Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χειμ.Μωράκια '10-'11+σποράκια/Καλώς τη μπέμπα!


Recommended Posts

κοριτσαρες γεια σας τι κανετε??καλα ειμαστε εμεις κι αν μου πειτε πως θα γλιτωσω και απο τον βηχα θα ειμαι πολυ ευτυχισμενη..δεν αντεχω αλλο να βηχω...

θελω να αρχισω με την ινα και να της πω μηπως πρεπει να την προσεξεις την αναστασια???στο θεμα της ομιλιας νομιζω ειναι πολυ προχωρημενη για την ηλικια της και η σκεψη σου για βιβλια μεγαλυτερης ηλικιας ειναι πολυ σωστη..για αυτο κοιταξε πως μπορεις να την ενυσχησεις..ισως εχουμε μπροστα μας ενα παιδι θαυμα..τι???το προχωρησα πολυ???δεν νομιζω...παντως αμα την δεις να λυνει τιποτα εξισωσεις ψαξε να βρεις το τηλεφωνο της νασα...

νατασσακι που εισαι εσυ???σας ζηλευω που το χετε ριξει στις βολτες και ποσο ανυπομονω να σηκωθω ενα πρωινο και να μην εχω τιποτα δεν λεγεται...να παρω τον μανωλη και να φυγουμε..

αλικη δεν σε φτανει το τρεξιμο με την μετακομιση εχεις και τα γλυκα πεθερικα να θελουν να ρθουν για καφε..καλα εκανες και εδωσες τον σπυρο στον μπαμπα του να τον παει οπου θελει..μα κια αυτος δεν μπορει να το καταλαβει??και να υποθεσω οτι δεν προσφερθηκαν να κρατησουν για λιγο τον μικρο και να κανεις κι εσυ την δουλεια σου πιο ανετα εε???

μαριεττα δεν ειναι ολοι σαν κι εσενα παιδακι μου να πιανουν την πετρα και να την στιβουν :!::!: καποιοι ανθρωποι θελουν να πατανε σε σταθερες και σιγουρες βασεις(ετσι ειμαι κι εγω)και οταν τα πραγματα δεν ερχονται οπως θελουν μαλλον κλεινονται στο καβουκι τους και τους περνει το παραπονο...και εκει ειναι που θελουμε διπλα μας ανθρωπους σαν κι εσενα που μια λεξη και μονο θα μας δωσει την δυναμη να συνεχισουμε να προχωρησουμε και να σηκωσουμε ακομα πιο ψηλα το κεφαλι..

ρουλακι μου αυτο που ειπα παραπανω μην σε βλεπει χειροτερα..ψηλα το κεφαλι και θα βρεθει ακρη..

σημερα το μενου εδειξε ντολμαδες..ειναι ηδη ετοιμοι...τι θα κανω με τον βηχα οεο???

αλικη πατησα και σε ειδα...αμα σου πω οτι δεν εχεις δικιο θα πω ψεματα..και στο κατω κατω δεν καταλαβαινω γιατι θα πρεπει παντα εμεις να ειμαστε οι ανωτερες και οι υποχωριτικες...ας κανει και καποιος αλλος πισω καποια στιγμη...εκνευριζομαι οταν μου λενε μην πεφτεις στο επιπεδο τους...μα πως ρε παιδια??εσυ κανε αυτο που νοιωθεις σωστο...ασε τον αντρα σου να εχει τις σχεσεις που θελει με το σοι του και εσυ την ζωη σου..εγω αυτο κανω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Καλημερα - ηρθα να δωσω το παρον.

Είμαι σπιτι μου - δεν πήγα στην δουλεια σήμερα γιατί ο Νωντας είναι αρρωστος και θα παμε στον γιατρό το μεσημερι να τον δει.

Είχε απο την Κυριακή ενα ψιλοβηχα ο οποίος όμως εξελιχθηκε σε χοντροβηχα, πολλα φλεματα, χθες εκανε και πυρετο απο το πρωι και το βραδυ έφτασε και 38,7 κάποια στιγμή και έκανε και εμετό απο το κλάμα. Ξυπνάει τα βραδυα και ουρλιάζει στην αγκαλια μας - χθες του δωσαμε ντεπόν και πονσταν και είχαμε λιγο πιο ηρεμο βράδυ. Φυσικα κοιμήθηκε δυο βραδυα μαζι μου - ο Δημήτρης κοιμηθηκε στον καναπε για να μην τον κολλησει γιατί εχει αγώνες το ΣΚ και είναι οι πιο σημαντικοι.

Αυτά - δεν εχω χρονο να σας διαβασω ελπιζω να εισαστε ολες καλά!! Μαράκι περαστικα και σε εσενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα ομορφες...

Καταρχην να πω καλοριζικο για το νεο θεματακι μας γιατι δεν το εχω κανει ακομι...

Σημερα αρχισα να περνω αντιφλεγμονοδι χαπια που μου ειχε δοσει την προηγουμενη φορα ο ΟΡΛ γιατι ειμαι σε απογνοση πλεον. Δεν πονανε αλο τα λαιμα μου αλλα εχει προχορισει προς το μαγουλο και το αυτι, δλδ οταν παω να ανιξω το στομα με σουβλιζει ενας φοβερος πονος στο μαγουλο στο υψως που ανιγοκλινει το στομα.. Για να φαω πρεπει να κανω το φαι μου μικρες μπουκιτσες και να το σπρωχνω μεσα στο στομα..

Τα παιδια μου ευτυχος ειναι καλα και αυτο ειναι το βασικοτερο...

Ινα η Αναστασια ειναι πραγματικα το παιδι Θαυμα, να το προσεξεις αυτο..Δωστεις περισοτερα ερεθιζματα και προκλισοις για να δεις πως θα αντιδρασει...Για το αλο που λες πως θα μας πεταξουν εξω απο την ευρωζονη δεν το πιστεβω καθολου. Λες να θελουν να βγαλουν μονοι τους τα ματακια τους??? Αυτα ακουγοντε μονο και μονο για να μας φοβιζουν και να καθομαστε στα αβγα μας.. Ενας λαος φοβιζμενος ειναι ενας λαος ιποταγμενος...

Αλικη καλο κουραγιο με τα τελεφτεα σας κουβαλιματα..Μα τι ανεσθισια τους δερνει αυτους τους ανθρωπους, αντι να σε ρωτισουν αν χριαζεσε βοηθεια ηθελαν και καθεδακι απο πανο....Ο αντρας σου ομως περνει το μεγαλητερο βραβιο σε αυτην την περιπτοση...

Μαρακι και εσυ ακομι ταλεπορια εεε??? Αντε γαμοτο δεν θα περασουν οι κολοαρρωστιες, βαρεθικα πια..

Κοριτσακια ξιπνισε το καμαρι μου γιαυτο θα ευχιθω μονο στο Νωντακο περαστικα και να γινει γριγορα καλα το αγορακι μας..

Ελπιζω να μπορεσω να ξαναμπω το βραδυ αλλα χωρις να αλιθοριζω απο την νιστα για να σας γραψω και τα αλλα που ηθελα αλλα δεν προλαβα...

Φιλια μανουλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευγενεια περαστικα στο μικρουλη το αντρακι σου.Μαλλον τον ποναει ο λαιμος του και εμετο εκανε για τα φλεματα!Μηπως θα αρχισετε και εσεις τις μασκες??Αντε να παρετε τα φαρμακακια σας να γινει γρηγορα καλα!!

Αλικη θα εχετε ενα υπεροχο σαββατοκυριακο!!Αλλα και ενα καθαρο τακτοποιημενο σπιτι συντομα!Αν ερθει η πεθι αυριο θα κανω σιτες πατζουρια το δωματιο της μικρης και κατι χαλια που δεν εχουν πλυθει απο περσυ.

Περνετε κανενα σιροπι για το βηχα,εγω ειχα ενα στο χερι και περπατουσα,τελειωσα δυο και περασε και βηχας.

Ευη μηπως να πας μια βολτα στο απεναντι μαγαζι νοσοκομειο λεει στη ταμπελα και να παρεις καμια αντιβιωση γιατι αυτο που περιγραφεις δεν ειναι και πολυ καλο.

Εγω το παιδι μου δεν το στελνω στη νασα σπιτι του θα κατσει ενα θα το εχω και μοναδικο.Εγω για μοδιστρα την προοριζω που τα επομενα χρονια θα εχει πολυ δουλεια!Εχει κιαλλα σαν εμας και ολα τα παιδακια εξυπνα ειναι απλως τα κοριτσακια εξελισονται πιο γρηγορα.Το πρωι της κανω το γαλα της δινω το μπιμπερο και της φανηκε ζεστο "Μαμα κυο πλυντο" .το εβαλα κατω απο τη βρυση και μετα το ειπιε.

Ρουλα ας ειναι αυτο το μικροτερο κακο που παθατε.Σημασια εχει οτι ο αντρας σου ειναι καλα.Σιγα σιγα θα βρεθει η λυση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ ο κόσμος χάνεται κ η ΔΕΗ χτενίζεται…… μας έκοψαν το ρεύμα γιατί λέει στην αίτηση διακοπής ρεύματος δεν ήταν γραμμένο «σε 3 εργάσιμες» το οποίο έπρεπε να σημειώσει η υπάλληλος….. μόνο που μάλλον το έξυνε εκείνη την ώρα (το μολύβι) κ ήταν απασχολημένη!!!!! Έφαγαν το χέσιμό τους κ μας επανασύνδεσαν….

Κορίτσια του άντρα μου του φέρομαι απαίσια γιατί με ξαναπήρε τηλ πριν έρθει σπίτι να μου πει να πάμε ή για φαγητό ή για καφέ με τους γονείς του… εκτός από την ΔΕΗ χτενίζονται κ άλλοι…... του είπα πως έφαγα κ για καφέ όταν θέλει, να πάρει το παιδί κ να πάνε… Γύρισε με μούτρα, δεν μου μιλούσε κ το χειρότερο συμπεριφερόταν άσχημα στην αδερφή μου η οποία δεν του έφταιξε σε τίποτα (από τα νεύρα του)….. πριν τον αρχίσω στα μπινελίκια το σταμάτησε…. (ευτυχώς κ για καλή του τύχη)!!! Από εκείνη την ώρα του φέρομαι σαν να μην υπάρχει κ άμα πρέπει να του μιλήσω το κάνω με τον χειρότερο τρόπο! Τα ‘χει παίξει….. κ καλά κάνει κ τα έχει παίξει γιατί έτσι δεν θα τολμήσει να μου ξαναπεί κάτι για τους ηλίθιους!!!

Τα είχα πάρει από εχθές που παράλληλα έπρεπε να τρέξει για την αδερφή επειδή ο γαμπρός του την πάρκαρε στο νοσοκομείο κ έφυγε για δικές του υποθέσεις….. τα συμπεράσματα δικά σας! Του είπα πως άμα τολμήσει να τρέξει για κάτι άσχετο εκτός της μετακόμισης θα ξεκινήσω κ άλλη μετακόμιση που θα είναι οριστική!!! Δεν πήγε πουθενά βέβαια παρά μόνο να δώσει αίμα!

Τι να κάνω ρε κορίτσια…. μια ζωή θα πρέπει να περνάει το δικό τους για να τα έχει καλά ο άντρας μου μαζί τους????? Τέλος ξεκόβω από όλους…. Θα τους χορέψω στο ταψίιιιιιιιιι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα όμορφες!!!Πως μου είστε???

Ελένη???!!!Που είσαι χαμένη οέο??!!!Όλα καλά???

Ειρήνη???!!!Που χάθηκες πάλι?

Αλίκη....κουράγιο κοριτσάκι!!!!!!!!Θα περάσει και αυτό και θα ηρεμήσεις!!!Δεν σχολιάζω τα πεθερικά καλύτερα...όσο για τον άντρα σου...έχει ένα μικρό δίκιο στο ότι έρχεται σε δύσκολη θέση αλλά πρέπει να σε καταλάβει κι εσένα και να βρείτε μια μέση λύση,αν θέλει να τους βλέπει,να τους βλέπει,εσύ δεν είσαι υποχρεωμένη όμως να τους τρως στη μάπα!

Ευγενούλα,περαστικά στον Νωντάκο!!Αμάν φέτος με τις ιώσεις!!Έλεος πια!!!

Μαράκι,είδα στο ΦΒ ότι είδατε μια άσπρη μέρα (από αλεύρι) ε??!!Μια χαρά σας βρίσκω!!Στείλε και εδώ κανένα μάφιν!!!!

Ευάκο,αφού δεν κόλλησαν και τα παιδιά,πάλι καλά να λες!!Δεν πας να σε δει και κανένας γιατρός??

Ίνα,δεν ξέρω αν προλαβαίνεις τις εξετάσεις για την πιστοποίηση αυτό το εξάμηνο...σου στέλνω το site με την ύλη αλλά δεν ξέρω αν προλαβαίνεις τις εξετάσεις,πάρε ένα τηλεφωνάκι να μάθεις τι και πως!

http://www.bankofgreece.gr/Pages/el/deia/exams.aspx

Η μικρή σου είναι φοβερή!!Καλά θα κάνεις να της πάρεις βιβλιαράκια και να της δίνεις ερεθίσματα!Έχω δει και ένα αγοράκι πρόσφατα 22 μηνών που μιλούσε πεντακάθαρα και έκανε κανονικές προτάσεις και τρελάθηκα!!!Και μην είσαι τόσο απαισιόδοξη!!!!Συμφωνώ με την Αλίκη,να ζεις το σήμερα και μην κάθεσαι να σπαταλάς την ώρα σου με σκέψεις για το αύριο γιατί κανείς δεν ξέρει τι θα γίνει!Κι εγώ δεν πιστεύω να βγει η χώρα από την Ε.Ε. γιατί πολύ απλά δεν τους συμφέρει αν ήταν θα είχε βγει εδώ και καιρό!

Ρουλάκι,πολύ στεναχωρέθηκε για το μηχανάκι..Ελπίζω να βρεθεί λύση...

Ελίζα,μια χαρά,βγήκες και ξέσκασες!!Κι εγώ θέλω αλλά ξέρω ότι δεν θα μπορέσω να ηρεμήσω αν δεν έχω τον μικρό μαζί...τι κακό και αυτό!!

Κατερινάκι,δεν έδωσες το παρόν σήμερα!!!Κουράγιο κοριτσάκι,ζήτα βοήθεια από την μανούλα με τον Γιαννάκη!!

Μαριέττα!!!! :-*:-*:-*:-*

Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μωρε αλικη τι θα τους κανουμε αυτους τους αντρες που δεν καταλαβαινουν???και τι ειναι αυτη η μνημη που οτι θυμουνται χαιρονται??μα να ρωτησω κατι??σε αλλο σπιτι μενει??γιατι δεν ειναι δυνατον να ειναι εν μεσω μετακομισης και να θελει να πατε για καφε...με τον οποιοδηποτε..δεν καταλαβαινει ποσες δουλειες πρεπει να γινουν??και επισης ποσο κοροιδα ειναι πια που τρεχουν μολις τους πουν κατι???κι ο δικος μου το ιδιο ειναι μολις θελουν κατι τρεεεεεχει ο αλεξης αλλα οταν τους θελει αυτος παντα κατι εχουν να κανουν...συμπτωση??

ευγενια περαστικα σας κοριτσακι μου...δεν λενε να τελειωσουν αυτες οι αθλιες αρρωστιες...

ευηηη πας για ωτιτιδα κι εσυ??εγω ακομα δεν ακουω στο 100%.και ακομα με γδερνει ο λαιμος μου..

γεια σου ινα με το αστερι σου...αφησε το παιδι να φυγει μην την κρατας στο σπιτι θα σε καταγγειλω... :lol::lol::lol::lol:

θα ειναι καμια πιο μετα εδω η παλι μονη μου θα μπαινοβγαινω???

αννουλααααα..εχεις καιρο να μας πεις τις περιπετειες του ακη...αντε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η μπαταρια μου τελειωνει...στο λαπτοπ...και βαριεμαι να φερω εδω τον φορτιστη...αρα τι μενι να κανω??να το κλεισω και να παω να ζητιανεψω καμια αγκαλια...

σας φιλω γυναικες ομορφες και γλυκα μωρακια και δυανοια(ετσι γραφετε??)

ονειρα γλυκα και ηρεμη -υσηχη νυχτα να εχουμε ολες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα πω μια καλημερα ετσι για να μην ξεχαστουμε!!

Καλημερα

Σταματηστε καλε να μαζευετε φορους απο τα καστρα χειροτεροι και απο το βενιζελο γινατε!!!

Εμεις ειμαστε δεν ειχαμε και τον τελειο υπνο,αλλα καλα ηταν!Χθες πηγαμε στο σπιτι της κουμπαρας μου που εχει τρια.Το τελευταιο ειναι ιδια ηλικια με μας,καποια στιγμη ηταν κολλημενος πανω στα τζαμια και περπατουσε σαν το σπαιντερμαν!Οταν επιστρεψαμε σπιτι εβγαλε τις καλτσες τις ,τσιριζε και ειχε μια υπερενεργητικοτητα!και συνεχισε να την εχει και στον υπνο της!

Τωρα περιμενω την πεθι(ζαμπα) να ερθει να κρατησει τη μικρη να απομακρυνω λιγο χωμα απο το σπιτι μας γιατι θα χτισουμε στο τελος!Δε θα ειναι ευκολη μερα!!Αλικη απο σημερα στο καινουργιο σπιτι!!

Μαριεττα προλαβαινεις να ετοιμαστεις το πρωι και πριν πας στη δουλεια να δεις και τα καστρα σου?Εγω παντα αργουσα πεντε δεκα λεπτα και χωρις παιχνιδια!!

Οι ασθενεις καλυτερα???Ο Νωντας τις σας ειπε ο γιατρος??Δε θελω αλλες αρρωστιες ασε που πρεπει να βρω παιδονεφρολογο για τη μικρη και ακομα δεν εκανα τιποτα!

Αννα αμα κατσω να διαβασω θα προλαβω δεν τις ειδα και τρομερες τις ερωτησεις θα δουμε αυριο που θα τις τυπωσω!!

Αυτα δε θυμαμαι αλλα παω να ετοιμαστω για την υποδοχη!!Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα κοριτσια.....

Διαβασα μολις το ποστ της Ελενης στο fb και εχω σοκαριστει....Ειναι τρομερο να μην εσθανεσε ασφαλης ουτε στο σπιτι σου πλεον...

Ινα τι εγηνε τα βρικατε με την ζαμπα σου και τωρα θα σου κανει και babysiting???

Τι να τα κανεις καλε τοσα φραγγα ασε να παρουμε και εμεις κανενα ψηλο, :lol::lol::lol::lol::lol:

Ευγενια ο Νωντας πως ειναι, τι σας ειπε ο παιδιατρος???

Αλικη τι να πω ρε σι, να πω οτι δεν εχεις δικιο αφου εχεις..Δεν φτανουν οι φουργιες σου με την μετακομιση εχεις και τον αντρα σου να το παιζει επισκεπτεις, αντι να στροθει να μαζεψει καμια κουτα τρεχει να κανει χαρες στους δικους του....Μα ποσο Βοδια ειναι καμια φορα και εκνεβριζομαι, ΠΟΣΟ????

Εγω ειμαι καλιτερα σημερα αλλα θα τα παρω τα χαπια για 5 μερες μπας και με βοηθισουν γενικοτερα, γιατι φλεγμονη δεν εχω μονο στο λαιμο αλλα και στους ομους και στο δαχτιλο εχω τωρα μερικες μερες μαζεψει πιον και πρηστηκε....Για αποσιρση ειμαι ρε σις...

Θελω να κανω και γενηκη το Σ/Κ τρομαρα μου, να κατεβασω κουρτινες να καθαρισω πανο απο τις ντουλαπες κουζινα, παντζουρια... Ειπα αν προλαβω να πλενω και 2 χαλια που θελω αλλα σιγα να μην προλαβω με το μωρο να τα κανω ολα αυτα...

Μας καλεσαν και κατι φιλοι να παμε να φαμε την Κυριακη το μεσημερι εκει (εχουν τεραστιο μπαλκονι με ψησταρια βρυση) αλλα εγω δεν θελω γιατι πρωτον εχω ενα καρο δουλειες, δευτερον κανω διαιτα οποτε μονο θα τα μιριζω και τριτον θα μηνει ο μικρος χωρις μεσημεριανο υπνο και θα γηνει μπαχαλο μετα......

Παω τωρα γιατι ξιπνισε και το αντρακι μου το μεγαλο και θα φαμε πρωινο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Τι ηταν και αυτο που μας ειπε η Ελενη πραγματικα δεν το χωραει ο νουσ μου....τρεμω και μονο στην ιδεα!

βρε Ευακι ακομα ταλαιπωριεσαι?καλα για την Φλωρα δεν εχω λογια!αρχισαν οι ερωτες ...και μαλιστα απο τοσο μικρες ηλικιες...ωχ ωχ ωχ τι εχουμε να τραβηξουμε!

Εμεισ καλα ειμαστε μα εστατο υπνο βεβαια παλι.Σημερα ο ενας ειναι στην μια γιαγια και ο μικρος στην αλλη.Καλα χθες ο μικροσ μας τρεκανε εμαθε να λεει παππου και ολη τη μερα αυτο ελεγε.Επιτελουσ εμαθε και κατι αλλο :D:D:D

παω να κανω ενα τσιγαρακι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!

Καλέ που είσαστε όλες? ΑΑΑ πα πα αυτά τα βασίλεια καταστρέψανε το μαμμυ!!

Μαριέττα για μαζέψου και άσε τις βούρτες και τα φαγητα!!!

Εμείς είμαστε αρκετά καλύτερα - περνει το συροπακι του, τις σταγόνες του και ελπίζουμε να γίνει σύντομα καλά. Πυρετο δεν εκανε χθες καθολου αλλά ο λαιμός του είναι χάλια - ηταν παρα πολυ ερεθισμενος. Εχει φτάσει 85 πόντους και 10800 σε βάρος..

Τουλάχιστον κοιμήθηκε σημερα κανονικά χωρίς να ξυπνήσει στην κούνια του και εμείς στο κρεβάτι μας...

Πριν λίγο διαβασα στο φβ και εγω για την Ελένη...ειναι τραγικό αυτό που έγινε. Κρίμα ο άνθρωπος..και η οικογενειά του που τον έχασε τόσο άδικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι σημερα χωριστηκαν :D τα πουλακια μου!

Αντε Ευγενια μου να γινεται γρηγορα καλα!

Καλε κοριτσια εγω ειμαι λιγο βουρλο μαλλον...αυτα τα καστρα μου δεν μπορω να τα χτισω κανω ποσο καιρο να τα χτισω.....αυτο το crafting τι ειναι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες!

ο γιαννης απο το πρωι προσπαθουσε να κανει κακα..κλαμα πιαστηκε η ψυχη μου βρε κοριτσια στο τελος του εβαλα κλισματακι και ηρεμησε το μαναρι μου..γεμισε τη πανα και ειδα και αρκετο αιματακι :( .πηρα και τη παιδιατρο γιατι δεν παει αλλο...η προιγουμενη θεραπια δεν του εκανε τιποτα τελικα ξεκιναμε φαρμακακι για 3 μηνες και αλλες 5 μερες λαδακι στο φαγητο.για να δουμε....απο το να τον βλεπω να βασανιζεται ετσι ας παρει και φαρμακο τι να κανουμε???τρωει καθε μερα δαμασκινο,ακτινιδιο,κουακερ τα γευματα του ειναι παντα εμπλουτισμενα με λαχανικα...και καθε 3 μερες οσπρια οποτε δεν μας μενει αλλη εναλακτικη...αμα τα ειχα φαει εγω αυτα θα με ειχε πιασει τσιρλιπιπι!!τι στο καλο!το θεμα πιστευω ειναι και ειμαι σιγουρη οτι δεν ειναι δυσκοιλιος...απλα τον εχει πιασει ψυχολογικο με τα κακα και κρατιεται συνεχια να μη τα κανει....ειναι ικανος να του ερχεται και να κρατιεται δυο μερες! :shock::?:?:

καλημερα ελιζα καλα εκανες και τους εστειλες τον καθενα στη γιαγια...κι εγω οταν νιωθω σαλταρισμενη ή ειμαι αυπνη τον στελνω κατευθειαν αν μπορω....αλλιως δε βγαινει η μερα με τιποτα!

ευη εχεις χασει 11 κιλα βρε θηριο??τωρα ειδα το τικερακι σου!!μπραβο!!να συνεχισεις!οταν τρως σκετο κρεας με σαλατα χωρις καθολου ζυμαρικα και ψωμι ειναι διαιτιτικο!δε παιρνεις γραμμαριο!αρκει να βγαζεις απο το κρεας τα λιπακια φυσικα.οποτε γιατι να μη πατε τη κυριακη??

ινα καλο κουραγιο σημερα!!!

αλικη εχεις δικιο να θυμωνεις με τον αντρα σου τι να λεμε ....ωρες ωρες απλα δε καταλαβαινουν.καλα κανεις με την οικογενια του αμα σου εχουν φερθει τοσο ασχημα και εισαι τοσο σε εμπολεμη ζωνη δε μπορεις να κανεις και αλλιως πρεπει να προφυλαξεις τον εαυτο σου.

εμενα η δικια μου δε κανει τιποτα το τρομερο αλλα ειναι πολυυυ ξινη ρε κοριτσια...ειναι απο τους ανθρωπους που μιλας για 5 λεπτα και μετα νιωθεις καταθλιψη απο την αρνητικοτητα που σου εχουν μεταφερει.συνεχεια τα μουτρα μεχρι κατω και ζηλιαρα μεχρι αηδιας.....δε καταλαβαινω πια τι ζηλευει...εχουμε τιποτα να χωρισουμε??ειναι πολυ ανταγωνιστικη τα ιδια κανει και με τη γυναικα του αδερφου του αντρα μου....ο μονος τροπος που εχω βρει να επιβιωνω με αυτην συμφωνα με το χαρακτηρα της ειναι να ειμαι μεσα στη καλη χαρα,να την εχω απο μακρια και αμα ξεκιναει να λεει πικροχολιες να κανω τη χαζη οτι δε καταλαβαινω.......μεχρι που τη τελευταια φορα της ειπα οτι εχω προβλημα στα αυτια και ποτε ποτε δεν ακουω.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ειναι ο μονος τροπος δε γινεται αλλιως.τωρα στο μαιευτηριο που θα ερχεται η γεννα θα μου εχει προκαλαισει ολικη κωφωση παντως!!! =))=))=))=))=))

ευγενια τι κανει μωρε ο γαμπρουλης μου ακομα ταλαιπωρηται???? :( να του δωσεις πολλα πολλα φιλακια και να μας γραψεις νεα του!τωρα ειδα το τελευταιο ποστ σου,χαιρομαι που ειναι καλυτερα να του πεις οτι η νυφη καταφτανει και να γινει γρηγορα καλα!

αννουλα ο ακης με τη λεκανη στο κεφαλι ειναι ολα τα λεφτα!ολο σκερτσο αυτο το παιδι!

μαριετα ο ηλιας στη κουνια ειναι γλυκας τρελη φατσα!εχεις δικιο δε πρεπει να τα πιεζουμε πολυ στον υπνο..εγω τον αφηνω να κλαψει λιγο αμα καταλαβαινω οτι κανει κολπα...αμα οντως δν ειναι καλα το κλαμα ειναι πολυυυ διαφορετικο και εχει αμεσως αγκαλιτσα :YMHUG:

(εγω κοριτσια δε βαζω φωτο εδω γιατι οπως εχω ξαναπει εχω ζαμπα χακερ και δε θελει πολυ να γινει το κακο!)

αναστασια μου τι κανει το σοφακι μας??? :x:x:x

ελενη εσυ να ηρεμησεις ε??? :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

κρητικομαρακι εισαι καλα πλεον μπραβο δε μασας εσυ εισαι κρητικοπουλα με τα ολα σου!! :-*

συγνωμη για το τεραστιο μηνυμα αλλα δε ξερω ποτε θα καταφερω να ξαναγραψω!!ο johny μου εχει παρει φορα και περπατα και μονος πλεον(καιρος δεν ηταν τι λετε??)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εγηνε εδω?? Ξεραηλα βλπεπω εεε...

Ολες στο χτισημο σημερα???

Πρην λιγο εβαλα τον μικρο για υπνο και τωρα λεω να απλωσω ενα πλιντιριο, αλλα βαριεεεμμεεεεε.....

Τωρα μολις με πιρε ο αντρας μου να μου πει οτι αρχισε να ψιχαλιζει....

Δεν θα εχει καλο καιρο αυτο το Σ/Κ???? Eπιδι ειπα πως θα κανω δουλειες ο κολοκαιρος θα βρεχει....

Επανερχομε μετα το απλωμα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια Καλημερα θα σας πω γιατι μεχρι να επιστρεψει η φιλη μας η Αλικη στη πεντε σελιδα θα ειμαστε!

Ειμαστε καλα και το ιδιο ευχομαστε και για σας!Βεβαια αμα ειχε ηλιο θα ημασταν καλυτερα!

Μια εβδομαδα πριν το Πασχα ποτε περασαν τα Χριστουγεννα και ηρθε το Πασχα τιποτα δεν καταλαβα!Να μου πειτε να θυμηθω μια μερα δεν μπορω, η μαλλον μπορω μια, αλλα την εχω βαλει στο πισω μερος του μυαλου μου.

Χθες εβγαλα τα καλοκαιρινα μας ρουχα για να δω μην μας παρουν τα ιδια για δωρα.Απο τη βαπτιση οσα ρουχα μπορουσα να αλλαξω τα αλλαξα και της πηρα μεγαλυτερα νουμερα οποτε φετος για αρχη εχουμε πεντε φουστανια.Ας ελπιζουμε οτι θα ερθει το καλοκαιρι στην ωρα του να τα χαρουν.

Ευχομαι να ειστε καλα και να περνατε καλα

Η φιλη σας

*Σας αφηνω λιγο αποτομα αλλα παω να καθαρισω κανενα ντουλαπι πριν ξυπνησει η ζαχαρενια μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα κορίτσια κι απο εμάς. Τι κάνετε; Εμείς είμαστε μια χαρά!

Εχτές εγώ δεν ήμουν και πολύ καλά. Ζαλιζόμουνα, πονούσαν τα πόδια μου και είχα αναγούλες μέχρι το απόγευμα. Σχόλασε ο άντρας μου νωρίς ευτυχώς και ανέλαβε την Σοφούλα και ξεκουράστηκα. Όταν την κοιμήσαμε μου είχε πει μια φίλη νωρίτερα να πάμε για ποτάκι αλλά έτσι που ήμουν δεν της το είχα επιβεβαιώσει. Εφόσον όμως ήμουν καλύτερα άφησα την μικρή υπό την επίβλεψη του Βασίλη και πήγα.΄Ήταν πολύ ωραία! Ξέδωσα!

Σήμερα δεν έχει βόλτα. Αδιαθέτησα και δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου.

Θέλω να κάνω κι εγώ δουλειες αλλά τα κουριάγια μου δεν είναι και στα καλύτερά του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα girls!μπηκα κι εγω στα γρηγορα να πω μια καλημερα!καλως εχοντων των πραγματων λεω να παω να κοψω λιγο τα μαλλια μου σημερα να μου κανουνε και τα φρυδια γιατι ειμαι σα το ζομπι τελευταια και ο αντρας μου νομιζω θα εχει αρχισει να τρομαζει.χθες εκανα αποτριχωσεις και τα σχετικα γιατι πλησιαζει η στιγμη μη παω και στο μαιευτηριο σα το γορυλα που χασαμε :lol::lol::lol::lol:

αναστασακι ασε λιγο τη μικρη σου να στανιαρεις μωρε!σου κανω κι εγω συμπαρασταση γιατι κι εχω αυτες τις μερες σα να ειμαι αδιαθετη νιωθω!πανω που ειχα ηρεμησει τοσους μηνες!ασε τις δουλιτσες για αλλη στιγμη για να ξεκουραστεις και να χαρεις τη μικρη σου!τυχερουλα βγηκες και για ποτακι!!!

ινα καλες δουλιτσες!εμενα "καθαρισμα" στα ντουλαπια μου κανει αποκλειστικα ο γιαννης! :lol::lol::lol::lol::lol:

ευη καλα που ειπες τη λεξη πλυντηριο...εχω να απλωσω ενα απο χθες το πρωι το εχω ξεχασμενο :? ενα βημα πριν μουχλιασουν τα ρουχα,παω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας μανουλια.....Μπικα και εγω να πω ενα γεια και να καθισω λιγο γιατι πονεσε η πλατη μου με τις δουλειες...

Τωρα καθαριζω την βιτρινα μου και ειναι πολυυυυυυ σπαστικια....Την εκανα πολυ βαθια ο βλακας και για να την ξεσκονισω πρεπει σχεδον να μπω ολη μεσα, ασε που ειναι μεχρι το ταβανι (στο τελιωμα της κουζηνας ειναι) και θελει να κανω τον ακροβατι στην σκαλα :?:?

Το πρωι που καθαριζα το μπαλκονι ειπα να ρωτισω την απο κατο αν εχει προβλιμα να ριξω μερικα νερα, να πλενω και τις τεντες να τελιωνω με ολα....Ελα ομως που στην πισω πλεβρα παρκαρουν τα αυτοκινιτα καπιοι απο την οικοδομη. Για να μην σας τα πολυλογο τα εκανα λουτσα τα καρουλια τους....

Μες στην γκαντεμια μου ηρθε και ο πιο ξυνιαρης της πολυκατικιας να παρει το αμαξι του εκινη την ωρα..

Μου εριξε ενα θανατιφορο βλεμα και ειπε τα δικα του στην γυναικα του, εγω εκανα την τρελη βεβαια αλλα να σας πω την αληθεια πολυ το ευχαριστιθικα γιατι δεν τον παω μια τον μαλακα :lol::lol::lol:

Ειμαι πολυ κακια εεεε??????

Σημερα μαγηρεψα φακες και θελω να δω αν θα τις φαει ο Τ γιατι την τελεφτεα φορα (πρην καιρο) δεν τις ετρωγε....Για αυριο αγορασα τσιπουρες .....

Αυτα τα ολιγα νεα μας παω να σινεχισω γιατι αν ξιπνισει ο Τ και δεν εχω τελεωσει θα εχει καμποσα βαζα και καραφες να διαλισει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουζουνες τι κανετε???γεια κι απο δω..

εχουν παιξει τα νευρα μου με το παιχνιδι...μα γιατι εξαφανιστηκε ο φακελος??δεν μπορω να κανω τιποτα χωρις τα δωρα μου...νευρα νευρα...

κατα τα αλλα μια χαρα..σημερα επιτελους βγηκαμε εξω..ευκαρια οτι θα κατεβαινα στο μαγαζι πηραμε το ποδηλατο μας και πηγαμε και μια απο την παιδικη χαρα..ολη μερα να τον αφηνα εκει οχι δεν θα ελεγε...με τον ζορι τον πηρα να φυγουμε...αχ το παιδακι μου ποσο ευτυχισμενος ειναι οταν τρυγυρναει εδω κι εκει..και το καλυτερο μου ειναι οταν ανεβαινει μονος του στο αμαξι και μπαινει στο καθισμα του...την τριτη θα παω στην μαμα μου θα τηα αφησω τον μανωλη και θα παρω την αδερφη μου να παμε για τα πασχαλινα μας ψωνια και μετα θα κανουμε τα γλυκα μας..τσουρεκια καλιτσουνια κτλ.εγω δεν τα τρωω αλλα πρεπει να υπαρχουν..θα στειλω και στην κουμπαρα μου ενα δεμα...μεχρι την πεμπτη λοιπον τουλαχιστον παλι θα τον εγκαταλειψω τον αντρα μου..βασικα η καλυτερη του ειναι απο οτι εχω καταλαβει..6 κιλα εχασα μεσα στις 11 μερες της ταλαιπωριας μου..που σημαινει οτι εφυγαν και τα τελευταια της εγκυμοσυνης..αν χασω και καμια δεκαρια ακομα ολα καλα θα ειναι..ελπιζω μεχρι την βαφτιση να τα καταφερω..μηνμε δειτε και σαν φαλαινα και τρομαξετε...αλλα και παλι..σ'οποιον αρεσουμε για τους αλλους δεν θα μπορεσουμε...οπαααα...

εχετε βαλθει να αστραψουν τα νοικοκυρια μεχρι το πασχα εεε???εγω βαριεμαι να σας πω την αληθεια...παντως ο καλος μου αποφασισε πασχα φετος να κανουμε σπιτι μας..και αυτο σημαινει...πολυυυυυυυυ μαγειρεμααααααα...

ευη εισαι πολυυυυυ κακιαααα... :lol::lol::lol::lol::lol:

κατερινα σε ζηλευωωωω...ολα καλα θα πανε κοριτσακι μου και θα εισαι η πιο ομορφη...γοριλινα εκει μεσα... :lol::lol::lol:

νατασσα..μια χαρα το ποτακι εε??ουτε που θυμαμαι ποτε ηταν η τελευταια φορα που βγηκαμε εξω για ποτο...θελω κι εγω στιγμες χαλαρωσης αν και να πω την αληθεια μου το μυαλο μου θα ειναι στο βατραχακι μου οπως ειναι καθε φορα που τον αφηνω να παω καπου μονη μου...

σας αφηνω παω να κανω αλλη μια υστατη προσπαθεια...ποιος το ματιασε το παιχνιδακι μου εεε???

αλικη ολα καλα ελπιζω..

ινα ,ελιζα, μαριετα ελενη ρουλα..ποια ξεχναω??? :x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε που είστε όλες σήμερα; Άντε για μαζευτήτε. Εγώ έβαλα το ποτάκι μου και χαλαρώνω.

Μαράκι βγήκατε επιτέλους βολτίτσα ε; Κι εγώ τρελαίνομαι να βλέπω την Σοφούλα αλλά και όλα τα παιδάκια να περιπλανιούνται χαρούμενα εδώ και εκεί.

Αχ τι είναι αυτά που γράφεις με τα τσουρέκια και τα καλτσούνια ρε φιλενάδα... τι μου κάνεις.... Είμαι σίγουρη ότι θα είναι πεντανόστιμα και θα μοσχομυρίζει όλο το σπίτι!

Ευάκι ξεπατώθηκες με τις δουλειές; Άντε βάλε ένα ποτάκι τώρα και κάτσε.

Η Αλίκη μας σήμερα θα είναι στο καινούργιο της σπιτάκι;;;;

Που είσαι ρε Μαριεττάκι; Άσε λίγο το κάστρο και έλα κι από εδώ.

Κατερινάκι μου είτε γοριλινα είτε όχι πραγματικά θα είσαι η πιο όμορφη μανούλα που θα υποδεχτείς μια μπέμπα κούκλα επίσης!

Ίνα μου τι κάνει το μικρό μας Αϊστανάκι; Εμένα τώρα άρχισε να παπαγαλίζει ότι της λέω τα λέει προσπαθώντας να τα πει καθαρά και με τρελαίνει! Φαντάζομαι εσένα που πια κάνει και προτάσεις πώς θα τρελαίνεσαι ε;

Άντε μαζοχτήτε, έχω όρεξη σήμερα και λείπει και ο άντρας μου γμτ, δουλεύει ακόμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aχχχχχ επιτελους εκατσα, φτανει για σημερα αυριο παλι....

Μαρια θελω και εγω να κανω τσουρεκια αλλα πουυυυυυ με τον μικρο στα ποδια μου.

Ζηλευω που εχεις μια αδερφη και κανετε πραγματα μαζι, ειναι το παραπονο της ζωης μου που δεν εχω αδερφη :cry:

Κατερινα ετιμαζεσε σιγα σιγα για την μεγαλη μερα εεε, κανε οτι ειναι απαρετιτο για να εστανθεις καλα...

Αααα Μαρακι τωρα που το θιμιθικα.......Μπραβοοοοο!!!!!!!!!!! αλη μια ιωση και θα εισαι στιλακι μεχρι την βαφτιση :lol::lol::lol::lol::lol: αντε ξεκινα και εσυ να γινουμε κορμαρες παρεα..

Νατασσα τι εγηνε πιραμε σβαρνα τα μπαρακια \:D/ \:D/ \:D/ καλα εκανες και ξεδωσες το χριαζομαστε και αυτο...

Οι αλες που ειστε σημερα??? Σαββατο και αλονιζετε εεε???

Παω να χτισω κανενα σπιτι στο βασιλειο μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσα τωρα σε ειδα.....

Εγω ειμαι ενα πτωμα και για ποτακι ουτε κουβεντα εχει πολλες θερμιδες...

Και εμενα μου ανηξε την ορεξη η Μαρια με τα τσουρεκια......

Εγω τα τσουρεκια τα τροω με βουτιρο και κασερι κιτρινο απο πανο,,,, ΑΧΧΧΧΧ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ.....ΘΕΛΩΩΩΩΩΩ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑ ΤΣΟΥΡΕΚΙ................

Μαρια θα σε σκοτωσω ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...