Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ψάχνω για δουλειά


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα. Ελπίζω να είστε όλες καλά. Εδώ και αρκετό καιρό ψάχνω για δουλειά αλλά δυστυχώς.........τίποτα. Το αποτέλεσμα είναι μηδέν. Το ξέρω ότι σίγουρα δεν είμαι η μόνη που ψάχνω αλλά πραγματικά εάν κάποια ακούσει κάτι ας μου στείλει ένα μήνυμα. Εχω μεγάλη προυπηρεσία σαν υπάλληλος γραφείου (14 χρόνια στην ίδια εταιρεία), καταχώρηση λογιστικών εγγραφών-ταμείο-word-excel-αγγλικά και λίγα Ιταλικά και δικό μου μεταφορικό μέσο. To μειονέκτημα μου όμως είναι η ηλικία μου. Είμαι 37 χρονών. Προτειμούν νεότερες γιατί λέει δεν έχουν οικογενειακές υποχρεώσεις.

Σας ευχαριστώ πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Σ' ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου. Εγώ μένω Άνω Λιόσια. Δεν μεν πειράζει η περιοχή γιατί έχω δικό μου αμάξι. Όταν πρέπει να δουλέψεις θεωρώ ότι είναι πολυτέλεια να επιλέγεις και περιοχή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Ελενη μου χρονια πολλα και καλα με υγεια!!!

Σε νοιωθω απολυτα!!Και εγω λογιστρια ειμαι και εχω εργασθει σε εταιρεια 12 χρονια,σε λογιστηριο και γραφειο κινησεως παραλληλα,καταλαβαινεις!!!!Εγω ειμαι 32 και οπου παω για interwiew βλεπουν βιογραφικο και με απορριπτουν σχεδον αμεσως....Και μεγαλη ειμαι,και πτυχιο εχω,και ξενες γλωσσες...Προτιμουν εως 25 χρονων ανειδικευτα ατομα....

Εγω σου ευχομαι να εισαι πιο τυχερη απο εμενα και να βρεις αμεσως δουλεια!!!!!!!!!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ και εσένα για τις ευχές σου. Προσπαθώ να μην το βάζω κάτω. Οταν με παίρνει από κάτω, κοιτάω τα δυό παιδάκια μου, και συνεχίζω το ψάξιμο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

κοριτσια καλησπέρα σε όλες σας. έχω να μπώ πάρα πολύ καιρό. Παλαιότερα ασς είχα ξαναρωτήσει μήπως κάποια από εσάς είχε ακούσει κάτι για καμιά δουλειά. Δυστυχώς ακόμα ψάχνω. Για να μην κλειστώ στο σπίτι και με πάρει από κάτω πηγαίνω σε κάτι τηλέφωνα σταθερής τηλεφωνίας.... 4 ώρες αλλά καταλαβαίνετε για τι λεφτά μιλάμε. Πληρώνω μόνο την βενζίνη μου για να πάω εκεί και το κέρδος ουσιαστικά είναι 100 ευρώ το μήνα. Αλλά προκειμένου να είμαι στο σπίτι και να μην έχω ούτε αυτά τα 100 ευρώ πηγαίνω. Εχουμε δυσκολευτεί πάρα πολύ τον τελευταίο καιρό, και τα μικρά μου ζωή να έχουν έχουν πολλά έξοδα.

Αν καμιά σας ξέρει κάτι , ας μου στείλει μν. Θα είμαι υποχρεωμένη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπέρα σε όλες σας. έχω να μπώ πάρα πολύ καιρό. Παλαιότερα ασς είχα ξαναρωτήσει μήπως κάποια από εσάς είχε ακούσει κάτι για καμιά δουλειά. Δυστυχώς ακόμα ψάχνω. Για να μην κλειστώ στο σπίτι και με πάρει από κάτω πηγαίνω σε κάτι τηλέφωνα σταθερής τηλεφωνίας.... 4 ώρες αλλά καταλαβαίνετε για τι λεφτά μιλάμε. Πληρώνω μόνο την βενζίνη μου για να πάω εκεί και το κέρδος ουσιαστικά είναι 100 ευρώ το μήνα. Αλλά προκειμένου να είμαι στο σπίτι και να μην έχω ούτε αυτά τα 100 ευρώ πηγαίνω. Εχουμε δυσκολευτεί πάρα πολύ τον τελευταίο καιρό, και τα μικρά μου ζωή να έχουν έχουν πολλά έξοδα.

Αν καμιά σας ξέρει κάτι , ας μου στείλει μν. Θα είμαι υποχρεωμένη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

γειά σας κορίτσια....

ελπίζω όλες να είστε καλά....

μην με ξεχνάτε.....έχετε με στο νού σας αν ακούσετε κάποιον να ζητάει κοπέλα για δουλειά.......

δυστυχώς τίποτα ακόμα δεν έχει αλλάξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...