Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές και χειμωνιάτικες μανούλες 2011 Νο.4! Ελάτε!


Recommended Posts

καλημερα....ολο εγκυμοσυνες μαθαινω.....χαμος φουλ γκαστρουλες παντου...ζηλευω θελω κ εγω :roll::roll::roll:

μυριαμ συγχαρητηρια...τελεια...θυμαμαι κ εγω οταν ο ακης μου ηταν 10μηνων εμαθα οτι ημου εγκυος....ημουν μονη (ο αντρας μου εξωτερικο κ θα επεστρεφε στην γεννα)....ειχα τον ακη ολη μερα αγκαλια κ εκανα τα παντα μονη μου...δουλευα επισης τοτε....πηγαινα λαικη σουπερ μαρκετ :roll: με το καροτσι κ ηταν κ χειμωνας....δεν με πτοησε τιποτα.....να μην αγχωνεσαι να εισαι χαρουμενη κ ολα θα πανε καλα....

εγω στον υπνο μου εβλεπα οτι ημουν εγκυος...κλαμα γιατι δεν ηθελα να ημουν αφου κανω διαιτα κ φοβομουν μην εχει κ αυτο το ιδιο προβλημα..ξυπνησα μεσα στο αγχος κ την στεναχωρια.....αφου οταν σηκωθηκα ανακουφηστικα που δεν ημουν εγκυος....κ οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος αγχωθηκα παλι για την καισαρικη.....εφιαλτης....αναρωτιεμαι αφου θελω κ τριτο πως θα τα καταφερω να ξεπερασω τους φοβους μου για την καισαρικη παλι.....το πιθανοτερο βεβαια ειναι να σηκωσω παλι πιεση κ να παω για αλλη μια φορα μεσα στην νυχτα για απρογραμματιστη καισαρικη.....κ να με κοιμησουν γιατι δεν θα με πιασει κ η επισκλ :lol::lol::lol:

περιμενουμε νεα απο τον γιατρο μυριαμ.....

η λενα επεστρεψε αραγε?που ειναι ?

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βάσω, μήπως θέλει να αρχίσει να μπουσουλά η μικρή Ιωάννα; Μήπως να τη βάζατε και λίγο στο πάτωμα;

Πω πω ρε συ, πάρα πολλές ώρες θα μένει στον παιδικό. Προσπάθησε να την παίρνεις λίγες ώρες τη μέρα στην αρχή, σιγά σιγά για να συνηθίσει, μην της έρθει απότομο. Εμείς πάντως χτες πήγαμε στην τράπεζα που είναι απέναντι από το μαγαζί του θείου μου. Λέγαμε να πάρουμε τον Αντρέα στο μαγαζί του πατέρα μου, που είναι λίγο παραπέρα (είναι κοινή επιχείρηση με δύο μαγαζιά), αλλά λέει ο άντρας μου, αφού είναι απέναντι του θείου, ας τον αφήσουμε εδώ. Τους τον δίνουμε, τους έκανε χαρούλες, έπαιζε, και δε φάνηκε να ασχολείται μαζί μας. Ε, με το που φύγαμε, γυρίζει και κοιτάζει προς το μέρος μας και βάζει κάτι κλάματα... Μα κάτι κλάματα... Εμείς δεν τον ακούσαμε, και πήγαμε στην τράπεζα ήσυχοι ότι είναι εντάξει. Επιστρέφω σε λίγο από την τράπεζα, κι ο Αντρέας δεν ήταν εκεί! Επειδή τρόμαξαν που έκλαιγε, τον πήγαν στον πατέρα μου, και μόλις τον είδε ηρέμησε, επειδή τον βλέπει σχεδόν καθημερινά.

Χρυσάνθη, φιλιά! Τελείωσες με το σίδερο; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΑΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΜΠΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ!!!!!!!ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΟΝΟΜΑΣΤΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΙΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ.ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΡΩΤΑ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΗΣΩΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ Κ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΑΣ.

ΦΙΛΙΑ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύη ζήλεψα με την περιγραφή των πάρκων, χτες έβγαλα το Θάνο βόλτα και τι να σου πω;;; αγανάκτηση....

δε μπορείς να πας πουθενά με το καρότσι....που να πάνε και τα αναπηρικά καροτσάκια...

μονο να πληρώνουμε οι Έλληνες και από παροχές ούτε καν τα βασικά!!!!!!!!

Βασούλα μου πιστεύω ότι είναι από τα δοντάκια της.

Θα δεις ότι σε λιγες μέρες θα σκασουν μύτη!

Τι να κάνεις;; αφού και η μαμά σου πρόβλημα με κήλες, η μαμά μου έχει 3!!!!!!!

φιλάκια στην Ιωάννα

Χρυσάνθη τι άγχος και αυτό;;;

πώς πάνε οι δουλειές , μαζευτήκατε;;;

ο κολυμβητής σου, η μπουκίτσα καλά;;

Άννα Μαρία και ο δικός μου πάει σε όλους για την ώρα ...αλλά εκεί που κάθεται εκεί μπορεί και να μην τους θέλει..να θέλει εμάς, μιλάω για τους ξένους , όσους δε γνωρίζει.

Του αρέσει πολύ ο κόσμος και όπου έχουμε πάει με παρέες περνάει τέλεια!

Ο Αντρίκος τι κάνει;; βολτάρει στο πάρκο;;

Σήμερα θα πάμε με τον μπαμπά μου να του πάρει παπουτσάκια, έχουμε αρκετά, αλλά μερικά μεγάλα και γενικά τα περισσότερα είναι διακοσμητικά, γλυστράει όταν κάνει βηματάκια.

Λύσσαξε ο παππούς να του τα πάρει!!!!!!!

Φιλάκιαααα

Μυριαμάκι με το καλό!!!!!! περιμένουμε νέα ;)

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μαρια ναι αρχισε και μπουσουλαει και την εχουμε και στο πατωμα!θελει να ναι κατω να πηγαινει απο κει απο δω,εμαθε και πιανεται απο διαφορους τοπους που φτανει και στεκεται!αλλα θελει συνεχεια καποιον να την επιβλεπει να μη κτυπησει!

Την επαιρνα 1 φορα τη βδομαδα και δεν μου κανε καποιο προβλημα Αννα μαρια στην κοπελα!τωρα ομως που ειναι κλειστη για 3 βδομαδες δεν ξερω αν θα μενει μαζι της!αλλα τι να κανω!δεν εχω και που αλλου να την αφησω εκτος απ τη μαμα μου!η μαμα μου θα κανει εγχειρηση, δουλευουμε και γω και ο αντρας μου, αναγκαστικα θα τη βαλω!στεναχωριεμαι αλλα τι να κανω?

μυριαμ περιμενουμε τα νεακια σου απ το σπορακι σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΠΗΓΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΝΑΜΕ ΥΠΕΡΗΧΟ ΕΙΜΑΙ 9 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ Κ 2 ΗΜΕΡΩΝ ΚΑΡΔΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΣΑΚΟΣ ΤΟ ΕΜΒΡΥΟ ΟΛΑ ΟΚ!!!!!!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΙΜΑ Κ ΟΥΡΑ Κ 19 ΣΕΜΠΤΕΒΡΙΟΥ ΠΑΩ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΤΙΝ ΠΑΠ-Α ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΙΝ ΚΑΝΩ Κ ΣΤΟ ΙΚΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ?

ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑΝΑΚΙΑ!!!!!!!

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας

Μιριαμακι μουυυυυυυυυυυυυ τι βλεπω βρε θηριο,εγκυουλαααααααα?Με το καλο,με ενα ακομα γερο μωρακι!!! Μη στεναχωριεσαι θα τα καταφερεις.Καλα λεει η Αννα μαρια,πες τον αντρα σου να πει τη μαμα του να σε βοηθαει πιο πολυ!!

Εμεις μεγαλωνουμε,εχουμε ζωηρεψει πολυ και δεν ξερω πως να την απασχολω,θελει ολο αλλαγες.Ειχα ρωτησει αλλα δεν ειδα απαντηση....που κανετε μπανιο τα μωρα σας,γιατι εμενα αλλο στην μπανιεριτσα δεν χωραει....

Το χειμωνα τι θα κανουμε βρε κοριτσια που δεν θα τα ξεγελαμε με βολτα με το καροτσι?πω πω....

Φιλια σε ολες ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια sorry για την σφήνα :?

Αναστασία :-B:-B:-B:-B:-B:-B εσύ είσαι καλέ????

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Χαθήκαμε!!!!!!!!!

Εγώ δηλαδή το ξέρω.......

Να σου ζήσει η μπουμπού σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Και για αυτό που ρώτησες για το μπάνιο υπάρχουν ειδικά καρεκλάκια που μπαίνουν μέσα στην μπανιέρα και το μωρό κάθεται

δες εδώ δαχτυλίδι μπάνιου λέγεται http://www.letoshop.gr/?prOrder=0&prOrd ... id=39&la=1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μρυριαμ μπράβο!!!!!!!μια χαρά το μικρό σποράκι!

Γερό και δυνατό να είναι και εσύ να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!!!

Όλα θα πάνε καλά, σκέψου σε λίγους μήνες ο Άλκης σου θα έχει αδερφάκι!!!!!!!!

Με βλέπω να κάνω δεύτερο πιο γρήγορα από όσο υπολογίζωωωωω ;););)

Συμπεθερούλα μου γλυκιάαααα τι κάνεις;;

Μπορείς να κάνεις τη νυφούλα μου στη μπανιέρα όρθια αν κάθεται βέβαια, γιατί δεν είναι και εύκολο, ίσως την κάνετε με τον άντρα σου παρεούλα!

Αχ, ο γαμπρούλης σου κάνει βηματάκια αρκετά, τον κρατάω βέβαια!

Φιλάκια στη φραουλίτσα!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Μύριαμ, όλα τέλεια με το μικράκι! Πιστεύω ότι δικαιωματικά πρέπει να ανοίξεις εσύ το επόμενο ποστάκι!

Γιωταμαρία, ο Αντρέας πάει σε όλους, αλλά τώρα τελευταία μόνο αν είμαστε κι εμείς εκεί. Αλλιώς, μόνο αν τους γνωρίζει, π.χ. τους γονείς μου.

Βάσω, κι εμείς έτσι, τον βάζουμε κάτω, αλλά καθόμαστε συνέχεια από πάνω του.

Αναστασία, μπάνιο τον Αντρέα τον κάνουμε στο μπανάκι του. Αυτό που πήραμε είναι αρκετά μεγάλο, είναι για μωρό μέχρι τριών ετών. Τον κρατάει ο άντρας μου κι εγώ τον μπανιάρω, γιατί μόνη μου με τίποτα δεν μπορώ να τον κουμαντάρω. Εδώ δυο άτομα είμαστε και δυσκολευόμαστε! Η Νάσια σου είχε απαντήσει ότι τη μικρή την κάνει στην μπανιέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδριαναααααααααααα εγω ειμαι καλε χαχαχα :lol::lol: Ευχαριστω πολυυυυ....εσυ καλε παλι εγκυος βρε θηριοοοοοοο?με το καλο.....ειδα το link,αλλα αυτο που εχω εγω ειναι πιο στενο στα ποδια γι αυτο και σφηνωσε :lol::lol:

Εχω αυτο το καρεκλακι αλλα μια φορα την εβαλα και σφηνωσε μεσα ,δεν ηξερε να βγαλει τα ποδια της.... :lol:

Συμπεθερα πας για δευτερο κι εσυ?εγω με τιποτα ακομα....δεν ξερω..... :shock: Ορθια στην μπανιερα δεν νομιζω γιατι ακομα δεν στεκεται καλα.....κατι θα σκεφτω που θα παει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα μου όχι ακόμα δεν εχουμε ξεκινήσει για δεύτερο, αλλά δε ξέρω μια λέω να περιμένω λίγο και μια λέω να το αφήσω και ότι γίνει!

Φαντάζομαι θα έχεις μικρό μπανάκι, γιατί το δικό μας είναι μεγάλο και τον χωράει άνετα.

Φιλάκιααααααααα

Άννα Μαρία και ο δικός μου κλαίει ώρες ώρες σε ξένους..... :roll::roll:

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα καλησπερα κοριτσακια , να'μαι κ εγω!!!!!!! τι κανετε? πως ειστε???

εμεις ειμαστε καλα , τωρα δηλαδη γιατι προχθες ο αγγελακος μου επεσε κ χτυπησε το ποδαρακι του με ενα γυαλι κ ευτυχως που δεν χρειαστηεκε να του κανουμε ραμματα. φοβηθηκε παρα πολυ ο μικρουλης μου οπως κ εγω!! :(

σημερα καναμε εμβολιο στον μπεμπακο ολα μια χαρα , μεγαλωνει το μικρακι μου!!!!!!

μονο που μαλλον εχει καποιο προβληαμστο ποδαρακι του κ πρεπει να παμε να το δει ενας ορθοπαιδικος για να μας πει τι ειναι κ τι χρειαζεται..! αχ πολυ στεναχωριεμαι γι'αυτο βρε κοριτσια , σκεφτομαι μη χρειαστει να κανουμε κανα χειρουργειο :cry::cry: απο βδομαδα θα παμε να δουμε..

μυριαμακι να σου ευχηθω κ απο δω , συγχαρητηριααααααααα φιλεναδα , ολα να πανε τεεεεεελειαααααααα , να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη με ενα υγειεστατο μωρακι στην αγκαλιτσα σου!!!!! ( ειδες που σου το ελεγα???..... :D:D:D )

αυριο θα σε παρω τηλ να τα πουμε..!!

γιωτακι μου ( μαρια 12) πολλα πολλα φιλακια σε σενα κ στον θανουλη μας γλυκια μου φιλεναδιτσα!!!!!!!!!!

νασιουλα μουυυυυυυυυυυυ τι κανεις? πως εισαι??? τα κοριτσια σου??? το μικρο ταρζανακι , ναι την χρυσουλιτσα λεω χιχιχχιχι φιλησε τα μου κ τα δυο!!!!!

χμμμ δεν θυμαμαι κατι αλλο κοριτσια.. :?:oops:

παω να ξαπλωσω ,

σας φιλω ολες

καλο σας βραδυ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννάκι φιλενάδα...........τι έπαθε ο μικρούλης σου;;

Θα σε βρω ;););) να τα πούμε!!!!!!!!! με άγχωσες ....

εύχομαι να μην είναι τίποτα!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω και εγω με ενα προγραμμα ολο βολτες Μαρια 12 ασε απο παρκα αλλο τιποτα σε καθε πολυκατοικια εχει και παρκο και οι πολυκατοικεις εδω ειναι πνιγμενες στο πρασινο με δεντρα τεραστιααα σας βαζω φωτο πως ειναι η θεα απο το μπαλκονι μου εχω ανοιξει και ενα blog σας βαζω λινκ με διαφορα για τη σερβιαα Μυριαμμ ολα καλα θα ειναι...σε λιγο φευγουμε για βολτα με τοσα παρκα δεν μπορεις να μεινεις μεσα...καλο μηνα και καλο χειμωνα να εχουμεε σας φιλω και θα επανελθωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ Κ ΕΣΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΙΚΟ!!!!!

Κ ΓΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΟΤΝ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΝΑ ΞΕΝΟ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΕΠΑΝΕΡΧΕΤΑΙ.ΦΙΛΙΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΙΚΟ!!!

ΜΑΡΙΑ12 ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!!!!ΑΝΤΕ ΞΕΚΙΝΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ!!!!!ΜΙΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ!!!!!

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΙΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ!!!!!!!ΚΑΝΤΙΝ ΚΑΘΙΣΤΗ ΣΤΙΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ ΜΠΑΝΙΟ Η ΣΤΙΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ ΤΙΣ ΚΑΘΙΣΤΗ ΕΓΩ ΤΟΝ ΑΛΚΗ ΕΤΣΙ ΤΟΝ ΚΑΝΩ.Η ΠΑΡΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΜΠΑΝΙΕΡΑ!!!!!!!

ΚΙΣΚΑ ΩΡΑΙΕΣ ΦΩΤΟ!!!!!ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!!!!!ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ!!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΙΝ ΝΑΣΙΑ Κ ΣΕ 10 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΕΧΕΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ Κ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!!!!!1 :ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause:

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια, νομίζω ήρθε η ώρα να ανοίξουμε το καινούριο μας ποστάκι!

Αφού αυτό τελείωσε με την ανακοίνωση της εγκυμοσύνης της Μύριαμ, νομίζω ότι αυτή πρέπει να ανοίξει το επόμενο! Μύριαμ, παλιά σου τέχνη κόσκινο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!

Επιτελους έγιναν 100 οι σελίδες στο ποστάκι μας...κάποτε δε προλαβαίναμε να γράφουμε..

Μύριαμ άντε άνοιξε το νεο ποστάκι με το σποράκι σου!!!

Να κανουμε παρέα ε;;; ;);););)

Νάσια σε περιμένουμε,,,,,,,, μου έλειψες!!!!!

Άννα Μαρία .................. @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};- φιλάκιααααα

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααα σας...καλε ανοιξτε το νεο ποστακι να ξερουμε που να γραφουμε...καλο χειμωνα σε ολες μας και καλο κουραγιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...