Μετάβαση σε περιεχόμενο

η γεννηση της κορουλας μου!!!


Recommended Posts

τι εγινε??παλι τελευταια ειμαι???

δεν πειραζει οι ευχες ειναι ευχες οποτε κι αν τις παρεις...κατερινακι μου γλυκο να χαιρεσαι την πριγκιπισσα σου και φυσικα το μουτρακι σου(μην ξεχναμε και τον γιαννακη εε??)δεν μπορω να φανταστω την κουραση σου αλλα και φυσικα την ευτυχια οταν περνεις δυο φιλια μαζι για να μην πω τρια....καλη λοχεια να εχεις γρηγορα να ηρεμησετε και να μπειτε σε μια σειρα για να αρχισετε τις βολτες...κοριτσακι μου γλυκο ειμαι τοσο χαρουμενη αντε μωρεεεε :oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι Μαράκι, δεν ήσουν η τελευταία! να 'μαι κι εγώ με τα ζουμιά μου!

Αχ Κατερινάκι πόσο με συγκίνησες, και τι υπέροχη γέννα! πόσο χαίρομαι που όλα πήγαν τόσο καλά και δεν ταλαιπωρήθηκες! δίνεις κουράγιο και στις υπόλοιπες, αν κάνω δεύτερο παιδί ίσως λοιπόν να είμαι τυχερή και να το γεννήσω σε 10 ώρες αντί για 25 :lol:

Να σου ζήσει η πανέμορφη κορούλα σου που φαίνεται ίδια η μαμά, να είναι πάντα γερή, καλότυχη και περικυκλωμένη από ανθρώπους που θα την αγαπούν και θα την νοιάζονται πραγματικά.

Και ο μεγάλος αδερφός φυσικά το ίδιο, να είναι καλά να την προστατεύει και να της γνωρίζει τους όμορφους διαθέσιμους φίλους του ;)8-}

Ο Λούκα δεν θα το περίμενε με τίποτα αυτό που έζησε, πως και του επέτρεψαν να μπει;;

Καλή λοχεία να έχεις και να σου ζήσει και πάλι η κουκλίτσα σου! ανυπομονώ να την γνωρίσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω μαρακι και ελενη !!!ευχομαι ολοψυχα ενα δευτερο παιδακι να ερθει και να γεμισει ακομα περισσοτερη χαρα τις οικογενειες σας!!!!!αν μπορειτε δηλαδη να αντεξετε περισσοτερη χαρα απο αυτη που παιρνεται ηδη απο τα ζουζουνια σας!χεχεχεχε

ελενη ο γιατρος με ρωτησε αν θελω να μπει γιατι η γεννα ηταν πολυ καλη και εκεινη την ωρα δεν ειχε κοσμο.οποτε του επιτρεψανε!φρικαρε μεν αλλα με τη καλη την εννοια!οσο για το γιαννακη που θα γνωριζει τους φιλους του στη μικρη....και η μικρη της φιλες της στο γιαννη...ασε...εχει να γινει εδω.....μπατε σκυλοι αλεστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...