Μετάβαση σε περιεχόμενο

τσουξιμο στη θηλη


margaret1

Recommended Posts

γεια σας κοριτσια ειμαι στην 22η μερα περιοδου με κυκλο οχι και πολυ σταθερο απο 24-28 μερες.εχει τωρα μια εβδομαδα εχω εντονο πρηξιμο στην κοιλια,νιωθω να με πιεζει και στο στομαχι πολυ.εχω αρκετα αερια,πρησμενο στηθος που το αποδιδω στην περιοδο που θα ερθει και ανα διαστηματα εχω εντονο τσουξιμο στη θηλη.κραταει λιγο.υπαρχει περιπτωση να ειναι εγκυμοσυνη?βεβαια ειναι νωρις ακομα...νιωθω θα σκασω απο το πρηξιμο παντως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χμμμ μαρεσει αυτο που μυριζεσε ελπιζω να το μυριστω και εγω...μακαρι να ειναι..

δεν ξερω ειμαι ακομα στη 23η μερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιγο νωρις βεβαια στην ημερα του κυκλου που εισαι αλλα και εγω θυμαμαι οταν ημουνα 1.5 μηνων εγκυος ειχα πολυ εντονη ενοχληση-τσουξιμο στις θηλες. Σου ευχομαι οτι το καλυτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα margaret1 και εγω οταν εμεινα εγκυος με καθολου μα καθολου σταθερο κυκλο(απο 28μερες μεχρι και 2-3μηνες) πρωτο διαφορετικο σημαδι σε σχεση με την περιοδο ηταν οτι με ετσουζαν οι θηλες σε ασχετη φαση και ειχα και περιεργα τσιμπηματακια σε ολο το στηθος αν και δεν ειχα παρει χαμπαρι οτι ημουν εγκυος :D μακαρι να εχεις ευχαριστα νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι να ειναι ευχαριστα ειμαι στην 24η μερα.το στηθος μς ποναει και οι θηλες αμα παω να τις ακουμπησω,

ποναω κατω χαμηλα στην κοιλια οπως περιοδου αλλα πολυ ελαφρια και το στομαχι μου μια περιεργη αισθηση...δεν ξερω πως να το εξηγησω,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...