Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΚΑΝΕ ΜΥΤΗ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 Νο6


Recommended Posts

Καλημέρα κοριτσάκια φουσκωτά. Πάλι μόνη μου σήμερα. Να μην μπορώ να πάρω το αμάξι να πάω μια βόλτα. Μου την έχει βαρέσει.

Lia η ώρα η καλή να ζήσετε ευτυχισμένοι και υγιείς και όλα καλά να πάνε με το μωράκι σας.

Έβαλα στο προφιλ μου στο άλμπουμ "Παιδικό δωμάτιο" φωτογραφίες από τον τοίχο. Αν σου αρέσει πες μου να σου δώσω κωδικούς από ΒΙΒΕΧΡΩΜ. Ναι έχω κάνει το κύμα και το χρώμα ευτυχώς δεν βγήκε πολύ έντονο αλλά όσο ακριβώς ήθελα και πολύ φωτεινό.

Αφροδιτάκι ευχαριστούμε για τις πληροφορίες. Θα το αντιγράψω να το δώσω και στον καλό μου να το διαβάσει.

Πάω να βάλω utrogestan και θα ξαναμπώ. Φιλούρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

afroditi exw k egw auto to filadia to exw diabasei...

kale pou to exeis to paidi to katapies?

egw etsi imoun ston trito mina peripou..

lia mou i wra i kali na zhsete k na eiste eutuxismenoi...

anthi den iksera oti exeis k esu fb tha se steilw pm... ariadni k maraki me gia ta pragmata..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα στις ομορφες κοιλιτσες...

Αφροδιτη να σαι καλα για τις πληροφοριες που εδωσες...καλα η κοιλιτσα σου σουπερ δεν υπαρχει....

Λια ευχομαι να το ευχαριστηθηκες το μπατσελορ..Η ωρα η καλη..κ γρηγορα με το μωρακι σας αγκαλια....

Αριαδνη καλα ψωνια να κανεις κ ευχομαι τελικα να βρεις το καροτσι που ψαχνεις..

Εστε μια απ τα ιδια μεσα στο σπιτι σου τι βαραει...τωρα ντυθηκα θα παω σουπερ κ θα γυρισω για μαγειρεμα...

Ναταλακι στειλε κ σε μενα για να σου στειλω αιτημα φιλιας.

Τα λεμε αργοτερα φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσσκια μου!!! :):) πλακα πλακα οταν παιρνεις διαφορα πραματακια αννανεωνεσαι!!!

αφροδιτη ευχαριστουμε!!θα παρω τηλ για να μαθω..γιατι εγω μαλλον τελικα,δλδ σε νοσοκομειο θα γεννησω ( η ιπποκρατειο η παπαγεωργιου) οποιο θα εφημερευει..μηπως μπας και εχουν αυτο το κιτ κ δεν χρειαζεται να παω στο παπανικολαου.

λια η ωρα η καλη!!!!!!!!να ζησετε κ να ειστε παντα ευτηχισμενοι!!!!με το καλο κ το μωρο σας! :)

εστε μου γιατι δεν παιρνεις το αμαξι? εμενα το σουπερ μαρκετ ειναι σχεδον 400 μ κ παιρνω το αμαξι.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την δευτερα θα παρω να μαθω ναταλια μου..ξερεις τι βατιεμαι?? οτι ειναι πολυ μακρια το παπανικολαου.δεν εχω παει ποτε προς τα εκει κ ψιλοφοβαμαι να μη χαθω..εκτος αν παρω το nabiggon μαζι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μας πλάκωσε το πάπλωμα σήμερα ή την έχουμε κοπανίσει για βολτούλες να ζηλέψωωωω?? beboula κι εγώ βαριέμαι απίστευτα. Delphine δεν με αφήνουν να πάρω το αμάξι ούτε για 2 μέτρα. Και μένα κοντά είναι το σουπερ μάρκετ αλλά δεν παίζει να πάω μόνη μου χωρίς βοήθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι εδω το λαπτοπ δεν λειτουργει και ηρθα στο μεγαλο το πισι! καντε λιγο κρατη μπας και μπορεσω και σας διαβασω.... βλεπετε ειναι και αργος παναθεμα τον!!!! κατεβαζω το chrome για να σας δω κιολας που δεν σας ειδα ακομα η γαιδαρα και οτι αλλαγες εχετε κανει!.... μολις εφτιαξα και τον ηχο και τουλαχιστον θα ακουω μουσικουλα οση ωρα σας διαβαζω (που σιγουρα κανενα 2ωρο θα μου παρει)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις καταφερα να μπω στο chrome.... τι να κανω παλιος υπολογιστης πολλα κολληματα αλλα ντουρασελ!

δυστυχως αναβαλλω το διαβασμα γιατι μεχρι να κανει τις αναβαθμισεις που επρεπε ηπια μια μπυριτσα και ζαβλακωθηκα.....μαζι και με την τουρτα παει μουρλια....

εδω βρεχει και παω για νανι.... μοναχουλα και ζαλισμενη σε ολο το κρεβατι θα απλωθω!

σας σκεφτομαι σκατουλες μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia geia sas!!

Ti kanete? Egw simera eixa mathima giauto den mpika. Aurio dinoun proforika kai mou eixan agxwthei alla ntaksei pisteuw kala tha ta pame!!

Koritsia simera irthe to stegnwtirio kai to klimatistiko gia to dwmatio tis mpempas. Autes tis agores den tis eixa anaferei giati tis ekane o antras mou egw den asxolithika katholou telika. Me eide mia mera pou siderwna kai ektos oti eixa bgalei ti mpempeli, exw problima me ti mesi mou kai meta de mporousa na isiwsw kai me lupithike kai mou leei aurio tha parageilw stegnwtirio. Afou apofasisame telika oti ta blastokuttara mallon tha ta dwsoume se dimosia trapeza. To epsaksa to thema kai mallon den einai kai polu xrisima na ta kratiseis se idiwtiki giati an exei kapoiou eidous karkino (xtupa ksulo) to paidi tote exoun kai ta kuttara.

A pirame kai ta pomola gia ti surtariera...mas menei na baloume ta pomola, ton ena toixo na teleiwsoume bapsimo, autokollita kai na perastei to klimatistiko kai meta einai etoimo to dwmatiaki mas!!!

Twra etoimazomaste na pame gia kafedaki paraliaka...den exei ton teleio kairo gia paralia, alla oute brexei oute kruo kanei, apla exei sunnefa mazi me ilio...opote eipame anti gia na pioume ton kafe mas edw as pame kai mia boltoula!!

Este giati den perneis to amaksi?? Sto exei apagoreusei??

Logika h Lia mas tha einai twra pantremeni! Lia mou sou euxomai oti epithimeis! Na zisete eutuxismenoi me to mpempaki sas suntoma!!! Theloume kai kamia fwto na doume!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσουδια μου!!Καλημερααα!!!

Δεν παντρευτηκα ακόμα!!!Στις 7 το απογευμα!Προς το παρον είμαι ακομα ελευθερο κορίτσι!Χαχαχα!!

Σας ευχαριστω πολυ πολυ,οι ευχες ποτε δεν πάνε χαμενες! ;)

Ελενακι με γεια το στεγνωτηριο,ελπίζω να σε βολεψει,μήπως τα τσαλακώνει?Δεν ξερω καθόλου.

Και το air condition χρειαζοταν.Κι εμεις θα ανεβάσουμε το ενα σωμα απο το πατρικό μου μέχρι να μετακομίσω,γιατι ειναι και ανατολικο το σπιτι και βραζει το καλοκαιρι.Ηδη σκάμε το πρωι φαντασου.

Αλεκούκο το χαρηκε η μικρη σου το πάρτυ??Αντε του χρονου θα κανετε διπλά γενέθλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia να ζήσετε κ πάντα ευτυχισμένοι :D

Elena ωραία λύση το στεγνωτήριο, όντως τα ρούχα δεν θέλουν σιδέρωμα μετά. Εγώ δεν έχω αλλά τώρα με το μωρό δεν ξέρω αν θα πάρουμε. Έχουμε κ πρόβλημα χώρου. Προς το παρόν έχω μια απλώστρα κ βολεύομαι. Το καλοκαίρι με τη ζέστη που έχουμε εδώ στεγνώνουν εύκολα. Το χειμώνα θα είναι πρόβλημα...

Εγώ δεν ετοίμασα δωματιο για τον μπέμπη. Θα τον έχω στο δωμάτιο μας μέχρι 10 μηνών οπόταν σκέφτομαι να το ετοιμάσω πιο μετά. Προς το παρόν έχω ένα κρεβάτι στο δευτερο υπνοδωματιο οπου φιλοξενούμε πεθερικά κλπ όταν έρθουν Κύπρο αλλα μετά θα φύγει το κρεβάτι κ θα είναι το δωματιο του μπέμπη κ επίσημα!

Ανυπομωνώ να έρθει το κρεβατάκι του. Μέσα Ιουνίου μου είπαν.

Τελείωσε το πλυντήριο. Πάω για άπλωμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena megia to stegnwtirio k to klimatistiko.... edw vrexei irthe i pethera k mou eplune ta xalia eutuxws prolave alla ante na dw pote tha stegnwsoun me teteio kairo... ekana k egw doulies mesa skoupisma sfouggarisma k eimai k mes ta neura pou den me voithise o allos katholou to apogeuma leei na ta kanoume egw to apogeuma thelw na kanw mpanio k na tin araksw oxi na kanw douleies, kata ta alla mou leei na prosexw k na ksekourazomai, telos pantwn ta pa k ksethimana ouf... k exw k mia varemara apisteuti...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια μου,τι κανετε;;

χθες σας διαβαζα απο τη δουλεια κ γελασα πολυ με αυτα που λεγατε.απλα δε προλαβα να δω φωτο σας αλλα μπηκα κ κοιτουσα πριν στα προφιλ σας!αλλωστε εγω ανοιξα το θεμα με τη περιεργεια που εχω να δω τα προσωπα σας :D εχω να πω οτι καμια δεν ειναι οπως τη φανταζομουν κ πραγματικα ολες μα ολες ειστε κουκλαρες!!τη νανσυ κ την αλεκα τις φανταζομουν ξανθειες κ τη εστε μελαχροινη με κοντο μαλλι,ειστε ολες κουκλες!εχω κ εγω φωτο στο προφιλ μου για οσες δεν με εχουν δει φεισμπουκ.αν κ ειναι περσυνες κ ο τονι μου εχει αλλαξει πολυ απο τοτε.ειχε κ εκζεμα τοτε στο μαγουλακι του ενω τωρα δεν εχει τιποτα.στο μαγουλο δηλ. γιατι εχει στο ποδι κ στο χερακι του.

λια μου μονο εσενα δεν ειδα κ ειμαι κ για σενα περιεργη,η ωρα η καλη ευχομαι κ να πανε ολα τελεια!!με το καλο κ το μωρακι σας!!

κοριτσια παλι καλα που καποιες δε δουλευετε κ ειστε σπιτι κ κανετε τις δουλειες σας με ησυχια,εγω αυτο σκεφτομαι,εχω ενα σπιτι κωλοχανειο κ πρεπει να σκουπισω κνα σφουγγαρισω,ειναι χαλια κατω να φτιαξω τον κιμα για αυριο που θα κανω παστιστιο να βαλω κανενα πλυντηριο κ βαριεμαι τοσο μα τοσο πολυ..ηδη ειναι 5.30 κ μεχρι το βραδυ να παλευω δηλαδη;αχ δε μπορω..κ πρεπει σε λιγο να παω στη πεθερα να παρω τον παιδαρο.

ασχετο..ελενα μου τι διδασκεις,εχεις πει αλλα μαλλον αλλα δε θυμαμαι,επισης σε φανταζομουν πιο κοριτσακι ενω φαινεσαι πιο γυναικα,εισαι κουκλιτσα αντε κ η κορη σου θα βγει μορφωμενη απο τη κοιλια! :D

εχω δυο μερες τωρα που εχω ψιλοκαουρα το βραδυ,στον τονι παλι ειχα αλλα οχι ενοχλητικη,ευχομαι μη μου ξεκινησει καμια τετοια ιστορια γιατι δεν θα τη παλεψω,καλα εν τω μεταξυ η πεινα μου ειναι ανεξαντλητη.ειμαι περιεργη να δω τη δευτερα ποσα κιλα θα εχω παρει αλλα πιστευω το πολυ 6 με 7 κ αν.πω πω λογικα θα μου πει να κανω κ τη καμπυλη.τη τεταρτη εχω ρεπο εκτος κ αν ειναι να τη κανω την αλλη εβδομαδα,δε θυμαμαι αν τη κανουμε 24η η 25η εβδομαδα.

δε θυμαμαι να σχολιασω κ κατι κ δεν εχω τι αλλο να γραψω,ολα μετα θα μου ερθουν παλι κ θα πω α ξεχασα να γραψω κ αυτο.. :D

αντε σας στελνω φιλακια πολλα για την ωρα..παω να ξεκινησω ευκαιρια που ειμαι μονη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον φουσκιτσες μολις ξυπνησα και ετοιμασα καφεδακι.... ελπιζω μεχρι να ερθει ο αντρας μου να σας εχω διαβασει γλωσσουδες!!!! η ωρα ειναι 16:30

πασχαλιτσακι εχω της πηρα καγκελο απο το τζαμπο μια χαρα ειναι! και επειδη ακομη φοβαμαι που ειναι μικρη της βαζω ενα μαξιλαρι καραμελα στο κρεβατι και ειναι μια χαρα δεν εχει πεσει ποτε απο το κρεβατι της και κοιμαται απο 16μηνων η κοκοπικου

συμφωνω με τη βικυ για τα κινητα να ανταλλαξουμε.... ή εστω εσεις που ειστε απο τα ιδια μερη γιατι μπορειτε να συναντηθειτε!!!! ετσι για να ξερω και εγω ποιες γεννησατε

στεντιμ να χαιρεσαι τον αντρα σου!

νανσυ μου μην αγχωνεσαι θα βαλουμε τη σταυρουλα που εχει ρημαξει το νετ στις αγορες να σου βρει καφε σακουβαγιαζ!!!!

οχι τιποτα αλλο νανσυ μου σε ακριβως ενα μηνα απο χθες θα γεννησω... οχι μονο περναει γρηγορα ο καιρος αλλα μεγαλωνουμε τα παιδια μας και εμεις φοραμε ακομα τα "μινια" και τα "στιλετα" λες και ειμαστε 16χρονα.... εδω φτιαχνω τα μαλλια μου κοτσιδακια και μετα φτιαχνω και της κορης μου! :lol::lol::lol: σκατογριες που ειμαστε :lol::lol:

το ειδα σε σουπερμαρκετ που πηγαμε καλαμωτη και αμεσως σε σκεφτηκα! το αλλο τι το εκανες το εστειλες πακετο ή τα εβαλες και τα δυο???

ηρθε η πεθερα???? εεεε οχι πως το επαθε?

μαρη βερμουδα του αντρα σου? να σου στειλω του δικου μου που συμβαδιζουν οι κοιλιες σας!

εεεε μεχρι να γερασουμε θα τα δοκιμασουμε ολα.... μη μας λενε και οπισθοδρομικες!!!! συγνωμη δεν θα κανουμε παρτουζα????? τοσες μπανανες πηρα απο τα βασιλοπουλο να πανε χαμενες???οεο?

νατασαμαρια και η δικια σου κοιλιτσα τελεια....ειδατε αυτο που λενε για τα αγορια οτι κανουν μυτερες κοιλιες ΜΥΘΟΣ!!!!

να χαιρεστε τον ερωτα σας.... επειδη δεν μου περισσεψε τουρτα (ο αντρας μου την εφαγε ολη) ναρθω να φαω απο την δικια σας????

ρε τρελες αληθεια βαλατε τις μουρακλες σας στα αβαταρ σας και ειδωθηκατε???? ελπιζω για μενα τη καημενουλα να βαλατε και στα προσωπικα σας προφιλ τις φωτο γιατι δεν σας εχω δει ακομη!!!!

αννα επαθα πλακα με την κοιλια σου φτου σου κοπελαρα μου!!!

εμενα τοι δικο ταπτοπ(ετσι το λεει η κορη) το επαθε απο φαγητο.... κρεμες, αυγα, γαλα..... εχει μπολικα μεσα του απο τα φτερνισματα της μικρης :lol:

επειδη με πρηξατε θα κανω και εγω φακινγκ μπουκ και θα βαλω μονο εσας φιλες να με βλεπετε γιατι σας βλεπω φακ-ο-βιες!!!!λια κανε και εσυ ΓΑΤΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

αντε βρε καγκουρακι να μαθουμε τα νεα της.... οχι τιποτα μη μας γεννησει και νωριτερα η παπιοποντικομανα!

αχ βρε αριαδνη μου αντε με το καλο, μια χαρα η μπεμπουλα σας.... αμα ξαναπαει ο αντρας σου ικεα πες του να δει αν υπαρχει κανενα ομορφο για αγορακι γιατι την μαργαριτα την εχουμε!

jumbo χορευω και σε ζηλευω....."""""""" :lol::lol:

μονο εγω κοιμαμαι σα βοδι και οχι τιποτα βαριεμαι και να ξυπνησω να σηκωνω τη μικρη για να την ετοιμαζω για το σχολειο

ελενα εγω εχω δωσει και δευτερα σιγα το πραγμα! με'κανες και γελασα μανικουρ με κηπουρικη σωστος ο γειτονας!!!

αντε απολαυσε τους τελευταιους σου υπνους γιατι θα εχεις τρελα εγερτηρια τα βραδια απο την κορακλα σου

περιττο να σας πω ουτε πλυντηριο πιατων δεν εχω βαλει και ειμαι στη 18σελιδα!!!!

σταυρουλα μου τα μαγνητακια σου τελεια, θα ταιριαξουν ΤΑΜΑΜ με τα αυοκολλητα :lol::lol:

καλα εκανες και παραγγειλες και το προστατευτικο ξυλο να τελειωσεις τη συρταριερα.... ξεκινας γεμισμα τωρα....

βετα μου εγω ξαναπαω στο γιατρο 36βδομαδων οταν θα ειμαι και τοτε θα το προγραμματισουμε και εμεις το χειρουργειο.... θα κανεις επισκληριδιο ή ολικη???

τονια τι κανει η φιλη σου ειναι καλα???? το μωρακι της?

μπεμπουλα πεθανα στα γελια με την πεθερα σου!!!! επρεπε να της πεις "κατσε μια χαρα ειναι το νερο να πλυνω και τα πιατα..."

ενταξει πιασαμε και μια κυπραια στη παρεα μας! καλωσορισες και επισημα μετα τιμων στο ποστακι μας που ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πινω 3φραπεδες την ημερα και τωρα που σου γραφω παλι καφε πινω

το λαπτοπ μαλλον παει για καρτα... το καλο ειναι οτι ο επεξεργαστης του δουλευει...τωρα περιμενω τον γειτονα μου να το δει να μου πει τι να τον κανω!!!! γιαυτο λιγο κρατη γιατι το μεγαλο ειναι Pentuim 4 λυπηθητε το!!!!

κοκονα μου εμεις πειραμε περσυ κλιματιστικο για το δωματιο της μικρης μεσω νετ http://www.tsampas.gr αν δεν κανω λαθος αλλα ειναι τσιμπημενο λογω που εχει κατι περιεργα φιλτρα πανω.... 9αρι inverter fujitsu 650ευρω

εγω στα ονειρα μου εχω σταθερους εραστες γυναικολογο και το νονο της μικρης!

αφροδιτη εσενα το μωρο καθεται στα μπουτακια σου!!!! :lol::lol::lol:

μαρακι το σταματησες το γιουτοπαν και το εριξες στις βολτες???? ανυπομονεις να γεννησεις???

σε φανταζομαι να γεννας και να μιλαει το navi σου "τωρα παρε κοφτες ανασες και χαλαρωσε, στα 10μετρα νοσοκομειο" :lol::lol::lol:

αντε βρε ανθη μου να σε χαρουμε και ο Πανουλης και η φραουλιτσα σου!

λια μου συγχαρητηρια κοπελαρα μου!!!! εκανες μπατσελορ??? με κοκο boy???

δεν υπαρχει περιπτωση να μη παρω το αυτοκινητο.... οχι μονο τωρα στην εγκυμοσυνη γενικα βαριεμαι να περπαταω.... μαλλον στην προηγουμενη ζωη ημουνα θεσσαλονικια ολη μερα με φραπε στο χερι και χαλαραααα!

ναταλακι πες τα παιδι να ξεθυμαινεις.... ετσι ειναι ολοι οι αντρες ενω "νοιαζονται" για μας μη παθουμε τιποτα στην εγκυμοσυνη ουτε τα βρακια τους στο πλυντηριο δε βαζουν

τελειωσα.... τουλαχιστον αυριο λογω κυριακης θα απολαμβανετε τους αντρες σας και δεν θα εχει τοση κινηση μεσα.... σηκωνομαι γιατι οπου ναναι θαρθει ο αντρας μου και θα δει βομβαδρισμενο το σπιτι....

αααα θα σας γραψω αυριο πως τα περασαμε χθες για να σας βαλω και φωτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεκα εισαι τελεια...χχααχα

Lia η ώρα η καλή να ζήσετε ευτυχισμένοι.

venus 82 ευχαριστω παρα πολυ για τις πληροφοριες .θα παρω τηλ απο δευτερα να μαθω πως θα γινει το ολο θεμα!

Σημερα λοιπον ηρθαν ολα τα πραγματα του κ φασολη κ την τριτη θα στησουμε την κουνια του.γεμισε ολο το δωματιο,χαμος!!!ωραια ειναι ομως.τωρα το μονο που δεν εχω φτιαξει ειναι η κουρτινα του αλλα εχω δει σε ενα μαγζι εδω κοντα κ μαλλον θα παω να την παραγγειλω να φυγει κ αυτο.

κατ τα αλλα ζεσταινομαι σημερα.αυριο θα ερθουν οι γονεις μου να φαμε οποτε θα εχουμε παρειτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου όμορφα!

Τι κάνατε σήμερα? Εγω το πρωί μαγειρεψα μετα πήγα την μικρη στις κούνιες γυρίσαμε την έκανα μπάνιο, φάγανε και ξεραθηκαμε στον ύπνο και οι δυο. Τώρα απολαμβάνουμε δροσουλα στην βεράντα μαζί με καφεδάκι.

Άνθη περάσαμε ωραία με το Καρολινακι, άντε να κανονισουμε την άλλη βδομάδα πάλι κάτι.

Αφροδίτη ευχαριστούμε για τις πληροφοριες!

Αριαδνη το πήρες τελικά το καρότσι.

Αμαλία να ζήσετε,μια ζωή μαζί ευτυχισμένοι όπως σήμερα και σε λίγες μέρες με το μπεμπακι σας αγκαλια.

Έλενα πως πήγε ο καφές, καλοριζικα τα πράγματα, θα ευχαριστηθεις πλύσιματα τώρα.

Βικακι οι δουλειές δεν τελειώνουν ποτέ...για την καμπύλη ξέρω ότι γίνεται 26η-28η εβδομάδα, αν και πολλές κοπέλες την έχουν κάνει και πιο νωρίς, ότι σου πει ο γιατρός.

Αλέκα δεν αφήσεις τίποτα ασχολίαστο είσαι αρχηγός

Άννα με γεια τα πραγματάκια του μικρούλη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Telika edw bgike ilios kai kanane kai mpanio o kosmos simera!!! Ta'xei paiksei o kairos!

Lia mou ante me to kalooooo!!! Koritsaki den bgainoun tsalakwmena apto stegnwtirio...siderwmena bgainoun, autos einai o logos pou to pirame alliws ti na to paroume edw me tetoia zesti stegnwnoun se mia wra ta rouxa.

Nai Fouskitsa kai egw giauto to pira opws eipa kai sti Lia gia to siderwma giati kai edw opws kai eseis exoume polu zesti kai ilio ton perissotero kairo.

Bikaki didaskw agglika kuriws alla kai biologia pou einai auto pou spoudasa, perissotero boithaw tous idious mou tous mathites agglikwn me ta mathimata biologias tou gumnasiou/lukeiou. Twra grafoun Lower.

Aleka esu exeis ksefugei pio polu me ta oneira! Emeis toulaxiston blepoume agnwstous! Esu me ton koumparo mwri??? Fantazesai tuxaia na diabasei kanena blog o koumparos kai na to dei??? :lol::lol:

E me ton gunaikologo to katalabainw...afou einai o monos antras ektos apton antra sou pou sou bazei ena matzaflari ekei katw...na min to deis kai oneiro?? :lol::lol:

Anna me geia ta pragmata!!!

Telika simera den exw skopo na balw kwlo mesa!! Tha bgoume kai to bradu gia fagitaki!! Brikame eukairia giati den exei panta repo to Sabbato o antras mou!

Auta koritsia, ebala kai to stegnwtirio na to testarw na dw ti leei!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!

ΜΩΡΗ ΑΛΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΜΠΑΡΟ;;;; :lol::lol::lol::lol:

ΕΒΑΛΑ Κ ΚΑΛΑΜΩΤΗ Κ ΕΧΤΡΑ ΚΑΓΕΛΑ!!! :shock::shock::shock:

ΛΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ!!

ΜΕ ΦΑΓΑΤΕ ΓΟΥΡΟΥΝΕΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΡΘΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ Κ ΜΩΛΙΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗ ΒΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΙ ΜΟΥΣΑΚΑ ΧΑΛΑΣΕ Η ΚΟΥΖΙΝΑ!! :lol::lol::lol:

ΠΩΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ..ΜΟΥ ΣΙΔΕΡΩΣΕ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΑ ΤΖΑΜΙΑ ΜΟΥ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΤΑ 5 ΚΙΛΑ ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ Κ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΠΑΤΖΟΥΡΙΑ ΜΕΣΑ ΕΞΩ..Κ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΗΝΧΑΙΡΕΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΠΡΙΝ ΚΑΙΡΟ Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΦΤΑΙΓΕ Κ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ...ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟΥ ΤΟ ΠΕ Κ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ!!ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΞΕ ΨΗΛΟΜΥΤΑ!!Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΤΗΝ ΚΑΤΑΚΡΑΞΕ!!ΑΡΧΗΣΕ ΝΑ ΤΗΣ ΦΩΝΑΖΕΙ Κ ΝΑ ΤΗΣ ΛΕΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΕ ΠΟΥΘΕΝΑ Κ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕ ΕΚΕΙΝΗΣ ΝΑ ΚΑΤΟΥΓΟΡΟΥΣΕ Η ΣΥΜΠΕΘΕΡΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ;;;ΑΡΧΗΣΑ ΝΑ ΤΗΣ ΦΩΝΑΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΕΑΝ ΔΕ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕ Κ ΣΗΚΩΘΗΚΑ Κ ΕΦΥΓΑ..ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΑΝΥΕΞΑ Κ ΜΙΛΗΣΑ!!!ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΕΒΗΚΕ ΒΕΒΑΙΑ ΧΑΙΡΕΤΗΘΗΚΑΝ ΜΕ ΨΥΧΡΟΤΗΤΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕ ΔΕ ΘΑ ΤΗΣ ΜΙΛΟΥΣΑ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ!!ΠΟΣΑ ΝΑ ΑΝΤΕΞΩ ΠΙΑ!!

ΕΒΛΕΠΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΕΛΕΓΑ ΚΟΙΤΑΝΑ ΔΕΙΣ Κ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΙΠΟΤΑ..

Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΙΔΕ ΠΟΣΟ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ Κ ΠΟΣΟ ΖΩΗΡΗ ΕΙΝΑΙ Η ΣΑΝΤΥ Κ ΜΕ ΛΥΠΗΘΗΚΕ...

Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΙΠΟΤΑ!!

ΑΝΘΗ ΜΟΥ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΚΟΥΝΙΕΤΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ.ΤΟ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΟ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ..ΑΥΤΑ ΜΕ ΞΥΠΝΑΝΕ Κ ΤΟ ΒΡΑΔΥ..ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΠΑΙΡΝΑ ΧΑΜΠΑΡΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ..Κ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΕΧΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΞΩΓΚΩΜΑΤΑ ΑΠΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ.Κ ΠΕΙΝΑΩ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ! :lol::lol:

ΛΙΑ ΘΑ ΑΠΛΩΣΕΙΣ Κ ΣΕΝΤΟΝΙ ΣΗΜΕΡΑ;;;; :lol::lol::lol:

ΒΕΝΟΥΣ ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΥ ΤΗΝ ΜΗΤΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΑΠΟΚΛΙΕΤΑΙ.. :lol::lol: ΤΥΧΕΡΗ ΕΙΣΑΙ ΒΑΣΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΝΑΣ Κ ΕΠΑΝΕΡΧΕΣΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nάνσυ μου και γω σε μερικά πράγματα προτιμώ την πεθερά μου απο τη μάνα μου!Διακριτική μέχρι εκεί που δεν παίρνει και να γίνει χαλί να την πατήσεις.

Έλενα μεγειά το στεγνωτήριο και το κλιματιστικό!Περιμένουμε εντυπώσεις! Αλήθεια βγάζει τα ρούχα σιδερωμένα? :shock: Εγώ έχω στεγνωτήριο ενσωματωμένο με πλυντήριο αλλά σε καμία περίπτωση δεν βγάζει τα ρούχα σιδερωμένα! Βέβαια τα ξεχωριστά στεγνωτήρια είναι κλάσεις ανώτερα απο τα ενσωματωμένα.

Εγώ δεν πάω πουθενά σήμερα γιατί ξεπατώθηκα το πρωί στην αγορά και μας έπιασε και η βροχή. Μετά πήγα και για καφέ το μεσημέρι με μια φίλη μου και πρίν λίγο μαζεύτηκα.

Με το καρότσι δυστυχώς τζίφος. Σας είχα πει ότι ήθελα chicco γιατί μου είχε πει η θεία μου να μου το πάρει μέσω του φαρμακείου που θα της έκαναν έκπτωση. Πήγαμε να δούμε το trio scoop που μου είχε προτείνει η Αλέκα, αλλά στην chicco μας είπαν ότι έχει καταργηθεί κάτι που διασταύρωσα και απο την ιστο σελίδα τους. Βέβαια στο ebaby δείχνει ότι το έχουν αλλά υποτίθεται ότι έπρεπε αφενος να το δώ και αφετέρου ότι θα το παρήγγελνε η θεία μου μέσω του φαρμακείου. Μετά μας πρότειναν το trio enjoy fun αλλά δεν το είχαν να το δούμε και μετά είδα ότι το ebaby γενικώς τα έχει πολύ πιο οικονομικά απο τα μαγαζιά και γενικώς έχω πελαγώσει γιατί και πρέπει να καταλήξω αλλά και να συνεννοηθώ με την θεία μου. Όπότε ακόμα τζίφος. Πείτε βρε κορίτσια καμια γνώμη!!Έτσι μου έρχεται να πάρω μόνη μου καρότσι καινα μην έχω τις συνεννοήσεις αλλά απο την αλλη ίσως η θεία μου παρεξηγηθεί αφου μου το έχει προτείνει τόσο καιρό και αφετέρου δεν μου περισσεύουν κιολας! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...