεις?Εγω ειμαι φιλολογος και εχω κανει στην ειδικη αγωγη.

Λια και Αριαδνη,να μην αγχωνεστε,κακο κανετε σε σας....(ποια το λεει τωρα),υπαρχουν πολυ πιο σοβαρα πραγματα,το βαρος απο μονο του δεν σημαινει τιποτα...και το λεω εγω που εχω την ''γιγαντα΄΄(ασφαλως και το λεω για πλακα)....Λια ειδικα εσυσ ξερεις τι εννοω...

Delphine,etoimh?????????

Ayrio λεω κα κανω τις ανταυγιες στα μαλλια....Ποια ειναι η γνωμη σας?

εστε,ο δικος σου ειναι πραγματικα γιγαντας...

κανgoro,eyxaristw gia το σχολιο του δωματιου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nene, emena o giatros mou eipe na kanw mpania alla na mhn kathomai ston hlio kai otan vgainw na vgazv to magio gia tuxon mikrovia. oson afora tis antaugeies kserw pws den uparxei provlhma epeidh den erxontai se amesh epafh me to kefali, ksekinane ligo pio katw apo tin riza.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη πολύ ωραίο το δωμάτιό σας και συ μια κούκλα!

Ναι στο Ανοιχτό Πανεπιστήμιο Κύπρου το κάνω, τελειώνω του χρόνου.

Το άγχος δεν είναι καλό το ξέρω αλλά...μακάρι να μπορούσα να πηγαίνω στο γιατρό κάθε 3 μέρες ;)

Για τις ανταυγειες ξέρω ότι επιτρέπονται, εμένα μου επέτρεπε και βαφη και έκανα του κορρε. Όσο για τα μπάνια, εγω έχω κάνει 3 σύμφωνα με τις οδηγίες που σου είπε και η cristy (όχι ήλιο και αλλαγή μαγιο).

Σταυρούλα ο μπεμπάκος μεγαλώνει με γοργούς ρυθμούς!

Μαράκι, γεννάς και σύ αύριο!'Αντε με το καλό!

Ναταλάκι περιμένουμε και σένα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena kai gw ta idia meta apo perpatima eixa kai ponous fovithika ligo simera eimai mia xara tha rwtisw to giatro tin pempti!! natalaki kai lia perimenoume nea sas erxontai ta mwrakia!!!!maraki mou me to kalo aurio!!!!!perase o kairos eftase i wra!!!!!!autes tis meres eimai mesa sto agxos!!!!!skeftomai diafora kai vlepw kai kati oneira!!!!! alekaki mou den mas xehnas!!!! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασαμαρακι,το ιδιο με σενα νιωθω,ολιγον τι αγχος...

ΑΡΙΑΔΝΗ,πιστεψε με δεν θα ηθελες να πηγαινεις στο γιατρο ανα 3 μερες...Εγω που πηγαινα ανα τοσο για προβλημα βεβαια,ειχα φθαρει τοσο ψυχολογικα....ΑΣΤΑ.

Ξερω οτι στο ανοικτο πανεπιστημιο ειναι λιδο δυσκολα μωρε...

Cristi moy,egv apo thn 30 evdomada ekana synexeia doppler....οποτε δεν ειμαι η καταλληλα για να απαντησω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΜΝΜ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΣΤΗΚΕ ΠΟΤΕ!

ΑΛΕΚΑ Κ ΚΙΚΙΤΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΠΕΜΠΕΚΙΑ!ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ!Κ ΠΑΝΤΑ ΕΥΤΥΙΧΣΜΕΝΕΣ!!

ΛΙΓΟΣΤΕΥΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ!ΤΩΡΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ Κ Η ΚΟΚΟΝΑ!

ΛΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΑΣ;;;;;;

ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΑΜΑΛΙΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΟΡΜΙ ΛΑΜΠΑΔΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΕΞΥ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!

ΕΓΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΦΑΓΑ ΚΡΑΞΙΜΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΑΝΩ ΚΙΛΑ :lol::lol::lol: ΜΟΝΟ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΣΤΑΘΕΡΗ!!ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΡΩΩ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΩ Κ ΜΟΥ ΠΕ ΝΑ ΤΡΩΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ! :lol::lol: ΜΕ ΕΙΔΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Κ ΟΤΙ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΗ ΕΝΕΣΗ.

ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΤΑ 1570 ΓΡΑΜ Κ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΣΤΑ 1250 ΓΡΑΜ.ΟΛΑ ΛΕΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ Κ ΑΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ 36 ΜΕ 37 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΘΕΣΗ ΤΑ ΜΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΟΣ Ο ΧΩΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ Κ ΕΙΝΑΙ ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ Κ ΤΑ ΔΥΟ.ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΟΥΡΑΣΗ.

ΑΝΤΕ ΝΤΕΛΦΙΝ Κ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νανσουιτα!Περιμενα να γραψεις τα νεα σου απο το γιατρο.Επιτελους!

Χαρηκα που σε μαλωσε για το φαι :D:D:D γιατι καθοσουν και μου λιμοκτονουσες σα χαζο!!Ολα καλα δηλαδη τα μωακια σου!!

Παραλίγο να μη συναντιομασταν,αλλα ητο μοιραιο...!!! :x:x Πειράζει να μπω αναμεσα σε σενα και την ελενα??? ;):)

Κορμι λαμπαδα το 1.58 ???χαχαχ!!!Να΄σαι καλα!

Η Νανσυ φαινεται πολυ ναζιαρα και παιχνιδιαρα..!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

i kokona pou milisame to prwi den exei genisei akoma eipe tha valei tin aderfi tis na mou steile mnm otan genisei k tha sas enhmerwsw....

ante maraki aurio einai i megali mera.. me to kalo koukla mou k kali leuteria...

natasamaria k egw vlepw kati oneira asta na pane....

este mou mia xara o mikros k apo varos teleiws thelw na ta faw auta ta mpoutakia ti gluka pou einai.....

nansy eides den xreiazete na lumoktoneis twra tha trws perissotero, mia xara ta mwrakia sou exoun parei k thesi eidi...

koritsia xthes milise i pethera mou me tin giatro mou k tin eipe gia tin muwpia pou exw egw eixa ksexasei na to anafero kai epeidi panta foraw fakous eksw den to prosekse k auti.. an k eipe oti den einai anusixitiko giati den exw polu, twra pou diavaza kati arthra psiloanxwthika min sumvei tpt ston fusiologiko k ama zoristw polu... k skeftomoun na paw na to koitaksw kapoia stigmi alla to amelisa apo vlakeia mou....

exei kamia sas muopia na me diafotisei?

nene polu wraio to dwmatiaki sas k eseis eiste koukli to krevataki einai auto pou ithela na parw k egw apo tote pou to eida to eixa erwteutei alla den mou xoraei emena edw... :(:(:(

kati ksexasa alla den mou erxete twra... :?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΜΑΞΙΜ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑΘΕΡΑ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΣΗΜΕΙΟ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ..ΠΟΥ ΝΑ ΣΥΝΝΕΝΟΗΘΟΥΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ :lol::lol: ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΕΙΠΕ ΜΕ ΤΟΣΟ ΛΙΓΟ ΧΩΡΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ..

ΛΙΑ ΜΟΥ ΕΝΤΑΞΥ ΔΕΝ ΕΧΩ Κ ΤΟ ΝΑΖΙ ΤΗΣ ΝΥΦΗΣ ΜΟΥ.ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΗΜΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΚΟΥΡΑΣΗ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΚΤΛ ΣΟΒΑΡΕΨΑ! :lol::lol:

ΠΑΝΤΩΣ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΣΕ ΕΙΔΑ ΕΣΤΩ Κ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟ..

ΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ!!ΕΧΑΣΕΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΑΠΟΣΜΗΤΙΚΟ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΠΗΓΕ Κ ΕΡΙΞΕ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΧΑΓΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ πολύ ευχάριστα τα νέα σου, μπράβο!!Αντε, τυχερούλα είχες και μοιραία συνάντηση!

Η Ελενα δεν φάνηκε ακόμα, νομίζω θα πήγαινε στο γιατρό σήμερα..

Λία για να λεει έτσι η Νανσυ, κάτι θα είδε!!Μην είσαι μετριόφρων!

Ναταλία για την υψηλή μυωπία ξέρω μόνο ότι πάνε για καισαρική αλλά γενικά δεν το έχω ψάξει.

Ελένη είναι ψιλοδύσκολα αλλά τα καταφέρνεις ιδίως αν δεν έχεις την δυνατότητα να παρακολουθείς δια ζώσης, είναι ό,τι καλύτερο τα εξ αποστάσεως απλά είναι λίγο "τσιμπημένα"τα δίδακτρα,ιδίως σε αυτούς τους καιρούς. Οσο για το γιατρό, είχα θορυβηθεί και γώ πριν λίγες μέρες,απλά μάλλον δεν έμπαινες τότε. Ο γιατρός μου έβγαζε την περίμετρο κοιλίας πολύ μικρότερη και με έστειλε για ντόπλερ εσπευσμένα. Εκει τα είδαν όλα καλά αλλά έχω γήρανση πλακουντα 2. Αυτή που μου έκανε το ντόπλερ μου είπε όλα τέλεια αλλά μετά είδα εγώ αυτό και δεν ξέρω τώρα τί γίνεται γι αυτό ανυπομονώ να πάω στο γιατρό να δώ πώς πάει η ανάπτυξη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!

αλεκακι κ κικιτσα να σας ζησουν τα μωρακια σας!!!!!καλη λοχεια κ να χαιρεστε τις οικογενειες σαςκοριτσια μου!!!αλεκακι ποσο γενηθηκε τελικα;;

κ η αντωνιτσα μας με το καλο,περιμενουμε νεα!πολυ συγκινηθηκα με το χθεσινο μηνυμα κ εγω οταν σκεφτομαι τον τοκετο αγχωονομια,παρολο που η καισαρικη τελειωνει γρηγορα κ δε καταλαβαινεις το ποτε βλεπεις το μωρο με αγχωνει η σκεψη της προετοιμασιας,αλλα θα τα ξεχασουμε ολα!αρκει τα μωρα μας να βγουν γερα μμε οποιοδηποτε τροπο.

ναταλακι μου παραπονιαρικο εχεις δικιο,αλλα δε σε ξεχναμε ποτε απλα κολαει μαλλον η μια με την αλλη στα ονοματα σε καθε τι που γραφει η καθεμια κ μας μενουν στο μυαλο τα ονοματα που διαβαζουμε κ γραφουμε κ εμεις για αυτα.σεμπερδεψα σιγουρα... :lol::lol: οσο για τη μυωπια κ εγω δε ξερω να σε βοηθησω,μηπως να το αναφερεις στο γιατρο σου εστω κ τελευταια στιγμη.

ανθη μου σου εστειλα μηνυματακι,οποτε να σε δω κ εσενα κ το αγορακι σου!

ελενακι περιμενουμε νεα σου κ σενα απο γιατρουλη!

σημερα εχει κ γενεθλεια ο αντρας μου,πηγα κ του πηρα τουρτα πολυ τελεια τουρτα διαλεξα την εφτιαχνε εκεινη την ωρα μπροστα μου κ γραψαμε κ ευχη κ ολα καλα.μακαρι να ειναι κ νοστιμη.εκανα κ κατι δουλειες απο τοπρωι,ευτυχως ο αντωνης μου ηταν ησυχος κ δε δυσκολευτηκα,αλλα περιμενω τον αντρα μου να ερθει απο τη δουλεια να συνεχισει με κατι ακομα που θελω.

αριαδνη συγχαρητηρια με το δευτερο μαθημα,ειδες που σου ελεγα οτι το νιωθω οτι περασες; :D μα καλα πως γινεται αυτο οταν δε γνωριζεις τον αλλον..οσο για τις συσπασεις νιωθεις σαν να σε τραβαει η κοιλια.κ καποιες φορες χτυπαει κ στη μεση.εγω εχω δυο ειδων,η μια ειναι να νιωθω τραβηγμα αλλα να μη ποναω κ η αλλη να ποναω σαν περιοδο να χτυπαει κ στη μεση κ συγχρονως κ τραβηγμα.

φωτεινη κ εμενα εκλαιγε ο γιος μου που ο γιατρος μου εκανε υπερηχο.

σταυρουλα τελειος ο μπεμπης,σιγα σιγα θα βρεις τους ρυθμους σου κ εγω ετσι ξερω,ειτε φ.τ ειτε κ.τ πονας εστω κ λιγο μετα.κ εγω ενεσεις βολταρεςν εκανα για μερικες μερες στο μαιευτηριο οσο ημουν κ μετα κανενα χαπακι.

σημερα νομιζω εχει πιο πολυ ζεστη απο αλλες μερες.

μαρακι δελινακι μου με το καλο κ εσυ,αντε να ηρεμησεις κ εσυ πια.

με επιασε τουαλετα,σας αφηνω κ ισως επανελθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...