Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΛΩΣΣΟΚΟΠΑΝΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΙΟΥΛΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ '12 νο3


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευχαριστω κοριτσια!!!!!! :x:x εβαλα φωτο κ εδω στο αλμπουμ μαμμυ..αυτο το φορεμα ειναι λιγο αερατο κ ηταν μια χαρα..ευτηχως σημερα ειχαμε ηλιο κ δεν εβρεχε.. :):)αχ αλεκα πολυ ομορφα ειναι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ βρε εστε μου τι θα κανεις τωρα??? μακαρι ναμασταν κοντα θα σε βοηθουσα... δεν περνω πολλα απλως ναχεις καφε μπολικο!!!! ελα βρε μη ανυσηχεις κατι θα γινει

εγω εχω βαλει ξυλινο πατωμα στο παιδικο δωματιο και μου το κραταει υπερβολικα ζεστο αφου να φανταστεις δεν εχω αγορασει χαλι!!!!

λια μου ειναι μονο παπλωματακι απ'οτι καταλαβα... αν ειχε τα σεντονακια θα μπορουσες να κανεις τα υπολοιπα... για ψαξε και αλλου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνολο ουτε που ξερω... μαλλον ξερω ακριβα!!! αυτα που πηρα εγω σεντονακια(3τεμ+2μαξιλαροθηκες) και παντα = 95ευρω

κουνουπιερα = 20ευρω

συνολο 115ευρουλια τα εσκασα εγω χωρια τα μεταφορικα που ηταν και τα δυο περιπου 20ευρω

παπλωμα το πηρε η πεθερα μου και επειδη ειναι παλιο σχεδιο αντε να το πηρε κανενα 50ευρω απ'οτι υπολογιζω γιατι ειχε απεξω μια τιμη αλλα στανταρ δεν ηταν αυτη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακου ασιδερωτα??? φυσικα και ειναι ασιδερωτα και απλυτα!!! κατσε να μπουμε στο 8ο για να τα στολισουμε οπως πρεπει!!! τωρα περιμενω και τα αυτοκολλητα και ξεκιναω αλλα δεν θα βαλω τη μπουρντουρα ειναι υπερβολικη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalorizika na einai ola tous alekaki mou na ta xarei to zouzouni sou :D:D:D

este mou alitheia giati de se voithaei o antroulis sou na teleiwsete na mhn agxwnese kiesy mwre..

maraki na zisete koritsaki mou oti kalytero kai pali eyxomai!!ante kai sta dika mas twra :D:D

amalia mou psakse mhpws vreis apo allou ta ypoloipa..tha koitaksw kiegw mpas kai vrw tipota na sou steilw..ps to aytokollito to exw kiegw sthn krevatokamara mou kai einai teleio!!!

nystazw re gmt alla einai polu nwris akomaaaaa!!kai thelw kai kati na masoulisw alla den kserw ti akoma...pfff

shmera diladi mphka ston 5oooooo????pwpwwwwwwwww pws pernaei etsi o kairos kale koiloumpes mou :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάνσυ μου ο άντρας μου είναι στην δουλειά και αυτή την στιγμή τους έχουνε μαζέψει όχι για κοπή τη πίτα αλλά για κοπή το μισθό meeting. Αλεκουκοοοο τέλειο το σετάκι. Μεγειά να το καλοχαρεί ο κολοκύθας σου. Μαρή κι εσύ έγκυος γυναίκα θα κουβαλάς κούτες για να με βοηθήσεις? Εγώ από το άγχος μου πήγα να μαζέψω μερικά ρούχα ακόμα από την ντουλάπα και επειδή ζορίστηκα ανέβα κατέβα την καρέκλα άρχισε τις φάπες ο μικρός. Με έχει ταράξει τώρα που κάθισα. Αλεκα κι εγώ έχω ξύλινο πάτωμα αλλά δεν κάνει τίποτα γιατί έχουμε πολύ κρύο εδώ και μόνωση μόνο στους τοίχους η σκεπή δεν έχει. Γι'αυτό θα βάλουμε και ξύλινο ταβάνι με πετροβάμβακα για να γίνει εσωτερική μόνωση και να έχουμε ζέστη το χειμώνα και δροσιά το καλοκαίρι. Για να δούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστωωωωωωω :):):):P πω πωωωωω εστε δουλειες με φουντες ανοιξες!!καλο κουραγιο σας ευχομαι.. ;) το αποτελεσμα ομως μετα θα σε ανακουφισει!!!!!!!!!!! αλεκα κ εγω τον αλλο μηνα λεω να κανω το δωματιο κανονικα..τωρα ολα πανω στο κρεβατι χυμα τα εχω..απλα σκεφτομουν να ετοιμασω βαλιτσα για να τα εχω ετοιμα σε περιπτωση που κατι γινει..γιατι μου λενε ποτε δεν ξερεις κ τετοια,επειδη μπηκαμε στον 7ο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Delphinaki, να ζήσετε, ήσουν κούκλα και η κοιλιά δεν φαίνεται καθόλου!Να είστε πάντα ευτυχισμένοι!!

Αλέκα, η προίκα πολύ όμορφη, καλορίζικη!

Εγώ σήμερα την έβγαλα με σούπα και γενικά είμαι καταβεβλημένη...Ελπίζω αύριο να είμαι καλύτερα!

Ερώτηση: Μετά απο πόσο διάστημα απο την β΄επιπέδου, σας έβαλε ο γιατρός να κάνετε την καμπύλη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλεξανδρα καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις!

Ελενα καλα αποτελεσματα και σε εσενα αυριο με τις εξετασεις!

Και εγω αφου θα παω τωρα την Πεμπτη για την β επιπεδου, μαλλον στις 19 του μηνα θα ερθει και η σειρα μου να κανω καμπυλη ζαχαρου...

Κατερινακι ξεκινησες και εσυ τις πρωτες αγορες του μπεμπη? :D Τι καλα , με γεια!!!Εγω τα χαζευω ακομη χιχιχι :D

φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζησετε και να απολαμβανετε την οικογενεια σας Μαρια με πολλες-πολλεσς χαρες. @};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-@};-

Αλεκα πολυ ωραια η προικα του πριγκηπα σου,με το καλο να την χαρει.

ΚΑι γω εχω μπερδευτει με τηνκ καμπυλη ζαχαρου,εμενα μου την εχει βαλει 26/3 μαζι με την β'επιπεδου.τα 50ml 2 τρυπηματα μου πε.Μηπωσ μου την εχει βαλει νωρις κοριτσια???????

α΅!!και την γραφει το ικα?γιατι η δικια μου συνεχεια μου λεει για τα περισσοτερα οτι δεν γραφονται :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσακια,τι κανετε;

καλοριζικα τα ψωνια σας,εγω δεν ξεκινησα ακομα....λεω μεχρι τελος του μηνα να αρχισω να αγοραζω.

delphine να ζησετε και να εισαστε ευτυχισμενοι!να σας ερθει με το καλο το μωρακι σας.

την πεμπτη θα παμε για εξετασεις αιματος και ουρων και καμπυλη.μου ειπε να κανω 3 ληψεις με 75 gr γλυκοζη.εχω ενα αγχος .......!!

αυτες τις μερες ο κυριος φασολης εχει ξεσαλωσει ,γυριζει ,κλωτσαει...ειναι φοβερη αισθηση!

ο καιρος με εχει χαλασει παρα πολυ,δεν αντεχω αλλο κρυο ,βροχη κ υγρασια!!ημαρτον!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!!!Έχετε γράψει πάρα πολλά...!!!!

Πρώτα απ'όλα καλωσόρισαν οι καινούργιες μανούλες!!!!

beboula με το καλό τα αγοράκια σου και η β επιπέδου...

Πασχαλιτσάκι συγχαρητήρια για το κοριτσάκι σας!!!!!!!!!!

Delphine να ζήσετε και να χαίρεστε την οικογένειά σας!!!

Αριάδνη περαστικά σου.

Αλέκα πολύ ωραία η προίκα του μικρού!

Εδώ τα ίδια χάλια καιρός...το μόνο καλό είναι ότι έκλεισα ραντεβού στον γιατρό για την άλλη Πέμπτη και έκλεισα και για Β επιπέδου στις 3/4,ανυπομονώ να έρθει αυτή η μέρα!!!!Μάλλον τελικά θ δούμε και το φύλο, μέχρι τώρα λέγαμε να περιμένουμε μέχρι το τέλος αλλά δεν το βλέπω...! Μας έχει φάει η αγωνία!!! Φιλάκια και καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσεβουλα φυσικα και την γραφει... εγω την εγραψα στο ικα και πηγα σε συμβεβλημενο μικροβιολογικο εργαστηριο και πληρωσα 8ευρω ... και εγω αυτην εκανα 2ληψεις 50μλ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τρεχουμε στα μαγαζια και γυρναω εξαντλημενη σπιτι!

κουνια καταληξαμε και θα μας την στειλουν σε 2 βδομαδες!

καροτσι ειναι σκετο μπερδεμενα, εχω αγχωθει και δεν ξερω ΤΙ ΝΑ ΔΙΑΛΕΞΩΩΩ

δελφινακιι τελειες οι φωτογραφιες τις ειδαα! πολυ ωραιο το φορεμα να ζησετε, να χαιρεσαι τον γιοκα σου και με το καλο να ερθει το νινι σας :D

αλεκα με για η προικα ειναι τελειααα! και αυτο το πουα πολυ μαρεσει!

δεν μπορεσα να διαβασω πολλα..

εγω τελευταια δυσκολευομαι παρα πολυ στον υπνο, και στον καναπε για να κατσω δεν βολευομαι με τιποτα, φουσκωνω επικινδυναα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα εγκυουλες μου!!!χιλια ευχαριστω για τις ευχες σας!!! :-*:-* κ στα δικα σας οι ελευθερες!!! χριστινακι πλησιαζει ο καιρος κ σε σενα!! :) με το καλο τα μωρακια μας!! τι ωραια που ψωνιζετε... :):):) σημερα μπορει να παρω κ εγω μια ολοσωμη φορμα για να την βγαλω μεχρι τελους..παραφουσκωσα κ δεν με κανουν αυτα που ειχα..αλλα δεν ξερω σε ποια μαγαζια μπορει να εχει τετοια ρουχα..λητω ειχαμε εδω θεσσαλονικη αλλα εκλεισε :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΕΙΔΑ ΕΤΟΙΜΑΖΕΣΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΜΠΥΛΗ.ΜΗΝ ΑΝΧΩΝΕΣΤΕ ΚΑΙ ΑΣΧΗΜΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΝΑΙ ΜΕ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ.ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΖΑΧΑΡΟ.ΑΠΛΑ ΤΟ ΑΣΧΗΜΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΤΕΡΗΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΦΑΓΗΤΑ.ΑΛΛΑ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΣΑΒΟΥΡΙΑΣΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ Η ΖΥΓΑΡΙΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΕΠΙΚΥΝΔΥΝΑ...

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΛΕΤΕ;ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΑΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ;

ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ Κ ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ...ΧΑΧΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα αποτελεσματα να εχετε κοριτσια!!!! εγω μλλον την αλλη βδομαδα θα κανω καμπυλη..ειναι μεχρι να μπω στο βιβλιαριο του αντρα μου.νανσυ εχεις 2 μωρακια στην κοιλιτσα σου..φαε!!!! μην το εχες τυψεις..που θα πανε μετα?θα φυγουν..με 3 μωρα κιολας εχει τρεξιμο! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα. Καλή επιτυχία σε όσες θα κάνουν εξετάσεις. Κορίτσια ΗΛΙΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ !!!!! Αχ άλλαξε η διάθεσή μου μόνο και μόνο από αυτό. Τελικά δεν θα ξεκινήσουν αύριο το δωμάτιο ΕΥΤΥΧΩΣ! Μάλλον για Κυριακή το βλέπω. Σάββατο θα τελειώσω και τα υπόλοιπα μαζέματα και ξεκινάμε. Άκουσα το Σάββατο θα φτάσει 19 βαθμούς η θερμοκρασία. Θα είναι τέλεια! Κοιλουμπίτσες ετοιμαστείτε για βόλτες και ψούνια πολλά για τα μωράκια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ Η ΠΛΑΚΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΦΟΡΤΩΘΕΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΜΑ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΜΑ Κ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

Κ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ Κ ΑΝΥΠΟΜΟΝΕΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΓΛΥΤΩΣΕΙ....ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ Η ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΥΝΗΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΙ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΜΕ ΔΥΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ Κ ΜΙΑ 2ΧΡΟΝΗ ΚΟΡΗ..ΕΧΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΧΘΕΣΙΝΟ ΠΡΟΧΘΕΣΙΝΟ ΑΝΤΙΠΡΟΧΘΕΣΙΝΟ ΦΑΓΗΤΟ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΠΑΝΕΣ ΝΑ ΠΛΥΝΕΙ ΝΑ ΤΑΙΣΕΙ...ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΡΙΝ ΓΙΑΤΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΛΕΟΝ..Κ ΕΚΕΙΝΟΣ ΟΝΕΙΡΕΥΕΤΑΙ ΨΑΡΕΜΑΤΑ!!ΧΑΧΑΧΑ ΑΣΕ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΟΥ ΖΗΤΑΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ Κ ΚΑΝΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΙΣ ΛΟΓΩ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Κ ΝΟΜΙΖΕΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΠΩΣ ΘΑ ΜΑΙ Η ΓΛΥΚΙΑ ΤΡΥΦΕΡΗ Κ ΥΠΟΜΟΝΕΤΙΚΗ..Η ΔΕΥΤΕΡΟΜΑΝΕΣ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΧΑΧΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΜΕ ΚΟΒΩ ΓΙΑ ΔΑΦΝΗ.. 3ΠΑΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΒΟΗΘΕΙΑ Κ ΔΟΥΛΕΙΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΚΑΝΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ:ΚΟΒΕΙ ΦΡΟΥΤΑ Κ ΠΕΤΑΕΙ ΤΙΣ ΦΛΟΥΔΕΣ ΜΕΣ ΤΟΝ ΝΕΡΟΧΥΤΗ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΩ ΕΓΩ ΣΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΩ ΕΤΣΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΟ Κ ΔΕΝ ΞΕΒΓΑΖΕΙ ΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΡΙΧΕΣ ΟΥΤΕ ΒΑΖΕΙ ΤΗΝ ΠΕΤΣΕΤΑ ΣΩΣΤΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΕΓΩ;ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ!ΟΥΑ ΟΥΑ!ΘΑ ΕΧΩ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΧΩ Κ ΕΝΑ 4;ΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Πω πω Νανσυ και νόμιζα μόνο ο δικός μου τα κάνει!Μα γιατί τα κάνουν?Έχουν κάποιο "λάθος"στο dna τους? :D

Σήμερα είμαι κάπως καλύτερα αλλά δεν την παλεύω άλλο με την δουλειά...Ελεγα θα κάτσω μεχρι το Πασχα αλλά μάλλον θα την χτυπήσω την άδεια νωρίτερα...Είναι και ο γιατρός μου στην Πατρα και κάθε φορά που έχουμε ραντεβού ή κάποια εξέταση, αυτό συνεπαγεται και ταξιδάκι 1,5 ώρας και άδεια οπότε το βλέπω να την παίρνω νωρίτερα μια και καλή!

Λέω απο σήμερα να ξεκινήσω να φτιάχνω και τις φωτο του γάμου, τελος Οκτωβρίου παντρευτήκαμε αλλά τις φώτο τις πήραμες πριν 15 μέρες!

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...