Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

poso καιρρο διαρκει η προσαρμογη των υπολοιπων σε σχεση με το μωρο?

ποτε σταματουν να χορευουν οι ορμονες της λεχωνας?

ζητησα απο τον Π. να κρατησει τη Μ-Ι να κοιμηθω μαι ωριτσα ...δηλ , οσο θα κοιμοταν και το μπεμπε...

εεεεεε κοιμηθηκε εκεινος...

η Μ-Ι εκανε οτι μπορειτε να φανταστειτε.....

εβγαζε βαζε ρουχα...ερχοταν και μου μιλουσε...περνουσε και τσιμπουσε το μωρο...

καποια στιγμη αρχισε να κλαει το μωρο...πεινασε...

ειχα καρυαδες και πονοκεφαλο....εμ αυπνη απο τς 6...

σηκωνομαι να πιω την αντιβιωση...

με τα ματια της πλατης...βλεπω τη Μ-Ι να προσπαθει να παρει το μπεμπε αγκαλια...

τς φωναξα....νοιωθω χαλια...

απο τη φωνη ξυπνησε ο Π.

μετα της φωναξε και εκεινος που δεν καθοταν στο σαλονι....οση ωρα εκεινος κοιμοταν...

............................................................................

τωρα νοιωθω ακομα πιο χαλια....

καθισαν αγκαλια στον καναπε...την αφησε να κοιμηθει....

το βραδυ θα κανουμε παρτυ....!

οκ καταλαβαινω ειναι χαλια με τον βηχα...αλλα και εγω δεν ειμαι καλυτερα...

παω να κοιμηθω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα ομορφες..

συγνωμη αλλα εγραφα εγραφα και κατι πατησα στο λαπιτοπι και σβηστηκαν ολαααααααα :evil::evil::evil::evil: με πεταξε εξωωωωωωωωωωω..γκρρρρρρρρ

βικυ μου υπομονη κοριτσακι μου..ελπίζω με τον καιρο να στρωσουν τα πραγματα..και ολοι να προσαρμοστειτε στην νεα σας ζωουλα με τα δυο μωρακια...πιστευω με τον καιρο όλα θα σου φαινονται πιο ευκολα... ;);)

αχ και εγω τα σκεφτομαι απο τωρα και αγχωνομαιιιιιιιιι..μεσα μαιου λογικα γενναω...

φρανιτακι μου τι επαθε το σεμπινακι????? :(:(:( ελπίζω και ευχομαι ολόψυχα ναμην είναι κατι σοβαρό...περαστικα και περιμενουμε νεα σας...

νατασουλα μου και βικυ μου ..η αναρρωτικη συνεχιστηκε μεχρι την τριτη :D:D:D χωρις να παω εγω...εστειλα τον αντραμου :lol::lol::lol: και την παρασκευη θα παμε στον πιπολογο :lol::lol: όπου θα δουμε τον ποντικουλη μας...μπεμπουλη μας!!!!!!!! ακι θα του πω ότι δεν αντεχω αλλο..αληθεια περα απο την πλακα εχω βαρυνει πολυ...και λογω βαρους η γουρουνιτσα :oops::oops::oops: και λογω του οτι εχει πρηστει ο ενδοκολπικος κιρσος :oops::oops::oops:

σισσυυυυυυυυυυυυ..σε επαιρνα χθες τηλ...σου στειλα και μην στο κιν... :(:( οποτε θες παρε μεεεεε...εγω εδω θα μαι..χαζινγκ στο σπιτακι μου..

αφρο πολυ ωραιο εγινε ρε συ το δωματιακι... :D:D:D και ο πανουλης μια γλυκαααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!! μετα τον γαμπρο μου βεβαιως βεβαιως :lol::lol:

παναγιωτα μου ..καλη αρχη στο σχολειο φιλεναδιτσα μου!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

αρτζι ..τι γλυκια που ειναι εδω η μπουμπουκα σου..και το χαμογελο ολα τα λεφτα!!!!!!!!

μμμμμμμμμμμ δεν θυμαμαι τι αλλο ειπατε πολυλογουδες μου :oops::oops: με φωναζει και το παπακι μου..

μακια σεολες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία :lol::lol::lol::lol:

Τέλεια η Ι !!!! :D:x

Η Ρ δεν μιλά καθόλου στον παιδικό μόνο γελάει ! :?

Δλδ δεν έχουν ακούσει την φωνούλα της!!! :?

Ιουλία στην διάθεσή σου!!! ;):lol::lol:

Συμπεθέρα υπομονή :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!! Τι κανετε?

Μαρακι χρονια σου πολλα κουκλιτσα μου! Ευχομαι τα καλυτερα! Μα τι γλυκος ο Γ. ωραιο δωρακι σου εκανε!

Βικακι ποσο σε νιωθω..η προσαρμογη των αλλων εξαρταται απο πολλα. πχ. η Ε. ακομα προσαρμοζεται με τον Γ. δεν τον παει με τιποτα και το δειχνει συνεχεια. Οι ορμονες ειναι μεγαλο θεμα, εγω αποκτησα επιλοχεια καταθλιψη κοντα στο τριμηνο και κρατησε συνολικα 8-9 μηνες, γενικα οι ορμονες αργουν να στρωσουν... Πρεπει να πατησεις ποδι και να απαιτησεις βοηθεια απο τον Π. αλλιως θα ζοριστεις πολυ. Αντιβιωση γιατι παιρνεις?

Νατασουλα τι ομορφη εκπληξη σου εκανε η οικογενεια σου! Παντα τετοια ευχομαι.

Θου μα τι τελεια φωτο προφιλ! Λιωνω που τα βλεπω ετσι. Τα δικα μου σε καμια δεκαρια χρονια θα κοιμηθουν ετσι :lol: Θα βρεις μια λυση για το δωματιο μην ανησυχεις η μηπως εισαι ηδη εγκυος και γιαυτο καιγεσαι? :P:lol:

Αφρο πολυ ομορφο εγινε το κρεβατακι του Μ. Τελεια ιδεα με τα σκαλοπατακια. Ο μικρος δεν δοκιμαζει να ανεβει εκει? Ο Γ. προσπαθει να ανεβει στης Ε. τα σκαλοπατακια και παθαινω εγκεφαλικο.

Αργυ πανεμορφη ειναι η Ρ. με την πετσετουλα! Τρελη μουριτσα :x Καλα εδω στην Γερμανια δεν μου κανει εντυπωση που εχει τετοια γυναικα ο φιλος σας, εχει πολλες-πολλους τετοιους βαρεμενους. Κριμα που σας χαλασε την εκδρομουλα ομως :( Λογικα απο δεν προσαρμοστηκε στον παιδικο η Ρ. σιγα σιγα, ετσι ηταν και η Ε. στην αρχη. Της αρεσει? Τι λεει?

Χρυσα ποσο λιγουρευτηκα τα φαγητα σου! Ειδικα το χταποδακι που μου χει λειψει μιαμ μιαμ!

Φρανιτακι ευχομαι να ειναι ολα περαστικα και να αναρρωσει πολυ γρηγορα το Σεμπινι :x

Ειχα πολυ δυσκολο Σ/Κ με τον Γ. και ακομα δεν εσκασε το παλιοδοντι :twisted: Εχει γινει τοοοοσο γκρινιαρης και θελει συνεχεια αγκαλια. Τα βραδια ξυπναει με κλαματα να τον παρω αγκαλια και να κοιμηθει ορθιος αλλα δεν καταλαβε καλα. Χθες τον αφησα να κλαιει ωσπου το πηρε το μηνυμα και δεχτηκε παλι το μεμε. Ε δεν λεει να αρχισει παλι αυτο που εφτυσα αιμα για να το κοψω. Σημερα οδηγησα πρωτη φορα μεσα στην πολη, δυσκολευτηκα αρκετα και μου εσβησε και μια φορα. Δεν μου εμειναν πολλες ωρες ακομα να κανω, αντε να τελειωνω να ηρεμησω...

Καρολινακι τα φιλια μου! :YMHUG::x

Παω να συνεχισω το καπουτσινο μου τωρα που παιζει. Φιλακια σε ολες δεν θυμαμαι τι αλλο ειπατε.. :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι μου τα φιλια μουυυυυυυυυυ

αρτζι μου ο πιπολογος είναι ο γυναικολογος :lol::lol::lol: λογω του πιπιου :D:D:D αλλα ετσι μου βγηκε να τον γραψω για πλακα..τον εχω ξαναπει ετσι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

λοιπον ειμαι πολυ χαρουμενη σημερα!!

ο μικρος εχεσε ΠΑΛΙ!! :D:D:D:D γιουπι!!!!!!!!! ο χεστρακος μου!!

κ πουλησαμε το αμαξι!! εφυγε ενα τερααααααααααααααστιο βαρος απο πανω μου!! δε μπορειτε να φανταστειτε!! το αφησαμε σε ενα γνωστο πριμ παμε στο κοσμος για τα πλειμομπιλ κ οταν ημασταν στο κοσμος μας τηλ κ μας ειπε τα ευχαριστα!!βεβαια για λιγα χρηματα αλλα δε βαριεσαι... πληρωνουμε τους λογαριασμους μας! :D

παρεπιπτοντως τα πλειμομπιλ δε μαρεσαν.. τα περιμενα αλλιως.. ειχε λιγα τραπεζακια για τα παιδακια κ λιγα παιχνιδακια πανω.. δεν ξερω τα περιμενα διαφορετικα :roll:

αργυρουλα πραγματικα η μικρη ειναι ολα τα λεφτα στη φωτο!!

νατασουλα τι ωραια εκπληξη εκανε ο ηλιας1 περαστικα στην ελενα!

βικυ εμενα οι ορμον3ες μου ακομα χορευουν.. νομιζω :roll: ο αναστασης εκανε κανενα μηνα να προσαρμοστει κ ο τολης λιγο λιγοτερο :lol:

θου τι τελεια φωτοοοοοοοοοοοοοο λιωνω ποτ η βλεπω! τα παλικαρακια!!!!!

το κρεβατι που λες νομιζω ειναι πολυ πρακτικο, ειδικα οταν δεν εχεις τριτο δωματιο

ελενα υπομονη.,.. :? ελπιζω να ηρεμησει γρηγορα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι μου σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!

Με το καλό και το δίπλωμα! και καλές βόλτες!

Με το νέο δόντι θα ηρεμήσει και ο Γ που θα πάει :?

Το κεικ τέλειο αλλά μάλλον έπρεπε να το αφήσω λιγότερο γιατί δε βγήκε υγρό μέσα αλλά σαν το κλασικό κεικ

Λοιπόν χτυπάει η πόρτα το απόγευμα και ήταν τα ξαδέρφια μας από κάτω, ένας άλλο ξαδερφός μου, η αδερφή μου και ήρθανε να σβήσουμε κεράκια :D:D:D [smilie=occasion13.gif]

Ωραία ήταν γιατί είμασταν όλοι πολύ χύμα 8-)

Να σας ρωτήσω, έχετε απαγοητευτεί από φίλες από παλιά? Και γιατί? Εμείς τελικά με φίλες μου από παλιά από το σχολείο που μέχρι πριν λίγο καιρό αλληλοαποκαλούμασταν "κολλητές" γίναμε απλώς "γνωστές" μάλλον. Απλώς έπρεπε να το συνειδητοποιήσω νωρίτερα :roll: Δε πειράζει.. Πλέον υπάρχουν άλλα άτομα στη ζωή μου που μπορεί να τα γνωρίζω λιγότερο καιρό αλλά μου στάθηκαν πραγματικές φίλες από τις παλιές :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα κι εμείς τα ίδια δεν τρελάθηκα κιόλας

Πολύ διαφήμιση και δεν αξίζει και τόοοοσο πια..

Στο εμπορικό εδώ που είναι και πιο μικρό έχει περισσότερες δραστηριότητες για τα παιδάκια

αλλά γενικώς με τα πλειμομπιλ έχω σχέση εξάρτησης από μικρή :lol::lol::lol::lol:

τα θέλω όλα!!

άντε θα στρώσουν τα πράγματα σιγά σιγά βρε ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ομορφες τι κανετε;;;;; :D

χαθηκα τελειως το ξερω....αλλα δε μπορω να σας περιγραψω το γαμησι των τελευταιων εβδομαδων!!!! :?

Περασαμε και μια ιωση που μας ταβλιασε ολους πλην του Μακη!!! Υποψιαζομαι τη γουρουνογριπη...[smilie=sad4.gif]

Κι απ'οτι ειδα ειναι κι αλλα παιδακια αρρωστα...Το Σεμπινι ειναι καλυτερα εμαθε καμια;;;;πουλακι μου κι αυτο... :(

Νατασουλα περαστικα και στη κουκλιτσα σου!ατιμες γαστρεντεριτιδες φετος!!! :roll:

Βικακι αρχισαν τα οργανα ε;;;;; :-ss:-ss Κοιτα οι ορμονες ειδικα τη 2η φορα χτυπανε κοκκινο γιατι εχεις και πολυ περισσοτερη κουραση! Θα δεις ομως οτι σε κανενα μηνα θα βρεις τους ρυθμους σου! ;) οχι οτι ολα θα ειναι οκ αλλα τουλαχιστον θα ισορροπησεις λιγο τους χρονους σου...

Η καλυτερη συμβουλη που εχω να σου δωσω ειναι 1ον Να μιλας και να βγαζεις απο μεσα σου οτι σε απασχολει,ακομη κι αν νομιζεις οτι ειναι η μεγαλυτερη βλακεια! εμεις ειμαστε εδω και δε προκειται να σε λογοκρινουμε οτι κι αν πεις!!! και 2ον αυτο που μου ελεγαν κι εμενα(αλλα ποτε δεν εκανα λογω συνθηκων και εγωισμου) ΝΑ ΑΝΑΘΕΤΕΙΣ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ!!! Αυτο πραγματικα θα σε σωσει απο πολλες τασεις αυτοκτονιας! :lol::lol:

Μονο με τη Μ-Ι να προσπαθησεις να μην αντιδρας ετσι εντονα,οχι γιατι θα της δημιουργησεις κανενα τραυμα,σιγα! αλλα για να μη παρει το μωρο απο κακο ματι! ;)

Σισσακι εισαι εγκυος η καταλαβα λαθος;;;;;; Αν καταλαβα καλα.....ΟΛΕΕΕΕΕΕΕ!!!!! [smilie=wav.gif]

Συμπεθερακι αντε ρε ποτε θα παρεις το διπλωμα πιλοτακι;;;; :lol::lol::lol:

Θουλακι εγω νομιζω οτι ειναι καλη αυτη η λυση που σκεφτηκες για τα κρεβατια,αλλα να φτιαξετε κατι πιο παιδικο και χαρουμενο εννοειται! ;)

Παναγιωτα μου μα δεν εκανες σε τμημα μαθημα μεχρι τωρα;;;; :-\ και τι εκανες οταν πηγαινες στο σχολειο για δουλεια;;;

Οπως και να χει ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ!!! :D:YMHUG::x

Λενα ρε συ τετοια χαρα στο σκατο που να το φανταζοσουν ε;;;;; :lol::lol::lol: αντε βρε μπραβο να ξεαγχωθεις με αυτο το θεμα!!! :D οσο για τα γενεθ.του Ανασταση,μη σκας βρε, σιγα!! φτιαξε μια τουρτιτσα μονη σου και μη κανεις ανοιχτα γενεθλια! ;)

Ωχ παραλιγο να το ξεχασω...Μαρακι γενεθλια εχεις;;; Πολυχρονη κοριτσακι μου και παντα ευτυχισμενη με την υπεροχη οικογενεια σου!!!!! :YMHUG::YMHUG::x:x:x

Αναστασι μου ελειψαν ρε οι απιστευτες λογοδιαροιες με οτι ασυρνατησια σου ρχεται και με πεθαινες στο γελιο!!!!! :lol::lol::lol:

Ιουλιακι ολα καλα εσεις;;; :-*

Μωρη Γωγω εκανε καμια προοδο η δικια σου κουραδα;;;;;γιατι η δικια μου εκανε!!! :lol::lol::lol:

Σηκωνετε εδω και λιγες μερες μονη της και απο ξαπλα και απο χθες...μπουσουλαει το καθυστερημενο!!! :shock::shock::lol::lol::lol::lol:

Καρολινακι ολα καλα με την εγκυμοσυνη;;;

Νατασακι παρτης μια πανοπλια ρε της σκουντουφλω σου!!!!! :lol::lol::lol:

Α και για να κλεισω(γιατι κλεινουν τα ματια μου)...Κορες μη ξανακουσω καμια να λεει οτι δεν ειναι καλη μανα κι εχει τυψεις επειδη κακοκαρδισε το βλασταρι της γιατι εκει που ειμαι τωρα καταλαβα τι εστι σκυλα μανα!!!! και να δειτε πως πολλα απο αυτα τα παιδια, που κανονικα δε θα επρεπε ουτε να θελουν να τη φτυσουν τη μανα τους ,τις αγαπανε και κανουν σα τρελα να πανε μαζι της!!!! :?

Να σας πω περιστατικα να σηκωθει η τριχια σας!!!!!! :o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα για χρόνια πολλά στο Μαράκι μας!!!

Να σαι πάντα καλά και να χαίρεσαι την όμορφη οικογένειά σου! Να είστε ευτυχισμένοι και να ξεπερνάτε όλα τα δύσκολα αγκαλιά!

Χρόνια σου πολλα!

Τόνια αυτό ξαναπές το. Τα δυσάρεστα διαβάζω και σκέφτομαι πως είμαστε πολύ τυχεροί....

Δε σας σχολιάζω κοπελιές. Είμαι στα ντάουν μου...

Φιλιά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασακι κοριτσακι χαμογελα :)

οτι κ αν σε στεναχωρει να φυγει γρηγορα μακρια..

ηρθε η παραγγελια, να τα δωσω αυριο στη θου η θα βρεθουμε? :mrgreen:

μαρακιιιιιιιιι χρονια πολλα!!!!!! μα τι γαιδουρα που ειμαι

να ζησεις κ να εισαι παντα ευτυχισμενη με την οικογενεια σου!

το σκεφτομουν το σκεφτομουν να σου ευχηθω κ τελικα το ξεχασα ελεος ειμαι

αχ τονια ναι αυτατα δυσαρεστα υπαρχουν κ τρελαινομαστε...

πολυ χαλια ε?

καλε ειναι φυσιολογικο παιδι 3 μηνων να θελει να παταει ορθιο??

κωλοφωτια θα μου βγει κ αυτο??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενα ο μικρος θα σε βγαλει το λαδι..θα δεις..οπως κ ο παντελης...

μα απ το βλεμα καταλαβαινεις οτι σε πουλαει :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

τονια δε ειδα πανηγυρισμους :-w:-w:-w:-w:-w:-w μαρη το μαιο ερχομαιιιιι

ω ναιι..δε στο ειπε η γωγω?περαστικα ρε..θα σε τηλ αυριο μαλλον

?

νατασα :cry::cry::cry::cry: ελα..δε θελω να εισαι ετσι..να ερθω να σε πω κανα πετυχημενο μουε ε?ε

θυμησου τα διαφορετικα παππουτσια μου..ε/? :roll::roll::roll::roll:8-)8-)8-)

εγω πλαι ειμαι στα χαι μου..ειμαι καλα..ειμαι ευτυχισμενη..ειμαι ανεβασμενη..ειμαι υγιεις..ειμαι \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \M/ \M/ \M/ \M/ \M/

παναγιωτα πως πηγε σημερα ρε?για πεεεεε

καρολ μα πιπαλογο? :lol::lol::lol::lol:

μαρια αυριο θα κανω το κεικ..θα σε πω..ποσο το εψησες?

αφρο δε ξερω ποσα μετρα ειναι το δωματιο..ε 11 τμ δε θα ναι?

βικυ απο τωρα τα οργανα?αμαν ρε πουλακι μου..καμια βοηθεια απο μαμα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θου αυριο θελω τη συνταγη να μου δωσεις για την τουρτα :mrgreen:

να παρεις τετοιο καλε! οποιος ειναι ατακτος θα κοιμαται στο μεσαιο στρωμα?? :lol::lol:

αφρο τι ειναι το ταμπλετ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

Τόνια περαστικά σας :x

άσε καλύτερα μην μας λές τέτοιες ιστορίες και μας στεναχωρήσεις, μπορούμε να καταλάβουμε ποιές είναι!!! :!:

Νατάσα τσίαρ απ [smilie=wav.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif] μην νταουνιάζεις, δες τις όμορφες κορούλες σου και χαμογέλα και......γράψε μας :);):roll::x:x

Λενάκι της αρέσει ο παιδικός, έτσι μου λέει και έτσι δείχνει....δεν ξέρω όμως γιατί ΔΕΝ μιλάει εκεί!!! :? ....βέβαια όταν πάω να την πάρω τρεχάλα έρχεται :? αλλά όλο μιλάει για το σχολείο της :?

Λένα μπράβο που το πουλήσατε, έστω και σε χαμηλή τιμή, πόσο αν επιτρέπεται?....εδώ δεν θα έπιανε πολλά!!! :!: .....εγώ πούλησα το σεατάκι μου το 2004, 4.000ε χωρίς αερόσακους, χωρίς αιρκοντίσιον χωρίς καν να έχει περάσει ΚΤΕΟ.....αι εδώ ο άντρας μου, μου είχε πει ότι δεν θα έπιανε τα 200ε!!!! :?

σήμερα θα πάω μια βόλτα στο κέντρο στα μαγαζιά, έχω να το κάνω πολύ καιρό και ίσως αγοράσω και τίποτα για μένα :D .....θα πάω σήμερα επειδή ο Λ. σχολάει μία ώρα αργότερα! ;)

Αφρο μεγεια την ταμπλέτα σου :D

Λένα αυτό είναι η ταμπλέτα, αυτή είναι το καινούργιο iPAD!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα ομορφες!!!

Τι κανετε;;;..εγω σκατα..θα σας πω πιο μετα γιατι..

Μαρακι απογοητευτει…δεν ξερω…εγω γεννικα επειδη δενε χω μεγαλες προσδοκιες από ανθρωπους δεν απογοητευομαι ευκολα..αλλα η αληθεια είναι πως τωρα τελευταια μερικοι ανθρωποι με εχουν παραξενεψει…

Από κει που δεν ειμασταν και τοσο φιλες, ουτε καν γνωστες ρε παιδι μου μου ζητανε να τους παντρεψω με καθαρα ιδιοτελη κρητηρια…

Ψαχνω να βρω ένα ευγενικο τροπο να τους αποριψω αν και πιστεψε με στους συγκεκριμενους ανθρωπους δεν αξιζει να εισαι ευγενικος λογω της παλαιωτερης συμπεριφορας τους..αλλα ΟΚ..

Και πιστεψε με δεν είναι καθολου οικονομικο το θεμα…

Μια από σας να μου ζητουσε θα δεχομουν ευχαριστως

Λενα τελεια με το αμαξι…ωραια…ρε δεν είναι μονο η αξια του…είναι και τα εξοδα συντηρησης του…καλα εκανες και το ξεφορτωθηκες..

Αφρο πως σου φαινετε το ταμπλετ;;; εμενα δς μου αρεσει καθολου ποτε δε με βολεψε..ο Ο παλη το φυσαει

Νατασα τσιαρ…καλα σου λεει η Αργυρω…

Ποσταρω και επανερχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες ή μάλλον σήμερα κατά τις 2.30 το πρωί ήρθε η Ρ. στο κρεβάτι μας μαζί με το μωράκι της για να κοιμηθεί μαζί μου :D:x , δεν την άφησα όμως γιατί στις 5.30 χτυπάει το ξυπνητήρι και μετά στις 6.15, οπότε θα ξυπνούσε.....την πάω στο δωμάτιό της, καθόμαστε αγκαλιά στην πολυθρόνα, την πήρε ο ύπνος και την έβαλα στο κρεβάτι της :D:x αν ξυμέρωνε Σάββατο ή Κυριακή θα την άφηνα δίπλα μου, πολύ μου αρέσει, αλλά....

χθες πάει με τον μπαμπά της και τον Λ. στα μαγαζιά της γειτονιάς και ως συνήθως στην επιστροφή δεν ήθελε να περπατήσει, ήταν κουρασμένη, την παίρνει ο άντρας μου στους ώμους του και εκείνη κοιμήθηκε :o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock: έγειρε το κεφαλάκι της μπροστά και κοιμήθηκε :shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol:

Μαρία εγώ δεν έχω παιδικές φίλες γιατί αλλαξα σχολείο, πόλη μετά στο άλλο σχολείο είχα μια καλή φίλη η οποία μόλις παντρεύτηκε "έκοψε" κάθε σχέση και επαφή μαζί μας (είμασταν 3 καλές φίλες)...πιστεύω ότι την είχε επηρεάσει ο άντρας της!!! :? .......αλλά να σου πω εγώ τι πιστεύω? ότι αυτές οι παιδικές φιλίες έχουν δημιουργηθεί σε άλλη βάση και μεγαλώνοντας ο καθένας αρχίζει και παίρνει τον δρόμο του, παντρεύεται, κάνει οικογένεια......πολλά αλλάζουν....οι φίλες σου αυτές είναι παντρεμένες ή ελεύθερες?.....γιατί αν είναι ελεύθερες, έχετε διαφορετική ζωή.......αλλά εξαρτάται και από τον άνθρωπο......εγώ θα ήθελα πολύ να είχα μία παιδική φίλη :roll::roll::roll::roll:

η φίλη μου, που μας πάντρεψε. ενώ μιλούσαμε καθημερινά στο τηλέφωνο μπορεί και 3 φορές την ημέρα (εγώ Λάρισα, εκείνη Αθήνα) εδώ και μερικά χρόνια σταμάτησ ενα έχει επαφή μαζί μου, επικοινωνήσαμε μία φορά με email και από τότε τίποτα.....της έστειλα και για τα γενέθλιά της, αλλά καμμιά απάντηση......από την μια καταλαβαίνω μπορεί νά έχει προβλήματα, αλλά ένα γεια σου πια.....

Χρύσα εμένα μου αρέσει η ταμπλέτα, δ εν έχω, έχει ο άντρας μου :evil::evil::evil: του το πήρε δώρο ο πατέρας του!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.to pc mou pethane :(

:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::YMHUG::YMHUG::-*:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

να γράψω και αυτό, τώρα που το θυμήθηκα και φεύγω:

Λενάκι δεν ξέρω πόσες Γερμανίδες ξέρεις, εγώ αυτές που ξέρω είναι φυσιολογικές, αλλά η σύζυγος του φίλου που σας είπα, έχει ξεφύγει τελείως, πήγε στον ψυχολόγο και της πρότεινε ένα πολιτισμικό σοκ.....να πάνε να μείνουν σε μεγάλη πόλη στο κέντρο :lol::lol::lol::lol:

γενικώς είναι παράξενη οικογένεια, τα παιδιά θέλουν να φύγουν από το σπίτι γιατί η κατάσταση έχει ξεφύγει πολύ!!!! :? .....ένα παράδειγμα: όταν παντρεύτηκαν δεν έμειναν μαζί, τον πρώτο χρόνο ο καθένας έμεινε με τους γονείς του :o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock:

εύθυνη μεγάλη ρίχνω και στον φίλο διότι πάντα άκουγε τι του έλεγε ο μπαμπας του....... :?

αυτά πάω να ετοιμαστώ :D

σας φιλώ :-*:-*B-)

επεξεργ. (που λέει και η Αναστ.) Θούλη πολύ χαίρομαι που είσαι ευτυχισμε΄νη, χαρούμενη και γενικά στα πάνω σου :D έτσι να είσαι πάντα :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζ εμενα εχει ο Ο...για τις δικες του δουλιες...για να δειχνει στους δικους του πελατες εγκαταστασεις, να φτιαχνει σχεδια, να δημιουργουν το πλανο της εγκαταστασης κλπ κλπ..τον βολευει που ειναι μικρο και χωρις πλητρα...εμενα παλη δεν...σας λογηστρια αμα δενε χω πληκτρα δεν μπορω...αφου ακομα και κινητο αφης δε θελλω να παρω..

Ειδα μολις μια φωτο στο φεισ και ποσο...μα ποσο τα πηρα...ετσι μου'ρχετε να παρω τηλ τη ξαδελφη μου και να τη σιχτιρισω...μα και οι δυο πανηβλακες που καναν λαικ τι ακριβως τους αρεσε...ενα 8 μηνο μωρακι που παιχει με ενα τσιγαρο;;; :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Κοιτα αργυρω...τα πραγματα ειναι πολυδιοαστατα σε αυτο το θεμα..

να σου δοσω παραδειγμα...εχω μια και μοναδικη κολλητη την οποια θεωρω αδελφικη φιλη, εκτος απο την κουμπαρα μου που ΟΚ μιλαμε σχεδων μερα παρα μερα κλπ κλπ..

ειναι ιδιας ηληκιας με μενα, ζωγραφος, ανυπανδρη...μπορει να κανουμε μηνες να μιλησουμε...αλλα οταν μιλαμε...ειναι σαν να εχουμε να μιλησουμε μολις χτες..

και οι δυο δειχνουμε κατανοηση στο οτι ζουμε εντελως διαφορετικες ζωες..βεβεβαι το να καταλαβει η Ολγα οτι με δυο παιδια και να δουλευω δεν μπορω να πεταχτω γι ακαφε...κυριςω καθημερινη..μας πηρε λιγο καιρο...

ειναι ο ανθρωπος που θα παρω τηλ οταν ειμαι πολυ χαλια...κιαι μπορω να παω μαζι της σε μια ταβερνα, να μιλαμε περι ανεμων και υδατων...και να νιωθω σαν να εχω κανει 10 συνεδριες ψυχαναλυση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...