Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΙΟΥ '11 ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΚΕΡΑΚΙΑ


Recommended Posts

Anastasia euxaristoume gia ta perastika.. Milisa k me tin paidiatro k mou eipe an kanei k apo4e pireto na tin enimerwsw giati den trwei k poli k ipo4iazetai gia molinsi sta oura.. Fisika tin ele3a prin k itan mia xara, (37,2)..

Ta papoutsakia einai poli wraia, 8a 4a3w k gia Kipro.. Se euxaristoume pou mas ta edei3es..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας και από εμένα!

ΑΛΛΑ δεν έχω καταλήξει στην διάσταση ....να το πάρω για ολόκληρο το δωμάτιο -από άκρη σε άκρη ή ένα κομμάτι στην μέση? το έχει σε 2*3 και σε 1.70*2.40

εσείς τι κάνατε?

Εγώ θα σου έλεγα να βάλεις το 1.70 * 2.40 (το ίδιο έχω κάνει κι εγώ) γτ ξέρω ότι δεν είναι υγιεινό για τα παιδάκια να στρώνεται το δωμάτιο από άκρη σε άκρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!

ευχαριστω για το ενδοαφερον σας, καταλαβαινω βεβαια οτι στο ιδιο καζανι βραζουμε ολοι, αλλα δεν παρηγοριεμαι απο τη γενικη κακη κατασταση :( χτες-που δεν μπορουσα να κοιμηθω- θυμηθηκα τι καλη διαθεση που ειχα πριν 3 χρονια, οταν ειχα διαβασει ¨" το μυστικο" και αποφασισα οτι θα μου κανει καλο να το ξαναδιαβασω :) με λιγα λογια, λεει, οτι ελκυεις τα καλα πραγματα στη ζωη σου με τις σωστες σκεψεις, και εχω πολυ αναγκη να κανω ομορφες σκεψεις!!αρχισα βλεποντας τον τραπεζικο μου λογαρισμο προικισμενο με ενα εκαταμμυριο ευρω!!

περαστικα στη βικτωρια!!! αντρια, εχει αλλα συμπτωματα η μονο πυρετο;;; μαλλον ιωση θα ειναι, να μας πεις τι σας ειπε η παιδιατρος!!

κι εγω θελω να βρω παπουτσακια για τη βαφτηστηρα μου, και επειδη η κουμπαρα μου ειναι λιγο εκλεκτικη, μαλλον θα παω στα μουγερ..... εγω, παντως, για την αθηνα δεν εχω τετοια κολληματα!!! αναστασια, πολυ ωραια τα παπουτσακια!!!

ελενα, για τα χνουδια ανησυχουμε μηπως κανει καποια αλλεργια το μωρο, αλλα μετα απο ενα χρονο θα ειχε δειξει σημαδια, ( ειχα ρωτησει την παιδιατρο και μου το ειπε, γιατι κι εγω προβληματιζομουν) αρα να παρεις οποιο μεγεθος σε βολευει... εγω στης αθηνας, εχω ενα συνθετικο απο το ΙΚΕΑ που δεν παει τοιχο τοιχο, και δεν ειχα κανενα προβλημα! τι ειναι το saggy;;χαλακι;;

γιουλη, εχεις δικιο, το κοκκινο ειναι για γερα νευρα!!!θα τα ξαναβαψεις ξανθα;;

σημερα, δεν καθισα στιγμη, απο το πρωι μεχρι τωρα! η αθηνα πηγε πρωτη φορα λαικη σημερα, γιατι δεν ειχα που να την αφησω και ειχε πολυ ομορφη μερα!! πετυχα και την πεθερα μου τυχαια, η οποια καθε φορα που μας λεγανε κοπλιμεντα για το κοριτσακι μου, τους ελεγε να το φτυσουν για να μην το ματιασουν!! :lol::lol: σημειωτεον, οτι δεν πιστευω στο ματι και το παιδακι μου δεν εχει ματιαστει ποτε!!! της κουνιαδας μου τα παιδακια, απ'την αλλη, που πιστευει, τα ξεματιαζει η πεθερα μου 3 φορες τη μερα!!χαχαχχα!! :lol: κακιες;;;;λιγουλακι!! :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afrodite mou pireto k anore3ia, den trwei k poli me xilia zoria xorous, tragoudia an faei ligo, san twra ipie me poli piesi 100ml gala apo ta 210ml pou epine alles fores.. Stin arxi skeftika pws einai apo ta dontia alla 8a mou ekane 39? Den nomizw, 8a dei3ei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Από χθες που έγραψε η Άντρια δεν έγραψε καμία άλλη κοπέλα ή κάτι έγινε και δε βλέπω τις δημοσιέυσεις???

Εμείς περιμένουμε τους νονούς της Γεωργίας! Θα της φέρουμε την πρώτη της λαμπάδα [smilie=blob9.gif]

και παπουτσάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω νομιζα οτι κολησε καποια στιγμη το πρωι.

Ειχα αρκετες δουλειες στο σπιτι και μετα πηαγα βολτα σε μια φιλη μου.

Ανδρια πως ειναι η μικρη; Καλα τοσα λεφτα για βενζινα; εγω βαζω περιπου με τις τωρινες τιμες 20ε αντε το πολυ 30.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια στείλτε τη θετική σας σκέψη και ενέργεια στη Γλυκερία μας, δυστυχώς τα πράγματα είναι πολύ δύσκολα και για τους δύο μπαμπάδες και πραγματικά έχει μπροστά της ένα Γολγοθά. Σας στέλνει χαιρετισμούς και πολλές ευχές για το Πάσχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!!

φαινεται ηταν ενα γεματο σαββατο για ολες μας!!! κι εγω το πρωι πηρα παπουτσακια, λαμπαδα και σοκολατενιο αβγο για τη βαφτηστηρα μας!!! το βραδυ περασαν για βολτουλα απο το σπιτι, και δεν αντεξα, τους τα εδωσα!!!αντε και του χρονου θα εχει και η αθηνουλα λαμπαδα!!!

αντρια, ειναι καλυτερα η βικτωρια;;;ελπιζω να ηταν κατι περαστικο!!

την αλλη εβδομαδα εχω γενεθλια και μαλλον δεν θα σβησω κερακια με κοσμο, σκεφτηκα οτι ειναι ευκαιρια να βγω για φαγητο με τον αντρα μου, και ρωτησα την πεθερα μου αν μπορει να κατσει με την αθηνα ( εννοειται κοιμισμενη στο κρεβατακι της) και μαλλον μπορει..... βεβαια, θα ξερει σιγουρα την αλλη εβδομαδα!! εσεις κοριτσια, εχετε καποιον να αφηνετε το μωρο και να βγαινετε με το ταιρι σας;;;;εγω το εχω κανει 2-3 φορες μονο, γιατι μονο την πεθερα μου εχω εδω και επειδη τρεχει ολη μερα με τα παιδια της κουνιαδας μου, δεν θελουμε να τη χωνουμε και σαββατοβραδο :( και σκεφτομουν οτι ειναι κριμα, τωρα που δεν δουλευω και εχω εγω εξ'ολοκληρου την αθηνα, να μην μπορω με ευκολια μια φορα την εβδομαδα να την αφησω σε καποιον για να βγω για ενα ποτο με φιλους.... :? το λεω, γιατι του χρονου που θα δουλευω και θα χρειαζομαι καποιον για τις ωρες που θα λειπω, δεν θα μπορω να ζητησω και baby sitting για βραδινη εξοδο :( και η πεθερα μου μενει και απο πανω μας....γενικα, νιωθω λιγο ριγμενη, γιατι αν και ξερω οτι αγαπα ολα τα εγγονια της το ιδιο, βλεπει -λογω αναγκης- περισσοτερο τα αλλα 2 και λιγοτερο την αθηνουλα.... στην αρχη με πειραζε, μετα σκεφτηκα οτι πρεπει να το θελει και η ιδια , να βρισκει χρονο και για τη μικρη και το ψιλο ξεπερασα....

ενα σεντονι εγραψα παλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια στείλτε τη θετική σας σκέψη και ενέργεια στη Γλυκερία μας, δυστυχώς τα πράγματα είναι πολύ δύσκολα και για τους δύο μπαμπάδες και πραγματικά έχει μπροστά της ένα Γολγοθά. Σας στέλνει χαιρετισμούς και πολλές ευχές για το Πάσχα!

δαφνη, χειροτερεψε ο παππους λευτερης;;;; εχει και κατι ο μπαμπας της;;; ευχαριστουμε για τις ευχες! μιλησες μαζι της;;;

εννοειται πως της στελνουμε ολη τη θετικη μας ενεργεια για δυναμη και καλη αναρρωση!!!μακαρι ολα να πανε καλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκερια μου( αν και δεν μας διαβαζεις) σου στελνω την θετικη μας ενεργεια και πολλες ευχες για γρηγορη αναρρωση στους μπαμπαδες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera!!

Simera tin vgalame stin mama mou, egw me tin mikri pigame girw sto mesimeri k o george ir8e to apogeuma giati pige douleia, pigame k sto cafe tis geitonias mas mazi me ton aderfo mou k tin nimfi mou gia na doume podosfairo k epistre4ame stin mama mou pali k ir8ame prin 1,5 wra peripou, to 3enixtisame :)

Molis ekana mpanio k 3aplwsa sto krevvataki mou na diavasw ta nea sas..

I mikri simera den ekane ka8olou pireto, mou ekane ligi diarroia alla kata ta alla einai mia xara mallon 8a itan i kanena kriwma k den e3elix8ike i apo ta dontakia..

Gewrgianna 8elw tosi poli venzini giati 1o. Einai makria i douleia mou apo to spiti mou k 2o. Exw ena autokinito fagana (turbo 20 aloga) :?

Euxaristw gia ton endiaferon sas koritsia mou!!

Glikeria mou euxomai oi mpampades sas na pigenoun apo to kalo sto kalitero, kali dinami k poli ipomoni.. Perastika sas!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα εκανα μια δοκιμη με τα χαμπουργερακι που θελω να φτιαξω. σας βαζω φωτο.

Μου χαλασε το μιξερ, ευτυχως προς το τελος που εφτιαχνα την ζυμη για τα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!

ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΠΩ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΖΗΝΑ ΜΑΣ!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ, ΓΕΡΗ, ΔΥΝΑΤΗ ΚΑΙ ΑΤΙΘΑΣΗ ΑΜΑΖΟΝΑ!!!!!!!!!!! (ΕΝΤΑΞΕΙ ΝΑ ΑΦΗΝΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΛΙΓΑΚΙ :lol::lol::lol: ) ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΕΧΕΙ 2 ΓΕΡΟΥΣ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ!!!!!!!!!

ΒΛΕΠΩ ΟΛΕΣ ΕΙΣΤΕ ΕΞΩ ΓΙΑ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ !!! ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΩΡΑΙΑ ΗΜΕΡΑ!! ΕΜΕΙΣ ΦΕΥΓΟΥΜΕ ΣΕ ΛΙΓΑΚΙ !!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα εκανα μια δοκιμη με τα χαμπουργερακι που θελω να φτιαξω. σας βαζω φωτο.

Μου χαλασε το μιξερ, ευτυχως προς το τελος που εφτιαχνα την ζυμη για τα σου.

ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ!!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΜΠΙΦΤΕΚΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ? ΦΙΛΑΚΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ & ΑΝΤΡΙΑ!!! ΠΩΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΕΙ ΒΟΛΤΟΥΛΑ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenaki mou milisa me tin nona tis Victorias gia na kanonisoume kati alla 8a mou pei meta giati ir8e mia prwin simfoititrias tis apo alli poli k mporei na sinanti8oun exoume k ena filiko zevgari pou exoun k ekeinoi ena agoraki sinomiliko mas k tis kiriakes vre8omaste alla akomi na milisoume mazi tous, idwmen!! O george vare8ike spiti k me trellane :D

Gewrgianna fenete wraio to mpiftekaki :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα καλη βολτα!! Εγω ημουνα εχθες βολτα και σημερα πρεπει να μαγειρεψω και να σιδερωσω. γενικα πολλες δουλειες.

Δαναη πολυ καλα παπουτσια που τα προτειμω στον Αλεξανδρο τα τελευταια χρονια ειναι τα Geox.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μονη μου εμεινα!!!!

Πριν λιγο διαβαζα το ποστ με τις γεννησεις. Συγκινηθηκα παλι αλλα το ηθελα!!!!!!! τι ομορφες μερες και γεματες ανηπομονεσια!!!!!!!!!!!!!!

Ο μικρος μου κοιμηθηκε και εγω εκανα ενα μπανακι. Νομιζω πως τελειωσα με τα πειραματα για τα φαγητα του παρτυ. Μου αρεσει οπως καταλαβατε να κανω περιεργα πραγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΖΗΝΑ ΜΑΣ!!! ΝΑ'ΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ, ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΤΑ ΚΑΛΑ!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΣΤΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ, ΓΩΓΩ!!! ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!!

ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!

γεωργιαννα, πολυ ωραιο το χαμπουργκερακι!!!ειναι για τα παιδακια μονο η και για μεγαλους;;;μου φαινεται λιγο ψηλο για τα παιδικα στοματακια, τι ηλικιες εχεις;;; μηπως πρεπει να κανεις το μπιφτεκακι λιγο πιο μικρο;;καλα, για μενα, με την πεινα που εχω μιση μπουκια ειναι!!! :lol::lol:

αντρια, χαιρομαι που ειναι καλα η βικτωρια, εχω ακουσει κι αλλα παιδακια με υψηλο πυρετο, λενε οτι ειναι η εποχη της γριππης!!ο,τι και να'ναι, να'ναι περαστικο!!

εμεις πρωι και απογευμα ημασταν εξω με το καροτσι, το μεσημερι σπιτι για μαγειρεμα και νανι! μονο που δεν πολυτρωει το μεσημεριανο της τις τελευταιες 3 μερες, και της το δινω και για απογευματινο... δεν ξερω αν φταινε τα δοντια της που την ενοχλουν ( βγαζει αλλα 2) η νυσταζει εκεινη την ωρα γιατι εχει συνηθως 5 ωρες ξυπνια..... :roll: θα δουμε....

τα geox ειναι πολυ καλα και οικονομικα ( μου εχουν πει) παπουτσακια, δεν ειδα ωραια σχεδια για κοριτσακια :( της βαφτηστηρας μου της πηρα απο τα μουγερ και δεν μπορω να πω οτι ειδα αντιστοιχια ποιοτητας-τιμης....μαλλον πολυ ακριβα για αυτο που προσφερουν, θα ελεγα....

η αθηνουλα φοραει ακομα παπουτσακια αγκαλιας γιατι δεν περπαταει...πιστευετε οτι θα την βοηθουσε να περπατησει πιο γρηγορα αν της επαιρνα κανονικα παπουτσακια;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπηκα για λιγο να πω τα χρονια πολλα στην ζηνα μας.γωγω να χαιρεσαι την κοριτσαρα σου.πολυχρονη.με υγεια.οτι καλυτερο για το μωρακι σου.παει να μαζεψω τον μεγαλο για υπνο κ τα λεμε μετα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρονια πολλα γωγω μου να χαιρεσαι το κοριτσακι σου,γερο και καλοτυχο να ειναι...νιωθω πολυ περιεργα που εχει περασει ενας χρονος..ποτε τα ειχαμε στη κοιλια μας,ποτε γεννησαμε,ποτε χρονιζουν ενα ενα σιγα σιγα μιλαμε σοκ.....

και παλι χρονια πολλα με υγεια και ευτυχια....

κοριτσια ειχα μια δυσκολη μερα θα μπω αυριο να διαβασω τις δημοσιευσεις σας καληνυχτα,.....κουτουλαω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια  Πώς είστε εσείς; Εμένα ξεκίνησε η δυσκοιλιότητα όπως στο πρώτο τρίμηνο... Ότι χειρότερο αυτή την περίοδο, που έχουν φουσκώσει και όλα, χέρια, πόδια. Χαλάλι βέβαια, καλά να είναι τα παιδάκια μας και θα τα αντέξουμε και αυτά. Λίγο έμεινε.  
    • Αχ άσε... Αναπολώ τις μέρες που κοιμόταν πολύ τα πρωινά και προλάβαινα να πιω καφεδάκι 🤣 εμένα το παληκάρι κοιμάται 1,5 το πολύ 2 ώρες το μεσημέρι αλλά μόνο πάνω μου... Αν κάνω να τον αφήσω δίπλα ανοίγει μάτια και κλαίει... Οπότε είμαστε αυτοκόλλητοι μέχρι το βράδυ που θα κοιμηθεί. Δε προλαβαίνω τι-πο-τα 🤯 ξέρω όμως ότι αυτές οι στιγμές αργότερα θα μου λείπουν.  Αααααα σιδερένιο το 7ο δοντακι σας! (Κι εμένα με δαγκώνει το κουνέλι μου 🤣) Ναι όσο μπορείς πάλεψε το με τα πατημένα γιατί μετά αν το αφήσεις ίσως να δυσκολευτεις.  Κι εγώ νιώθω ότι δεν έχω συνέλθει πλήρως από τη φάση γέννα - νεογέννητο... Καταρχάς ακόμα σκέφτομαι τη καισαρική και τη περίοδο της λοχείας και ανατριχιαζω... Μπρρρρρ!  Πότε πέρασε ένας χρόνος Ε; Απίστευτο! Ένας χρόνος απαιτητικός αλλά συνάμα όμορφος! Πως έχουν αλλάξει τα μωράκια μας... από μικρά νεογέννητα έχουν γίνει μικροι εξερευνητές 🤣 Κοιτάζω τις φωτογραφίες από την εγκυμοσύνη ή βιντεάκια με τη κοιλιά μου να κινείται και ακόμα δε μπορώ να πιστέψω ότι το έζησα, σαν ένα γλυκό όνειρο.... Τον κοιτάζω και η καρδιά μου πάει να σπάσει από αγάπη... 💙      
    • Πώς τη παλεύω; Πφφφφ ανάλογα τη μέρα .. υπάρχουν μέρες που βγαίνουμε βόλτα, μέρες που συναντιεμαι με φίλες που έχουν κι αυτές μικρά παιδάκια και μέρες που είναι σκέτη καταστροφή...  Εμένα αν ξυπνήσει μέσα στη νύχτα θέλει οπωσδήποτε να πιει γάλα αλλιώς δεν ηρεμεί με τίποτα.  Ευτυχώς 20:30-21:00 κοιμάται. Τις τελευταίες δυο μέρες και μένα κοιμάται περισσότερο.... Μωρέ λες; Λες να κοιμόμαστε σαν άνθρωποι σιγά σιγά; 🤣🤣🤣🤣 Φτου φτου φτου μη το ματιασω!   
    • Να χαίρεσαι!! Μια χαρά είναι ο τράχηλος! Άλλες έχουν μικρό τράχηλο και κάνουν περίδεση, εσύ δεν έχεις να το σκέφτεσαι αυτό!!  Σε κάποια φάση λογικά ξεκινά και μειώνεται το πάχος για τον τοκετό! Τα κορίτσια που είναι μαμάδες θα ξέρουν καλύτερα κιόλας!
    • Καλά εσενα θα θέλει σίγουρα να σου το αυξήσει όταν μιλήσεις μαζί του πες μας 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...