Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ετήσια Άδεια και 6μηνο ΟΑΕΔ.ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα σας.Ξέρει καμιά κοπέλα τι γίνεται με την ετήσια άδεια και το 6μηνο του ΟΑΕΔ?

Δηλαδή,την άδεια πρέπει να την πάρω πριν το 6μηνο ή μετα?

Ευχαριστώ και ελπίζω να έχω σύντομα απαντησούλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!εγω την πηρα πριν.επρεπε δηλαδη οπως μου ειπαν απο τον οαεδ.κ μαλιστα ηταν Δεκεμβρης κ δεν εφτανε ολη η αδεια μεχρι το τελος του χρονου οποτε καποιες μερες που περίσσεψαν της πληρωθηκα κ μετα ξεκινησε το 6μηνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ όμως αν ξεκινήσει το6μηνο την Μ.Δευτέρα θα λήξει τον Οκτώβρη του 2012.Επομένως θα έχω 3 μήνες για να πάρω την κανονικη άδεια.

Εσύ πήγες με όλα τα χαρτιάστον ΟΑΕΔ και εκεί σου είπαν να πάρεις πρώτα την ετήσια άδεια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποτε τελειωνει η αδεια λοχειας σου;τοτε αναγκαστικα πρεπει να παρεις την αδεια σου.ναι πηγα να δω τι χαρτια θελει κ μου ειπαν αν εχω αδεια απο εκεινη την χρονια κ την ειχα ολη κ μου ειπαν να την παρω κ μετα να ξαναπαω με βεβαιωση απο τον εργοδοτη ,μου την εδωσαν αυτοι να την συμπληρωσει,κ να ξεκινησει το 6μηνο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!΅Εμένα ο λογιστής της εταιρείας μου είπε οτι χρειάζεται να την πάρω πρίν, αλλα πήρα το ΟΑΕΔ κ μου είπε ο υπάλληλος οτι την πέρνω όποτε θέλω. Άλλα ίσχυαν μέχρι τον Δεκέμβριο άλλα μεχρι 29/2 άλλα τωρα, πάρε καλύτερα ένα τηλ να σου πούνε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...