Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωράκια '10-'11+σποράκια/Καλώς τη μπέμπα!


Recommended Posts

Μαράκι κατάλαβα τι τραβάς κι εσύ!

Μωρέ ωραία είναι δεν λέω αλλά όταν έχεις πρόβλημα μέσης και αναγκάζεσαι να το σηκώνεις αγκαλιά πολλές φορές όμως για να το μαζέψεις μιας και όσες δικαιολογίες κι εγώ κι αν χρησιμοποιώ στο δρόμο δεν πιάνουν πάντα, τότε δεν είναι και πολύ ωραία. Ζωή να έχει βέβαια την καμαρώνω που δεν φοβάται τίποτα και πάει παντού ντουγρου αλλά με βλέπω να μην αντέχω να την κυνηγάω για πολύ.

Μωρε από αύριο θα παίξει κι εμένα το ποδήλατο πολύ απλά βαριέμαι τα βάλε βγάλε από το αμάξι. Όταν πηγαίνουμε βολτίτσες κοντά στο σπίτι μας μόνο με το ποδήλατο πάμε αλλά δεν έχουμε και τους καλύτερους δρόμους για να πηγαίνουμε παντού με αυτό. Θα το δοκιμάσω πάντως.

Πάω για ύπνο γιατί αύριο στις 6.30 δεν θα ανοίγει το μάτι...

Καληνύχτα Μαράκι, καληνύχτα σε όλες. Παρούσες και μη. Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Καλημερα !!

Νατασσα αυτο με τις σταφιδες πιανει αλλα εχθες στο παρκο ειχε κοσμο και γω ξελαριγκιαστικα να φωναζω Αναστασια ελα σταφιδα!!!Χαιρονται και θελουν να τρεχουν να κυνηγανε να σκυλια να σκαλιζουν οτι βρουν κατω θελουν να ανακαλυψουν τον κοσμο!Αλλα εγω δεν εχω αντοχες σαν την Αννουλα νιωθω μεγαλη.Ακομα ποναει η πλατη μου απο προχθες και αρχιζω να καμπουριαζω!!Ειμαι γριαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Να σας πω και το καλυτερο!!Χθες την αφησα στη μανα μου το απογευμα για λιγο και οταν πηγα να την παρω ηταν καπως ταραγμενη!Μιλουσαν με τον πατερα μου και η μικρη ανοιξε τη σιτα που εχει στην εξωπορτα χωρις να τη δουν και αρχισε να κατεβαινει σκαλοπατια εφτασε στο τριτο ειχε αλλα τρια!Ηταν η πρωτη φορα που κατεβαινε σκαλοπατια δεν την εχω βαλει ποτε να το κανει και δεν της το εχω δειξει ποτε!!Θα μπορουσε ανετα να πεσει και να σπασει το κεφαλι της!!Θα εχουμε ενα δυσκολο καλοκαιρι δεν σας λεω τιποτα αλλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφιες,καλο μηνα και καλη βδομαδα να εχουμε!!!!!!

τι κανετε τσουπρες?

εμας ηρθε ο νονος του Παναη εχθες,ψησαμε φαγαμε .....

προχθες πηγαμε Μοναστηρακι και ο Γρηγορης,,τοσο καιρο που ειχε να βγει σε κοσμο...επαθε πολιτισμικο σοκ!

σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια,καλο μηνα!τι κανετε?

εμεισ καναμε τισ βολτουλες μασ Σαβ/κο.Το Σαβ κατεβηκαμε Αθηνα στο badmigton ειχε κλεισει μια φιλη εισητηρια και ειδαμε με τουσ μεγαλουσ μασ την ντενεκεδουπολη.Τα μικρα με τουσ μπαμπαδες πινανε καφε :lol:

Κυριακη παλι εξω χορτασαν παιχνιδι!!!

Σημερα εχω γυμναστηριο και βαριεμαιιιιιιιιιι!!!!!α και απο σημερα διαιτα παλι γιατι τοχω ξεφτιλησει!παω να πιω λιγο καφεδακι και να κανω ενα τσιγαρακι ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρες……!!!

Ελπίζω να είστε όλες καλά!! Έχω κάνει μόνο μία ανάγνωση κ δεν θυμάμαι πολλά!!!

Εμείς ακόμη δεν έχουμε τακτοποιηθεί…ελπίζω τις επόμενες μέρες να γίνει γιατί γενικά ο πανικός μου τη βιδώνει άσχημα!!!

Ο Σπύρος προσπαθεί να προσαρμοστεί κ καταλαβαίνετε πως λίγη γκρίνια υπάρχει…. Τις πρώτες 2 νύχτες δεν κλείσαμε μάτι μέχρι το πρωί!! Εχθές ήταν πιο ήσυχα!!

Την πρώτη μέρα στο σπίτι ήρθε να μου κάνει ποδαρικό η μηνιαία φίλη μου (που λέει κ η Ίνα)….

Ας το εκλάβω όμως ως μια καινούρια αρχή σε όλους του τομείς γιατί πραγματικά οι τελευταίες μέρες στο παλιό σπίτι σημαδεύτηκαν από άσχημα γεγονότα τα οποία ελπίζω να μην επαναληφθούν…. κ αν επαναληφθούν μάλλον ένα τέλος θα σημαίνει όχι μια αρχή….

Για την ώρα την γλιτώσαμε την μεγάλη αλλαγή…

Θέλω να τακτοποιηθώ λίγο κ μετά να κανονίσουμε να έρθετε για κρέπες… τι λέτε???? Αν δεν γίνει τώρα, σίγουρα μετά το Πάσχα!!!

Ο Ηλίας είναι υπέροχος όπως πάντα…… κ η θάλασσα του πάει…. χαχαχαχα

Μαράκι μη στεναχωριέσαι καλή μου…. θα έρθει που θα πάει! Μην σκέφτεσαι για λίγο.. σκέψου την βάπτιση του Μανωλιού σου κ όλα θα τα υπόλοιπα θα έρθουν μετά μαζί!!!

Θα συνεχίσω σε λίγο γιατί χέστηκε ο Σπυρέτος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με διέκοψαν εκτός του Σπύρου κ ο υδραυλικός……

Ελιζάκι ήρθες δίπλα σπίτι μου….. !!!! 2-3 λεπτά από εκεί είμαι….. εμείς πάμε για καφέ κ κούνιες εκεί!!!

Μαριέττα τι έγινε με την δουλειά του Μάνου??

Άντε να οργανώσω εσένα γιατί εγώ την έφαγα την πα…ρα μου με την μετακόμιση!!!

Ειρήνη μου όλα καλά??? Νομίζω πως από εδώ κ πέρα όλα καλά θα είναι αφού το καλοκαίρι έρχεται!!! Περίμενες κάτι νέα…. Τι έγινε τελικά??

Εύη ελπίζω να ανάρρωσες κ εσύ κ να ετοιμάζεις σιγά, σιγά τα τσουρεκάκια σου κ τα κουλουράκια σου……!!

Κατερίνα όλα εντάξει…??? Ο Γιαννάκης ήταν Χριστουγεννιάτικος κ ήρθε με την γαλοπούλα…… την μπέμπα την βλέπω με το αρνάκι να έρχεται…. Χαχαχαχα

Ίνα αφού δεν της έμαθες εσύ να ανεβοκατεβαίνει τις σκάλες πήρε την πρωτοβουλία μόνη της…. γι’ αυτό σταμάτα να ανησυχείς για το καλοκαίρι…. Το πολύ πολύ να μάθει κ να κολυμπάει…. Χαχαχαχα

Νατάσσα υπομονή…. θα ηρεμίσει κ η Σοφούλα κάποια στιγμή κ δε θα τρέχεις…. πολύ…. Χαχαχα

Αννούλα φιλάκια… ελπίζω να προσαρμοστήκατε εσείς μετά το ταξίδι…..!!!

Ξέχασα κάτι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφες μου κορες...

και ναι μπορω να πω πως ξημερωσε μια πολυ ομορφη μερα..με αισιοδοξια και ελπιδα...μην ρωτατε πως μου ρθε ολη αυτη η χαρα δεν ξερω...κατι ο καλος καιρος..κατι που επιτελους πηγα το αμαξι για πλυσιμο...κατι που εφτιαξα τον κηπο και βλεπω τα σπορακια μου να μεγαλωνουν...κατι ο μανωλης μου που εχει γινει πολυ γαλιφης μεσα στην γκρινια και στις απαιτησεις του..κατι απο ολα μαλλον..και φανταστειτε δεν εχω κανει σεξ ακομα...που να το κανω κι αυτο.. :lol::lol::lol:

αλικη μου εσυ να σκεφτεσαι θετικα..ενα νεο ξεκινημα ειναι παντα καλο και πρεπει να γινεται πανω σε αισιοδοξες και χαρουμενες βασεις...νομιζω παντως θα ακολουθησω την συμβουλη σουκαι θα επικεντρωθω στην βαφτιση..και αν δεν τα καταφερουμε μεχρι τοτε θα παμε σε δραστικες λυσεις αμεσως μετα.. ;);););)

μωρε ελιζα ποσο τυχεροι ειστε που εχετε τοσα πραγματα και τοσα μερη να πατε...οχι σαν κι εμας...

ειρηνη μου ολα καλα κοριτσακι μου?

ινα εισαι μια παλιογρια... :lol::lol::lol::lol: τι λες παιδακι μου πας καλα???τα παιδια σιγουρα θελουν να εχεις αντοχες αλλα νομιζω πως τις αποκτουμε αυτοματα..κι οσο για τα σκαλοπατια νομιζω πως πρεπει να της αρχισεις τα μαθηματα..εγω ηταν το πρωτο πραγμα που εκανα στον μανωλη αφου εχουμε την σκαλα μεσα στο σπιτι..και ετσι τωρα ειμαι ηρεμη(εχω φυσικα και τον νου μου γιατι ειναι και σερσεμης και βιαζεται και θα φαει τα μουτρα του απο χαζομαρα)τον αφηνω ανεβοκατεβαινει και δεν με πειραζει..παντως απο το τερατακι μου εχω καταλαβει πως ειναι πολυ πιο προσεκτικα οταν δεν τα βλεπουμε παρα οταν ειμαστε συνεχεια απο πανω τους...

μαριεττα που εισαι?ακομα να πεις καλημερα πολυ δουλεια???

ευη??ολα καλα?

κατερινα?νατασσα?αννουλα?ποια ξεχασα??φιλια κοριτσια..παω να χτισω..επεστρεψε το φακελακι μου σας το ειπα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε!!!!!!!!πατε καλα;πού εισαστε;α!!!δε θα τα παμε καθολου καλα!!!!

εμεις καλα ειμαστε,εσκασε κι αλλο δοντακι,οποτε νευρα πολλα κι αγιος ο Θεος!!

μολις εφυγε η ζαμπα,καπως καλυτερα ηταν γιατι ειχα καλη διαθεση :roll::roll::roll::roll:

βαζω δευτερο πλυντηριο,παω να κανω τον Ηλια μπανιο,να κανω κι εγω μετα κι αν δω οτι το βραδυ το ποστ το τελ.ειναι το δικο μου,θα το σκεφτω αν ξαναμπω!!!!

. & - :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν ειναι το δικο μου τελευταιο θα ξαναμπεις???τρελοκομειο... ;);););) με γεια το νεο δοντι..τουλαχιστον εσεις βγαζετε και κανα καινουριο..

εχω ενα φρικτο πονοκεφαλο...ο νεαρος μου ειναι ακομα ξυπνιος και δεν τον βλεπω προθυμο για υπνο..απο αυριο αρχιζουν οι πασχαλινες ετοιμασιες..κακα τα ψεματα απο τωρα ονειρευομαι το κοτοπουλακι που θα φαω το πασχα...πως αντεχετε εσεις οι χορτοφαγοι???

και μια που ειπες για ζαμπα φιλεναδα μην με μουτζωσετε ολες μαζι ομως εεε???ειπα να το παιξω καλη νυφη και της ειπα μιας και θα ειμαστε εδω να ερθει μαζι μας στην ανασταση και μετα εδω στο σπιτι να φαμε..τετοιες μερες ξυπνησε η μαρια-τερεζα μεσα μου...τι να εκανα???

σας αφηνω..παω να μαζεψω το παιδι μου που αποφασισε να κανει χυμο με τα χερια τα φρουτα που ετρωγε...σε λιγο θα ερθει και ο αλεξης...δεν ξερω αν ξαναμπω...αν δεν σας ξαναδω καληνυχτα πιθανοτατα να τα πουμε αυριο φιλιαααααα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριεττάκι δεν θα είναι το δικό σου ποστ τελευταίο, οπότε σε περιμένουμε.

Μαράκι έχεις συνέλθει εντελώς από την ίωση; Γιατί σε πονάει το κεφάλι σου;

Το προηγούμενο ποστ σου το διάβαζα στην δουλειά και πραγματικά ρε Μαράκι σε χάρηκα. Μ' αρέσει οτρόπος που σκέφτεσαι! Έτσι είμαι κι εγώ δεν θέλω και πολλά για να είμαι χαρούμενη. Όλοι αυτοί οι λόγοι που ανέφερες θα μπορούσαν να με κάνουν (που με κάνουν κι εμένα δηλαδή) ευτυχισμένη! Πήγα κι εγώ το αμάξι μου για πλύσιμο άλλοστε. Τον κήπο μου τον επιμελήτε ο άντρας μου και μόλις σήμερα έφερε πολλα και καινούργια φυτά να φυτέψει μόλις το ολοκληρώσει θα σας βάλω φώτο, η Σοφία μου έχει κι αυτή τις γλύκιες της μέσα στην ζωηράδα της και με τρελαίνει, τι άλλο να θέλω σ' αυτή την ζωή!

Κοιμήθηκε πανεύκολα και έκανα κι εγώ το μπάνιο μου με την υσηχία μου. Έβαλα τις κρέμες μου και άραξα να απολαύσω το ποτάκι μου που απ' ότι φαίνεται μόνη μου θα το πιω για άλλη μια φορά. Έχετε χαλάσει όλες μου φαίνεται. Βαλθήκατε να γίνετε κορμάρες και της υγειινης διατροφής και αφήσατε εμένα να κατρακυλήσω στο βούρκο. Ντροπή σας!

Αλικάκι μου πως είσαι; πως νοιώθεις στο καινούργιο σου σπίτι; Καλορίζικο σας εύχομαι με χαρές μόνο και υγεία. Όλα τα άλλα θα τα βρείτε σιγά σιγά.

Λοιπόν και τώρα τα ευχάριστα!

Ευάκι, Ινα και Αννούλα (αν ανέβεις) ετοιμαστείτε να πιουμε καφεδάκιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!

Ερχομαι για τις μέρες του Πασχα ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ!!!!!!!!!!!!!!

Μη μου πείτε ότι θα πάτε αλλού γιατί θα πηδηχτώ από το παράθυρο.

Μας κάλεσε ο σύντροφος της πεθεράς μου που έχει σπίτι λίγο πιο έξω από την Θεσσαλονίκη σε κάποιο χωριό και σκεφτόμαστε να πάμε. Θα ταξιδέψουμε με αεροπλάνο για να μην ταλαιπωρηθούμε με την μικρή κι έτσι θα έχουμε τεσσερις μέρες γεμάτες μπροστά μας. Αύριο θα σας πω σε ποιο μέρος ακριβώς θα είμαι.

Δεν ξερω αν μας διαθέσουν ή νοικιάσουμε αυτοκίνητο αλλά εφόσον θα έρθω τόσο κοντά σας πιστεύω να βρούμε τον τρόπο να συναντηθούμε. Εχω ξεσηκωθεί άσχημα σας το λέω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι τι να πω τωρα εγω που θα φυγω(κατα 90%) η Αννα δεν θα ειναι εδω.Η Ευη δεν θυμαμαι θα ειναι θεσσαλονικη ή στο χωριο της?

Αμα τους πεισω να μην παμε θα πιουμε σιγουρα καφεδακι!Μηπως να το κανετε για τη πρωτομαγια???

Ο καιρος δεν θα ειναι καλος θα εχει συννεφια και βροχη!Μπραβο βρε Νατασσα την πηρες την αποφαση γρηγορα!Εγω εχω αρχισει να σκεφτομαι τι πραγματα θα παρω μαζι αλλα αφηνω και ενα 10% για να κατσω σπιτι μου

Σημερα για να περασει η μερα πηγαμε σε τρια σουπερμαρκετ(εξω ειχε ψυχρα δε μπορουσαμε να παμε στις κουνιες)!Βαριεμαι παρα πολυ και η μικρη θελει συνεχεια να ασχολησε μαζι της!Τετοιες μερες νιωθω αχρηστη μανα!πρεπει να βρω δουλεια βαρεθηκα αλλα και να βρω δουλεια δε θα με πληρωνουν οποτε πρεπει να κανω κατι μονη μου.

Το βραδυ εκανα μια πιτσα,οχι δε κανω διαιτα θα ειμαι το κοιτος της παραλιας,η μικρη επαιζε με το ζυμαρι με πολυ χαρα και στο τελος το εφαγε!Μετα της περιεγραφα οταν παμε στο γιατρο τι θα της κανει ,ζυγισμα μετρημα ,και την επιασαν τα κλαματα.?Τωρα κοιμαται αλλα κλαιει που και που ,μαλλον θα ειναι δυσκολο βραδυ .

Μαριεττα παραπονιαρα αμα δεν ειχαμε το παιχνιδι να ταιζουμε κοτες προβατα και χηνες εδω θα ειμασταν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μη μου λες τέτοια ρε Ινάκι.

Πρωτομαγια ο άντρας μου δουλεύει μάλλον αλλά ούτως ή άλλως τώρα θα πάνε και η πεθερά μου με τον κο Τάσο (το αμόρε) στο εξοχικό τους. Μετά που θα μείνουμε;

Ο άσχημος καιρός δεν μας πτοεί.

Εσύ που είναι να πας; Ε δεν θα κάτσετε για μένα σπίτι σας εννοείται. Αμα το πάρεις απόφαση να φύγετε, να το κάνετε. Να αλλάξετε παραστάσεις.

Λογικό είναι να βαριέσαι βρε Ίνα μου κι εσύ κάποιες φορές. Δεν είσαι μηχανή να κάνεις τα ίδια και τα ίδια συνέχεια. Και μην το ξαναπείς ότι νιώθεις άχρηστη μάνα γιατί για να έχεις ένα τόσο έξυπνο παιδάκι μόνο άχρηστη δεν είσαι. Ασχολείσαι σίγουρα πάρα πολύ με την μικρή σου και χρειάζεσαι και εσύ λίγο χρόνο για τον ευατό σου.

Μαλλον πάω να ξαπλώσω. Τα υπόλοιπα τα λέμε αύριο.

Σας καληνυχτώ λοιπόν! Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου….

Τι έχετε πάθει κ έχετε εξαφανιστεί????

Μαριέττα μ’ αρέσει που λες για τις άλλες κ έχεις κάνει ρεκόρ απουσιών!!!

Εμείς είμαστε καλά… ο Σπύρος αρχίζει σιγά, σιγά να βρίσκει τον ρυθμό του…. κοιμάται σε δικό του δωμάτιο αλλά τη νύχτα συνεχίζει να ξυπνάει όπως κ πρώτα!!

Πρέπει να πάρω ένα κρεβάτι να βάλω στο δωμάτιό του κ γενικά να του το φτιάξω για να μπορεί να κάθεται μέσα!!

Θέλω κ εγώ προσαρμογή…. Ακόμη μπερδεύομαι με τα ντουλάπια, τις ντουλάπες κ τους διακόπτες…. Τα ψάχνω αλλού για αλλού.. η δύναμη της συνήθειας!!!!!

Λίγο η μετακόμιση, λίγο η κούραση, λίγο η πίεση, λίγο κάποια πράγματα που έγιναν πριν φύγουμε από το παλιό σπίτι, λίγο το ότι μίλησα με τον γιατρό μου, με έχουν ρίξει ψυχολογικά…. Μην φανταστείτε τίποτε το τραγικό απλά έτσι μία πτώση!

Σε 10 μέρες περίπου θα φύγω κ…. ανυπομονώ!!! Θέλω πολύ να χαλαρώσω κ να ξεκουραστώ… το έχω ανάγκη!! Έχω να πάω από το καλοκαίρι στο νησί…..!!!

Ή Ελένη που είναι πάλι…???? Η Ευγενία?????

Μπείτε βρε κορίτσια να πείτε πως είστε καλά…..

ΥΓ είναι φυσιολογικό που ο Σπύρος έχει ακόμη 8 δόντια??? Πότε θα βγάλει τα υπόλοιπα?? Να μην ηρεμίσω δηλαδή μέχρι να πάει φαντάρος???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και ναι....ας τα παρω ολα απο την αρχη.........................

η συνηφαδα μου...η κοντη εμεινε εγκυος...η πεθερα μου ελεγε ...εσυ θα κανεις αγοριακαι θα πληρωσεις οτι μου κανεις ,ενω η χρυσα....κοριτσακι το δευτερο !!!!!

παει για υπερηχο...τι ειναι γιατρε? κοριτσι

ξανα παει για υπερηχο ...τι παιδι ειναι? μα κοριτσι .....χαρα η πεθερουλα μου......μεχρι που με πηραν τηλ να μου το πουνε ,ενω ειχαμε 5 μηνες να μιλησουμε

εγω φυσικα στενοχωρηθηκα γιατι δεν ηθελα να χαρει η ζαμπα!!!!!

παει για αμνιο την Πεμπτη...της λεει ο γιατρος,τι παιδι περιμενουμε? 90% κοριτσι λεει αυτη.......αμ δε 100% αγορι της απανταει...........ταβλα ολοι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

βγηκαν και τα αποτελεσματα της αμνιο και ναιιιιιι ειναι αγορι

το εχω καταευχαριστηθει ειμαι κακια ε ????? το ξερω :roll::D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικακι μου......σε σκεφτομουνα

δεν θελω πτωσεις ψυχολογικες....τα ευχαριστα ερχονται....ειναι θεμα χρονου......

ελα θα πας στο νησακι σου και θα ερθεις ηρεμη....και φουσκωμενη :lol:

αααααααααααααααα η νυφη μου εχει κοριτσακι στην κοιλιτσα.......θα εχω ανιψουλα...επιτελους θα αγορασω και κατι ροζζζζζζζζζζζζζζζζζζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε ρε Ειρήνη….. κ κάτι ευχάριστο….. χαχαχαχα

Με το καλό….. Να πας το Πάσχα στη ζάμπα για να δεις τα μούτρα της!!!

Αυτό κ αν είναι ευχάριστο κ ήθελα να σε ρωτήσω αν έχετε νέα από την νύφη σου!!! Τέλειαααα…. Θα βγάλεις το άχτι σου στα φουστάνια….. στείλε κ κάτι ροζ στη συννυφάδα σου κ πες της πως μπερδεύτηκες….. χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!!

Καλε τι διαβαζω???/Ειρηνακι πιασαν τελικα οι ευχεσ μασ η δεν καταλαβα καλα?????? :lol:

Αλικακι μου ,καλοριζικο το σπιτακι σας!σιγα σιγα θα συνηθησεισ,θα μπειτε σε ρυθμο.Ο Σπυρακοσ εχει και δωματιακι τωρα ε?που θα παει θαρθει και ημερα που δεν θα ξυπναει :D:D:D

Καλα θες να σου πω ποσα δοντια εχουμε ακομα??????? 6!!!!!οποτε μη σκας υπαρχουν και χειροτερα :D

Τυχερουλα θα πατε στο νησι για Πασχα ...αχ τι ωραια...μου ειπε ο αντρασ μου να παμε Κερκυρα για πασχα αλλα μωρε σξκεφτομαι το τοσο δρομο με τα παιδια!

Μαρακι ναι ειμαστε τυχεροι σαυτο...τα εχουμε ολα κοντα η Αθηνα ειναι διπλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρε και αλλαγη φυλου μπορουμε να κανουμε οι φαρμακογλωσσιτσες μανουλες νοεμβριου δεκεμβριου 2010!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντε ρε Ειρήνη….. κ κάτι ευχάριστο….. χαχαχαχα

Με το καλό….. Να πας το Πάσχα στη ζάμπα για να δεις τα μούτρα της!!!

Αυτό κ αν είναι ευχάριστο κ ήθελα να σε ρωτήσω αν έχετε νέα από την νύφη σου!!! Τέλειαααα…. Θα βγάλεις το άχτι σου στα φουστάνια….. στείλε κ κάτι ροζ στη συννυφάδα σου κ πες της πως μπερδεύτηκες….. χαχαχαχα

χαχαχα τελειο :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ Ελίζα μου…..

Γιατί σκέφτεσαι τον δρόμο?? Θα το κάνετε σαν εκδρομή… με στάσεις για καφεδάκι κ φαγητό!!! Με τον μεγάλο δεν νομίζω να έχετε θέμα….. με τον μικρό δεν ξέρω… εξαρτάται κ από το πόσο εύκολα βαριέται…

Θα σου πω τώρα που θα πάμε τι θα γίνει με τον Σπύρο γιατί έχει να ταξιδέψει από τον Αύγουστο… θέλω να φύγω ξημερώματα για να είναι λίγο κουρασμένος κ να κοιμάται περισσότερο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μωρε τον μικρο σκεφτομαι γιατι κουραζεται πολυ ευκολα στο αυτοκινητο και γκρινιαζει!

μου χει βγει πολυ γκρινιαρικο αυτο το παιδι....αφου ξυπναει κλαιγοντασ και μετα συνεχιζει την γκρινια για κανα μισαωρο....

ασχετο τι νουμερο ρουχα τουσ φορατε?εγω ειχα την εντυπωση οτι παχυνε λιγο αλλα του βαλα ενα παντελονι 9-12 και του κανε μια χαρα...παναγια μου τι σαμιαμιδι ειναι αυτο?ειχα συνηθισει απο τον μεγαλο που ειναι ανεπτυγμενος και αυτοσ μου φαινεται πολυ μικροσ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα Ελίζα μαζί πάνε τα δικά μας….. Εννοείται φοράει παντελόνια 9- 12 όπως κ πολλά άλλα ρούχα!!! Κάποια του είναι κ μεγάλα…

Κ βέβαια του πάνε κ εσώρουχα 6-9…. Σε αυτό δεν έχω παράπονο, μου βγήκε οικονομικό μωρό…χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου τι κανετε???μπηκα στα γρηγορα να δηλωσω παρουσα!ναι εδω ακομα!2 βδομαδες μεινανε?λετε η μπεμπα να μας παει μεχρι τελικης πτωσης?στο γιατρο χθες δε πηγαμε την αλλη δευτερα εχω ραντευβου :evil: μη με ρωτησετε γιατι .....τα εχω παρει εσχημα με το γιατρο γενναω και εχει ενα μηνα να με δει υπερηχογραφικα....τι να κανω τελευταια στιγμη δε μπορω να αλλαξω γιατρο αδυνατο.η μπεμπα ειναι κινητικοτατη οποτε δεν ανησυχω.

δε προλαβαινω να σας σχολιασω τωρα...μονο μια μου ειναι αδυνατο να μη σχολιασω!!!!

ειρηνακι πολυ το χαρηκα το χουνερι που επαθε η πεθερα σου :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: !!!!!!!!!ειδες καμια φορα η πολυ κακια σου γυριζει μπουμερανκ και αυτο επαθε.προμηθευσου τωρα ροζ ζιπουνακια και πηγαινετης τα το πασχα δωρακι εκπληξη!αχ πως θα ηθελα να δω τα μουτρα της!

πολλα φιλακια σε ολες θα μπω πιο μετα να σας διαβασω :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...