Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΦΩΤΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ'12 ν4


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 999
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα γλωσσουδες μου.... χθες ξενυχτισα με τη μικρη και δεν φταιγαν τα δοντια, εφταιγε οτι στο χωριο κοιμαται στο ιδιο κρεβατι με τη μαμα μου και καταλαβαινεται ηθελε αγκαλιτσες η κυρια!

σημερα την εχω μαζι μου, θα την ταισω και θα την παω κουνιες να πιω και κανενα καφε....

τα σχολια μου υστερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera wraia suzhthsh piasate pali prwi prwi...

elena krima pou den to exoun koitakse k kapou allou ama to vreis tha koitame k emeis...

venus mou pou einai kale to mwro to katapies?

nansy mou eixa ksexasei na sxoliasw ta rouxalakia sas teleia einai...

este mou euxomai na pane ola kala shmera k meta na mporeseis na pas na deis to karotsi apo konta... perimenoume nea.... k ta dika sou teleia eina arxizw na zhleuw shmera aurio tha priksw ton allon na pame gia pswnia...

karolinaki mou akoma talaipwreisai koukla mou.. perastika euxomai k na sou perasei grigora...

bikaki sumfwnw me tin anthi des pws tha niwtheis esu prwta....

vlepw oles sas mia xara perasate to sk me voltoules emeis xthes vgikame mia voltoula mono alla xalase o kairos to bradu k fusouse polu... :(:(

den thimamai alla na sas pw sas filw gluka simera tha vgv gia kati doulitses tha ta poume argotera...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΑ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΖΟΡΙΖΕΤΑΙ ΓΕΝΙΚΩΣ Κ ΕΓΚΥΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΗΜΟΥΝ.ΘΕΛΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ.Κ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΑΥΤΟ..ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΧΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΟΡΕΞΗ..Κ ΤΩΡΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΝΤΑΞΗ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ Κ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ Π..Κ ΝΑ ΠΡΟΣΠΟΙΟΥΜΑΙ ΚΙΟΛΑΣ..ΤΟΝ ΝΕΥΡΙΑΣΑ ΟΜΩΣ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΑΛΟ....ΟΥΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia!!

Kali ebdomada!!

Venus exeis dikio gia ta dentra kai emena mou aresei na asxoloume me ton kupo mou ta kalokairia, einai mia wraia asxolia kai sou ftiaxnei ti diathesi. Perastika sto mpampa sou, ti epathe kai autos o kaimenos.

Kale oute esu exeis koilitsa??? Fantazomai an les ston kosmo oti eisai 5 minwn egkuos tha menoun me to stoma anoixto!!

Este mou s'euxaristw gia ton kopo pou ekanes na mou breis...telika to brika kai se allo site apla den exei alla aksesouar pou tha agoraza mazi alla den peirazei, tha to koitaksw kalitera kai simera. Piges giatrouli??? Ti sou eipe? Elpizw ola kala na ta brei!!

Bre Nancy mou o antras sou ti zwdio einai, skorpios???

Anthi mou ta pira ta tanilas (o antras mou ta leei fakelakia pou-tanilas xaxaxa tou fainotan asteio to onoma aptin arxi) se eixa rwtisei kiolas kapoia stigmi pws to perneis giati o farmakopoios mou ebgale tis odigies apto kouti kai den tis ksanaebale mesa. To pinw kathe bradu alla to ksexnaw kamia fora. Ws twra exw dei mia mikri beltiwsi alla den ta pinw kai polu kairo. Esu to pineis kathe mera? Prwi h bradu??

Lia mou mipws kaneis suspaseis?? Tha prepei na to peis sto giatro.

Koritsia xtes akousa gia mia kopela pou ekane suspaseis stis 30 ebdomades kuisis kai mpike sto nosokomeio kai espasan ta nera tis!! Polu nwris den einai oi 30 ebdomades gia na gennithei mwraki??

Makari na einai kala.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia mou!!!!exete grapsei tosa polla,pou den thumamai ti na prwtosxoliasw....osa thumamai:

nansu polu wraia ta rouxalakia!!!!!

lia uperoxo to karotsaki kai monterno!!!

aleka, to dwmatio super!!!pragmatika, einai uperoxa ta xrwmata kai oi enallages....polu kalh douleia!!!

as parathesw kai tis apories mou....

uparxei kamia pou kapnizei sthn egkumosunh???prosptahw na to kopsw kai den mporw....eimai aparadekth ,to kserw!

egw pali exw apelpistei me ta rouxa!!!kathe mera to idio provlhma,ti tha foresw....apelpisia me pianei!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia όλα καλά να πάνε και σε σένα. Αμ βέβαια όλες βολτούλες κάνατε χτες και με είχατε αφήσει μοναχιά μου :cry: . Καλά κάνατε :lol:

Νάνσυ όχι τίποτα δεν είδα ευτυχώς. Χτες ένοιωσα ότι είχα επικοινωνία με τον μπέμπη μου. Είχα ένα εξόγκωμα (χέρι? πόδι? δεν ξέρω τι ήταν) και το ψιλο χαιδευα-ζούλαγα να με καταλάβει και ενώ το μάζευε μετά το ξαναέβγαζε σαν να περίμενε πάλι το χάδι μου. Μπορεί να είμαι υπερβολική χαζομαμά αλλά το χάρηκα :D . Νάνσυ και πάλι καλά που δεν νοιώθεις να λες γιατί αν σε ανάβει και σένα και μετά δεν μπορεί κανείς να σε σβήσει ε αυτό είναι τυραννία :lol::lol: . Για τα νευράκια πάρε μπόλικο ξύδι να έχεις :lol:

Έλενα εγώ λέω να πάρεις το σετ το ελληνικό και τα σεντονάκια απο το εξωτερικό να αλλάζεις ή και το αντίστροφο. Έχει στο homeeshop.gr κάτι μονόχρωμα ροζ σεντονάκια forever friends αν ενδιαφέρεσαι και για έξτρα σεντονάκια, δες εδώ http://www.homeeshop.gr/product.asp?catid=7192 Έχει και αυτά αλλά τα μονόχρωμα για δεύτερα νομίζω ταιριάζουν πιο καλά, δες http://www.homeeshop.gr/product.asp?catid=6367. Όντως είναι πολύ νωρίς για συσπάσεις και γι'αυτό ο γιατρός μου μου δίνει 6 μαγνήσια την ημέρα κι εγώ τα θεωρούσα και πολλά. Αλλά μου είπε ότι μετά την 34η εβδομάδα θα τα σταματήσω τελείως τα μαγνήσια οπότε λογικά από αυτή την εβδομάδα και μετά είναι το φυσιολογικό.

Ναταλία βουρ και συ για ρουχαλάκια. Τα φορμάκια που πήρα είναι από τα jumbo (εκτός από το αμάνικο ολόλευκο που είναι ζάρα) και τα υπόλοιπα είναι ΖΑΡΑ καλά καμία σχέση η ποιότητα του ΖΑΡΑ με τα JUMBO το έχω ξαναπεί μακάρι να είχε περισσότερα πραγματάκια το ΖΑΡΑ στα bebe.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Este mou mallon kati tetoio tha kanw. S'euxaristw gia ta site, to roz monoxrwmo to eixa stamparei edw kai kairo kai skeftomoun oti tha to parw outws h allos. To set sto aggliko site to brika alla ksereis ti, den exei paplwma kai den kserw an aksizei, to diabasa pio prosektika kai perilambanei sentonia, koubertaki, kaluma (auto den kserw ti akribws einai, mallon paplwmatos) kai panta kai h antistixia se eurw einai 188.00. Meta thelw alla 60 gia na parw ksexwrista paplwma kai den kserw poso gia kounoupiera. Polla de bgainei? Isws parw to elliniko pou eixe panta, paplwma, kounoupiera 100 eurw kai na parw ksexwrista sentonakia 45 eurw kai kanena koubertaki pou kanei alla tosa.

Cristy egw imoun fanatiki kapnistria kai to ekwpsa, eimai polu kata tou kapnismatos stin egkumosuni...einai san na exeis ena mwro mprosta sou kai tou fusas sta moutra kapno, sorry pou to perigrafw me auton to tropo alla etsi einai. Episis otan gennithei to mwro na ksereis oti gennietai eksartimeno apo nikotini. Tha einai polu neuriko kai tha klaiei sunexeia kai den tha ksereis ti exei alla auto tha ofilete stin eksartisi.

Este mou den tha pigaines giatro simera??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα 7 το απόγευμα έχω γιατρό. Το κάλυμμα όντως πρέπει να είναι η παπλωματοθήκη. Βάλε μου λίγο το link να σου πω. Αν είναι η παπλωματοθήκη τότε μπορείς να πάρεις το ελληνικό σετ και να βάλεις την παπλωματοθήκη στο πάπλωμα του ελληνικού όταν θα βάζεις τα σεντονάκια του αγγλικού σετ. (Ελπίζω να κατάλαβες τι εννοώ. Πάντως σίγουρα αφού το ελληνικό έχει και πάντα και κουνουπιέρα αυτό πρέπει να πάρεις και από κει και πέρα παίξε με σεντονια-παπλωματοθήκες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κι απο μενα κοριτσια και καλο μηνα να χουμε

Χριστινακι να ζησετε κ η ζωη να σας χαριζει συνεχεια χαμογελα [smilie=love4.gif][smilie=love4.gif]

nansy εχεις πολυ φαση,!!!Εμενα αυτοι οι αντρες μου αρεσουν...οι αχορταγοι.?Μονο που ο δικος μου δεν εχει γευτει ποτε π..ες αλλα εχει συμβιβαστει.Εχουμε κανει κ γενικη αποχη εδω κ ενα μηνα περιπου επειδη με πονεσε στο :oops: και γενικως ποναω αυτον τον καιρο(η γιατρος μου ειπε οτι προετοιιμαζονται-ανοιγουν τα οργανα) αλλα ρε γαμωτο με τραβαει πολυ περισσοτερο απο πριν τη ν εγκυμοσυνη :oops: Αλλα ειμαι κ σκορπιος με τα ολα του!!! 8-)

Σταυρουλα αντε να ακουσεις σημερα οτι ολα ειναι καλα κι απο τον γιατρο να ηρεμησεισ κουκλα μου

Venus καλη κ γρηγορη αναρρωση να χει ο μπαμπας σου

kangaroo καλη αρχη να χει η κορουλα σου

Μινα κ εμενα μου λεγαν απο τη αρχη να περιμενω να μπω στον 6ο για να ψωνισω,ξερεις με το υφος του οτι "τοσα στραβα συμβαινουν" και με ενοχλουσε αβανταστα!Ειδικα η γιαγια μου(ππου την λατρευω) που δεν το λεγε στους χωριανους-συγγενεις.Ομωσ δεν τους αφησα να με επηρεασουν,σχεδον απο τον 2ο μηνα αρχισα να ψωνιζω και ετσι απο την αρχη το χω καταχαρει(εκτος απο τους εμετους) κ σχεδον εχω τελειωσει την λιστα μου,διχωσ τεξιμο και αγχος;)

Αν ηταν να σκεφτομαστε οτι κατι μπορει να συμβει...δεν θα την παλευαμε

Ο αντρουλης μου δεν δουλευει αυτες τισ μερες κ πηγε να παρει το παραβολο του γαμου και να μαζεψουμε τα χαρτια εστω αυτην την εβδομαδα,.Τελικα θα παρουμε κανα οικονομικο δαχτυλιδι ετσι για το καλο και στον θρησκευτικο θα παρουμε τις βερες. Αποφασισαμε μονο τους μαρτυρες να χουμε κ στους δικους μας ενα γλυκακι κ τελος.Θα περιμενω τον θρησκευτικο για να ξεσκιστω στα κλαρινα κ στις μαλαματινες :D

Μου καθεται λιγο περιεργα να λεω οτι ειμαι παντρεμενη :roll: Μικρο κοριτσι [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] !!!!

Καλε μανουλες ποιο απορρυπαντικο να παρω για τα μωρουδιακα???Βαζουμε κ μαλακτικο??

Κριστι ειναι μεγαλο βασανο,το ξερω πολυ καλα κ εγω παρασερνομαι ειδικα αμα στρεσαριστω κ ζηταω τζουρες απο τον αντρα μου και καμια μμερα κανω κι ολοκληρο τσιγαρο :oops::oops:

μακαρι να μπορουσα να πω κατι να βοηθησω αλλα δε το χω βρει ουτε για τον εαυτο μου παρολο που ξερω ποσο καταστροιφικο κ αδικο ειναι για το μωρακι

:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Este mou gia des to http://www.lushbaby.co.uk/prod_info.asp?prodid=400

to coverlet mallon oi aggloi ennooun kaluma e?

Ase exw erwteuti kai tin ufasmatini allaksiera, an ta parw ola auta pou thelw apo keino to site thelw 300 eurw!!

Este ante na pas to apogeuma giatro na deis ti tha sou pei, pisteuw pantos pws tha sou pei oti ola kala alla na ksekourazesai! 6 magnisia giati sou exei dwsei?? Eixes suspaseis pio prin?

Tseboula kali h erwtisi sou gia to aporipantiko kai egw autes tis meres pou plenw diafora anarwtiomoun alla pros to paron xrisimopoiisa kanonika aporipantika.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι η μανα μου το Αρκαδι ηξερε.ειναι απαραιτητο για πλυντηριο ή θελουν χερι την πρωτη φορα εφοσον ειναι καινουρια.ρωταω κ για ρουχαλακια και για σεντονακια-παλωμτακια κτλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elena,exeis dikio!!kala mou ta les...apla stresaromai me thn douleia kai to rixnw sto kapnisma.kserw pws einai ola sto mualo,alla pragmatika niwthw polu asxhma pou to sunexizw....

tsevoula mou,thanks....einai duskolh apofash...makari na ekana mono kapoies tzoures k egw....esu se poia vdomada eisai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κριστι ειμαι στην 23η,καλε δε φαινεται το στικερακιι μου????

Εγω εκοψα κ τον καφε κ με αναγουλιαζει αλλα και το ειχα συνδυασμενο με το τσιγαρο.

Εγω σε καθε τζουρα λεω συγγνωμη στην μπεμπα μου αλλα το ξερω πολυ καλα οτι ειναι καθαρα εγωιστικο να την τροφοδοτω με δηλητηριο :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oxi den to vlepw to stikeraki sou...mallon dhladh den fainetai genika...dustixws,eixa polu kalh egkumosunh...ousiastika twra niwthw egkuos pou ekana koilitsa...den eixa apolutws tipota to 1 trimhno.toso kairo vevaia elega eutuxws pou eixa kalh egkumosunh,apla twra skeftomai pws an eixa anakatosoures klp klp isws kai na me apwthouse kai na to stamatousa....pantws,etsi akrivws einai...san na to trofodotw me dhlhthrio!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cristi εγω καπνιζα πριν την εγκυμοσυνη ,οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος ρωτησα τον γιατρο κ μου ειπε μεχρι 3 την ημερα δεν υπαρχει θεμα!να σου πω την αληθεια εγω κανω 3 την μερα αλλα οχι καθε μερα ,2-3 μερες καμια φορα κ εβδομαδα το σταματαω.τι να σου πω τωρα!

εχεις ρωτησει τον γιατρο;ποσα κανεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα ειναι μεγαλο θεμα αυτο,η δικια μου γιατρος,θεωρει απαραδεκτο ακομα κ το παθητικο,μου πε να απαγορευσω σε ολους να καπνιζουν στον χωρο μου.Αν εκανα 2 τσιγαρα την ημερα απενοχοποιημενα πραγματικα θα με καλυπταν γιατι νιωθω στερηση πολλες φορες.... :cry:

Αλλα εχω πειστει οτι και η τζουρα κανει κακο στο μπεμπε.

Κριστι εμεν στις αρχεσ δε με τραβαγε,με το που αρχισαν καποια τρεξιματα μετακομισεις,εξοδα κτλ αρχισα να ζητιανευω τζουρες,.Εχω τσακωθει με ολη την οικογενεια μου γι αυτο και ασ καπνιζουν δε με δικαιολογουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλλα κριστι σου προτυνω να μην παιρνεις πακετο,εστω να καταφερεςισ να κανεις 2-3 την ημερα εστω απο τρακα.

15 ειναι πολλα βρε κουκλα,σχεδον πακετο.Βαλτο στοχο κι οταν εχεισ αγχοσ φαε τσιχλες,κρακερακια, ότι σε τραβαει και μη σκεφτεσαι μονο το τσιγαρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν έχει πάντα προστασίας, τα σεντονάκια (δεν έχει μαξιλαροθήκη), πικέ κουβέρτα και παπλωματάκι. Coverlet δεν είναι το κάλυμμα. Δες εδώ http://www.lushbaby.co.uk/images/produc ... _2_big.jpg

Η κουβέρτα η πικέ είναι η ροζ που είναι κρεμασμένη πάνω στο κάγκελο. Οι πάντες τα σεντονάκια και το παπλωματάκι.

Ελενα ναι είχα συσπάσεις από νωρίς. Την μία την είδε στον υπέρηχο και την άλλη του είπα εγώ ότι ένοιωθα την κοιλιά μου να σκληραίνει απότομα. Το μαγνήσιο δεν βλάπτει σε τίποτα έτσι κι αλλιώς.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια! Καλή εβδομάδα!

Εγώ είμαι στη σχολή μου αλλά θα φύγω σύντομα...

Σταυρούλα κ Lia καλά αποτελέσματα να έχετε από τον γιατρό!

Καρολινάκι περαστικά....

Ελενα είσαι από Χανιά? Λατρεύω τα Χανιά, είναι ο αγαπημένος μου προορισμός για διακοπές!!!

Ντελφιν εννοείται το μωβ καρότσι να πάρεις! Βέβαια εγώ τι άλλο θα έλεγα? :lol::lol::lol:

Τσεβούλα παντρεύεσαι, ε? Με το καλό κοπέλα μου! Αχ, πόσο μ΄ αρέσουν οι γάμοι...

Κ εγώ κορίτσια το Αρκάδι ήξερα για τα βρεφικά. Μαλακτικό νομίζω πως δεν κάνει, γιατί δεν ξεβγάζεται καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cristie όχι δεν είναι η κούνια μου. :D

Τελικά τζίφος στο κατάστημα δεν έχουν τα καρότσια cam μόνο κατόπιν παραγγελίας γιατί λειτουργεί περισσότερο σαν Online κατάστημα. Ρώτησα στα Λητώ και έχουν ένα δίχρωμο (υποψιάζομαι ότι είναι αυτό που δεν μου αρέσει) αλλά θα πάω να το δω και αν μου αρέσει σαν καρότσι θα παραγγείλω το κόκκινο. Στα mothercare δεν έχει καθόλου cam καρότσια. Lil εσύ που το είχες δει το cam από κοντά? Αν γνωρίζεται κάποιο άλλο κατάστημα να πάω να δω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...