Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρες του βυζονυχτιου νο.62...ο Λεωνίδας εχασε το δρομο


Recommended Posts

σερνομαι...

εχω 38 πυρετο...

βηχα....απιστευτο φτερνισμα...

καταροη...

πονοκεφαλο...

πονους χαμηλα στην κοιλια...

εμ τοσο ζορι....

Γιωτα....ουτε εγω πολυπιστευω τους υπερυχους....γι αυτο θελω να πιστυεωπως ειναι προς το - 600γρ απο το 4410...

ειπαμε με συμφερει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχαχαχα α ρε βικυ..

καλε τωρα που γεννας βρηκες να αρρωστησεις?? περαστικα κοριτσαρα

κ παλι σου ευχομαι μια γρηγορη κ ευκολη γεννα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σας :x

συμπεθέρα Βίκυ κανόνισε να γεννήσεις σε συτό το τρενάκι :roll::roll::roll:

περαστικά και ξεκουράσου :x

και η Γωγώ ήταν ψιλοάρρωστη, κάποιος στη συνάντηση σας κολλησε!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλήμέρα,

καλή εβδομάδα

με το καλό Βίκυ, άντε τις έφτασες τις 40 εβδ.

Τους υπέρηχους ούτε εγω τους πολυπιστεύω για τα κιλά

Εγώ τρέχω γενικώς, είχα ένα δύσκολο τριήμερο, ελπίζω αυτή η εβδομάδα να είναι καλύτερη

Θου αν και καθυστερημένα να χαίρεσαι τον Θοδωρή

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααα!!!! :D:D:D

Βικάρα με το καλό αυριο κοριτσάρα μου!!! :mrgreen::mrgreen:

Τι κανετε;;;

εμεις καλα..ο Φωτης κατι εχει και δεν κοιματραι καλα το πουλάκι μου...

Το Σαββατο περασαμε σούπερ στο σισσάκι.. :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Θα τα πουμε πιο μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορτσούδια μου! :D Τι μου κάνετε;; :mrgreen:

Είμαι στο γραφείο... με δυσκολία άνοιξα τα μάτια μου σήμερα. :roll: Δεν ξερω τι σΚατα έχω πάθει. Μέτα την εξεταστική άρχισα να σέρνομαι... :?

Σήμερα έχω το πρώτο μου μάθημα των εαρινων εξαμήνων! :P Ωχ μάνα μου! :geek:

Το Σαββατοκύριακό μας ήταν τέλειο!

Το Σάββατο που ήρθαν τα κορίτσια περάσαμε πάαααρα πολύ ωραία! :x Πρωτη ήρθε η Βίκυ με την τέλεια κοιλίτσα της! Η Χ την κοίταζε περίεργα! :lol: Τσαντίστηκε που ήρθε μόνης της χωρίς παιδάκι!

Καναμε παρεάκι και πίναμε καφέ περιμένοντας τις λοιπές τσουπρες! Μετά ηρθε η Παναγιώτα κουκλάρα μεσα στο μωβ φορεματάκι της! :D Η Χ μόλις είδε και την Παναγιώτα χωρίς παιδάκι απογοητεύτηκε ακόμα περισσότερο. :lol: Αρχισαμε το μπιρι μπίρι και το χα χα χα και περιμέναμε τη Γωγώ, η οποία μέχρι να βρει το σπίτι, έκανε ένα τουρ σε ολη τη γειτονιά! :lol:

Ε όταν ήρθε και η Γωγώ συμπληρώθηκε το κουαρτέτο! :D Ευτυχώς ήρθε και η Ιωάννα μαζι με την Γωγω και αναθάρρησε το παιδάκι μου! :D Μετά απο μια σειρά εχθροπραξιών έγιναν πολύ καλά φιλεναδάκια! :lol: Καλα η Γωγω κορίτσια εχει γίνει μοντέλο χωρίς υπερβολή! Έχει υπεραδυνατίσει και είναι μια κουκλίτσα!

Καθήσαμε στην κουζίνα! Να τους λέω να πάμε στο σαλόνι και να μην ξεκουβαλιούνται οι γαϊδάρες! :lol: Τσάμπα μου βγηκε ο κώλος να ξεβρωμίζω την Παρασκευη. :lol: Αφου την έβρισκαν στην κουζίνα οι παλαβές δεν ξαναμίλησα! Πολύ σεξ εν δε σίτυ είμασταν με του καφεδες και τα καλουδια στο τραπέζι! :lol::lol::lol: Τελικά έφυγαν κατα τις τέσσερις και τέταρτο και είκοσι κάπου εκεί, αλλα δεν ήθελα να φύγουν!

Περνάγαμε πολύ ωραία. :lol:

Λιγο μετά ήρθε και η αδερφή μου στο σπίτι και έκατσε μέχρι το βράδυ!

Την Κυριακή βγήκαμε με την Γωγωοικογένεια! :D Συναντηθήκαμε στις δωδεκα το μεσημερι και το διαλύσαμε στις εφτά το απόγευμα! Και μπιρι μπίρι και χουχαχα όλη την ώρα. Περάσαμε πάρα πολυ όμορφα. Αφου μου είπε ο Π στο σπίτι να καλέσω τα παιδιά να φάμε στο σπίτι, να ψήσουμε στο τζάκι και τέτοια! Ακούς μωρή Γωγώ!! :lol: Γωγούλα ευχαριστούμε για όλα, αλλά περισότερο απ' όλα για την σούπερ παρέα! :x

Ε και απο σήμερα τα κεφάλια μέσα! :roll: Με το που ήρθα με χώσανε να κάνω δυο πολύ βαρετες δουλειές, αλλα δεν άρχισα καμία! :geek: ήθελα πρώτα να σας γράψω! :D

Βίκυ!!!!! Κοιτα μαρη μη γεννήσεις να μας το γράψεις να έρθω να σε δώ!!! :x

Μαρία!!!! Στείλε μου ένα μέιλ σου να σου στείλω την απαντησ σε αυτά που με είχες ρωτήσει! Στερίλε μου και το κινητό σου να σε πάρω! Θα σου στείλω και γω το δικό μου. Αν έχεις απορίεςνα μου τις εκθέσεις για να ρωτήσω τις πηγές μου! :lol:

Καλημέρα κορίτσια! Ελπίζω να επανέλθω!

Μητσάκι και Άφρο ελπίζω την επόμενη φορά να μας κάτσει καλύτερα και να είμαστε σε πλήρη απαρτία! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!!! :x

Καλορίζικο και καλοτάξιδο το νέο μας τρενάκι!

Με το καλό να μας φέρει τον ακριβοθώρητο Λεωνιδάκο!!! :D:D:D

Βικάκι μου με το καλόοοοοοοοοοοοοοοο!!! :ymparty::ymparty::ymparty:

Και περαστικά βρε παιδί μου!!! Μα 38;;;;;;; :shock: Τώρα βρήκε;;;;; Πω, πω, ΕΥΤΥΧΩΣ που δεν ήρθα, γιατί θα ένιωθα άπειρες τύψεις ότι σε κολλήσαμε!!!! :?

Πάω, γιατί το μικρό λαλεί ως συνήθως!

Να μη σας πω πως κοιμηθήκαμε κι απόψε..... :? Πρέπει να σηκωθήκαμε 300 φορές περίπου!!! :?

Στο μεταξύ, της έχει μείνει χούι απ' την ίωση, και ξυπνάει ως εξής: "ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!" %-(%-(%-(%-(%-(

Νυστάζωωωωωωωωωωω!!! (-|(-|(-|(-|(-|

Σισσάκι!!! Τώρα σε είδα!!! :x

:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Πόσο χαίρομαι που περάσατε όμορφα και ΠΟΣΟ ζηλεύω που δεν ήμουν!!!!!!!!!!!!!!! :(:(:(

Γ@μ@ τις σκ@τοιώσεις μου γ@μ@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα

τι κανετ;;;;

εμεις εχμμμ..ο μικρος μας παιδια εχει γινει απιστευτη μαφια...τι εχω να τραβηξω απο αυτο το παιδι...

βλεπω περασατε τελεια..αλλα μου αρρωστησατε την κουμπαρουλα μου...τστστστ

Βικακη θα ειμαστε σε επιφυλακη και θα σε παρω αυριο- μεθαυριο(για να μη σε πρηζω συνεχεια) να δω πως τα πας...

πωπωπ ενας παιδαρος που θα ερθειιιιιιι.

ριμα μονο που δεν θα γεννησεις 08/03..να εχει το βαφτηστηρι μου γενεθλει ατην ημερα της επετιου μου.

Τα φιλια μου σε ολες..εχω λιγη δουλιτσα...θα επανελθω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααα

βλεπω περασατε τελεια..αλλα μου αρρωστησατε την κουμπαρουλα μου...τστστστ

Ναι σιγά που την αρρωστήσαμε! Ποιός ξέρει τί τερτίπια έκανε στο κουμπαρούλη σου προκειμένου να πετύχει τον σκοπό της!! :lol::lol::lol::lol: Μην κοιτάς που υποστηρίζει πως δεν τον πέτυχε! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eδω ακομα με τα ψυχαναγκαστικα μου ...και το αγχος μου για αυριο!

ολο τα ασχημα σκεφτομαι...και βαζω τα κλαματα...!

σκεφτομαι βεβαια τα λογια της Παναγιωτας...οτι δεν ειναι τιποτα η προκληση....

τα λογια του γιατρου οτι εδω που εχω φτασει...δεν παει αλλο!

και νοιωθω λιγο καλυτερα!

ελπιζω αυριο να το εχω στην αγκαλια μου!

Σισσσι αν μου καθοταν θα τα λεγαμε απο κοντα στο μαιευτηριο με τζουζι λεπτομερειες.....ΔΕΝ μου καθεται λεμε....

δεν μπορει λεει ψυχολιγικα...

δεν το ενοχλει αν παω με αλλον ...ΛΕΕΙ... θα το καταλαβει...και θα το δεχτει...!

εχε χαρη που δεν βρισκω κανεναν ...αλλιως....θα πηγαινα και με τι ευλογιες του....!

Μητσακι ....υπομονη...περαστικα...

θα φτιαξει ο καιρος και θα συνατηθουμε παλι...

μαζι με ολα τα παιδια...

Κουμπαρουλα μου....τι κανιε το αγγελουδι σου και μοιαζει μαφια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα..Βικυ τωρα που και εγω προσπαθω να "κολασω" τον νυστευοντα...

του λεω θα βρω γκομενο..μου λεει βρες..εχε χαρει που βαριεμαι..που να ψαχνω τωρα..

Ασε ρε συ...

χτες που καθαριζ ατην κουζινα- τον Χ τον ειχα στειλει κατω και επαιζε στην αυλη- τον ειχα στο καρεκλακι σε αποσταση ασφαλειας και τουε ιχα δωσει να μασουλαει ενα μηλο μεσα στο διχτακι, το ασηρματο ηταν πανω στο τραπεζι...ε λοιπον τεντωθηκε ζωρηστηκε ( ευτυχως τον ειχα δεμενο οπως παντα) αλλα το εφτασε..σε καποια στιγμη γυρναω το κεφαλι και τον βλεπω να το μασουλαει ..και ολα αυτα τα εκανε χωρις να βγαλει κιχ..σιωπηλα και ισυχα...

αυτο το παιδι θα πετυχει αυτο που θελει, και θα το κανει αθορηβα..εκει ειναι που ανισυχω εγω...

και φυσικα μολις εκανα θυμομενη γκριματσα... :o:o:o με κοιταει και :roll::roll::roll: και το παιζει αθωα περιστερα με ενα χαμογελο ναααααα

σκατουλι..

επισης δεν ξερω εαν περναει αλμα αναπτυξης η αν την ειδε Χ..αλλα 2η νυχτα με εχει ξεπατωσει..ποιος αυτος ποπυ κοιμοταν οοολλληηη νυχτα με ελαχιστες εξαιρεσεις τωρα το να κοιμαται ειναΙ ΟΙ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας!

ησυχία στο τρένο το ΣΚ

εγώ όλο το Σάββατο δε βγήκα από το σπίτι. Βγήκε ο Γ με τα κορίτσια, εγώ διάβαζα, ασχολήθηκα με την εργασία μου.

Την Κυριακή πήγαμε εκκλησία και μετά βόλτα σε φίλους μας σε ένα χωριό έξω από την πόλη. Περάσαμε πολύ ωραία :D

Τώρα πάλι πίσω στο γραφείο

Βίκυ μην ανυσηχείς βρε. Όλα καλά θα πάνε. Τελείωσαν τα ψέμματα :mrgreen:

Σισσάκι σου έστειλα μειλ και κινητό.

Σε ευχαριστώ που ασχολήθηκες :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια...δεν ξερω...ειλικρινα..οταν θα ερθει η ωρα το πιδι μου να βουτηξει στον κοσμο του ΝΕΤ και των φορουμ...ειλικρινα θα χασω τον υπνο μου.

μαρακι μια χαρα..ξεκουραστηκες..

εγω παλη Παρασκευη -Σαββατο καθαριζαμε..εκανα μαζι με την μουρλη τη μανα μου, γεννικη το σπιτι κλπ κλπ..εμεινε μονο το μπανιο αλλα εκει εχουμε δουλεια....

τι ωραιο που ειναι το σπιτι οταν ειναι τακτοποιημενο..αχ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια..μου εστειλε μια φιλη μου απο Αμερικη κατι τσαγια- ναι ναι η λατρεια μουε χει φτασει εμχρι εκει- το οποιο ειναι το ενα με κοκκινα φρουτα και αντιοξειδοτηκα, και το αλλο με διαφορα χορτα σαν αποτοξηνοτηκο...

το αποτοξηνωτικο λεει να συμβουλευτουμε τον γιατρο μας εαν ειμαστ εεγγυες η θηλαζουμε...

λετε αμα πιω ενα φλιτζανι να πειραξει τον μικρο;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουμπαρουλα...δεν ξερω...καλυτερα οχι...αλλα εξαρτατια και ποση ωρα μετα θα θηλασεις...!

αν θηλασεις μετα πο κανα 8ωρο ....εεεε πιστευω θα το εχεις κατουρισει...

αλλα τι περιεχει μεσα και το λεει?

το τικερακι μου , εχει κολλησιε εδω και καιρο...αυτο κατι καλυτερα ηξερε...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχ...Βικυ εχει διαφορα χορταρηκα..κοιτα..θα παω σπιτι και θα αρμεχτω κατα τις 4.....ασε θα ΠΟΙΩ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΝΤΕΤΟΞ....αλλα τοα ντιοξειδοτικο μου προκαλεσε πονοκεφαλο...

τελικα μονο τα Γερμανοαυσρτιακα τσαγια μου κανουν καλο εμενα..

περεπιπτοντως η αργυρω που ειναι;;; δεν φανηκε σημερα;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...