Μετάβαση σε περιεχόμενο

Δασκαλακης στο Αλεξανδρας-Γεννησε καποια προσφατα μαζι του?


Recommended Posts

Καλημερα :D .Ειμαι στην 27η εβδομαδα εγκυμοσυνης και εχω γιατρο τον Δασκαλακη στο Αλεξανδρας.Μου ειπε οτι λογω του ιστορικου μου θα μου κανει εισαγωγη την 32η εβδομαδα και οσο παμε.Ξερει καποια κοπελα που γεννησε προσφατα μαζι του τι αμοιβη παιρνει?Η αληθεια ειναι οτι ντραπηκα να τον ρωτησω.Δεν υπαρχει περιπτωση να αλλαξω γιατρο,αλλα να ειμαι προετοιμασμενη οικονομικα :D.Επισης να ζητησω καποια συγκεκριμενη πτερυγα να με βαλει?Και αν ξερετε αν πρεπει να κλεισω καποια μαια?Δεν ξερω αν παμε για καισαρικη ειναι πιθανο αλλα οχι σιγουρο.Ευχαριστω εκ των προτερων

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλενάδα δεν ήξερα καν ότι είσαι έγκυος!

Με το καλό κοριτσάκι μου και με έναν πονο!

Χάρηκα παρα παρα παρα παρα παρα πολύ! :lol::lol::lol::lol::lol:

τον γιατρό τον γνωρίζω μονο απο κοπέλες εδώ στο μαμμυ που τον ειχαν...σίγουρα κάποια θα βρεθει να σου απαντήσει!

Προληπτικα θα μπεις στην 32η εβδομαδα?

να μπαίνεις να μας λες τα νεα σου!!!!!!!!!!

σε φιλώ πολύ πολύ πολύ!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nαι καλη μου προληπτικα θα μπω γιατι ειναι πολυ δυσκολη εγκυμοσυνη(1 μηνα περασα στο νοσοκομειο εδω)και θελει να με εχει κοντα του να με ελεγχει.Μου ειπε κιολας οτι απο την 30η εβδομαδα και μετα θα χρειαζομαι ντοπλερ καθε εβδομαδα για να βλεπουμε πως παω.Ειμαι συγκρατημενη βεβαια ετσι πολυ θα ελεγα αλλα επειδη τον θεωρω εμπειρο γιατρο πιστευω να πανε ολα καλα.Μου εκανε εντυπωση που εχει ενα ipad με ολο το ιστορικο και την αγωγη μας κτλ και καθε φορα που τηλεφωνο μπαινει και καταλαβαινει με ποια μιλαει.Γιατι δυστυχως με τους μεγαλογιατρους πολλες φορες πρεπει να καθεσαι και να εξηγεις ολο το ιστορικο και αν καταλαβουν τελικα ποια εισαι ;) .Επισης πολυ σημαντικο τον βρισκω καθε φορα στο κινητο του και αισθανομαι ασφαλεια ετσι.Μακαρι να μου πει καποια κοπελα που τον ειχε και ξερει καλυτερα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...